
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
Іменем України
02 жовтня 2019 рокуСєвєродонецькСправа № 360/2705/19
Луганський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді: Басової Н.М.
при секретарі судового засідання: Бутенко К.В.,
за участю:
представника позивача: Дядько Г.П.,
представника відповідача: Ікешової А.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження справу за адміністративним позовом Комунального підприємства «Лисичанськтепломережа» до Головного управління ДФС у Луганській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
ВСТАНОВИВ:
До Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Комунального підприємства «Лисичанськтепломережа» (далі – позивач, КП «Лисичанськтепломережа») до Головного управління ДФС у Луганській області (далі – відповідач, ГУ ДФС у Луганській області), в якому позивач просив суд визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 04.04.2019 №0004925005, винесене відповідачем яким позивачу збільшено суму грошового зобов`язання з податку на додану вартість у розмірі 75327,00 грн та застосовано штрафні (фінансові) санкції в сумі 37663,50 грн (а.с.3-4).
При цьому зазначив, що КП «Лисичанськтепломережа» є підприємством теплової комунальної енергетики заснованим на майні територіальної громади м. Лисичанська та займається виробництвом, транспортуванням, постачанням теплової енергії для підприємств, бюджетних установ та організацій населення м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.
Позивач застосовує касовий метод, датою виникнення права на податковий кредит за операціями з отриманням товару (робіт, послуг) є дата списання коштів з його банківського рахунку незалежно від дати складання податкових накладних.
Позивачем при складанні податкової декларації з податку на додану вартість за січень 2019 року включено до складу податкового кредиту суму ПДВ по ЛКСП «Лисичанськводоканал» у розмірі 75326,75 грн на підставі отриманого рахунку за надані послуги з водопостачання.
28.01.2019 позивачем був отриманий рахунок-фактура №83/0119/1 від 28.01.2019 на суму 470621,81 грн від ЛКСП «Лисичанськводоканал» за надані послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до Договору №83 від 01.06.2010. Даний рахунок містить всі необхідні реквізити, як то загальна сума платежу (470621,81 грн), суму податку (78436.97 грн) та податковий номер продавця (033398512097). Послуги з централізованого водопостачання нараховуються ЛКСП «Лисичанськводоканал» відповідно до приладів обліку, а послуги з централізованого водопостачання - розрахунком методом, тому задля формування податкового кредиту були враховані тільки спожиті послуги з централізованого водопостачання у розмірі 24568.262 м куб на суму 451960,48 грн у тому числі ПДВ 75326,78 грн.
КП «Лисичанськтепломережа» здійснила оплату спожитих у січні 2019 року послуг з централізованого водопостачання та водовідведення 25 січня 2019 у розмірі 400000,00 грн та 30 січня 2019 у розмірі 70621,81 грн, тобто отриманий у січні 2019 року рахунок-фактура №83/0119/1 від 28.01.2019 на суму 470621,81 грн був сплачений у тому ж самому звітному періоді, в якому відбулося придбання товарів/послуг.
Позивач зазначив, що для платників податку, які використовують "касовий метод", правило «першої події» не застосовується, оскільки датою формування податкового кредиту для таких платників є лише дата списання коштів з банківського рахунку (видачі з каси) платника податків або дата надання інших видів компенсацій вартості таких поставлених йому послуг, право таких платників на формування податкового кредиту з ПДВ виникне виключно у тому звітному періоді, в якому відбулося придбання товарів/послуг та списано кошти з банківського рахунку платника податку або надано інші види компенсацій вартості поставлених йому товарів/послуг.
Враховуючи викладене, позивач вважає протиправним податкове повідомлення- рішення, а тому просив його скасувати та задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.
Відповідач позов не визнав, заперечував проти задоволення позовних вимог, 19.07.2019 надав суду відзив на адміністративний позов (а.с.22-27), в якому зазначив наступне. КП «Лисичанськтепломережа» було подано податкову декларацію з податку на додану вартість за січень 2019 року від 18.02.2019 № 9024706568, в якій до складу податкового кредиту віднесено суми ПДВ по податковим накладним за січень 2019 року у розмірі 75327,00 грн по контрагенту ЛКСП «Лисичанськводоканал», які не зареєстровані в ЄРПН.
ГУ ДФС у Луганській області було проведено камеральну перевірку даних, задекларованих у податковій звітності з ПДВ КП «Лисичанськтепломережа» за січень 2019 року, за результатами якої складено акт від 18.03.2019 №287/12-32-50-05/13401321.
