
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
10 липня 2019 року м. Київ № 640/11832/19
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Мазур А.С., ознайомившись із позовною заявою та доданими до неї матеріалами
Товариства з обмеженою відповідальністю "МАТОНІ" до Державної служби України з безпеки на транспорті про визнання протиправною та скасування постанови,
В С Т А Н О В И В:
Товариство з обмеженою відповідальністю "МАТОНІ" звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Державної служби України з безпеки на транспорті, в якому просить: - визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135144 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135143 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135142 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135141 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135140 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправної!) та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу № 9135139 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680.00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу № 135138 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680.00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу N 135137 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн..
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135136 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680.00 грн.;
- визнати протиправною га скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135135 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною га скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135134 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680.00 грн.;
- визнати протиправною га скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135133 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680.00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135132 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680.00 гри.:
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135131 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680.00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135130 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135129 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680.00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135128 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680.00 грн.:
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135127 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680.00 грн.:
- визнати протиправною га скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135126 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680.00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135125 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135124 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135123 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135122 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135121 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135120 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135119 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135118 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135117 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
- визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно- господарського штрафу №135116 від 10.06.2019 р. Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у відношенні ТОВ «МАТОНІ» в розмірі 680,00 грн.;
Відповідно до пункту 3 частини першої статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України суддя після одержання позовної заяви з`ясовує, чи, зокрема, відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу.
Дослідивши матеріали позовної заяви, суд встановив, що остання не відповідає вимогам статей 160, 161 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до частини третьої статті 161 Кодексу адміністративного судочинства України до позовної заяви додається документ про сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
На підтвердження сплати судового збору за звернення з даним адміністративним позовом до суду, позивачем до матеріалів позовної заяви додано документ про сплату судового збору у розмірі 1921,00 грн.
Згідно з пунктом 3 частини другої статті 4 Закону України "Про судовий збір" ставка судового збору за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру, який подано: суб`єктом владних повноважень, юридичною особою або фізичною особою - підприємцем складає 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Статтею 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" встановлено, що в 2019 році прожитковий мінімум для працездатних осіб: з 1 січня 2019 року становить 1921 гривень.
Пунктом 3 статті 6 Закону України "Про судовий збір" встановлено, що за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру. У разі коли в позовній заяві об`єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Зі змісту прохальної частини позовної заяви вбачається, що позивачем заявлено 29 вимог немайнового характеру.
Отже, за подання до адміністративного суду позову, який містить 29 вимог немайнового характеру судовий збір належить сплатити в розмірі 55 709,00 грн. виходячи з розрахунку (1921 х 29).
З огляду на те, що належний до сплати судовий збір за подання даного адміністративного позову становить 55 709,00 грн., а позивачем до матеріалів позовної заяви долучено документ про сплату судового збору у розмірі 1 921,00 грн. тобто, не у повному обсязі, з врахуванням раніше сплаченого судового збору, виходячи з розрахунку (55 709,00 - 1 921,00) позивачу необхідно доплатити 53 788,00 грн.
Враховуюче викладене, суд дійшов висновку, що позивачем не дотримані вимоги частини третьої статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до частини першої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Вказаний недолік позивач може усунути шляхом подання до суду документу про сплату судового збору в розмірі 53 788,00 грн. відповідно до положень Закону України "Про судовий збір".
Керуючись статтями 160, 161, 169, 171 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
У Х В А Л И В:
1. Залишити позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "МАТОНІ" - без руху.
2. Встановити позивачу 5-денний строк з дня отримання даної ухвали на усунення недоліків позовної заяви.
3. Попередити позивача про те, що у разі, якщо недоліки не буде усунуто у встановлений судом строк, позовну заяву буде повернуто відповідно до пункту першого частини четвертої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до частини першої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України, набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Відповідно до статті 294, частин другої та третьої статті 293 Кодексу адміністративного судочинства України даної ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.С. Мазур