Рішення № 83038571, 01.07.2019, Запорізький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
01.07.2019
Номер справи
280/582/19
Номер документу
83038571
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

01 липня 2019 року Справа № 280/582/19 м.ЗапоріжжяЗапорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Сіпаки А.В., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Промелектроніка" (69002, м. Запоріжжя, вул. Фортечна, буд. 4-А, код ЄДРПОУ 24510970)

до Державної фіскальної служби України (04655, м. Київ, пл. Львівська, буд.8, код ЄДРПОУ 39292197),

до Головного управління ДФС у Запорізькій області (69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 166, код ЄДРПОУ 39396146)

про визнання протиправними, скасування рішення та зобов`язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Промелектроніка" (далі - позивач) звернулось до Запорізького окружного адміністративного суду із позовом до Державної фіскальної служби України (далі - відповідач 1), до Головного управління ДФС у Запорізькій області (далі - відповідач 2), в якому позивач просить суд: визнати протиправним та скасувати рішення відповідача 2 № 955497/24510970 від 16 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 1 від 04.06.2018 року та зобов`язати відповідача 1 зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних зазначену податкову накладну; визнати протиправним та скасувати рішення відповідача 2 № 963487/24510970 від 23 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 72 від 08.06.2018 року та зобов`язати відповідача 1 зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних зазначену податкову накладну; визнати протиправним та скасувати рішення відповідача 2 № 963467/24510970 від 23 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 71 від 08.06.2018 року та зобов`язати відповідача 1 зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних зазначену податкову накладну; визнати протиправним та скасувати рішення відповідача 2 № 960406/24510970 від 19 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 42 від 06 червня 2018 року та зобов`язати відповідача 1 зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних зазначену податкову накладну; визнати протиправним та скасувати рішення відповідача 2 № 926145/24510970 від 24 вересня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 85 від 12 червня 2018 року та зобов`язати відповідача 1 зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних зазначену податкову накладну; визнати протиправним та скасувати рішення відповідача 2 № 963430/24510970 від 23 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 29 від 05 червня 2018 року та зобов`язати відповідача 1 зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних зазначену податкову накладну; визнати протиправним та скасувати рішення відповідача 2 № 960396/24510970 від 19 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 10 від 01 червня 2018 року та зобов`язати відповідача 1 зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних зазначену податкову накладну; визнати протиправним та скасувати рішення відповідача 2 № 955505/24510970 від 16 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 2 від 04 червня 2018 року та зобов`язати відповідача 1 зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних зазначену податкову накладну; визнати протиправним та скасувати рішення відповідача 2 № 931501/24510970 від 27 вересня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 12 від 08 червня 2018 року та зобов`язати відповідача 1 зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних зазначену податкову накладну; визнати протиправним та скасувати рішення відповідача 2 № 1006740/24510970 від 29 листопада 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 7 від 04 червня 2018 року та зобов`язати відповідача 1 зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних зазначену податкову накладну.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає про те, що на виконання вимог п. 201.1 ст.201 Податкового кодексу України позивачем було подано податкові накладні до Запорізької ОДПІ ГУ ДФС (відділення в Олександрійському районі м. Запоріжжя) № 1 від 04.06.2018 року; № 72 від 08.06.2018 року; № 71 від 08.06.2018 року; № 42 від 06 червня 2018 року; № 85 від 12 червня 2018 року; № 29 від 05 червня 2018 року; № 10 від 01 червня 2018 року; № 2 від 04 червня 2018 року; № 12 від 08 червня 2018 року; № 7 від 04 червня 2018 року, в електронному вигляді для реєстрації. За результатами обробки реєстрацію податкових накладних було зупинено, відповідно до п.201.16. ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає вимогам пп. 1.6 п. 1 «Критеріїв ризиковості платника податку». Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник «D»=.024305978673660. На виконання вимог відповідача, позивач, повідомленням щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація, яких зупинена, були надані пояснення та були надані документи про підтвердження реальності здійснення операцій по податковим накладним. Зазначає, що Комісією ДФС було прийнято рішення про відмову податкових накладних, з підстав - ненадання платником податку копій первинних документів. Позивач вважає, що рішення ДФС України є незаконними та такими, що підлягають скасуванню у звязку з чим звернувся із даним позовом до суду.

Ухвалою суду від 18.02.2019 відкрито спрощене позовне провадження в адміністративній справі №280/582/19. Призначено судове засідання на 20.03.2019 року з викликом сторін.

Ухвалою суду від 20.03.2019 було відкладено судове засідання на 18.04.2019.

Ухвалою суду від 18.04.2019 провадження у справі було зупинено для надання часу стронам на примирення до 01.07.2019.

Ухвалою суду від 01.07.2019 провадження у справі поновлено.

20.03.2019 на адресу суду від представника відповідачів надійшов відзив на позовну заяву (вх.№10992), в якому зазначив, що комісією ГУ ДФС прийнято рішення про відмову в реєстрації податкових накладних, які були зупинені відповідно до п.201.16. ст. 201 Податкового кодексу України. У Квитанції про реєстрацію податкових накладних/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних зазначені відомості, відповідно до яких виявлено показники «0»=,2430597867366, «Р»=. Вказує, що комісія ГУ ДФС у Запорізькій області приймала рішення про відмову у реєстрації податкових накладних тільки на підставі тих документів, які надавались на розгляд комісії.

18.04.2019 від представника позивача надійшла відповідь на відзив (вх. №15483), у якій зазначено, що після подачі на реєстрацію спірних податкових накладних Позивач отримував Квитанції про зупинення реєстрації податкових накладних. В Квитанціях податкового органу, підставою для зупинення реєстрації по всім спірним накладним, вказано внесення позивача до критеріїв ризиковості платника податків. В деяких випадках додано про невідповідність обсягів закупки та постачання товару. 20 червня 2018 року Запорізьким окружним адміністративним судом було ухвалене рішення, у справі № 808/1636/18, яким скасоване рішення комісії ГУ ДФС у Запорізькій області щодо віднесення TOB «Промелектроніка» до критерію ризиковості платників податків та зобов`язано відповідача виключити із відповідної бази інформацію щодо зазначеного. Рішення першої інстанції набрало законної сили. Рішенням суду встановлено, що віднесення до критеріїв ризиковості було здійснено без законних підстав та рішення ГУ ДФС у Запорізькій області є противоправним. Таким чином, зазначає позивач, зупинення реєстрації податкових накладних базувалося не на законі, тому рішення ГУ ДФС України з приводу відмови у реєстрації податкових накладних є незаконними, в тому числі і з виказаної вище підстави. А не тільки тому, що в квитанціях та в оскаржувальних рішеннях відповідача не зазначений конкретний перелік документів, що вимагався від Позивача для позитивної реєстрації спірних податкових накладних. Додатково на протиправність рішень податкового органу вказує невизначеність у Квитанціях конкретної підстави для зупинення спірних податкових накладних. Верховний суд у Постанові від 23.10.2018 року, у справі № 822/1817/23 вказав, що п.п. 1.6. п.1 Критеріїв ризиковості платника податків (за яки.м реєстрація спірних податкових накчадних була зупинена) містить декілька критеріїв (сім), тому від визначення конкретного критерії з п.п. 1.6. зачезісить перелік документів, що повинен надати платник податків для успішної реєстрації зупиненої податкової наюіадної. Відтак, вказує позивач, невиконання податковим органом законодавчо встановлених вимог щодо змісту, форми, обгрунтованості та вмотивованості акта індивідуаіьної дії призводить до його протиправності.

01.07.2019 представником позивача подано клопотання про розгляд справи в порядку письмового провадження. Представник відповідачів не заперечував про що свідчить відповідна відмітка на клопотанні.

На підставі приписів п. 4 ст. 229 КАС України, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Приписами ст. 258 КАС України, визначено, що суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів із дня відкриття провадження у справі.

Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 243 КАС України, у виняткових випадках залежно від складності справи складення рішення, постанови у повному обсязі може бути відкладено на строк не більш як десять, а якщо справа розглянута у порядку спрощеного провадження - пять днів з дня закінчення розгляду справи.

Розглянувши матеріали та з`ясувавши всі обставини адміністративної справи, які мають юридичне значення для розгляду та вирішення спору по суті, дослідивши наявні у справі докази у їх сукупності, судом встановлено наступне.

Судом встановлено, що ТОВ «Промелектроніка» зареєстроване в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, є платником податку на додану вартість.

Видами діяльності ТОВ «Промелектроніка» є виробництво комп`ютерів і периферійного устаткування (КВЕД 26.20); оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення (КВЕД 46.43); оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього (основний) (КВЕД 46.52); оптова торгівля іншими машинами й устаткуванням ( КВЕД 46.69).

1. Між Товариством з обмеженою відповідальністю «Промелектроніка» (далі - TOB «Промелектроніка», позивач, постачальник) та Державним підприємством «Луцький ремонтний завод «Мотор» укладено Договір поставки № 336/кт від 14 травня 2018 року, предметом якого поставка товарів. Поставка продукції за зазначеним договором здійснювалася партіями. Правовідносини між позивачем та покупцем підтверджуються цим Договором поставки, податковими та видатковими накладними, іншими первинними документами. На виконання Договору поставки, специфікації до Договору № 336/кт, позивачем було постановлено на адресу покупця продукцію загальною вартістю 1690524,00 грн. в т.ч. ПДВ про що свідчать рахунок- фактура № СФ-0000624 від 15 травня 2018 року, видаткова накладна № РН-0000933 від 04 червня 2018 року, експрес-накладна № 59000341914117 від 04.06.2018 року. На підтвердження наявності у позивача на момент поставки контрагенту вказаного товару, оформлено: Договір постачання № 63/18 від 23.05.2017 року, укладений з TOB «Люкс-марка», видаткова накладна № 70 від 01 червня 2018 року, податкова накладна № 1 від 01.06.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, Договір № ЛЕ-46/18 від 25.05.2018 року, укладений з TOB «ЛІКВІДС ЕДВАНС», видаткова накладна № 31 від 01 червня 2018 року, податкова накладна № 1 від 01.06.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, Договір № 5 від 01.11.2017 року, укладений з приватним підприємством «ТРОПІКАНО ГОЛД» та додаткова угода №1 до вказаного Договору від 02.01.2018 року, при цьому закупка товарів у останнього товариства здійснювалась партіями, шо підтверджується видатковою накладною № 93 від 31 травня 2018 року, податковою накладною № 3 від 31.05.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, видатковою накладною № 92 від 31 травня 2018 року, податковою накладною № 2 від 31.05.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, видатковою накладною № 91 від 31 травня 2018 року, податковою накладною № 1 від 31.05.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, а також картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

04 червня 2018 року на виконання вимог п. 201.1 ст.201 Податкового кодексу України позивачем до Запорізької ОДПІ ГУ ДФС (відділення в Олександрійському районі м. Запоріжжя) подано податкову накладну № 1 від 04 червня 2018 року. Податкова накладна надана в електронному вигляді.

Згідно з квитанцією від 21 червня 2018 року, податкова накладна зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних за № 9125275801. За результатами обробки ДФС податкова накладна № 1 прийнята, реєстрація зупинена.

Відповідно до інформації, зазначеної у Квитанції від 21 червня 2018 року, направленої ДФС України через «Автоматизовану систему "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.17.12: «відповідно до п.201.16. ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає вимогам пп. 1.6 п. 1 «Критеріїв ризиковості платника податку». Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник «D»=.024305978673660.

Однак, у Квитанції не було зазначено, які самі документи потрібні для позитивного рішення та реєстрації податкової накладної. Не вказано в чому саме полягає невідповідність.

На виконання вимог відповідача, позивач, повідомленням № 40 від 12.10.2018 року, щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація, згідно з якою зупинена, були надані пояснення, згідно з якими код діяльності позивача згідно з КВЕД:-46.52, 46.69, 46.43 та були надані документи, про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН № 1, а саме виключно всі вищезазначені первинні бухгалтерські документи: Договір поставки № 336/кт від 14 травня 2018 року, специфікація до Договору № 336/кт. рахунок-фактура № СФ-0000624 від 15 травня 2018 року, видаткова накладна № РН-0000933 від 04 червня 2018 року, експрес-накладна № 59000341914117 від 04.06.2018 року, Договір № 63/18 від 23.05.2017 року, укладений з TOB «Люкс-марка», видаткова накладна № 70 від 01 червня 2018 року, податкова накладна № 1 від 01.06.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, Договір № ЛЕ-46/18 від 25.05.2018 року, укладений з TOB «ЛІКВІДС ЕДВАНС», видаткова накладна №31 від 01 червня 2018 року, податкова накладна № 1 від 01.06.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, Договір № 5 від 01.11.2017 року, укладений з приватним підприємством «ТРОПІКАНО ГОЛД», видаткова накладна № 93 від 31 травня 2018 року, податкова накладна № 3 від 31.05.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, видаткова накладна № 92 від 31 травня 2018 року, податкова накладна № 2 від 31.05.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, видаткова накладна № 91 від 31 травня 2018 року, податкова накладна № 1 від 31.05.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом та картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

Згідно з рішенням Комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної № 955497/24510970 від 16.10.2018 року відповідачем відмовлено у реєстрації спірної податкової накладної, з мотивів надання платником податків копій первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, а також не надання розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків.

2. Між Товариством з обмеженою відповідальністю «Промелектроніка» (далі - TOB «Промелектроніка», позивач, постачальник) та Державним підприємством «Завод ім. Малишева» (код ЄДРПОУ 14315629) (далі - контрагент, покупець) було укладено Договір поставки № 378/дп від 22 травня 2018 року, предметом якого поставка товарів. Поставка продукції за зазначеним договором здійснювалася партіями. Правовідносини між позивачем та покупцем підтверджуються цим Договором поставки, податковими та видатковими накладними, іншими первинними документами. На виконання Договору поставки, специфікації до Договору № 378/дп від 22.05.2017, позивачем було постановлено на адресу покупця продукцію загальною вартістю 3132,43 грн. в т.ч. ПДВ про що свідчать рахунок - фактура № СФ-0000640 від 14 травня 2018 року, видаткова накладна № РН-0001015 від 08 червня 2018 року, експрес-накладна № 59000342985116 від 08.06.2018 року. На підтвердження наявності у позивача на момент поставки контрагенту вказаного товару, оформлено: Договір № 93-18 від 04.06.2018 року, укладений з TOB «ТІАЙ ІНВЕСТ», видаткова накладна № 108 від 04 червня 2018 року, податкова накладна № 38 від 04.06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 38, картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

08 червня 2018 року на виконання вимог п. 201.1 ст.201 Податкового кодексу України позивачем до Запорізької ОДГІІ ГУ ДФС (відділення в Олександрійському районі м. Запоріжжя) подано податкову накладну № 72 від 08 червня 2018 року. Податкова накладна надана в електронному вигляді.

Згідно з квитанцією від 25 червня 2018 року, податкова накладна зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних за № 9128635535. За результатами обробки ДФС податкова накладна № 72 прийнята, реєстрація зупинена.

Відповідно до інформації, зазначеної у Квитанції від 25 червня 2018 року, направленої ДФС України через «Автоматизовану систему "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.17.15: «відповідно до п.201.16. ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає вимогам пп. 1.6 п. 1 «Критеріїв ризиковості платника податку. Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник «D»=. 02430597867366 .

Однак, у Квитанції не було зазначено, які самі документи потрібні для позитивного рішення та реєстрації податкової накладної. Не вказано в чому саме полягає невідповідність.

На виконання вимог відповідача, позивач, повідомленням № 49 від 19.10.2018, щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація, згідно з якою зупинена, були надані пояснення, згідно з якими код діяльності позивача згідно з КВЕД:-46.52. 46.69, 46.43 та були надані документи, про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН № 72. а саме виключно всі вищезазначені первинні бухгалтерські документи: Договір поставки № 378/дп від 22 травня 2018 року, специфікація до Договору № 378/дп, рахунок-фактура № СФ-0000640 від 14 травня 2018 року, видаткова накладна № РН-0001015 від 08 червня 2018 року, експрес-накладна № 59000342985116 від 08.06.2018 року, Договір № 93-18 від 04.06.2018 року, укладений з TOB «ТІАЙ ІНВЕСТ», видаткова накладна № 108 від 04 червня 2018 року, податкова накладна № 38 від 04.06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 38, картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

Згідно з рішенням Комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної № 963487/24510970 від 23.10.2018 року відповідачем відмовлено у реєстрації спірної податкової накладної, з мотивів надання платником податків копій первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, а також не надання розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків.

3. Між Товариством з обмеженою відповідальністю «Промелектроніка» (далі - TOB «Промелектроніка», позивач, постачальник) та Державним підприємством «Завод ім. Малишева» (код ЄДРПОУ 14315629) (далі - контрагент, покупець) було укладено Договір поставки № 378/дп від 22 травня 2018 року, предметом якого поставка товарів. Поставка продукції за зазначеним договором здійснювалася партіями. Правовідносини між позивачем та покупцем підтверджуються цим Договором поставки, податковими та видатковими накладними, іншими первинними документами. На виконання Договору поставки, специфікації до Договору № 378/дп від 22.05.2017, позивачем було постановлено на адресу покупця продукцію загальною вартістю 35402,40 грн. в т.ч. ПДВ про що свідчать рахунок- фактура № СФ-0000725 від 23 травня 2018 року, видаткова накладна № РН-0001020 від 08 червня 2018 року, експрес-накладна № 59000342985116 від 08.06.2018 року. На підтвердження наявності у позивача на момент поставки контрагенту вказаного товару оформлено: Договір № 93-18 від 04.06.2018 року, укладений з TOB «ТІАЙ ІНВЕСТ», видаткова накладна № 108 від 04 червня 2018 року, податкова накладна № 38 від 04.06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 38, картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

08 червня 2018 року на виконання вимог п. 201.1 ст.201 Податкового кодексу України позивачем до Запорізької ОДПІ ГУ ДФС (відділення в Олександрійському районі м. Запоріжжя) подано податкову накладну № 71 від 08 червня 2018 року. Податкова накладна надана в електронному вигляді.

Згідно з квитанцією від 25 червня 2018 року, податкова накладна зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних за № 9128668777. За результатами обробки ДФС податкова накладна № 71 прийнята, реєстрація зупинена.

Відповідно до інформації, зазначеної у Квитанції від 25 червня 2018 року, направленої ДФС України через «Автоматизовану систему "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.17.15: «відповідно до п.201.16. ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає вимогам пп. 1.6 п. 1 «Критеріїв ризиковості платника податку. Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник «D»=. 02430597867366 .

Однак, у Квитанції не було зазначено, які самі документи потрібні для позитивного рішення та реєстрації податкової накладної. Не вказано в чому саме полягає невідповідність.

На виконання вимог відповідача, позивач, повідомленням № 51 від 19.10.2018 щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація, згідно з якою зупинена, були надані пояснення, згідно з якими код діяльності позивача згідно з КВЕД:-46.52, 46.69, 46.43 та були надані документи, про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН № 71, а саме виключно всі вищезазначені первинні бухгалтерські документи: Договір поставки № 378/дп від 22 травня 2018 року, специфікація до Договору № 378/дп від 22.05.2017, рахунок-фактура № СФ-0000725 від 23 травня 2018 року, видаткова накладна № РН-0001020 від 08 червня 2018 року, експрес-накладна № 59000342985116 від 08.06.2018 року, Договір № 93-18 від 04.06.2018 року, укладений з TOB «ТІАЙ ІНВЕСТ», видаткова накладна № 108 від 04 червня 2018 року, податкова накладна № 38 від 04.06.2018 року, квитанція про реєстрацію гі/н № 38, картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

Згідно з рішенням Комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної № 963467/24510907 від 23.10.2018 року відповідачем відмовлено у реєстрації спірної податкової накладної, з мотивів надання платником податків копій первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, а також не надання розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків.

4. Між Товариством з обмеженою відповідальністю «Промелектроніка» (далі - TOB «Промелектроніка», позивач, постачальник) та Державним підприємством «Одеський авіаційний завод» (код ЄДРПОУ 07756801) (далі - контрагент, покупець) було укладено Договір № 7/МТЗ-18 від 09 січня 2018 року, предметом якого поставка товарів. Поставка продукції за зазначеним договором здійснювалася партіями. Правовідносини між позивачем та покупцем підтверджуються цим Договором поставки, податковими та видатковими накладними, іншими первинними документами. На виконання Договору поставки, специфікації № 29 від 30.05.2018, позивачем було постановлено на адресу покупця продукцію загальною вартістю 100564,31 грн. в т.ч. ПДВ про що свідчать рахунок- фактура № СФ-0000759 від 30 травня 2018 року, видаткова накладна № РН-0000991 від 06 червня 2018 року, експрес-накладна № 59000342161013 від 05.06.2018 року. На підтвердження наявності у позивача на момент поставки контрагенту вказаного товару, служать: Договір № 46 від 04.06.2018 року, укладений з TOB «J1AHKACTEPC», видаткова накладна № 87 від 04 червня 2018 року, податкова накладна № 20 від 04.06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 20, Договір № 42 укладений з TOB «АВАЛОН ГРУП ЛТД», видаткова накладна № 138 від 11 червня 2018 року, податкова накладна № 1 від 11.06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 1, картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

06 червня 2018 року на виконання вимог п. 201.1 ст.201 Податкового кодексу України позивачем до Запорізької ОДПІ ГУ ДФС (відділення в Олександрійському районі м. Запоріжжя) подано податкову накладну № 42 від 06 червня 2018 року. Податкова накладна надана в електронному вигляді.

Згідно з квитанцією від 21 червня 2018 року, податкова накладна зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних за № 9125361495. За результатами обробки ДФС податкова накладна № 42 прийнята, реєстрація зупинена.

Відповідно до інформації, зазначеної у Квитанції від 21 червня 2018 року, направленої ДФС України через «Автоматизовану систему "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.17.12: «відповідно до п.201.16. ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає вимогам пп. 6 п. 1 «Критеріїв ризиковості платника податку. Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник «D»=. 02430597867366 .

Однак, у Квитанції не було зазначено, які самі документи потрібні для позитивного рішення та реєстрації податкової накладної. Не вказано в чому саме полягає невідповідність.

На виконання вимог відповідача, позивач, повідомленням № 47 від 18.10.2018 щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація, згідно з якою зупинена, були надані пояснення, згідно з якими код діяльності позивача згідно з КВЕД:-46.52, 46.69, 46.43 та були надані документи, про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН № 42, а саме виключно всі вищезазначені первинні бухгалтерські документи: Договір № 7/МТЗ-18 від 09 січня 2018 року, специфікація №29 від 09.01.2018, рахунок-фактура № СФ-0000759 від 30 травня 2018 року, видаткова накладна № РН- 0000991 від 06 червня 2018 року, експрес-накладна № 59000342161013 від 05.06.2018 року, Договір № 46 від 04.06.2018 року, укладений з TOB «ЛАНКАСТЕРС», видаткова накладна № 87 від 04 червня 2018 року, податкова накладна № 20 від 04.06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 20, Договір № 42 укладений з TOB «АВАЛОН ГРУП ЛТД», видаткова накладна № 138 від 11 червня 2018 року, податкова накладна № 1 від 06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 1, картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

Згідно з рішенням Комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної № 960406/24510970 від 19.10.2018 року відповідачем відмовлено у реєстрації спірної податкової накладної, з мотивів надання платником податків копій первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, а також не надання розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків.

5. Між Товариством з обмеженою відповідальністю «Промелектроніка» (далі - TOB «Промелектроніка», позивач, постачальник) та Запорізьким державним підприємством «Радіоприлад» (код ЄДРПОУ 14313317) (далі - контрагент, покупець) було укладено Договір постачання товарів № 104/0103 від 01 березня 2018 року, предметом якого поставка товарів. Поставка продукції за зазначеним договором здійснювалася партіями. Правовідносини між позивачем та покупцем підтверджуються цим Договором поставки, податковими та видатковими накладними, іншими первинними документами. На виконання Договору постачання товару, специфікації до Договору № 104/0130, позивачем було постановлено на адресу покупця продукцію загальною вартістю 13759,80 грн. в т.ч. ПДВ про що свідчать рахунок- фактура № СФ-0000320 від 14 березня 2018 року, видаткова накладна № РН-0001034 від 12 червня 2018 року, Продукцію забирають представники заводу зі складу офісу компанії самостійно. На підтвердження наявності у позивача на момент поставки контрагенту вказаного товару, служать: Договір № 145 від 31.05.2018 року, укладений з ТОВ «ГРАНТЕС ГРУП», видаткова накладна № 94 від 11 червня 2018 року, податкова накладна № 4 від 11.06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 4, картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

12 червня 2018 року на виконання вимог п. 201.1 ст.201 Податкового кодексу України позивачем до Запорізької ОДПІ ГУ ДФС (відділення в Олександрійському районі м. Запоріжжя) подано податкову накладну № 85 від 12 червня 2018 року. Податкова накладна надана в електронному вигляді.

Згідно з квитанцією від 26 червня 2018 року, податкова накладна зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних за № 9130551028. За результатами обробки ДФС податкова накладна № 85 прийнята, реєстрація зупинена.

Відповідно до інформації, зазначеної у Квитанції від 26 червня 2018 року, направленої ДФС України через «Автоматизовану систему "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.17.15: «відповідно до п.201.16. ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає вимогам пп. 1.6 п. 1 «Критеріїв ризиковості платника податку. Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник «0»=. 02430597867366 .

Однак, у Квитанції не було зазначено, які самі документи потрібні для позитивного рішення та реєстрації податкової накладної. Не вказано в чому саме полягає невідповідність.

На виконання вимог відповідача, позивач, повідомленням № 65 від 21.09.2018 щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація, згідно з якою зупинена, були надані пояснення, згідно з якими код діяльності позивача згідно з КВЕД:-46.52, 46.69, 46.43 та були надані документи, про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН № 85. а саме виключно всі вищезазначені первинні бухгалтерські документи: Договір постачання товарів № 104/0103 від 01 березня 2018 року, специфікації до Договору № 104/0130, рахунок-фактура № СФ-0000320 від 14 березня 2018 року, видаткова накладна № РН-0001034 від 12 червня 2018 року, Договір № 145 від 31.05.2018 року, укладений з ТОВ «ГРАНТЕС ГРУП», видаткова накладна № 94 від 11 червня 2018 року, податкова накладна № 4 від 11.06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 4, картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

Згідно з рішенням Комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної № 926145/24510970 від 24.09.2018 року відповідачем відмовлено у реєстрації спірної податкової накладної, з мотивів надання платником податків копій первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, а також не надання розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків.

6. Між Товариством з обмеженою відповідальністю «Промелектроніка» (далі - ТОВ «Промелектроніка», позивач, постачальник) та Державним підприємством «Одеський авіаційний завод» (код ЄДРПОУ 07756801) (далі - контрагент, покупець) було укладено Договір № 7/МТЗ-18 від 09 січня 2018 року, предметом якого поставка товарів. Поставка продукції за зазначеним договором здійснювалася партіями. Правовідносини між позивачем та покупцем підтверджуються цим Договором поставки, податковими та видатковими накладними, іншими первинними документами. На виконання вказаного Договору, специфікації № 14 від 09.01.2018. позивачем було постановлено на адресу покупця продукцію загальною вартістю 7528,51 грн. в т.ч. ПДВ про що свідчать рахунок- фактура № СФ-0000478 від 12 квітня 2018 року, видаткова накладна № РН-0000975 від 05 червня 2018 року, експрес-накладна № 59000342161013 від 05.06.2018 року.

