
справа № 566/605/19
провадження № 3/566/494/19
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13 червня 2019 року смт. Млинів Рівненської області
Млинівський районний суд Рівненської області
Суддя Млинівського районного суду Рівненської області Лободзінський А.С. розглянувши матеріали, які надійшли від Головного управління ДФС у Рівненській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жительки с АДРЕСА_1 Ратнів Млинівського району Рівненської області, фізичної особи-підприємця, -
за ч.1 ст. 163-1 та ч.1 ст.163-4 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В:
19 березня 2019 року при перевірці ТзОВ «Терлич», директором якого є ОСОБА_1 , встановлено порушення п.п. «а» п.п.14.1.11, пп.14.1.257, п.14 ст. 14, п.44.1, п.44.2, ст..44 розділу І, пп.134.1. п.134.1 ст.134 пп.140.5.4 п.140.5 ст.140 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, в результаті чого, знижено податок на прибуток на суму 355 255 грн.; пп.266.1.1, пп.266.2.1 п.266.2, пп.266.3.3. п.266.3, пп. 266.5.1 п.266.5, пп.266.7.5 п.266.7, пп.266.9.1 п.266.9 ст.266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, в результаті чого занижено податкові зобов`язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки до бюджету Вербенської сільської ради на загальну суму 5 224,76 грн. (акт перевірки № 567/17-00-14-01/36921849 від 19.03.2019 року ).
Вказаною перевіркою, також було встановлено порушення ведення податкового обліку у ТзОВ «Терлич» за період з 01.01.2016 року по 03.12.2018 року, що призвело до порушення 14.1.180 п. 14.1 ст. 14, пп.163.1.1 п.163.1 ст.163, пп.164.2.7, пп.164.2.11, п.164.2 ст. 164, п.167.1 ст.167, пп.168.1.1 п.168.1 ст.168, пп.169.4.1 п.169.4 ст.169, пп.170.7.3 п.170.7 ст.170, пп.1.1, пп.1.2, пп.1.3, пп.1.4, пп.1.5, пп.1.6 п.161 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ №2755-VI від 02.12.2010р., в результаті чого не утриманий і не перерахований до бюджету ПДФО в сумі 17149,05 грн. та військовий збір в сумі 1429,08 грн..
Своїми діями ОСОБА_1 вчинила адміністративні правопорушення, передбачені ч.1 ст.163-1 та ч.1 ст.163-4 КУпАП.
По вказаних порушеннях складено два протоколи, які разом із матеріалами одночасно надійшли до суду.
Відповідно до ч. 2 ст. 36 КУпАП – якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.
У відповідності до вимог п. 26.1 «Інструкції з діловодства у місцевих загальних судах, апеляційних судах областей, апеляційних судах областей, апеляційних судах міст Києва та Севастополя, апеляційному суді Автономної республіки Крим та Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ» затвердженої наказом Державної судової адміністрації та погодженої Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних та адміністративних справ 17 грудня 2013 року у разі об`єднання справ про адміністративні правопорушення в одну справу об`єднаній справі присвоюється номер тієї справи, яка надійшла до суду першою.
ОСОБА_1 в судовому засіданні підтвердила факт проведення перевірки 19 березня 2019 року у ТзОВ «Терлич» та долучила до матеріалів справи копію скарги за своїм підписом, яка була подана 3 травня 2019 року до Державної фіскальної служби України з приводу виявлених проведеною перевіркою порушень.
Вивчивши матеріали справи, приходжу до висновку, що провадження у справі підлягає закриттю з наступних підстав.
Згідно з ч.2 ст. 38 КУпАП якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.
Так, судом встановлено, що адміністративні правопорушення, вчинені ОСОБА_1 не носять характер триваючих правопорушень і на момент надходження до суду зазначених матеріалів про адміністративні правопорушення, з дня вчинення останнього правопорушення минуло більше трьох місяців, що свідчить про закінчення строків накладення адміністративного стягнення.
Враховуючи наведене, вважаю за необхідне провадження у справі про адміністративні правопорушення, передбачені ч.1 ст. 163-1 та ч.1 ст.163-4 КУпАП відносно ОСОБА_1 закрити у зв`язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
На підставі наведеного, керуючись статтями ст. 38, 283-285,294 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
Справи про адміністративні правопорушення за № 566/605/19 з номером провадження 3/566/494/19 та №566/606/19 з номером провадження №3/566/495/19 відносно ОСОБА_1 , передбачені ст.. .1 ст. 163-1 та ч.1 ст.163-4 КУпАП – об`єднати в одне провадження і присвоїти № 566/605/19.
Провадження у справі про адміністративні правопорушення, передбачені ч.1 ст. 163-1 та ч.1 ст.163-4 КУпАП відносно ОСОБА_1 – закрити у зв`язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена до Рівненського апеляційного суду через Млинівський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.
СУДДЯ: