Рішення № 83226002, 24.07.2019, Дніпровський районний суд міста Києва

Дата ухвалення
24.07.2019
Номер справи
755/8767/19
Номер документу
83226002
Форма судочинства
Цивільне
Державний герб України

Справа № 755/8767/19

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"24" липня 2019 р. Дніпровський районний суд м. Києва у складі головуючої судді Марфіної Н.В. розглянувши в приміщенні суду в м. Києві у порядку спрощеного позовного провадження, без повідомлення сторін, цивільну справу за позовом Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації до ОСОБА_1 , третя особа: Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про стягнення суми коштів грошової допомоги, виплачені надміру внаслідок подання документів з недостовірними відомостями,

в с т а н о в и в:

31.05.2019 року до Дніпровського районного суду м. Києва надійшла цивільна справа за позовом Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації до ОСОБА_1 , третя особа: Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про стягнення суми коштів грошової допомоги, виплачені надміру внаслідок подання документів з недостовірними відомостями.

Відповідно до позовних вимог, позивач просить суд: стягнути з ОСОБА_1 грошову допомогу, виплачену надміру внаслідок подання документів з недостовірними відомостями в сумі 32918,72 грн. на користь Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат,та понесені судові витрати в сумі 1921,00 грн.

Вимоги позовної заяви мотивовано тим, що з 30 жовтня 2014 року ОСОБА_1 , її неповнолітній син ОСОБА_2 , та донька ОСОБА_3 перебувають на обліку в Управлінні праці та соціального захисту населення Дніпровської районної ради в місті Києві державної адміністрації, як внутрішньо переміщена особа, відповідач особисто надала інформацію, що проживає за адресою: АДРЕСА_1 . 30 жовтня 2014 року ОСОБА_1 звернулась до Управління з заявою для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово - комунальних послуг, відповідно до порядку надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово - комунальних послуг, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року №505. Рішенням комісії Управління від 31.10.2014 року, відповідачу призначена щомісячна адресна допомога на проживання на період з 30.10.2014 року по 29.04.2015 року в розмірі 2210,00 грн., за один календарний місяць. Рішенням комісії Управління від 22.01.2015 року відповідачу здійснено перерахунок щомісячної адресної допомоги на проживання за період з 30.10.2014 року по 29.04.2015 року (підстава працевлаштування/не працевлаштування, дитина досягла повноліття, не підтверджено факт навчання дитини), а саме за період з 01.11.2014 року по 29.12.2014 року в розмірі 2210,00 грн. за один календарний місяць. З 30.12.2014 року по 27.02.2015 рік в розмірі 1989,00 грн. за один календарний місяць, з 28.02.2015 року по 29.04.2015 рік в розмірі 1768,00 грн., за один календарний місяць. 18 травня 2015 року відповідач звернулась з заявою про продовження виплат щомісячної допомоги. Рішенням комісії Управління від 08.06.2015 року продовжено виплату щомісячної адресної допомоги на проживання на період з 30.04.2015 року по 29.10.2015 року в розмірі 1768,00 грн. за один календарний місяць. 06 листопада 2015 року відповідач звернулась з заявою про продовження виплат щомісячної допомоги. Рішенням комісії Управління від 24.11.2015 року продовжено виплату щомісячної адресної допомоги на проживання на період з 06.11.2015 року по 01.05.2016 року в розмірі 1768,00 грн. за один календарний місяць. 18 травня 2016 року відповідач вкотре звернулась з заявою про продовження виплат щомісячної допомоги. 19.05.2019 року Управлінням була з`ясована інформація про те, що у власності відповідача ОСОБА_1 перебуває нерухоме майно у м. Києві, а саме: квартира АДРЕСА_2 та АДРЕСА_3 , що підтверджується Інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна, у зв`язку з чим, Управління прийняло рішення від 29.06.2016 року про припинення виплати щомісячної адресної допомоги ОСОБА_1 . 17 липня 2019 року Управління направило ОСОБА_1 лист №37/12-14904 з інформацією про необхідність в добровільному порядку повернути державні кошти в сумі 32918,72 грн., яка залишалась без належного реагування з боку відповідача, що спонукало позивача звернутись з даним позовом до суду.

