Рішення № 83546002, 30.07.2019, Харківський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
30.07.2019
Номер справи
520/4290/19
Номер документу
83546002
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар`їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua, код за ЄДРПОУ 34390710

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

30 липня 2019 р. справа № 520/4290/19

Харківський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Котеньова О.Г., за участі секретаря судового засідання Блудової А.І.,

представника позивача - ОСОБА_1 О.М.,

представника відповідача - не прибув,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Харкові адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "СОЮЗ-КАДУЦЕЙ" (вул. Командарма Корка, буд. 14, кв. 126, м. Харків, 61000, код ЄДРПОУ 33119900) до Головного управління ДФС у Харківській області (вул. Пушкінська, буд. 46, м. Харків, 61057, код ЄДРПОУ 39599198) про скасування податкових повідомлень-рішень, -

В С Т А Н О В И В:

До Харківського окружного адміністративного суду звернулось Товариства з обмеженою відповідальністю "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "СОЮЗ-КАДУЦЕЙ" з позовом до Головного управління ДФС у Харківській області, в якому просить суд скасувати податкове повідомлення-рішення від 04.04.2019 № 00000171421 про зменшення суми від`ємного значення в сумі 5491,00 грн та податкове повідомлення-рішення про донарахування сум податку на додану вартість №00000161421 та застосування штрафних санкцій відповідно до ст. 123 ПК України в сумі 1302706,00 грн.

В обґрунтування позовних вимог зазначено, що ТОВ «НВФ «Союз-Кадуцей» жодного порушення податкового законодавства не допускало, у зв`язку з чим позивач вважає, що прийняті відповідачем повідомлення-рішення від 04.04.2019 №00000171421 та повідомлення-рішення від 04.04.2019 №00000161421 прийняті з порушенням норм чинного законодавства та підлягають скасуванню.

Представник відповідача надав до суду відзив на адміністративний позов, в якому зазначив, що вважає доводи та аргументи позивача, покладеними в обґрунтування позовних вимог, безпідставними та помилковими, а позов відповідно таким, що не підлягає задоволенню, оскільки до перевірки не надано актів виконаних робіт, актів приймання/передачі виконаних робіт, звіту про виконані роботи. Також надано пояснення засновника ТОВ «Амра Груп» ОСОБА_2 щодо непричетності до реєстрації та ведення фінансово-господарської діяльності даного платника. Також представником відповідача зазначено, що ТОВ «Альфа-Буд 2000» ніяким чином не могла надавати на адресу позивача комплекс будівельно-монтажних робіт, у зв`язку з тим, що у підприємства відсутня певна кваліфікація персоналу та основних фондів (автотранспортних засобів, виробничо-складських приміщень та іншого майна), які економічно необхідні для здійснення фінансово-господарської діяльності, а також встановлено, що підприємство відсутнє за податковою адресою.

У відповіді на відзив на позовну заяву представник позивача зазначив, що пояснення фізичної особи ОСОБА_2 щодо діяльності ТОВ «Амра Груп» не можуть свідчити про нереальність господарських операцій між позивачем та ТОВ «Леон-Строй», оскільки ні в акті перевірки, ні у відзиві не зазначено в рамках чого надані такі пояснення. Надані до перевірки первинні документи, що підтверджують господарські операції між товариствами, згідно даних акту перевірки, не мають будь-яких дефектів. Складені та зареєстровані податкові накладні відповідають вимогам законодавства. В акті перевірки відсутні посилання на порушення з боку позивача. Наведені в акті порушення стосуються виключно ТОВ «Альфа-Буд 2000» та його контрагентів.

Представник позивача також зазначив, що відсутність сертифікатів якості, ТТН ніяким чином не підтверджує відсутність факту здійснення господарської операції. Наявність або відсутність окремих документів, а також недоліки в їх оформленні не можуть бути підставою для висновку про відсутність господарських операцій, якщо з інших даних вбачаються зміни в структурі активів та зобов`язань, власному капіталі платника у зв`язку з його господарською діяльністю.

Представник відповідача не скористався правом на подання заперечення на відповідь на відзив.

Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав та просив задовольнити позов з підстав та мотивів, викладених в ньому.

Представник відповідача у судове засідання не прибув.

Відповідно до ч.1 ст.205 КАС України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи, за умови що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

Згідно з приписами п.1 ч.3 ст.205 КАС України якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки.

Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок наявних у справі доказів у їх сукупності, суд зазначає наступне.

Судом встановлено, що на підставі наказу ГУ ДФС у Харківській області №4556 від 29.01.2019 та направлення на проведення перевірки було проведено документальну позапланову виїзну перевірку ТОВ «НВФ «Союз-Кадуцей» (надалі - позивач).

За результатами проведення перевірки складено Акт від 12.02.2019 № 400/20-40-14-21-08/33119900, який отриманий підприємством 11.03.2019.

Згідно з висновками Акту перевіркою встановлено порушення:

«- абз. «а» п. 198.1 п. 198.3, п. 198.6 ст. 198, п. 201.1. п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України в результаті чого встановлено його завищення у сумі 1047705,23 грн по взаємовідносинам з ТОВ «Леон-Строй» (податковий номер 40400574 за липень, вересень, листопад, грудень 2016 року, лютий березень 2017 року, січень- квітень 2018 року, ТОВ «Альфа-Буд 2000» (податковий номер 40904892) за травень-вересень, листопад 2017 року, червень 2018 року, ТОВ «Будівельна Компанія «Артік» (податковий номер 40015494) за квітень 2016 та ТОВ «Лордфілк» (податковий номер 40103941) за травень 2016 року, що призвело до:

- завищення суми від`ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного(податкового) кредиту на суму 5491,05 грн;

- заниження ПДВ до сплати в сумі 1042164,4 грн;

- перевіркою не підтверджено реальність здійснення господарських операції, їх реальність та повнота відображення в обліку по взаємовідносинам з постачальниками, а також з покупцями по ланцюгу подальшої реалізації».

Позивачем подано заперечення на акт перевірки, листом відповідача щодо розгляду заперечень від 01.04.2019 №15881/10/20-40-14-21-14 залишено без змін висновки акту перевірки.

15 квітня 2019 року позивачем отримано повідомлення-рішення від 04.04.2019 №00000171421 про зменшення суми від`ємного значення в сумі 5491,00 грн та податкове повідомлення-рішення про донарахування сум з податку на додану вартість №00000161421 та застосування штрафних санкцій відповідно до ст. 123 ПК України в сумі 1302706,00 грн.

Не погоджуючись із вказаними рішеннями відповідача, позивач звернувся до суду з цим адміністративним позовом.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд керується наступними приписами норм чинного законодавства.

Відповідно до положень ст. 109 Податкового кодексу України, податковими правопорушеннями є протиправні діяння (дія чи бездіяльність) платників податків, податкових агентів, та/або їх посадових осіб, а також посадових осіб контролюючих органів, що призвели до невиконання або неналежного виконання вимог, установлених цим Кодексом та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи. Вчинення платниками податків, їх посадовими особами та посадовими особами контролюючих органів порушень законів з питань оподаткування та порушень вимог, встановлених іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, тягне за собою відповідальність, передбачену цим Кодексом та іншими законами України.

Стаття 110 Податкового кодексу України встановлює, що платники податків, податкові агенти та/або їх посадові особи несуть відповідальність у разі вчинення порушень, визначених законами з питань оподаткування та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Отже, відповідальність за порушення норм Податкового законодавства наступає у разі вчинення платником податків протиправних дій.

Судом встановлено, що позивач мав взаємовідносини з підприємствами в рамках укладених господарських договорів, зокрема з ТОВ «Леон-Строй» (податковий номер 40400574, ТОВ «Альфа-Буд 2000» (податковий номер 40904892), ТОВ «Будівельна Компанія «Артік» (податковий номер 40015494) та ТОВ «Лордфілк» (податковий номер 40103941).

Судовим розглядом встановлено, що на момент укладення господарських договорів, зазначені товариства були зареєстровані як юридичні особи, мали статус платника податків, були на обліку в податковому органі. Відповідно до даних офіційного сайту ДФС щодо платника податків були відсутні будь-які негативні дані. Тобто за даними ДФС ці товариства є надійними контрагентами.

На час укладення, на договорах та всіх документах маються підписи сторін та печатки, договори включають в себе всі основні та обов`язкові зобов`язання щодо предмету договору, ціни, умов виконання, оплати, реквізити сторін. Вказана первинна документація долучена позивачем до матеріалів справ. Складені письмово первинні документи відповідають вимогам Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Здійснені господарські операції відображені у бухгалтерському обліку товариства.

За наслідками здійснених господарських операцій ТОВ «НВФ «Союз-Кадуцей» з ТОВ «Леон-Строй» (податковий номер 40400574 за липень, вересень, листопад, грудень 2016 року, лютий березень 2017 року, січень- квітень 2018 року, ТОВ «Альфа-Буд 2000» (податковий номер 40904892) за травень-вересень, листопад 2017 року, червень 2018 року, ТОВ «Будівельна Компанія «Артік» (податковий номер 40015494) за квітень 2016 та ТОВ «Лордфілк» (податковий номер 40103941) за травень 2016 року були отримані зареєстровані в Єдиному державному реєстрі податкові накладні.

Судом встановлено, що між позивачем та ТОВ «Леон-Строй» в липні 2016 року укладено договори на виконання робіт по об`єктах за липень 2016 року №05/07-16Б від 15.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA MIR NEF, №04/07-16Б від 15.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA MIR RA № 03/07-16Б від 15.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA MIR DKR, № 02/07-16Б від 15.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA MIR HLE, №01/07-16Б від 15.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA MIR RES, №01/06-16Б від 01.06.2016 на проведення аварійно-відновлювальних робіт, планово-періодичне обслуговування, нестандартні роботи.

За вересень 2016 року №01/06-16Б від 01.06.2016 Аварійно-відновлювальні роботи, Планово-періодичне обслуговування, Нестандартні роботи; № 10/07-16Б від 15.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KRM UNI ; №11/07-16Б 15.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KRM BUT; № 12/07-16Б від 15.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KRM DKR; №13/07-16Б від 15.07.2016по об`єкту Базова станція KHA KRM KRP, №14/07-16Б від 15.07.2016по об`єкту Базова станція KHA KRM MHR; №15/07-16Б від 15.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KRM MOL, №16/07-16Б 15.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KRM NPZ; №17/07-16Б від 15.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KRM RED, №18/07-16Б від 15.07.2016по об`єкту Базова станція KHA KHA GAL.

За листопад 2016 року № 01/06-16Б від 01.06.2016 на Аварійно-відновлювальні роботи, Планово-періодичне обслуговування, Нестандартні роботи; №01/08-16Б від 08.08.2016по об`єкту Базова станція KHA MIR RES; №02/08-16Б від 08.08.2016по об`єкту Базова станція KHA MIR HLE, №03/08-16Б від 08.08.2016 по об`єкту Базова станція KHA MIR DKR; №04/08-16Б від 08.08.2016 по об`єкту Базова станція KHA MIR RAS; №05/08-16Бвід 08.08.2016 по об`єкту Базова станція KHA MIR NEF; №06/08-16Б від 08.08.2016 по об`єкту Базова станція KHA MIR VOS; №07/08-16Б від 08.08.2016 по об`єкту Базова станція KHA MIR GGL; №08/08-16Б від 08.08.2016 по об`єкту Базова станція KHA MIR TVT; №09/08-16Б від 08.08.2016 по об`єкту Базова станція KHA MIR GOG; № 19/07-16Б від 20.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KRM MOL; №20/07-16Б від 20.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KRM RED; №21/07-16Бвід 20.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KRM MHR; №22/07-16Б від 20.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KRM DKR; №23/07-16Б від 20.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KRM KRP; № 24/07-16Бвід 20.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KRM UNI; №25/07-16Б від 20.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KRM BUT; №26/07-16Б від 20.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KOM MOL; №27/07-16Б від 20.07.2016 по об`єкту Базова станція KHA KOM DKU; №28/07-16Б від 20.07.2016, №29/07-16Б від 26.07.2016по об`єктах Базова станція KHA KEG VOL, Базова станція KHA CHG AZS, Базова станція KHA CHG BOL , Базова станція KHA CHG KRA, Базова станція KHA CHG LUN, Базова станція KHA DER CNT , Базова станція KHA DER MDL, Базова станція KHA KUR AZH, Базова станція KHA M19 CHG, Базова станція KHA CHE LZV, Базова станція KHA KEG RRS, Базова станція KHA SOL KOV, Базова станція KHA NOV VOD.

За грудень 2016 року № 01/06-16Б від 01.06.2016 на Аварійно-відновлювальні роботи, Планово-періодичне обслуговування, Нестандартні роботи; №01/11-16Б від 02.11.2016 по об`єктах Базова станція DON KRM ABS, Базова станція DON KRM AVT, Базова станція DON KRM BEL, Базова станція DON KRM CUL, Базова станція DON KRM HLB, Базова станція DON KRM KRB, Базова станція DON KRM LEN, Базова станція DON KRM MAY, Базова станція DON KRM PIP; № 02/11-16Б від 02.11.2016 по об`єктах Базова станція DON KRM YUB, Базова станція DON SLA AVT, Базова станція DON SLA CMC, Базова станція DON SLA YUG, Базова станція DON MAR SVE, Базова станція DON SLA PK9, Базова станція DON SLA PK5, Базова станція DON SLA PK3, Базова станція DON SLA KOM; №03/11-16Б від 02.11.2016 по об`єктах Базова станція DON SLA K27, Базова станція DON SLA FRU, Базова станція DON ART SIB, Базова станція DON ART OPT, Базова станція DON ART OBO, Базова станція DON ART GEO, Базова станція DON ART BYT.

За лютий 2017 року №1/06-16Б від 01.06.2016на аварійно-відновлювальні роботи, Планово-періодичне обслуговування, Нестандартні роботи; №01/01-17Б від 31.01.2017по об`єктах Базова станція DON ART SIB, Базова станція DON ART OPT, Базова станція DON ART OBO, Базова станція DON ART GEO, Базова станція DON ART BYT, Базова станція DON ART ATP, Базова станція DON ART LUM, Базова станція DON KRM ABS, Базова станція DON KRM AVT, Базова станція DON KRM BEL; №02/01-17Б від 31.01.2017по об`єктах Базова станція DON KRM CUL, Базова станція DON KRM HLB, Базова станція DON KRM KRB, Базова станція DON KRM LEN, Базова станція DON KRM MAY, Базова станція DON KRM PIP, Базова станція DON KRM YUB, Базова станція DON KRM SHB, Базова станція DON KRS K14, Базова станція DON KRS JAK; № 19/04-16Б від 28.04.2016 по об`єкту Базова станція KHA KHA PIV; № 20/04-16Б від 28.04.2016по об`єкту Базова станція KHA SHO KOT, №21/04-16Б від 28.04.2016по об`єкту Базова станція KHA SHO MOL; №22/04-16Б від 28.04.2016 по об`єкту Базова станція KHA SHO KIR; № 30/07-16Б від 26.07.2016 по об`єкту Комплекс будівельно-монтажних робіт з РРЛ прольотів зг. акту № 1 від 17.02.2017 та договору 06/07-16 від 15.07.2016 р.

За березень 2017 року договір № 01/06-16Б від 01.06.2016 на Аварійно-відновлювальні роботи, Планово-періодичне обслуговування, Нестандартні роботи.

За січень 2018 року договір № 01/06-16Б від 01.06.2016 на Аварійно-відновлювальні роботи, Планово-періодичне обслуговування, Нестандартні роботи; №01/06-16Бвід 01.06.2016 на виконання комплексу робіт.

За лютий 2018 року договір № 01/06-16Бвід 01.06.2016 на Аварійно-відновлювальні роботи, Планово-періодичне обслуговування, Нестандартні роботи.

За березень 2018 року договір № 01/06-16Б від 01.06.2016 на Аварійно-відновлювальні роботи, Планово-періодичне обслуговування, Нестандартні роботи.

За квітень 2018 року договір № 01/06-16Б від 01.06.2016на Аварійно-відновлювальні роботи, Планово-періодичне обслуговування, Нестандартні роботи.

Виконані роботи за укладеними договорами було передано згідно актів виконаних робіт у періоди: у вересні 2016 року на підставі актів виконаних робіт: від 02.09.2016 на суму10 740,00грнпо об`єкту KHA KHA GAL; від 02.11.2016 на суму 10 740,00грн по об`єкту KHA KRM RED; від 02.11.2016 на суму 10 740,00грн по об`єкту KHA KRM NPZ; від 02.11.2016 на суму 10 740,00грнпо об`єкту KHA KRM MHR; від 15.09.2016 на суму 10 740,00грнпо об`єкту KHA KRM KRP ; від 15.09.2016 на суму10 740,00 грн по об`єкту KHA KRM BUT ; від 15.09.2016 на суму10 740,00грнпо об`єкту KHA KRM UNI; від 15.09.2016 на суму10 740,00грн по об`єкту KHA KRM DKR; від 23.09.2016 на суму 10 740,00грнпо об`єкту KHAKRM MOL; від 30.09.2016 на суму 20 806,40грнна нестандартні роботи; від 30.09.2016 на суму 59 193,60грннааварійно-відновлювальні роботи; від 30.09.2016 на Планово періодичне обслуговування.

У лютому 2017 року згідно актів виконаних робіт: від 22.02.2017 на суму 10740,00грнпо об`єкту KHA SHO KOT; від 22.02.2017 на суму 10 740,00грн по об`єкту KHA SHO ОСОБА_3 ; від 22.02.2017 на суму 10 740,00грн по об`єкту KHA SHO KIR; від 28.02.2017 на суму 107 400,00грн; від 28.02.2017 на суму 107 400,00грн; від 14.02.2017 на суму 28 422,00грнпо об`єкту KHA KHA PIV –РЕТЕЛ; від 17.02.2017 на суму 56 207,26грнпо об`єкту РРЛ прольоти; від 28.02.2017 на суму 9 660,24грнна Планово періодичне обслуговування; від 28.02.2017 на суму 5 937,51на аварійно-відновлювальні роботи; від 28.02.2017 на суму 14 402,25грн на нестандартні роботи.

У грудні 2016 року виконані роботи було отримано згідно актів виконаних робіт: від 30.12.2016 на суму 96 660,00 грн; від 30.12.2016 на суму 96 660,00 грн Комплекс фото; від 30.12.2016 на суму 75 180,00 грн за договором03/11-16Б Комплекс фото; від 30.12.2016 на суму 13 956,00грннаПланово періодичне обслуговування; від 30.12.2016 на суму 62 952,00 грн на нестандартні роботи; від 30.12.2016 на суму 43 092,00грнна аварійно-відновлювальні роботи.

У січні 2018 року згідно акту на суму15 836,36грн.від 31.01.2018 по об`єкту № KHA ALE XAN-12, на суму 144 000,00грн.від 31.01.2018 за договором 01/06-16Б АВР

У лютому, березні, квітні 2018 року акти виконаних робіт: від 28.02.2018 на суму 78 000,00 грн за договором 01/06-16Б АВР, від 30.03.2018 на суму 100 000,00за договором 01/06-16Б АВР, від 30.04.2018 на суму 108 000,00 грн за договором 01/06-16Б АВР.

У липні 2016 року акти виконаних робіт: від 29.07.2016 на суму 10 740,00грн по об`єкту KHA MIR RES; від 29.07.2016 на суму 10 740,00 грн по об`єкту KHA MIR HLE; від 29.07.2016 на суму 10 740,00 грн по об`єкту KHA MIR DKR; від 29.07.2016 на суму 10 740,00грнпо об`єкту KHA MIR RAS; від 29.07.2016 на суму 10 740,00 грн по об`єкту KHA MIR NEF ; від 29.07.2016 на суму17 138,00грн на нестандартні роботи; від 29.07.2016 на суму 27 083,35 грн. на Планово періодичне обслуговування; від 29.07.2016 на суму 35 778,65 грн на аварійно-відновлювальні роботи.

У листопаді 2016 року акти виконаних робіт: від 02.11.2016 на суму 9 632,26 грн по об`єкту KHA MIR RES СМР; від 02.11.2016 на суму 13 926,00 грн за договором 02/08-16Б по об`єкту KHA MIR HLE CМР; від 02.11.2016 на суму 8 850,00 грн за договором 03/08-16Бпо об`єкту KHA MIR DKR СМР; від 02.11.2016 на суму 8 238,00 грн за договором 04/08-16Б по об`єкту KHA MIR RAS СМР; від 02.11.2016 на суму 8 826,00 грн за договором 05/08-16Б по об`єкту KHA MIR NEF СМР; від 02.11.2016 на суму 9 762,00 грн за договором 06/08-16Б по об`єкту KHA MIR VOS СМР; від 02.11.2016 на суму 12 816,00 грн за договором 07/08-16Б по об`єкту KHA MIR GGL СМР; від 02.11.2016 на суму 8 058,00 грн по договору 08/08-16Б по об`єкту KHA MIR TVT СМР; від 02.11.2016 на суму 13 146,00 грн за договором 09/08-16Б по об`єкту KHA MIR GOG СМР; від 30.11.2016 на суму 14 908,80 грн за договором 19/07-16Б по об`єкту KHA KRM MOL СМР; від 30.11.2016 на суму 7 692,00 грн за договором 20/07-16Б по об`єкту KHA KRM RED СМР; від 30.11.2016 на суму 14 940,00грнпо договору 21/07-16Б на об`єкт KHA KRM MHR СМР; від 30.11.2016 на суму 9 798,00грн за договором 22/07-16Б по об`єкту KHA KRM DKR СМР; від 30.11.2016 на суму 13 752,00грн за договором 23/07-16Б на об`єкту KHA KRM KRP СМР; від 30.11.2016 на суму 8 400,00грн за договором 24/07-16Б по об`єкту KHA KRM UNI СМР; від 30.11.2016 на суму 10 234,80грн за договором 25/07-16Б по об`єкту KHA KRM BUT СМР; від 30.11.2016 на суму 17 968,80 грн за договором 26/07-16БK по об`єкту HA KOM MOL СМР; 30.11.2016 на суму 7 692,00 грн за договором 27/07-16Б по об`єкту KHA KOM DKU СМР; від 30.11.2016 на суму 11 795,00 грн на аварійно-відновлювальні роботи; від 30.11.2016 на суму 14 511,00грн на нестандартні роботи; від 30.11.2016 на суму 43 694,00 грн на Планово періодичне обслуговування; від 30.11.2016 на суму 139 620,00грн за договором 29/07-16Б Комплекс фото.

У березні 2017 року отримано роботи за актами виконаних робіт: від 31.03.2017 на суму 65 668,28грн на аварійно-відновлювальні роботи; від 31.03.2017 на суму 8 127,02грн на Планово періодичне обслуговування; від 31.03.2017 на суму 16 204,70грн на нестандартні роботи.

Отримані від ТОВ «Леон-Строй» роботи/послуги позивач використав у своїй господарській діяльності, виконавши зобов`язання по укладеним договорам із замовниками таких товарів/послуг: за липень 2016 року Замовнику ТОВ «КВІНТАКОМ» за укладеними договорами №14/06-16 від 22.06.2016, №15/06-16 від 22.06.2016, №06/11-16 від 07.11.2016, №16/06-16від 22.06.2016, №17/06-16 від 22.06.2016; Замовнику ПрАТ «МТС Україна» за договором №ЭХ-2016-SOUZ-KADUCEY від 03.03.2016. За вересень 2016 року Замовнику ПрАТ «МТС Україна» за договором №ЭХ-2016-SOUZ-KADUCEY від 03.03.2016, Замовнику ТОВ «КВІНТАКОМ» за договорами №08/06-16 від 20.06.2016, №07/06-16 від 20.06.2016, №09/06-16 від 20.06.2016, №05/06-16 від 20.06.2016, №05/06-16 від 20.06.2016, №01/06-16від 20.06.2016, №11/06-16 від 20.06.2016, №06/06-16 від 20.06.2016, №03/06-16 від 20.06.2016, Замовнику ПрАТ «МТС Україна» по об`єкту майданчик № G00022 від 11.03.2013р. За листопад 2016 року Замовнику ПрАТ «МТС Україна» за договором № ЭХ-2016-SOUZ-KADUCEYвід 03.03.2016, Замовнику ТОВ «КВІНТАКОМ» за договорами №17/06-16від 22.06.2016, №16/06-16 від 22.06.2016, № 15/06-16 від 22.06.2016, №14/06-16 від 22.06.2016, №13/06-16від 22.06.2016, №18/06-16від 22.06.2016, №12/06-16 від22.06.2016, №05/11-16від 07.11.2016, №11/06-16від 20.06.2016, №03/06-16 від20.06.2016, №01/06-16 від 20.06.2016, №09/06-16 від 20.06.2016, №05/06-16 від 20.06.2016, №08/06-16 від 20.06.2016, №07/06-16 від 20.06.2016, №10/06-16 від 20.06.2016, №04/06-16 від 20.06.2016. Замовнику ФОП ОСОБА_4 за договорами № 01/03-16 від 17.03.2016, №02/03-16 від 17.03.2016, №03/03-16від 17.03.2016, №04/03-16 від 17.03.2016, договір по об`єкту майданчик № G00348 від 22.04.2013, №05/03-16 від 17.03.2016, №05/04-16 від 06.04.2016, №03/04-16 від 06.04.2016, №03/08-16від10.08.2016р.

За грудень 2016 року Замовнику ПрАТ «МТС Україна» за договором № ЭХ-2016-SOUZ-KADUCEY від 03.03.2016 по об`єктах: Замовлення на майданчик № N07895, Замовлення на майданчик № N07896; Замовлення на майданчик № N07897; Замовлення на майданчик № N07898; Замовлення на майданчик № N07899; Замовлення на майданчик № N07900; Замовлення на майданчик № N07901; Замовлення на майданчик № N07902; Замовлення на майданчик № N07903; Замовлення на майданчик № N07904 від 19.102016 року. Замовлення на майданчик № N08155 від 05.12.2016; Замовлення на майданчик № N08156 від 05.12.2016; Замовлення на майданчик № N08157від 05.12.2016; Замовлення на майданчик № N08116 від 23.11.2016, Замовлення на майданчик № N08290 від 14.12.2016, Замовлення на майданчик № N08289від 14.12.2016; Замовлення на майданчик № N08288 від 14.12.2016; Замовлення на майданчик № N08305від 15.12.2016;Замовлення на майданчик № N08304від 15.12.2016, Замовлення на майданчик № N08303 від 05.12.2016, Замовлення на майданчик № N08335 від 19.12.2016, Замовлення на майданчик № N08334 від 19.12.2016, Замовлення на майданчик № N08333 від 19.12.2016, Замовлення на майданчик № N08332 від 19.12.2016, Замовлення на майданчик № N08331від 19.12.2016р.

За лютий 2017 року Замовнику ПрАТ «МТС Україна» за договором ЭХ-2016-SOUZ-KADUCEY від 03.03.2016 року: Замовлення на майданчик № N08335 від 19.12.2016, Замовлення на майданчик № N08334 від 19.12.2016, Замовлення на майданчик № N08333 від 19.12.2016, Замовлення на майданчик № N08332 від 19.12.2016, Замовлення на майданчик № N08331 від 19.12.2016, Замовлення на майданчик № N08598 від 24.01.2017, Замовлення на майданчик № N08648 від 27.01.2016, Замовлення на майданчик № N07895 від 19.10.2016, Замовлення на майданчик № N07896від 19.10.2016, Замовлення на майданчик № N07897 від 19.10.2016, Замовлення на майданчик № N07898 від 19.10.2016, Замовлення на майданчик № N07899від 19.10.2016, Замовлення на майданчик № N07900 від 19.10.2016, Замовлення на майданчик № N07901 від 19.10.2016, Замовлення на майданчик № N07902 від 19.10.2016, Замовлення на майданчик № N07903 від 19.10.2016, Замовлення на майданчик № N07904від 19.10.2016, Замовлення на майданчик № N08543 від 16.01.2017, Замовлення на майданчик № N08386 від 23.12.2016, Замовлення на майданчик № N08385 від 23.12.2016, Замовлення на майданчик № J07272 від 10.04.2019. Замовнику ПрАТ «ВФ Україна» Замовлення на майданчик № J07272 від 10.04.2019. Замовнику ТОВ «Квант» за договором №09/04-16 від 05.04.2016, №11/04-16 від 05.04.2016, № 12/04-16 від 05.04.2016. Замовнику ТОВ «КВІНТАКОМ» за договором №06/07-16 від 15.07.2016 р.

За березень 2017 року Замовнику ПрАТ «МТС Україна» за договором ЭХ-2016-SOUZ-KADUCEY від 03.03.2016 року.

За січень 2018 року Замовнику ПрАТ «МТС Україна» за Договором ЭХ-2016-SOUZ-KADUCEY03.03. 2016 року.

За лютий 2018 року Замовнику ПрАТ «МТС Україна`за договором №ЭХ-2016-SOUZ-KADUCEY від 03.03.2016року.

За березень 2018 року Замовнику ПрАТ «МТС Україна`за договором №ЭХ-2016-SOUZ-KADUCEY від 03.03.2016 року.

За квітень 2018 року Замовнику ПрАТ «МТС Україна за договором №ЭХ-2016-SOUZ-KADUCEY від 03.03.2016 року.

З ТОВ «Альфа-Буд 2000» за період травень-вересень, листопад 2017 року, червень 2018 року укладено договори та виконано роботи по об`єктах: №01/02-17Б від 27.02.2017 р. по об`єкту Базова станція KHA BRM LYA; №02/02-17Б від 27.02.2017 по об`єкту Базова станція KHA JAM NOE; №03/02-17Б від 27.02.2017 по об`єкту Базова станція DON ART ATP; № 01/05-17Б від 15.05.2017по об`єктах Базова станція DON UGL CNT, Базова станція DON UGL DTS, Базова станція DON SOL CEL, Базова станція DON KIR AGR, Базова станція DON NKL CNT, Базова станція DON PRS VOL, Базова станція DON SLG KAM, Базова станція DON SVR BOL, Базова станція DON SVR LEN, Базова станція DON SVR VIR; №02/05-17Б від 15.05.2017 по об`єктах Базова станція DON SOL KNA, Базова станція DON CHA MAG, Базова станція DON CHA REM, Базова станція DON VNK ZEM, Базова станція DON ART KRA, Базова станція DON ART PGD, Базова станція DON FED CUL, Базова станція DON VSK CUL, №01/04-17Б від 24.04.2017 по об`єкту KHA KON TPS - KHA VAZ ZOV, №02/04-17Б від 24.04.2017 по об`єкту РРЛ проліт KHA KON VOK - KHA KON BAT; №03/04-17Б від 24.04.2017по об`єкту РРЛ проліт KHA KON VOK - KHA KON HME; №04/04-17Б від 24.04.2017по об`єкту РРЛ проліт KHA KON VOK - KHA KON TPS; №05/04-17Б від 24.04.2017 по об`єкту РРЛ проліт KHA ROM REV - KHA ROM GTF; 06/01-17Б від 31.01.2017 по об`єкту Базова станція DON LIS ORD; №07/01-17Б від 31.01.2017 по об`єкту Базова станція DON LIS SRV; №08/01-17Б від 31.01.2017по об`єкту Базова станція DON MAR VLA; №09/01-17Б від 31.01.2017по об`єкту Базова станція DON SEV TIR; №22/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту РРЛ проліт DON MAR ZRK - DON MAR KAM ; №23/12-16Б від 28.12.2016по об`єкту РРЛ проліт DON MAR GAI - DON MAR AZO; № 24/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту РРЛ проліт DON MAR KBS - DON MAR AZO; №25/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту РРЛ проліт DON MAR MML - DON MAR TVT; №26/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту проліт DON MAR MUZ - DON MAR TVT; №27/12-16Б від 28.12.2016по об`єкту РРЛ проліт DON MAR PRO - DON MAR LEN; №28/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту РРЛ проліт DON MAR SEA - DON MAR TFD; №29/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту РРЛ проліт DON MAR SEA - DON MAR TUR; №30/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту РРЛ проліт DON MAR STD - DON MAR AZO; №31/12-16Б від 28.12.2016по об`єкту РРЛ проліт DON MAR STK - DON MAR WES; №32/12-16Б від 28.12.2016по об`єкту РРЛ проліт DON MAR SVE - DON MAR AZB; №33/12-16Б від 8.12.2016по об`єкту РРЛ проліт DON MAR SVE - DON MAR MIR; №34/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту РРЛ проліт DON MAR ZEL - DON MAR SVA; №35/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту РРЛ проліт DON MAR ZRK - DON MAR AZO; №36/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту РРЛ проліт DON MAR ZRK - DON MAR HLD; №37/12-15Б від 28.12.2016 по об`єкту Базова станція DNE DNE MUK; №38/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту Базова станція KHA SHO TIP; №39/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту Базова станція KHA SHO PRK; №40/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту Базова станція DON LIS ORD; №41/12-16Б від 28.12.2016по об`єкту Базова станція DON ART SIB; №42/12-16Б від 28.12.2016по об`єкту Базова станція DON LIS KLN; №43/12-16Б від28.12.2016по об`єкту Базова станція DON KRM ABS; №44/12-16Б від 28.12.2016по об`єкту Базова станція DON KRM BEL; №45/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту Базова станція DON KRM KRB; №46/12-16Б від 28.12.2016 по об`єкту Базова станція DON MAR SVE.

Виконані ТОВ «Альфа-Буд 2000» роботи були отримані згідно актів виконаних робіт за період листопад 2017 року: від 16.11.2017 на суму 9 600,00 грн за договором 05/06-17Б по об`єкту KHA R22 BOR; від 16.11.2017 на суму 38 828,98 грн. за договором 40/01-17Б по об`єкту DON LIS ORD; від 16.11.2017 на суму 12 169,20грн. за договором 04/06-17Б по об`єкту KHA R22 BOR; від 16.11.2017 на суму 41 494,20грн. за 26/04-17Б по об`єкту DON NVP PIP; від 16.11.2017 на суму 9 600,00 грн за договором 27/04-17Б по об`єкту DON NVP PIP комплекс фото; від 16.11.2017 на суму 88 027,30грн. за договором 39/01-17Б по об`єкту DON SEV TIR; від 16.11.2017 на суму 37 800,48грн за договором 24/04-17Б по об`єкту DON NVP TOW; від 16.11.2017 на суму 9 600,00грн. за договором 25/04-17Б по об`єкту DON NVP TOW фото; від 16.11.2017 на суму 36 951,00 грн за договором 60/12-16Б по об`єкту DON SLA PK3; від 16.11.2017 на суму 5 484,00грн за договором 20/05-17Бпо об`єкту DON BLL CNT; від 16.11.2017 на суму 9 600,00грн за договором 21/05-17Б по об`єкту DON BLL CNT комплекс фото

У вересні 2017 року згідно актів виконаних робіт: від 04.09.2017на суму 34 404,00грн за договором 35/01-17Б по об`єкту DON ART BYT; від 13.09.2017 на суму 22 494,00грн за договором 36/01-17Б по об`єкту DON ART ATP; від 13.09.2017 на суму 35 025,60 грн за договором 37/01-17Б по об`єкту DON ART SIB; від 13.09.2017 на суму 9 600,00грн за договором 38/01-17Б по об`єкту DON ART SIB комплекс фото; від 15.09.2017 на суму 7 540,80 грн за договором 01/06-17Б по об`єкту KHA HOT LEN; від 15.09.2017 на суму 8 790,00 грн за договором 17/01-17Б по об`єкту DON SEV TKE; від 15.09.2017 на суму 8 190,00 грн за договором 15/01-17Б по об`єкту DON SEV SME; від 15.09.2017 на суму 22 974,00 грн за договором 13/01-17Б по об`єкту DON SEV MAY; від 15.09.2017 на суму 21 290,40 грн за договором 10/01-17Б по об`єкту DON SEV LOM; від 15.09.2017 на суму 300,00 грн за договором 12/01-17Б по об`єкту DON RDN SHA; від 15.09.2017 на суму 3 438,00 грн за договором 23/01-17Б по об`єкту DON MAR ZRK; від 15.09.2017 на суму 9 600,00 грн. за договором 18/01-17Б по об`єкту DON SEV TKE комплекс фото; від 15.09.2017 на суму 4 177,20за договором 25/01-17Б по об`єкту DON MAR ZEL; від 15.09.2017 на суму 9 600,00грн за договором 24/01-17Б по об`єкту DON MAR ZRK комплекс фото; від 15.09.2017 на суму 3 478,80грнпо договору 27/01-17Б по об`єкту DON MAR TFD; від 15.09.2017 на суму 9 600,00 грн за договором 26/01-17Б по об`єкту DON MAR ZEL комплекс фото; від 15.09.2017 на суму 10 998,00 грн за договором 19/01-17Б по об`єкту DON MAR STD: від 15.09.2017 за договором 9 600,00 грн за договором 28/01-17Б по об`єкту DON MAR TFD комплекс фото; від 15.09.2017 на суму 4 154,40 грн за договором 21/01-17Б по об`єкту DON MAR PRO; від 15.09.2017 на суму 358,80 грн за договором 33/01-17Б по об`єкту DON CHA REM; від 15.09.2017 на суму 9 600,00 грн за договором 20/01-17Б по об`єкту DON MAR STD комплекс фото; від 15.09.2017 на суму 9 600,00за договором 22/01-17Б по об`єкту DON MAR PRO комплекс фото; від 15.09.2017 на суму 19 371,00 грн за договором 29/01-17Б по об`єкту DON ART OPT; від 15.09.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 34/01-17Б по об`єкту DON CHA REM; від 15.09.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 30/01-17Б по об`єкту DON ART OPT; від 15.09.2017 на суму 35 363,46 грн за договором 31/01-17Б по об`єкту DON ART KRA; від 15.09.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 32/01-17Б по об`єкту DON ART KRA; від 18.09.2017 на суму 7 170,00 грн по договору 19/04-17Б по об`єкту KHA KON SEM; від 22.09.2017 на суму 43 116,00 грн по договору 05/05-17Б по об`єкту DON PRS VOL; від 22.09.2017 на суму 33 492,00грнпо договору 06/05-17Б по об`єкту DON ART PGD; від 29.09.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 08/05-17Б по об`єкту DON UGL DTS; від 29.09.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 09/05-17Б по об`єкту DON SOL KHA; від 29.09.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 10/05-17Б по об`єкту DON MAR VRS; від 29.09.2017 на суму 80 760,00 грн по договору 11/05-17Б по об`єкту DON KRS JAK; від 29.09.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 12/05-17Б по об`єкту DON KRS RVN.

У липні 2016 року отримано виконані роботи за актами: від 20.07.2017 на суму 11 777,87грн за договором 47/12-16Б по об`єкту DON KRS RVN - DON DIM K31 прольоти; від 20.07.2017 на суму 12 225,48 грн за договором 48/12-16Б DON KRS ROV - DON DIM K31 прольоти; від 20.07.2017 на суму 11 591,24 грн за договором 49/12-16Б DON DIM ZAP - DON DIM K31 прольоти; від 20.07.2017 на суму 14 040,68 грн за договором 50/12-16Б DON DIM K03 - DON DIM K31 прольоти; від 20.07.2017 на суму 11 899,98 грн за договором 51/12-16Б DON LIS PVM - DON SEV AZP прольоти; від 20.07.2017 на суму 12 296,56 грн за договором 52/12-16Б DON LIS PVM - DON LIS CNT прольоти; від 20.07.2017 на суму 11 783,34 грн за договором 53/12-16Б DON LIS DON - DON LIS CNT прольоти; від 20.07.2017 на суму 12 127,79 грн за договором 54/12-16Б DON KRS PK7 - DON M21 KRS прольоти; від 20.07.2017 на суму 11 968,87грн за договором 55/12-16Б DON KRS LIC - DON KRS GOR прольоти; від 20.07.2017 на суму 12 850,96 грн за договором 56/12-16Б DON KRS LAZ - DON M21 KRS прольоти; від 20.07.2017 на суму 12 034,48 грн за договором 57/12-16Б DON KRS GOR - DON M21 KRS прольоти; від 20.07.2017 на суму 13 150,76 грн за договором 58/12-16Б DON KRS FAB - DON M21 KRS прольоти.

У червні 2017 року отримано виконані роботи за актами: від 08.06.2017 на суму 107 400,00грн за договором 01/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 85 920,00за договором 02/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму10 740,00 грн за договором 39/12-16Б KHA SHO PRK; від 08.06.2017 на суму 740,00 грн за договором 38/12-16Б KHA SHO TIP; від 08.06.2017 на суму 10 740,00 грн за договором 37/12-15Б DNE DNE MUK; від 14.06.2017 на суму 11 754,54 грн за договором 22/12-16Б DON MAR ZRK - DON MAR KAM прольоти; від 14.06.2017 на суму 11 885,58грн за договором 23/12-16Б DON MAR GAI - DON MAR AZO прольоти; від 14.06.2017 на суму11 287,98грн за договором 27/12-16Б DON MAR PRO - DON MAR LEN прольоти; від 14.06.2017 на суму 10 855,21 грн за договором 28/12-16Б DON MAR SEA - DON MAR TFD прольоти; від 14.06.2017 на суму 14 188,94 грн за договором 29/12-16Б DON MAR SEA - DON MAR TUR прольоти; від 14.06.2017 на суму 13 441,82 грн за договором 30/12-16Б DON MAR STD - DON MAR AZO прольоти; від 14.06.2017 на суму 12 842,81 грн за договором 31/12-16Б DON MAR STK - DON MAR WES прольоти; від 14.06.2017 на суму 12 178,04грн за договором 32/12-16Б DON MAR SVE - DON MAR AZB прольоти; від 14.06.2017 на суму 11 684,56 грн за договором 33/12-16Б DON MAR SVE - DON MAR MIR прольоти; від 14.06.2017 на суму 12 085,51 грн за договором 34/12-16Б DON MAR ZEL - DON MAR SVA прольоти; від 14.06.2017 на суму 12 034,48 грн за договором 35/12-16Б DON MAR ZRK - DON MAR AZO прольоти; від 14.06.2017 на суму 11 945,54 грн за договором 36/12-16Б DON MAR ZRK - DON MAR HLD прольоти; від 14.06.2017 на суму 11 652,30 грн за договором 24/12-16Б DON MAR KBS - DON MAR AZO; від 14.06.2017 на суму 14 511,62 грн за договором 25/12-16Б DON MAR MML - DON MAR TVT; від 14.06.2017 на суму 12 318,78грн за договором 26/12-16Б DON MAR MUZ - DON MAR TVT; від 15.06.2017 на суму 80 760,00 грн за договором від 40/12-16Б DON ART BYT; від 15.06.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 41/12-16Б DON ART SIB; від 15.06.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 42/12-16Б DON LIS KLN; від 16.06.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 09/01-17Б DON SEV TIR; від 16.06.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 08/01-17Б DON MAR VLA; від 16.06.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 46/12-16Б DON MAR SVE; від 16.06.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 07/01-17Б DON LIS SRV; від 16.06.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 06/01-17Б DON LIS ORD; від 16.06.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 45/12-16Б DON KRM KRB; від 16.06.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 44/12-16Б DON KRM BEL; від 16.06.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 43/12-16Б DON KRM ABS; від 16.06.2017 на суму 80 760,00 грн за договором 03/02-17Б DON ART ATP; від 16.06.2017 на суму 14 154,84 грн за договором 05/04-17Б KHA ROM REV - KHA ROM GTF; від 16.06.2017 на суму 12 955,27 грн за договором ?-17Б KHA KON TPS - KHA VAZ ZOV; від 16.06.2017 на суму 13 021,50 грн за договором 02/04-17Б KHA KON VOK - KHA KON BAT; від 16.06.2017 на суму 12 306,37 грн за договором ?-17Б KHA KON VOK - KHA KON HME; від 16.06.2017 на суму 14 039,35грн за договором 04/04-17Б KHA KON VOK - KHA KON TPS; від 16.06.2017 на суму 27 483,60 грн за договором 02/02-17Б KHA JAM NOE; від 16.06.2017 на суму 19 044,00 грн за договором ?-17Б KHA BRM LYA.

У червні 2018 року отримано роботи за актами: від 01.06.на суму 196 176,85 грн за договором 01/05-18Б СГЕ; від 01.06.2018 на суму 13 552,88грн за договором 20/09-17Б KHA OGI EVK - KHA SAH RRS; від 01.06.2018 на суму 11 876,78 грн за договором 38/06-17Б DON DVU FAB - DON FED CUL; від 01.06.2018 на суму 12 229,30 грн за договором 39/06-17Б DON KLI OZE - DON DNC TOW; від 01.06.2018 на суму 11091,06 грн за договором 40/06-17Б DON NVD ELE - DON ALE NST; від 01.06.2018 на суму 11 113,09 грн за договором 41/06-17Б DON NVD ELE - DON NVD ATP; від 01.06.2018 на суму 11 409,97 грн за договором 42/06-17Б DON SHU SSN - DON DNC TOW; від 01.06.2018 на суму10 760,58 грн а договором 43/09-17Б DON SOL PIP - DON VSK CUL; від 01.06.2018 на суму 11 542,16 грн за договором 44/06-17Б DON SLG VOD - DON YRV SOV; від 01.06.2018 на суму 11 774,05грн за договором 45/06-17Б DON NS1 TOW - DON OCH TOW; від 01.06.2018 на суму 11 587,76 грн за договором 46/06-17Б DON NAL CUL - DON OCH TOW; від 01.06.2018 на суму 12 295,38 грн за договором 47/06-17Б DON KLI TOW - DON KLI ORB; від 01.06.2018 на суму 11 277,78грн за договором 48/06-17Б DON KLI TOW - DON KLI KIR; від 01.06.2018 на суму 11 476,07 грн за договором 49/06-17Б DON KLI CUL - DON KLI TOW; від 11.06.2018 на суму 151 943,76 грн за договором 67/01-17Б DON SLA CMC; від 18.06.2018 на суму 180 000,00 грн за договором 08/11-17Б KHA KHA F21; від 21.06.2018 на суму 51 098,53 грн за договором 01/06-18Б ПУ; від 29.06.2018 на суму 120 000,00грн за договором 02/06-18Б АВР.

У серпні 2017 року згідно актів виконаних робіт: від 18.08.2017 на суму 13 746,00грн за договором 08/04-17Б KHA KON VOK; від 18.08.2017 на суму 9 470,40 за договором 07/04-17Б KHA KON SMV; від 18.08.2017 на суму 14 847,80 грн за договором 18/04-17Б KHA SVE ZAV - KHA YAM POL прольоти; від 18.08.2017 на суму 12 868,07 грн за договором 17/04-17Б KHA SER BUD - KHA SER KOM прольоти; від 18.08.2017 на суму 12 982,92грн за договором 16/04-17Б KHA SER BUD - KHA SER IND прольоти; від 18.08.2017 на суму 12 598,55 грн за договором 15/04-17Б KHA VOR GLU - KHA VOR SAH прольоти; від 18.08.2017 на суму 15 537,60грн за договором 08/04-17Б KHA KON BAT; від 25.08.2017 на суму 13 042,02 грн за договором 14/04-17Б KHA KLI SKI - KHA VOR SAH прольоти; від 25.08.2017 на суму 10 906,80грн за договором 12/04-17Б KHA KON HME; від 25.08.2017 на суму 12 108,84 грн за договором 59/12-16Б DON KRS FAB - DON KRS JAK прольоти.

Отримані роботи/послуги в подальшому були передані замовникам за договорами: ПрАТ «МТС Україна» Замовлення на майданчик № N08920від 15.02.2017, Замовлення на майданчик № N08921від 15.02.2017, Замовлення на майданчик № N08331від 23.01.2017, Замовлення на майданчик № N10768від 04.05.2017, Замовлення на майданчик № N10769від 04.05.2017, Замовлення на майданчик № N10766від 04.05.2017, Замовлення на майданчик № N10762від 04.05.2017, Замовлення на майданчик № N10763 від04.05.2017, Замовлення на майданчик № N10764від 04.05.2017, Замовлення на майданчик № N10765від 04.05.2017, Замовлення на майданчик № N10931від 12.05.2017, Замовлення на майданчик № N10932 від12.05.2017, Замовлення на майданчик № N10933 від 12.05.2017, Замовлення на майданчик № N10767від 04.05.2017, Замовлення на майданчик № N10760 від04.05.2017 Замовлення на майданчик № N10761 від04.05.2017, Замовлення на майданчик № N10808від04.05.2017, Замовлення на майданчик № N10805 від04.05.2017, Замовлення на майданчик № N10806 від04.05.2017, Замовлення на майданчик № N10807 від04.05.2017, Замовлення на майданчик № N10809від 04.05.2017, Замовлення на майданчик № N10224від11.04.2017, Замовлення на майданчик № N10224 від 11.04.2017, Замовлення на майданчик № N10224від 11.04.2017, Замовлення на майданчик № N10224 від 11.04.2017, Замовлення на майданчик № N10224від 11.04.2017, Замовлення на майданчик № N08525від 13.01.2017, Замовлення на майданчик № N08527 від13.01.2017, Замовлення на майданчик № N08573 від 20.01.2017, Замовлення на майданчик № N08429 від 29.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016,Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352від20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08525 від 13.01.2017, Замовлення на майданчик № N08335від 19.12.2016, Замовлення на майданчик № N08524від 13.01.2017 Замовлення на майданчик № N07895від 19.10.2016, Замовлення на майданчик № N07897 від 19.10.2016, Замовлення на майданчик № N07900 від 19.10.2016, Замовлення на майданчик № N08116 від 23.11.2016. Замовнику ТОВ «Квант» за договорами №20/04-16 від 24.04.2016, №18/04-16 від 24.04.2016, №19/04-16 від 24.04.2016року.

За липень 2017 року роботи за договорами №47/12-16Б від 28.12.2016 на проліт DON KRS RVN - DON DIM K31, №48/12-16Б від 28.12.2016 на РРЛ проліт DON KRS ROV - DON DIM K31; №49/12-16Б від 28.12.2016 на РРЛ проліт DON DIM ZAP - DON DIM K31; №50/12-16Б від 28.12.2016 на РРЛ проліт DON DIM K03 - DON DIM K31; №51/12-16Б від 28.12.2016 на РРЛ проліт DON LIS PVM - DON SEV AZP; №52/12-16Б від 28.12.2016 на РРЛ проліт DON LIS PVM - DON LIS CNT; № 53/12-16Б від 28.12.2016 на РРЛ проліт DON LIS DON - DON LIS CNT; №54/12-16Б від 28.12.2016 на проліт DON KRS PK7 - DON M21 KRS; №55/12-16Б від 28.12.2016 на РРЛ проліт DON KRS LIC - DON KRS GOR; №56/12-16Бвід28.12.2016 на РРЛ проліт DON KRS LAZ - DON M21 KRS, №57/12-16Б від 28.12.2016на РРЛ проліт DON KRS GOR - DON M21 KRS; №58/12-16Б від 28.12.2016 на РРЛ проліт DON KRS FAB - DON M21 KRS.

Роботи були передані замовнику ПрАТ «МТС Україна» згідно: Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352від 20.12.2016; Замовлення на майданчик № N08352від 20.12.2016; Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016; Замовлення на майданчик № N08353 від 20.12.2016; Замовлення на майданчик № N08353 від 20.12.2016; Замовлення на майданчик № N08353від 20.12.2016; Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016; Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016, Замовлення на майданчик № N08352 від 20.12.2016 року.

За серпень 2017 року отримані роботи за договорами по об`єктах : № 06/04-17Б від 24.04.2017, Базова станція KHA KON BAT; №07/04-17Б від 24.04.2017, Базова станція KHA KON SMV; №08/04-17Б від 24.04.2017, Базова станція KHA KON VOK; №12/04-17Б від 24.04.2017, Базова станція KHA KON HME; №14/04-17Б від 24.04.2017РРЛ проліт KHA KLI SKI - KHA VOR SAH; №15/04-17Б від 24.04.2017, РРЛ проліт KHA VOR GLU - KHA VOR SAH; № 16/04-17Б від 24.04.2017, проліт KHA SER BUD - KHA SER IND; №17/04-17Бвід 24.04.2017, РРЛ проліт KHA SER BUD - KHA SER KOM; №18/04-17Бвід 24.04.2017, РРЛ проліт KHA SVE ZAV - KHA YAM POL; № 59/12-16Б від 28.12.2016, РРЛ проліт DON KRS FAB - DON KRS JAK. Отримані роботи передані замовнику ПрАТ «МТС Україна» згідно: Замовлення на майданчик № N10078від 04.04.2017; Замовлення на майданчик № N10081 від 04.04.2017; Замовлення на майданчик № N10083 від 24.08.2010; Замовлення на майданчик № N10079 від 04.04.2017; Замовлення на майданчик № N10224 від 11.04.2017; Замовлення на майданчик № N10224 від 11.04.2017; Замовлення на майданчик № N10224 від 11.04.2017; Замовлення на майданчик № N10224 від 11.04.2017; Замовлення на майданчик № N10224 від 11.04.2017; Замовлення на майданчик № N10224 від 11.04.2017 року.

За вересень 2017 року отримано роботи за договорами :№ 01/06-17Б від 20.06.2017, №19/04-17Б від24.04.2017, №05/05-17Б від15.05.2017, №06/05-17Б від 15.05.2017, №08/05-17Б від 15.05.2017, №09/05-17Б від 15.05.2017, №10/05-17Б від 15.05.2017, №11/05-17Б від 15.05.2017, №12/05-17Б від 15.05.2017, №10/01-17Б від 31.01.2017, №12/01-17Б від 31.01.2017, № 13/01-17Б від 31.01.2017, №15/01-17Б від 31.01.2017, №17/01-17Б від31.01.2017, №№18/01-17Б, 19/01-17Б, 20/01-17Б, 21/01-17Б, 22/01-17Б, 23/01-17Б, 24/01-17Б, 25/01-17Б, 26/01-17Б , 27/01-17Б, 28/01-17Б, 29/01-17Б, 30/01-17Б, 31/01-17Б, 32/01-17Б , 33/01-17Б, 34/01-17Б, 35/01-17Б, 36/01-17Б, 37/01-17Б , 38/01-17Б від 31.01.2017 року.

Роботи за договорами були передані Замовнику ПрАТ «МТС Україна» згідно: Замовлення на майданчик № N11009 від 25.05.2017; Замовлення на майданчик № N10080 від 04.04.2017; Замовлення на майданчик № N10764від 04.05.2017; Замовлення на майданчик № N10806 від 04.05.2017; Замовлення на майданчик № N10769 від 04.05.2017; Замовлення на майданчик № N10767від 04.05.2017; Замовлення на майданчик № N08667 від 31.01.2017; Замовлення на майданчик № N08385 від 23.12.2016; Замовлення на майданчик № N09030 від 16.02.2017; Замовлення на майданчик № N08427 від 29.12.2017; Замовлення на майданчик № N08428 від 29.12.2016; Замовлення на майданчик № N08438 від 30.12.2016; Замовлення на майданчик № N08430 від 29.12.2016; Замовлення на майданчик № N08569 від 20.01.2017; Замовлення на майданчик № N08568 від 05.12.2016; Замовлення на майданчик № N08575 від 20.01.2017; Замовлення на майданчик № N08574 від 20.01.2017; Замовлення на майданчик № N08571 від 05.12.2016; Замовлення на майданчик № N08334 від 19.12.2016; Замовлення на майданчик № N10805 від 04.05.2017; Замовлення на майданчик № N10761 від 04.05.2017; Замовлення на майданчик № N08331 від 19.12.2016; Замовлення на майданчик № N08598 від 24.01.2017; Замовлення на майданчик № N08335 від 19.12.2016 року.

За листопад 2017 року отримано роботи за договорами: №04/06-17Б від 20.06.2017, №05/06-17Б від 20.06.2017; №20/05-17Б від15.05.2017, №21/05-17Б від 15.05.2017, №24/04-17Б від 24.04.2017, №25/04-17Б від 24.04.2017, №26/04-17Б від 24.04.2017, №27/04-17Б від 24.04.2017, №39/01-17Б від 31.01.2017, №40/01-17Б від 31.01.2017, №60/12-16Б від 28.12.2016 року по об`єктах: Базова станція KHA R22 BOR, Базова станція DON BLL CNT, Базова станція DON NVP TOW, Базова станція DON NVP PIP, Базова станція DON SEV TIR, Базова станція DON LIS ORD, Базова станція DON SLA PK3.

Отримані роботи передані Замовнику ПрАТ «МТС Україна» згідно : Замовлення на майданчик № N11272 від 20.06.2017; Замовлення на майданчик № N10216 від 10.04.2017; Замовлення на майданчик № N10060 від03.04.2017; Замовлення на майданчик № N10117 від04.04.2017; Замовлення на майданчик № N08429від 29.12.2016; Замовлення на майданчик № N08525 від 13.01.2017; Замовлення на майданчик № N08288 від14.12.2016р.

За червень 2018 року отримано роботи за договорами:№01/05-18Б від 23.05.2018; №01/06-18Б від 20.06.2018, №02/06-18Б від 25.06.2018, №08/11-17Б від 23.11.2017, №20/09-17Б від 18.09.2017, №№ 38/06-17Б, 39/06-17Б, 40/06-17Б, 41/06-17Б, 42/06-17Б від 20.06.2017, № 43/09-17Б від 18.09.2017, №№44/06-17Б, 45/06-17Б, 46/06-17Б, 47/06-17Б, 48/06-17Б, 49/06-17Б від 20.06.2017, №67/01-17Б від 31.01.2017 року. По об`єктах: СГЕ, ПУ, Аварійно-відновлювальні роботи, Планово-періодичне обслуговування, Нестандартні роботи, Базова станція KHA KHA F21, РРЛ проліт KHA OGI EVK - KHA SAH RRS, РРЛ проліт DON DVU FAB - DON FED CUL, РРЛ проліт DON KLI OZE - DON DNC TOW, РРЛ проліт DON NVD ELE - DON ALE NST, РРЛ проліт DON NVD ELE - DON NVD ATP, РРЛ проліт DON SHU SSN - DON DNC TOW, РРЛ проліт DON SOL PIP - DON VSK CUL, РРЛ проліт DON SLG VOD - DON YRV SOV, РРЛ проліт DON NS1 TOW - DON OCH TOW, РРЛ проліт DON NAL CUL - DON OCH TOW, РРЛ проліт DON KLI TOW - DON KLI ORB, РРЛ проліт DON KLI TOW - DON KLI KIR, РРЛ проліт DON KLI CUL - DON KLI TOW, Базова станція DON SLA CMC.

Отримані роботи було передано Замовникам: ПрАТ «МТС Україна» за договором №ЭХ-2016-SOUZ-KADUCEY від 03.03.2016, Замовлення на майданчик № N11567 від 04.08.2017, Замовлення на майданчик № N10913 від 12.05.2017, Замовлення на майданчик № N10913 від 12.05.2017, Замовлення на майданчик № N10913від 12.05.2017, Замовлення на майданчик № N10913 від 12.05.2017, Замовлення на майданчик № N10913 від 12.05.2017, Замовлення на майданчик № N10913 від 12.05.2017, Замовлення на майданчик № N10913 від 12.05.2017, Замовлення на майданчик № N10913 від 12.05.2017, Замовлення на майданчик № N10913 від 12.05.2017, Замовлення на майданчик № N10913 від 12.05.2017, Замовлення на майданчик № N10913 від 12.05.2017, Замовлення на майданчик № N10913 від 12.05.2017, Замовлення на майданчик № N08156 від 05.12.2016 року. ТОВ «Квінтаком» за договором №02/11-17від 15.11.2017 року.

З ТОВ «Будівельна компанія «Артік» за період квітень 2016 року укладено договори про виконання підрядних робіт №01/04-16Бвід 04.04.2016 по об`єкту Базова станція KHA KHA ВJR ; № 02/04-16Бвід 04.04.2016 по об`єкту Базова станція KHA KHA GTS. В подальшому, роботи/послуги перездані замовнику ТОВ «СП Династия» за договорами № KHA KHA ВJR від 02.11.2015 та № KHA KHA GTS від 02.11.2015 року.

З ТОВ «Лордфілк» за період травень 2016 року укладено наступні договори: №06/04-16Б від 04.04.2016; №11/04-16Бвід 27.04.2016; №12/04-16Б від27.04.2016; №13/04-16Б від 27.04.2016; № 14/04-16Б від 27.04.2016; №15/04-16Б від27.04.2016; №16/04-16Б від 27.04.2016; №17/04-16Б від27.04.2016 по об`єктах: Базова станція KHA KHA TMRБазова станція KHA KHA AHR, Базова станція KHA KHA CHE, Базова станція KHA SUM ZUM, Базова станція KHA POL GLV, Базова станція KHA SUM UZP, Базова станція KHA SUM OSO, Базова станція KHA SUM LUS.

Виконані за договорами роботи були тримані згідно актів виконаних робіт:

від 12.05.2016 на суму 14 232,00 грн по об`єкту KHA KHA TMR, від 31.05.2016 на суму 23 220,00 грн по об`єкту KHA KHA AHR, від 31.05.2016 на суму 93189,85 грн по об`єкту KHA KHA CHE, від 31.05.2016 на суму 14 901,24 грн по об`єкту KHA SUM ZUM, від 31.05.2016 на суму 10 740,00 грн по обєкту КНА POL GLV; від 31.05.2016 на суму 62 520,00грн по об`єкту KHA SUM UZP, від 31.05.2016 на суму 21 897,36 грн по об`єкту KHA SUM OSO від 31.05.2016 на суму 13 407,00 грн по об`єкту KHA SUM LUS - Династия

Роботи були в подальшому передані Замовникам за договорами: ТОВ «СП Династия»№ KHA KHA TMR від 02.11.2015, № KHA KHA AHR від 30.07.2015, № KHA KHA CHE від 26.07.2015, № KHA SUM ZUM від 02.11.2015, № KHA SUM UZP від 02.11.2015, № KHA SUM OSO від 02.11.2015, № KHA SUM LUS від 02.11.2015; ФОП ОСОБА_4 за договором №02/11-15 від 02.11.2015 року.

За виконані роботи ТОВ «Альфа-Буд 2000» (податковий номер 40904892) позивачем було здійснено розрахунки згідно платіжних доручень: від 22.08.2017 на суму 19 044,00 №1 027 за договором 01/02-17Б KHA BRM LYA; від 22.08.2017 на суму 4 595,68№1 028 за договором 01/04-17Б KHA KON TPS - KHA VAZ ZOV; від 29.08.2017 на суму 8 359,59 № 1 031 за договором 01/04-17Б KHA KON TPS - KHA VAZ ZOV; від 08.06.2017 на суму 11 148,01 № 832 за договором 01/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 11567,92 №831 за договором 01/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 11 637,90№830 за договором 01/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 11 659,50 №825 за договором 01/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 11 684,56 № 82801/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 12 178,82 №826 за договором 01/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 12 248,81 №829 за договором 01/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 9 651,87 №833 за договором 01/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 15 622,61 №827 за договором 01/05-17Б Комплекс фото; від 02.10.2017 на суму7 540,80№1 277 за договором 01/06-17Б KHA HOT LEN; від 29.08.2017 на суму 27 483,60 №1 032 за договором 02/02-17Б KHA JAM NOE; від 29.08.2017 на суму 13 021,50№1 033 за договором02/04-17Б KHA KON VOK - KHA KON BAT; від 08.06.2017 на суму 3 320,39 №46160264 за договором 02/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 12 832,30 №835 за договором02/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 12 902,28 №836 за договором 02/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 12929,27 №839 за договором 02/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 13 515,36№838за договором 02/05-17Б Комплекс фото №; від 08.06.2017 на суму 13 555,46 №837за договором 02/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 4 223,94 №840за договором 02/05-17Б Комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 12 641,00№ 834 за договором 02/05-17Б Комплекс фото; від 29.08.2017 на суму80760,00 №1 034 за договором 03/02-17Б DON ART ATP; від 29.08.2017 на суму 12 306,37 №1 035 за договором 03/04-17Б KHA KON VOK - KHA KON HME; від 14.09.2017 на суму14 039,35 №1 064за договором 04/04-17Б KHA KON VOK - KHA KON TPS; від 28.12.2017 на суму 12 169,20 № 1 525 за договором 04/06-17Б KHA R22 BOR; від 14.09.2017 на суму 14 154,84 №1 065 за договором 05/04-17Б KHA ROM REV - KHA ROM GTF; від 17.10.2017 на суму43116,00 № 1 346 за договором 05/05-17Б DON PRS VOL; від 28.12.2017 на суму 2 000,00№ 1 526 за договором 05/06-17Б KHA R22 BOR фото; від 16.01.2018 на суму 7 600,00№1 558 за договором 05/06-17Б KHA R22 BOR фото; від 05.09.2017 на суму 40 000,00 № 1 057 за договором 06/01-17Б DON LIS ORD; від 07.09.2017 на суму 40 760,00 №1 059 за договором 06/01-17Б DON LIS ORD; від 15.09.2017 на суму 15 537,60 №1 170за договором 06/04-17Б KHA KON BAT; від 17.10.2017 на суму 14 604,00 №1 347 за договором 06/05-17Б DON ART PGD; від 18.10.2017 на суму 18 888,00 №1 350 за договором 06/05-17Б DON ART PGD; від 07.09.2017 на суму 9 600,00 №1 060 за договором 07/01-17Б DON LIS SRV; від 14.09.2017 на суму 71 160,00 №1 063 за договором 07/01-17Б DON LIS SRV; від 15.09.2017 на суму 9 470,40№1 171 за договором 07/04-17Б KHA KON SMV; від 20.09.2017 на суму 80 760,00 №1 185 за договором 08/01-17Б DON MAR VLA; від 15.09.2017 на суму 13 746,00 №1 172 за договором 08/04-17Б KHA KON VOK; від 17.10.2017 на суму 80 760,00 № 1 343 за договором 08/05-17Б DON UGL DTS від 20.09.2017 на суму 80 760,00 №1 186 за договором 09/01-17Б DON SEV TIR; від 17.10.2017 на суму 80 760,00 №1 344 за договором 09/05-17Б DON SOL KHA; від 02.10.2017 на суму 21 290,40№ 1 278 за договором 10/01-17Б DON SEV LOM; від 17.10.2017 на суму80 760,00 №1 345 за договором 10/05-17Б DON MAR VRS; від 18.10.2017 на суму 80 760,00№ 1 349 за договором 11/05-17Б DON KRS JAK; від 02.10.2017 на суму 3 300,00 №1 279 за договором 12/01-17Б DON RDN SHA; від 15.09.2017 на суму 10 906,80 №1 173 за договором 12/04-17Б KHA KON HME; від 18.10.2017 на суму80 760,00 №1 351 за договором 12/05-17Б DON KRS RVN; від 02.10.2017 на суму 22 974,00№ 1 280 за договором 13/01-17Б DON SEV MAY; від 20.09.2017 на суму 13 042,02 №1 188 за договором 14/04-17Б KHA KLI SKI - KHA VOR SAH прольоти; від 02.10.2017 на суму 8 190,00 №1 281 за договором15/01-17Б DON SEV SME; від 20.09.2017 на суму 12 598,55 №1 189 за договором 15/04-17Б KHA VOR GLU - KHA VOR SAH прольоти; від 20.09.2017 на суму 12 982,92 №1 190 за договором 16/04-17Б KHA SER BUD - KHA SER IND прольоти; від 02.10.2017 на суму 8 790,00 №1 282 за договором 17/01-17Б DON SEV TKE; від 20.09.2017 на суму 12 868,07№ 1 191 за договором 17/04-17Б KHA SER BUD - KHA SER KOM прольоти; від 02.10.2017 на суму 9 600,00 №1 283 за договором18/01-17Б DON SEV TKE комплекс фото; від 20.09.2017 на суму 14 847,801 № 192 за договором18/04-17Б KHA SVE ZAV - KHA YAM POL прольоти; від 02.10.2017 на суму 10 998,00 №1 284 за договором 19/01-17Б DON MAR STD; від 02.10.2017 на суму 7 170,00 № 1 285 за договором 19/04-17Б KHA KON SEM; від 04.10.2017 на суму 9 600,00 №1 296 за договором 20/01-17Б DON MAR STD комплекс фото; від 26.01.2018 на суму 5 484,00 №1 573 за договором 20/05-17Б DON BLL CNT; від 04.10.2017 на суму 4 154,40 №1 298 за договором 21/01-17Б DON MAR PRO; від 26.01.2018 на суму 9 600,00 № 1 574 за договором 21/05-17Б DON BLL CNT комплекс фото; від 04.10.2017 на суму 9 600,00 №1 297 за договором22/01-17Б DON MAR PRO комплекс фото; від 27.06.2017 на суму 11 754,54 №893 за договором 22/12-16Б DON MAR ZRK - DON MAR KAM прольоти; від 04.10.2017 на суму 3 438,00 №1 299 за договором 23/01-17Б DON MAR ZRK; від 27.06.2017 на суму 11 885,58 №892за договором 23/12-16Б DON MAR GAI - DON MAR AZO прольоти; від 04.10.2017 на суму 9 600,00 №1 300 за договором 24/01-17Б DON MAR ZRK комплекс фото; від 15.02.2018 на суму 37 800,48 №1 606за договором 24/04-17Б DON NVP TOW; від 27.06.2017 на суму 11 652,30 №891 за договором 24/12-16Б DON MAR KBS - DON MAR AZO; від 04.10.2017 на суму 4 177,20 №1 303 за договором 25/01-17Б DON MAR ZEL; від 26.01.2018 на суму 9 600,00 №1 575 за договором 25/04-17Б DON NVP TOW фото; від 27.06.2017 на суму14 511,62890за договором 25/12-16Б DON MAR MML - DON MAR TVT; від 04.10.2017 на суму 9 600,00 №1 301 за договором26/01-17Б DON MAR ZEL комплекс фото; від 15.02.2018 на суму 41 494,20 №1 608 за договором 26/04-17Б DON NVP PIP; від 27.06.2017 на суму 12 318,78 №889 за договором 26/12-16Б DON MAR MUZ - DON MAR TVT від 04.10.2017 на суму 3 478,80№ 1 304 за договором 27/01-17Б DON MAR TFD; від 15.03.2018 на суму 9 600,00 № 1 666 за договором 27/04-17Б DON NVP PIP комплекс фото; від 27.06.2017 на суму 11 287,98 №888 за договором 27/12-16Б DON MAR PRO - DON MAR LENпрольоти від 04.10.2017 на суму 9 600,00 № 1 302 за договором 28/01-17Б DON MAR TFD комплекс фото; від 27.06.2017 на суму 10 855,21 № 887 за договором 28/12-16Б DON MAR SEA - DON MAR TFD прольоти; від 04.10.2017 на суму 19 371,00 №1 305 за договором 29/01-17Б DON ART OPT; від 27.06.2017 на суму 14 188,94 №886 за договором 29/12-16Б DON MAR SEA - DON MAR TUR прольоти; від 05.10.2017 на суму 80 760,00 №1 309 за договором 30/01-17Б DON ART OPT; від 27.06.2017 на суму 13 441,82 № 885 за договором 30/12-16Б DON MAR STD - DON MAR AZO прольоти; від 10.10.2017 на суму 35 363,46 №1 319 за договором 31/01-17Б DON ART KRA; від 27.06.2017 на суму 12 842,81 №884 за договором 31/12-16Б DON MAR STK - DON MAR WES прольоти; від 10.10.2017 на суму 80 760,00 №1 320 за договором 32/01-17Б DON ART KRA від 27.06.2017 на суму 12 178,04 №883 за договором 32/12-16Б DON MAR SVE - DON MAR AZB прольоти; від 10.10.2017 на суму 30 358,80 № 1 321 за договором 33/01-17Б DON CHA REM; від 27.06.2017 на суму 11 684,56 №882 за договором 33/12-16Б DON MAR SVE - DON MAR MIR прольоти; від 10.10.2017 на суму 80 760,00 №1 323 за договором 34/01-17Б DON CHA REM; від 27.06.2017 на суму 12085,51 №881 за договором34/12-16Б DON MAR ZEL - DON MAR SVA прольоти; від 10.10.2017 на суму 34 404,00 №1 322 за договором 35/01-17Б DON ART BYT; від 27.06.2017 на суму 12 034,48 № 880 За договором35/12-16Б DON MAR ZRK - DON MAR AZO прольоти; від 04.10.2017 на суму 22 494,00 №1 307 за договором 36/01-17Б DON ART ATP; від 27.06.2017 на суму 11 945,54 №879 за договором 36/12-16Б DON MAR ZRK - DON MAR HLD прольоти; від 10.10.2017 на суму 35 025,60 № 1 324 за договором37/01-17Б DON ART SIB; від 27.06.2017 на суму 10 740,00 №897 на суму 37/12-15Б DNE DNE MUK; від 04.10.2017 на суму 9 600,00 №1 306 за договором 38/01-17Б DON ART SIB комплекс фото; від 08.06.2017 на суму 8 046,52 №46160264 за договором 38/12-16Б KHA SHO TIP; від 27.06.2017 на суму 2 693,48 № 895за договором 38/12-16Б KHA SHO TIP; від 03.03.2018 на суму 88 027,30 №1 637 за договором 39/01-17Б DON SEV TIR; від 27.06.2017 на суму 10 740,00 №896за договором 39/12-16Б KHA SHO PRK; від 07.03.2018 на суму 38 828,98 №1 643 за договором 40/01-17Б DON LIS ORD; від 05.07.2017 на суму 80 760,00 №922 за договором 40/12-16Б DON LIS ORD; від 05.07.2017 га суму 80 760,00 №923 за договором 41/12-16Б DON ART SIB; від 13.07.2017 на суму31023,60 № 938за договором 42/12-16Б DON LIS KLN; від 21.07.2017 на суму 49 736,40 №955за договором 42/12-16Б DON LIS KLN; від 21.07.2017на суму 80 760,00 №956 за договором 43/12-16Б DON KRM ABS; від 27.07.2017 на суму 40 760,00 № 55222731за договором 44/12-16Б DON KRM BEL; від 28.07.2017 на суму 40 000,00 №976 за договором 44/12-16Б DON KRM BEL; від 28.07.2017 на суму80760,00 №977 за договором 45/12-16Б DON KRM KRB; від 20.09.2017 на суму 80 760,00 №1 187 за договором 46/12-16Б DON MAR SVE; від 21.09.2017на суму 11 777,87 №1 205 за договором 47/12-16Б DON KRS RVN - DON DIM K31 прольоти; від 21.09.2017 на суму 12 225,48 №1 206 за договором 48/12-16Б DON KRS ROV - DON DIM K31 прольоти; від 21.09.2017 на суму 11 591,24№1 207 за договором 49/12-16Б DON DIM ZAP - DON DIM K31 прольоти; від 21.09.2017 на суму 14 040,68 № 1 208 за договором 50/12-16Б DON DIM K03 - DON DIM K31 прольоти; від 22.09.2017 на суму 11 899,98№1 219 за договором 51/12-16Б DON LIS PVM - DON SEV AZP прольоти; від 22.09.2017 на суму 12 296,56 №1 220 за договором 52/12-16Б DON LIS PVM - DON LIS CNT прольоти; від 22.09.2017 на суму 11 783,34 №1 221 за договором53/12-16Б DON LIS DON - DON LIS CNT прольоти; від 22.09.2017 на суму 12 127,79 №1 222 за договором 54/12-16Б DON KRS PK7 - DON M21 KRS прольоти; від 22.09.2017на суму11 968,87 №1 223 за договором 55/12-16Б DON KRS LIC - DON KRS GOR прольоти; від 22.09.2017 на суму 12 850,96 №1 224 за договором 56/12-16Б DON KRS LAZ - DON M21 KRS прольоти; від 22.09.2017 на суму 12 034,48№ 1 225 за договором 57/12-16Б DON KRS GOR - DON M21 KRS прольоти; від 22.09.2017 на суму13 150,76№1 226 за договором 58/12-16Б DON KRS FAB - DON M21 KRS прольоти; від 22.09.2017 на суму 12 108,841 №227 за договором59/12-16Б DON KRS FAB - DON KRS JAK прольоти; від 07.03.2018 на суму 36 951,00№1 650 за договором 60/12-16Б DON SLA PK3; від 11.07.2018 на суму10 760,58 №2 074 за договором 43/09-17Б DON SOL PIP - DON VSK CUL; від 27.11.2018 на суму 19 240,00 № 2 529 за договором 02/06-18Б АВР; від 27.11.2018 на суму 80 760,00 №2 528 за договором 02/06-18Б АВР; від 04.12.2018 на суму66 717,39 №2 570 за договором 67/01-17Б DON SLA CMC; від 05.12.2018 на суму 65 000,00 №2 573 за договором 67/01-17Б DON SLA CMC; від 19.12.2018 на суму 20 226,37 №2 629 за договором 67/01-17Б DON SLA CMC; від 11.07.2018 на суму 10 760,58 №2 074 за договором 43/09-17Б DON SOL PIP - DON VSK CUL від 27.11.2018 на суму 19 240,002 № 529 за договором 02/06-18Б АВР; від 27.11.2018 на суму80 760,00№ 2 528 за договором 02/06-18Б АВР; від 04.12.2018 на суму 66 717,39 № 2 570 за договором 67/01-17Б DON SLA CMC; від 05.12.2018 на суму 65000,00№2 573 за договором 67/01-17Б DON SLA CMC; від 19.12.2018 на суму 20 226,372 №629за договором 67/01-17Б DON SLA CMC.