Вказаною перевіркою було встановлено порушення позивачем вимог п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України, що призвело до завищення податкового кредиту і відповідно до заниження позитивного значення різниці між сумою податкового зобов`язання та сумою податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду, яке сплачується до державного бюджету на 75327 грн.
18.02.2019 позивачем було подано податкову декларацію з податку на додану вартість за січень 2019 року. У додатку №8 до податкової декларації позивачем було заявлено про допущення продавцем товарів/послуг Лисичанську комунальне спеціалізоване підприємство по видобутку, обробці, реалізації води та очищення сторін «Лисичанськводоканал» (33398512097) строку реєстрації податкової накладної від 31.01.2019 №б/н в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Відповідач вважає, що в даному випадку позивач підтверджує, що на постачання цього товару відповідно до норм Податкового кодексу України повинна бути складена та зареєстрована в ЄРПН податкова накладна і саме у зв`язку з відсутністю такої реєстрації платником податків подано скаргу на свого постачальника.
Відповідач також зазначив, що оподатковуються за касовим методом, факт постачання/отримання товарів (послуг) не призводить до виникнення податкових зобов`язань/прав на податковий кредит. Вони виникають тільки на дату отримання/сплати грошових коштів або інших видів компенсації. Отже, КП «Лисичанськтепломережа» визначає дату виникнення податкових зобов`язань та податкового кредиту за касовим методом, як сам зазначає позивач у своїй позовній заяві.
КП «Лисичанськтепломережа» платіжними дорученнями від 24.01.2019 року № 2 на суму 400 000,00 грн та від 30.01.2019 року № 183 на суму 70 621,81 грн було сплачено кошти на користь ЛКСП «Лисичанськводоканал». Таким чином, оскільки КП «Лисичанськтепломережа» використовує касовий метод, датою віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата списання коштів з банківського рахунка платника податку, а тому застосування положень п. 201.11 ст. 201 ПК України в даному випадку виключається.
На підставі викладеного, Головне управління ДФС у Луганській області при винесенні податкового повідомлення-рішення від 04.04.2019 №0004925005 діяло в межах повноважень та у спосіб, визначений законом, а тому вказане податкове повідомлення-рішення є законним. Просив відмовити у задоволенні позовних вимог в повному обсязі.
Ухвалою суду від 27.06.2019 по справі відкрито провадження та призначено до розгляду в порядку загального позовного провадження з визначенням дати підготовчого засідання (а.с.1).
Ухвалою суду від 07.08.2019 закрито підготовче провадження у справі та призначено справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні (а.с.77).
Ухвалою суду від 14.08.2019 зупинено провадження у справі до 02.10.2019 (а.с.89).
Ухвалою суду від 02.10.2019 поновлено провадження у справі (а.с.95).
В судовому засіданні представники сторін надали суду пояснення, аналогічні викладеним в позовній заяві та відзиві.
Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наданих доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст. 72-77,90 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України), суд дійшов наступного.
Судом встановлено, що комунальне підприємство «Лисичанськтепломережа», код ЄДРПОУ 13401321, зареєстроване як юридична особа 20.04.1991, 15.06.2005, № запису 1 381 120 0000 000529, місцезнаходження: 93113, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Тепла, буд. 17, перебуває на обліку як платник податків у ДПІ в м. Лисичанську ГУ ДФС у Луганській області (а.с.45).
На виконання вимог пункту 49.18 статті 49, пункту 54.1 статті 54, пункту 202.1 статті 202 Податкового кодексу України (далі – ПК України) позивачем до ГУ ДФС у Луганській області, Лисичансько-Попаснянського управління, ДПІ у м.Лисичанську (м.Лисичанськ) подано податкову декларацію з податку на додану вартість від 18.02.2019 за січень 2019 року, в якій до складу податкового кредиту віднесено суми податку на додану вартість в розмірі 75326,75 грн (а.с.33-37).
18.03.2019 головним державним ревізором – інспектором відділу податків і зборів з юридичних осіб Лисичансько – Попаснянського управління ГУ ДФС у Луганській області Шнітко С.М. на підставі п.п.19-1.1.1 та 19-1.1.2 п. 19-1.1 ст.19-1, п.п.20.1.4 п. 20.1 ст. 20, п.54.3 ст.54, п.п.75.1.1 п. 75.1 ст. 75, п.76.1 та 76.3 ст. 76 ПКУ проведено камеральну перевірку податкової звітності з податку на додану вартість за січень 2019 року КП «Лисичанськтепломережа», податковий номер 13401321.
