Рішення № 82535378, 18.06.2019, Кіровоградський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
18.06.2019
Номер справи
340/891/19
Номер документу
82535378
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 червня 2019 року м. Кропивницький Справа № 340/891/19

Кіровоградський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого судді: Притули К.М.,

за участю секретаря: Потєхіної І.В.

представника позивача: Марченко Ю.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні за правилами загального позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області про скасування податкових повідомлень рішень,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Кіровоградського окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області, в якому просить:

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 09.11.2018 року № 0141552-5208-1123;

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 09.11.2018 року № 0141553-5208-1123;

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 09.11.2018 року № 0141554-5208-1123;

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 09.11.2018 року № 0141555-5208-1123;

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 09.11.2018 року № 0141556-5208-1123;

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 09.11.2018 року № 0141557-5208-1123;

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 09.11.2018 року № 0141558-5208-1123;

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 27.03.2019 року № 0017052-5208-1123;

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 27.03.2019 року № 0017053-5208-1123;

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 27.03.2019 року № 0017054-5208-1123;

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 27.03.2019 року № 0017055-5208-1123;

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 27.03.2019 року № 0017056-5208-1123;

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 27.03.2019 року № 0017057-5208-1123;

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 27.03.2019 року № 0017058-5208-1123;

- скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 01.08.2018 року №0132951-5204-1123.

В обґрунтування позову позивач зазначив, що обов`язок по нарахуванню сум податкового зобов`язання за платежем податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості та транспортні засоби покладено на контролюючі органи, яким для визначення розміру вказаного податку необхідно встановити базу оподаткування та володіти відомостями для визнання суми податкового зобов`язання. Проте відповідачем не надано документального підтвердження того, що інформація, яка використана під час розрахунку податкового зобов`язання відповідає даним, які містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, тому, спірне рішення є протиправним та підлягає скасуванню.

Ухвалою суду від 08 квітня 2019 року дану позовну заяву було залишено без руху та встановлено час для виправлення недоліків (а.с.25-26).

Ухвалою Кіровоградського окружного адміністративного суду від 05 лютого 2019 року, відкрито провадження в адміністративній справі за правилами загального позовного провадження (а.с.1-2).

07 травня 2019 року ухвалою суду відкладено розгляді справи в зв`язку з неявкою представників сторін в судове засідання (а.с.36-37).

21 травня 2019 року ухвалою суду задоволено клопотання представника позивача та відкладено розгляд справи (а.с.51-52).

30 травня 2019 року ухвалою Кіровоградського окружного адміністративного суду закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду (а.с.58-59).

21.05.2019 (вх. № 3206) на адресу суду від Головного управління ДФС в Кіровоградській області надійшло заперечення на позовну заяву. Відповідач просить відмовити в задоволені позовних вимог. В обґрунтування своєї позиції зазначає, що за звітний 2017 рік сформовані податкові повідомлення-рішення по наступним об`єктам нерухомості: житловий будинок по АДРЕСА_1 реєстр.номер НОМЕР_1 на суму 221,57 грн.; квартира по АДРЕСА_2 реєстр.номер НОМЕР_2 на суму 26,27 грн.; нежитлове приміщення по АДРЕСА_3 реєстр.номер НОМЕР_3 на суму 366,56 грн.; нежитлове. приміщення по пров АДРЕСА_3 ,3 реєстр.номер НОМЕР_4 на суму 356,64 грн.; нежитлове приміщення по АДРЕСА_3 реєстр.номер НОМЕР_5 на суму 47,09 грн.; нежитлове приміщення по АДРЕСА_3 , АДРЕСА_3 реєстр.номер НОМЕР_6 на суму 399,20 грн.; комплекс по АДРЕСА_4 , АДРЕСА_5 реєстр.номер НОМЕР_7 на суму 2296,96 грн. За звітний 2018 рік сформовані податкові повідомлення-рішення по наступним об`єктам: житловий будинок по АДРЕСА_1 реєстр.номер НОМЕР_1 на суму 515,56 грн.; квартира по АДРЕСА_2 реєстр.номер НОМЕР_2 на суму 61,13 грн.; нежитлове приміщення по АДРЕСА_3 реєстр.номер НОМЕР_3 на суму 497,55 грн.; нежитлове приміщення по АДРЕСА_3 реєстр.номер НОМЕР_4 на суму 829,86 грн.; нежитлове приміщення по АДРЕСА_3 реєстр.номер НОМЕР_5 на суму 69,73 грн.; нежитлове приміщення по АДРЕСА_3 реєстр.номер НОМЕР_8 на суму 382,85 грн.; комплекс по вул АДРЕСА_4 , АДРЕСА_5 реєстр.номер НОМЕР_7 на суму 5344,74грн.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримала в повному обсязі та просила їх задовольнити, посилаючись на обставини зазначені в позовній заяві.

Представник відповідача в судове засідання не з`явився про місце, день та час розгляду справи повідомлявся належним чином.

Заслухавши думку представника позивача, розглянувши документи і матеріали, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлено наступне.

Суд зазначає, що 01.01.2015 набрав чинності Закон України №71-VIII від 28.12.2014 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», яким викладено в новій редакції ст.266 Податкового кодексу України «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Пунктом 4 Прикінцевих положень Закон України №71-VIII від 28.12.2014 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» рекомендовано органам місцевого самоврядування у місячний термін з дня опублікування цього Закону переглянути рішення щодо встановлення на 2015 рік податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об`єктів житлової нерухомості, а також прийняти та оприлюднити рішення щодо встановлення у 2015 році податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об`єктів нежитлової нерухомості, податку на майно (в частині транспортного податку) та акцизного податку з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

У пп.266.1.1 п.266.1 ст.266 Податкового кодексу України зазначено, що платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об`єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

Відповідно до пп.10.1.1 п.10.1 ст.10 Податкового кодексу України до місцевих податків належить податок на майно.

Як зазначено у п.8.3 ст.8 Податкового кодексу України, до місцевих належать податки та збори, що встановлені відповідно до переліку і в межах граничних розмірів ставок, визначених цим Кодексом, рішеннями сільських, селищних і міських рад у межах їх повноважень, і є обов`язковими до сплати на території відповідних територіальних громад.

Згідно з пп.12.3.4 п.12.3 ст.12 Податкового кодексу України рішення про встановлення місцевих податків та зборів офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом.

При цьому, п.4 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 24.12.2015 за №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» установлено, що в 2016 році до прийнятих рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів на 2016 рік не застосовуються вимоги, встановлені підпунктом 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України та Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

У ч.1 ст.3 Бюджетного кодексу України зазначено, що бюджетний період для всіх бюджетів, що складають бюджетну систему України, становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року.

Об`єктом оподаткування є об`єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка (пп.266.2.1 п.266.2 ст.266 Податкового кодексу України).

Базою оподаткування є загальна площа об`єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток (пп.266.3.1 п.266.3 ст.266 Податкового кодексу України).

База оподаткування об`єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності (пп.266.3.2 п.266.2 ст.266 Податкового кодексу України).

Відповідно до пп.266.4.1 п.266.4 ст.266 Податкового кодексу України база оподаткування об`єкта/об`єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи - платника податку, зменшується: а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів; б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів; в) для різних типів об`єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів. Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

Ставки податку для об`єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об`єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об`єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування (пп.266.5.1 п.266.5 ст.266 Податкового кодексу України).

У пп.266.6.1 п.266.1 ст.266 Податкового кодексу України зазначено, що базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

Правове регулювання транспортного податку міститься в ст. 267 Податкового кодексу України, згідно пп. 267.1.1 п. 261.1 якої платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 цієї статті є об`єктами оподаткування.

Відповідно до пп.4.1.9 п.4.1 ст.4 Податкового кодексу України одним з принципів на яких ґрунтується Податкове законодавство України є принцип стабільності - коли зміни до будь-яких елементів податків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початку нового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податки та збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягом бюджетного року.

Встановлення місцевих податків виключно відповідними рішеннями органів місцевого самоврядування закріплено, також, п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.143 Конституції України.

к зазначено у пп.54.3.3 п.54.3 ст.54 Податкового кодексу України, контролюючий орган зобов`язаний самостійно визначити суму грошових зобов`язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток або від`ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо: згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов`язань з окремого податку або збору, застосування штрафних (фінансових) санкцій та пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган.

Відповідно до пп.266.10.3 п.266 ст.266 Податкового кодексу України податкове зобов`язання з цього податку може бути нараховано за податкові (звітні) періоди (роки) в межах строків, визначених пунктом 102.1 статті 102 цього Кодексу.

Згідно з п.102.1 ст.102 Податкового кодексу України контролюючий орган, крім випадків, визначених пунктом 102.2 цієї статті, має право провести перевірку та самостійно визначити суму грошових зобов`язань платника податків у випадках, визначених цим Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня (2555 дня у разі проведення перевірки контрольованої операції відповідно до статті 39 цього Кодексу), що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, визначеної пунктом 133.4 статті 133 цього Кодексу, та/або граничного строку сплати грошових зобов`язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше, - за днем її фактичного подання. Якщо протягом зазначеного строку контролюючий орган не визначає суму грошових зобов`язань, платник податків вважається вільним від такого грошового зобов`язання (в тому числі від нарахованої пені), а спір стосовно такої декларації та/або податкового повідомлення не підлягає розгляду в адміністративному або судовому порядку. У разі подання платником податку уточнюючого розрахунку до податкової декларації контролюючий орган має право визначити суму податкових зобов`язань за такою податковою декларацією протягом 1095 днів з дня подання уточнюючого розрахунку.

У разі якщо грошове зобов`язання нараховане контролюючим органом до закінчення строку давності, визначеного у пункті 102.1 цієї статті, податковий борг, що виник у зв`язку з відмовою у самостійному погашенні такого грошового зобов`язання, може бути стягнутий протягом наступних 1095 календарних днів з дня виникнення податкового боргу. Якщо платіж стягується за рішенням суду, строки стягнення встановлюються до повного погашення такого платежу або визначення боргу безнадійним (п.102.4 ст.102 Податкового кодексу України).

Судом встановлено, що Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області 09.11.2018 року прийнято податкове повідомлення - рішення №0141552-5208-1123 форми «Ф», яким визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 26,27 грн.; податкове повідомлення - рішення №0141553-5208-1123, яким визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 2296,96 грн.; податкове повідомлення - рішення №0141554-5208-1123, яким визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 399,20 грн.; податкове повідомлення - рішення №0141555-5208-1123, яким визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 221,57 грн.; податкове повідомлення - рішення №0141556-5208-1123, яким визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 47,09 грн.; податкове повідомлення - рішення №0І41557-5208-1123, яким визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 366,56 грн.; податкове повідомлення - рішення №0141558-5208-1123, яким визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 356,64 грн.

Також, Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області 27.03.2019 прийнято податкове повідомлення - рішення №0017052-5208-1123, яким визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 497,55 грн.; податкове повідомлення - рішення N90017053-5208-1123, яким визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 515,56 грн.; податкове повідомлення - рішення №0017054-5208-1123, яким визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 461,13 грн.; податкове повідомлення - рішення №0017055-5208-1123, яким визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 829,86 грн.; податкове повідомлення - рішення №0017056-5208-1123, яким визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 5344,74 грн.; податкове повідомлення - рішення №0017057-5208-1123, яким визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 69,73 грн.; податкове повідомлення - рішення №0017058-5208-1123, яким визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 382,85 грн.

Судом встановлено, що вищезазначеними податковими повідомленнями-рішеннями відповідач визначив позивачу суми податкового зобов`язання за платежем податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, що сплачується фізичними особами які є власниками об`єктів.

Крім цього, судом встановлено, що Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області 01.08.2018 прийнято податкове повідомлення - рішення №0132951-5204-1123, яким ОСОБА_1 визначено до сплати податкове зобов`язання в сумі 18 750,00 грн. по транспортному податку з фізичних осіб.

Відповідно до пояснень представника позивача, ним направлявся адвокатський запит № 97918 від 01.04.2019 (а.с. 19, 20-21) щодо отримання від відповідача даних об`єктів нерухомості та транспортних засобів, відносно яких нараховано податкові зобов`язання, але відповідачем не надано документального підтвердження того, що інформація, яка використана під час розрахунку податкового зобов`язання ОСОБА_1 відповідає вимогам чинного законодавства України та надає право контролюючим органам для визначення податкового зобов`язання.

Суд зазначає, що дана інформація також була витребувана судом.

Відповідно до пункту 3 Порядку подання інформації про платників податків, об`єкти оподаткування та об`єкти, пов`язані з оподаткуванням, для забезпечення ведення їх обліку, а також обчислення та справляння податків і зборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2011 № 1386, органи, що ведуть облік або реєстрацію рухомого майна та інших активів, які є об`єктом оподаткування, подають щомісяця до 10 числа органам державної податкової служби інформацію про власників та/або користувачів таких майна та активів, розміщених на відповідній території, а також про транспортні засоби, зареєстровані у зазначених органах, та їх власників, у тому числі: ДФС - про транспортні засоби і про їх власників та/або користувачів; територіальним органам ДФС за місцезнаходженням - про власників та/або користувачів рухомого майна, крім транспортних засобів та інших активів, які є об`єктом оподаткування.

Інформація про оподатковуване нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, щодо якого у фізичних осіб виникає або припиняється право власності, подається відповідно до Порядку подання органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та органами, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, відомостей, необхідних для розрахунку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012 р. № 476, а саме Мін`юст подає ДФС інформацію про об`єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, у тому числі нерезидентів (далі - нерухоме майно), із зазначенням прізвища, імені та по батькові фізичної особи, реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органові і мають відмітку у паспорті), найменування юридичної особи та її податкового номера, адреси і типу нерухомого майна, його реєстраційного номера, загальної та житлової площі нерухомого майна, виду спільної власності (у разі, коли таке майно належить на праві спільної власності), розміру частки у праві спільної власності (у разі, коли таке майно належить на праві спільної часткової власності), підстави виникнення права власності і дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

Однак, як свідчать матеріали справи, відповідних витягів та довідок відповідачем не надано.

Згідно з ч.1 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст.72 цього Кодексу. При цьому, за приписами частини другої статті 71 цього Кодексу в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Відповідачем, як суб`єктом владних повноважень, не виконано покладеного на нього обов`язку по доказуванню правомірності прийняття спірного рішення, тому суд вважає його такими, що винесене не на підставі, не в межах повноважень та не у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Таким чином суд дійшов висновку, що відповідачем не доведено обґрунтованості сум податку, визначених у оскаржуваних податкових повідомленнях-рішеннях, що є підставою для визнання їх протиправними та скасування.

Відповідно до ч.1 ст.139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Таким чином, суд присуджує на користь позивача всі здійснені, документально підтверджені, витрати по сплаті судового збору у розмірі 768,40 грн. з Державного бюджету України за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.

Керуючись статтями 243-246, 250, 262 КАС України, суд

в и р і ш и в

Позовні вимоги ОСОБА_1 ( АДРЕСА_6 , рнокпп: НОМЕР_9 ) до Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області (вул. Велика Перспективна, 55, м.Кропивницький, 25006, код ЄДРПОУ 39393501) про скасування податкових повідомлень рішень – задовольнити.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 09.11.2018 року № 0141552-5208-1123.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 09.11.2018 року № 0141553-5208-1123.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 09.11.2018 року № 0141554-5208-1123.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 09.11.2018 року № 0141555-5208-1123.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 09.11.2018 року № 0141556-5208-1123.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 09.11.2018 року № 0141557-5208-1123.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 09.11.2018 року № 0141558-5208-1123.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 27.03.2019 року № 0017052-5208-1123.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 27.03.2019 року № 0017053-5208-1123.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 27.03.2019 року № 0017054-5208-1123.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 27.03.2019 року № 0017055-5208-1123.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 27.03.2019 року № 0017056-5208-1123.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 27.03.2019 року № 0017057-5208-1123.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 27.03.2019 року № 0017058-5208-1123.

Скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Кіровоградській області від 01.08.2018 року №0132951-5204-1123.

Присудити на користь ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 768,40 грн. за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Третього апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.

Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України, до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Кіровоградський окружний адміністративний суд.

Дата складання та підписання рішення в повному обсязі 21 червня 2019 року.

Суддя Кіровоградського

окружного адміністративного суду К.М. Притула