
Справа № 182/4440/19
Провадження № 2-а/0182/71/2019
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04.10.2019 року Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючого-судді Рибакової В.В.
при секретарі Затуливітер Н.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області про поновлення строку звернення до суду, визнання дій протиправними та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення, -
ВСТАНОВИВ:
01.07.2019 року до суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області про поновлення строку звернення до суду, визнання дій протиправними та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення, яку позивач уточнював (а.с.1-4,30-33).
В обґрунтування вимог позивач послалась на наступні обставини. Вона працює головним бухгалтером у відділі освіти і науки Нікопольської міської ради. Вказала, що у період з 15.05.2019 року по 31.05.2019 року за її місцем роботи Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області була проведена перевірка дотримання законодавства у сфері загальнообов`язкового державного соціального страхування. В результаті перевірки складено Акт №20 від 31.05.2019 року та протокол про адміністративне правопорушення від 31.05.2019 року № 7/31, які містять порушення використання коштів загальнообов`язкового державного соціального страхування на загальну суму 5279, 62 грн. На підставі вказаних документів 11.06.2019 року відносно неї винесена постанова № 195 про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.165-5 КУпАП та накладено штраф 255,00 грн. Вважає вказану постанову протиправною з тих підстав, що відділом освіти і науки Нікопольської міської ради відповідачу була відшкодована сума допомоги на поховання члена сім`ї застрахованої особи ОСОБА_2 в розмірі 4100,00 грн. та надано підтверджуючи документи. Проте відповідачем було прийнято рішення №168/31 від 12.06.2019 року про повернення коштів Фонду та застосування фінансових санкції за порушення законодавства про загальнообов`язкове державне соціальне страхування у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності у розмірі 5279,62 грн., які містять вже повернуті кошти в сумі 4100,00грн. Вказане рішення було оскаржено шляхом подання скарги про перегляд рішення Фонду. Також в оскаржуваній постанові визначено місце складання «м. Дніпро», проте у протоколі №7/31 від 31.05.2019 року у справі про адміністративне правопорушення зазначено місце складання протоколу «м. Нікополь», що на її думку суперечить ст.276 КУпАП.
Позивач просить поновити строк звернення до суду з вказаним позовом, так як постанову нею було отримано 19.06.2019 року засобами поштового зв`язку; визнати дії відповідача протиправними та скасувати постанову №195 від 11.06.2019 року про накладення адміністративного стягнення.
Ухвалою судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 20.08.2019 року (а.с.34,35) адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області про поновлення строку звернення до суду, визнання дій протиправними та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення прийнято до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін, відкрито провадження по адміністративній справі, призначено проведення першого судового засідання для розгляду справи по суті.
Копію ухвали судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 20.08.2019 року направлено учасникам справи (а.с.36,37).
03.10.2019 року до суду від відповідача надійшов відзив на адміністративний позов з додатками (а.с.38-55), згідно якого відповідач адміністративний позов не визнає, вважає його необґрунтованим з наступних підстав. За результатами розгляду акту №20 від 31.05.2019 року, протоколу № 7/31 від 31.05.2019 року, з урахуванням розглянутих наданих заперечень на акт, управлінням винесено постанову про накладення адміністративного стягнення №195 від 11.06.2019 року відносно головного бухгалтера ОСОБА_1 . На виконання вимог п.3.4 «Інструкції про порядок проведення перевірок страхувальників по коштах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, прийняття рішень за їх результатами та процедуру оскарження», затвердженої постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 22.12.2010 року за № 29 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 25.03.2011 року за №393/19131 (далі за текстом - Інструкція №29) відділу освіти і науки Нікопольської міської ради було надіслано повідомлення про початок перевірки з 13.05.2019 року, яке отримано страхувальником 24.04.2019 року. За результатами перевірки Відділу освіти і науки Нікопольської міської ради встановлені порушення порядку використання коштів Фонду на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам на загальну суму 5279,62 грн., в тому числі при виплаті допомоги на поховання члена сім`ї застрахованої особи ОСОБА_2 в сумі 4100,00 грн. Під час перевірки встановлено призначення допомоги на поховання члена сім`ї застрахованої особи за відсутності оригіналу вказаного документу. Листом №07-11/4481 від 13.06.2019 року відділу освіти і науки Нікопольської міської ради повідомлено, що відшкодована сума неправомірних витрат в сумі 4100,00 грн. буде зарахована в рахунок сплати фінансових (штрафних) санкцій за рішенням №168/31 від 12.06.2019 року. Зменшення суми встановлених під час перевірки неправомірних витрат не передбачено чинним законодавством. Розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення за порушення вимог законодавства про загальнообов`язкове державне соціальне страхування (зокрема ст.165-5 КУпАП) по Дніпропетровській області має право лише начальник та заступники начальника Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області, яке розташоване у м. Дніпро. Також вказав, що постановою №195 від 11.06.2019 року позивача притягнуто до адміністративної відповідальності також за інші порушення, що виявлені за результатами перевірки.
Ухвалою Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 04.10.2019 року (а.с.94,95) клопотання ОСОБА_1 про забезпечення позову шляхом зупинення примусового стягнення повернуто заявнику без розгляду.
Позивач надала до суду клопотання про розгляд справи за її відсутності (а.с.90).
Представник відповідача надала до суду заяву про розгляд справи за її відсутності, проти позову заперечує, про що надано відзив (а.с.91,92).
Неприбуття у судове засідання учасника справи, повідомленого відповідно до положень цієї статі, не перешкоджає розгляду справи, що відповідає положенням ч.3 ст.268 КАС України.
У відповідності до ч.4 ст.229 КАС України, у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Суд, вивчивши матеріали справи, приходить до наступного висновку.
Між сторонами існує публічно-правовий спір, який виник з приводу притягнення Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 у вигляді накладення штрафу в сумі 255,00 грн. за порушення ч.1 ст.165-5 КУпАП.
З матеріалів справи та копії адміністративної справи про притягнення позивача до адміністративної відповідальності (а.с.58-89), що надійшла на запит суду вбачається наступне.
У відповідності до п.3.4 «Інструкції про порядок проведення перевірок страхувальників по коштах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, прийняття рішень за їх результатами та процедуру оскарження», затвердженої постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 22.12.2010 року за № 29 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 25.03.2011 року за №393/19131 Відділу освіти і науки Нікопольської міської ради було направлено Повідомлення про проведення перевірки від 18.04.2019 року №22.1-07/1117 згідно з планом-графіком проведення перевірок страхувальників, затвердженим наказом від 18.03.2019 року №71, Нікопольським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області з 13.05.2019 року по 31.05.2019 року буде проведена планова перевірка Відділу освіти і науки Нікопольської міської ради за період з 01.04.2017 по 31.03.2019 року по коштах Фонду соціального страхування України (а.с.43,44).
За результатами перевірки складено Акт перевірки дотримання страхувальником вимог законодавства у сфері загальнообов`язкового державного соціального страхування № 20 від 31.05.2019 року (а.с.8-14,58-61,62-64).
31.05.2019 року головним спеціалістом сектору по роботі зі страхувальниками Нікопольського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Коробейніковою Тетяною Вікторівною у зв`язку з порушенням законодавства про загальнообов`язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та/або про загальнообов`язкове державне соціальне страхування у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності, за результатами планової перевірки, акт №20 від 31.05.2019 відділу освіти і науки Нікопольської міської ради складено протокол у справі про адміністративне правопорушення № 7/31 за порушення, що передбачає відповідальність за ч.1 ст.165-5 КУпАП у відношенні ОСОБА_1 , головного бухгалтера відділу освіти і науки Нікопольської міської ради (а.с.15,16,65-66). У протоколі вказано виявлені правопорушення, в тому числі: одну допомогу на поховання члена сім`ї застрахованої особи ОСОБА_2 призначено без належних документів, неправомірно використано кошти Фонду в сумі 4100,00 грн. З протоколом про адміністративне правопорушення № 7/31 від 31.05.2019 року ОСОБА_1 ознайомлена, про що свідчить її підпис в протоколі (а.с.66,66-на звороті), зазначила, що з порушенням не згодна, на момент підписання акту сума 4100,00 грн. відшкодована. У протоколі зазначено, що розгляд справи відбудеться 11.06.2019 року у приміщенні Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області за адресою: проспект Дмитра Яворницького, буз 93 о 09.00 год., про місце і час розгляду справи повідомлено ОСОБА_1 та отримано нею другий примірник протоколу, про що свідчить підпис останньої.
З матеріалів справи вбачається, що позивачем було направлено письмові заперечення на Акт № 20 від 31.05.2019 року з додатками (а.с.18,68,69,70,71), у яких зазначено, що на момент підписання акту помилково сплачена суму в розмірі 4100,00 грн. відшкодована, на момент підписання акту цього порушення не існує.
Згідно прибуткового касового ордеру №32 від 29.05.2019 року (а.с.68), від ОСОБА_2 прийнято 4100,00 грн. зайво отриманої виплати на поховання. Відділ освіти та науки Нікополсьької міської ради отримав 4100,00 грн. 29.05.2019 року (а.с.69). З платіжного доручення №31 від 30.05.2019 року вбачається, що проведено платіж на суму 4100,00 грн., призначення платежу: повернення зайво отриманої допомоги на поховання; Отримувач: НВ УВД ФССУ в Дніпропетровській області; платник відділ освіти і науки Нікопольської міської ради, згідно штампу Державної казначейської служби України - оплачено 31.05.2019 року 10:21:30 (а.с.19а).
Письмові заперечення були також направлені головою центральної комісії відділу освіти і науки Нікопольської міської ради, начальником відділу (а.с.17,19,67,72).
11.06.2019 року за результатами розгляду протоколу №7/31 від 31.05.2019 року та доданих до нього матеріалів справи про адміністративне правопорушення (акт перевірки № 20 від 31.05.2019) щодо ОСОБА_1 , начальником Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Мазур Борисом Васильовичем було винесено постанову про накладення адміністративного стягнення №195, якою встановлено допущення ОСОБА_1 порушення порядку використання коштів загальнообов`язкового державного соціального страхування за період з 01.04.2017 по 31.03.2019 на загальну суму 5279,62 грн., зазначено які саме порушення допущені, в тому числі: одну допомогу на поховання члена сім`ї застрахованої особи ОСОБА_2 призначено без належних документів, неправомірно використано кошти Фонду в сумі 4100,00 грн. Зазначено, вказані порушення є порушенням статті 21, частини 2 статті 22, частини 4 статті 31, частини 2 статті 33 Закону України «Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування», пункту 3 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням в редакції, що діє на момент настання страхових випадків, що є порушенням, передбаченим ч.1 ст.165-5 КУпАП. На підставі ч.8 ст.15 Закону України «Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування», ст.ст. 244-10,284 КУпАП притягнуто ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу в сумі 255,00 грн. за порушення ч.1 ст.165-5 КУпАП (а.с.6,78).
Вказана постанова 14.06.2019 року за вих.№08-03/4541 направлена позивачу (а.с.7,77), поштове відправлення вручено 19.06.2019 (а.с.79).
Листом №07-11/4481 від 13.06.2019 року, повідомлено, в тому числі позивачу, що відшкодована сума неправомірних витрат на виплату допомоги на поховання в сумі 4100, 00 грн. (копія платіжного доручення №31 від 30.05.2019) буде зарахована в рахунок сплати фінансових (штрафних) санкцій за рішенням №168/31 від 12.06.2019 року, до листа додано копію рішення №168/31 від 12.06.2019 року (а.с.74-75,76). З матеріалів справи вбачається, що 26.06.2019 року відділом освіти і науки Нікопольської міської ради до Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області було подано скаргу про перегляд рішення фонду №168/31 від 12.06.2019 року (а.с.21-22).
Відповідно до ст. 129-1 Конституції України суд ухвалює рішення іменем України. Судове рішення є обов`язковим до виконання.
Згідно ч.2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Виходячи зі змісту ч.1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов`язків.
Згідно зі ст.13 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, кожен, чиї права та свободи, визнані в цій Конвенції, було порушено, має право на ефективний засіб юридичного захисту в національному органі, навіть якщо таке порушення було вчинене особами, які здійснювали свої офіційні повноваження.
Відповідно до ст.8 Загальної декларації прав людини, кожна людина має право на ефективне поновлення у правах компетентними національними судами в разі порушення її основних прав, наданих їй Конституцією або законом.
Частиною першою ст.55 Конституції України проголошено право кожного на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
Згідно ч.1 ст.5 КАС України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб`єкта владних повноважень порушені її права, свободи або законні інтереси шляхом визначеним у п.п.1-6 ч. 1 цієї статті. Згідно ч.2 цієї статті, захист порушених прав, свобод чи інтересів особи, яка звернулася до суду, може здійснюватися судом також в інший спосіб, який не суперечить закону і забезпечує ефективний захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб`єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.
Відповідно до ч.2 ст.2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Відповідно до ч.1 ст.256 КУпАП, у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім`я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.
Вимоги до постанови в справі про адміністративне правопорушення визначені ст.283 КУпАП. Постанова повинна містити: найменування органу (прізвище, ім`я та по батькові, посада посадової особи), який виніс постанову; дату розгляду справи; відомості про особу, стосовно якої розглядається справа (прізвище, ім`я та по батькові (за наявності), дата народження, місце проживання чи перебування; опис обставин, установлених під час розгляду справи; зазначення нормативного акта, що передбачає відповідальність за таке адміністративне правопорушення; прийняте у справі рішення, а також вказівку про порядок і строк її оскарження.
Забезпечення кожному права на справедливий суд та реалізація права особи на судовий захист мають здійснюватися з урахуванням норм Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (Конвенція 1950 року), а також практики Європейського суду з прав людини, які відповідно до статті 17 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" застосовуються судами при розгляді справ як джерело права, а Європейський суд з прав людини притримується у своїх рішеннях позиції того, що суд вправі обґрунтовувати свої висновки лише доказами, що випливають зі співіснування достатньо переконливих, чітких і узгоджених між собою висновків чи схожих неспростовних презумпцій факту (рішення Європейського суду з прав людини, справа "Коробов проти України" № 39598/03 від 21.07.2011 року), тобто таких, що не залишать місце сумнівам, оскільки наявність останніх не узгоджується із стандартом доказування "поза розумним сумнівом" (рішення від 18 січня 1978 року у справі "Ірландія проти Сполученого Королівства" (Ireland v. the United Kingdom), п. 161, Series A заява № 25).
Відповідно до ст.251 КУпАП - доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Оцінюючи надані суду докази в їх сукупності, суд керується основними конституційними засадами судочинства, визначеними ст. 129 Конституції України, до яких відноситься забезпечення доведеності вини і змагальність сторін та свобода в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, а також ст. 62 Конституції України та загальними принципами права, згідно яких усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.
Відповідно до ч.2 ст.77 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача. У таких справах суб`єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.
Суд вважає, що строк на оскарження постанови про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності позивачем пропущено з поважних причин, оскільки позивач, згідно матеріалів справи отримала копію оскаржуваної постанови 19.06.2019 року (а.с.7,77,79), а тому підлягає поновленню. Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне поновити позивачу строк звернення до суду щодо оскарження постанови.
Згідно положень ст. 244-10 КУпАП, органи Фонду соціального страхування України розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов`язані з порушенням законодавства про загальнообов`язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (стаття 165-4), про загальнообов`язкове державне соціальне страхування у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності (стаття 165-5), а також перешкоджанням уповноваженим особам органів Фонду соціального страхування України у здійсненні перевірок (стаття 188-23). Від імені Фонду соціального страхування України розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право керівник виконавчої дирекції Фонду, його заступники, керівники робочих органів виконавчої дирекції Фонду та їх заступники.
Відповідно виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (а.с.54) Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області розташоване за адресою: Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 93; керівник - Мазур Борис Васильович . Тому оскаржувана постанова у відповідності до діючого законодавства винесена начальником Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Мазур Б. В.
Порушення ОСОБА_1 порядку використання коштів загальнодержавного соціального страхування, в тому числі щодо призначення однієї допомоги на поховання члена сім`ї застрахованої особи ОСОБА_2 в розмірі 4100,00 грн. без належних документів, було встановлено під час перевірки.
Страхувальником до початку перевірки самостійно не було виявлено помилки у нарахуванні однієї допомоги на поховання члена сім`ї застрахованої особи ОСОБА_2 в сумі 4100,00 грн. Суму в розмірі 4100,00 грн. щодо зайво отриманої виплати на поховання було перераховано в останній день перевірки.
Тому суд вважає, що відповідачем правомірно було внесено порушення порядку використання коштів загальнодержавного соціального страхування щодо призначення однієї допомоги на поховання члена сім`ї застрахованої особи ОСОБА_2 в розмірі 4100,00 грн. в Акт перевірки дотримання страхувальником вимог законодавства у сфері загальнообов`язкового державного соціального страхування № 20 від 31.05.2019 року.
Суд дійшов висновку, що досліджені судом протокол про адміністративне правопорушення № 7/31 від 31.05.2019 та постанова про накладення адміністративного стягнення №195 від 11.06.2019 року складені відносно ОСОБА_1 за вчинення правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.165-5 КУпАП, відповідають діючому законодавству.
Враховуючи наведені обставини, суд вважає, що працівниками Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області при складенні протоколу про адміністративне правопорушення № 7/31 від 31.05.2019 року та при винесенні постанови №195 від 11.06.2019 року про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.165-5 КУпАП було дотримано вимоги діючого законодавства, а тому в задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 про визнання дій відповідача протиправними та скасування постанова про накладення адміністративного стягнення №195 від 11.06.2019 року слід відмовити.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.2,5,8,9,12,14,77,90,94,121,122,139,229,241-246,286 КАС України, -
ВИРІШИВ:
Поновити ОСОБА_1 cтрок звернення до суду з даним адміністративним позовом.
У задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 (РНОКПП - НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 ) до Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області (ЄДРПОУ - 41323962, місце знаходження за адресою: 49000, м. Дніпро, пр. Д.Яворницького, буд. 93), про поновлення строку звернення до суду, визнання дій протиправними та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення - відмовити.
На рішення суду може бути подано апеляційну скаргу до Третього апеляційного адміністративного суду протягом десяти днів з дня його проголошення.
Суддя: В. В. РибаковаСудове рішення № 84768125, Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області було прийнято 04.10.2019. Форма судочинства - Адміністративне, форма рішення - Рішення. На цій сторінці ви зможете знайти важливі дані про це судове рішення. Ми надаємо зручний та швидкий доступ до поточних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі недавніх судових прецедентів. Наша база даних охоплює повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам легко знаходити важливі дані.
Це рішення відноситься до справи № 182/4440/19. Організації, які зазначені в тексті цього судового документа: