
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 травня 2019 року Справа № 160/2834/19 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Захарчук-Борисенко Н.В., розглянувши у письмовому провадженні у місті Дніпрі адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
28.03.2019 ОСОБА_1 звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Управління праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради, в якій просить суд:
- визнати протиправними дії Управління праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради щодо врахування під час призначення з 01.05.2018 по 30.09.2018 та з 01.10.2018 житлової субсидії ОСОБА_1 доходів його дружини ОСОБА_2 , з якою встановлено режим окремого проживання;
- зобов`язати Управління праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради, код ЄДРПОУ 03192477, провести перерахунок та призначення з 01.10.2018 по 30.09.2018 та з 01.10.2018 ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який мешкає за адресою: АДРЕСА_1 , субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг без врахування доходів його дружини ОСОБА_2 , з якою встановлено режим окремого проживання;
- зобов`язати Управління праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради, код ЄДРПОУ 03192477, відповідно до ст.382 КАС України подати до суду у 30-ти денний строк після набрання чинності рішення, звіт про виконання судового рішення.
В обґрунтування адміністративного позову позивачем зазначено, що у жовтні 2018 року, після початку опалювального сезону 2018-2019, ОСОБА_1 дізнався, що йому було припинено нарахування житлової субсидії та знята нарахована житлова субсидія з травня 2018 року, при цьому, позивач ніяких повідомлень від відповідача не отримував. 21.11.2018 позивач звернувся з письмовою заявою до відповідача, на яку 30.11.2018 отримав відповідь, в якій зазначено, що на підставі поданих 24.07.2018 позивачем заяви та декларації після збору у повному обсязі необхідних для призначення житлової субсидії документів, інформації та відомостей, у жовтні 2018 року був здійснений перерахунок призначеної у травні житлової субсидії, та з урахуванням доходів дружини позивача, які враховуються під час призначення житлової субсидії, отриманих протягом I кварталу 2017 та I кварталу 2018, розмір призначеної житлової субсидії складав « 0» - немає різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми і розміром плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми і розміром обов`язкового відсотка платежу". Не погоджуючись з таким рішенням відповідача, позивач 21.12.2018 повторно звернувся із заявою для розгляду питання призначення йому житлової субсидії на комісії, і тільки у лютому 2019 року позивач отримав витяг з протоколу №5 від 06.02.2019 рішення комісії по призначенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям та надання пільг Чечелівської районної у місті Дніпрі ради «Про відмову в проханні не враховувати доходи члена сім`ї зі складу домогосподарства».
Позивач вважає такі дії відповідача незаконними, а тому звернувся до суду для захисту його прав.
02.04.2019 ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду було відкрито спрощене позовне провадження без виклику (повідомлення) сторін.
Відповідач не скористався свої правом, передбаченим ч.6 ст.162 КАС України, та не надав до суду відзив без поважених причин у встановлений судом строк, тому суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Суд, розглянувши справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами відповідно до ст. 263 Кодексу адміністративного судочинства України, вивчивши наявні у справі докази та оцінивши їх у сукупності, зазначає наступне.
З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1 перебував на обліку в Управлінні праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті рада, як отримувач житлової субсидії.
30.11.2018 Управлінням праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті ради позивачу на його звернення від 21.11.2018 було повідомлено, що на підставі поданих 24.07.2018 позивачем заяви і декларації, після збору у повному обсязі необхідних для призначення житлової субсидії документів, інформації та відомостей у жовтні 2018 року був здійснений перерахунок призначений у травні 2018 року житлової субсидії. Після розрахунку, з урахуванням доходів позивача та його дружини, які враховуються під час призначення житлової субсидії, отриманих протягом I кварталу 2017 року та I кварталу 2018 року, розмір призначеної житлової субсидії склав « 0» - немає різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми і розміром обов`язкового відсотка платежу.
Не погоджуючись з таким рішенням відповідача, 21.12.2018 позивач повторно звернувся до Управління праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради із заявою для розгляду питання призначення йому житлової субсидії на комісії.
Управлінням праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради позивачу було надано Витяг з протоколу №5 від 06.02.2019 комісії по призначенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям та надання пільг Чечелівської районної у місті Дніпрі ради, яким відмовило ОСОБА_1 в проханні, не враховувати доходи члена сім`ї зі складу домогосподарства.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам та вирішуючи спір по суті заявлених позовних вимог, суд зазначає наступне.
