
Справа № 484/2866/19
Провадження № 3/484/1168/19
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
21.06.2019 року м. Первомайськ
Суддя Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Літвіненко Т.Я., розглянувши адміністративну справу, яка надійшла до суду 18.06.2019 року від Баштанського управління ГУ ДФС у Миколаївській області про притягнення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , одруженого, який має на утримані двох неповнолітніх дітей, проживає за адресою: АДРЕСА_1 ., до адміністративної відповідальності, передбаченої я. 1 ст. 163-4 КУпАП
В С Т А Н О В И Л А :
До суду надійшов матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст. 163-4 КУпАП.
Згідно ст. 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Відповідно до ст. 278 КупАП, орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує такі питання: 1) чи належить до його компетенції розгляд даної справи; 2) чи правильно складено протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення; 3) чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду; 4) чи витребувано необхідні додаткові матеріали; 5) чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їх законних представників і адвоката.
Згідно ст. 276 КУпАП за загальним правилом справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.
Справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121 - 126, 127-1 - 129, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130 і статтею 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.
Справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 177 і 178 цього Кодексу, розглядаються за місцем їх вчинення або за місцем проживання порушника.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 000901/14-29-51-06/41903250 від 14.06.2019 року ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 163-4 КУпАП, яка не відноситься до категорії справ, що можуть розглядатися за місцем проживання порушника, а тому повинна розглядатися за місцем його вчинення за загальними правилами територіальної підсудності.
З матеріалів справи вбачається, що місцезнаходження платника податків, юридичної особи ТОВ "Діалт" знаходиься за адресою: АДРЕСА_2 Ювілейна,77 АДРЕСА_3 , отже місце вчинення правопорушення відноситься до територіальної підсудності Баштанського районного суду Миколаївської області.
На підставі вищевикладеного, вважаю за необхідне зазначені матеріали про адміністративне правопорушення повернути до Баштанського управління ГУ ДФС у Миколаївській області.
Керуючись ст.245, 268, 277, 278 КУпАП,
П О С Т А Н О В И Л А:
Протокол про адміністративне правопорушення № 000901/14-29-51-06/41903250 від 14.06.2019 року про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 163-4 КУпАП та додані документи повернути до Баштанського управління ГУ ДФС у Миколаївській області.
СУДДЯ: Т.Я. Літвіненко