Постанова № 82039944, 29.05.2019, Покровський міськрайонний суд Донецької області (до 25.04.2025 - Красноармійський міськрайонний суд Донецької області)

Дата ухвалення
29.05.2019
Номер справи
235/2943/19
Номер документу
82039944
Форма судочинства
Про адмінправопорушення
Державний герб України

Справа № 235/2943/19

Провадження № 3/235/1100/19

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 травня 2019 року Суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Корнєєва І.В., при секретарі Дмитрєвій М.В., за участю прокурора Власенко В.В.

розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли з Управління захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції в Донецькій області, у відношенні

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Красноармійська, Донецької області, громадянки України, заступника начальника відділу освіти Покровської міської ради Донецької області, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючої за адресою: АДРЕСА_2 ,

за ч. 1 ст.172-4 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

З 02 грудня 2016 року відповідно до витягу з наказу відділу освіти Покровської міської ради від 01.12.2016 року № 88 К-2 ОСОБА_1 переведено на посаду заступника начальника відділу освіти, відповідно до наказу відділу освіти Красноармійської міської ради від 03.09.2015 року № 290а «Про встановлення надбавки за вислугу років ОСОБА_1 » ОСОБА_1 . присвоєно 10 ранг V категорії посадової особи органу місцевого самоврядування та згідно пп. «в» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», вона є суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції».

Пунктом 1 частини 1 статті 25 Закону України «Про запобігання корупції» встановлено, що особам, зазначеним у пункті 1 частини першої статті 3 цього Закону, забороняється займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України.

Відповідно до п. 19 постанови Кабінету міністрів України від 15.04.2015 року № 222 «Про порядок залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання», з працівниками укладаються цивільно - правові договори.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 року № 963 уповноважена особа регіонального центру оцінювання якості освіти, не входить до посад педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Відповідно до договору про надання послуг від 01.04.2017 року № 22001878 Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти в особі директора Власова Володимира Володимировича, що далі іменується замовник, з одного боку,та громадянка України ОСОБА_1 , яка далі іменується виконавець, уклали договір, згідно якого остання зобов`язується надати послуги особи,яка здійснює навчання залучених працівників до зовнішнього незалежного оцінювання у м.Покровськ Донецької області .

Пунктом 1.1. договору про надання послуг від 01.04.2017 року № 22001878 встановлено, що замовник доручає, а виконавець бере на себе зобов`язання відповідно до нормативних документів про проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році за завданням замовника надати послуги особи,яка здійснює навчання залучених працівників до зовнішнього незалежного оцінювання у м.Покровськ Донецької області .

Пунктом 2.2.6. договору про надання послуг від 01.04.2017 року № 22001878 встановлено, що замовник зобов`язаний своєчасно сплатити виконавцеві грошову винагороду після підписання Акту про надання послуг за умови, що їх надано належним чином у погоджений термін.

Згідно акту прийому-передачі наданих послуг, відповідно до умов договору від 01.04.2017 року за № 22001878 послуга, зазначена в пункті 1.1. вищевказаного договору виконана в повному обсязі. Відпрацьовано 24 години на суму 2188 грн. 80 коп. Акт прийому-передачі наданих послуг, відповідно до умов договору від 01.04.2017року за № 22001878 затверджено 16.06.2017 року директором Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти Власовим ОСОБА_2 .В.

Відповідно до розрахункової відомості організацій за червень 2017 року та витягу із зведеної відомості сум для зарахування на картрахунки за червень 2017 року ОСОБА_1 отримала на банківську карту 1761 грн. 99 коп. за надані послуги за договором про надання послуг від 01.04.2017 року № 22001878.

ОСОБА_1 , порушуючи вимоги ч. 1 ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції», будучи заступником начальника відділу освіти Покровської міської ради Донецької області, згідно з пп. «в» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», є суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, на підставі акту прийому-передачі наданих послуг, затвердженого 16.06.2017 року (точний час не встановлений), отримала на банківську картку грошові кошті у сумі 1761 грн. 99 коп. за виконання в повному обсязі послуги зазначеної в пункті 1.1. договору від 01.04.2017 року № 22001878, чим порушила встановлені законом обмеження щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністюта вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-4 КУпАП.

Місцем вчинення правопорушення є місце надання послуг особи,яка здійснює навчання залучених працівників до зовнішнього незалежного оцінювання в окрузі зовнішнього оцінювання за договором від 01.04.2017 року № 22001878, за яким ОСОБА_1 надала послуги та отримала за це грошову винагороду, тобто м. Покровськ АДРЕСА_2 .

Датою виявлення правопорушення є дата зібрання всіх матеріалів та складання протоколу, тобто 25 квітня 2019 року.

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 16.06.2017 року (точний час не встановлений), тобто дата затвердження акту прийому-передачі наданих послуг, на підставі якого ОСОБА_1 отримала на банківську картку грошові кошті за виконання умов договору від 01.04.2017 року № 22001878.

За даним фактом працівником Управління захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції в Донецькій області складено протокол № 237 про вчинення адміністративного правопорушення , пов`язаного з корупцією , передбачене ч.1 ст. 172-4 КУпАП від 25.04.2019 р.

ОСОБА_1 з протоколом про адміністративне правопорушення ознайомлена, що підтверджується її підписом в протоколі, згідно особистих пояснень правопорушення не визнала.

Крім того,відповідно до договору про надання послуг від 23.05.2017 року № 22001878 Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти в особі директора Власова Володимира Володимировича, що далі іменується замовник, з одного боку,та громадянка України ОСОБА_1 , яка далі іменується виконавець, уклали договір ,згідно якого остання зобов`язується надати послуги відповідальної особи за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі зовнішнього оцінювання у м. Покровськ Донецької області.

Пунктом 1.1. договору про надання послуг від 23.05.2017 року № 22001878 встановлено, що замовник доручає, а виконавець бере на себе зобов`язання відповідно до нормативних документів про проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році за завданням замовника надати послуги з виконання обов`язків відповідальної особи, за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі зовнішнього оцінювання у м. Покровськ Донецької області.

Пунктом 2.2.6. договору про надання послуг від 23.05.2017 року № 22001878 встановлено, що замовник зобов`язаний своєчасно сплатити виконавцеві грошову винагороду після підписання Акту про надання послуг за умови, що їх надано належним чином у погоджений термін.

Згідно акту прийому-передачі наданих послуг, відповідно до умов договору від 23.05.2017 року за № 22001878 послуга, зазначена в пункті 1.1. вищевказаного договору виконана в повному обсязі. Відпрацьовано 58 годин на суму 3990 грн. 40 коп. Акт прийому-передачі наданих послуг, відповідно до умов договору від 23.05.2017 року за № 22001878 затверджено 05.07.2017 року директором Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти Власовим В.В.

Відповідно до розрахункової відомості організацій за липень 2017 року та витягу із зведеної відомості сум для зарахування на картрахунки за липень 2017 року ОСОБА_1 отримала на банківську карту 3212 грн. 27 коп. за надані послуги за договором про надання послуг від 23.05.2017 року № 22001878.

ОСОБА_1 , порушуючи вимоги ч. 1 ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції», будучи заступником начальника відділу освіти Покровської міської ради Донецької області, згідно з пп. «в» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», є суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, на підставі акту прийому-передачі наданих послуг, затвердженого 05.07.2017 року (точний час не встановлений), отримала на банківську картку грошові кошті у сумі 3212 грн. 27 коп. за виконання в повному обсязі послуги ,зазначеної в пункті 1.1. договору від 23.05.2017 року № 22001878, чим порушила встановлені законом обмеження щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю та вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-4 КУпАП.

Місцем вчинення правопорушення є місце надання послуг відповідальної особи, за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі зовнішнього оцінювання за договором від 23.05.2017 року № 22001878, за яким ОСОБА_1 надала послуги та отримала за це грошову винагороду, тобто м АДРЕСА_2 .

Датою виявлення правопорушення є дата зібрання всіх матеріалів та складання протоколу, тобто 25 квітня 2019 року.

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 05.07.2017 року (точний час не встановлений), тобто дата затвердження акту прийому-передачі наданих послуг, на підставі якого ОСОБА_1 отримала на банківську картку грошові кошті за виконання умов договору від 23.05.2017 року № 22001878.

За даним фактом працівником Управління захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції в Донецькій області складено протокол № 238 про вчинення адміністративного правопорушення , пов`язаного з корупцією , передбачене ч.1 ст. 172-4 КУпАП від 25.04.2019 р.

ОСОБА_1 з протоколом про адміністративне правопорушення ознайомлена, що підтверджується її підписом в протоколі, згідно особистих пояснень правопорушення не визнала.

Крім того, відповідно до договору про надання послуг від 05.02.2018 року № 22001878 Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти в особі директора Власова Володимира Володимировича, що далі іменується замовник, з одного боку,та громадянка України ОСОБА_1 , яка далі іменується виконавець, уклали договір згідно якого остання зобов`язується надати послуги особи ,яка здійснює навчання залучених працівників до пробного зовнішнього оцінювання у м. Покровськ Донецької області.

Пунктом 1.1. договору про надання послуг від 05.02.2018 року № 22001878 встановлено, що замовник доручає, а виконавець бере на себе зобов`язання відповідно до нормативних документів про проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році за завданням замовника надати послуги послуги особи ,яка здійснює навчання залучених працівників до пробного зовнішнього оцінювання у м. Покровськ Донецької області.

Пунктом 2.2.6. договору про надання послуг від 05.02.2018 року № 22001878 встановлено, що замовник зобов`язаний своєчасно сплатити виконавцеві грошову винагороду після підписання Акту про надання послуг за умови, що їх надано належним чином у погоджений термін.

Згідно акту прийому-передачі наданих послуг, відповідно до умов договору від 05.02.2018 року за № 22001878 послуга, зазначена в пункті 1.1. вищевказаного договору виконана в повному обсязі. Відпрацьовано 10 годин на суму 1004 грн. 30 коп. Акт прийому-передачі наданих послуг, відповідно до умов договору від 05.02.2018 року за № 22001878 затверджено 20.04.2018 року директором Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти Власовим В.В.

Відповідно до розрахункової відомості організацій за квітень 2018 року та витягу із зведеної відомості сум для зарахування на картрахунки за квітень 2018 року ОСОБА_1 отримала на банківську карту 808 грн. 47 коп. за надані послуги за договором про надання послуг від 05.02.2018 року № 22001878.

ОСОБА_1 , порушуючи вимоги ч. 1 ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції», будучи заступником начальника відділу освіти Покровської міської ради Донецької області, згідно з пп. «в» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», є суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, на підставі акту прийому-передачі наданих послуг, затвердженого 20.04.2018 року (точний час не встановлений), отримала на банківську картку грошові кошті у сумі 808 грн. 47 коп. за виконання в повному обсязі послуги зазначеної в пункті 1.1. договору від 05.02.2018 року № 22001878, чим порушила встановлені законом обмеження щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю та вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-4 КУпАП.

Місцем вчинення правопорушення є місце надання послуги особи, яка здійснює навчання залучених працівників допробного зовнішнього незалежного оцінювання за договором від 05.02.2018 року № 22001878, за яким ОСОБА_1 надала послуги та отримала за це грошову винагороду, тобто м АДРЕСА_3 Покровськ АДРЕСА_2 .

Датою виявлення правопорушення є дата зібрання всіх матеріалів та складання протоколу, тобто 25 квітня 2019 року.

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 20.04.2018 року (точний час не встановлений), тобто дата затвердження акту прийому-передачі наданих послуг, на підставі якого ОСОБА_1 отримала на банківську картку грошові кошті за виконання умов договору від 05.02.2018 року № 22001878.

За даним фактом працівником Управління захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції в Донецькій області складено протокол № 239 про вчинення адміністративного правопорушення , пов`язаного з корупцією , передбачене ч.1 ст. 172-4 КУпАП від 25.04.2019 р.

ОСОБА_1 з протоколом про адміністративне правопорушення ознайомлена, що підтверджується її підписом в протоколі, згідно особистих пояснень правопорушення не визнала.

