
Справа № 234/8122/19
Провадження № 3/234/1963/19
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 серпня 2019 року м. Краматорськ
Суддя Краматорського міського суду Донецької області Ткачова С.М., розглянувши матеріали, які надійшли з Краматорського управління Головного управління ДФС у Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт № НОМЕР_1 , уродженець м. Горлівка Донецької області, до адміністративної відповідальності не притягався, керівник ПП "Оптімак", адреса: вул. Сахалінська, 4, м. Краматорськ, Донецька область
за ст. 163-4 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
За результатами камеральної перевірки від 06.05.2019 року, виявлено, що ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді керівника ПП "Оптімак" несвоєчасно повідомив державним податковим інспекціям за встановленою формою відомості про доходи громадян, а саме: несвоєчасно наданий податковий розрахунок за формою № 1-ДФ за ІV квартал 2018 року (термін надання не пізніше 11 лютого 2019 року, фактично наданий податковий розрахунок за формою №1-ДФ за ІV квартал 2018 року 23.02.2019 року), чим порушено пп 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 п.51.1 ст. 51 пп "б" 176.2, ст. 176 ПК України, п. 2.1р.ІІ Порядку № 4 від 13.01.2015 року, таким чином вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 163-4 КУпАП.
Викладене підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 41 від 06.05.2019 р., актом №159/05-99-44-10-36616938 від 06.05.2019 року.
ОСОБА_1 в судове засідання не з`явився, про причини неявки суд не повідомив, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.
Статтею 75 Податкового Кодексу України, камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків, та даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість (даних центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, даних Єдиного реєстру податкових накладних та даних митних декларацій), а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних системи електронного адміністрування реалізації пального.
Предметом камеральної перевірки також може бути своєчасність подання податкових декларацій (розрахунків) та/або своєчасність реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, акцизних накладних та/або розрахунків коригування до акцизних накладних у Єдиному реєстрі акцизних накладних, виправлення помилок у податкових накладних та/або своєчасність сплати узгодженої суми податкового (грошового) зобов`язання виключно на підставі даних, що зберігаються (опрацьовуються) у відповідних інформаційних базах.
Відповідно до ст. 38 КУпАП, якщо справи про адміністративне правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.
Вивчивши матеріали адміністративної справи, вважаю, що адміністративне провадження у відношенні ОСОБА_1 варто закрити, оскільки, правопорушення виявлено відповідно до акту про результати камеральної перевірки за ІV квартал 2018, фактично наданий податковий розрахунок - 23.02.2019 року.
Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.
Станом на сьогоднішній день вже сплив встановлений законом тримісячний строк, протягом якого особу можливо було притягнути до адміністративної відповідальності.
Таким чином, провадження по справі відносно ОСОБА_1 необхідно закрити у зв`язку із закінчення строків притягнення до адміністративної відповідальності.
Керуючись ст. 247 п.1, 284 ч. п.3 КУпАП, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Провадження по справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 163-4 КУпАП закрити у зв`язку із закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.
На постанову може бути подана апеляційна скарга особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного суду через Краматорський міський суд.
Суддя Краматорського міського суду С. М. Ткачова