
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
_______________
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
"02" липня 2019 р. Справа № 924/278/19
Господарський суд Хмельницької області у складі судді Мухи М.Є., за участю секретаря судового засідання Попика О.В. розглянувши матеріали
за позовом Шепетівської міської ради м. Шепетівка
до товариства з обмеженою відповідальністю "Шепетівка Енергоінвест" м. Шепетівка
про стягнення 311 571,56 грн.
Представники сторін в судове засідання не з`явились.
В судовому засіданні відповідно до ст.240 ГПК України проголошено вступну та резолютивну частини рішення.
Процесуальні дії по справі.
Ухвалою суду від 29.03.19р. відкрито провадження у справі, постановлено розглядати справу за правилами загального позовного провадження із стадії підготовчого провадження. Підготовче засідання призначено на 13.05.19р.
В підготовчому засіданні 13.05.19р. постановлено ухвалу про оголошення перерви до 23.05.19р.
Ухвалою від 23.05.19р. продовжено строк підготовчого провадження на 30 днів.
Ухвалою від 11.06.19р. відкладено підготовче засідання на 20.06.19р.
Ухвалою від 20.06.19р. закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті на 02.07.19р.
Виклад позицій учасників судового процесу, заяви, клопотання.
Позивач звернувся із позовом до суду про стягнення із товариства з обмеженою відповідальністю "Шепетівка Енергоінвест" 311 571,56 грн. заборгованості в т.ч. 302303,25грн. боргу із сплати концесійних платежів за 4 квартал 2018р. та 9268,31грн. 3% річних.
В обґрунтування позову вказує, що 02.12.11р. між сторонами укладено концесійний договір відповідно до умов якого на відповідача покладено обов`язок щодо сплати концесійних платежів з розрахунку 40083грн. на місяць щоквартально незалежно від наслідків господарської діяльності до 25 числа, наступного за звітним кварталом.
Стверджує, що за IV квартал 2018 року відповідач повинен був до 25.01.19р. сплатити концесійний платіж, скоригований на індекс інфляції за поточний квартал відповідно до п.4 Методики розрахунку концесійних платежів, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 р. №639 в сумі 302303,25грн. з наступного розрахунку: 290819,40 грн. х 101,7% х 101,4%х100,8%, де: 290819,40грн. - проіндексований концесійний платіж за ІII квартал 2018 року, в тому числі 101,7% - індекс інфляції за жовтень 2018 року, 101,4% - індекс інфляції за листопад місяць 2018 року, 100,8% - індекс інфляції за грудень місяць 2018 року.
Розрахунок платежів позивачем здійснено з посиланням на п. 10 концесійного договору, ст. 15 Закону України "Про особливості передачі в оренду чи концесію об`єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності", а також на ст.ст. 525, 526 ЦК України, ст.ст. 10, 12, 18 Закону України "Про концесії".
Крім цього позивач просить стягнути 3% річних від простроченої суми за IV квартал 2018 року за період з 26.01.19р. по 28.02.19р. в сумі 844,80грн.; 3% річних від простроченої суми за IV квартал 2017 року та за І-ІІІ 2018р., які стягнуті рішеннями суду від 13.08.2018р. у справі №924/728/18, від 18.02.19р. у справі 924/1175/18 за період з 01.12.18р. по 28.02.19р.
Відповідач, у відзиві на позов від 17.04.19р. зазначає, що не погоджується із сумою заявлених Позивачем вимог. При цьому, зазначає, що 17.01.19 року, рішенням виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 21 "Про коригування встановлення ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення", Відповідачу визначено нульовий рівень рентабельності, який враховується в тарифах ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та централізованого опалення, тобто затверджено тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення на рівні, що унеможливлює отримання прибутку.
Повідомляє, що за 2018 рік некомпенсована з місцевого бюджету різниця в тарифах склала 8 771 718,64грн. та станом на 31.12.18р. за увесь період концесійної діяльності обраховується загальний обсяг заборгованості з різниці в тарифах у розмірі 36 252 800,07грн.
За таких умов, Порядком визначення об`єктів концесії, концесіонерам яким можуть надаватись пільги щодо концесійних платежів, дотації, компенсації, та умов їх надання (затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2000 року № 1114) передбачено, що концесіонерам збиткових і низькорентабельних об`єктів концесії, які мають важливе соціальне значення, концесієдавець може надати пільги щодо концесійних платежів, а також передбачити в договорі надання дотацій, компенсацій та пільг. Наголошує на тому, що відповідач неодноразово звертався до Позивача з проханням розглянути питання про звільнення підприємства від сплати концесійних платежів.
У позові просить відмовити.
У відповіді на відзив позивач зазначає, що положеннями договору сторони обумовили зміну розміру платежу, який по своїй природі є способом проведення розрахунків, а саме – узгодити певний порядок індексації концесійних платежів та визначили цей порядок обов`язковим для виконання сторонами, про що свідчать печатки та підписи їх уповноважених представників на договорі. Оскільки, строк сплати боргу відповідачем настав, має місце порушення зобов`язань відповідачем. Отже, позивач має право вимагати від відповідача належного виконання зобов`язань за договором та сплати концесійних платежів у розмірі, визначеному договором та чинним законодавством.
Також наголошує, що відповідно до ч.1 ст.12 ЗУ "Про концесії" концесійний платіж вноситься концесіонером відповідно до умов концесійного договору незалежно від наслідків господарської діяльності.
10.06.19р. до суду від ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" надійшла заява про затвердження мирової угоди, примірник якої підписано представником відповідача. Розглядаючи дану заяву судом відмічається, що сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу. Зважаючи на відсутність спільної заяви сторін, відсутність доказів погодження запропонованої відповідачем мирової угоди позивачем, заява ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" про укладення мирової угоди у справі №924/278/19 залишається без розгляду.
Представник позивача в судове засідання 02.07.19р. не з`явився. У клопотанні від 02.07.19р. позовні вимоги підтримує у повному розмірі та просить розглянути справу за відсутності представника.
Розглянувши подані документи і матеріали, з`ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, дослідивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи по суті, суд встановив:
02.12.2011р. між Шепетівською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю "Шепетівка Енергоінвест" укладено концесійний договір, згідно умов якого концесієдавець надає на 12 років концесіонеру право істотно поліпшити та здійснювати управління (експлуатацію) об`єкта концесії з метою задоволення громадських потреб у сфері теплопостачання за умови сплати концесійних платежів та виконання інших умов цього договору. Об`єктом концесії є цілісний майновий комплекс "Шепетівське підприємство теплових мереж", юридична адреса якого м. Шепетівка, Хмельницька область, провулок Короленка, 1-а (п. п. 1, 2).
Об`єкт концесії - цілісний майновий комплекс "Шепетівське підприємство теплових мереж" був переданий 23.05.2012р. за актом приймання-передачі.
Згідно п. 10 договору, концесіонер в установленому порядку робить перший внесок за надання об`єкта в концесію на рахунок №31418687700006 ГУДКУ протягом 10 робочих днів з дня підписання акту приймання – передачі об`єкту концесії. Наступні концесійні платежі з розрахунку 40083,60 грн./міс. вносяться щоквартально незалежно від наслідків господарської діяльності до 25 числа місяця, наступного за звітним кварталом. Розрахунок концесійних платежів проводиться відповідно до Методики розрахунку концесійних платежів, затвердженої Постановою КМУ від 12.04.2000р. №639. Фіксований розмір концесійних платежів, встановлений виходячи з вартості наданого в концесію об`єкта, підлягає індексації відповідно до законодавства.