Ухвалою Дніпровського районного суду міста Києва від 06 червня 2019 року, провадження у цивільній справі відкрито за правилами спрощеного провадження без виклику сторін, та роз`яснено учасникам справи порядок подання заяв по суті справи, та наслідки їх неподання.

Відповідно до довідки про причини повернення поштового відправлення, копія ухвали суду про відкриття провадження та копію позовної заяви разом із доданими до неї додатками, яка направлялась на адресу відповідача, повернулись до суду у зв`язку з закінченням терміну зберігання (а.с.43).

08 липня 2019 року третя особа - Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, направив на адресу Дніпровського районного суду міста Києва пояснення по суті справи, відповідно до яких позовні вимоги підтримує в повному обсязі, просить задовольнити.

Відповідно до положень ч. 8 ст. 178 ЦПК України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

За змістом ст. 275 ЦПК України, суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Згідно ст. 279 ЦПК України, розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається з відкриття першого судового засідання або через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо судове засідання не проводиться. Якщо для розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження відповідно до цього Кодексу судове засідання не проводиться, процесуальні дії, строк вчинення яких відповідно до цього Кодексу обмежений першим судовим засіданням у справі, можуть вчинятися протягом тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі. При розгляді справи у порядку спрощеного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи.

Відповідно до ст. 280 ЦПК України, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов:1) відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання; 2) відповідач не з`явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин; 3) відповідач не подав відзив; 4) позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

За наведених обставин, у відповідності до вимог ч. 1 ст. 281 ЦПК України, суд ухвалив провести заочний розгляд справи та ухвалити у справі заочне рішення.

Суд, вивчивши матеріали справи, дослідивши письмові докази, оцінивши докази кожен окремо та в їх сукупності, повно, об`єктивно та всебічно з`ясувавши обставини справи, приходить до наступного висновку.

«Порядок надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 505, визначає механізм надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг (далі - грошова допомога).

Згідно п. 2 Порядку, грошова допомога надається внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, а також внутрішньо переміщеним особам, житло яких зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції або заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, їх дітям, які народилися після дати початку проведення антитерористичної операції, тимчасової окупації або заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та взяті на облік у структурних підрозділах з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органах з питань соціального захисту населення міських, районних у містах (у разі утворення) рад (далі - уповноважені органи), з дня звернення за її призначенням по місяць зняття з такого обліку включно, але не більше ніж на шість місяців. Порядок ведення обліку осіб, які переміщуються, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до п. 2 «Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи», затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509, для отримання довідки повнолітня або неповнолітня внутрішньо переміщена особа звертається особисто, а малолітня дитина, недієздатна особа або особа, дієздатність якої обмежена, - через законного представника із заявою про взяття на облік, форму якої затверджує Мінсоцполітики, до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад (далі - уповноважені органи).

Судом встановлено, що ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , законний представник якої ОСОБА_1 , перебуває на обліку в Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, як тимчасово переміщена особа, що підтверджується Довідкою від 30.10.2014 року №3004-5000122435 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (а. с. 15).

Крім того, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , законний представник якого ОСОБА_1 , перебуває на обліку в Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, як тимчасово переміщена особа, що підтверджується Довідкою від 30.10.2014 року №3004-5000122432 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (а. с. 16).

Також, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , перебуває на обліку в Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, як тимчасово переміщена особа, що підтверджується Довідкою від 30.10.2014 року №3004-1236 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (а. с. 17).

Відповідно до п. 3 «Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 505 (який діяв на час виникнення спірних правовідносин),грошова допомога особам, які переміщуються, призначається на сім`ю та виплачується одному з її членів за умови надання письмової згоди довільної форми про виплату грошової допомоги цій особі від інших членів сім`ї (далі - уповноважений представник сім`ї) у таких розмірах: для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди, діти) - 884 гривні на одну особу (члена сім`ї); для працездатних осіб - 442 гривні на одну особу (члена сім`ї). Загальна сума допомоги на сім`ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім`ї та не може перевищувати 2 400 гривень. Якщо у складі сім`ї, якій призначено грошову допомогу, відбулися зміни, розмір грошової допомоги перераховується з місяця, наступного за місяцем виникнення таких змін, за заявою уповноваженого представника сім`ї або інформацією компетентного органу.

ОСОБА_1 звернулась до органу соціального захисту населення Дніпровського району з заявою від 30 жовтня 2014 року з вимогою призначення грошової допомоги для покриття витрат на проживання та на оплату житлово - комунальних послуг, зазначивши відомості щодо дітей, та обставини, які впливають на вирішення питання щодо надання допомоги.

Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації 31 жовтня 2014 року прийняло рішення про призначення допомоги переміщеної особи на проживання ОСОБА_1 з 30.10.2014 року по 29.04.2015 року у розмірі 2210,00 грн. щомісячно (а. с. 19).

22 січня 2015 року, Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації прийняло рішення про призначення допомоги переміщеної особи на проживання ОСОБА_1 з 01.11.2014 року по 29.12.2014 року у розмірі 2210,00 грн., з 30.12.2014 року по 27.02.2015 року у розмірі 1989,00 грн., з 28.02.2015 року по 29.04.2015 рік у розмірі 1768,00 грн. (а. с. 20).

Відповідно до п.п. 4 п. 3 «Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 505 (який діяв на час виникнення спірних правовідносин) Для призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк уповноважений представник сім`ї подає заяву, в якій повідомляє про відсутність змін, що впливають на призначення грошової допомоги, а також пред`являє довідки всіх членів сім`ї про взяття на облік осіб, які переміщуються, строк дії яких продовжено на наступний період.

18 травня 2015 року, ОСОБА_1 звернулась до Управління праці та соціального захисту населення Дніпровського району в місті Києві Державної адміністрації з заявою про продовження щомісячної грошової допомоги особи переселенцю (а. с. 21).

Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації 08 червня 2015 року прийняло рішення про призначення допомоги переміщеної особи на проживання ОСОБА_1 з 30.04.2015 року по 29.10.2015 року у розмірі 1768,00 грн. щомісячно (а. с. 22).

06 листопада 2015 року, ОСОБА_1 звернулась до Управління праці та соціального захисту населення Дніпровського району в місті Києві Державної адміністрації з заявою про продовження щомісячної грошової допомоги особи переселенцю (а. с. 23).

Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації 24 листопада 2015 року прийняло рішення про призначення допомоги переміщеної особи на проживання ОСОБА_1 з 06.11.2015 року по 01.05.2016 року у розмірі 1768,00 грн. щомісячно (а. с. 24).

29 червня 2016 року Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації прийняло рішення про відмову у наданні допомоги переміщеним особам на проживання по заяві ОСОБА_1 , у зв`язку з тим що в Управлінні наявна інформація про те, що сім`я заявника володіє житловим приміщенням не на окупованій території (а. с. 27).

07.07.2016 року та 15.03.2017 року Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат звернулось до Начальника Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві Державної адміністрації з вимогою утримати переплати матеріальної допомоги переміщеним особам на проживання в сумі 32918,72 грн., за період з 30.10.2014 року по 01.05.2016 року з ОСОБА_1 (а. с. 28, 29).

18.09.2016 року (вих. №37/13-20664) Управління звернулось з листом до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про надання роз`яснення щодо правомірності припинення виплат зазначеної допомоги на підставі інформаційної довідки з Державного реєстру нерухомого майна (а. с. 30).

Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) листом від 19.10.2016 року №051/15585-015/1 повідомило Управління про те, що рішення щодо припинення виплати грошової допомоги ОСОБА_1 є правомірним (а. с. 31).

17 липня 2017 року Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві Державної адміністрації направляло повідомлення ОСОБА_1 (вих.. №37/12-14904) про повернення переплати допомоги ОСОБА_1 , яка виникла за період з 30.10.2014 року по 01.05.2016 року в розмірі 32918,72 грн. у зв`язку з тим, що при зверненні за призначенням щомісячної адресної допомоги надала недостовірну інформацію (а. с. 32).

