
Україна
Донецький окружний адміністративний суд
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 червня 2019 р. Справа№200/6395/19-а
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов`янськ, вул. Добровольського, 1
Донецький окружний адміністративний суд в складі головуючого судді Хохленкова О.В., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Селидовського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області про визнання дій неправомірними та зобов`язання вчинити певні дії.
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 , звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до Селидовського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області про визнання дій неправомірними та зобов`язання вчинити певні дії.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив наступне. ОСОБА_1 є пенсіонером з 30 жовтня 2007 року та знаходиться на обліку в Селидовському об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області. Пенсія призначена на пільгових умовах як шахтарю. 12 лютого 2019 року позивач з письмовою заявою звернувся до відповідача про проведення перерахунку пенсії по стажу згідно ч. 4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування».
Рішенням № 309 від 16 лютого 2019 року відповідач зазначений перерахунок провів частково по стажу та заробітку з урахуванням періоду роботи з 01.05.2014 року по 30.04.2016 року згідно сплати щомісячних платежів по єдиному соціальному внеску до ПФУ підприємством ВП «Шахта «Котляревська» ДП «Селидіввугілля». До стажу роботи в зазначеному підприємстві в якості електрослюсаря підземного 5 розряду з повним робочим днем в шахті не враховано період роботи з 01.05.2016 року по 31.10.2018 року по дату звільнення з шахти. Окрім цього, при витребуванні у відповідача індивідуальних відомостей (Ф.ОК-5) про застраховану особу ОСОБА_1 з датою формування 06.03.2019 року вбачається, що до стажу не враховано періоди роботи на шахті в якості електрослюсаря підземного з повним робочим днем в шахті з 01.03.2010 року по 31.12.2010 року. Позивач не погоджується з такими висновками відповідача та просить суд визнати противоправними дії Селидовського об`єднаного управління пенсійного фонду України Донецької області про відмову згідно рішення від 16.02.2019 року за № 309 в перерахунку пенсії з зарахуванням ОСОБА_1 до страхового стажу періодів роботи в ВП «Шахта «Котляревська» ДП «Селидіввугілля» з 01.06.2016 р. по 30.06.2016 р., з 01.10.2016 р. по 31.10.2016 р., з 01.12.2016 р. по 31.12.2016 р., з 01.03.2017 р. по 31.03.2017 р., з 01.05.2017 р. по 31.05.2017 р., з 01.07.2017 р. по 31.07.2017 р., з 01.09.2017 р. по 30.09.2017 р., з 01.11.2017р. по 30.11.2017 р., з 01.05.2018 р. по 31.05.2018 р., до пільгового стажу періоди роботи в зазначеному підприємстві з 01.03.2010 р. по 31.12.2010 р., з 01.05.2016 р. по 31.05.2016 р., з 01.07.2016 р. по 30.09.2016 р., з 01.11.2016 р. по 30.11.2016 р., з 01.01.2017 р. по 28.02.2017 р., з 01.04.2017 р. по 30.04.2017 р., з 01.06.2017 р. по 30.06.2017 р., з 01.08.2017 р. по 31.08.2017 р., з 01.10.2017 р. по 31.10.2017 р., з 01.12.2017 р. по 30.04.2018 р., з 01.06.2018 р. по 31.10.2018 року та скасувати рішення Селидовського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області від 16 лютого 2019 року за № 309 про відмову в перерахунку пенсії ОСОБА_1 як незаконне та зобов`язати відповідача зарахувати до страхового стажу періоди роботи в ВП «Шахта «Котляревська» ДП «Селидіввугілля» з 01.06.2016 р. по 30.06.2016 р., з 01.10.2016 р.
по 31.10.2016 р., з 01.12.2016 р. по 31.12.2016 р., з 01.03.2017 р. по 31.03.2017 р., з
01.05.2017 р. по 31.05.2017 р., з 01.07.2017 р. по 31.07.2017 р., з 01.09.2017 р. по 30.09.2017 р., з 01.11.2017 р. по 30.11.2017 р., з 01.05.2018 р. по 31.05.2018 р., до пільгового стажу періоди роботи в зазначеному підприємстві з 01.03.2010 р. по 31.12.2010 р., з 01.05.2016 р. по 31.05.2016 р., з 01.07.2016 р. по 30.09.2016 р., з 01.11.2016 р. по 30.11.2016 р., з 01.01.2017 р. по 28.02.2017 р., з 01.04.2017 р. по 30.04.2017 р., з 01.06.2017 р. по 30.06.2017 р., з 01.08.2017 р. по 31.08.2017 р., з 01.10.2017 р. по 31.10.2017 р., з 01.12.2017 р. по 30.04.2018 р., з 01.06.2018 р. по 31.10.2018 року та переглянути заяву ОСОБА_1 від 12.02.2019 року про перерахунок призначеної пенсії з урахуванням зазначених періодів роботи.