На підтвердження наявності у позивача на момент поставки контрагенту вказаного товару, служать: Договір № 93-18 від 04.06.2018 року, укладений з TOB «ТІАЙ ІНВЕСТ», видаткова накладна № 108 від 04 червня 2018 року, податкова накладна № 38 від 04.06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 38, Договір № 12 від 19.03.2018 року, укладений з ТОВ «ЧАРІВНА КРАЇНА», видаткова накладна № 32 від 19.03.2018 року, податкова накладна № 1 від 19.03.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

05 червня 2018 року на виконання вимог п. 201.1 ст.201 Податкового кодексу України позивачем до Запорізької ОДПІ ГУ ДФС (відділення в Олександрійському районі м. Запоріжжя) подано податкову накладну № 29 від 05 червня 2018 року. Податкова накладна надана в електронному вигляді.

Згідно з квитанцією від 25 червня 2018 року, податкова накладна зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних за № 9128630237. За результатами обробки ДФС податкова накладна № 29 прийнята, реєстрація зупинена.

Відповідно до інформації, зазначеної у Квитанції від 25 червня 2018 року, направленої ДФС України через «Автоматизовану систему "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.17.15: «відповідно до п.201.16. ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає вимогам пп. 1.6 п. 1 «Критеріїв ризиковості платника податку. Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник «D»=. 02430597867366 .

Однак, у Квитанції не було зазначено, які самі документи потрібні для позитивного рішення та реєстрації податкової накладної. Не вказано в чому саме полягає невідповідність.

На виконання вимог відповідача, позивач, повідомленням № 53 від 19.10.2018 щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація, згідно з якою зупинена, були надані пояснення, згідно з якими код діяльності позивача згідно з КВЕД:-46.52. 46.69. 46.43 та були надані документи, про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН № 29, а саме виключно всі вищезазначені первинні бухгалтерські документи: Договір № 7/МТЗ-18 від 09 січня 2018 року, рахунок-фактура № СФ-0000759 від 30 травня 2018 року, видаткова накладна № РН-0000975 від 05 червня 2018 року, експрес- накладна № 59000342161013 від 05.06.2018 року, Договір № 93-18 від 04.06.2018 року, укладений з ТОВ «ТІАЙ ІНВЕСТ», видаткова накладна № 108 від 04 червня 2018 року, податкова накладна № 38 від 04.06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 38, Договір № 12 від 19.03.2018 року, укладений з ТОВ «ЧАРІВНА КРАЇНА», видаткова накладна № 32 від 19.03.2018 року, податкова накладна № 1 від 19.03.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

Згідно з рішенням Комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної № 963430/24510970 від 23.10.2018 року відповідачем відмовлено у реєстрації спірної податкової накладної, з мотивів надання платником податків копій первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, а також не надання розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків.

7. Між Товариством з обмеженою відповідальністю «Промелектроніка» (далі - ТОВ «Промелектроніка», позивач, постачальник) та Державним підприємством «Одеський авіаційний завод» (код ЄДРПОУ 07756801) (далі - контрагент, покупець) було укладено Договір № 7/МТЗ-18 від 09 січня 2018 року, предметом якого поставка товарів. Поставка продукції за зазначеним договором здійснювалася партіями. Правовідносини між позивачем та покупцем підтверджуються цим Договором поставки, податковими та видатковими накладними, іншими первинними документами. На виконання Договору, специфікації № 25 від 14.05.2018. позивачем було постановлено на адресу покупця продукцію загальною вартістю 102330,23 грн. в т.ч. ПДВ про що свідчать рахунок- фактура № СФ-0000645 від 14 травня 2018 року, видаткова накладна № РН-0000955 від 01 червня 2018 року, експрес-накладна № 59000341480269 від 01.06.2018 року. На підтвердження наявності у позивача на момент поставки контрагенту вказаного товару, служать: Договір постачання № 13УІ72018 від 25.01.2018 року, укладений з ТОВ «Виробничо-торговельна фірма «Український господар», видаткова накладна № 108 від 31 травня 2018 року, податкова накладна № 8 від 31.05.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, Договір № 42 укладений з ТОВ «АВАЛОН ГРУП ЛТД», видаткова накладна №138 від 11 червня 2018 року, податкова накладна № 1 від 11.06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 1, картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

01 червня 2018 року на виконання вимог п. 201.1 ст.201 Податкового кодексу України позивачем до Запорізької ОДПІ ГУ ДФС (відділення в Олександрійському районі м. Запоріжжя) подано податкову накладну № 10 від 01 червня 2018 року. Податкова накладна надана в електронному вигляді.

Згідно з квитанцією від 26 червня 2018 року, податкова накладна зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних за № 9130526882. За результатами обробки ДФС податкова накладна № 10 прийнята, реєстрація зупинена.

Відповідно до інформації, зазначеної у Квитанції від 26 червня 2018 року, направленої ДФС України через «Автоматизовану систему "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.17.15: «відповідно до п.201.16. ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає вимогам пп. 1.6 п. 1 «Критеріїв ризиковості платника податку. Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник «D»=. 02430597867366 .

Однак, у Квитанції не було зазначено, які самі документи потрібні для позитивного рішення та реєстрації податкової накладної. Не вказано в чому саме полягає невідповідність.

На виконання вимог відповідача, позивач, повідомленням № 45 від 18.10.2018 щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація, згідно з якою зупинена, були надані пояснення, згідно з якими код діяльності позивача згідно з КВЕД:-46.52, 46.69, 46.43 та були надані документи, про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН № 10, а саме виключно всі вищезазначені первинні бухгалтерські документи: Договір № 7/МТЗ-18 від 09 січня 2018 року, специфікація №25. рахунок-фактура № СФ-0000645 від 15 травня 2018 року, видаткова накладна № РН-0000955 від 01 червня 2018 року, експрес-накладна № 59000341480269 від 01.06.2018 року, Договір № 13УГ/2018 від 25.01.2018 року, укладений з ТОВ «Виробничо-торговельна фірма «Український господар», видаткова накладна № 108 від 31 травня 2018 року, податкова накладна № 8 від 31.05.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом. Договір № 42 укладений з TOB «ABAJIOH ГРУП ЛТД», видаткова накладна № 138 від 11 червня 2018 року, податкова накладна № 1 від 11.06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 1, картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

Згідно з рішенням Комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної № 960396/24510970 від 19.10.2018 року відповідачем відмовлено у реєстрації спірної податкової накладної, з мотивів надання платником податків копій первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, а також не надання розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків.

8. Між Товариством з обмеженою відповідальністю «Промелектроніка» (далі - ТОВ «Промелектроніка», позивач, постачальник) та Державним підприємством «Луцький ремонтний завод «Мотор» (код ЄДРПОУ 08029701) (далі - контрагент, покупець) було укладено Договір поставки № 238/кг від 04 квітня 2018 року, предметом якого поставка товарів. Поставка продукції за зазначеним договором здійснювалася партіями. Правовідносини між позивачем та покупцем підтверджуються цим Договором поставки, податковими та видатковими накладними, іншими первинними документами. На виконання Договору поставки, специфікації до Договору № 238/кт, позивачем було постановлено на адресу покупця продукцію загальною вартістю 915496,80 грн. в т.ч. ПДВ про що свідчать рахунок- фактура № СФ-0000761 від 30 травня 2018 року, видаткова накладна № РН-0000934 від 04 червня 2018 року, експрес-накладна № 59000341480269 від 01.06.2018 року. На підтвердження наявності у позивача на момент поставки контрагенту вказаного товару, служать: Договір поставки № ОХКП2305-2018 від 23.05.2017 року, укладений з ТОВ «Охоронна компанія «ПОЛКАН», видаткова накладна № 1183 від 01 червня 2018 року, податкова накладна № 100 від 01.06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 100; Договір постачання № 188 від 20.11.2017 року, укладений з приватним підприємством «Лаки-Фарби», видаткова накладна № 53 від 31 травня 2018 року, податкова накладна № З від 31.05.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, Договір постачання № 58 від 11.12.2017 року, укладений з TOB «ВОСТОК ИНВЕСТ», видаткова накладна № 38 від 31 травня 2018 року, податкова накладна № 2 від 31.05.2018 року. Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, Договір № 127/2017 від 01.11.2017 року, укладений з ТОВ «АЙРОН ЕФЕЙР», видаткова накладна № 55 від 01 червня 2018 року, податкова накладна № 1 від 01.06.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, а також картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

04 червня 2018 року на виконання вимог п. 201.1 ст.201 Податкового кодексу України позивачем до Запорізької ОДПІ ГУ ДФС (відділення в Олександрійському районі м. Запоріжжя) подано податкову накладну № 2 від 04 червня 2018 року. Податкова накладна надана в електронному вигляді.

Згідно з квитанцією від 21 червня 2018 року, податкова накладна зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних за № 9125250635. За результатами обробки ДФС податкова накладна № 2 прийнята, реєстрація зупинена.

Відповідно до інформації, зазначеної у Квитанції від 21 червня 2018 року, направленої ДФС України через «Автоматизовану систему "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.17.12: «відповідно до п.201.16. ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає вимогам пп. 1.6 п. 1 «Критеріїв ризиковості платника податку. Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник «D»=.024305978673660.

Однак, у Квитанції не було зазначено, які самі документи потрібні для позитивного рішення та реєстрації податкової накладної. Не вказано в чому саме полягає невідповідність.

На виконання вимог відповідача, позивач, повідомленням № 41 від 12.10.2018 щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація, згідно з якою зупинена, були надані пояснення, згідно з якими код діяльності позивача згідно з КВЕД:-46.52. 46.69. 46.43 та були надані документи, про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН № 2, а саме виключно всі вищезазначені первинні бухгалтерські документи: Договір поставки № 238/кт від 04 квітня 2018 року, рахунок-фактура № СФ- 0000761 від 30 травня 2018 року, видаткова накладна № РН-0000934 від 04 червня 2018 року, експрес-накладна № 59000341480269 від 01.06.2018 року, Договір поставки № ОХКП2305-2018 від 23.05.2017 року, укладений з ТОВ «Охоронна компанія «ПОЛКАН», видаткова накладна № 1183 від 01 червня 2018 року, податкова накладна № 100 від 01.06.2018 року, квитанція про реєстрацію п/н № 100; Договір постачання № 188 від 20.11.2017 року, укладений з приватним підприємством «Лаки-Фарби», видаткова накладна № 53 від 31 травня 2018 року, податкова накладна № 3 від 31.05.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, Договір постачання № 58 від 11.12.2017 року, укладений з ТОВ «ВОСТОК ИНВЕСТ», видаткова накладна № 38 від 31 травня 2018 року, податкова накладна № 2 від 31.05.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, Договір № 127/2017 від 01.11.2017 року, укладений з ТОВ «АЙРОН ЕФЕЙР», видаткова накладна № 55 від 01 червня 2018 року, податкова накладна № 1 від 01.06.2018 року, Квитанція про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних підтверджується скріншотом з програми M.E.DOC як електронним доказом, а також картки рахунку щодо руху товару по складу позивача.

Згідно з рішенням Комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної № 955505/24510970 від 16.10.2018 року відповідачем відмовлено у реєстрації спірної податкової накладної, з мотивів надання платником податків копій первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, а також не надання розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків.

9. Між Товариством з обмеженою відповідальністю «Промелектроніка» (далі - ТОВ «Промелектроніка», позивач, постачальник) та Державним підприємством «Одеський авіаційний завод» (код ЄДРПОУ 07756801) (далі - контрагент, покупець) було укладено Договір № 7/МТЗ-18 від 01 січня 2018 року, предметом якого поставка товарів. Поставка продукції за зазначеним договором здійснювалася партіями. Правовідносини між позивачем та покупцем підтверджуються цим Договором поставки, податковими та видатковими накладними, іншими первинними документами. На виконання Договору, специфікації до Договору № 7/МТЗ-18, позивачем та контрагентом було підписано видаткова накладна № РН-0000098 від 18 січня 2018 року, на загальну суму 21386,50 гривень, в т.ч. ПДВ.

18 січня 2018 року на виконання вимог п. 201.1 ст.201 Податкового кодексу України позивачем до Запорізької ОДПІ ГУ ДФС (відділення в Олександрійському районі м. Запоріжжя) подано податкову накладну № 80 від 18 січня 2018 року. Податкова накладна надана в електронному вигляді.

Згідно із Квитанцією про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних за № 9014195474 від 07.02.2018, податкова накладна № 80 від 18 січня 2018 року прийнята.

Однак, фактично, товар, вказаний у видатковій накладній № РН-0000098 від 18 січня 2018 року поставлено не було, та покупець його не оплатив. У підтвердження цього служать: лист від заступника генерального директора з логістики Король С.М . № 2594/ГБ від 22.06.18, про те, що Державне підприємство «Одеський авіаційний завод» майно за вищевказаною видатковою накладною фактично не отримало, а також акт звірки розрахунків між ДП «ОАЗ» та ТОВ «Промелектроніка» станом на 10.07.2018 року, де також відсутня видаткова накладна № РН-0000098 від 18 січня 2018 року.

08.06.2018 до Запорізької ОДПІ ГУ ДФС (відділення в Олександрійському районі м. Запоріжжя) подано розрахунок коригувань кількісних і якісних показників № 12 від 08.06.2018 до податкової накладної № 80 від 18 січня 2018 року.

Згідно з квитанцією від 21 червня 2018 року, податкова накладна зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних за № 9124816462. За результатами обробки ДФС податкова накладна № 80 прийнята, реєстрація зупинена.

Відповідно до інформації, зазначеної у Квитанції від 21 червня 2018 року, направленої ДФС України через «Автоматизовану систему "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.17.12: «відповідно до п.201.16. ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає вимогам пп. 1.6 п. 1 «Критеріїв ризиковості платника податку». Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник «0»=.024305978673660.

Однак, у Квитанції не було зазначено, які самі документи потрібні для позитивного рішення та реєстрації податкової накладної. Не вказано в чому саме полягає невідповідність.

На виконання вимог відповідача, позивач, повідомленням № 80 від 25.09.2018, щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація, згідно з якою зупинена, були надані пояснення, згідно з якими код діяльності позивача згідно з КВЕД:-46.52, 46.69, 46.43 та були надані документи, про підтвердження не здійснення операцій по ПН № 80, а саме виключно всі вищезазначені первинні бухгалтерські документи: Договір № 7/МТЗ-18 від 01 січня 2018, видаткову накладну № РН-0000098 від 18 січня 2018 року, лист № 2594/ГБ від 22.06.18, акт звірки розрахунків між ДП «ОАЗ» та ТОВ «Промелектроніка» станом на 10.07.2018 року, розрахунок коригувань кількісних і якісних показників № 12 від 08.06.2018 до податкової накладної № 80 від 18 січня 2018 року.

Згідно з рішенням Комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної № 931501/24510970 від 27.09.2018 року відповідачем відмовлено у реєстрації спірної податкової накладної, з мотивів надання платником податків копій первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, а також не надання розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків.

10. Між Товариством з обмеженою відповідальністю «Промелектроніка» (далі - ТОВ «Промелектроніка», позивач, постачальник) та Державним підприємством «Луцький ремонтний завод «Мотор» (код ЄДРПОУ 07756801) (далі - контрагент, покупець) було укладено Договір № 682/КТ від 17 жовтня 2017 року предметом якого поставка товарів. Поставка продукції за зазначеним договором здійснювалася партіями. Правовідносини між позивачем та покупцем підтверджуються цим Договором поставки, податковими та видатковими накладними, іншими первинними документами. На виконання Договору, специфікації до Договору № 682/КТ, було виписано рахунок-фактуру № СФ-0000764 від 30 травня 2018 року, та в подальшому позивачем та контрагентом було підписано видаткова накладна № РН-0000937 від 04 червня 2018 року, на загальну суму 308370,60 гривень, в т.ч. ПДВ.

04 червня 2018 року на виконання вимог п. 201.1 ст.201 Податкового кодексу України позивачем до Запорізької ОДПІ ГУ ДФС (відділення в Олександрійському районі м. Запоріжжя) подано податкову накладну № 7 від 04 червня 2018 року. Податкова накладна надана в електронному вигляді.

Однак, фактично, товар, вказаний у видатковій накладній № РН-0000937 від 04 червня 2018 року поставлено не було, та покупець його не оплатив. У підтвердження цього служать: акт звірки взаємних розрахунків між ДП «ЛРЗ «Мотор» та ТОВ «Промелектроніка» станом на 30.09.2018 року, де відсутня видаткова накладна № РН- 0000937 від 04 червня 2018 року.

Згідно з квитанцією від 21 червня 2018 року, податкова накладна зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних за № 9125271619. За результатами обробки ДФС податкова накладна № 80 прийнята, реєстрація зупинена.

Відповідно до інформації, зазначеної у Квитанції від 21 червня 2018 року, направленої ДФС України через «Автоматизовану систему "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.17.12: «відповідно до п.201.16. ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає вимогам пп. 1.6 п. 1 «Критеріїв ризиковості платника податку». Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Додатково повідомляємо: показник «0»=.024305978673660.

Однак, у Квитанції не було зазначено, які самі документи потрібні для позитивного рішення та реєстрації податкової накладної. Не вказано в чому саме полягає невідповідність.

На виконання вимог відповідача, позивач, повідомленням № 57 від 28.11.2018, щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація, згідно з якою зупинена, були надані пояснення, згідно з якими код діяльності позивача згідно з КВЕД:-46.52, 46.69, 46.43 та були надані документи, про підтвердження не здійснення операцій по ПН № 7, а саме виключно всі вищезазначені первинні бухгалтерські документи: Договір № 682/КТ від 17 жовтня 2017, рахунок-фактуру № СФ-0000764 від 30 травня 2018 року, видаткова накладна № РН-0000937 від 04 червня 2018 року, акт звірки взаємних розрахунків між ДП «ЛРЗ «Мотор» та ТОВ «Промелектроніка» станом на 30.09.2018 року.

Згідно з рішенням Комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної № 1006740/24510970 від 29.11.2018 року відповідачем відмовлено у реєстрації спірної податкової накладної, з мотивів надання платником податків копій первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, а також не надання розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків.

Позивач з прийнятими рішеннями комісії № 955497/24510970 від 16 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 1 від 04.06.2018 року, № 963487/24510970 від 23 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 72 від 08.06.2018 року, № 963467/24510970 від 23 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 71 від 08.06.2018, № 960406/24510970 від 19 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 42 від 06 червня 2018 року, № 926145/24510970 від 24 вересня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 85 від 12 червня 2018 року, № 963430/24510970 від 23 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 29 від 05 червня 2018 року, № 960396/24510970 від 19 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 10 від 01 червня 2018 року, № 955505/24510970 від 16 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 2 від 04 червня 2018 року, № 931501/24510970 від 27 вересня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 12 від 08 червня 2018 року, № 1006740/24510970 від 29 листопада 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 7 від 04 червня 2018 року не погоджується та вважає їх протиправними та таким, що підлягають скасуванню. У зв`язку з чим звернувся до суду за захистом своїх прав.

Всебічно і повно з`ясувавши фактичні обставини справи, на яких ґрунтується позов, дослідивши надані позивачем та відповідачем докази, суд приходить до наступних висновків.

Податковий кодекс України (надалі - ПК України) є спеціальним з питань адаючи оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з приписів ч.2 ст.2 КАС України, відповідно до яких у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень, адміністративні суди перевіряють: чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноважень з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії): безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Згідно з ч.1 ст.2 КАС завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.

Частиною 2 ст. 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України.

Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України, щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" від 21 грудня 2016 року №1797- VIII внесені зміни та доповнення до Податкового кодексу України та запроваджено новий механізм електронного адміністрування податку на додану вартість за умов проведення аналізу та здійснення управління ризиками з метою визначення форм і обсягів митного та податкового контролю.

Згідно з пунктом 201.1 статті 201 Податкового кодексу України, на дату виникнення податкових зобов`язань платник податку зобов`язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

Відповідно до пункту 187.1 статті 187 Податкового кодексу України датою виникнення податкових зобов`язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;

б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

У даному випадку датою виникнення податкових зобов`язань є дата здійснення поставки товару.

У відповідності до пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.

Якщо надіслані податкові накладні/розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених пунктом 201.1 цієї статті та/або пунктом 192.1 статті 192 цього Кодексу, а також у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування відповідно до пункту 201.16 цієї статті, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді або зупинення їх реєстрації із зазначенням причин.

У разі якщо реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена в порядку, визначеному в пункті 201.16 цієї статті, реєстрація таких податкових накладних/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється з урахуванням особливостей, визначених у підпункті 201.16.4 пункту 201.16 цієї статті.

Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до підпункту 14.1.60 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, єдиний реєстр податкових накладних - реєстр відомостей щодо податкових накладних та розрахунків коригування, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, в електронному вигляді згідно з наданими платниками податку на додану вартість електронними документами.

Відповідно до пункту 74.2 статті 74 Податкового кодексу України в Єдиному реєстрі податкових накладних забезпечується проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Згідно з положеннями пункту 20.2 статті 20 Податкового кодексу України центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, приймає рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

За приписами пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України, реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у разі відповідності такої податкової накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених відповідно до пункту 74.2 статті 74 цього Кодексу.

Згідно з підпунктом 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України, у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних платнику податку протягом операційного дня контролюючий орган в автоматичному режимі надсилає (в електронному вигляді у текстовому форматі) квитанцію про зупинення реєстрації такої податкової накладної/розрахунку коригування. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації.

У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: а) порядковий номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування; б) визначення критерію(їв) оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, на підставі яких було здійснено зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування; в) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та/або копії документів (за вичерпним переліком), достатніх для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію такої податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Вичерпний перелік таких документів у розрізі критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

З аналізу даних норм законодавства вбачається, що можливість надання платником податків вичерпного переліку документів на підтвердження правомірності формування та подання податкової накладної прямо залежить від чіткого визначення фіскальним органом конкретного виду критерію оцінки ступеня ризиків.

Згідно з положеннями підпункту 201.16.2 пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України, письмові пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті "в" підпункту 201.16.1 цього пункту, платник податку має право подати до контролюючого органу за основним місцем обліку такого платника податку протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов`язання, відображеного у такій податковій накладній розрахунку коригування. Такі документи передаються контролюючим органом за основним місцем обліку платника податку не пізніше наступного робочого дня з дня їх отримання до комісії центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику.

Письмові пояснення та/або копії документів, подані платником податків до контролюючого органу відповідно до підпункту 201.16.2 цього пункту, розглядаються комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику (підпункт 201.16.3 пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України).

Зазначена комісія приймає рішення про: - реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних; - відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Підстави для прийняття комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних приймається та надсилається платнику податку протягом п`яти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та документів, поданих відповідно до підпункту 201.16.2 цього пункту.

Рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути оскаржено в адміністративному або судовому порядку.

Слід зазначити, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №117 "Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних" підставами для прийняття комісіями контролюючих органів рішення про відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування є:

ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній / розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено;

ненадання платником податку копій документів відповідно до підпункту 4 пункту 13 цього Порядку;

надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства.

Як вбачається з матеріалів справи, реєстрація податкових накладних № 1 від 04.06.2018 року; № 72 від 08.06.2018 року; № 71 від 08.06.2018 року; № 42 від 06 червня 2018 року; № 85 від 12 червня 2018 року; № 29 від 05 червня 2018 року; № 10 від 01 червня 2018 року; № 2 від 04 червня 2018 року; № 12 від 08 червня 2018 року; № 7 від 04 червня 2018 року була зупинена у зв`язку з її відповідністю, як зазначено контролюючим органом, пп.1.6 п.1 Критеріїв ризиковості платника податку, а деяких випадках додано про невідповідність обсягів закупки та постачання товару.

У Листі Державної фіскальної служби України №959/99-99-07-18 від 21.03.2018 "Критерії ризиковості платника податку", зокрема, зазначено: " 1.Платник податків відповідає критеріям ризиковості, якщо: … 1.6. комісії головних управлінь ДФС в областях, м.Києві та Офісу великих платників податків ДФС можуть розглядати питання щодо встановлення ризиковості платника податків, а саме: платник податку зареєстрований (перереєстрований) за адресою, що знаходиться на непідконтрольній території України (зона АТО, АР Крим); дата реєстрації платником податку на додану вартість не перевищує трьох місяців з дати такої реєстрації; платник податку - юридична особа, який не має відкритих рахунків у банківських установах, крім рахунків в органах державної казначейської служби України (крім бюджетних установ); платник податку, посадова особа та/або засновник якого був посадовою особою та/або засновником суб`єкта господарювання, якого ліквідовано за процедурою банкрутства протягом останніх трьох років; платником податку не подано контролюючому органу податкову звітність з податку на додану вартість за два останні звітні періоди всупереч нормам підпункту 16.1.3 пункту 16.1 статті 16 та абзацу першого пункту 49.2 і пункту 49.18 статті 49 Податкового кодексу України; платником податку на прибуток не подано контролюючому органу фінансову звітність за останній звітний період всупереч нормам підпункту 16.1.3 пункту 16.1 статті 16 та пункту 46.2 статті 46 Податкового кодексу України ; наявна податкова інформація, що свідчить про наявність ознак здійснення ризикових операцій платником. Головні управління ДФС в областях, м.Києві та Офіс великих платників податків ДФС постійно обраховують та проводять моніторинг показників, визначених у пунктах 1.1 - 1.6 цих Критеріїв. Ризиковість платника податку може бути встановлено у разі виконання хоча б одного з критеріїв, визначених у пунктах 1.1 - 1.5 цих Критеріїв. Якщо виявлено, що платник податків має ознаки ризиковості згідно з пунктом 1.6 цих Критеріїв, то такий платник податків виноситься на розгляд Комісії в той самий день і вноситься до переліку ризикових платників у день проведення засідання Комісії, на якому прийнято відповідне рішення. …".

Таким чином, фіскальний орган був зобов`язаний у Квитанції чітко вказати не тільки на конкретний вид критерію, який встановлений пп.1.6 п.1 Критеріїв №959, а і на відповідне рішення, відповідно до якого позивача внесено до переліку ризикових платників.

Належної мотивації підстав та причин віднесення ТОВ «Промелектроніка» до ризикових платників податків відповідно до пп.1.6 п.1 Листа Державної фіскальної служби України №959/99-99-07-18 від 21.03.2018 Рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних № 955497/24510970 від 16 жовтня 2018 року, № 963487/24510970 від 23 жовтня 2018 року, № 963467/24510970 від 23 жовтня 2018 року, № 960406/24510970 від 19 жовтня 2018 року, № 926145/24510970 від 24 вересня 2018 року, № 963430/24510970 від 23 жовтня 2018 року, № 960396/24510970 від 19 жовтня 2018 року, № 955505/24510970 від 16 жовтня 2018 року, № 931501/24510970 від 27 вересня 2018 року, № 1006740/24510970 від 29 листопада 2018 року не містять.

У п.18 - п.21 "Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних", затвердженому 21.02.2018 постановою Кабінету Міністрів України №117, передбачено: "18. Письмові пояснення та копії документів, подані платником податку до контролюючого органу відповідно до пункту 15 цього Порядку, розглядаються комісіями контролюючих органів. 19. Комісії контролюючих органів складаються з комісій регіонального рівня (комісії головних управлінь ДФС в областях, м.Києві та Офісу великих платників ДФС) та комісії центрального рівня (ДФС). 20. Зазначені комісії приймають рішення про: реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі; відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі. 21. Підставами для прийняття комісіями контролюючих органів рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування є: ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено; ненадання платником податку копій документів відповідно до підпункту 4 пункту 13 цього Порядку; надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства".

Згідно з п.2 "Порядку роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації", затвердженого 13.06.2017 наказом Міністерства фінансів України №566, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за №752/30620 (надалі - "Порядок роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації"), комісія є постійно діючим колегіальним органом при ДФС, що діє в межах повноважень, визначених пунктом 201.16 статті 201 розділу V Податкового кодексу України та постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 року №190 "Про встановлення підстав для прийняття рішення комісією Державної фіскальної служби про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації".

Як зазначено у п.18 "Порядку роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації", Комісія може перевірити подані платником податку копії документів щодо їх достовірності шляхом звірки даних, які містяться в таких копіях документів, з даними, що надходять або можуть бути отриманні з інших джерел інформації (реєстри, що ведуться державними органами, документи, в тому числі електронні, одержані від інших платників податків, засобів масової інформації тощо).

Аналогічні вимоги містить і п.21 "Порядку роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації", затвердженому 21.02.2018 постановою Кабінету Міністрів України №117 (надалі - "Порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації"): "Комісія контролюючого органу перевіряє подані платником податку копії документів щодо їх достовірності шляхом звірки даних, які містяться в таких копіях документів, з даними, що надходять або можуть бути отримані з інших джерел інформації (реєстри, що ведуться державними органами, документи, зокрема електронні)".

Відповідачем не надано до суду доказів додержання вимог п.21 "Порядку роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації", п.18 "Порядку роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації", результатів проведених звірок/перевірок інформаційних джерел та наданих позивачем документів.

Згідно з п.19 "Порядку роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації" протокол засідання Комісії повинен містити перелік осіб, присутніх на засіданні, порядок денний засідання, питання, що розглядались на засіданні, перелік осіб, які виступали під час засідання, результати голосування, прийняті Комісією рішення.

У п.17 "Порядку роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації", зокрема, зазначено: "… Під час засідання секретарем комісії контролюючого органу ведеться протокол, в якому фіксуються прийняті рішення та надані доручення. Протокол підписується головою комісії контролюючого органу (у разі його відсутності - заступником), заступником голови комісії, секретарем комісії та членами комісії, які брали участь у засіданні. Забезпечення обліку матеріалів роботи комісії контролюючого органу покладається на секретаря такої комісії. …"

Відповідачем не надано до суду копію протоколу засідання Комісії під час прийняття Рішень про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних № 955497/24510970 від 16 жовтня 2018 року, № 963487/24510970 від 23 жовтня 2018 року, № 963467/24510970 від 23 жовтня 2018 року, № 960406/24510970 від 19 жовтня 2018 року, № 926145/24510970 від 24 вересня 2018 року, № 963430/24510970 від 23 жовтня 2018 року, № 960396/24510970 від 19 жовтня 2018 року, № 955505/24510970 від 16 жовтня 2018 року, № 931501/24510970 від 27 вересня 2018 року, № 1006740/24510970 від 29 листопада 2018 року, матеріалів роботи комісії тощо.

Відтак, відповідачами документально не доведено додержання процедури розгляду матеріалів.

До того ж, ТОВ «Промелектроніка» зверталось до Запорізького окружного адміністративного суду із позовом до ГУ ДФС у Запорізькій області про визнання незаконним рішення (протоколу) комісії ГУ ДФС у Запорізькій області від 11.04.2018 №13 про визначення позивача таким, що відповідає пп.1.6 п.1 Критеріїв ризиковості платника податків та зобовязання відповідача виключити з бази ризикових платників - позивача в режимі «Журнал ризикових пдлатників податків» розділу «Робота Комісії регіонального рівня» підсистеми «Аналітична система» ІТС «Податковий блок».

Рішенням Запорізького окружного адміністративного суду від 20.06.2018 позов задоволено у повному обсязі.

Вказаним рішенням встановлено крім іншого, щог віднесення до критеріїв ризиковості було здійснено без законних підстав.

Таким чином зупинення реєстрації податкових накладних базувалося не на законі, а тому рішення ГУ ДФС України з приводу відмови у реєстрації накладних є незаконними.

В обґрунтування позовних вимог позивачем надано до суду первинні документи на підтвердження правомірності складання податкових накладних № 1 від 04.06.2018 року; № 72 від 08.06.2018 року; № 71 від 08.06.2018 року; № 42 від 06 червня 2018 року; № 85 від 12 червня 2018 року; № 29 від 05 червня 2018 року; № 10 від 01 червня 2018 року; № 2 від 04 червня 2018 року; № 12 від 08 червня 2018 року; № 7 від 04 червня 2018 року.

Натомість у вказаних вище рішеннях про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних підставою відмови у реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних зазначено: "Прийнято рішення про: відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних…". Підставою даного рішення зазначено неподання платником податку копій документів, проте, з даного рішення не можливо встановити, які саме документи не подано.

Тому суд зазначає, що відповідач по справі, обмежився лише загальною оцінкою наданих позивачем документів, не встановивши конкретно, які з них складені з порушенням законодавства, як зазначено у спірних рішеннях, і в чому саме полягають ці порушення.

Як з`ясовано судом до Повідомлень позивачем додано документи на підтвердження операції згідно податкових накладних № 1 від 04.06.2018 року; № 72 від 08.06.2018 року; № 71 від 08.06.2018 року; № 42 від 06 червня 2018 року; № 85 від 12 червня 2018 року; № 29 від 05 червня 2018 року; № 10 від 01 червня 2018 року; № 2 від 04 червня 2018 року; № 12 від 08 червня 2018 року; № 7 від 04 червня 2018 року.

Суд вважає, що контролюючий орган не може вимагати від позивача того, що не регламентовано нормою права.

Як свідчать матеріали справи, позивачем надано письмові пояснення, додані документи, на підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній, до якої застосована процедура зупинення реєстрації згідно з п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України.

Посилання відповідачів у відзиві на факти не недання документів про відвантаження товару на закупку товару, суд не приймає до уваги оскільки операція з закупки товару є зареєстрованою податковою накладною постачальника позивача, копії яких додані до позову. Позивачем подавалася податкова накладна з продажу товару покупцю, тобто реєструвалася інша операція.

У постанові Верховного Суду від 12.06.2018 №826/11879/13-а (касаційне провадження №К/9901/4022/18) колегія суддів дійшла висновку, що наявність транспортних документів на перевезення товарно - матеріальних цінностей за наслідками формування бази оподаткування податком на прибуток та на додану вартість не є визначальними при оподаткуванні операцій за договором поставки, вони є обов`язковими при оподаткуванні операцій за договорами саме перевезення. Крім того, товарно-транспортні накладні є доказом факту перевезення (переміщення) товару, натомість факт передання товару та, відповідно, набуття права власності на нього має підтверджуватись видатковою накладною. Також, Верховний Суд у постанові від 12.06.2018 №815/3310/17 (касаційне провадження №К/9901 /49561/18) зазначив, що товарно-транспортна накладна призначена для обліку руху товарно- матеріальних цінностей та розрахунків за їх перевезення автомобільним транспортом, тобто товарно-транспортна накладна с доказом, який підтверджує факт надання/отримання транспортних послуг.

Також не можуть бути прийняті судом до уваги доводи відповідачів у відзиві стосовно експрес-накладних TOB «Нова пошта», які були додані до повідомлення про реєстрацію податкових накладних позивача, на підтвердження поставки товару покупцю та відсутності в них переліку поставленого товару.

Форма накладної обмежена у кількості символів, тому в ній вказується вид продукції «ВТП» (виробничо-технічне призначення).

Згідно з ч. 1 ст. 268 ГК України, у галузях матеріального виробництва здійснюється виробництво матеріальних благ, призначених як для використання у сфері виробництва в якості засобів виробництва (продукція внробничо-технічної о призначення), так і для використання у сфері особистого споживання (вироби народного споживання). Частина 2 вказаної ст. ГК України передбачає, що особливості правового регулювання господарської діяльності, пов`язаної з реалізацією продукції виробничо-технічного призначення і виробів народного споживання, встановлюються цим Кодексом та іншими нормативно- правовими актами, що йому не суперечать.

Позивач здійснює реалізацію ВТП на законних підставах, про що свідчать відомості наданих позивачем статутних документів. Доказів того, що за вказаними позивачем експрес-накпаднилш був надісланий інший товар, відповідачами не надано. Доказів того, що товар не був отриманий покупцями - відповідачі не надали.