При перевірці використано податкову декларацію з податку на додану вартість за січень 2019 року №9024706568 від 18.02.2019 року (шляхом надання звітності в електронному вигляді), бази даних Фіскальної служби України, дані системи електронного адміністрування податку на додану вартість.
За наслідками камеральної перевірки складено акт від 18.03.2019 № 287/12-32-50-05/13401321, згідно з висновками якого дані камеральної перевірки податкової звітності з податку на додану вартість за січень 2019 року КП "Лисичанськтепломережа" податковий номер 13401321 свідчать про порушення пункту 198.6 статті 198 розділу V ПКУ (зі змінами та доповненнями), що призвело до завищення податкового кредиту і відповідно до заниження позитивного значення різниці між сумою податкового зобов`язання та сумою податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду, яке сплачується до державного бюджету на 75327 грн. Таким чином, збільшується сума податку на додану вартість, яка за результатами декларації за січень 2019 року, підлягає сплаті платником податку до бюджету у сумі 75327 грн (а.с.28-29).
Вищевказаний Акт направлено засобами поштового зв`язку до позивача та отримано останнім 21.03.2019 (а.с.30).
На підставі акта від 18.03.2019 № 287/12-32-50-05/13401321 ГУ ДФС у Луганській області винесено податкове повідомлення - рішення від 04.04.2019 № 0004955005, яким комунальному підприємству «Лисичанськтепломережа» збільшено суму грошового зобов`язання за платежем податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) 14010100 на суму 120990,50 грн (сто двадцять тисяч дев`ятсот дев`яносто гривень 50 копійок), в тому числі за податковими зобов`язаннями 75327,00 грн, за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами) 37663,50 грн (а.с.16).
Оскаржуване податкове повідомлення-рішення направлено відповідачем до позивача поштовою кореспонденцією та отримано останнім 05.04.2019 (а.с.32).
09.04.2019 за № 1350 позивач направив на адресу ДФС України скаргу на податкове повідомлення – рішення від 04.04.2019 № 0004955005 (а.с.12-13).
11.06.2019 позивач отримав рішення ДФС України №25833/6/99-99-11-04-01-25 про результати розгляду скарги, яким оскаржуване податкове повідомлення – рішення залишено без змін, а скаргу без задоволення (а.с.10-11).
Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з наступного.
Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з п.187.10 ст.187 ПК України платники податку, які постачають теплову енергію, природний газ (крім скрапленого), надають послуги з транспортування та/або розподілу природного газу, інші житлово-комунальні послуги, перелік яких визначений законом, послуги (роботи), вартість яких включається до складу плати за послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій чи послугу з управління багатоквартирним будинком, фізичним особам, бюджетним установам, незареєстрованим як платники податку, а також житлово-експлуатаційним конторам, управителям багатоквартирних будинків, квартирно-експлуатаційним частинам, об`єднанням співвласників багатоквартирних будинків, іншим платникам податку, які здійснюють збір коштів від зазначених покупців з метою подальшого їх перерахування продавцям таких товарів (надавачам послуг) у рахунок компенсації їх вартості, визначають дату виникнення податкових зобов`язань та податкового кредиту за касовим методом.
Відповідно до п.14.1.266 ст.14 ПК України касовий метод для цілей оподаткування згідно з розділом V цього Кодексу - метод податкового обліку, за яким дата виникнення податкових зобов`язань визначається як дата зарахування (отримання) коштів на банківський рахунок (у касу) платника податку або дата отримання інших видів компенсацій вартості поставлених (або тих, що підлягають поставці) ним товарів (послуг), а дата віднесення сум податку до податкового кредиту визначається як дата списання коштів з банківського рахунку (видачі з каси) платника податку або дата надання інших видів компенсацій вартості поставлених (або тих, що підлягають поставці) йому товарів (послуг).
Позивач, як підприємство, що відповідно до п. 187.10 ст. 187 ПК України при визначенні дати виникнення податкових зобов`язань та податкового кредиту при постачанні теплової енергії фізичним особам, бюджетним установам застосовує касовий метод.
Отже, для позивача як підприємства, що застосовує касовий метод, датою виникнення права на податковий кредит за операціями з отримання товару (робіт, послуг) є дата списання коштів з його банківського рахунку незалежно від дати складення податкових накладних.
