
Справа № 379/721/19
3/379/253/19
ПОСТАНОВА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
30.05.2019 рокум.Тараща
Суддя Таращанського районного суду Київської області Зінкін Володимир Іванович, розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшли від Головного управління Держпраці у Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , українця, громадянина України, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , директора ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Ліст Форте» (місцезнаходження: вул. Б.Хмельницького, 1 офіс 2, м. Тараща, Київська область), за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 41 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 , будучи директором ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Ліст Форте» код ЄДРПОУ 40026600 за адресою вул. Б.Хмельницького, 1 офіс 2 в м. Тараща Київської області, вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 41 КУпАП, а саме:
у порушення вимог частини четвертої статті 115 КЗпП України, статті 21 ЗУ № 504 заробітна плата працівникам за весь час щорічної відпустки виплачується пізніше ніж за три дні до початку відпустки. Так, відповідно до наказу від 18.07.2018 № 13-к/2018 ОСОБА_2 надано щорічну відпустку на 15 календарних днів з 01.08.2018 року. Відповідно до розрахунково-платіжної відомості за серпень 2018 року та банківської виписки від 17.08.2018, заробітну плату за весь час щорічної відпустки ОСОБА_2 отримала 17.08.2018 року.
ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю, та не оспорював обставин, зазначених в протоколі про адміністративне правопорушення.
Відповідно до ст. 129 Конституції України розгляд і вирішення справ в судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості.
Згідно ст. 251 КУпАП України доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Висновок про наявність чи відсутність в діях особи адміністративного правопорушення має бути зроблений на підставі всебічного, повного і об`єктивного дослідження всіх обставин справи в їх сукупності (ст. 252 КУпАП).
Органи державної влади, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України (ст. 19 Конституції України). Вина особи, яка притягається до відповідальності, має бути доведена належними доказами, а не ґрунтуватись на припущеннях, усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь (ст. 62 Конституції України).
Ознайомившись з матеріалами справи про адміністративне правопорушення, встановлено, що в діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 41 КУпАП.
Згідно п. 7 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю при закінченні на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.
Оскільки, з матеріалів справи вбачається, що правопорушення було вчинено 08.10.2018, тобто з моменту його вчинення минуло більше трьох місяців, і правопорушення не є триваючим, вважаю за необхідне закрити провадження в справі, в зв`язку із закінченням на момент розгляду справи строків накладення адміністративного стягнення, передбачених ст.38 КУпАП.
Керуючись ст.ст. 38, 41, п. 7 ст. 247, 256, 268, 283-285, 287 КУпАП, суддя,
ПОСТАНОВИВ:
Провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 41 КУпАП закрити, у зв`язку із закінченням на момент розгляду справи строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, а також прокурором у випадках, передбачених частиною п`ятою статті 7 та частиною першою статті 287 цього Кодексу до Київського апеляційного суду через Таращанський районний суд Київської області.
Суддя: Зінкін В. І.