Зауваження відповідачів у відзиві стосовно оплати товару, як доказу закупки та поставки товару також судом не приймаються до уваги оскільки, оплата від постачальників позивача не є доказом на підтвердження закупки та поставки товару, обов`язковість цієї обставини не встановлена законом. В тому числі, позивач додав до позову копії зареєстрованих податковим органом податкових накладних постачальників позивача, які підтверджують, що операція з закупки товару є підтвердженою. Тобто, якщо б закон забороняв реєструвати операцію без надходження оплати, тоді б закупка товару позивачем була б незареєстрованою. Тому, якщо покупець товару не розрахувався за товар, у реєстрації податкової накладної позивача не може бути відмовлено з цієї підстави.

Докази оплати товару долучалися в разі надходження коштів від контрагентів. При цьому, місце пояснень платника податків, яке визначено у повідомленні на реєстрацію податкової накладної, обмежено 500 символами. Текст викладений позивачем в повідомленнях є максимально можливим за формою повідомлення.

Позивач додатково зазначив, що відвантаження товару відбулось у день замовлення товару покупцем, дата якого співпадає з датою видаткової накладної.

Процес відвантаження не є тотожнім процесу передання товару для перевезення. Передання товару перевізнику - є подовженням процесу відвантаження, після складання видаткової накладної. Початок відвантаження товару починається з моменту складання видаткової накладної. Отримання товару покупцем - є завершенням процесу відвантаження товару.

Згідно висновків Верховного Суду, поставка підтверджується видатковою накладною, яка підписана сторонами договору. ТНТ підтверджує послугу з перевезення, які позивачем не реєструвалися.

Направлення товару без складання видаткової накладної протирічить вимогам податкового законодавства щодо виникнення та оформлення податкових зобов`язань, про які позивач зазначав в своїх письмових поясненнях.

Також, твердження відповідачів щодо порушення позивачем обсягу закупки та поставки товару спростовується доказами у справі і не підтверджується належними розрахунками, показники яких вказані у квитанціях про зупинення реєстрації податкових накладних.

На думку суду, позивачем, надано документи первинної податкової та бухгалтерської звітності по взаємовідносинах з контрагентами, які свідчать про реальність здійснених господарських операції та вказують на наявність у позивача ділової мети, визначення якої наведено у пп.14.1.231 п.14.1 ст.14 ПК України, як причина, яка може бути наявна лише за умови, що платник податків має намір одержати економічний ефект у результаті господарської діяльності.

Відповідачами не надано до суду доказів подання платником податку контролюючому органу копій документів, які складені з порушенням законодавства.

З урахуванням приписів ч.2 ст.2 КАС України суд оцінивши докази, які є у справі, в їх сукупності приходить до висновку, що Рішення № 955497/24510970 від 16 жовтня 2018 року, № 963487/24510970 від 23 жовтня 2018 року, № 963467/24510970 від 23 жовтня 2018 року, № 960406/24510970 від 19 жовтня 2018 року, № 926145/24510970 від 24 вересня 2018 року, № 963430/24510970 від 23 жовтня 2018 року, № 960396/24510970 від 19 жовтня 2018 року, № 955505/24510970 від 16 жовтня 2018 року, № 931501/24510970 від 27 вересня 2018 року, № 1006740/24510970 від 29 листопада 2018 року прийняті Комісією ГУ ДФС у Запорізькій області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, не обґрунтовано, без урахування всіх обставин, що мають значення для прийняття рішення, не розсудливо, а отже є неправомірним, тому підлягає скасуванню.

Щодо позовних вимог про реєстрацію податкової накладної, слід зазначити, що відповідно до підпункту 201.16.4. пункту 201.16статті 201 Податкового кодексу України податкова накладна/розрахунок коригування, реєстрацію якої в Єдиному реєстрі податкових накладних було зупинено, реєструється у день настання однієї із таких подій:

а) прийнято рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;

б) набрало законної сили рішення суду про реєстрацію відповідної податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

При цьому, відповідно до пунктів 19, 20 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 №1246 (далі - Порядок №1246) податкова накладна та/або розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється у день настання однієї з таких подій:

прийняття в установленому порядку та набрання чинності рішенням про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування;

набрання рішенням суду законної сили про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування (у разі надходження до ДФС відповідного рішення);

неприйняття та/або відсутність реєстрації в установленому порядку рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування.

У разі надходження до ДФС рішення суду про реєстрацію або скасування реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування, яке набрало законної сили, такі податкові накладні та/або розрахунки коригування реєструються після проведення перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку (крім абзацу десятого), або їх реєстрація скасовується. При цьому датою реєстрації або скасування реєстрації вважається день, зазначений в такому рішенні, або день набрання законної сили рішенням суду (пункт 20 Порядку №1246).

Відтак, оскільки рішення Комісії ГУ ДФС у Запорізькій області про відмову у реєстрації податкових накладних № 1 від 04.06.2018 року; № 72 від 08.06.2018 року; № 71 від 08.06.2018 року; № 42 від 06 червня 2018 року; № 85 від 12 червня 2018 року; № 29 від 05 червня 2018 року; № 10 від 01 червня 2018 року; № 2 від 04 червня 2018 року; № 12 від 08 червня 2018 року; № 7 від 04 червня 2018 року підлягають скасуванню то, відповідно, з урахуванням положень підпункту 201.16.4 пункту 201.16 статті 201, пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, пункту 19, пункту 20 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 №1246, суд приходить до висновку про задоволення позову в частині зобов`язання ДФС України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні.

Частиною 1 ст.77 КАС України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача (ч.2 ст.77 КАС України).

За таких обставин, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України, оцінки поданих сторонами доказів за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, суд дійшов висновку про те, що вимоги позивача є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Доводи відповідачів не приймаються судом до уваги виходячи з вищезазначеного.

Суд вирішує питання щодо судових витрат у рішенні, постанові або ухвалі (ч.1 ст.143 КАС України).

Судові витрати складаються із судового збору та витрат, повязаних з розглядом справи (ч.1 ст.132 КАС України).

Відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Разом з тим, ч. 7 ст. 139 КАС України визначено, що розмір витрат, які сторона сплатила або має сплатити у зв`язку з розглядом справи, встановлюється судом на підставі поданих сторонами доказів (договорів, рахунків тощо).

Такі докази подаються до закінчення судових дебатів у справі або протягом п`яти днів після ухвалення рішення суду за умови, що до закінчення судових дебатів у справі сторона зробила про це відповідну заяву.

За відсутності відповідної заяви або неподання відповідних доказів протягом встановленого строку така заява залишається без розгляду.

Суд зазначає, що до закінчення судового розгляду представник позивача заявив клопотання про подання заяви на стягнення витрат на правничу допомогу, тому питання про розподіл витрат на правничу допомогу не вирішувалось.

Для вирішення питання про розподіл витрат на правничу допомогу, у відповідності до вимог ст. 252 КАС України у справі буде прийняте додаткове рішення.

Враховуючи вищезазначене, та керуючись статтями 2, 77, 139, 241, 243-246, 250, суд,

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов задовольнити повністю.

Визнати протиправними та скасувати рішення Головного управління ДФС у Запорізькій області (69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, б.166, код ЄДРПОУ 39396146):

№ 955497/24510970 від 16 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 1 від 04.06.2018 року;

№ 963487/24510970 від 23 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 72 від 08.06.2018 року;

№ 963467/24510970 від 23 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 71 від 08.06.2018 року;

№ 960406/24510970 від 19 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 42 від 06 червня 2018 року;

№ 926145/24510970 від 24 вересня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 85 від 12 червня 2018 року;

№ 963430/24510970 від 23 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 29 від 05 червня 2018 року;

№ 960396/24510970 від 19 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 10 від 01 червня 2018 року;

№ 955505/24510970 від 16 жовтня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 2 від 04 червня 2018 року;

№ 931501/24510970 від 27 вересня 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 12 від 08 червня 2018 року;

№ 1006740/24510970 від 29 листопада 2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної № 7 від 04 червня 2018 року.

Зобов`язати Державну фіскальну службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, буд.8, код ЄДРПОУ 39292197) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні: № 1 від 04.06.2018 року; № 72 від 08.06.2018 року; № 71 від 08.06.2018 року; № 42 від 06 червня 2018 року; № 85 від 12 червня 2018 року; № 29 від 05 червня 2018 року; № 10 від 01 червня 2018 року; № 2 від 04 червня 2018 року; № 12 від 08 червня 2018 року; № 7 від 04 червня 2018 року.

Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Промелектроніка" (69002, м. Запоріжжя, вул.Фортечна, буд.4-А; код ЄДРПОУ 24510970) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДФС у Запорізькій області (69107, м. Запоріжжя, проспект Соборний, буд.166; код ЄДРПОУ 39396146) судові витрати в сумі 9605,00 грн.

Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Промелектроніка" (69002, м. Запоріжжя, вул.Фортечна, буд.4-А; код ЄДРПОУ 24510970) за рахунок бюджетних асигнувань Державної фіскальної служби України (місцезнаходження: 04053, м. Київ, Львівська пл. 8; код ЄДРПОУ 39292197) судові витрати в сумі 9605,00 грн.

Рішення суду набирає законної сили у порядку та строки, передбачені ст. 255 КАС України та може бути оскаржене у порядку та строки, передбачені ст.ст. 293, 295, 296 та 297 КАС України.

Повний текст рішення складено та підписано 08.07.2019.

Суддя А.В. Сіпака