Пунктом 198.6 ст.198 ПК України передбачено, що не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв`язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними/розрахунками коригування до таких податкових накладних чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 цього Кодексу.
При цьому пунктом 201.11 статті 201 ПК України передбачено, що підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної, також є:
а) транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок, який виставляється платнику податку за послуги зв`язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;
б) касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку).
У разі використання платниками для розрахунків із споживачами реєстраторів розрахункових операцій касовий чек повинен містити дані про загальну суму коштів, що підлягає сплаті покупцем з урахуванням податку, та суму цього податку, що сплачується у складі загальної суми.
Порядок обчислення та накопичення реєстраторами розрахункових операцій сум податку встановлює Кабінет Міністрів України;
в) бухгалтерська довідка, складена відповідно до пункту 36 підрозділу 2 розділу XX цього Кодексу;
г) податкова накладна, складена платником податку відповідно до пункту 208.2 статті 208 цього Кодексу та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Отже, діючим податковим законодавством встановлені конкретні випадки для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної.
Як вбачається з матеріалів справи, 01.06.2010 між позивачем та ЛКСП «Лисичанськводоканал» укладений договір №83 на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення (а.с.60-62). В подальшому між підприємствами до вказаного договору укладались додаткові угоди від 13.02.2014, 07.05.2014, 06.05.2015, 01.10.2017 (а.с.63-65).
28.01.2019 позивачем був отриманий рахунок-фактура №83/0119/1 від 28.01.2019 на суму 470621,81 грн від ЛКСП «Лисичанськводоканал» за надані послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до Договору №83 від 01.06.2010. Даний рахунок містить всі необхідні реквізити, як то загальна сума платежу (470621,81 грн), суму податку (78436.97 грн) та податковий номер продавця (033398512097) (а.с.9).
Судом також встановлено, що послуги з централізованого водопостачання нараховуються ЛКСП «Лисичанськводоканал» відповідно до приладів обліку, а послуги з централізованого водопостачання - розрахунковим методом, тому задля формування податкового кредиту були враховані тільки спожиті послуги з централізованого водопостачання у розмірі 24568.262 м куб на суму 451960,48 грн у тому числі ПДВ 75326,78 грн.
Факт отримання послуг підтверджений атом №83/0119/1 здачі-прийняття виконаних робіт (отриманих послуг) від 28.01.2019 (а.с.8).
КП «Лисичанськтепломережа» здійснила оплату спожитих у січні 2019 року послуг з централізованого водопостачання та водовідведення 25 січня 2019 у розмірі 400000,00 грн та 30 січня 2019 у розмірі 70621,81 грн, тобто отриманий у січні 2019 року рахунок-фактура №83/0119/1 від 28.01.2019 на суму 470621,81 грн був сплачений у тому ж самому звітному періоді, в якому відбулося придбання товарів/послуг.
Факт сплати підтверджений платіжними дорученнями №2 від 24.01.2019 (списання 25.01.2019) та №183 від 30.01.2019 (списання 30.01.2019) (а.с.71,72).
При цьому рахунок-фактура №83/0119/1 від 28.01.2019 на суму 470621,81 грн, виданий ЛКСП «Лисичанськводоканал» позивачу за надані послуги з централізованого водопостачання та водовідведення є саме тим документом, який надає позивачу право на нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної, відповідно до підпункту а пункту 201.11 статті 201 ПК України.
Беручи до уваги те, що для платників податку, які використовують касовий метод, правило «першої події» не застосовується, оскільки датою формування податкового кредиту для таких платників є лише дата списання коштів з банківського рахунку (видачі з каси) платника податку або дата надання інших видів компенсацій вартості таких поставлених йому послуг, суд дійшов висновку про те, що право таких платників на формування податкового кредиту з ПДВ виникне виключно у тому звітному (періоді), в якому відбулося придбання товарів/послуг (складено рахунок), та списано кошти з банківського рахунку (видача з каси) платника податку або надано інші види компенсацій вартості поставлених йому товарів/послуг.
Як вже було зазначено раніше, списання коштів за отримані послуги відбулось у січні 2019 році, а тому позивач правомірно відніс до податкового кредиту за січень 2019 року суму податку, сплаченого у зв`язку з придбанням від ЛКСП «Лисичанськводоканал» послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.