За виконані роботи ТОВ «Леон-Строй» (податковий номер 40400574) позивачем здійснено розрахунки згідно платіжних доручень: від 30.09.2016 на суму 80 000,00№ 354 за договором 01/06-16Б АВР; від 30.11.2016 на суму 40 000,00 №439 за договором 01/06-16Б АВР; від 01.12.2016 на суму 30 000,00 №454 за договором 01/06-16Б АВР; від 04.01.2017 на суму 120 000,00 № 518за договором 01/06-16Б АВР; від 21.11.2016 на суму 3 132,26№427 за договором 01/08-16Б KHA MIR RES СМР; від 30.01.2017 на суму 30 000,00 № 551 за договором 01/11-16Б Комплекс фото від 28.02.2017 на суму 25 000,00№ 592за договором01/11-16Б Комплекс фото; від 28.02.2017 на суму 20 000,00 №594 за договором 01/11-16Б Комплекс фото; від 01.03.2017 на суму 21 660,00 № 596 за договором01/11-16Б Комплекс фото; від 21.11.2016 на суму 7 426,00 №426 за договором 02/08-16Б KHA MIR HLE CМР; від 21.11.2016на суму 2 350,00 №428 за договором 03/08-16Б KHA MIR DKR СМР; від 07.03.2017 на суму 96 660,00 №607за договором 02/11-16Б Комплекс фото; від 16.01.2017 на суму 50 000,00 № 530 за договором 03/11-16Б Комплекс фото; від 18.01.2017 на суму 15 180,00 №535 за договором 03/11-16Б Комплекс фото; від 27.01.2017 на суму 10 000,00 №545 за договором 03/11-16Б Комплекс фото; від 21.11.2016 на суму 1 738,00 № 429 за договором 04/08-16БKHA MIR RAS СМР; від 21.11.2016 на суму 2 326,00 №430 за договором 05/08-16Б KHA MIR NEF СМР; від 21.11.2016 на суму 3 262,00 №431 за договором 06/08-16БKHA MIR VOS СМР; від 30.11.2016 на суму 6 316,00 № 448 за договором 07/08-16Б KHA MIR GGL СМР; від 30.11.2016 на суму 1 558,00 №449 за договором 08/08-16Б KHA MIR TVT СМР; від 30.11.2016 на суму 6 646,00 №450 за договором 09/08-16Б KHA MIR GOG СМР; від 01.09.2016 на суму 10 740,00 №30 за договором 10/07-16Б KHA KRM UNI; від 01.09.2016 на суму 10 740,00№ 31 за договором 11/07-16Б KHA KRM BUT; від 01.09.2016 на суму 10 740,00 №32за договором 12/07-16Б KHA KRM DKR; від 01.09.2016 на суму 10 740,00 №33 за договором 13/07-16Б KHA KRM KRP; від 30.09.2016 на суму 10 740,00 №350 за договором 14/07-16Б KHA KRM MHR; від 23.09.2016 на суму 10740,00 №37 за договором15/07-16Б KHA KRM MOL; від 30.09.2016 на суму 10 740,00 №351за договором 16/07-16Б KHA KRM NPZ; від 30.09.2016 на суму 10 740,00 № 352за договором 17/07-16Б KHA KRM RED; від 30.09.2016 на суму 10 740,00 №353 за договором 18/07-16Б KHA KHA GAL 8950; від 14.12.2016 на суму14 908,80 №474 за договором 19/07-16Б KHA KRM MOL СМР; від 14.12.2016 на суму 7 692,00 №475 за договором 20/07-16Б KHA KRM RED СМР; від 14.12.2016 на суму14 940,00 №476 за договором 21/07-16Б KHA KRM MHR СМР; від 14.12.2016 на суму 9 798,00 №478 за договором 22/07-16Б KHA KRM DKR СМР; від 04.01.2017 на суму 13 752,00№505 за договором 23/07-16Б KHA KRM KRP СМР; від 04.01.2017 на суму8 400,00 № 506 за договором 24/07-16Б KHA KRM UNI СМР; від 04.01.2017 на суму 10 234,80 №507 за договором 25/07-16Б KHA KRM BUT СМР; від 04.01.2017 на суму 17 968,80 №508 за договором 26/07-16БKHA KOM MOL СМР; від 04.01.2017 на суму 7 692,00 №509 за договором 27/07-16Б KHA KOM DKU СМР; від 04.01.2017 на суму 10 740,00 №510за договором 28/07-16Б KHA KOM DKU Проектні; від 27.01.2017 на суму 139 620,00№546 за договором 29/07-16Б Комплекс фото; від 06.02.2017 на суму 30 000,00 №558за договором 01/06-16Б АВР; від 28.04.2017 на суму 107 400,00 № 698 за договором 01/01-17Б Комплекс фото; від 03.05.2017 на суму 90 000,00 №710 за договором 01/06-16Б АВР; від 29.03.2017 на суму 27 400,00 № 641 За договором 02/01-17Б Комплекс фото; від 29.05.2017 на суму 80 000,00 №778 за договором 02/01-17Б Комплекс фото; від 02.03.2017 на суму 28 422,00 №603 за договором 19/04-16Б KHA KHA PIV; від 23.03.2017 на суму 10 740,00 №619 за договором 20/04-16Б KHA SHO KOT; від 23.03.2017 на суму 10 740,00 №620 за договором 21/04-16Б KHA SHO MOL; від 30.05.2017 на суму 10 740,00 №800 за договором 22/04-16Б KHA SHO KIR; від 05.05.2017 на суму 56 207,26 №728 за договором 30/07-16Б РРЛ прольоти; від 10.04.2018 на суму 78 000,00 №1 732 за договором 01/06-16Б АВР; від 11.04.2018 на суму 100 000,00 №1 738 за договором 01/06-16Б АВР; від 17.10.2018 на суму100 000,00 №2 350 за договором 01/06-16Б АВР; від 30.10.2018 на суму 10 000,00 №160 за договором 01/06-16Б АВР; від 13.11.2018 на суму 100 000,00 №2 475 за договором 01/06-16Б АВР; від 19.11.2018 на суму 57 836,36№2 489 за договором 01/06-16Б АВР.

За виконані роботи ТОВ «Будівельна Компанія «Артік» (податковий номер 40015494) позивач здійснив оплату на підставі платіжних доручень від 22.04.2016 на суму 15 402,28 № 3 за договором 01/04-16Б та від 22.04.2016 на суму 17 544,00 № 2 за договором 02/04-16Б.

За виконані роботи ТОВ «Лордфілк» (податковий номер 40103941) позивач здійснив оплату на підставі платіжних доручень : від 12.05.2016 на суму 14 232,00 №107 за договором 06/04-16Б KHA KHA TMR; від 01.06.2016 на суму 60 000,00 №124 за договором 12/04-16Б KHA KHA CHE; від 03.06.2016 на суму 20 000,00 №129за договором 12/04-16Б KHA KHA CHE; від 06.06.2016 на суму 23 220,00 №130 за договором 11/04-16Б KHA KHA AHR; від 06.06.2016 на суму 13 590,15 №131за договором 13/04-16Б KHA SUM ZUM; від 06.06.2016 на суму 13 189,85 № 132за договором 12/04-16Б KHA KHA CHE.

Відповідно до акту перевірки (арк. 12 акту) до перевірки були надані первинні документи. Зазначено, що у бухгалтерському обліку операції з контрагентом ТОВ «Леон-Строй» відображено проводками: Д-т 631 Кт-311 – 326141.08 грн.

Тобто, в бухгалтерському обліку товариства ці господарські операції відображено належним чином – оплата товарів/послуг/необоротних активів.

В акті перевірки відсутні дані, що до перевірки не було надано необхідні документи, зокрема акти виконаних робіт.

За даними акту перевірки та відзиву на ТОВ «Леон-Строй» протягом перевіряємого періоду працювало від 4-х до 6-ти осіб. Даних щодо проведення будь-яких перевірок відсутні.

Стосовно тверджень представника відповідача про ненадання первинних фінансово-господарських документів під час проведення перевірки, суд зазначає наступне.

Відповідно до ст. 86 ПК України результати перевірок, окрім камеральних та електронних, оформлюються актом або довідкою.

Відповідно до п 1.6. Оформлення матеріалів перевірки (Наказ, Державної фіскальної служби України від 23.06.2018, № 398 "Про внесення змін в наказ ДФС від 31.07.2014 № 22) за результатами документальної планової або позапланової та фактичної перевірки складається акт (довідка), який підписується, реєструється та вручається (надсилається) платнику податків (посадовим особам (уповноваженим представникам) платника податків) з дотриманням вимог щодо порядку оформлення і реалізації матеріалів перевірок, встановлених статтею 86 Кодексу, та відповідними нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади, що формує державну фінансову політику, та/або методичними рекомендаціями та розпорядчими документами центрального органу ДФС, виданими у межах компетенції.

Відповідно до Методичних рекомендацій щодо оформлення акта (довідки) перевірки Акт перевірки має містити вичерпну інформацію щодо відпрацювання конкретних ризиків у діяльності платника податків із посиланням на фактично перевірені відповідні документи бухгалтерського обліку, первинні документи тощо за відповідний звітний період.

Так, відповідно до акту перевірки від 12.02.2019 №400/20-40-14-21-08/33119900 по взаємовідносинах з контрагентами досліджено всі наявні первинні документи, про що зокрема наявна інформація на сторінці 12 акту по взаємовідносинам з ТОВ «Леон Строй», на сторінці 38 та 40 по взаємовідносинам з ТОВ Альфа-Буд 2000», на сторінках 86-87 по взаємовідносинах з ТОВ «БК Артік», на сторінці 93 по взаємовідносинам з ТОВ «Лордфілк».

В акті зазначено, що всі договори з контрагентами підписані директорами товариств, мають печатки. До кожного договору оформлялась податкова накладна. До перевірки разом із договорами надано акти виконаних робіт. Інформація щодо договорі та інших документів викладена у додатку № 3.1. до акту перевірки.

Відповідно до додатку № 3.1 до акту відсутні відомості щодо ненадання первинних документів, які відображають суть господарських операцій. Тобто було надані всі документи: податкові накладні на придбання товарів, робіт/послуг, акти виконаних робіт, договори та додаткові угоди, реєстри обліку, платіжні доручення, податкові декларації за період перевірки.

Відповідно акту перевірки, аркуш 44, до перевірки не було надано документи по взаємовідносинам з ТОВ "Альфа-Буд 2000", зокрема, на транспортування придбаних та реалізованих товарів, а саме не надано 2-й примірник ТТН.

Суд зазначає, що Товарно-транспортна накладна призначена для обліку руху товарно-матеріальних цінностей та розрахунків за їх перевезення автомобільним транспортом, тобто товарно-транспортна накладна є доказом, який підтверджує факт надання/отримання транспортних послуг, а не реальність господарської операції у цілому (Постанова Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 11 вересня 2018 року справа № 820/477/18, адміністративне провадження № К/9901/55969/18, від 11 вересня 2018 року справа № 815/6105/17, адміністративне провадження № К/9901/56987/18, від 11 вересня 2018 року справа №821/995/17, адміністративне провадження № К/9901/54216/18, від 11 вересня 2018 року справа № 823/2247/17, адміністративне провадження № К/9901/56440/18 та інші).

Судом встановлено, що позивачем до перевірки не надано видаткові накладні, рахунки-фактури, довіреності. Однак реальність господарської операції з даним підприємством підтверджується договором, зареєстрованою податковою накладною, платіжними дорученнями. Наявність або відсутність окремих документів, а також недоліки в їх оформленні не можуть бути підставою для висновку про відсутність господарських операцій, якщо з інших даних вбачаються зміни в структурі активів та зобов`язань, власному капіталі платника у зв`язку з його господарською діяльністю. Аналогічні правові висновки викладені в постановах Верховного Суду від 19 червня 2018 року по справі № 826/7704/16 (адміністративне провадження № К/9901/38191/18) та від 17 квітня 2018 року по справі № 820/475/17 (адміністративне провадження № К/9901/4907/17).

Також зазначено, що не надано табель обліку робочого часу, сертифікати.

Суд зазначає, що сертифікати якості, технічні паспорти не свідчать про придбання будь-якого товару, тобто воно не є первинними документами в розумінні Закону України №996 «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», оскільки такі документи не містять в собі відомості про господарську операцію. З наданих до перевірки документів вбачалась суть господарських операцій.

Окрім того, норми податкового законодавства не ставлять у залежність достовірність даних податкового обліку платника податків від дотримання податкової дисципліни його контрагентами, якщо цей платник (покупець) мав реальні витрати у зв`язку з придбанням товарів (робіт, послуг), призначених для використання у його господарській діяльності. Порушення певними постачальниками товару (робіт, послуг) у ланцюгу постачання вимог податкового законодавства чи правил ведення господарської діяльності не може бути підставою для висновку про порушення покупцем товару (робіт, послуг) вимог закону щодо формування витрат та податкового кредиту, тому платник податків (покупець товарів (робіт, послуг) не повинен зазнавати негативних наслідків, зокрема у вигляді позбавлення права на формування витрат та податкового кредиту, за можливу неправомірну діяльність його контрагентів за умови, якщо судом не встановлено фактів, які свідчать про обізнаність платника податків щодо такої поведінки контрагентів та злагодженість дій між ними (Постанови Верховного суду від 10 вересня 2018 року справа № 826/8016/13-а,адміністративне провадження № К/9901/4058/18, від 10 вересня 2018 року справа № 826/25442/15, адміністративне провадження № К/9901/24925/18, від 11 вересня 2018 року у справі № 810/2677/17, адміністративне провадження № К/9901/47242/18 та ін.).

Відсутність сертифікатів якості, ТТН ніяким чином не підтверджує відсутність факту здійснення господарської операції. Наявність або відсутність окремих документів, а також недоліки в їх оформленні не можуть бути підставою для висновку про відсутність господарських операцій, якщо з інших даних вбачаються зміни в структурі активів та зобов`язань, власному капіталі платника у зв`язку з його господарською діяльністю. Правові висновки викладені в постановах Верховного Суду від 19 червня 2018 року по справі № 826/7704/16 (адміністративне провадження № К/9901/38191/18) та від 17 квітня 2018 року по справі № 820/475/17 (адміністративне провадження № К/9901/4907/17).

Надані до перевірки первинні документи, що підтверджують господарські операції між товариствами, згідно даних акту перевірки, не мають будь-яких дефектів. Складені та зареєстровані податкові накладні відповідають вимогам законодавства. В акті перевірки відсутні посилання на порушення з боку позивача. Наведені в акті порушення стосуються виключно ТОВ «Альфа-Буд 2000» та його контрагентів.

У відзиві зазначено, що згідно даних 1-ДФ на товаристві ТОВ «Альфа-Буд 2000» працювала 1 особа, а тому відсутня можливість надати комплекс робіт на адресу позивача.

Слід зазначити, що відповідно до акту перевірки, основним видом діяльності ТОВ «Альфа-Буд 2000» є організація будівництва будівель – 41.10.

Верховний Суд в постанові від 06.02.2018 у справі 804/4940/14 зазначив, що відсутність у контрагентів позивача матеріальних та трудових ресурсів не виключає можливості реального виконання ним господарської операції та не свідчить про одержання необґрунтованої податкової вигоди покупцем, оскільки залучення працівників є можливим за договорами цивільно-правового характеру, аутсорсингу та аутстафінгу (оренда персоналу).Таких висновків дійшов Верховний Суд і в постанові від 30.01.2018 р. по справі № 2а/1770/3360/12, від 19 червня 2018 року у справі № 826/7704/16 (адміністративне провадження № К/9901/38191/18).

Згідно з підпунктами "а", "б" пункту 185.1 статті 185 ПК України, об`єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України та постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України.

Датою виникнення податкових зобов`язань з постачання товарів/послуг згідно приписів пункту 187.1 статті 187 ПК України вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню; б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

База оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (пункт 188.1 статті 188 ПК України).

Пунктом 201.10 статті 201 ПК України передбачено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Пунктом 198.1. ст. 198 ПК України передбачено, що до податкового кредиту відносяться суми податку, сплачені/нараховані у разі здійснення операцій з:

а) придбання або виготовлення товарів та послуг;

б) придбання (будівництво, спорудження, створення) необоротних активів (у тому числі у зв`язку з придбанням та/або ввезенням таких активів як внесок до статутного фонду та/або при передачі таких активів на баланс платника податку, уповноваженого вести облік результатів спільної діяльності);

в) отримання послуг, наданих нерезидентом на митній території України, та в разі отримання послуг, місцем постачання яких є митна територія України;

г) ввезення необоротних активів на митну територію України за договорами оперативного або фінансового лізингу;

ґ) ввезення товарів та/або необоротних активів на митну територію України.

Пунктом 198.3. встановлено, що податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг та складається із сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 цього Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв`язку з:

придбанням або виготовленням товарів та наданням послуг;

придбанням (будівництвом, спорудженням) основних фондів (основних засобів, у тому числі інших необоротних матеріальних активів та незавершених капітальних інвестицій у необоротні капітальні активи);

ввезенням товарів та/або необоротних активів на митну територію України.

Нарахування податкового кредиту здійснюється незалежно від того, чи такі товари/послуги та основні фонди почали використовуватися в оподатковуваних операціях у межах провадження господарської діяльності платника податку протягом звітного податкового періоду, а також від того, чи здійснював платник податку оподатковувані операції протягом такого звітного податкового періоду.

Пунктом 198.6. встановлено, що не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв`язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними / розрахунками коригування до таких податкових накладних чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 цього Кодексу.

Податкові накладні, отримані (зареєстровані) з Єдиного реєстру податкових накладних, є для отримувача товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Таким чином, підставою для включення платником податку - покупцем (отримувачем) товарів/послуг сум податку до складу податкового кредиту є:

- податкова накладна, належним чином складена та зареєстрована в ЄРПН;

- інші документи, визначені пунктом 201.11 статті 201 ПКУ.

Саме таку позицію викладено в листі ДФС України від 05.09.2016, № 15232/5/99-99-15-03-02-16 "Про розгляд звернення відносно порядку формування податкового кредиту по ПДВ".

Ця позиція підтверджена податковою консультацією ДФС від 02.10.2018 №4269/6/99-99-15-03-02-15/ІПК, згідно з якою зареєстрована податкова накладна є для покупця товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Формування податкового кредиту та витрат підприємства обумовлено придбанням товарів, послуг з метою їх використання в межах господарської діяльності та реалізується за наявності у платника належно оформлених підтверджуючих проведення господарських операцій первинних документів.

Правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в Україні визначає Закон України від 16 липня 1999 року № 996-ХIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Вимоги до підтвердження даних, визначених у податковій звітності, встановлені статтею 44 ПК. Так, згідно з положенням пункту 44.1 цієї статті для цілей оподаткування платники податків зобов`язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов`язаних з визначенням об`єктів оподаткування та/або податкових зобов`язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов`язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством. Платникам податків забороняється формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених документами, що визначені абзацом першим цього пункту.

Підпунктом 14.1.36 пункту 14.1 статті 14 ПК визначено, що господарська діяльність це діяльність особи, що пов`язана з виробництвом (виготовленням) та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, спрямована на отримання доходу і проводиться такою особою самостійно та/або через свої відокремлені підрозділи, а також через будь-яку іншу особу, що діє на користь першої особи, зокрема, за договорами комісії, доручення та агентськими договорами.

Згідно зі статтею 1 Закону № 996-ХIV господарська операція це дія або подія, яка викликає зміни в структурі активів та зобов`язань, власному капіталі підприємства.

Таким чином, визначальною ознакою господарської операції є те, що вона має спричиняти реальні зміни майнового стану платника податків.

Здійснення господарської операції і власне її результат підлягають відображенню в бухгалтерському обліку, що підтверджується наданими до перевірки та долученими до матеріалів справи первинними документами

За змістом частин першої та другої статті 9 Закону № 996-ХIV підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо безпосередньо після її закінчення. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи. Первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов`язкові реквізити: назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства, від імені якого складено документ; зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

Тобто для бухгалтерського обліку мають значення лише ті документи, які підтверджують фактичне здійснення господарських операцій.

Відповідно до вищенаведеного визначення господарська операція пов`язана не з фактом підписання договору, а з фактом руху активів платника податків та руху його капіталу.

Отже, фактичне здійснення господарської операції підтверджується наступним: 1) дією або подією; 2) зміною в структурі активів та зобов`язань або власному капіталі; 3) відомостями про господарську операцію; 4) економічним ефектом (приріст/збиток) у часі.

Надання податковому органу належним чином оформлених документів, передбачених законодавством про податки та збори, з метою одержання податкової вигоди є підставою для її одержання, якщо податковий орган не встановив та не довів, що відомості, які містяться в цих документах, неповні, недостовірні та (або) суперечливі, є наслідком укладення нікчемних правочинів або коли відомості ґрунтуються на інших документах, недійсність даних в яких установлена судом.

Згідно з правовою позицією, висловленою у постанові Верховного Суду України від 31.01.2011 у справі № 21-47а10, чинне законодавство не ставить у залежність право платника податків на податковий кредит від дотримання вимог податкового законодавства його контрагентом.

Отже, допущені постачальником порушення вимог законодавства при творенні підприємства та веденні господарської діяльності можуть потягнути відповідну відповідальність щодо нього та не впливають на право покупця на віднесення до складу податкового кредиту сплаченого (нарахованого) податку на додану вартість та до складу бюджетного відшкодування сплаченого у попередніх періодах постачальнику податку на додану вартість.

Завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень. (ст.2 КАСУ).

У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони:

1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України;

2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано;

3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії);

4) безсторонньо (неупереджено);

5) добросовісно;

6) розсудливо;

7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації;

8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія);

9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення;

10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Захист прав суб`єктів господарювання є однією з найважливіших категорій права. Способами захисту прав суб`єктів господарювання є ті законодавчо закріплені заходи, за допомогою яких проводиться відновлення порушеного права. Здійснення такого захисту передбачає органічне поєднання конкретних способів, засобів і форм з активними, цілеспрямованими діями суб`єкта господарювання, права якого були порушені, перелік способів захисту прав суб`єктів господарювання не має вичерпного характеру, що допускає можливість захисту прав суб`єктів господарювання іншими способами, які передбачені законом.

Відповідно до положень ст. 5 КАСУ кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб`єкта владних повноважень порушені її права, свободи або законні інтереси, і просити про їх захист шляхом:

1) визнання протиправним та нечинним нормативно-правового акта чи окремих його положень;

2) визнання протиправним та скасування індивідуального акта чи окремих його положень;

3) визнання дій суб`єкта владних повноважень протиправними та зобов`язання утриматися від вчинення певних дій;

4) визнання бездіяльності суб`єкта владних повноважень протиправною та зобов`язання вчинити певні дії;

5) встановлення наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб`єкта владних повноважень;

6) прийняття судом одного з рішень, зазначених у пунктах 1 - 4 цієї частини та стягнення з відповідача - суб`єкта владних повноважень коштів на відшкодування шкоди, заподіяної його протиправними рішеннями, дією або бездіяльністю.

Захист порушених прав, свобод чи інтересів особи, яка звернулася до суду, може здійснюватися судом також в інший спосіб, який не суперечить закону і забезпечує ефективний захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб`єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.

Суд у кожному конкретному випадку повинен з`ясувати характер спірних правовідносин (предмет і підстави позову), наявність/відсутність порушеного права чи інтересу та можливість його поновлення/захисту в обраний позивачем спосіб.

Крім того, визначальним принципом здійснення правосуддя в адміністративних справах є принцип офіційного з`ясування всіх обставин у справі й обов`язок суб`єкта владних повноважень доказувати правомірність своїх дій чи рішень, на відміну від визначального принципу цивільного судочинства, який полягає у змагальності сторін.

Завданням адміністративного судочинства відповідно до частини першої статті 2 КАС є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.

За змістом частини першої статті 5 КАС кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб`єкта владних повноважень порушені її права, свободи або законні інтереси, і просити про їх захист у спосіб, визначений у цій статті.

Справедливість судового рішення вимагає, аби такі рішення достатньою мірою висвітлювали мотиви, на яких вони ґрунтуються. Межі такого обов`язку можуть різнитися залежно від природи рішення і мають оцінюватись у світлі обставини кожної справи. Національні суди, обираючи аргументи та приймаючи докази, мають обов`язок обґрунтувати свою діяльність шляхом наведення підстав для такого рішення. Таким чином, суди мають дослідити основні доводи (аргументи) сторін та з особливою прискіпливістю й ретельністю - змагальні документи, що стосуються прав та свобод, гарантованих Конвенцією.

Рішенням Європейського суду з прав людини (далі - ЄСПЛ) від 19 квітня 1993 року у справі "Краска проти Швейцарії" встановлено: "Ефективність справедливого розгляду досягається тоді, коли сторони процесу мають право представити перед судом ті аргументи, які вони вважають важливими для справи. При цьому такі аргументи мають бути "почуті", тобто ретельно розглянуті судом. Іншими словами, суд має обов`язок провести ретельний розгляд подань, аргументів та доказів, поданих сторонами".

Відповідно до частини другої статті 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

У Рішенні Конституційного Суду України від 14 грудня 2011 року N 19-рп/2011 зазначено, що права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави (частина друга статті 3 Конституції України). Для здійснення такої діяльності органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові і службові особи наділені публічною владою, тобто мають реальну можливість на підставі повноважень, встановлених Конституцією і законами України, приймати рішення чи вчиняти певні дії. Особа, стосовно якої суб`єкт владних повноважень прийняв рішення, вчинив дію чи допустив бездіяльність, має право на захист.

Норми податкового законодавства не ставлять у залежність достовірність даних податкового обліку платника податків від дотримання податкової дисципліни його контрагентами, якщо цей платник (покупець) мав реальні витрати у зв`язку з придбанням товарів (робіт, послуг), призначених для використання у його господарській діяльності. Порушення певними постачальниками товару (робіт, послуг) у ланцюгу постачання вимог податкового законодавства чи правил ведення господарської діяльності не може бути підставою для висновку про порушення покупцем товару (робіт, послуг) вимог закону щодо формування податкового кредиту, тому платник податків (покупець товарів (робіт, послуг)) не повинен зазнавати негативних наслідків, зокрема у вигляді позбавлення права на податковий кредит, за можливу неправомірну діяльність його контрагента за умови, якщо судом не встановлено фактів, які свідчать про обізнаність платника податків щодо такої поведінки контрагента та злагодженість дій між ними.

Також, норми податкового законодавства не визначають місце знаходження платника податку (контрагента) та його звітування до контролюючих органів як критерій правового статусу платника податків (позивача) щодо отримання податкової преференції у формі податкового кредиту.

Така позиція висловлена в рішенні Верховного Суду України по справі №816/809/17.

Загальні положення ст. 61 Конституції України та спеціальні норми Податкового кодексу передбачають індивідуальну відповідальність особи за порушення податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на податкові органи.

Європейський суд з прав людини у справі «БУЛВЕС» АД проти Болгарії» (заява № 3991/03) у своєму рішенні від 22 січня 2009 року зазначив, що відповідальність та негативні наслідки настають саме щодо особи, яка допустила порушення. Ця обставина не є підставою для позбавлення іншого платника податку на додану вартість права на його відшкодування у разі, коли цей платник виконав усі передбачені законом умови щодо отримання такого відшкодування та має необхідні документальні підтвердження розміру свого податкового кредиту.

Аналогічний висновок Європейський суд з прав людини виклав у справі «Інтерсплав проти України» (заява №803/02) у рішенні від 09.01.2007 року: «На думку Суду, коли державні органи володіють будь-якою інформацією про зловживання у системі відшкодування ПДВ, що здійснюються конкретною компанією, вони можуть вжити відповідних заходів з метою запобігання або усунення таких зловживань. Суд, однак, не може прийняти зауваження Уряду щодо загальної практики з відшкодування податку на додану вартість за відсутності будь-яких ознак, які б вказували на те, що заявник був безпосередньо залучений до таких зловживань.»

Отже, платник податків не має повноважень та обов`язку відслідковувати, контролювати і забезпечувати виконання контрагентом його обов`язків із складення та подання декларації з податку на додану вартість, обов`язку сплати податку, а також вчинення інших дій, пов`язаних з провадженням господарської діяльності контрагента.

Якщо податковий орган володіє інформацією про такі зловживання зі сторони певної юридичної особи, він може вжити необхідних заходів щодо недопущення, зупинення чи покарання за такі зловживання.

А тому дефектність та навіть фіктивність контрагента платника податків сама собою не свідчить про обізнаність останнього з протиправним характером діяльності його контрагента або про дефектність господарських операцій.

Щодо наявності кримінальних справ відносно контрагентів та протоколів допиту посадових осіб, суд зазначає наступне.

В акті перевірки є посилання на пояснення засновника ТОВ «Амра Груп» ОСОБА_2 щодо непричетності до даного товариства на арк. 29 та на протокол допиту громадянина ОСОБА_5 – на ар. 43, який значиться директором і засновником ТОВ «Ворк Таун».

Судом встановлено, що позивач не мав взаємовідносин з цими контрагентами. Ці взаємовідносини не є предметом перевірки.

Крім того пояснення фізичної особи ОСОБА_2 щодо діяльності ТОВ «Амра Груп» не можуть свідчити про нереальність господарських операцій між позивачем та ТОВ «Леон-Строй». Ні в акті перевірки, ні у відзиві не зазначено, в рамках чого надані такі пояснення.

Так, статтею 16 Закону України «Про інформацію» податковою інформацією є сукупність відомостей і даних, що створені або отримані суб`єктами інформаційних відносин у процесі поточної діяльності і необхідні для реалізації покладених на контролюючі органи завдань і функцій у порядку, встановленому Податковим кодексом України. Правовий режим податкової інформації визначається Податковим кодексом України та іншими законами.

Положеннями ст. 83 ПК України встановлено, що матеріалами, які є підставами для висновків під час проведення перевірок є: документи, визначені цим Кодексом; податкова інформація; експертні висновки; судові рішення; податкові консультації, інші матеріали, отримані в порядку та у спосіб, передбачені цим Кодексом або іншими законами, контроль за дотриманням яких покладений на контролюючі органи.

Порядок отримання податкової та іншої інформації встановлено ст. ст.72-73 ПК України та відповідною постановою КМУ.

Суд зазначає що відповідно до вимог ст. 71 ПК України інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності контролюючих органів - комплекс заходів, що координується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, щодо збору, опрацювання та використання інформації, необхідної для виконання покладених на контролюючі органи функцій.

А функціями податкового органу, відповідно до положень ст. 61 ПК України є контроль правильності нарахування, повноти і своєчасності сплати податків і зборів, а також дотримання законодавства з питань регулювання обігу готівки, проведення розрахункових та касових операцій, патентування, ліцензування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Протокол допиту будь-якої особи в якості свідка в рамках кримінального провадження є слідчою дією і доказом в конкретному кримінальному провадженні, відповідно до вимог ст.ст. 84, 223 КПК України.

Більш того, вимогами ст. 222 КПК України встановлено, що відомості досудового розслідування можна розголошувати лише з письмового дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають можливим. Слідчий, прокурор попереджає осіб, яким стали відомі відомості досудового розслідування, у зв`язку з участю в ньому, про їх обов`язок не розголошувати такі відомості без його дозволу. Незаконне розголошення відомостей досудового розслідування тягне за собою кримінальну відповідальність, встановлену законом.

Отже, посилаючись на пояснення з протокол допиту в якості свідка ОСОБА_2 як на відомості досудового розслідування у кримінальному провадженні, податковий орган повинен підтвердити законність використання таких відомостей поза межами кримінального провадження відповідним рішенням слідчого. Окрім того, виходячи з сукупних положень Закону України «Про інформацію» та ст.ст.71-73, 83 ПК України докази кримінального провадження не є податковою інформацією.

Сам факт порушення кримінальної справи та отримання свідчень (пояснень) посадових осіб господарюючих суб`єктів, в рамках такої кримінальної справи, не є беззаперечним фактом, що підтверджує відсутність реальних правових наслідків всіх господарських операцій проведених позивачем та його контрагентами. (Верховний Суд в постанові від 27 березня 2018 року у справі № 816/809/17 (адміністративне провадження № К/9901/1349/170).

Окрім того, під час проведення господарських операцій платник податків може бути і необізнаним стосовно дійсного стану правосуб`єктності своїх контрагентів і реально отримати від них товари (роботи чи послуги), незважаючи на те, що контрагенти можливо і мають наміри щодо порушення податкового законодавства. Аналогічні висновки містяться і в постановах Верховного Суду України від 05 березня 2012 року у справі № 21-421а11 та від 22 вересня 2015 року у справі № 810/5645/14 та в постановах Верховного Суду від 20 лютого 2018 року у справі № 826/6280/13-а, адміністративне провадження № К/9901/2848/18, від 06 березня 2018 року у справі № 2а-9375/11/1370 (адміністративне провадження № К/9901/5919/18) та від 13 березня 2018 року у справі №826/13582/13-а (адміністративне провадження № К/9901/19905/18).

Окрім того, згідно з даними Єдиного державного реєстру судових рішень на даний час не має жодного вироку суду по контрагентам позивача.

Суд зазначає, що можливі порушення з боку ТОВ «Леон-Строй» та ТОВ «Амра Груп» ніяким чином не свідчать про нереальність здійснення господарських операцій між позивачем.

Податкова інформація щодо може підтверджувати наявність або відсутність порушень з боку лише ТОВ «Леон-Строй», в акті відсутня.

Будь-яких інших даних, які б свідчили про порушення з боку позивача в акті перевірки та у наданому до суду відзиві відсутні.

В акті перевірки відсутні посилання на дефектність наданих до перевірки первинних документів. Всі податкові накладні зареєстровані в Єдиному державному реєстрі податкових накладних. Наведені в акті порушення стосуються безпосередньо підприємства ТОВ «Леон-Строй» та його контрагентів. Будь-яких порушень з боку позивача актом не зафіксовано.

Стосовно відсутності в базі даних ДФС відомостей відносно товариств по ланцюгу постачання слід зазначити, що в Україні діє принцип індивідуальної відповідальності особи. Статтею 61 Конституції України та практикою Європейського суду з прав людини регламентовано принцип індивідуальної відповідальності і жодною нормою чинного законодавства не визначено прямої залежності між правомірністю формування платником податків показників його податкової звітності та діями його контрагента та/або відповідних посадових осіб, а отже для формування показників податкової звітності необхідним є лише встановлення факту здійснення господарської операції та підтвердження її відповідними первинними бухгалтерськими документами.

Окрім того, норми податкового законодавства не ставлять у залежність достовірність даних податкового обліку платника податків від дотримання податкової дисципліни його контрагентами, якщо цей платник (покупець) мав реальні витрати у зв`язку з придбанням товарів (робіт, послуг), призначених для використання у його господарській діяльності. Порушення певними постачальниками товару (робіт, послуг) у ланцюгу постачання вимог податкового законодавства чи правил ведення господарської діяльності не може бути підставою для висновку про порушення покупцем товару (робіт, послуг) вимог закону щодо формування витрат та податкового кредиту, тому платник податків (покупець товарів (робіт, послуг) не повинен зазнавати негативних наслідків, зокрема у вигляді позбавлення права на формування витрат та податкового кредиту, за можливу неправомірну діяльність його контрагентів за умови, якщо судом не встановлено фактів, які свідчать про обізнаність платника податків щодо такої поведінки контрагентів та злагодженість дій між ними (Постанови Верховного суду від 10 вересня 2018 року справа № 826/8016/13-а,адміністративне провадження № К/9901/4058/18, від 10 вересня 2018 року справа № 826/25442/15, адміністративне провадження № К/9901/24925/18, від 11 вересня 2018 року у справі № 810/2677/17, адміністративне провадження № К/9901/47242/18 та ін.).

Товарно-транспортна накладна призначена для обліку руху товарно-матеріальних цінностей та розрахунків за їх перевезення автомобільним транспортом, тобто товарно-транспортна накладна є доказом, який підтверджує факт надання/отримання транспортних послуг, а не реальність господарської операції у цілому (Постанова Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 11 вересня 2018 року справа № 820/477/18, адміністративне провадження № К/9901/55969/18, від 11 вересня 2018 року справа № 815/6105/17, адміністративне провадження № К/9901/56987/18, від 11 вересня 2018 року справа №821/995/17, адміністративне провадження № К/9901/54216/18, від 11 вересня 2018 року справа № 823/2247/17, адміністративне провадження № К/9901/56440/18 тощо).

Верховний Суд в постанові від 27 березня 2018 року у справі № 816/809/17 (адміністративне провадження № К/9901/1349/170, зазначив, що під час проведення господарських операцій платник податків може бути і необізнаним стосовно дійсного стану правосуб`єктності своїх контрагентів і реально отримати від них товари (роботи чи послуги), незважаючи на те, що контрагенти можливо і мають наміри щодо порушення податкового законодавства. Більш того, стосовно підприємств «по ланцюгу постачання».

Стосовно взаємовідносин позивача з ТОВ «Будівельна компанія «Артік» за період квітень 2016 року, судом встановлено, що замовником робіт є позивач. Відповідно до умов договору його зобов`язаннями є прийняття виконаних робіт та своєчасна оплата. Надані до перевірки документи, згідно акту перевірки, не мають дефектів. Зазначені в акті порушення відносяться безпосередньо до ТОВ «Будівельна компанія «Артік» та його контрагентів.

Відсутність звіту 1-ДФ у ТОВ «Будівельна компанія «Артік» свідчить про можливі порушення з боку саме цього товариства.

Відповідно до вищезазначених доводів, в матеріалах перевірки відсутні дані про законність використання протоколу допиту засновника товариства ОСОБА_6 .

Окрім того, сам факт порушення кримінальної справи та отримання свідчень (пояснень) посадових осіб господарюючих суб`єктів, в рамках такої кримінальної справи, не є беззаперечним фактом, що підтверджує відсутність реальних правових наслідків всіх господарських операцій проведених позивачем та його контрагентами. Окрім цього, суд також зауважує, що під час проведення господарських операцій платник податків може бути і необізнаним стосовно дійсного стану правосуб`єктності своїх контрагентів і реально отримати від них товари (роботи чи послуги), незважаючи на те, що контрагенти можливо і мають наміри щодо порушення податкового законодавства. (Постанова ВС КАС від 27 березня 2018 року у справі № 816/809/17 (ЄДРСРУ № 72983261)

Верховний Суд в постанові від 27 березня 2018 року у справі № 816/809/17 (адміністративне провадження № К/9901/1349/170, зазначив, що сам факт порушення кримінальної справи та отримання свідчень (пояснень) посадових осіб господарюючих суб`єктів, в рамках такої кримінальної справи, не є беззаперечним фактом, що підтверджує відсутність реальних правових наслідків всіх господарських операцій проведених позивачем та його контрагентами.

Окрім того, під час проведення господарських операцій платник податків може бути і необізнаним стосовно дійсного стану правосуб`єктності своїх контрагентів і реально отримати від них товари (роботи чи послуги), незважаючи на те, що контрагенти можливо і мають наміри щодо порушення податкового законодавства.

Аналогічні висновки містяться і в постановах Верховного Суду України від 05 березня 2012 року у справі № 21-421а11 та від 22 вересня 2015 року у справі № 810/5645/14 та в постановах Верховного Суду від 20 лютого 2018 року у справі № 826/6280/13-а, адміністративне провадження № К/9901/2848/18, від 06 березня 2018 року у справі № 2а-9375/11/1370 (адміністративне провадження № К/9901/5919/18) та від 13 березня 2018 року у справі №826/13582/13-а (адміністративне провадження № К/9901/19905/18).

Вирок стосовно контрагента не є беззаперечним доказом фіктивності господарських операцій платника податку і може бути прийнятий до уваги тільки в тому разі, якщо ним дійсно встановлено безпосередньо безтоварність спірних господарських операцій. Такий правовий підхід застосовано Верховним Судом у постанова від 27.02.2018 по справі № 813/1974/17.

Щодо взаємовідносин позивача з ТОВ «Лордфілк» за період травень 2016 року судом встановлено, що між товариствами було укладено договори на виконання підрядних робіт. Позивач є замовником робіт та зобов`язаний прийняти виконані роботи та своєчасно оплатити їх.

На виконані роботи підрядник виписав та зареєстрував податкові накладні на загальну суму ПДВ 42351,00 грн. Надані до перевірки документи, згідно акту перевірки, на мають жодного дефекту, виписані та зареєстровані податкові накладні відповідають вимогам законодавства. Зазначені в акті порушення не стосуються позивача.

Стосовно джерела походження товарів та ланцюга постачання надані пояснення вище.

В акті перевірки відсутні дані щодо правомірності використання протоколу допиту в якості свідка ОСОБА_7 з кримінального провадження №32016080000000009 від 15.01.2016 року.

Зазначені в акті факти порушень не стосуються позивача.

Твердження податкового органу про те, що зареєстровані податкові накладні є обов`язковою обставиною для визначення правильності формування податкового кредиту, але не вичерпною, суперечить офіційній позиції ДФС, викладеній спочатку у листі від 23.05.2016 року №11168/6/99-99-15-03-02, а в подальшому підтверджена ІПК від 02.10.2018 року №4269/6/9999-15-03-02-15/ІПК, що зареєстрована податкова накладна є достатньою підставою для віднесення сум ПДВ до податкового кредиту.

Таким чином, суми ПДВ зареєстрованих податкових накладних по господарським операціям з ТОВ «Леон-Строй» (податковий номер 40400574 за липень, вересень, листопад, грудень 2016 року, лютий березень 2017 року, січень- квітень 2018 року, ТОВ «Альфа-Буд 2000» (податковий номер 40904892) за травень-вересень, листопад 2017 року, червень 2018 року, ТОВ «Будівельна Компанія «Артік» (податковий номер 40015494) за квітень 2016 та ТОВ «Лордфілк» (податковий номер 40103941) за травень 2016 року були законно віднесені ТОВ «НВФ «Союз-Кадуцей» до свого податкового кредиту.

Враховуючи викладене, податкове повідомлення-рішення від 04.04.2019 року №00000171421 про зменшення суми від`ємного значення в сумі 5491,00 грн. та податкове повідомлення-рішення про донарахування сум з податку на додану вартість №00000161421 та застосування штрафних санкцій відповідно до ст. 123 ПК України в сумі 1302706,00 грн підлягають скасуванню.

Статтею 19 Конституції України передбачено, що правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч.1 та ч.2 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України, завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.

У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони:1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Розглянувши подані учасниками справи документи і матеріали, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд приходить до висновку про обґрунтованість заявлених позовних вимог.

Судові витрати підлягають розподілу відповідно до приписів ст.139 КАС України.

Керуючись ст.ст. 5-10, 19, 77, 139, 241-246, 250, 255, 293, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "СОЮЗ-КАДУЦЕЙ" (вул. Командарма Корка, буд. 14, кв. 126, м. Харків, 61000, код ЄДРПОУ 33119900) до Головного управління ДФС у Харківській області (вул. Пушкінська, буд. 46, м. Харків, 61057, код ЄДРПОУ 39599198) про скасування податкових повідомлень-рішень - задовольнити.

Скасувати податкові повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Харківській області від 04.04.2019 № 00000171421 та №00000161421.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Державної фіскальної служби України у Харківській області (код ЄДРПОУ 39599198, вул. Пушкінська, буд.46, м. Харків, 61057) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "СОЮЗ-КАДУЦЕЙ" судовий збір у сумі 21131 (двадцять одна тисяча сто тридцять одна) грн 00 коп.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди за правилами, що діяли до набрання чинності редакцією Кодексу адміністративного судочинства України від 15.12.2017.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення у повному обсязі виготовлено 09 серпня 2019 року.

Суддя О.Г. Котеньов