У пунктах 24 та 25 договору сторони погодили порядок нарахування та використання амортизаційних відрахувань. Так, згідно п. 24, протягом всього строку дії договору концесіонер у порядку, передбаченому законодавством України, нараховує суми амортизаційних відрахувань. Згідно п. 25, амортизаційні відрахування, нараховані на основні фонди, отримані у концесію або створені у зв`язку з виконанням умов цього договору, залишаються у розпорядженні концесіонера і використовуються виключно на відновлення основних фондів, отриманих у концесію, або створених у зв`язку з виконанням умов цього договору.
Згідно розрахунку позивача, відповідач за період IV квартал 2018 року мав сплатити 267016,44 грн. концесійний платіж до 25.01.19р.
Як вбачається з розрахунку, розмір концесійного платежу за заявлений період визначався шляхом коригування концесійного платежу за попередній квартал на індекс інфляції за поточний квартал. При цьому, базовий платіж, з якого розпочато обрахунки концесійних платежів за заявлений період, взято у розмірі 290 819,40грн.
Згідно розрахунку позивача, у відповідача наявний борг за оплату концесійних платежів (з урахуванням індексації) за IV квартал 2018 року скоригований на індекс інфляції за поточний квартал відповідно до п.4 Методики розрахунку концесійних платежів, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 р. №639 в сумі 302303,25грн. з наступного розрахунку: 290819,40 грн. х 101,7% х 101,4%х100,8%, де: 290819,40грн. - проіндексований концесійний платіж за ІII квартал 2018 року, в тому числі 101,7% - індекс інфляції за жовтень 2018 року, 101,4% - індекс інфляції за листопад місяць 2018 року, 100,8% - індекс інфляції за грудень місяць 2018 року.
У зв`язку із несплатою суми концесійного платежу у повному обсязі позивач звернувся до відповідача з листом про сплату боргу в розмірі 1 441 038,24 грн. в т.ч. за IV квартал 2018 року в сумі 302 303,25грн. до 23.11.2017р.
Рішенням господарського суду Хмельницької області від 02.10.18р. (залишеного без змін постановою Північно - західного апеляційного господарського суду від 21.01.19р.) у справі №924/728/18 за позовом Шепетівської міської ради м. Шепетівка до товариства з обмеженою відповідальністю "Шепетівка Енергоінвест" м. Шепетівка про стягнення 567611,50грн. стягнуто із ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" на користь позивача 578 228,13грн. заборгованості з концесійних платежів за 4 квартал 2017 року та за І квартал 2018 року в розмірі 560 506,86грн., 7104,64грн. 3% річних нарахованих включно до 13.08.18р. та 8807,01грн. витрат із сплати судового збору.
Рішенням господарського суду Хмельницької області від 18.02.19р. у справі №924/1175/18 за позовом Шепетівської міської ради м. Шепетівка до товариства з обмеженою відповідальністю "Шепетівка Енергоінвест" м. Шепетівка про стягнення 587133,83 грн. стягнуто із ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" на користь позивача 578 228,13грн. заборгованості, 8905,70грн. 3% річних та 8807,01грню витрат із сплати судового збору. Вказаним рішенням встановлена підставність стягнення з відповідача заборгованості із сплати концесійних платежів за ІІ та ІІІ квартал 2018 року, а також 3% річних за період з 14.08.18р. по 30.11.18р.
Крім цього позивач просить стягнути 3% річних від простроченої суми за IV квартал 2018 року за період з 26.01.19р. по 28.02.19р. в сумі 844,80грн.; 3% річних від простроченої суми за IV квартал 2017 року та за І-ІІІ 2018р., які стягнуті рішеннями суду від 13.08.2018р. у справі №924/728/18, від 18.02.19р. у справі 924/1175/18 за період з 01.12.18р. по 28.02.19р.
Норми права, застосовані судом, оцінка доказів, аргументів, наведених учасниками справи, та висновки щодо порушення, не визнання або оспорення прав чи інтересів, за захистом яких мало місце звернення до суду.
Згідно ст. 11 ЦК України, підставами виникнення цивільних прав та обов`язків, зокрема, є договори та інші правочини.
Укладений між сторонами правочин, з якого виникли взаємні права та обов`язки, за своїм змістом і правовою природою є договором концесії.
Договір концесії (концесійний договір) - договір, відповідно до якого уповноважений орган виконавчої влади чи орган місцевого самоврядування (концесієдавець) надає на платній та строковій основі суб`єкту підприємницької діяльності (концесіонеру) право створити (побудувати) об`єкт концесії чи суттєво його поліпшити та (або) здійснювати його управління (експлуатацію) відповідно до цього Закону з метою задоволення громадських потреб (п. 2 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про концесії").
Концесія передбачає оплатне використання об`єкта концесії.
Концесійні платежі - це плата, обумовлена у концесійному договорі, яку вносить концесіонер за право створення (будівництва) та (або) управління (експлуатації) об`єктів, що надаються в концесію (ч. 1 ст. 2 Закону України "Про концесії").
Умови, розмір і порядок внесення концесійних платежів встановлено в Законі України "Про концесії", Законі України "Про особливості передачі в оренду чи концесію об`єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності" та в Постанові Кабінету Міністрів України "Про затвердження Методики розрахунку концесійних платежів" №639 від 12.04.2000р.
У пунктах 6, 7 статті 15 Закону України "Про особливості передачі в оренду чи концесію об`єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності" встановлено, що концесійні платежі вносяться концесіонером у розмірі, визначеному сторонами концесійним договором. Концесійні платежі встановлюються у фіксованому розмірі.
Зміст поняття фіксованого розміру концесійного платежу розкривається в Законі України "Про особливості передачі в оренду чи концесію об`єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності" (п. 7 ст. 15) та у Методиці розрахунку концесійних платежів (п.п. 1, 4).
У вказаних нормативних актах фіксований розмір концесійного платежу визначається як розмір концесійного платежу за перший квартал, що настає після укладення договору концесії і фіксується у договорі. У Методиці наведено формулу визначення фіксованого розміру концесійного платежу.
Індексацію концесійних платежів закріплено в Законі України "Про особливості передачі в оренду чи концесію об`єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності" та в Методиці розрахунку концесійних платежів. Так, згідно п. 8 ст. 15 Закону, фіксований розмір концесійних платежів, встановлений виходячи з вартості наданого в концесію об`єкта, підлягає індексації відповідно до законодавства. Згідно п. 4 Методики, розмір концесійного платежу за кожний наступний квартал визначається шляхом коригування концесійного платежу за попередній квартал на індекс інфляції за поточний квартал.
Зазначені вище положення Закону та Методики відображені сторонами у пункті 10 концесійного договору. Зокрема, сторони договору встановили фіксований розмір концесійного платежу та передбачили індексацію подальших концесійних платежів з посиланням на Методику розрахунку концесійних платежів. Тобто, в даному випадку інфляційне нарахування розміру концесійного платежу являється його складовою частиною. Отже, позивач не позбавлений права вимагати сплати концесійного платежу з врахуванням інфляційного нарахування, як це передбачено законом.
При цьому, п. 4 Методики розрахунку концесійних платежів у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2016 р. № 130 виключено. Натомість передбачено, що концесійний платіж розраховується одним із таких способів: 1) як частка (у відсотках) вартості наданого у концесію об`єкта за результатами його оцінки, проведеної в порядку, визначеному законодавством про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність; 2) як частка (у відсотках) чистого доходу від провадження концесійної діяльності (реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) з урахуванням суми фіксованого концесійного платежу, визначеної за результатами концесійного конкурсу; 3) як частка (у відсотках) вартості наданого у концесію об`єкта за результатами його оцінки, проведеної в порядку, визначеному законодавством про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність, та частка (у відсотках) чистого доходу від провадження концесійної діяльності (реалізації продукції (товарів, робіт, послуг).
Згідно ст. 20 ГК України держава забезпечує захист прав і законних інтересів суб`єктів господарювання та споживачів. Кожний суб`єкт господарювання та споживач має право на захист своїх прав і законних інтересів. Права та законні інтереси зазначених суб`єктів захищаються, в тому числі шляхом установлення, зміни і припинення господарських правовідносин.
Відповідач, підписавши концесійний договір, погодився з його умовами, між інших, щодо індексації платежів, отже підтвердив свою згоду з умовами стосовно сплати концесійних платежів з урахуванням інфляції.
Відповідно до ч. 1 статті 10, ст. 12 Закону України "Про концесії", частини 6 статті 15 Закону України "Про особливості передачі в оренду чи концесію об`єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності", ст. 241 Закону України "Про концесії" передбачено гарантії прав концесіонерів, зокрема, держава гарантує додержання встановлених актами законодавства умов для провадження концесіонерами діяльності, пов`язаної з виконанням концесійних договорів, захист їхніх прав і законних інтересів, а зміни, що вносяться до законодавства, не повинні погіршувати умов для провадження концесіонерами діяльності з реалізації проектів на умовах концесії. З огляду на викладене, концесіонер вносить концесійні платежі у розмірі, визначеному сторонами концесійним договором.
Згідно з Методикою розрахунку концесійних платежів, вибір способу розрахунку концесійного платежу здійснюється концесієдавцем самостійно з урахуванням сфери господарської діяльності, в якій об`єкт державної або комунальної власності надано в концесію.
Зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства. Договір є обов`язковим для виконання сторонами. Боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом (ст. ст. 526, 612, 629 ЦК України).
За заявлений позивачем період матеріали справи доказів оплати відповідачем розміру концесійного платежу не містять. Позивач реалізував своє право на досудове врегулювання спору, надіславши відповідачу вимогу про доплату концесійного платежу. Однак, відповідач у добровільному порядку вимогу не виконав.
Таким чином, факт наявності боргу у відповідача перед позивачем належним чином доведений, документально підтверджений, тому вимога про його стягнення є правомірною.
З приводу посилань відповідача на те, що він неодноразово звертався до позивача з проханням розглянути питання про звільнення відповідача від сплати концесійних платежів в зв`язку із збитковістю і низькою рентабельністю об`єкта концесії (який має важливе соціальне значення) з посиланням на Порядок визначення об`єктів концесії, концесіонерам яких можуть надаватись пільги щодо концесійних платежів, дотації, компенсації, та умов їх надання, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2000 р. №114, суд зазначає що вказаний Порядок передбачає право, а не обов`язок концесієдавця прийняти рішення про надання пільг, дотацій та компенсацій на умовах, зазначених концесіонером або відмову у наданні пільг, дотацій та компенсацій.
Позивач також просить стягнути 3% річних від простроченої суми за IV квартал 2018 року за період з 26.01.19р. по 28.02.19р. в сумі 844,80грн.; 3% річних від простроченої суми за IV квартал 2017 року та за І-ІІІ 2018р., які стягнуті рішеннями суду від 13.08.2018р. у справі №924/728/18, від 18.02.19р. у справі 924/1175/18 за період з 01.12.18р. по 28.02.19р.
Згідно зі ст. 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
Судом враховується, що рішенням господарського суду Хмельницької області від 02.10.2018 року у справі №924/728/18 за позовом Шепетівської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю "Шепетівка Енергоінвест", залишеним без змін постановою Північно-західного апеляційного господарського суду від 21.01.2019 р., стягнуто з відповідача 560506,86 грн. заборгованості з концесійних платежів та 7104,64 грн. 3% річних. Враховуючи зміст наданої позивачем копії позовної заяви у справі №924/728/18, зазначеним рішення встановлена підставність стягнення з відповідача заборгованості зі сплати концесійних платежів за IV квартал 2017 року в сумі 275379,15 грн. та І квартал 2018 р. в сумі 285127,71 грн., а також 3% річних в сумі 7104,64 грн. за період по 13.08.2018 р.
Поряд із цим судом береться до уваги, що рішенням господарського суду Хмельницької області від 18.02.19р. у справі №924/1175/18 за позовом Шепетівської міської ради м. Шепетівка до товариства з обмеженою відповідальністю "Шепетівка Енергоінвест" м. Шепетівка про стягнення 587133,83 грн. стягнуто із ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" на користь позивача 578 228,13грн. заборгованості, 8905,70грн. 3% річних (за період з 14.08.18р. по 30.11.18р.), 8807,01грн. витрат із сплати судового збору.
Частиною 4 ст. 75 ГПК України передбачено, що обставини, встановлені рішенням суду в господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.
Враховуючи вищезазначене, зокрема, набрання рішеннями господарського суду Хмельницької області від 02.10.2018 року у справі №924/728/18 та від 18.02.19р. у справі №924/1175/18 законної сили, перевіривши поданий позивачем розрахунок заявлених до стягнення 3% річних в сумі 8423,51грн. (на заборгованість стягнуту за вказаними рішеннями), суд доходить висновку, що останні нараховано правомірно, в можливих межах, а тому позовні вимоги про їх стягнення підлягають задоволенню.
Судом також перевірено нарахування 3% річних на заявлену заборгованість за період з 26.01.19р. по 28.02.19р. у розмірі 844,80грн. та встановлено правомірність їх нарахування, а тому останні підлягають стягненню у повному розмірі.
Відповідно до статті 73 Господарського процесуального кодексу України: доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Згідно зі ст. 74 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Відповідно до частини 1 статті 86 Господарського процесуального кодексу України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.
Враховуючи вищезазначені обставини справи у їх сукупності, положення законодавства, суд доходить висновку, що позовні вимоги заявлено правомірно та підлягають задоволенню.
У зв`язку із задоволенням позовних вимог витрати зі сплати судового збору покладаються на відповідача відповідно до ст. 129 ГПК України.
Керуючись ст.ст. 4, 20, 74, 76, 77, 86, 123, 129, 233, 236, 238, 240, 241, 247, 248, 251, 252, 327 Господарського процесуального кодексу України, суд
ВИРІШИВ:
Позов Шепетівської міської ради, м. Шепетівка до Товариства з обмеженою відповідальністю "Шепетівка Енергоінвест", м. Шепетівка про стягнення 311571,56 грн. заборгованості за концесійним договором задовольнити.
Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю "Шепетівка Енергоінвест" (м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 95, код ЄДРПОУ 37587657) на користь Шепетівської міської ради (м. Шепетівка, вул. Островського, 4; код ЄДРПОУ 34175421) - 302 303,25 грн. (триста дві тисячі триста три гривні 25 коп.) концесійного платежу, 9268,31грн. (дев`ять тисяч двісті шістдесят вісім гривень 31 коп.) 3% річних, 4673,57грн. (чотири тисячі шістсот сімдесят три гривні 57коп.) витрат по оплаті судового збору.
Видати наказ.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду (ч. ч. 1, 2 ст. 241 ГПК України).
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення (ч. 1 ст. 256 ГПК України).
Апеляційна скарга подається в порядку, передбаченому ст. 257 ГПК України, з урахуванням п.п. 17.5 Розділу ХІ "Перехідні положення" ГПК України.
Повний текст рішення складено 05.07.19р.
Суддя М.Є. Муха
Віддруковано 4 примірники: 1 - до справи, 2 - позивачу (30405, м. Шепетівка, вул.Островського, 3), 3,4 - відповідачу (30400, м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 95; 30400, м. Шепетівка, пров. Короленка, 1а). Всім з повідомленням про вручення.