Згідно п. 6 «Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 505 (який діяв на час звернення відповідача з заявою про надання допомоги), будь-хто з членів сім`ї має у володінні житлове приміщення, розташоване в регіонах, інших ніж тимчасово окупована територія України та райони проведення антитерористичної операції; у володінні сім`ї є два або більше транспортних засобів (механізмів), що підлягають державній реєстрації та обліку в Державтоінспекції (автобусів, вантажних та легкових автомобілів). При цьому не враховуються транспортні засоби, одержані чи придбані на пільгових умовах через уповноважені органи, а також транспортні засоби вітчизняного виробництва, які перебувають в експлуатації протягом більш як 10 років з дати випуску, та інші транспортні засоби, що перебувають в експлуатації протягом більш як 15 років з дати випуску; будь-хто з членів сім`ї має на депозитному банківському рахунку кошти у сумі, що перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Згідно з даних Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна, ОСОБА_1 володіє на праві власності нерухомим майном, а саме: квартира АДРЕСА_2 та АДРЕСА_3

Відповідно до ст. 1166 Цивільного кодексу України, майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

Згідно ст. 1212 Цивільного кодексу України, особа, яка набула майно або зберегла його у себе за рахунок іншої особи (потерпілого) без достатньої правової підстави (безпідставно набуте майно), зобов`язана повернути потерпілому це майно. Особа зобов`язана повернути майно і тоді, коли підстава, на якій воно було набуте, згодом відпала.

Не підлягає поверненню безпідставно набуті: 1) заробітна плата і платежі, що прирівнюються до неї, пенсії, допомоги, стипендії, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю, аліменти та інші грошові суми, надані фізичній особі як засіб до існування, якщо їх виплата проведена фізичною або юридичною особою добровільно, за відсутності рахункової помилки з її боку і недобросовісності з боку набувача. (ст. 1215 Цивільного кодексу України)

За таких обставин, оцінивши докази, подані сторонами, встановивши характер спірних правовідносин, суд приходить до висновку, що позов Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації до ОСОБА_1 , третя особа: Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про стягнення суми коштів грошової допомоги, виплачені надміру внаслідок подання документів з недостовірними відомостями є обґрунтованим та таким підлягає задоволенню в повному обсязі, оскільки обставини встановлені ст. 1215 ЦК України, якою передбачено повернення безпідставно отриманої допомоги за відсутності недобросовісності з боку набувача, знайшли своє підтвердження в ході судового розгляду.

Відповідно до ст. 12 ЦПК України учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених законом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до ст.89 ЦПК України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).

З огляду на викладене, суд приходить до висновку, що позов Управління праці та соціального захисту населення Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації до ОСОБА_1 , третя особа: Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про стягнення суми коштів грошової допомоги, виплачені надміру внаслідок подання документів з недостовірними відомостями є обгрунтованим, та таким що підлягає задоволенню в повному обсязі.

В порядку ст. 141 Цивільного процесуального кодексу України суд присуджує стягнути з ОСОБА_1 на користь Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації судові витрати по сплаті судового збору в сумі 1921,00 грн., які сплачені позивачем при зверненні з даним позовом до суду.

Враховуючи наведене та керуючись ст.ст. 1166, 1212, 1215 Цивільного кодексу України, ст. 1, 10, 12, 18-1 - 18-4, ЗУ «Про державну допомогу сім`ям з дітьми» ст.ст. 76-81, 89, 141, 178, 258, 259, 263-265, 268, 273, 275, 279, 354, 355 ЦПК України, суд -

у х в а л и в:

Позовні вимоги Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації до ОСОБА_1 , третя особа: Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про стягнення суми коштів грошової допомоги, виплачені надміру внаслідок подання документів з недостовірними відомостями задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, суму коштів грошової допомоги, виплачену надміру внаслідок подання документів з недостовірними відомостямиу розмірі 32918 (тридцять дві тисячі дев`ятсот вісімнадцять) гривень 72 копійки.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації судові витрати по сплаті судового збору в сумі 1921,00 грн.

Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених ЦПК України, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.

Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов`язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги на рішення суду до Київського апеляційного суду через Дніпровський районний суд м. Києва протягом 30 днів з дня складання повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не були вручені у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Повний текст рішення складено 24.07.2019 року.

Учасники справи:

Позивач - Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (02125, м. Київ. вул.. Курнатовського, буд. 7а, корп. 1, код ЄДРПОУ 37397200);

Відповідач - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ).

Третя особа - Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат (03165, м. Київ, пр.-т Комарова, буд. 7, код ЄДРПОУ 22886300)

Суддя