
ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
05 червня 2019 року Справа № 280/2006/19 м.ЗапоріжжяЗапорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Семененко М.О., за участю секретаря судового засідання: Сонгулія О.В., розглянувши в порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу
ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 )
до Правобережного об`єднаного управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя (69076, м.Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва, буд. 25-а; код ЄДРПОУ 41248943)
про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
До Запорізького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 (далі - позивач, ОСОБА_1 ) до Правобережного об`єднаного управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя (далі - відповідач, Управління) в якій позивач просить суд:
1) визнати протиправними дії відповідача щодо відмови в перерахунку та виплаті позивачу пенсії за віком з урахуванням вимог ч.ч.1-3 ст.57 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», виходячи з його середньомісячного заробітку у зоні відчуження за період з 01.03.1988 по 30.04.1988;
2) зобов`язати відповідача перерахувати позивачу, пенсію за віком, з урахуванням вимог ч.ч.1-3 ст.57 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» виходячи з його середньомісячного заробітку у зоні відчуження за період з 01.03.1988 по 30.04.1988, починаючи з 22.08.2018, та виплатити різницю між фактично отриманою та призначеною пенсією.
В обґрунтування заявлених вимог позивач зазначає, що рішенням Запорізького окружного адміністративного суду від 14.12.2018 у справі №280/4262/18 його позовні вимоги задоволено частково та визнано протиправними дії Управління щодо відмови у призначенні позивачу пенсії за віком відповідно до ст.26 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 №1058-IV (далі - Закон №1058) та з урахуванням вимог ч.2 ст.40 цього Закону та зобов`язано Управління призначити позивачу пенсію за віком відповідно до ст.26 Закону №1058-IV з урахуванням вимог ч.2 ст.40 Закону Закону №1058-IV із застосуванням середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, обчисленої як середній показник за 2016 та 2017 роки із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1%, починаючи з 22.08.2018 року та виплатити різницю між фактично отриманою та призначеною пенсією. Постановою Третього апеляційного адміністративного суду від 11.03.2019 року у справі №280/4262/18 рішення суду І інстанції залишено без змін, у зв`язку із чим вказане рішення суду набрало законної сили. 18.03.2018 позивач звернувся до Управління із заявою про призначення та перерахунок пенсії на підставі рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 14.12.2018 року у справі №280/4262/18 та постанови Третього апеляційного адміністративного суду від 11.03.2019 у справі №280/4262/18 з урахуванням ч.2 ст.40 Закону № 1058-IV, а також з урахуванням ст.57 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 №796-XII (далі - Закон №796-XII). Листом №105/В-9 від 03.04.2019 відповідач відповів, що на виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 14.12.2018 у справі №280/4262/18 управлінням проведено перерахунок пенсії позивача з 22.08.2018. Розмір пенсії за віком при стажі 45 років 09 місяців 15 днів розраховано із заробітної плати за період роботи позивача з 01.01.1982 року по 31.12.1986, з 01.07.2000 по 29.02.2004, з 01.07.2004 по 31.07.2004, з 01.12.2004 по 30.09.2016 та з 01.02.2017 по 31.07.2018 із застосуванням середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески за 2016-2017 роки (тобто 5377,90 грн.). Розмір заробітку для обчислення пенсії при цьому склав 6854,67 грн. (5377,90 грн. х 1,27460 (індивідуальний коефіцієнт заробітної плати для обчислення пенсії)), розмір пенсії за віком склав 4271,11 грн. ОСОБА_1 звертає увагу, що згідно розпорядження №160392 від 13.02.2018, наданого Управлінням при обчисленні пенсії по інвалідності в розмірі фактичних збитків позивача, було застосовано норми Закону №796 із урахуванням заробітної плати позивача за період його роботи в зоні відчуження, а саме: за період з 01.03.1988 року по 30.04.1988 року. Середній розмір заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії згідно наданої довідки за вказаний період складає 0,02893 грн., середній розмір заробітної плати (доходу) з обмеженням, встановленим ч.1 ст.41 Закону №1058-IV, складає 0,02240 грн., середній розмір заробітної плати в Україні за вказаний період складає 0,00400 грн. Таким чином індивідуальний коефіцієнт заробітної плати для обчислення пенсії Позивача з урахуванням норм ст.57 Закону №796-XII повинен складати: 0,02240 грн. / 0,00400 грн. = 5,60000. Позивач зазначає, що з урахуванням положень Закону №1058-IV та Закону №796-XII, а також з урахуванням рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 14.12.2018 у справі №280/4262/18 при призначенні йому пенсії за віком має бути застосовано показник середньомісячної заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, за 2016-2017 у розмірі 5377,90 грн. та індивідуальний коефіцієнт заробітку для обчислення 5,60000 (з урахуванням середньомісячного фактичного заробітку за період роботи в зоні відчуження). 04.04.2019 ОСОБА_1 повторно звернувся до Управління із заявою про перерахунок пенсії за віком з урахуванням вимог ч.ч. 1-3 ст.57 Закону №796-XII виходячи з його середньомісячного заробітку у зоні відчуження за період з 01.03.1988 по 30.04.1988 року, починаючи з 22.08.2018. Листом №73/В-1/ВЕБ від 05.04.2019 Управління повідомило, що підстав для призначення позивачу пенсії за віком, з урахуванням середньомісячного заробітку за період з 01.03.1988 по 30.04.1988, немає. Таким чином, на думку позивача, при призначенні йому пенсії за віком на виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 14.12.2018 у справі №280/4262/18 та постанови Третього апеляційного адміністративного суду від 11.03.2019 у справі №280/4262/18 Управлінням незаконно зменшено коефіцієнт заробітної плати для обчислення його пенсії, а саме: застосовано коефіцієнт заробітної плати 1,27460 за період його роботи з 01.01.1982 по 31.12.1986, з 01.07.2000 по 29.02.2004, з 01.07.2004 по 31.07.2004, з 01.12.2004 по 30.09.2016 та з 01.02.2017 по 31.07.2018 замість вірного, а саме: 5,60000 (за період роботи в зоні Чорнобильської катастрофи, а саме: за період з 01.03.1988 року по 30.04.1988). Тому, позивач з відмовою в перерахунку його пенсії з урахуванням вимог ч.ч. 1-3 ст.57 Закону №796-XII, виходячи з його середньомісячного заробітку у зоні відчуження за період з 01.03.1988 по 30.04.1988 - не згоден, вважає її такою, що порушує його гарантоване Конституцією та Законами України право. Просить позов задовольнити.
Ухвалою суду від 06.05.2019 відкрито провадження у справі, справу призначено до судового розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи відповідно до статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).
Від представника відповідача 29.05.2019 надійшов відзив на позовну заяву (вх.21880), в якому зазначив, що на виконання рішення суду Управлінням здійснено призначення пенсії за віком позивачу 22.08.2018. Розмір пенсії за віком ОСОБА_1 склав 4271,11 грн. У зв`язку із ростом прожиткового мінімуму з 01.12.2018 року розмір пенсії позивача склав 4289,11 грн. При призначенні пенсії за віком врахований період заробітної плати, передбачений ч.1 ст.40 Закону №1058-IV, а саме за період з 01.01.1982 по 31.12.1986 за даними довідки про заробітну плату, а також з 01.07.2000 по 29.02.2004, з 01.07.2004 по 31.07.2004, з 01.12.2004 по 30.09.2016 та з 01.02.2017 по 31.07.2018 за даними, що містяться у системі персоніфікованого обліку із застосуванням середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачені страхові внески. обчисленої як середній показник за 2016-2017 роки. При цьому заробітна плата розрахована відповідно до ч.2 ст.40 Закону №1058. Після проведеного призначення та перерахунку пенсії за віком згідно рішення суду по справі №280/4262/18. розмір пенсії позивача зменшився. У зв`язку із зменшенням розміру пенсії та незгодою із її розрахунком, позивач звернувся до Управління із заявою про зупинення виконання рішення суду від 14.12.2018 та звернувся із позовом до Запорізького окружного адміністративного суду із зазначеними вище вимогами. Проте, підстав для призначення пенсії за віком ОСОБА_1 з урахуванням середньомісячного заробітку за період з 01.03.1988 по 30.04.1988 в Управління не має. Відповідач звертає увагу, що визначення коефіцієнту заробітку для обчислення пенсії належить виключно до компетенції органів Пенсійного фонду. Вважає, що позовна вимога зобов`язати відповідача перерахувати позивачу пенсію за віком, з урахуванням ч.ч.1-З ст.57 Закону №796-XII виходячи з його середньомісячного заробітку у зоні відчуження за період з 01.03.1988 по 30.04.1988 повністю суперечить нормам ст.ст.40, 27 Закону №1058 у зв`язку з чим не підлягає задоволенню. Просить у задоволенні позову відмовити у повному обсязі.
На підставі наданих сторонами письмових доказів судом встановлено такі обставини.
ОСОБА_1 має статус учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії. Йому безстроково було встановлено ІІ групу інвалідності у зв`язку з захворюванням, яке пов`язане з роботами по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що підтверджується випискою із акта огляду МСЕК серії АД №178602 (а.с.14).
Рішенням Запорізького окружного адміністративного суду від 14.12.2018 у справі №280/4262/18 адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії, - задоволено частково. Визнано протиправним дії Управління щодо відмови у призначенні ОСОБА_1 пенсії за віком відповідно до ст.26 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» та з урахуванням вимог ч.2 ст. 40 цього Закону. Зобов`язано Управління призначити ОСОБА_1 пенсію за віком відповідно до ст.26 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» з урахуванням ч.2 ст.40 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» із застосуванням середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, обчислені як середній показник за 2016 та 2017 роки із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1%, починаючи з 22.08.2018 та виплатити різницю між фактично отриманою та призначеною пенсією. В іншій частині позовних вимог відмовлено. (а.с.18-21).
Відмовляючи у задоволенні вимоги позивача щодо застосування індивідуального коефіцієнту заробітку для обчислення пенсії 5,60000, суд зазначив, що визначення коефіцієнту заробітку для обчислення пенсії належить виключно до компетенції органів ПФУ та суд не може перебирати на себе дискреційні повноваження відповідача.
Вказане рішення набрало законної сили 11.03.2019.
Позивач звернувся до Управління із заявою про призначення та перерахунок пенсії на підставі рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 14.12.2018 у справі № 280/4262/18 (а.с.25).
Листом №105/В-9 від 03.04.2019 відповідач повідомив, що на виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 14.12.2018 у справі №280/4262/18 управлінням проведено перерахунок позивачу пенсії з 22.08.2018 року. Розмір пенсії за віком при стажі 45 років 09 місяців 15 днів розраховано із заробітної плати за період роботи позивача з 01.01.1982 року по 31.12.1986, з 01.07.2000 по 29.02.2004, з 01.07.2004 по 31.07.2004, з 01.12.2004 по 30.09.2016 та з 01.02.2017 по 31.07.2018 із застосуванням середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески за 2016-2017 роки (тобто 5377,90 грн.). Розмір заробітку для обчислення пенсії при цьому склав 6854,67 грн. (5377,90 грн. х 1,27460 (індивідуальний коефіцієнт заробітної плати для обчислення пенсії)), розмір пенсії за віком склав 4271,11 грн., де:
3136,01 грн. - основний розмір пенсії за віком (6854,67 грн. х 0,45750 (коефіцієнт страхового стажу для обчислення пенсії));
- 124,70 грн. - доплата за понаднормативний стаж 10 років;
- 379,60 грн. - додаткова пенсія інвалідам II групи внаслідок Чорнобильської катастрофи;
- 580,80 грн. - підвищення інвалідам ЧАЕС II групи, захворювання яких пов`язане з ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС при виконанні обов`язків військової служби;
- 50,00 грн. - цільова допомога інвалідам війни II групи.
Позивач повторно звернувся до Управління із заявою про перерахунок його пенсії за віком з урахуванням вимог ч.ч. 1-3 ст.57 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» виходячи з його середньомісячного заробітку у зоні відчуження за період з 01.03.1988 по 30.04.1988, починаючи з 22.08.2018.
Листом №73/В-1/ВЕБ від 05.04.2019 відповідач повідомив позивача, що відповідно до рішення суду у справі 280/4262/18 щодо вимог позивача про застосування індивідуального коефіцієнту заробітку для обчислення пенсії 5,60000, суд зазначив, що визначення коефіцієнту заробітку для обчислення пенсії належить виключно до компетенції органів ПФУ та суд не може перебирати на себе дискреційні повноваження відповідача. Згідно ч.1 ст.40 Закону №1058-IV для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв. Підстав для призначення пенсії за віком із урахуванням середньомісячного заробітку за період з 01.03.1988 по 30.04.1988 немає (а.с.32).
Відповідно листа 22.04.2019 №84/В-1/ВЕБ відповідача, на прохання позивача у зв`язку із зменшенням розміру пенсії та незгодою із її розрахунком, виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 14.12.2018 у справі 280/4262/18 призупинено та відновлено виплату пенсії по інвалідності.(а.с.34).
Таким чином, позивач не погоджується із розрахунком пенсії, проведеним відповідачем на виконання судового рішення, в частині застосування індивідуального коефіцієнту заробітку, у зв`язку з чим він звернувся до суду з даним позовом.
Вирішуючи адміністративну справу по суті заявлених вимог, надаючи оцінку обставинам, якими обґрунтовано вимоги і заперечення учасників справи, встановленим на підставі наявних в матеріалах справи письмових доказів, суд виходить з такого.
Частиною 2 статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Закон №1058-IV визначає принципи, засади і механізми функціонування системи загальнообов`язкового державного пенсійного страхування, призначення, перерахунку і виплати пенсій, надання соціальних послуг з коштів Пенсійного фонду, що формуються за рахунок страхових внесків роботодавців, бюджетних та інших джерел, передбачених цим Законом, а також регулює порядок формування Накопичувального пенсійного фонду та фінансування за рахунок його коштів видатків на оплату договорів страхування довічних пенсій або одноразових виплат застрахованим особам, членам їхніх сімей та іншим особам, передбаченим цим Законом.
Відповідно статті 27 Закону №1058-IV розмір пенсії за віком визначається за формулою:
П = Зп ? Кс, де:
П - розмір пенсії, у гривнях;
Зп - заробітна плата (дохід) застрахованої особи, визначена відповідно до статті 40 цього Закону, з якої обчислюється пенсія, у гривнях;
Кс - коефіцієнт страхового стажу застрахованої особи, визначений відповідно до статті 25 цього Закону.
Водночас, Законом №796-XII визначені основні положення щодо реалізації конституційного права громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на охорону їх життя і здоров`я та створює єдиний порядок визначення категорій зон радіоактивно забруднених територій, умов проживання і трудової діяльності на них, соціального захисту потерпілого населення, який є спеціальним законом у зазначених.
Статтею 55 Закону №796-XII встановлені умови надання пенсій за віком особам, які працювали або проживали на територіях радіоактивного забруднення.
Так, особам, які працювали або проживали на територіях радіоактивного забруднення, пенсії надаються із зменшенням пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування», за наявності відповідного страхового стажу, зменшеного на кількість років зменшення пенсійного віку, але не менше 15 років страхового стажу
Статтею 57 Закону №796-XII встановлено пільги по обчисленню середньомісячного заробітку для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Відповідно до положень статті 57 Закону №796-XII обчислення середньомісячного заробітку провадиться відповідно до Закону №1058-IV.
У разі обчислення пенсії відповідно до частини другої статті 27 Закону №1058-IV за бажанням того, хто звернувся за пенсією, середньомісячний фактичний заробіток для обчислення пенсії може визначатися за будь-які 12 місяців підряд роботи на територіях радіоактивного забруднення.
Якщо особа, яка звернулася за пенсією, пропрацювала на територіях радіоактивного забруднення менше 12 місяців, - середньомісячний заробіток визначається шляхом поділу загальної суми заробітку за календарні місяці роботи на кількість цих місяців; не менше 30 календарних днів у двох місяцях, - середньомісячний заробіток визначається за будь-які фактично відпрацьовані 30 календарних днів роботи; менше місяця, - середньомісячний заробіток визначається за цей календарний місяць з додаванням до заробітку на основній роботі.
Порядок обчислення середньомісячного заробітку для призначення пенсії по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсії у зв`язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, призначеної відповідно до статті 54 цього Закону, визначається Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до частини другої статті 27 Закону №1058-IV за бажанням застрахованої особи частина розміру пенсії за віком за період страхового стажу, набутого до дня набрання чинності цим Законом, може бути визначена відповідно до раніше діючого законодавства, а частина розміру пенсії за період страхового стажу, набутого після набрання чинності цим Законом, - відповідно до цього Закону.
Тобто, цією нормою надано право обирати умови, норми та порядок пенсійного забезпечення, які встановлені загальним Законом №1058-IV або спеціальним - Законом №796-XII.
Даний висновок відповідає правовій позиції Верховного Суду, висловленій у постанові від 25.09.2018 у справі №185/3101/17 (2-а/185/253/17) (Провадження №К/9901/35124/18).
Враховуючи, що позивач є учасником ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи 1 категорії, при призначенні та перерахунку його пенсії за віком мають бути застосовані положення ст.57 Закону №796-XII.
При цьому суд не бере до уваги аргументи відповідача стосовно того, що даний спір вже був вирішений при розгляді справи №280/4262/18, оскільки Запорізький окружний адміністративний суд у рішенні від 14.12.2018 у справі №280/4262/18 не надавав оцінку вказаним обставинам, а лише зазначив щодо неможливості вирішення спору в даній частині з огляду на виключну компетенцію органів Пенсійного фонду України.
Разом з тим, в даній справі позивач не погоджується саме з тим, яким чином відповідачем була реалізована його компетенція щодо обчислення пенсії за віком, призначеної позивачу за судовим рішенням, а також у період після судового рішення.
Отже дані правовідносини виникле вже після тих правовідносин, які досліджувались судом в межах справи №280/4262/18, і це є новий спір з інших підстав.
Частиною першою та другою статті 77 КАС України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача. У таких справах суб`єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.
Приписами статті 90 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні. Жодні докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.
З урахуванням з`ясованих обставин, досліджених матеріалів справи суд приходить до висновку, що позовні вимоги позивача підлягають задоволенню. Доводи відповідача не приймаються судом до уваги виходячи з вище зазначеного.
Керуючись ст.ст. 2, 5, 72, 77, 139, 241, 243-246, 255, 263 КАС України, суд
ВИРІШИВ:
1. Позов задовольнити.
Визнати протиправними дії Правобережного об`єднаного Управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя щодо відмови в перерахунку та виплаті ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , пенсії за віком з урахуванням вимог ч.ч. 1-3 ст.57 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», з урахуванням середньомісячного заробітку у зоні відчуження за період з 01.03.1988 року по 30.04.1988 року.
Зобов`язати Правобережне об`єднане Управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя перерахувати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , пенсію за віком, з урахуванням вимог ч.ч. 1-3 ст.57 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» з урахуванням середньомісячного заробітку у зоні відчуження за період з 01.03.1988 року по 30.04.1988 року, починаючи з 22.08.2018 року, та виплатити різницю між фактично отриманою та призначеною пенсією.
2. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга може бути подана до Третього апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд.
3. Повне найменування сторін та інших учасників справи:
Позивач - ОСОБА_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 .
Відповідач - Правобережне об`єднаного управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя, місцезнаходження: 69076, м.Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва, буд.25-а; код ЄДРПОУ 41248943.
Повне судове рішення складено 05.06.2019.
Суддя М.О. Семененко