Ухвала суду № 82137007, 03.06.2019, Заводський районний суд м. Запоріжжя

Дата ухвалення
03.06.2019
Номер справи
0809/5513/2012
Номер документу
82137007
Форма судочинства
Цивільне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Заводський районний суд м. Запоріжжя

69009 Україна м. Запоріжжя вул. Лізи Чайкіної 65 тел.(061) 236-59-98

Справа № 0809/5513/2012

Провадження №: 6/332/19/19

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 червня 2019 р. м.Запоріжжя

Заводський районний суд м. Запоріжжя у складі:

головуючого судді - Сінєльніка Р.В.,

при секретарі - Васильченко Н.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за скаргою ПАТ «Укрсиббанк» на постанову державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Зюбрицького Антона Валентиновича про закінчення виконавчого провадження від 29.12.2016р., заінтересовані особи: ОСОБА_1 , ТОВ «СБИТРЕСУРС»,-

ВСТАНОВИВ:

20.01.2017р. до суду звернувся ПАТ «Укрсіббанк» із скаргою в порядку ст.ст.383, 384 ЦПК України на дії державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Зюбрицького Антона Валентиновича про закінчення виконавчого провадження від 29.12.2016р. В обґрунтування своєї скарги посилалися на те, що державний виконавець 29.12.2016р. необґрунтовано виніс постанову про закінчення виконавчого провадження, не вчинив всіх необхідних дій для виконання судового рішення, Просив визнати вказані дії державного виконавця незаконними та скасувати вказану постанову державного виконавця від 29.12.2016р. (т.2 а.с.158-159).

В судове засідання 03.06.19р. сторони не з`явились, про день та час розгляду справи повідомлені належним чином, про причини неявки суд не повідомили, клопотань та заперечень суду не надали. У зв`язку із неявкою всіх учасників процесу фіксування судового засідання 21.03.2019р. технічними засобами не здійснювалась.

Ухвалою Заводського районного суду м.Запоріжжя від 25.11.2016р. була залишена без розгляду скарга ПАТ «Укрсиббанк» на дії ВДВС щодо відмови в рецензуванні звіту оцінки (т.2 а.с.122-124).

Ухвалою апеляційного суду Запорізької області від 25.01.2017р. зазначена ухвала Заводського районного суду м.Запоріжжя від 25.11.2016р. залишена без змін (т.2 а.с.154-155).

Постановою Верховного Суду України від 03.10.2018р. вищезазначені ухвали Заводського районного суду м.Запоріжжя від 25.11.2016р. та апеляційного суду Запорізької області від 25.01.2017р. скасовані, а справа передана до суду першої інстанції для продовження розгляду (т.3 а.с.30-33).

Ухвалою Заводського районного суду м.Запоріжжя від 21.03.19р. в задоволенні скарги ПАТ «Укрсиббанк» на дії ВДВС щодо відмови в рецензуванні звіту оцінки відмовлено (т.3 а.с.129-135).

Ухвалою Заводського районного суду м.Запоріжжя від 24.01.2019р. по справі за скаргою ПАТ «Укрсиббанк» на дії ВДВС щодо закінчення виконавчого провадження в якості заінтересованої особи залучено ТОВ «СБИТРЕСУРС» (т.3 а.с.155).

Дослідивши всі надані докази, встановивши фактичні обставини та відповідні їм правовідносини, суд вважає, що скарга ПАТ «Укрсиббанк» не підлягає задоволенню з нижченаведених підстав.

Судом встановлено та підтверджується матеріалами справи, що на виконанні у відділі примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області перебувало виконавче провадження № 39294550 з приводу виконання виконавчого листа № 0809/5513/2012, виданого 19.06.2013р. Заводським районним судом м.Запоріжжя, про звернення стягнення в рахунок погашення заборгованості ОСОБА_1 перед ПАТ «Укрсиббанк» на нерухоме майно шляхом процедури продажу об`єкту нерухомості, розташованого за адресою: м.Запоріжжя, вул.Доківська, 1, що підтверджується відповідною постановою державного виконавця про відкриття виконавчого провадження від 14.08.2013р. (т.2 а.с.69-70).

21.05.2016р. шляхом проведення прилюдних торгів вказаний об`єкт нерухомості був реалізований при проведені торгів державним підприємством «СЕТАМ», що підтверджується інформацією вказаного підприємства (т.2 а.с.86).

Обґрунтуванням скарги ПАТ «Укрсиббанк» є те, що державний виконавець на думку заявника необґрунтовано закрив виконавче провадження своєю постановою від 29.12.2016р., а перед цим відмовив в задоволенні клопотання про рецензування звіту оцінки, тому ПАТ «Укрсиббанк» просив визнати вказані дії державного виконавця незаконними та скасувати постанову державного виконавця від 29.12.2016р. про закінчення виконавчого провадження (т.3 а.с.161-163).

Зазначені вимоги банку є похідними від вимог щодо попередньої скарги, що розглянута ухвалою Заводського районного суду м.Запоріжжя від 21.03.19р., та в якій ПАТ «Укрсіббанк» просив визнати недійсним та скасувати звіт від 31.03.2016р. та зобов`язати державного виконавця призначити рецензування звіту про оцінку від 31.03.2016р.

Однак, правомірність складення та оформлення вказаного звіту про оцінку від 31.03.2016р. вже перевірена судом господарської юрисдикції при розгляді справи № 908/2075/16 за позовом Публічного акціонерного товариства "УкрСиббанк" до Державного підприємства "Сетам", Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Товариства з обмеженою відповідальністю "СБИТРЕСУРС" про визнання недійсними публічних торгів (аукціону), проведених ДП "Сетам", що підтверджується копією постанови Донецького апеляційного господарського суду від 24.04.2017р. (т.3 а.с.117-126).

Зазначена постанова прийнята за таких доводів та міркувань:

«10.03.2016 року державним виконавцем Відділу примусового виконання рішення управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області винесено постанову про призначення експерта, суб`єкта оціночної діяльності - суб`єкта господарювання для участі у виконавчому провадженні.

Згідно звіту про експертну оцінку ринкова вартість нерухомого майна в буд. АДРЕСА_1 , загальною площею 2958,60 кв.м. (будівля контори інв. №477, 749,2 кв.м., р.№1323116, будівля складу з підвалом та навісом інв. №499, 2209,4кв.м. р№1323116) склала 1 015 092,00 грн. без урахування ПДВ.

04.04.2016 року державним виконавцем направлено сторонам виконавчого провадження рекомендованим листом із повідомленням про вручення було повідомлення щодо вартості описаного майна відповідно до звіту про оцінку майна, в якому зазначено, що за вказаною ціною майно буде передано на реалізацію у встановленому чинним законодавством порядку.

Позивачем 06.04.2016 року отримано лист-повідомлення від 04.04.2016 року про оцінку арештованого майна, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення (штрих-код 6900610448413).

18.04.2016 року позивач звернувся до Відділу примусового виконання рішення управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області з листом, в якому Банк не погодив визначену експертом суб`єктом оціночної діяльності - суб`єкта господарювання вартість нерухомого майна в сумі 1 015 092,00 гривень та просив призначити рецензування звіту про оцінку.

Листом № 7335-6-03/4 від 25.04.2016р. Відділ примусового виконання рішення управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області повідомив ПАТ "УкрСиббанк", що відповідно до ч. 3 ст. 58 Закону України "Про виконавче провадження", останнім днем подання заперечень для АТ - "УкрСиббанк" було 15.04.2016р., оскільки лист із запереченням надійшов від 18.04.2016р., строк на подання заперечення пропущено. Також, повідомив, що арештоване майно передане на реалізацію за ціною, визначеною звітом складеним 31.03.2016р.

В період з 19.05.2016 року по 21.05.2016 року відбувалися електронні торги по лоту №142627 з реалізації предмету іпотеки, а саме: будівля контори інв. № 477 літ. А-1, будівля складу з підвалом та навісом інв. № 499 літ. Б.Б1, що знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Доківська, 1. Переможцем даних торгів став Учасник №7 (відповідач-3), що запропонував найвищу цінову пропозицію в розмірі 1 025 242, 92 грн.

06.06.2016 року Банком від ДП «Сетам» отримано протокол №167832 про проведення електронних торгів, в якому зазначалось, що торги з реалізацією предмета іпотеки, будівля контори інв. № 477 літ. А-1, будівля складу з підвалом та навісом інв. № 499 літ. Б.Б1, що знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Доківська, 1 відбулися.

На думку позивача, електронні торги з продажу спірного нежилого приміщення відбулися із суттєвими порушеннями законодавства, підставою недійсності яких є порушення правил формування початкової ціни лота, оскільки при визначенні ціни не враховано заперечення банку про проведення рецензування звіту про оцінку майна та передачею арештованого майна на реалізацію за ціною визначеною звітом, складеного 31.03.2016 р.

Відповідно до положень статті 15 Цивільного кодексу України кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання, а також на захист свого інтересу, який не суперечить загальним засадам цивільного законодавства.

Загальний перелік способів захисту цивільних прав та інтересів визначено статтею 16 Цивільного кодексу України, згідно з пунктом 2 частини 2 якої одним із таких способів є визнання правочину недійсним.

Враховуючи, той факт що аукціон за своєю правовою природою є правочином, зважаючи на наявність в ньому всіх елементів, притаманних останньому, аукціон може визнаватись недійсним в судовому порядку з підстав недодержання в момент його вчинення вимог, установлених частинами 1-3 та частинами 5, 6 статті 203 ЦК України, зокрема, у зв`язку з невідповідністю змісту правочину Цивільного кодексу України та іншим актам цивільного законодавства (частина 1 статті 215 цього Кодексу).

Відповідно до статті 215 Цивільного кодексу України, підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою - третьою, п`ятою та шостою статті 203 цього Кодексу. Недійсним є правочин, якщо його недійсність встановлена законом (нікчемний правочин). У цьому разі визнання такого правочину недійсним судом не вимагається. У випадках, встановлених цим Кодексом, нікчемний правочин може бути визнаний судом дійсним. Якщо недійсність правочину прямо не встановлена законом, але одна із сторін або інша заінтересована особа заперечує його дійсність на підставах, встановлених законом, такий правочин може бути визнаний судом недійсним (оспорюваний правочин).

Статтею 203 Цивільного кодексу України визначені загальні вимоги до чинності правочину, зокрема: зміст правочину не може суперечити цьому Кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також інтересам держави і суспільства, його моральним засадам; особа, яка вчиняє правочин, повинна мати необхідний обсяг цивільної дієздатності; волевиявлення учасника правочину має бути вільним і відповідати його внутрішній волі; правочин має вчинятися у формі, встановленій законом; правочин має бути спрямований на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ним; правочин, що вчиняється батьками (усиновлювачами), не може суперечити правам та інтересам їхніх малолітніх, неповнолітніх чи непрацездатних дітей.

Правочин є правомірним, якщо його недійсність прямо не встановлена законом або якщо він не визнаний судом недійсним (стаття 204 Цивільного кодексу України).

У силу припису статті 204 Цивільного кодексу України правомірність правочину презюмується. Отже, обов`язок доведення наявності обставин, з якими закон пов`язує визнання господарським судом оспорюваного правочину недійсним, покладається на позивача.

Частиною 3 ст. 62 Закону України "Про виконавче провадження" (в редакції на момент вчинення оспорюваних дій) передбачено, що майно передається на реалізацію за ціною та в порядку, визначеними статтею 58 цього Закону.

Згідно з ч.1 ст. 58 Закону України "Про виконавче провадження" визначення вартості майна боржника проводиться державним виконавцем за ринковими цінами, що діють на день визначення вартості майна. Для оцінки за регульованими цінами, оцінки нерухомого майна, транспортних засобів, повітряних, морських та річкових суден державний виконавець залучає суб`єкта оціночної діяльності - суб`єкта господарювання, який провадить свою діяльність відповідно до Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні".

Відповідно до частини третьої статті 58 вказаного Закону державний виконавець повідомляє про результати визначення вартості чи оцінки майна сторонам. У разі якщо сторони не згодні з результатами визначення вартості чи оцінки, вони мають право подати державному виконавцю заперечення в десятиденний строк з дня надходження повідомлення. Сторона вважається ознайомленою з результатами визначення вартості чи оцінки арештованого майна, якщо їй надіслано повідомлення про результати визначення вартості чи оцінки майна рекомендованим листом за адресою, зазначеною у виконавчому документі, або за місцем фактичного проживання чи перебування такої сторони, достовірно встановленим державним виконавцем. У разі заперечення однією із сторін проти результатів оцінки, проведеної суб`єктом оціночної діяльності - суб`єктом господарювання, державний виконавець призначає рецензування звіту про оцінку майна. Витрати, пов`язані з рецензуванням звіту, несе сторона, яка заперечує проти результатів оцінки. У разі незгоди з оцінкою, визначеною за результатами рецензування, сторони мають право оскаржити її в судовому порядку в десятиденний строк з дня отримання відповідного повідомлення (ч. 4 ст. 58 Закону України "Про виконавче провадження").

Матеріали справи свідчать про те, що державним виконавцем 04.04.2016 року сторонам виконавчого провадження рекомендованим листом із повідомленням про вручення направлено повідомлення щодо вартості описаного майна відповідно до звіту про оцінку майна, в якому зазначено, що за вказаною ціною майно буде передано на реалізацію у встановленому чинним законодавством порядку.

Зазначений лист вручено стягувачу - ПАТ "УкрСиббанк" 06.04.2016 року, що підтверджується штампом вхідної кореспонденції Запорізького регіонального управління АТ «УкрСиббанк», повідомленням про вручення поштового відправлення, роздруківкою із офіційного сайту УДППЗ "Укрпошта" та не заперечується позивачем.

18.04.2016 року від ПАТ "УкрСиббанк" надійшла заява, в якій Банк не погодив визначену експертом, суб`єктом оціночної діяльності - суб`єкта господарювання вартість нерухомого майна в сумі 1 015 092,00 грн. та просив призначити рецензування звіту про оцінку майна.

Листом державного виконавця № 7335-6-03/4 від 25.04.2016 р. (т.1, а.с. 17-18) позивача повідомлено про те, що відповідно до норми, встановленої ч. 3 ст. 58 Закону України «Про виконавче провадження», останнім днем подання заперечень для ПАТ «Укрсиббанк» було 15.04.2016 року. Виходячи з того, що на адресу відділу від ПАТ «Укрсиббанк» надійшов лист із запереченням від 18.04.2016 року, строк на подання заперечень пропущено. В даному листі також зазначено, що арештоване майно передано на реалізацію за ціною, визначеною звітом, складеним 31.03.2016 р. приватним підприємством «Донецько-східний брокерський торгівельний дім», в особі ОСОБА_2 .

Відповідно до ст. 253 ЦК України перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов`язано його початок.

Судова колегія не погодилась з висновком місцевого господарського суду про те, що останнім днем подання заперечень для позивача було 15.04.2016 р. з огляду на приписи ч. 3 ст. 58 Закону України «Про виконавче провадження», оскільки цим Законом встановлено загальні правові основи організації та діяльності державної виконавчої служби, її завдання та компетенцію, а також визначено учасників виконавчого провадження, закріплено їхні права та обов`язки, у т.ч. право стягувачів і боржників та інших учасників виконавчого провадження на оскарження дій (бездіяльності) державного виконавця та порядок цього оскарження, внаслідок чого при визначенні початку перебігу десятиденного строку на подання заперечень з результатами визначення вартості чи оцінки необхідно керуватися загальними нормами цивільного законодавства.

З огляду на зазначене, останнім днем подання заперечень для ПАТ «Укрсиббанк» слід вважати 18.04.2016 р., відтак позивачем цей строк не пропущено.

Матеріали справи не містять відомостей оскарження позивачем неправомірних дій державного виконавця з цього приводу в порядку, визначеному Законом України «Про виконавче провадження».

Судовою колегією враховано правову позицію, викладену у постановах Верховного Суду України від 24.10.2012 р. у справі № 6-116цс12, від 23.09.2014 р. у справі № 3-112гс14, від 18.11.2015 р. у справі № 6-1884цс15, відповідно до якої порушення, допущені державним виконавцем при здійсненні своїх повноважень, передбачених Законом України "Про виконавче провадження" № 606-ХІV від 21 квітня 1999 року у тому числі щодо відкриття виконавчого провадження, накладення арешту на майно, визначення вартості чи оцінки майна тощо (ст. ст. 18, 24-27, 32, 33, 55, 57 цього Закону), то такі дії (бездіяльність) державного виконавця підлягають оскарженню в порядку, передбаченому цим Законом (зокрема, ч. 7 ст. 24, ч. 4 ст. 26, ч. 3 ст. 32, ч. 3 ст. 36, ч. 2 ст. 57, ст. ст. 55, 85 Закону).

Отже, дії державного виконавця у виконавчому провадженні, які не стосуються правил проведення торгів, мають самостійний спосіб оскарження й не можуть бути підставою для визнання торгів недійсними.

Головною умовою, яку повинні встановити суди, є наявність порушень, що могли вплинути на результат торгів, тобто не тільки недотримання норм закону під час проведення прилюдних торгів, а й порушення прав і законних інтересів особи, яка їх оспорює, способом захисту яких є визнання прилюдних торгів недійсними.

Судова колегія звернула увагу, що в обґрунтування позову позивач посилається на Тимчасове положення про порядок проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 27.10.1999 р. за № 68/5, яке на підставі наказу Міністерства юстиції України від 22.12.2015 р. № 2710/5 втратило чинність, а оспорювані торги проводились на підставі Порядку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 22.12.2015 р. № 2710/5 (далі - Порядок).

Пунктом 1 розділу ІІ Порядку визначено, що реалізація майна здійснюється після визначення його вартості (оцінки) відповідно до статті 58 Закону України «Про виконавче провадження».

Пунктом 3 розділу ІІ Порядку передбачено, що державний виконавець у строк не пізніше п`яти робочих днів після закінчення десятиденного строку для подання заперечень сторін виконавчого провадження проти визначення вартості (оцінки) майна у разі відсутності таких заперечень готує проект заявки на реалізацію арештованого майна, який містить інформацію, передбачену абзацами третім - шістнадцятим пункту 2 цього розділу, і направляє його начальнику відділу державної виконавчої служби, якому він безпосередньо підпорядкований, для підписання та передачі до Системи для проведення реалізації майна разом із визначеним цим пунктом пакетом документів.

Відповідно до абзаців 1-3 пункту 4 розділу ІІ Порядку начальник відділу державної виконавчої служби після отримання проекту заявки та документів щодо передачі майна на реалізацію у строк до трьох робочих днів перевіряє ці документи на відповідність вимогам законодавства, наявність відомостей про місце зберігання й демонстрації майна та у разі виявлення порушень визначає їх перелік та встановлює строк для усунення порушень, який не повинен перевищувати трьох робочих днів, а у разі, якщо відповідно до законодавства реалізація майна неможлива, документи щодо передачі майна на реалізацію повертаються державному виконавцю, який їх подав, із зазначенням визначених законодавством підстав, що унеможливлюють реалізацію майна.

У разі встановлення відповідності документів вимогам законодавства чи після приведення їх у відповідність до вимог законодавства начальник відділу державної виконавчої служби підписує (за допомогою електронного цифрового підпису або власноруч у випадку, передбаченому пунктом 3 розділу І цього Порядку) заявку на реалізацію арештованого майна та надсилає її Організатору в електронному вигляді через особистий кабінет відділу державної виконавчої служби для внесення інформації про проведення електронних торгів у Систему.

Перевірка змісту заявки на відповідність вимогам законодавства Організатором не здійснюється. За відповідність документів, на підставі яких вноситься інформація до Системи, а також за достовірність інформації, зазначеної у заявці, відповідають посадові особи відповідного органу державної виконавчої служби.

Як зазначено вище, в матеріалах справи міститься повідомлення органу державної виконавчої служби № 6482-6-03/4 від 04.04.2016 р. про результати визначення вартості спірного майна, яке направлялося позивачу.

В подальшому відповідним органом державної виконавчої служби організатору електронних торгів - ДП «Сетам» подано заявку на реалізацію арештованого майна № 7060-6-03/4 від 18.04.2016 р. з необхідним пакетом документів у встановлений законодавством строк.

За змістом пунктів 3, 4 розділу ІІІ Порядку організатор проводить електронні торги протягом 30 календарних днів з дати внесення інформації про лот у Систему. Інформаційне повідомлення про електронні торги розміщується на Веб-сайті Системою автоматично не пізніше ніж за один місяць до дати завершення електронних торгів.

Після отримання вищевказаної заявки на реалізацію арештованого майна, ДП «Сетам» було внесено відповідну інформацію про електронні торги в систему електронних торгів арештованим майном 19.04.2016 р., а торги автоматично призначались на 19.05.2016 р.

З метою вирішення питання чи могли вплинути допущені державним виконавцем порушення вимог ст. 58 Закону України "Про виконавче провадження" на результати торгів, зокрема, чи змінилась вартість майна, що реалізовувалося на спірних прилюдних торгах, чи порушені внаслідок цього права і законні інтереси позивача, який оспорює результати торгів, судом першої інстанції призначалась судова оціночно-будівельна експертиза, проведення якої доручено експертам Запорізького відділення Дніпропетровського науково дослідного інституту судових експертиз, м. Запоріжжя. На вирішення експерта поставлено наступне питання: "Яка ринкова вартість об`єктів нерухомого майна будівля контори інв. № 477 літ. А-2, будівля складу з підвалом та навісом інв. № 499 літ Б.Б1, які знаходяться за адресою: АДРЕСА_1 , станом на 21 травня 2016 року?"

За результатами проведення судової оціночно-будівельної експертизи складено Висновок № 499-16 від 15.12.2016р., відповідно до якого ринкова вартість об`єктів нерухомого майна будівля контори інв. № 477 літ. А-2, будівля складу з підвалом та навісом інв. № 499 літ Б.Б1, які знаходяться за адресою АДРЕСА_1 , станом на 21 травня 2016 року складала 1 018 694 грн. 00 коп.

Як зазначено вище, згідно протоколу проведення прилюдних торгів № 167832 від 21 травня 2016 року, спірне нерухоме майно придбано ТОВ "СБИТРЕСУРС" на конкурентних засадах за ціною 1 025 242 грн. 92 коп. При цьому стартова ціна продажу майна в розмірі 1 015 092 грн. 00 коп. визначалась на підставі звіту про експертну оцінку майна від 31 березня 2016 року.

В судовому засіданні представник відповідача-3 щодо різниці ціни спірного майна, визначеної на підставі звіту про експертну оцінку майна від 31 березня 2016 року та на підставі висновку № 499-16 від 15.12.2016 р. пояснив, що така ціна є динамічною та змінюється з урахуванням пропозицій, що є на ринку (попиту), тому внаслідок спливу певного часу вартість спірного майна збільшилася, що обумовлює відсутність порушень прав та законних інтересів позивача.

Доводи позивача щодо необхідності проведення повторної судової експертизи та необґрунтованої відмови суду першої інстанції у задоволенні відповідного клопотання позивача, судовою колегією до уваги не приймаються, оскільки позивачем не надано жодних доказів на підтвердження доцільності призначення такої судової експертизи. Крім того, на стадії апеляційного провадження позивачем клопотання про призначення повторної судової експертизи не заявлено.

Таким чином, органами державної виконавчої служби та ДП «Сетам» не порушено вимог Порядку з приводу реалізації Будівлі контори інв. № 477 літ. А-2, будівля складу з підвалом та навісом інв. № 499 літ. Б.Б1, яка знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Доківська, б. 1.

З огляду на наведене, господарським судом Запорізької області у задоволенні позовних вимог відмовлено на законних підставах.

Враховуючи викладене, судова колегія дійшла висновку, що оскаржуване рішення суду підлягає залишенню без змін за мотивами, викладеними у цій постанові.». (т.3 а.с.117-126).

В подальшому, постановою ВГСУ від 12.09.2017р. вказана постанова Донецького апеляційного господарського суду залишена без змін (т.3 а.с.113-116).

Отже, будь-яких доказів неправомірних дій державного виконавця щодо предмету скарги ПАТ «Укрсиббанк» суду надано не було, тому вищезазначена скарга ПАТ «Укрсиббанк» на дії державного виконавця не підлягає задоволенню у повному обсязі.

Керуючись ст.ст.447-451 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

В задоволенні скарги ПАТ «Укрсиббанк» на постанову державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Зюбрицького Антона Валентиновича про закінчення виконавчого провадження від 29.12.2016р. - відмовити.

Копію ухвали направити всім учасникам процесу.

Ухвала може бути оскаржена до Запорізького апеляційного суду через Заводський районний суд м.Запоріжжя шляхом подачі апеляційної скарги протягом п`ятнадцяті днів з дня проголошення ухвали.

Суддя Р.В. Сінєльнік