
Справа № 127/24110/19
Провадження № 3/127/6135/19
П О С Т А Н О В А
23 вересня 2019 року м. Вінниця
Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Вохмінова О.С., розглянувши матеріали, що надійшли з Головного управління ДФС у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , і.н. НОМЕР_1 , прож.: АДРЕСА_1 , працює директором ТОВ «Ла-Вія» (ЄДРПОУ 33553413),
за ст. 155-1 ч. 1 КУпАП,
в с т а н о в и в :
15.08.2019 року при проведенні перевірки ГУ ДФС у Вінницькій області встановлено, що на АГЗП ТОВ «Ла-Вія», що в м. Вінниці, вул. К. Василенка, 14/А, директором якого є ОСОБА_1 , порушено встановлений законом порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а саме: розрахункові операції проводяться через реєстратор розрахункових операцій без використання режиму попереднього програмування найменування із зазначенням коду підтоварної категорії згідно УКЗЕД, чим не дотримано вимог п.11 ст. 3 Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
В судове засідання ОСОБА_1 не з`явився з невідомих суду причин, про день та час розгляду справи повідомлявся рекомендованою поштовою кореспонденцією, заяв про відкладення розгляду справи не надавав. За таких обставин суд вважає можливим розглянути справу у відсутності ОСОБА_1 .
Дослідивши та оцінивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 155-1 КУпАП, доведена актом (довідкою) фактичної перевірки працівниками ГУ ДФС у Вінницькій області 15.08.2019 року АГЗП ТОВ «Ла-Вія», що в м. Вінниці, вул. К. Василенка, 14/А, директором якого є ОСОБА_1 , здійсненої в присутності ОСОБА_2 , встановлено, що розрахункові операції проводяться через реєстратор розрахункових операцій без використання режиму попереднього програмування найменування із зазначенням коду підтоварної категорії згідно УКЗЕД, чим порушено вимоги п.11 ст. 3 Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»; протоколом про адміністративне правопорушення № 1019 від 15.08.2019 року.
Згідно ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Враховуючи наведене, суд дійшов висновку, що ОСОБА_1 своїми діями вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 155-1 КУпАП.
З урахуванням характеру вчиненого порушення, особи порушника та ступеня його вини, обставин, що обтяжують та пом`якшують відповідальність, суд дійшов висновку, що відносно ОСОБА_1 , як посадової особи, слід застосувати стягнення у виді штрафу.
Також з ОСОБА_1 відповідно до вимог ст. 4 Закону України «Про судовий збір», підлягає стягненню на користь держави 384,20 грн. судового збору.
Керуючись ст.ст. 280, 283 КУпАП, суд, -
п о с т а н о в и в:
визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 155-1 ч. 1 КУпАП та застосувати відносно нього адміністративне стягнення у виді штрафу, розміром 100 (сто) грн.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 384 (триста вісімдесят чотири) грн. 20 коп. судового збору.
Постанова може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду Вінницької області через Вінницький міський суд Вінницької області протягом десяти днів.
Суддя: