Рішення № 82100688, 31.05.2019, Вінницький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
31.05.2019
Номер справи
120/1158/19-а
Номер документу
82100688
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Вінниця

31 травня 2019 р. Справа № 120/1158/19-а

Вінницький окружний адміністративний суд у складі судді Вільчинського О.В., розглянувши в письмовому провадженні в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Вінницького обласного військового комісаріату, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1 , позивач) з адміністративним позовом до Вінницького обласного військового комісаріату (далі - Вінницький ОВК, відповідач 1), Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області (далі - ГУ ПФУ у Вінницькій області, відповідач 2) про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії.

В обґрунтування позовних вимог зазначає, що проходив службу на посаді начальника служби військових сполучень військової частини № 35564 43 Ракетної армії, з 2007 року перебуває на обліку в ГУ ПФУ у Вінницькій області. З 2008 року по березень 2018 року грошове забезпечення нараховувалося з посадового окладу 1560 грн. Зазначає, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №103 "Про перерахунок пенсії особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" Вінницький ОВК виготовив та направив до ГУ ПФУ у Вінницькій області довідку №ХЛ0201000044 про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсії, на підставі якої з 01.01.2018 було проведено перерахунок та виплату пенсії з урахуванням посадового окладу 6480 грн., співвідношення розміру посадового окладу до 01.01.2018 - 1275 грн., тарифний розряд за посадою "34". На письмове звернення до Вінницького ОВК з вимогою роз`яснити причини зниження встановленого посадового окладу отримав відповідь про те, що грошове забезпечення визначене відповідно до тарифікації посадових окладів, розроблених Департаментом фінансів Міністерства оборони України. Такі дії позивач вважає протиправними та такими, що порушують його право на належний соціальний захист.

Відповідно до вимог частини п`ятої статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України) справа розглядається за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

За правилами частини четвертої статті 229 КАС України у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Відповідно до ч. 5 ст. 250 КАС України датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення

Ухвалою Вінницького окружного суду від 05.04.2019 позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі та, крім того, встановлено сторонам строки для подання відзиву на позов, відповіді на відзив та заперечень.

23.04.2019, у встановлений судом строк, від ГУ ПФУ у Вінницькій області на адресу суду надійшов відзив на позовну заяву, в якому останнє заперечує щодо задоволення адміністративного позову. Зазначає, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб", яка набрала чинності 24.02.2018 (далі - Постанова КМУ №103), Вінницьким ОВК видано довідку про розмір грошового забезпечення від 22.03.2019 №ХЛ62797, на підставі якої здійснено перерахунок пенсії позивача з 01.01.2018 з урахуванням розміру посадового окладу 6480 грн. При цьому, ГУ ПФУ у Вінницькій області наголошує, що відповідно до ст. 10 "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" на органи Пенсійного фонду України покладені функції з призначення та виплати пенсій, а функції визначення розміру грошового забезпечення чи окремих його складових для обчислення пенсій виходить за межі їх компетенції. Визначення підстав та порядку встановлення розмірів грошового забезпечення належить до виключної компетенції силових міністерств та відомств, а тому відсутні підстави визнавати дії ГУ ПФУ у Вінницькій області неправомірними.

24.04.2019 Вінницький ОВК подав до суду відзив, у якому останній заперечує щодо задоволення адміністративного позову. Зокрема, зазначає, що Вінницький ОВК, діючи в межах наданих їм повноважень, дотримуючись вимог Законів України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", "Про Збройні Сили України", "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", постанов Кабінету Міністрів України від 31.03.1992 № 161, від 07.06.1993 № 419, від 22.05.2000 № 829, від 30.08.2017№ 704, від 21.02.2018 № 103, наказів МО України від 08.09.1998 № 338 (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.09.1998 за № 596/3036, від 01.03.2018№ 90 (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.03.2018 за №315/31767), під час перерахунку пенсій колишнім військовослужбовцям, звільненим з посад в управлінні 43 Ракетною армією, визначали нові розміри посадових окладів з 01.03.2018, які є вищим, ніж встановлені для обчислення їх пенсії раніше, не допускаючи їх перевищення у порівнянні відповідними (аналогічними) посадами органу військового управління вищого рівня - оперативного командування, та відповідно до розмірів окладів, зазначених у витягах зі штату управління Ракетної армії. Вказує, що відповідно до таблиці тарифікації посадових окладів, розробленої Департаментом фінансів МО України на підставі штату ракетної армії посаді "начальник служби військових сполучень військової частини 35564" станом на 01.01.2008 визначений оклад 1275 грн., що відповідає "34" тарифному розряду. Таким чином, на переконання відповідача 1, твердження позивача, що його посадовий оклад був неправомірно зменшений не відповідає дійсності, оскільки до перерахунку 01.03.2018 посадовий оклад позивача складав 1560 грн., а розмір грошового забезпечення, з якого обчислюється пенсія - 5187,00 грн., після перерахунку посадовий оклад позивача дорівнює 6480 грн., а загальний розмір грошового забезпечення з якого обчислюється пенсія - 11835 грн. Вважає, що встановленням ОСОБА_1 з 01.03.2018 "34" тарифного розряду його посадовий оклад приведений у відповідність до вимог чинних нормативно-правових актів. Крім того, зазначає, що постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 05.03.2019 залишено без змін рішення Окружного адміністративного суду міста Києва, яким визнано протиправними та нечинними пункти 1, 2 постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 "Про перерахунок пенсій особам, звільненим з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" та зміни до пункту 5 і додатку 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45.

Позивач 02.05.2019 подав до суду відповідь на відзив Вінницького ОВК, в якій, зокрема зазначає, що Вінницький ОВК на свій власний розсуд згідно з алгоритмом, який ніким не затверджений, всупереч наказу Міністра оборони №90, який спрямований на виконання Конституції України, Законів України та Постанов Кабінету Міністрів України понизив позивача в посаді та знизив грошове забезпечення станом на 01.01.2008 до посадового окладу 1560 грн. та встановив відповідно до схеми алгоритму "34" тарифний розряд, що відповідає за "Алгоритмом таблиці" з посиланням на нормативні акти, які вже давно втратили чинність, всупереч Додатку 24 до Наказу №90 від 01.03.2018.

Правом подати відповідь на відзив відповідача 2 позивач не скористався.

Дослідивши матеріали справи, оцінивши надані докази в їх сукупності, суд встановив, що ОСОБА_1 проходив службу на посаді начальника служби військових сполучень військової частини № 35564, 43 Ракетної армії. Наказом Міністра оборони України від 11.12.1995 звільнений зі служби у запас у військовому званні "підполковник" за пунктом "а" ст. 59 (за віком). З 1995 року перебував на обліку та отримував пенсію у Вінницькому ОВК, а з 01.01.2007 - ГУ ПФУ у Вінницькій області.

Відповідно до матеріалів пенсійної справи позивача ОСОБА_2 з 01.01.2008 останньому був встановлений посадовий оклад 1560 грн. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1294 "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб".

Встановлено, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України №103 від 21.02.2018 Вінницьким ОВК виготовлено та направлено до ГУ ПФУ у Вінницької області довідку №ХЛ0201000044 від 30.03.2018 про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 Відповідно до вказаної довідки посадовий оклад позивача становить 6480 грн., оклад за військове звання - 1410 грн., надбавка за вислугу років (50%) - 3945 грн. На підставі цієї довідки ГУ ПФУ у Вінницькій області проведено перерахунок пенсії з урахуванням посадового окладу 6480 грн.

18.03.2019 ОСОБА_1 звернувся до Вінницького ОВК за роз`ясненням щодо порядку розрахунку його посадового окладу та просив виготовити та направити до ГУ ПФУ у Вінницькій області нову довідку для перерахунку пенсії (співвідношення розміру посадового окладу до 01.01.2018 - 1560 грн., тарифний розряд за посадою 46, тарифний коефіцієнт 4,64) згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 та додатками № 23, 24 наказу Міністерства оборони України № 90 "Про встановлення тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних сил України" з 01.01.2018.

Листом від 20.03.2019 №12/564 у відповідь на звернення позивача Вінницький ОВК повідомив, що уповноважені органи Міністерства оборони України, зокрема Вінницький ОВК, під час перерахунку пенсій колишнім військовослужбовцям, діючи в межах наданих ім повноважень, дотримуючись вимог чинного законодавства, під час перерахунку пенсій колишнім військовослужбовцям, звільненим з посад в управлінні 43 Ракетною армією, визначали нові розміри посадових окладів з 01.03.2018, які є вищими, ніж встановлені для обчислення їх пенсії раніше, не допускаючи їх перевищення у порівнянні з відповідними (аналогічними) посадами органу військового управління вищого рівня - оперативного командування та відповідно до розміру окладів, зазначених у витягах зі штату управління Ракетної армії. Зазначено, що у зв`язку з тим, що займана позивачем посада "начальник інспекції технічного надзору (за капітальним будівництвом армії) не входила до складу управління армії, у доведеному Департаментом фінансів витягу зі штату управління армії з визначеними посадовими окладами на 01.01.2018 такої посади немає. Враховуючи наведене, як зазначив Вінницький ОВК, якщо посадовий оклад до 01.03.2018 складав 1275 грн., то з 01.01.2018 в такому випадку встановлюється 34 тарифний розряд, що відповідач посадовому окладу в розмірі 6480 грн., а тому встановлення ОСОБА_1 з 01.03.2018 "34" тарифного розряду, що відповідає розміру 6480 грн., здійснено відповідно до вимог нормативно-правових актів.

Разом із тим, не погоджуючись із такими діями відповідача 1 щодо зменшення тарифного розряду, позивач звернувся до суду з цим адміністративним позовом.

Визначаючись щодо заявлених позовних вимог, суд виходив із такого.

Відповідно до частини четвертої статті 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" від 09.04.1992 за № 2262-ХІІ (далі - Закон № 2262-ХІІ) усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі, якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

Так, пунктом 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 за № 45 пенсії, призначені відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", у зв`язку із підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

В свою чергу, пунктом 1 Постанови Кабінету Міністрів України "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" від 21.02.2018 за № 103 (чинного на момент виникнення спірних відносин) постановлено перерахувати пенсії, призначені згідно із Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (далі - Закон) до 01.03.2018 (крім пенсій, призначених згідно із Законом особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та поліцейським), з урахуванням розміру окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення із служби (на дату відрядження для роботи до органів державної влади, органів місцевого самоврядування або до сформованих ними органів, на підприємства, в установи, організації, вищі навчальні заклади), що визначені станом на 01.03.2018 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 за № 704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб".

Пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 за № 704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" затверджено тарифну сітку розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу згідно з додатком 1.

Згідно із тарифною сіткою розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу, яка є Додатком 1 до Постанови від 30.08.2017 за № 704, тарифному розряду "46" відповідає тарифний коефіцієнт "4,64".

Крім того, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" та з метою визначення посадових окладів осіб офіцерського складу Збройних Сил України Наказом Міністерства оборони України №90 від 01.03.2018 "Про встановлення тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України" установлено тарифні розряди за основними типовими посадами та основними посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України згідно зі схемами, визначеними у додатках 1 - 22 до цього наказу, а також співвідношення встановлених до 01.03.2018 окладів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України та осіб офіцерського складу Збройних Сил, звільнених з військової служби, до відповідних тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України згідно зі схемами, визначеними у додатках 23, 24 до цього наказу.

Так, відповідно до Схеми співвідношення встановлених до 01.03.2018 окладів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України та осіб офіцерського складу Збройних Сил, звільнених з військової служби, до відповідних тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України, яка є Додатком 24 до Наказу №90 від 01.03.2018, посадовий оклад, встановлений (обчислений) до 01.03.2018 в розмірі 1560-1599,99 грн. відповідає тарифному розряду "46", що встановлюються з 01.03.2018 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704.

Як уже було встановлено вище, починаючи з 2007 року позивач перебуває на обліку в ГУ ПФУ у Вінницькій області, пенсію отримував, розраховану виходячи із розміру посадового окладу 1560 грн.

З огляду на викладене, посадовий оклад позивача,, встановлений до 01.03.2018 в розмірі 1560 грн., відповідає тарифному розряду "46".

В той же час, як уже було встановлено судом вище, Вінницьким ОСОБА_3 виготовлено та направлено до ГУ ПФУ у Вінницькій області для перерахунку пенсії довідку про розмір грошового забезпечення, згідно з якою його посадовий оклад становить 6480 грн., що відповідає тарифному розряду "34".

Заперечуючи проти задоволення позову представник відповідача 1 зазначив, що відповідно до Примітки 2 Додатку 24 до Наказу №90 від 01.03.2018 тарифні розряди за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил, визначені за цією Схемою, не можуть перевищувати відповідних тарифних розрядів за основними типовими посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України відповідних органів військового управління, встановлених в додатках 1 - 22 за основними типовими посадами та основними посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України. Також вказав, що тарифний розряд, і відповідно розмір посадового окладу позивача визначався згідно із Додатком 24 до Наказу №90 від 01.03.2018 та з врахуванням вимог Алгоритму, зокрема відповідності рівня військової частини.

Так, 13.03.2018 Директором Департаменту фінансів Міністерства оборони України затверджено Алгоритм урахування (встановлення) розмірів окладів за відповідними або аналогічними посадами, які особи займали на дату звільнення зі служби (на дату відрядження), під час оформлення та подання військовими комісаріатами органам Пенсійного фонду України довідок про розміри грошового забезпечення відповідно до постанови КМУ від 21.02.2018 №103 (далі - Алгоритм).

В даному випадку представник відповідача 1 зазначає, що згідно таблиці тарифікації посадових окладів, розробленої Департаментом фінансів МО України на підставі штату ракетної армії посаді "начальник служби військових сполучень військової частини 35564" станом на 01.01.2008 визначений оклад 1275 грн., що відповідає 34 тарифному розряду.

Поряд із цим, суд звертає увагу на те, що пунктом 5 Алгоритму визначено, що якщо назва військової частини не відповідає назві схем (Додатки 1-22 до Наказу №90, Додаток 2 до вказівки 612), застосовується схема співвідношення встановлених до 01.03.2018 розмірів посадових окладів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил, звільнених з військової служби, до відповідних тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України (Додаток 24 до Наказу №90, Додаток 3 до вказівки 612).

Таким чином, Алгоритмом, на який посилається представник відповідача 1, чітко визначено, що у разі якщо назва військової частини не відповідає назвам, наявним у Додатках 1-22 до Наказу №90 від 01.03.2018, то застосовується схема співвідношення встановлених до 01.03.2018 розмірів посадових окладів до тарифних розрядів, згідно з Додатком 24 до Наказу №90 від 01.03.2018.

В даному ж випадку, в період до 01.03.2018 ОСОБА_1 отримував пенсію, розраховану виходячи із розміру посадового окладу 1560 грн., при цьому, назва військової частини, з якої був звільнений позивач, не відповідає жодній із схем, відображених у Додатках 1-22 до Наказу №90 від 01.03.2018.

З огляду на викладене, посадовий оклад позивача для перерахунку пенсії, на думку суду, необхідно розраховувати виходячи із співвідношення його посадового окладу, встановленого до 01.03.2018, тобто 1560 грн., до відповідного тарифного розряду за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України, що згідно з Додатком 24 до Наказу №90 від 01.03.2018 відповідає тарифному розряду "46" та розміру посадового окладу – 8180 грн. (1762 х 4,64).

Враховуючи вище викладене, суд приходить висновку, що позовні вимоги про визнання протиправними дій відповідача 1 щодо зниження грошового забезпечення ОСОБА_1 , встановленого на підставі довідки №ХЛ0201000044 від 30.03.2018 із урахуванням посадового окладу в розмірі 6480 грн., є обґрунтованими та підлягають задоволенню.

Крім того, суд також приходить до висновку про наявність підстав для задоволення позовних вимог про зобов`язання відповідача 1 виготовити та направити до ГУ ПФУ у Вінницькій області нову довідку про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсії із урахуванням посадового окладу ОСОБА_1 , який відповідає тарифному розряду - "46", згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704 та додатком № 24 згідно з наказом Міністерства оборони України №90 "Про встановлення тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних сил України".

В той же час, суд звертає увагу на те, що право на захист - це суб`єктивне право певної особи, тобто вид і міра її можливої (дозволеної) поведінки із захисту своїх прав. Воно випливає з конституційного положення: "Права і свободи людини і громадянина захищаються судом" (ст. 55 Конституції України).

Отже, кожна особа має право на захист свого права у разі його порушення, невизнання чи оспорювання у сфері цивільних, господарських, публічно-правових відносин та за наявності неврегульованих питань.

Порушення права означає необґрунтовану заборону на його реалізацію або встановлення перешкод у його реалізації, або значне обмеження можливостей його реалізації тощо.

Відповідно до частини першої статті 2 КАС України, завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.

Із системного аналізу вказаних норм випливає, що суд захищає лише порушені, невизнані або оспорюванні права, свободи та інтереси учасників адміністративних правовідносин.

В даному ж випадку, вимоги про зобов`язання відповідача 2 провести позивачеві перерахунок та виплату пенсії, на думку суду, є передчасними, адже спір в цій частині фактично не існує, оскільки для проведення відповідного перерахунку пенсії є необхідним виготовлення та направлення відповідачем 1 нової довідки про розмір його грошового забезпечення із урахуванням посадового окладу, який відповідає тарифному розряду "46".

Згідно з частинами 1, 2 статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні (стаття 90 КАС України).

Перевіривши юридичну та фактичну обґрунтованість доводів сторін, оцінивши докази суб`єкта владних повноважень на підтвердження правомірності своїх дій та докази, надані позивачем, суд доходить висновку, що з наведених у позовній заяві мотивів і підстав, позовні вимоги підлягають частковому задоволенню.

Підстави для відшкодування судових витрат у справі відсутні.

Керуючись ст.ст. 73-77, 90, 94, 139, 241, 245, 246, 250, 255, 295 КАС України, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Визнати протиправними дії Вінницького обласного військового комісаріату щодо зниження грошового забезпечення ОСОБА_1 , встановленого на підставі довідки від 30.03.2018 №ХЛ0201000044 із урахуванням посадового окладу в розмірі 6480 грн. (співвідношення розміру посадового окладу до 01.01.2018 - 1275 грн., тарифний розряд за посадою "34").

Зобов`язати Вінницький обласний військовий комісаріат виготовити та направити до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області нову довідку станом на 01.01.2018 про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсії, із урахуванням посадового окладу ОСОБА_1 в розмірі (співвідношення розміру посадового окладу до 01.01.2018 - 1560 грн., тарифний розряд за посадою "46", тарифний коефіцієнт "4,64") згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704 та додатком №24 згідно з наказом Міністерства оборони України №90 "Про встановлення тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних сил України".

В задоволенні решти позовних вимог - відмовити.

Рішення суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 255 КАС України.

Відповідно до ст. 295 КАС України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 )

Вінницький обласний військовий комісаріат (21016, м. Вінниця, вул. Данила Галицького, буд. 31, код ЄДРПОУ 08362793)

Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області (21100, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, код ЄДРПОУ 13322403)

Суддя Вільчинський Олександр Ванадійович