Статтею 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Правовідносини, що виникли між сторонами, регулюються Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року №329) (далі - Положення).
Відповідно до п.1 Положення житлова субсидія є безповоротною адресною державною соціальною допомогою громадянам - мешканцям домогосподарств, що проживають в житлових приміщеннях (будинках) і не можуть самотужки платити за житлово-комунальні послуги, оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком.
Пунктом 2 Положення зазначено, що право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України (далі - громадяни), що проживають у житлових приміщеннях (будинках).
Згідно з п. 3 Положення призначення житлових субсидій та контроль за їх цільовим використанням здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві і Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад (далі - структурні підрозділи з питань соціального захисту населення).
Відповідно до п.10 Положення для розрахунку житлової субсидії враховуються доходи членів домогосподарства, членів сім`ї особи зі складу домогосподарства, зазачених у пункті 9 цього Положення.
Зі змісту пунктів 8 та 9 Положення слідує, що для цілей призначення і надання громадянам щомісячної житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, під домогосподарством визнається особа або група осіб, які зареєстровані в житловому приміщення (будинку).
При цьому, доходи членів домогосподарства, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично за даною адресою не проживають, в сукупний дохід домогосподарства не враховуються, за рішенням відповідної комісії. Тобто, з`ясування питання щодо фактичного проживання особи, яка зареєстрована в житловому приміщенні (будинку), для цілей призначення і надання громадянам щомісячної житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, віднесено до повноважень відповідної комісії.
Пунктом 16 Положення передбачено, що після закінчення строку отримання житлової субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок житлової субсидії на наступний сезон для домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому сезоні (крім орендарів, внутрішньо переміщених осіб та осіб, які звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, а також домогосподарств, у яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб).
Для цього структурні підрозділи з питань соціального захисту населення без звернення громадян збирають необхідну інформацію у порядку, передбаченому пунктом 14 цього Положення, і протягом 10 днів після отримання зазначеної інформації приймають рішення про призначення (відмову в призначенні) житлової субсидії та інформують про прийняте рішення громадян у порядку, визначеному пунктом 14 цього Положення.
Пунктом 14 Положення передбачено, що для призначення житлових субсидій на запит структурних підрозділів з питань соціального захисту населення у п`ятиденний строк з дня його отримання подаються відомості про: склад зареєстрованих у житлових приміщеннях (будинках) осіб - органами місцевого самоврядування або уповноваженими ними органами; забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами - управителями, об`єднаннями, виконавцями комунальних послуг.
У таких відомостях зазначається: розмір платежів за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів житлово-комунального обслуговування; розмір внесків/платежів об`єднанню на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів житлово-комунального обслуговування; сума простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком; інформація про доходи осіб та сплату єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов`язкового державного соціального страхування - Пенсійним фондом України у порядку, встановленому Фондом та Мінсоцполітики ; інформація про доходи осіб з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, а також групу платників єдиного податку, до якої належить фізична особа - підприємець, що обрав спрощену систему оподаткування, - ДФС у порядку, встановленому Мінсоцполітики та Мінфіном; інформація про перетин державного кордону особами - Держприкордонслужбою; інформація про наявність в осіб транспортних засобів - уповноваженими органами МВС; реквізити документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство або право іноземця або особи без громадянства на законних підставах перебувати на території України, - ДМС.
Підстави відмови у призначенні субсидії визначені у п. 6 Положення. Житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо:
1) загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартири і 200 кв. метрів для індивідуального будинку (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування);
2) будь-хто із складу домогосподарства або член сім`ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п`яти років (крім мопеда).
При цьому не враховуються транспортні засоби, одержані безоплатно чи придбані на пільгових умовах через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, у тому числі за рахунок грошової допомоги на придбання автомобіля.
Наявність (відсутність) у власності або володінні зазначених осіб транспортних засобів зазначається у декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Якщо право власності або володіння на транспортний засіб набуто під час отримання житлової субсидії, громадянин, якому призначено житлову субсидію, протягом 30 календарних днів зобов`язаний повідомити про це структурному підрозділу з питань соціального захисту населення незалежно від розміру вартості транспортного засобу;
3) у складі домогосподарства або у складі сім`ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (далі - особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії), і в цьому періоді:
- за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.
Житлові субсидії у випадках, передбачених абзацами другим - четвертим цього підпункту, призначаються, якщо особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії, протягом такого періоду:
- навчалися за денною формою навчання у закладах середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладах, закладах вищої освіти або зареєстровані у службі зайнятості як такі, що шукають роботу, і в цей період навчалися в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості;
- отримували хоча б один із таких видів доходу, як пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини, допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомогу по догляду за особами з інвалідністю I і II групи внаслідок психічного розладу, допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомогу по безробіттю;
4) будь-хто із складу домогосподарства або член сім`ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, призначенням житлової субсидії без звернення здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг згідно із соціальною нормою житла (в тому числі понаднормової площі житла у випадку, зазначеному у пункті 5 цього Положення) та соціальними нормативами житлово-комунального обслуговування) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень;
5) структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії;
6) структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність у домогосподарства, що одержувало житлову субсидію у попередньому опалювальному (неопалювальному) сезоні, простроченої понад два місяці заборгованості з оплати обов`язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, обов`язкової частки внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день призначення житлової субсидії на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон.
Житлова субсидія у випадках, передбачених підпунктами 5 і 6 цього пункту, призначається з початку опалювального (неопалювального) сезону за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі) протягом двох місяців з початку такого сезону, в іншому випадку - з місяця, наступного за тим, в якому до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення надійшло документальне підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі).
Абзацом 13 пунктом 16 Положення встановлено, якщо житлову субсидію у попередньому сезоні призначено за рішенням комісії, призначення житлової субсидії на наступний сезон здійснюється структурним підрозділом з питань соціального захисту населення без повторного прийняття рішення комісією у разі, коли не змінилися обставини, на підставі яких прийнято попереднє рішення комісії (крім орендарів, внутрішньо переміщених осіб, громадян, які звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, а також домогосподарств, у яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб).
З матеріалів справи видно, що рішенням Жовтневого районного суду м.Дніпропетровська від 20.09.2009 у цивільній справі №2-3790/07 для ОСОБА_2 та ОСОБА_1 , що перебувають у шлюбі, зареєстрованому відділом РАЦС Краснгвардійського району м.Дніпропетровська 27.07.1987 за актовим записом №535, встановлено режим окремого проживання.
Копією довідки № 4911 про склад сім`ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, виданої на підставі заяви ОСОБА_1 підтверджується, що ОСОБА_1 проживає один за адресою: АДРЕСА_1 .
Таким чином, суд приходить до висновку, що Управління праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради протиправно врахувало під час призначення з 01.0.2018 по 30.09.2018 та з 01.10.2018 житлової субсидії ОСОБА_1 доходів його дружини ОСОБА_2 , з якою встановлено режим окремого проживання, оскільки матеріалами справи підтверджено, що позивачу встановлено режим окремого проживання зі своєю дружиною, а тому її дохід не може враховуватить комісією при винесенні рішення щодо призначення субсидії.
Суд зазначає, що оскільки судом встановлено протиправність дій Управління праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради щодо врахування під час призначення з 01.05.2018 по 30.09.2018 та з 01.10.2018 житлової субсидії ОСОБА_1 дохід його дружини ОСОБА_2 , з якою встановлено режим окремого проживання , то для повного захисту прав позивача слід зобов`язати Управління праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради провести перерахунок та призначення з 01.01.2018 по 30.09.2018 та з 01.10.2018 ОСОБА_1 субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг без врахування доходів його дружини ОСОБА_2 , з якою встановлено режим окремого проживання.
Щодо зобов`язання Управління праці та соціального ззахисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради, відповідно до ст. 382 КАС України подати до суду у 30-денний строк після закінчення набрання чинності рішення, звіт про виконання судового рішення, то суд зазначає таке.
Відповідно до ч. 1 ст. 382 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов`язати суб`єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Отже, встановити судовий контроль за виконанням рішення суб`єктом владних повноважень - відповідачем у справі суд першої чи апеляційної інстанції може під час прийняття постанови у справі. Тобто, питання щодо зобов`язання відповідача подати такий звіт вирішується судом під час постановлення судового рішення.
Разом з тим, відповідно до ч. 1 ст. 370 Кодексу адміністративного судочинства України судове рішення, яке набрало законної сили, є обов`язковим для учасників справи, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України, або за принципом взаємності, - за її межами.
Водночас, встановлення строку на подачу звіту про виконання судового рішення є правом суду, який ухвалив судове рішення, а не його обов`язком.
Поряд із цим суд не вбачає підстав для встановлення судового контролю за виконання зазначеного рішення.
Частиною другою статті 6 КАС України передбачено, що суд застосовує принцип верховенства права з урахуванням судової практики Європейського суду з прав людини.
Закон України "Про судоустрій і статус суддів" встановлює, що правосуддя в Україні здійснюється на засадах верховенства права відповідно до європейських стандартів та спрямоване на забезпечення права кожного на справедливий суд.
Відповідно до статті 17 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" суди застосовують як джерело права при розгляді справ положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та протоколів до неї, а також практику Європейського суду з прав людини та Європейської комісії з прав людини.
Так, Європейський суд з прав людини у рішенні по справі "Рисовський проти України" (№ 29979/04) визнав низку порушення пункту 1 статті 6 Конвенції, статті 1 Першого протоколу до Конвенції та статті 13 Конвенції у справі, пов`язаній із земельними правовідносинами; в ній також викладено окремі стандарти діяльності суб`єктів владних повноважень, зокрема, розкрито елементи змісту принципу "доброго врядування".
Цей принцип, зокрема, передбачає, що у разі якщо справа впливає на такі основоположні права людини, як майнові права, державні органи повинні діяти вчасно та в належний і послідовний спосіб (рішення у справах "Beyeler v. Italy" № 33202/96, "Oneryildiz v. Turkey" № 48939/99, "Moskal v. Poland" № 10373/05).
Згідно з ч. 1 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Частиною 2 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
У таких справах суб`єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.
Відтак, з урахуванням зазначеного, на підставі встановлених фактів та обставин, суд робить висновок, що позовна заява підлягає частковому задоволенню.
Ухвалою суду від 02.04.2019 ОСОБА_1 було відстрочено сплату судового збору до ухвалення рішення по даній справі.
На момент прийняття рішення судовий збір позивачем не сплачено, а оскільки суд прийшов до висновку про часткове задоволення позовних вимог, то судовий збір у розмірі 256,15 підлягає стягненню з ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_1 ) та у розмірі 512,30 грн. підлягає стягненню з Управління праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради за рахунок його бюджетних асигнувань (49008, м.Дніпро, вул.Уральська,5, код ЄДРПОУ 03192477).
Керуючись ст.ст. 9, 72-77, 139, 242-246, 250, 255, 293, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Управління праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради (49008, м.Дніпро, вул.Уральська,5, код ЄДРПОУ 03192477) про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії - задовольнити частково.
Визнати протиправними дії Управління праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради щодо врахування під час призначення з 01.05.2018 по 30.09.2018 та з 01.10.2018 житлової субсидії ОСОБА_1 доходів його дружини ОСОБА_2 , з якою встановлено режим окремого проживання.
Зобов`язати Управління праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради (код ЄДРПОУ 03192477) провести перерахунок та призначення з 01.10.2018 по 30.09.2018 та з 01.10.2018 ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 , який мешкає за адресою: АДРЕСА_1 , субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг без врахування доходів його дружини ОСОБА_2 , з якою встановлено режим окремого проживання.
В іншій частині позовних вимог - відмовити.
Стягнути з ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь Державного бюджету України (р/р отримувача № 31210206784008 УДКСУ у Чечелівському районі м.Дніпра, код ЄДРПОУ 37989253 банк отримувача ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області, МФО 805012, код класифікації доходів бюджету 22030101) - судовий збір за подання цього адміністративного позову у розмірі - 256,15 грн. (двісті п`ятдесят шість гривень п`ятнадцять копійок).
Стягнути з Управління праці та соціального захисту населення Чечелівської районної у місті Дніпрі ради (код ЄДРПОУ 03192477) на користь Державного бюджету України (р/р отримувача № 31210206784008 УДКСУ у Чечелівському районі м.Дніпра, код ЄДРПОУ 37989253 банк отримувача ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області, МФО 805012, код класифікації доходів бюджету 22030101) - судовий збір за подання цього адміністративного позову у розмірі - 512,30 грн. (п`ятсот дванадцять гривень тридцять копійок).
Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Н.В. Захарчук-Борисенко