
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"22" серпня 2019 р. справа № 300/1560/19
м. Івано-Франківськ
Суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду Шумей М.В. розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Ліквідаційної комісії УМВС України в Івано-Франківській області про визнання дій протиправними та зобов`язання до їх вчинення, -
ВСТАНОВИВ:
22.07.2019 ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до Ліквідаційної комісії УМВС в Івано-Франківській області про визнання протиправними дій Ліквідаційної комісії УМВС України в Івано-Франківській області щодо визнання довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 від 06.07.2018 № 4176/8-18 недійсною та зобов"язати відкликати довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 № 4508-19 від 18.02.2019, залишивши чинною довідку від 06.07.2018 № 4176/8-18 для перерахунку пенсії ОСОБА_1 на виконання постанови КМУ "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" від 21.02.2018 № 103 із загальною сумою грошового забезпечення 15001,40 грн.
Позовні вимоги мотивовані тим, що Ліквідаційна комісія УМВС в Івано-Франківській області листом від 18.02.2019 № 452/10/05/8-19 визнала недійсною довідку про розмір грошового забезпечення від 06.07.2018 № 4176/8-18 та подала нову уточнюючу довідку № 450/8-19 від 18.02.2019 для перерахунку пенсії ОСОБА_1 на виконання Постанови КМУ № 103. В результаті чого розмір пенсійної виплати ОСОБА_1 з 01.01.2016 зменшився за раніше отримуваний на 5955,03 грн. Позивач не погоджуючись із такими діями відповідача, просить задовольнити позов.
Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 26.07.2019 відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) та встановлено відповідачу строк для подання відзиву на позов.
Відповідач правом на подання відзиву не скористався.
Приписами частини 4 статті 159 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що неподання суб"єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.
Частиною 6 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Розглянувши справу в порядку визначеному статтею 263 Кодексу адміністративного судочинства України, дослідивши письмові докази, які містяться в матеріалах адміністративної справи, судом встановлено наступне.
ОСОБА_1 , як колишньому працівнику органів внутрішніх справ, з 01.04.2008 довічно призначена пенсія за вислугу років відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" від 21 лютого 2018 року № 103 позивачу здійснено перерахунок пенсії з 01.01.2016 з урахуванням довідок Ліквідаційної комісії УМВС України в області, якими встановлено грошове забезпечення поліцейських Національної поліції.
Ліквідаційною комісією УМВС України в області на адресу головного управління Пенсійного фонду України в області на виконання Постанови КМУ від 21.02.2018 № 103 було направлено 4 довідки про розмір грошового забезпечення позивача з урахуванням прирівняної посади. Кожна довідка містила різний розмір грошового забезпечення.
Довідкою від 16.03.2018 № 575/8-18 встановлено, що відповідно до статті 63 ЗУ "Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб", постанови КМУ від 15.11.2015 № 988, постанови КМУ від 21.02.2018 № 103, розмір грошового забезпечення за нормами, чинними за січень 2016 року, за прирівняною посадою поліцейського старшого оперуповноваженого апарату НП до посади на день звільнення із служби оперуповноваженого в ОВС відділу внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВСУ становить: посадовий оклад 2800 грн; оклад за спеціальним званням - підполковник поліції - 2200 грн; надбавка за стаж служби 50 % - 2500 грн; надбавка за службу в умовах режимних обмежень 10 % - 280 грн; - премія 92,82 % - 7221,40 грн; усього -15001,40 грн.
В травні 2018 року Ліквідаційною комісією видано нову довідку про розмір грошового забезпечення позивача від 21.05.2018 № 4109/8-18. якою встановлено, що відповідно до статті 63 ЗУ "Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб", постанови КМУ від 15.11.2015 № 988, постанови КМУ від 21.02.2018 № 103, розмір грошового забезпечення за нормами, чинними за січень 2016 року, за прирівняною посадою поліцейського старшого оперуповноваженого апарату НП до посади на день звільнення із служби оперуповноваженого в ОВС відділу внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВСУ становить: посадовий оклад 2800 грн; оклад за спеціальним званням - підполковник поліції - 2200 грн; надбавка за стаж служби 50 % - 2500 грн; надбавка за службу в умовах режимних обмежень 15 % - 420 грн; премія 92,82 % - 7351,34 грн; усього -15271,34 грн.
07.06.2018 позивач звернувся до Івано-Франківського окружного адміністративного суду із позовом до Ліквідаційної комісії Головного управління МВСУ в Івано-Франківській області із зобов"язанням виготовити нову довідку про розмір грошового забезпечення з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення.
Рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 07.08.2018 відмовлено у задоволенні позову ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ) до Ліквідаційної комісії Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Івано-Франківській області (вулиця Академіка Сахарова, 15, місто Івано-Франківськ, код ЄДРПОУ 08592193) про визнання протиправною бездіяльність та зобов`язання вчинити певні дії. Вказане рішення набрало законної сили 15.11.2018.
У лютому 2019 року Ліквідаційна комісія УМВС в Івано-Франківській області листом від 18.02.2019 року № 452/108/05/8-19 визнала недійсною довідку про розмір грошового забезпечення від 06.07.2018 № 4176/8-18 та подала нову уточнюючу довідку № 450/8-19 від 18.02.2019 року для перерахунку пенсії позивача на виконання Постанови КМУ № 103. Цією новою довідкою розмір грошового забезпечення позивача, встановлений в розмірі 7912,08 грн., який складається з: посадового окладу в розмірі 2600,00 грн; окладу за військовим (спеціальним) званням підполковник поліції в розмірі 2200,00 грн; надбавки за стаж служби 50% в розмірі 2400,00 грн; надбавка за службу в умовах режимних обмежень (10%) в розмірі 260,00 грн; премія (6,06%) в розмірі 452,08 грн.
10 квітня 2019 року позивач звернувся до Ліквідаційної комісії УМВС в Івано-Франківській області з заявою про надання пояснень щодо підстав зменшення розміру його грошового забезпечення та зобов`язанням відновити його порушене право та відкликати останню довідку про розмір мого грошового забезпечення, залишивши чинною довідку від 06.07.2018 № 4176/8-18 із загальною сумою грошового забезпечення 15001,40 грн.
Листами від 23.04.2019 № 1-21/108/05/8-19 та від 23.04.2019 № 568/108/05/8-19 Ліквідаційна комісія УМВС в Івано-Франківській області повідомила позивача про перенаправлення його зави за належністю до сектору із соціально-гуманітарних питань при ДУ "ТМО МВС України по Івано-Франківській області".
Територіальне медичне об`єднання МВС України в Івано-Франківській області листом від 26.04.2019 № 33/29-441 надало роз`яснення щодо відповідності посад в Національній поліції. Пояснень з приводу видачі чотирьох довідок про розмір його грошового забезпечення та щодо обґрунтування правомірності та законності останньої виданої Ліквідаційною комісією довідки не було надано.
Позивач вважаючи, що Ліквідаційною комісією порушено норми чинного законодавства, постанову КМУ від 21.02.2018 № 103, Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб", затверджений Постановою КМУ № 45 від 13.02.2008 року, а також його право на отримання належної пенсії та забезпечення гідного життя, звернувся до суду із даним позовом.
Вирішуючи спірні правовідносини, суд виходить із наступного.
Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Наведена норма означає, що суб`єкт владних повноважень зобов`язаний діяти лише на виконання закону, за умов і обставин, визначених ним, вчиняти дії, не виходячи за межі прав та обов`язків, дотримуватися встановленої законом процедури, обирати лише встановлені законодавством України способи правомірної поведінки під час реалізації своїх владних повноважень.
Згідно ст. 22 Конституції України права і свободи людини і громадянина, закріплені Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права та свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Відповідно до статті 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Це право гарантується загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними. Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.
Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв`язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію, визначає Закон України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
Згідно зі статтею 1-1 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" законодавство про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, базується на Конституції України і складається з цього Закону, Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" та інших нормативно-правових актів України, прийнятих відповідно до цих законів.
Частина друга статті 51 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" передбачає, що перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії.
Так, порядок перерахунку раніше призначених пенсій регламентовано статтею 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
Згідно частини 3 статті 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" встановлено, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.
Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій (частина 4 статті 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб").
Згідно з абзацом другим пункту 15 розділу ХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Національну поліцію" за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.
Відповідно до частини 1 статті 102 Закону України "Про Національну поліцію" пенсійне забезпечення поліцейських та виплата одноразової грошової допомоги після звільнення їх зі служби в поліції здійснюються в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
Постановою Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції", яка набрала чинності 02.12.2015 встановлено розміри грошового забезпечення працівникам поліції за посадовими окладами і спеціальними званнями, що значно перевищують посадові оклади та оклади за спеціальні звання колишніх працівників міліції.
Таким чином, у зв`язку із змінами в грошовому забезпеченні поліцейських, передбаченими вищевказаною постановою Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015, та враховуючи зазначені вище положення частини другої статті 51 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб", у колишніх працівників міліції виникло право на перерахунок пенсії з 01.01.2016.
Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45 (надалі - Порядок № 45).
Так, відповідно до пункту 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", перерахунок раніше призначених відповідно до цього Закону пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв`язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.
Згідно з пунктами 1, 2, 3 Порядку № 45 пенсії, призначені відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. Пенсійний фонд України після прийняття Кабінетом Міністрів України рішення щодо перерахунку пенсій та отримання відповідного повідомлення від Мінсоцполітики повідомляє своїм головним управлінням в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, та надсилає відповідну інформацію Міноборони, МВС, Національній поліції, Мін`юсту, Мінінфраструктури, СБУ, Службі зовнішньої розвідки, ДФС, Управлінню державної охорони, Адміністрації Держспецзв`язку, Адміністрації Держприкордонслужби, ДСНС. Головні управління Пенсійного фонду України у десятиденний строк з моменту надходження зазначеного повідомлення складають списки за формою згідно з додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії. На підставі списків уповноважені органи готують довідки про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, для кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно з додатками 2 і 3 та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України. Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено цим Порядком. Зазначені довідки надсилаються до державних органів, у яких особи проходили службу до відрядження, а їх уповноважені органи подають довідки у п`ятиденний строк головним управлінням Пенсійного фонду України.
Пунктом 4 Порядку № 45 визначено, що перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені частинами другою і третьою статті 51 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб". Якщо внаслідок перерахунку розмір зменшується, пенсія виплачується в раніше встановленому розмірі.
Пунктом 6 Порядку № 45 встановлено, що відповідною вважається посада, яка за класифікаційними характеристиками, зокрема назвою, розміром посадового окладу, функціональністю та організаційним рівнем підрозділу у структурі органу (організації, установи, військової частини тощо) прирівнюється до посади, з якої особа була звільнена.
Відповідно до статті 10 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" призначення і виплата пенсій особам, зазначеним у статті 1-2 цього Закону, здійснюються органами Пенсійного фонду України.
Зважаючи на зміст вищевказаних положень, перерахунок пенсії особам, які отримують її відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", здійснюється управлінням Пенсійного фонду України після отримання від державних органів відповідних довідок про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.
Із рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 07.08.2018 у справі № 809/978/18 за позовом ОСОБА_1 до Ліквідаційної комісії Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Івано-Франківській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити певні дії вбачається, що під час розгляду судом встановлено, що разом з відзивом Ліквідаційна комісія Управління МВС України в Івано-Франківській області надала суду довідку про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій для осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) від 06.07.2018 №4176/8-18, згідно якої грошове забезпечення позивача, відповідно до частини третьої статті 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", постанови Кабінету Міністрів України за №988 від 15.11.2015 та Міністерства внутрішніх справ України за №260 від 06.04.2016, за нормами, чинними станом на 01.01.2016, за посадою оперуповноваженого в органах внутрішніх справ відділу внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВСУ прирівняною до посади старшого оперуповноваженого апарату Національної поліції, складається з: посадового окладу в розмірі 2800,00; окладу за військовим (спеціальним) званням підполковник поліції в розмірі 2200,00 грн.; надбавки за стаж служби 50% в розмірі 2500,00 грн.; надбавка за службу в умовах режимних обмежень (10%) в розмірі 280,00 грн.; премія (92,82%) в розмірі 7221,40 грн. (а.с.51). Таким чином, відповідач погодився із розмірами сум визначених ОСОБА_1 в адміністративному позові, а саме: посадового окладу в розмірі 2800,00; окладу за військовим (спеціальним) званням підполковник поліції в розмірі 2200,00 грн.; премія (92,82%) в розмірі 7221,40 грн.
Вказане рішення суду від 07.08.2018 набрало законної сили 15.11.2018.
Відповідно до частини 4 статті 78 Кодексу адміністративного судочинства України, обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.
Судом встановлено, що Ліквідаційна комісія УМВС в Івано-Франківській області незважаючи на встановлений судом факт, у лютому 2019 року своїм листом від 18.02.2019 року № 452/108/05/8-19 визнала недійсною довідку про розмір грошового забезпечення від 06.07.2018 № 4176/8-18 та подала нову уточнюючу довідку № 450/8-19 від 18.02.2019 року для перерахунку пенсії позивача на виконання Постанови КМУ № 103. Цією новою довідкою розмір мого грошового забезпечення встановлений в розмірі 7912,08 грн., який складається з: - посадового окладу в розмірі 2600,00; окладу за військовим (спеціальним) званням підполковник поліції в розмірі 2200,00 грн.; надбавки за стаж служби 50% в розмірі 2400,00 грн.; надбавка за службу в умовах режимних обмежень (10%) в розмірі 260,00 грн.; премія (6,06%) в розмірі 452,08 грн. В результаті перерахунку пенсії розмір пенсійної виплати позивача з 01.01.2016 зменшився за раніше отримуваний на 5955,03 грн.
Враховуючи викладене, суд вважає протиправними дії Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України в Івано-Франківській області щодо визнання довідки про розмір грошового забезпечення від 09.07.2018 № 4176/8-18 недійсною, а також для відновлення порушених прав позивача слід зобов"язати Ліквідаційну комісію УМВС України в Івано-Франківській області відкликати довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 № 450/8-19 від 18.02.2019, залишивши чинною довідку від 06.07.2018 № 4176/8-18 для перерахунку пенсії ОСОБА_1 на виконання постанови КМУ "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" від 21.02.2018 № 103 із загальною сумою грошового забезпечення 15001,40 грн.
Частиною 2 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Згідно з ч. 1 ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 2 ст. 77 Кодексу в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що позовні вимоги позивача підлягають задоволенню.
Розподіл судових витрат здійснюється відповідно до ст.139 Кодексу адміністративного судочинства України.
На підставі статті 129-1 Конституції України, керуючись статтями 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити повністю.
Визнати протиправними дії Ліквідаційної комісії УМВС України в Івано-Франківській області (код ЄДРПОУ 08592193, вул. Сахарова 15,м. Івано-Франківськ, 76018) щодо визнання недійсною довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 від 06.07.2018 № 4176/8-18.
Зобов"язати Ліквідаційну комісію УМВС України в Івано-Франківській області (код ЄДРПОУ 08592193, вул. Сахарова 15,м. Івано-Франківськ, 76018) відкликати довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 № 4508-19 від 18.02.2019, залишивши чинною довідку від 06.07.2018 № 4176/8-18 для перерахунку пенсії ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1 , АДРЕСА_2 ) на виконання постанови КМУ "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" від 21.02.2018 № 103 із загальною сумою грошового забезпечення 15001,40 грн.
Стягнути із бюджетних асигнувань Ліквідаційної комісії УМВС в Івано-Франківській області (код ЄДРПОУ 08592193, вул. Сахарова 15,м. Івано-Франківськ, 76018) на користь ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1 , АДРЕСА_2 ) судовий збір в сумі 768 (сімсот шістдесят вісім) грн 40 коп.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку. Відповідно до статтей 255, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на рішення суду подається до суду апеляційної інстанції через Івано-Франківський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення рішення в повному обсязі.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Строк на апеляційне оскарження також може бути поновлений в разі його пропуску з інших поважних причин, крім випадків, визначених частиною другою статті 299 цього Кодексу.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Суддя Шумей М.В.