Рішення № 82399719, 13.06.2019, Краматорський міський суд Донецької області

Дата ухвалення
13.06.2019
Номер справи
234/8332/18
Номер документу
82399719
Форма судочинства
Цивільне
Державний герб України

Справа № 234/8332/18

Провадження № 2/234/166/19

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 червня 2019 року м. Краматорськ

Краматорський міський суд Донецької області в складі:

судді – Демидової В.К.,

при секретарі – Літвінові А.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Краматорську

цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» виробнича одиниця «Краматорськрайтепломережа» про спонукання та зобов`язання закриття особового рахунку № НОМЕР_1 та неправомірне нарахування коштів за неотримані теплові послуги, зловживання монопольним становищем,-

Обставини справи:

07 червня 2018 року позивач – ОСОБА_1 звернувся до суду із позовною заявою до Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» виробнича одиниця «Краматорськрайтепломережа» про спонукання та зобов`язання закриття особового рахунку № НОМЕР_1 та неправомірне нарахування коштів за неотримані теплові послуги, зловживання монопольним становищем.

Свої вимоги мотивує тим, що тим, що він є власником квартири АДРЕСА_1 , відповідно до Договору дарування ВВВ № 002120 від 29.12.2003 року, номер Витягу Краматорського БТІ № 2805147 від 11.02.2004 року. Вказує, що він 08 лютого 2018 року звернувся з письмовою заявою до відповідача з вимогою про закриття особового рахунку № НОМЕР_1 , бо він повністю відмовився від послуг відповідача щодо постачання теплової енергії, у зв`язку з неякісними послугами. На даний час він бажає, щоб теплопостачальна організація ВО «КМРТС» закрила особовий рахунок № НОМЕР_1 , припинила надсилати неправомірні нарахування коштів за недотримані теплові послуги. Щоб не замерзнути в своєму відокремленому приміщенні, ним було встановлено електричне автономне опалення з проектом та згодами енергопостачальної організації.

Ним до теплопостачальної організації було подано заяву вх.. № 701 від 09.10.2017 р., де було прохання документально зафіксувати відсутність приладів опалення, повну ізоляцію стояків центрального опалення, повну ізоляцію огороджувальних конструкцій із сусідніми помешканнями.

Його заява в черговий раз була проігнорована теплопостачальною організацією ВО «КМРТС». Його заява № 019381 від 08.02.2018 року про закриття особового рахунку також була проігнорована.

Зазначає, що те, що його квартира не має опалювальних приладів - радіаторів і не отримує послугу з центрального теплопостачання свідчать факти: протокол №9612 від 04.12.2017 року, протокол № 1920 від 19.01.2018 року дослідження повітря житлових та громадських приміщень Краматорської міської філії державної установи «Донецькій обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України»; акт дослідження його житлового приміщення співвласниками житлових приміщень АДРЕСА_2 від 14.03.2018 року. Технічний паспорт зареєстрований № 6432-П від 28.12.2017р. де в технічній характеристики квартири пункти 7,8. Увесь опалювальний сезон 2017-2018р.р. він зовсім не отримував послугу з теплопостачання, а теплопостачальна організація справно надсилає йому квитанції про сплату неотриманої послуги. Крім того, зазначив, що теплопостачальна організація не безкоштовно постачає теплову енергію на їх будинок, вона заробляє гроші. Так як повністю за ізольовані транзитні трубопроводи центрального опалення проходять в межах його відокремленого житлового приміщення і теплопостачальна організація використовує територію його житлового приміщення він бажав би отримати за транзит теплоносія на вищестоящі поверхи, суму, вказану в квитанції на оплату комунальних послуг за травень 2018 р. за весь опалювальний сезон, а саме 6155грн. 83 коп.

Також, за те, що він і його сім`я з 2008 року мерзли в своєму відокремленому приміщенні, втрачали час на чекання контролерів, за який він міг би заробити гроші, за свавілля та перешкоди в отриманні необхідних йому документів, час, який був витрачений на прохання видати йому останні акти вимірів температури 2016-2017р., які були видані через півроку після зняття вимірів, витрачений час за видачу ТУ, які повинні були видані йому по його першому запиту. Теплопостачальна організація повинна відповідати за свої протиправні дії; та зловживає монопольним становищем. Моральну шкоду з інфляцією він оцінюю у 20000 грн. Тому просить спонукати та зобов`язати теплопостачальну організацію ВО «КМРТС» закрити особовий рахунок № НОМЕР_1 і не нараховувати фіктивні розрахунки за фактично неотриманні послуги. За транзит теплоносія по території його квартири іншими житловим приміщенням просить стягнути з відповідача 6155 грн. 83 коп. рівну сумі нарахованій в квитанції за травень 2018 року, за фактично не отриману послугу. За зловживання монопольним становищем, за втрату часу, за дискомфортні та антисанітарні умови мешкання, за свавілля та знущання з нього, як зі споживача в отриманні необхідних документів просить стягнути з відповідача моральну шкоду з інфляцією рівну сумі у 20000 грн. 00 коп., а всього 26155,83 грн.

Ухвалою Краматорського міського суду Донецької області від 11 червня 2018 року позовну заяву ОСОБА_1 до Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» виробнича одиниця «Краматорськрайтепломережа» про спонукання та зобов`язання закриття особового рахунку № НОМЕР_1 та неправомірне нарахування коштів за неотримані теплові послуги, зловживання монопольним становищем, залишено без руху.

Ухвалою суду від 17 липня 2018 року відкрито провадження по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» виробнича одиниця «Краматорськрайтепломережа» про спонукання та зобов`язання закриття особового рахунку № НОМЕР_1 та неправомірне нарахування коштів за неотримані теплові послуги, зловживання монопольним становищем, в порядку загального позовного провадження та справа призначена до підготовчого судового засідання на 20 серпня 201 року.

14 серпня 2018 року від представника відповідача надійшов відзив на позовну заяву , який долучений на матеріалів справи.

Ухвалою суду від 20 серпня 2018 року підготовче судове засідання по вказаній цивільній справі відкладено до 01 жовтня 2018 року.

Ухвалою суду від 01 жовтня 2018 року підготовче судове провадження по вказаній цивільній справі закрито та справа призначена до судового розгляду по суті на 2 листопада 2018 року.

07 листопада 2018 року від позивача надійшла відповідь на відзив відповідача, яка долучена до матеріалів справи, відповідно до якої вважають позовні вимоги в частині закриття особового рахунку № НОМЕР_1 з підстави неотримання теплової енергії та відповідного виконання відключення позивачем від центрального опалення є безпідставними та такими, що суперечать вимогам діючого законодавства, а саме:

Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» засноване на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходяться в управлінні обласної ради. До складу підприємства входить 18 виробничих одиниць, що надають послуги по постачанню теплової енергії споживачам населених пунктів Донецької області. Однією із таких виробничих одиниць є «Краматорськміжрайтепломережа».

Відповідач є суб`єктом господарської діяльності, який здійснює її самостійно з дотриманням принципів підприємницької діяльності передбачених ч.’ ст. 19, ч.’ ст.43, ст.44 Господарського кодексу України.

Відкриття, ведення, закриття особових рахунків споживачів відповідач веде з метою наявного обліку отриманої щомісячно теплової енергії, відповідно до показань приладів обліку та встановлених тарифів на теплову енергію виконуючи нарахування в порядку передбаченому п.12 Постанови КМУ «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» № 630 від 21.07.2005 року.

Відповідно до статті 24 Закону України «Про теплопостачання» № 2633-ІУ від 02.06.2005 року, споживач теплової енергії має право на вибір одного або декількох джерел теплової енергії чи теплопостачальних організацій, якщо це можливо за існуючими технічними умовами.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 були затверджені Правила на-дання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі - Правила).

Згідно з пунктами 24, 25, 26 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, в редакції, чинній на момент виникнення спірних відносин, споживачі можуть відмовитися від отримання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у порядку, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства. Самовільне відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води забороняється.

Відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у разі, коли технічна можливість такого відключення передбачена затвердженою органом місцевого самоврядування відповідно до Закону України "Про теплопостачання" схемою теплопостачання, за умови забезпечення безперебійної роботи інженерного обладнання будинку та вжиття заходів щодо дотримання в суміжних приміщеннях вимог будівельних норм і правил з питань проектування житлових будинків, опалення, вентиляції, кондиціонування, будівельної теплотехніки; державних будівельних норм з питань складу, порядку розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва, а також норм проектування реконструкції та капітального ремонту в частині опалення.

На виконання вимог пункту 25 Правил наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 № 4, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.12.2005 № 1478/11758, затверджено Порядок відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання (далі - Порядок).

Цей Порядок визначає процедуру відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води житлового будинку (секції, під`їзду) або його окремих приміщень при відмові споживачів від послуг централізованого опалення та постачання гарячої води.

Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 06.11.2007 № 169, у Порядок були внесені зміни, загальний зміст яких зводиться до можливості відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води лише цілого житлового будинку, а не його окремих приміщень.

Наразі зазначений Порядок є дійсним та єдиним нормативним актом, яким врегулюванні питання відключення Споживачів від мережі центрального теплопостачання та його положення жодним чином не порушують права власників житлових приміщень, відповідна правова позиція була висловлена у постанові Верховного суду України від 04.04.2018 року по справі № 826/9835/16.

Зокрема, у відповідності до пунктів 2.1, 2.2 Порядку відключення, в редакції чинній на момент виникнення спірних відносин, для вирішення питання відключення житлового будинку (будинків) від мереж централізованого опалення його власник (власники) повинен (повинні) звернутися до Комісії з письмовою заявою про відключення від мереж ЦО і ГВП.

У заяві про відключення від мереж ЦО і ГВП власник (власники) будинку зазначає причини відключення.

До заяви додається копія протоколу загальних зборів мешканців будинку щодо створення ініціативної групи з вирішення питання відключення від мереж ЦО і ГВП та прийняття рішення про влаштування у будинку системи індивідуального або автономного опалення. Рішення про відключення будинку від системи централізованого опалення з улаштуванням індивідуального опалення повинно бути підтримане всіма власниками (уповноваженими особами власників) приміщень у житловому будинку.

Комісія розглядає надані документи лише за наявності затвердженої органом місцевого само-врядування в установленому порядку оптимізованої схеми перспективного розвитку систем теплопостачання населеного пункту та у відповідності до неї.

Згідно з підпунктами 2.2.2, 2.2.3 пункту 2.2 вказаного Порядку, підставою для відмови у на-данні дозволу на відключення від мереж ЦО і ГВП є невиконання умов, визначених у пунктах 2.1 та 2.2 цього Порядку.

У разі незгоди заявника з відмовою спір вирішується в судовому порядку.

Якщо заявником є власник, наймач (орендар) окремого приміщення, Комісія має право не розглядати його заяву до прийняття рішення про відключення від мереж централізованого теплопостачання всього будинку.

Таким чином, здійснення відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання можливе лише всього житлового будинку за умови обов`язкової відмови всіх споживачів будинку від зазначених послуг та за наявності затвердженої органом місцевого самоврядування в установленому порядку оптимізованої схеми перспективного розвитку систем теплопостачання населеного пункту.

Встановлений порядок позивачем не був виконаний, відповідно житлове приміщення, як і будинок в цілому було підключене до системи централізованого опалення та позивач отримував теплову енергію. Питання нарахувань та якості отриманих послуг позивачем, було розглянуте Краматорським міським судом Донецької області у справі 234/10780/17, рішення якого набрало законної сили та в задоволенні позовних вимог було відмовлено.

Вказують, щ позовні вимоги в частині стягнення 6 155 гри. 83 коп. за транзит теплоносія по території квартири позивача та стягнення моральної шкоди у розмірі 20 000 гри. 00 коп., є безпідставними, а саме:

Питання транзиту теплової енергії віднесено до компетенції господарських суб`єктів та є видом діяльності, яка підлягає ліцензуванню згідно п.29 ч.1 ст.7 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», виконується за встановленим тарифом затвердженим державним органом виконавчої влади.

Відповідно позивач не є суб`єктом такої діяльності та не може її проводити, такі вимоги суперечать положенням діючого законодавства України.

В ході розгляду справи Краматорським міським судом Донецької області № 234/10780/17, було встановлено, що відповідач відповідно до п.2.3.7 Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005 року «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій» надає послуги до точки розподілу (трійник біля будівлі) і не має жодного відношення до внутрішньої системи теплопостачання будинку та не відповідає за її стан.

Таким чином відповідач не несе відповідальність за комфортні та санітарні умови приміщення позивача, яке знаходиться в його приватній власності та не міг своїми діями з постачання теплової енергії до будинку завдати зазначеної моральної шкоди.

Тому просять відмовити позивачу в задоволенні позовних вимог у повному обсязі.

Позивач ОСОБА_1 в судовому засіданні повністю підтримав заявлені позовні вимоги та просив їх задовольнити, в подальшому просив розглядати справу у його відсутності.

Представник відповідача- ОСОБА_2 в судовому засіданні позовні вимоги не визнав у повному обсязі та пояснив, що позивачем не дотримано порядку відключення від мережі централізованого опалення, тому підстави для закриття особового рахунку як споживача послуг відсутні. Просив відмовити у задоволені позовних вимог.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив:

Позивач ОСОБА_1 являється власником квартири АДРЕСА_1 , яка знаходиться в багатоквартирному будинку, централізоване опалення якого здійснює відповідач. Будинок обладнаний будинковим лічильником тепла починаючи з 28 серпня 2001 року.

Як встановлено в судовому засіданні, квартира позивача ОСОБА_1 була відключена від системи централізованого опалення та постачання гарячої води.

Як на підставу самовільного відключення квартири від системи централізованого опалення, позивачем ОСОБА_1 зазначено неякісне надання відповідачем теплових послуг.

Як вбачається з рішення Краматорського міського суду Донецької області від 04 грудня 2017 року, яке набрало законної сили 15 грудня 2017 року, у задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» виробнича одиниця «Краматорськрайтепломережа» про зобов`язання зробити перерахунок теплових послуг та стягнення моральної шкоди, відмовлено.

Питання відключення від мереж централізованого опалення регулюються Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених, постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року №1268, які з метою захисту прав усіх мешканців багатоквартирних будинків передбачають відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води не окремих квартир багатоквартирного будинку з ініціативи їх власників або наймачів, а відключення цілих багатоквартирних будинків з ініціативи споживачів.

Відповідно до п.25 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у порядку, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства. Самовільне відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води забороняється.

Згідно з пунктом 26 Правил, відключення споживачів від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у разі, коли технічна можливість такого відключення передбачена затвердженою органом місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про теплопостачання» схемою теплопостачання, за умови безперебійної роботи інженерного обладнання будинку та вжиття заходів щодо дотримання в суміжних приміщеннях вимог будівельних норм і правил з питань проектування житлових будинків, опалення, вентиляції, кондиціонування, будівельної теплотехніки; державних будівельних норм з питань складу, порядку розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва, а також норм проектування реконструкції та капітального ремонту в частині опалення.

Порядок відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання затверджено наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22 листопада 2005 року №4 і зареєстровано у Міністерстві юстиції України 09.12.2007 року за № 1478/11758 (в редакції зі змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства з питань житлово комунального господарства від 06.11.2007 року № 169 (далі Порядок).

Порядком установлено, що для вирішення питання відключення споживача від мережі центрального опалення він повинен звернутися до міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мережі (далі Комісія) з відповідною письмовою заявою із зазначенням причин відключення. До заяви додається копія протоколу загальних зборів мешканців будинку щодо створення ініціативної групи з вирішення питання відключення від мереж центрального опалення і водопостачання гарячої води та прийняття рішення про влаштування в будинку системи індивідуального або автономного опалення. Рішення про відключення будинку від системи централізованого опалення з улаштуванням індивідуального опалення повинно бути підтримане всіма власниками (уповноваженими особами власників) приміщень у житловому будинку. Комісія після вивчення наданих власником документів приймає відповідне рішення, яке оформляється протоколом. При позитивному рішенні заявнику надається перелік організацій, до яких слід звернутися для отримання технічних умов для розробки проекту індивідуального (автономного) теплопостачання і відокремлення від мережі централізованого опалення. Проект індивідуального (автономного) теплопостачання і відокремлення від мережі централізованого опалення виконує проектна або проектно-монтажна організація на підставі договору із заявником. Проект узгоджується з усіма організаціями, які видали технічні умови на підключення будинку до зовнішніх мереж. Відключення приміщень від внутрішньо будинкової мережі централізованого опалення виконується монтажною організацією, яка реалізує проект, за участю представника власника житлового будинку або уповноваженої ним особи, представника виконавця послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води та власника, наймача (орендаря) квартири (нежитлового приміщення) або уповноваженої ним особи. По закінченні робіт складається акт про відключення від мережі централізованого опалення і подається заявником до Комісії на затвердження. Після затвердження акта на черговому засіданні Комісії сторони переглядають умови договору про надання послуг з централізованого теплопостачання. Якщо заявником є власник, наймач (орендар) окремого приміщення, Комісія має право не розглядати його заяву до прийняття рішення про відключення від мереж централізованого теплопостачання всього будинку.

Позивачем не надано доказів того, що до відключення квартири від системи централізованого опалення він звертались з письмовою заявою про відключення від мережі централізованого опалення до Комісії, такий дозвіл на відключення було надано, тому фактичне відключення від системи централізованого опалення є самовільним.

Відповідно до ст.907 ЦК України договір про надання послуг може бути розірваний, у тому числі шляхом односторонньої відмови від договору, в порядку та на підставах, встановлених цим Кодексом, іншим законом або за домовленістю сторін.

За обставин, коли єдиною підставою для зняття споживача з обліку і припинення відповідних нарахувань є акт про відключення, затверджений відповідною Комісією, а відмова позивача від надання послуг системи централізованого опалення без дотримання відповідної процедури є самовільною, договір про надання послуг в установленому порядку не розірваний, суд дійшов висновку про безпідставність позову.

Відповідно до ч. 1 ст. 76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

За положеннями статті 78 ЦПК України обставини справи, які за законом мають бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

Позивачем не надано доказів щодо технічної можливості відключення від мереж теплопостачання. Самовільне відключення та фактичний демонтаж опалювальних приладів є порушенням Правил, затверджених Постановою КМУ № 630 від 21.07.2005.

Стосовно вимог позивача про стягнення моральної шкоди, слід зазначити наступне.

Згідно ч. 1 ст. 1167 ЦК України, моральна шкода, завдана фізичній або юридичній особі неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю, відшкодовується особою, яка її завдала, за наявності її вини.

В п. 3 Постанови Пленуму ВСУ від 31 березня 1995 року № 4 «Про судову практику в справах про відшкодування моральної (немайнової) шкоди» роз`яснено, що під моральною шкодою слід розуміти втрати немайнового характеру внаслідок моральних чи фізичних страждань, або інших негативних явищ, заподіяних фізичній чи юридичній особі незаконними діями або бездіяльністю інших осіб.

Пунктом 4 цієї Постанови встановлено, що у позовній заяві про відшкодування моральної (немайнової) шкоди має бути зазначено, в чому полягає ця шкода, якими неправомірними діями чи бездіяльністю її заподіяно позивачці, з яких міркувань вона виходила, визначаючи розмір шкоди, та якими доказами це підтверджується.

Пункт 5 Постанови встановлює, що відповідно до загальних підстав цивільно-правової відповідальності обов`язковому з`ясуванню при вирішенні спору про відшкодування моральної (немайнової) шкоди підлягають: наявність такої шкоди, протиправність діяння її заподіювача, наявність причинного зв`язку між шкодою і протиправним діянням заподіювача та вини останнього в її заподіянні. Суд, зокрема, повинен з`ясувати, чим підтверджується факт заподіяння позивачеві моральних чи фізичних страждань або втрат немайнового характеру, за яких обставин чи якими діями (бездіяльністю) вони заподіяні, в якій грошовій сумі чи в якій матеріальній формі позивач оцінює заподіяну шкоду та з чого він при цьому виходить, а також інші обставини, що мають значення для вирішення спору. У позовній заяві відповідні докази відсутні.

Оскільки судом не встановлено наявності вини та порушень з боку відповідача, тому не обґрунтованими є доводи позивача про спричинення моральної шкоди.

Також не підлягають до задоволення вимоги позивача щодо стягнення з відповідача суми в розмірі 6155,83 грн. за транзит теплоносія по території його квартири, оскільки його вимоги в даному випадку не ґрунтується на вимогах нормативних актів, оскільки позивач самовільно відключив нежитлове приміщення від мережі централізованого опалення, що заборонено законодавством.

За таких обставин, суд дійшов висновку про відмову у задоволенні позовних вимог позивача в повному обсязі.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.263-265 ЦПК України, 907 ЦК України, Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 зі змінами, Порядком відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, затвердженим наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22 листопада 2005 року №4 зі змінами,

УХВАЛИВ:

У задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» виробнича одиниця «Краматорськрайтепломережа» про спонукання та зобов`язання закриття особового рахунку № НОМЕР_1 та неправомірне нарахування коштів за неотримані теплові послуги, зловживання монопольним становищем – відмовити.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Донецького апеляційного суду і через Краматорський міський суд Донецької області (Перехідні положення п.п. 15.5, 15), протягом тридцяти днів, з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне рішення не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Суддя В.К.Демидова