Доводи відповідача про те, що при поданні декларації за січень 2019 року позивач у додатку №8 зазначив про допущення продавцем товарів/послуг ЛКСП «Лисичанськводоканал» строку реєстрації податкової накладної від 31.01.2019 б/н в Єдиному реєстрі податкових накладних, тим самим підтвердив, що на постачання цього товару відповідно до норм ПК України повинна бути складена та зареєстрована в ЄРПН податкова накладна, суд вважає неприйнятними, виходячи з наступного.
Наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 січня 2016 р. за № 159/28289, затверджено форму та Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість.
Згідно пункту 17 Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість у разі допущення продавцем товарів/послуг помилок при зазначенні обов`язкових реквізитів податкової накладної, передбачених пунктом 201.1 статті 201 Кодексу, та/або порушення продавцем/покупцем граничних термінів реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної та/або розрахунку коригування покупець/продавець таких товарів/послуг має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на такого продавця/покупця за формою згідно з (Д8) (додаток 8). Копії документів, передбачених пунктом 201.10 статті 201 розділу V Кодексу, подаються до контролюючого органу за місцем обліку платника податків у строки, передбачені для подання податкової декларації.
Отже, позивач скористався передбаченим правом додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на ЛКСП «Лисичанськводоканал».
При цьому, вказаний факт не невілює передбачене підпунктом а пункту 201.11 статті 201 ПК України право на нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної.
Згідно п.41 висновку №11 (2008) Консультативної ради європейських суддів до уваги Комітету Європи щодо якості судових рішень обов`язок суддів наводити підстави для своїх рішень не означає необхідності відповідати на кожен аргумент захисту на підтримку кожної підстави захисту. Обсяг цього обов`язку може змінюватися залежно від характеру рішення. Слід зазначити, що згідно практики Європейського суду з прав людини та зокрема, рішення у справі "Серявін та інші проти України" від 10 лютого 2010 року, заява 4909/04, відповідно до п.58 якого суд повторює, що згідно з його усталеною практикою, яка відображає принцип, пов`язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються. Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов`язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов`язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення (рішення у справі "Руїс Торіха проти Іспанії" від 9 грудня 1994 року, серія A, N 303-A, п.29).
Підсумовуючи викладене, суд дійшов висновку про те, що податкове повідомлення – рішення від 04 квітня 2019 року № 000495005, винесене Головним управлінням ДФС у Луганській області, яким комунальному підприємству «Лисичанськтепломережа» збільшено суму грошового зобов`язання за платежем податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) на загальну суму 112990,50 грн, в тому числі за податковими зобов`язаннями у розмірі 75327,00 грн, за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами) 37663,50 грн, є протиправним та підлягає скасуванню.
Вирішуючи питання про розподіл судових витрат у справі, суд враховує, що відповідно до частини першої статті 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.
З огляду на те, що позовні вимоги носять майновий характер і позов підлягає повному задоволенню, на користь позивача необхідно стягнути понесені ним і документально підтверджені судові витрати зі сплати судового збору в сумі 1921,00 грн (а.с.2).
Керуючись статтями 2, 7, 8, 9, 19, 20, 72-77, 90, 132, 139, 241-246, 250, 255, пунктом 15.5 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов Комунального підприємства «Лисичанськтепломережа» до Головного управління ДФС у Луганській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення – рішення від 04 квітня 2019 року № 000495005, винесене Головним управлінням ДФС у Луганській області, яким комунальному підприємству «Лисичанськтепломережа» збільшено суму грошового зобов`язання за платежем податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) на загальну суму 112990 (сто дванадцять тисяч дев`ятсот дев`яносто) гривень 50 коп., в тому числі за податковими зобов`язаннями у розмірі 75327 (сімдесят п`ять тисяч триста двадцять сім) гривень 00 коп., за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами) 37663 (тридцять сім тисяч шістсот шістдесят три) гривні 50 коп.
Стягнути на користь комунального підприємства «Лисичанськтепломережа» (93113, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Тепла, буд. 17, ідентифікаційний код юридичної особи 13401321) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДФС у Луганській області (93400, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків, 72, ідентифікаційний код юридичної особи 39591445) витрати зі сплати судового збору у розмірі 1921 (одна тисяча дев`ятсот двадцять одна) гривня 00 коп.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Апеляційна скарга подається до Першого апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Текст повного судового рішення складено 10 жовтня 2019 року.
Суддя Н.М. Басова