
Справа № 360/1197/19
ПОСТАНОВА
10 липня 2019 рокусмт Бородянка
Суддя Бородянського районного суду Київської області Гумбатов В.А., розглянувши матеріали, які надійшли з Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області, про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.164, ч.1 ст.155-1 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
03 червня 2019 року до Бородянського районного суду Київської області з Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області, надійшла справа про адміністративні правопорушення, передбачені ч.1 ст.164, ч.1 ст.155-1 КУпАП, відносно ОСОБА_1 .
Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення, 18 квітня 2019 року, о 17 годині 40 хвилин, під час проведення фактичної перевірки магазину в АДРЕСА_1 , було встановлено, що ОСОБА_1 порушив порядок проведення розрахунків, передбачений п.1, 2 ст.3 Закону України "Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР, а саме: при продажі пива «Львівське» реєстратор розрахункових операцій не застосовувався та розрахунковий документ не видавався.
Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення, 18 квітня 2019 року, о 17 годині 40 хвилини, під час проведення фактичної перевірки магазину в АДРЕСА_1 , ОСОБА_1 порушив ст.15 ЗУ «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», а саме в період з 08 липня 2018 року по 27 липня 2018 року здійснювалась реалізація алкогольних напоїв відповідно до чеків РРО, при цьому ліцензія не отримувалась.
Дані протоколи про адміністративні правопорушення не відповідають вимогам ст.256 КУпАП.
Відповідно до ст.256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення, зазначаються: дата і місце його складання, посада, прізвище, ім`я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи.
Проте, в протоколах про адміністративні правопорушення відсутні пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, а саме ОСОБА_1 .
Таким чином, протоколи про адміністративні правопорушення відносно ОСОБА_1 не відповідають вимогам закону, що має суттєве значення для вирішення справи, а тому справи про адміністративні правопорушення підлягає поверненню для належного оформлення.
Керуючись ст.256 КУпАП,
ПОСТАНОВИВ:
Справу про адміністративні правопорушення, передбачені ч.1 ст.155-1, ч.1 ст.164 КУпАП, відносно ОСОБА_1 , повернути до Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області, для належного оформлення.
СуддяВ. Гумбатов