Ухвалою суду від 17 травня 2019 року суд відкрив провадження по справі, призначивши до розгляду на 11 червня 2019 року за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
28 травня 2019 року відповідач надав через канцелярію суду відзив на адміністративний позов, відповідно до якого просив суд відмовити в задоволені позовних вимог.
Свою позицію відповідач вмотивовував наступним. Позивач перебуває на обліку в Селидовському об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області та отримує пенсію за віком на пільгових умовах з жовтня 2007 року. 12 лютого 2019 року позивач звернувся до Селидовського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області із заявою №309 про перерахунок пенсії відповідно до ст. 42 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування». Позивачу було повідомлено, що з 01.04.2018 року перерахунок пенсії проведено автоматизовано з додаванням стажу за період з 01.05.2014 року по 30.04.2016 року, відповідно до сплати щомісячних платежів по єдиному соціальному внеску підприємством ВП «Шахта «Котляревська». До страхового стажу позивача не зараховано період роботи з 01.11.2016 по 31.10.2018 року у зв`язку з несплатою щомісячних платежів по єдиному соціальному внеску до Пенсійного фонду України підприємством ВП «Шахта Котляревська» ДП « Селидіввугілля». Відповідно до вимог Закону № 1058 замість «трудового стажу» застосовується термін «страховий стаж». При цьому важливо, що після 01 січня 2004 року до страхового стажу можна включити лише той місяць, внесок за який було сплачено не менше розміру, обчисленого із мінімальної заробітної плати. На період звернення позивача з заявою про перерахунок пенсії за період роботи позивача з 01.11.2016 по 31.10.2018 року не було сплачено страховий внесок підприємством ВП «Шахта Котляревська» ДП «Селидіввугілля», що є порушенням ч.6 ст.20 Закону № 1058, відповідно до якої страхувальники зобов`язані сплачувати страхові внески, нараховані за відповідний базовий звітний період, не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду. З урахуванням зазначеного управлінням не було зараховано до страхового стажу період роботи з 01.11.2016 по 31.10.2018 року на ВП «шахта Котляревська» ДП «Селидіввугілля» через відсутність відомостей про сплату страхових внесків. Державне підприємство "Селидіввугілля" ВП «Шахта «Котляревська» зареєстроване у Селидівському відділенні Красноармійської ОДПІ ГУ Міндоходів в Донецькій області, як платник страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування та платник єдиного соціального страхування. Згідно з ч.6 ст.20 Закону № 1058, та відповідно до ст. 6 Закону № 2464 страхувальник зобов`язаний нараховувати, обчислювати та сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески та єдиний соціальний внесок. Страхувальником Державного підприємства «Селидіввугілля» «Шахта «Котляревська» постійно порушувались строки сплати страхових та єдиного внесків, за що відповідно до ст.106 Закону № 1058 та відповідно до ст. 26 закону №2464 до нього були застосовані штрафні санкції. Саме порушення чинного законодавства страхувальником, привело до відсутності страхового стажу у позивача. З приписів Закону №1058 та Закону №2464 видно, що відповідальність за своєчасність, достовірність, повноту нарахування та сплату внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування покладено на страхувальника. Пенсійний фонд не повинен нести відповідальність за невиконання обов`язків страхувальником. Селидівським відділенням Покровської ОДПІ ГУ Міндоходів в Донецькій області в повній мірі використані всі права, надані чинним законодавством для стягнення заборгованості в примусовому порядку із страхувальника. Щомісяця вимоги про стягнення заборгованості направлялися до боржника та до відділу Державної виконавчої служби для примусового стягнення. Тому вважаємо, що неможливість здійснення призначення пенсії позивачу викликана неправомірними діями з боку ВП «шахта Котляревська» ДП «Селидіввугілля», а не порушенням вимог чинного законодавства з боку відповідача, тому управління ПФУ не повинно нести відповідальність за неналежне виконання своїх обов`язків страхувальниками. З огляду на вищевказане Селидовське об`єднане УПФУ Донецької області вважає, що не порушило прав позивача, діяло в межах наданих йому законами та нормативно-правовими актами та не порушив вимоги чинного законодавства.
Суд дослідивши подані матеріали справи встановив наступне.
Позивач, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , є громадянином України, про що свідчить паспорт громадянина України серії НОМЕР_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_2 , місце реєстрації, згідно паспортних даних: АДРЕСА_1 . Відповідно до пенсійного серії ААБ № НОМЕР_3 від 19.12.2007 року ОСОБА_1 отримує пенсію за віком.
Відповідно до рішення № 309 від 16 лютого 2019 року ОСОБА_1 було відмовлено в перерахунку пенсії по стажу згідно ч. 4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування». Відповідно до наданих документів, документів пенсійної справи та даних персоніфікованого обліку встановлено, що ОСОБА_1 , з 01.04.2018 року автоматизовано без додаткового звернення особи проведено перерахунок пенсії по стажу та заробітку з додаванням стажу 2 роки за період з 01.05.2014 року по 30.04.2016 року згідно сплати щомісячних платежів по єдиному соціальному внеску до ПФУ підприємством ВП «Шахта «Котляревська» ДП «Селидіввугілля».
Згідно трудової книжки ОСОБА_1 вбачається що він працював з 25 липня 2001 року по 31 жовтня 2018 року, звільнений в зв`язку з невідповідністю займаній посаді за станом здоров`я.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам суд зазначає наступне.
Статтею 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Принципи, засади і механізми функціонування системи загальнообов`язкового державного пенсійного страхування, призначення, перерахунку і виплати пенсій, надання соціальних послуг з коштів Пенсійного фонду, що формуються за рахунок страхових внесків роботодавців, бюджетних та інших джерел, визначені Законом України від 09 липня 2003 року №1058-IV, в редакції Закону №2281-VIII від 08 лютого 2018 року, "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон №1058-IV).
Згідно статті 1 Закону №1058-IV у цьому Законі наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:
застрахована особа - фізична особа, яка відповідно до цього Закону підлягає загальнообов`язковому державному пенсійному страхуванню і сплачує (сплачувала) та/або за яку сплачуються чи сплачувалися у встановленому законом порядку страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування та до накопичувальної системи загальнообов`язкового державного пенсійного страхування;
мінімальний страховий внесок - сума коштів, що визначається розрахунково як добуток розміру мінімальної заробітної плати і розміру єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, встановлених законом, на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід);
персоніфікований облік у системі загальнообов`язкового державного соціального страхування (далі - персоніфікований облік) - організація та ведення обліку відомостей про застраховану особу, що здійснюється відповідно до законодавства і використовується в системі загальнообов`язкового державного соціального страхування в установленому законодавством порядку;
страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню, якою або за яку сплачувався збір на обов`язкове державне пенсійне страхування згідно із законодавством, що діяло раніше, та/або підлягає загальнообов`язковому державному пенсійному страхуванню згідно із цим Законом і за який сплачено страхові внески;
страхові внески - кошти відрахувань на соціальне страхування, збір на обов`язкове державне пенсійне страхування та страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, сплачені (які підлягають сплаті) згідно із законодавством, що діяло раніше; надходження від сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, що спрямовуються на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування.
Обчислення страхових внесків застрахованих осіб, здійснюється страхувальниками на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких провадиться нарахування (обчислення) або які підтверджують нарахування (обчислення) заробітної плати (доходу), грошового забезпечення, на які відповідно до цього Закону нараховуються страхові внески (частина 2 статті 20 Закону №1058-IV).
Згідно частини 4 статті 20 Закону №1058-IV сплата страхових внесків здійснюється виключно в грошовій формі шляхом внесення відповідних сум страхових внесків до солідарної системи на банківські рахунки виконавчих органів Пенсійного фонду.
У разі перерахування сум страхових внесків у безготівковій формі днем сплати страхових внесків, згідно частини 9 цієї статті, вважається день списання установою банку суми платежу з банківського рахунку страхувальника незалежно від часу її зарахування на банківський рахунок органу Пенсійного фонду.
Статтею 21 Закону №1058-IV встановлено, що персоніфікований облік у системі загальнообов`язкового державного пенсійного страхування здійснюється з метою обліку застрахованих осіб та їх ідентифікації, а також накопичення, зберігання та автоматизованої обробки інформації про облік застрахованих осіб і реалізацію ними права на страхові виплати у солідарній системі загальнообов`язкового державного пенсійного страхування.
На кожну застраховану особу відкривається персональна електронна облікова картка, якій присвоюється унікальний номер електронної облікової картки, яка містить, зокрема, відомості про страховий стаж, заробітну плату (дохід, грошове забезпечення), розмір сплачених страхових внесків та інші відомості, необхідні для обчислення та призначення страхових виплат.
Порядок відкриття та ведення персональної електронної облікової картки встановлений "Положенням про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов`язкового державного соціального страхування", затвердженим постановою Правління Пенсійного фонду України від 18 червня 2014 року №10-1, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 8 липня 2014 року за № 785/25562.
Відповідно до статті 22 Закону №1058-IV відомості, що містяться в системі персоніфікованого обліку, використовуються виконавчими органами Пенсійного фонду для, зокрема, обчислення страхових внесків, визначення розміру, перерахунку та індексації пенсійних виплат, передбачених цим Законом.
Страховий стаж це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов`язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Страховий стаж обчислюється територіальними органами Пенсійного фонду відповідно до вимог цього Закону за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, а за періоди до впровадження системи персоніфікованого обліку - на підставі документів та в порядку, визначеному законодавством, що діяло до набрання чинності цим Законом. Страховий стаж обчислюється в місяцях (стаття 24 Закону №1058-IV).
Згідно частини 4 статті 42 Закону №1058-IV у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії проводиться з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої обчислена пенсія. У разі якщо застрахована особа після призначення (перерахунку) пенсії має менш як 24 місяці страхового стажу, перерахунок пенсії проводиться не раніше ніж через два роки після призначення (попереднього перерахунку) з урахуванням страхового стажу після її призначення (попереднього перерахунку) та заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію.
Порядок обчислення та сплати страхових внесків визначено у статті 20 Закону №1058-IV, відповідно до якої страхові внески обчислюються виключно в грошовій формі, у тому числі з виплат (доходу), що здійснюються в натуральній формі. Обчислення страхових внесків застрахованих осіб, здійснюється страхувальниками на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких провадиться нарахування (обчислення) або які підтверджують нарахування (обчислення) заробітної плати (доходу), грошового забезпечення, на які відповідно до цього Закону нараховуються страхові внески. Якщо страхувальники несвоєчасно або не в повному обсязі сплачують страхові внески, до них застосовуються фінансові санкції, передбачені цим Законом, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про сплату страхових внесків, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом. Страхові внески підлягають сплаті незалежно від фінансового стану платника страхових внесків.
За приписами положень статті 106 Закону №1058-IV відповідальність за несплату страхових внесків несе підприємство-страхувальник, оскільки здійснює нарахування страхових внесків із заробітної плати застрахованої особи.
Отже, обов`язок по сплаті страхових внесків та відповідальність за несвоєчасну або не в повному обсязі сплату страхових внесків законом покладено на страхувальника.
Аналізуючи наведені положення чинного законодавства та оцінюючи докази, надані сторонами, суд приходить до наступних висновків.
Крім того, як зазначалося вище, страховий стаж обчислюється територіальними органами Пенсійного фонду відповідно до вимог Закону №1058-IV за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку. Тому належним допустимим, достовірним та достатнім доказом факту сплати страхових внесків за позивача як за застраховану особу, є персональна електронна облікова картка застрахованої особи.
За таких обставин суд дійшов висновку, що невиконання ВП «Шахта «Котляревська» ДП «Селидіввугілля» обов`язку щодо своєчасної сплати внесків до Пенсійного фонду України ОСОБА_1 , не може бути підставою для позбавлення соціальної захищеності та пенсійного стажу за час роботи на вказаному підприємстві.
Аналогічна правова позиція викладена в постанові Верховного Суду від 24 травня 2018 року у справі № 490/12392/16-а.
З урахуванням наведеного та встановлених у справі обставин, суд дійшов висновку, що Рішення № 309 про відмову в перерахунку пенсії від 16 лютого 2019 року, яким ОСОБА_1 , відмовлено в перерахунку пенсії згідно статті 42 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування», є протиправним та підлягає скасуванню.
Позовна вимога про визнання дій протиправними охоплюється визнанням протиправності та скасування спірного рішення, оскільки саме рішення, а не дії створюють відповідні правові наслідки.
При вирішенні питання щодо зобов`язання відповідача здійснити перерахунок пенсії, суд керувався наступним.
Відповідно до статті 13 "Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод", ратифікованої Україною Законом № 475/97-ВР від 17.07.1997, кожен, чиї права та свободи, визнані в цій Конвенції, було порушено, має право на ефективний засіб юридичного захисту в національному органі, навіть якщо таке порушення було вчинене особами, які здійснювали свої офіційні повноваження.
Обираючи спосіб захисту порушеного права, суд зважує на його ефективність з точки зору статті 13 "Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод" та враховує положення "Рекомендації Комітету Міністрів Ради Європи № R(80)2 стосовно здійснення адміністративними органами влади дискреційних повноважень", прийняті Комітетом Міністрів 11.03.1980, а саме суд не може підміняти державний орган рішення якого оскаржується, приймати замість рішення, яке визнається протиправним, інше рішення, яке б відповідало закону, та давати вказівки, які б свідчили про вирішення питань, які належать до компетенції такого суб`єкта владних повноважень, оскільки такі дії виходять за межі визначених йому повноважень законодавцем.
На підставі викладеного, зважаючи на всі наведені обставини в їх сукупності та з урахуванням того, що позивачем доведено правомірність пред`явленого позову, а відповідачем доводи позовної заяви не були спростовані, суд дійшов висновку, що позовні вимоги позивача підлягають задоволенню.
Відповідно до статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Таким чином, судовий збір в розмірі 768,40 грн. підлягає стягненню на користь Державного бюджету України за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.
Судовий збір, сплачений позивачем, підлягає відшкодуванню за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.
Керуючись статтями Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Селидовського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області про визнання дій неправомірними та зобов`язання вчинити певні дії - задовольнити в повному обсязі.
Визнати противоправними дії Селидовського об`єднаного управління пенсійного фонду України Донецької області про відмову згідно рішення від 16.02.2019 року №
309 в перерахунку пенсії з зарахуванням ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_2 ) до страхового стажу періодів роботи в ВП «Шахта «Котляревська» ДП «Селидіввугілля» з 01.06.2016 р. по 30.06.2016 р., з 01.10.2016 р. по 31.10.2016 р., з 01.12.2016 р. по 31.12.2016 р., з 01.03.2017 р. по 31.03.2017 р., з 01.05.2017 р. по 31.05.2017 р., з 01.07.2017 р. по 31.07.2017 р., з 01.09.2017 р. по 30.09.2017 р., з 01.11.2017р. по 30.11.2017 р., з 01.05.2018 р. по 31.05.2018 р., до пільгового стажу періоди роботи в зазначеному підприємстві з 01.03.2010 р. по 31.12.2010 р., з 01.05.2016 р. по 31.05.2016 р., з 01.07.2016 р. по 30.09.2016 р., з 01.11.2016 р. по 30.11.2016 р., з 01.01.2017 р. по 28.02.2017 р., з 01.04.2017 р. по 30.04.2017 р., з 01.06.2017 р. по 30.06.2017 р., з 01.08.2017 р. по 31.08.2017 р., з 01.10.2017 р. по 31.10.2017 р., з 01.12.2017 р. по 30.04.2018 р., з 01.06.2018 р. по 31.10.2018 року.
Скасувати рішення Селидовського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області від 16 лютого 2019 року за № 309 про відмову в перерахунку пенсії ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_2 ) як незаконне.
Зобов`язати відповідача зарахувати до страхового стажу періоди роботи в ВП «Шахта «Котляревська» ДП «Селидіввугілля» з 01.06.2016 р. по 30.06.2016 р., з 01.10.2016 р.
по 31.10.2016 р., з 01.12.2016 р. по 31.12.2016 р., з 01.03.2017 р. по 31.03.2017 р., з
01.05.2017 р. по 31.05.2017 р., з 01.07.2017 р. по 31.07.2017 р., з 01.09.2017 р. по 30.09.2017 р., з 01.11.2017 р. по 30.11.2017 р., з 01.05.2018 р. по 31.05.2018 р., до пільгового стажу періоди роботи в зазначеному підприємстві з 01.03.2010 р. по 31.12.2010 р., з 01.05.2016 р. по 31.05.2016 р., з 01.07.2016 р. по 30.09.2016 р., з 01.11.2016 р. по 30.11.2016 р., з 01.01.2017 р. по 28.02.2017 р., з 01.04.2017 р. по 30.04.2017 р., з 01.06.2017 р. по 30.06.2017 р., з 01.08.2017 р. по 31.08.2017 р., з 01.10.2017 р. по 31.10.2017 р., з 01.12.2017 р. по 30.04.2018 р., з 01.06.2018 р. по 31.10.2018 року та переглянути заяву ОСОБА_1 від 12.02.2019 року про перерахунок призначеної пенсії з урахуванням зазначених періодів роботи.
Стягнути на користь ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_2 , адреса реєстрації: АДРЕСА_1 ) за рахунок бюджетних асигнувань Селидовського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області (84500, Донецька область, м. Селидове, вул. Героїв праці, буд. 6, код ЄДРПОУ 41247274) судовий збір в розмірі 768 (сімсот шістдесят вісім) гривень 40 копійок.
Повний текст рішення складено та підписано 11 червня 2019 року.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної
сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди. У разі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.
Суддя Хохленков О.В.