
Справа 760/2541/19
Провадження № 3-1821/16
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 вересня 2019 року суддя Солом`янського районного суду м. Києва Агафонов С.А., за участю прокурора Кіч О.М., захисників Дехтярьова Є.В., Шпаргалюка С.В. розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшла від Національного агентства з питань запобігання корупції про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 та 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який мешкає за адресою: АДРЕСА_1 , -
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/9 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону є суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, та не повідомив ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, який виник при укладанні договору підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктами 1, 2 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились у неповідомленні ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною першою статті 172-7 КУпАП, а саме: неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/10 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, та підписав договір підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктом 3 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились підписанні договору в умовах реального конфлікту інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-7 КУпАП, а саме вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/11 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», не вживши заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, який виник при укладанні договору підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктами 1, 2 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились у неповідомленні ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною першою статті 172-7 КУпАП, а саме неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/12 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, та підписав договір підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктом 3 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились підписанні договору в умовах реального конфлікту інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-7 КУпАП, а саме вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/13 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», не вживши заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, який виник при укладанні договору підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктами 1, 2 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились у неповідомленні ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною першою статті 172-7 КУпАП, а саме неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/14 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, та підписав договір підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктом 3 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились підписанні договору в умовах реального конфлікту інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-7 КУпАП, а саме вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/15 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», не вживши заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, який виник при укладанні договору підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктами 1, 2 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились у неповідомленні ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною першою статті 172-7 КУпАП, а саме неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/16 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, та підписав договір підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктом 3 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились підписанні договору в умовах реального конфлікту інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-7 КУпАП, а саме вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/17 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», не вживши заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, який виник при укладанні договору підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктами 1, 2 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились у неповідомленні ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною першою статті 172-7 КУпАП, а саме неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/18 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, та підписав договір підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктом 3 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились підписанні договору в умовах реального конфлікту інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-7 КУпАП, а саме вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/19 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», не вживши заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, який виник при укладанні договору підряду з товариством з обмеженою відповідальністю - Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктами 1,2 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились у неповідомленні ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною першою статті 172-7 КУпАП, а саме неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/20 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, та підписав договір підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктом 3 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились підписанні договору в умовах реального конфлікту інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-7 КУпАП, а саме вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/21 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», не вживши заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, який виник при укладанні договору підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктами 1, 2 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились у неповідомленні ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною першою статті 172-7 КУпАП, а саме неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/22 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, та підписав договір підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктом 3 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились підписанні договору в умовах реального конфлікту інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-7 КУпАП, а саме вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/23 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», не вживши заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, який виник при укладанні договору підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктами 1, 2 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились у неповідомленні ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського» про реальний конфлікт інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною першою статті 172-7 КУпАП, а саме неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 31-02/24 від 22 січня 2019 р., ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді проректора з адміністративно-господарської роботи НТУУ «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», як посадова особа юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3, частини першої статті 28 Закону будучи суб`єктом, на якого поширюються вимоги Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, достовірно знаючи про наявність у нього родинних відносин із своїм рідним братом ОСОБА_2 , який є засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, та підписав договір підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3» (ідентифікаційний код юридичної особи 32559578), чим порушив вимоги, встановлені пунктом 3 частини першої статті 28 Закону.
Своїми діями, які виявились підписанні договору в умовах реального конфлікту інтересів, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-7 КУпАП, а саме вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
В судовому засіданні ОСОБА_1 своєї вини у вчиненні інкримінованих правопорушень не визнав, вказав, що дійсно укладав зазначені договори, однак не знав, що його рідний брат ОСОБА_2 є кінцевим бенефіціарним власником та керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Спецбудмонтаж-3».
Захисники заявили клопотання про закриття провадження в справі в зв`язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 3 ст. 38 КУпАП адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов`язаного з корупцією, а також правопорушень, передбачених статтями 164-14, 212-15, 212-21 цього Кодексу, може бути накладено протягом трьох місяців з дня його виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення.
Як встановлено під час судового розгляду з моменту складення адміністративних протоколів пройшло більше трьох місяців.
Відповідно до п. 7 ст. 247 КУпАП України провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути почато, а розпочате підлягає закриттю за закінченням на момент розгляду справи строків, передбачених ст. 38 КУпАП України.
Виходячи із змісту узагальненого науково-консультативного висновку Науково-консультативної ради при Вищому адміністративному суді України, який розміщений на офіційному веб-сайті цього суду, під час закриття провадження у справах про адміністративні правопорушення у зв`язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності, передбачених статтею 38 КУпАП, вина особи не встановлюється.
Для закриття провадження у справі про адміністративне правопорушення на підставі п.7 ст.247 КУпАП, достатньо встановити - вид правопорушення, наявність щодо нього відповідного законодавства; момент вчинення правопорушення; строк, що сплив з моменту вчинення правопорушення до моменту розгляду справи судом, провадження підлягає закриттю при закінченні на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 КУпАП.
Разом з тим, закриття провадження в справі про адміністративне правопорушення в зв`язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення не є обставиною, що реабілітує особу, яка притягується до адміністративної відповідальності та спростовує її вину.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 38,256,283,284,172-7 КУпАП, суддя,-
ПОСТАНОВИВ:
Закрити провадження в справі про адміністративне правопорушення про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 та 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 у зв`язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Солом`янський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня її винесення.
Строк пред`явлення до виконання 3(три) місяці.
Суддя Агафонов С.А.