Крім того,відповідно до договору про надання послуг від 22.05.2018 року № 22001878 Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти в особі директора Власова Володимира Володимировича, що далі іменується замовник, з одного боку,та громадянка України ОСОБА_1 , яка далі іменується виконавець, уклали договір, згідно якого остання зобов`язується надати послуги відповідальної особи за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі зовнішнього оцінювання у м. Покровськ Донецької області.

Пунктом 1.1. договору про надання послуг від 22.05.2018 року № 22001878 встановлено, що замовник доручає, а виконавець бере на себе зобов`язання відповідно до нормативних документів про проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році за завданням замовника надати послуги з виконання обов`язків відповідальної особи за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі зовнішнього оцінювання у м. Покровськ Донецької області.

Пунктом 2.2.6. договору про надання послуг від 22.05.2018 року № 22001878 встановлено, що замовник зобов`язаний своєчасно сплатити виконавцеві грошову винагороду після підписання Акту про надання послуг за умови, що їх надано належним чином у погоджений термін.

Згідно акту прийому-передачі наданих послуг, відповідно до умов договору від 22.05.2018 року за № 22001878 послуга, зазначена в пункті 1.1. вищевказаного договору виконана в повному обсязі. Відпрацьовано 59 годин 30 хвилин на суму 4508 грн. 32 коп. Акт прийому-передачі наданих послуг, відповідно до умов договору від 22.05.2018 року за № 22001878 затверджено 20.06.2018 року директором Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти Власовим В.В.

Відповідно до розрахункової відомості організацій за червень 2018 року та витягу із зведеної відомості сум для зарахування на картрахунки за червень 2018 року ОСОБА_1 отримала на банківську карту 6216 грн. 27 коп. за надані послуги за договором про надання послуг від 22.05.2018 року № 22001878 ( в тому рахунку кошти, які були нараховані за виконання договору про надання послуг від 12.03.2018 року № 22001878, за актом прийому-передачі наданих послуг, затвердженого 20.06.2018 року, відповідно до умов договору від 12.03.2018 року № 22001878 було відпрацьовано 32 години на суму 3213 грн. 76 коп.).

ОСОБА_1 , порушуючи вимоги ч. 1 ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції», будучи заступником начальника відділу освіти Покровської міської ради Донецької області, згідно з пп. «в» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», є суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, на підставі акту прийому-передачі наданих послуг за договором від 22.05.2018 року за № 22001878, затвердженого 20.06.2018 року (точний час не встановлений), отримала на банківську картку грошові кошті у сумі 6216 грн. 27 коп. за виконання в повному обсязі послуги зазначеної в пункті 1. договору від 22.05.2018 року № 22001878 ( в тому рахунку, кошти, які були нараховані за виконання договору про надання послуг від 12.03.2018 року № 22001878, за актом прийому-передачі наданих послуг, затвердженого 20.06.2018 року, відповідно до умов договору від 12.03.2018 року № 22001878 було відпрацьовано 32 години на суму 3213 грн. 76 коп.), чим порушила встановлені законом обмеження щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю та вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-4 КУпАП.

Місцем вчинення правопорушення є місце надання послуги особи, яка здійснює навчання залучених працівників дозовнішнього незалежного оцінювання за договором від 22.05.2018 року № 22001878, за яким ОСОБА_1 надала послуги та отримала за це грошову винагороду, тобто м. Покровськ АДРЕСА_2 .

Датою виявлення правопорушення є дата зібрання всіх матеріалів та складання протоколу, тобто 25 квітня 2019 року.

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 20.06.2018 року (точний час не встановлений), тобто дата затвердження акту прийому-передачі наданих послуг на підставі якого ОСОБА_1 отримала на банківську картку грошові кошті за виконання умов договору від 22.05.2018 року № 22001878.

За даним фактом працівником Управління захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції в Донецькій області складено протокол № 241 про вчинення адміністративного правопорушення , пов`язаного з корупцією , передбачене ч.1 ст. 172-4 КУпАП від 25.04.2019 р.

ОСОБА_1 з протоколом про адміністративне правопорушення ознайомлена, що підтверджується її підписом в протоколі, згідно особистих пояснень правопорушення не визнала.

Крім того, відповідно до договору про надання послуг від 12.03.2018 року № 22001878 Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти в особі директора Власова Володимира Володимировича, що далі іменується замовник, з одного боку,та громадянка України ОСОБА_1 , яка далі іменується виконавець, уклали договір, згідно якого остання зобов`язується надати послуги особи, яка здійснює навчання залучених працівників до зовнішнього незалежного оцінювання у м. Покровськ Донецької області.

Пунктом 1.1. договору про надання послуг від 12.03.2018 року № 22001878 встановлено, що замовник доручає, а виконавець бере на себе зобов`язання відповідно до нормативних документів про проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році за завданням замовника надати послуги особи, яка здійснює навчання залучених працівників до зовнішнього незалежного оцінювання у м. Покровськ Донецької області.

Пунктом 2.2.6. договору про надання послуг від 12.03.2018 року № 22001878 встановлено, що замовник зобов`язаний своєчасно сплатити виконавцеві грошову винагороду після підписання Акту про надання послуг за умови, що їх надано належним чином у погоджений термін.

Згідно акту прийому-передачі наданих послуг, відповідно до умов договору від 12.03.2018 року за № 22001878 послуга, зазначена в пункті 1.1. вищевказаного договору виконана в повному обсязі. Відпрацьовано 32 години на суму 3213 грн. 76 коп. Акт прийому-передачі наданих послуг, відповідно до умов договору від 12.03.2018року за № 22001878 затверджено 20.06.2018 року директором Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти Власовим В.В.

Відповідно до розрахункової відомості організацій за червень 2018 року та витягу із зведеної відомості сум для зарахування на картрахунки за червень 2018 року ОСОБА_1 отримала на банківську карту 6216 грн. 27 коп. за надані послуги за договором про надання послуг від 12.03.2018 року № 22001878, (в тому рахунку, кошти, які були нараховані за виконання договору про надання послуг від 22.05.2018 року № 22001878, за актом прийому-передачі наданих послуг, затвердженого 20.06.2018 року, відповідно до умов договору від 22.05.2018 року № 22001878 було відпрацьовано 59 годин 30 хвилин на суму 4508 грн. 32 коп.).

ОСОБА_1 , порушуючи вимоги ч. 1 ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції», будучи заступником начальника відділу освіти Покровської міської ради Донецької області, згідно з пп. «в» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», є суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, на підставі акту прийму-передачі наданих послуг, затвердженого 20.06.2018 року (точний час не встановлений), отримала на банківську картку грошові кошті у сумі 6216 грн. 27 коп. за виконання в повному обсязі послуги зазначеної в пункті 1.1. договору від 12.03.2018 року № 22001878, (в тому рахунку кошти, які були нараховані за виконання договору про надання послуг від 22.05.2018 року № 22001878, за актом прийому-передачі наданих послуг, затвердженого 20.06.2018 року, відповідно до умов договору від 22.05.2018 року № 22001878 було відпрацьовано 59 годин 30 хвилин на суму 4508 грн. 32 коп.), чим порушила встановлені законом обмеження щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю та вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-4 КУпАП.

Місцем вчинення правопорушення є місце надання послуги особи, яка здійснює навчання залучених працівників допробного зовнішнього незалежного оцінювання за договором від 12.03.2018 року № 22001878, за яким ОСОБА_1 надала послуги та отримала за це грошову винагороду, тобто м. Покровськ АДРЕСА_2 .

Датою виявлення правопорушення є дата зібрання всіх матеріалів та складання протоколу, тобто 25 квітня 2019 року.

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 20.06.2018 року (точний час не встановлений), тобто дата затвердження акту прийому-передачі наданих послуг, на підставі якого ОСОБА_1 отримала на банківську картку грошові кошті за виконання умов договору від 12.03.2018 року № 22001878.

За даним фактом працівником Управління захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції в Донецькій області складено протокол № 240 про вчинення адміністративного правопорушення , пов`язаного з корупцією , передбачене ч.1 ст. 172-4 КУпАП від 25.04.2019 р.

ОСОБА_1 з протоколом про адміністративне правопорушення ознайомлена, що підтверджується її підписом в протоколі, згідно особистих пояснень правопорушення не визнала.

У судовому засіданні ОСОБА_1 свою провину у вчиненні вищевказаних адміністративних правопорушень не визнала та показала, що вона займалася викладацькою діяльністю , проводила навчання , лекції , тренінги , як відповідальна особа за проведенням зовнішнього оцінювання в окрузі зовнішнього оцінювання проводила інструктажі працівників , навчала їх як виконувати обов`язки .

У судовому засіданні представник ОСОБА_1 –адвокат Острікова Ж.О. просила закрити провадження за відсутністю у діях ОСОБА_1 ознак адміністративних правопорушень , бо ОСОБА_1 займалася викладацькою діяльністю. Крім того , зазначила , що починаючи з 04.12.2008 р. Управління захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки НП проводилась перевірка , в ході якої збиралися докази на підтвердження наявності порушення відносно ОСОБА_1 і станом на 13.12.2018 р. факт укладення відповідних договорів , отримання виногороди за виконані послуги був встановлений , оскільки у ОСОБА_1 відбиралися пояснення з цього приводу , тобто на цей момент у працівників поліції були всі достатні матеріали для складання протоколу , але останні порушили строк складання протоколу та для штучного продовження строків формально на прикінці березня 2019 р. витребували документи з ДФС, відсутність яких би не вплинула на складання адміністративного протоколу , внаслідок чого протоколи складені та направлені до суду після спливу строку накладання адміністративного стягнення, передбаченого ст. 38 КУпАП.

Прокурор Красноармійської місцевої прокуратури Власенко В.В. наполягав на наявності в діях ОСОБА_1 адміністративних правопорушень , передбачених ч.1 ст. 172-4 КУпАП,посилаючись на те, що відповідно укладених договорів з Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти на ОСОБА_1 покладено забезпечення вирішення організаційних питань щодо створення належних умов проведення ЗНО, забезпечення роботи пунктів проведення ЗНО , забезпечення змін до режиму роботи навчальних закладів , забезпечення залучення педагогічних підпорядкованих загальноосвітніх навчальних закладів та інше та ОСОБА_1 є єдиною особою , яка займається залученням та організацією проведення ЗНО.Відповідно до Постанови КМУ від 14.06.2000 р. № 963 «Про затвердження переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників » ні уповноважена особа, ні інструктор , ні черговий , ні відповідальна особа за проведення зовнішнього незалежного оцінювання , ні особа , яка здійснює навчання залучених працівників до зовнішнього незалежного оцінювання,-ні особа , яка здійснює навчання залучених працівників до пробного незалежного оцінювання регіонального центру оцінювання якості освіти , не входить до посад педагогічних та науково-педагогічних працівників. Вважає, що пояснення ОСОБА_1 від 13.12.2018 р. без інших доказів не можуть свідчити про вчинення правопорушення зі всіма його складовими (об`єкт , суб`єкт , об`єктивна , суб`єктивна сторони, форма вини ), а отже , правопорушення не може вважатися виявленим.Отже ,моментом виявлення правопорушення є дата складання протоколу , оскільки саме в цей момент уповноважений на виявлення корупційного правопорушення спеціально уповноважений суб`єкт , оцінюючи зібрані матеріали та докази доходить до висновку про наявність чи відсутність складу правопорушення . Процесуально такий висновок оформлюється у формі протоколу , що відповідає ст.. 254 КУпАП, та з дати складання протоколу починає спливати строк накладення стягнення.

Заслухавши пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, адвоката , прокурора, дослідивши протоколи про адміністративне правопорушення, та додані до матеріалів документи, суддя приходить до наступних висновків.

26 квітня 2019 р. до Красноармійського міськрайонного суду Донецької області надійшли п`ять адміністративних справ про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст. 172-4 ч. 1 КУпАП за номерами проваджень 3/235/1100/19, 3/235/1101/19, 3/235/1102/19, 3/235/1103/19, 3/235/1104/19.

В силу ст. 36 КУпАП суддя вважає необхідним розглянути зазначені адміністративні справи у одному провадженні.

Відповідно до ч. 1 ст. 172-4 КУпАП, порушення особою встановлених законом обмежень щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю (крім викладацької, наукової та творчої діяльності, медичної та суддівської практики, інструкторської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю - тягне за собою накладення штрафу від трьохсот до п`ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією отриманого доходу від підприємницької діяльності чи винагороди від роботи за сумісництвом.

Вирішуючи справу, суддя керується Конституцією України, Конвенцією ООН проти корупції (Нью-Йорк, 31 жовтня 2003 року), Кримінальною конвенцією Ради Європи про боротьбу з корупцією (Страсбург, 27 січня 1999 року), додатковим протоколом до Кримінальної конвенції Ради Європи про боротьбу з корупцією (Страсбург, 15 травня 2003 року), Законом України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про запобігання корупції», Кодексом України про адміністративні правопорушення, іншими нормативно-правовими актами України, а також практикою Європейського суду з прав людини .

Рішенням ЄСПЛ від 14 жовтня 2010 року у справі «Щокін проти України» визначено концепцію якості закону, зокрема з вимогою, щоб він був доступним для заінтересованих осіб, чітким та передбачуваним у своєму застосуванні.

Згідно ст. 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення серед інших є: своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом.

Відповідно до ст. 9 КпАП України адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

В судовому засіданні встановлено, що з 02.12.2016 року відповідно до витягу з наказу відділу освіти Покровської міської ради від 01.12.2016 року № 88 К-2 ОСОБА_1 переведено на посаду заступника начальника відділу освіти, відповідно до наказу відділу освіти Красноармійської міської ради від 03.09.2015 року № 290а «Про встановлення надбавки за вислугу років ОСОБА_1 » ОСОБА_1 . присвоєно 10 ранг V категорії посадової особи органу місцевого самоврядування та згідно пп. «в» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», вона є суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції».

Пунктом 1 частини 1 статті 25 Закону України «Про запобігання корупції» встановлено, що особам, зазначеним у пункті 1 частини першої статті 3 цього Закону, забороняється займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України.

В судовому засіданні встановлено , що між Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти та ОСОБА_1 було укладено п`ять цивільно-правових договорів на виконання роботи:

-договір про надання послуг від 01.04.2017 року № 22001878 , згідно якого ОСОБА_1 надала послуги особи,яка здійснює навчання залучених працівників до зовнішнього незалежного оцінювання у м.Покровськ Донецької області .

- договір про надання послуг від 23.05.2017 року № 22001878 , згідно якого ОСОБА_1 надала послуги відповідальної особи за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі зовнішнього оцінювання у м. Покровськ Донецької області.

-договір про надання послуг від 05.02.2018 року № 22001878 , згідно якого ОСОБА_1 надала послуги особи ,яка здійснює навчання залучених працівників до пробного зовнішнього оцінювання у м. Покровськ Донецької області.

- договір про надання послуг від 22.05.2018 року № 22001878 , згідно якого ОСОБА_1 надала послуги відповідальної особи за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі зовнішнього оцінювання у м. Покровськ Донецької області.

- договір про надання послуг від 12.03.2018 року № 22001878 ,згідно якого ОСОБА_1 надала послуги особи, яка здійснює навчання залучених працівників до зовнішнього незалежного оцінювання у м. Покровськ Донецької області.

Робота за зазначеними договорами ОСОБА_1 виконана , що підтверджується актами прийому –передачі наданих послуг та оплачена Регіональним центром , що підтверджується розрахунковими відомостями та витягами із зведеної відомості сум для зарахування на картрахунки.

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про вищу освіту» зовнішнє незалежне оцінювання - це оцінювання результатів навчання, здобутих на певному освітньому рівні, яке здійснюється спеціально уповноваженою державою установою.

До проведення зовнішнього незалежного оцінювання можуть залучатися педагогічні, наукові, науково-педагогічні працівники та інші фахівці у порядку, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до п.п.2,19 постанови КМУ від 15.04.2015 р. № 222«Про затвердження Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання» Український центр оцінювання якості освіти або регіональний центр оцінювання якості освіти залучає до проведення зовнішнього оцінювання педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців. З працівниками укладаються цивільно-правові договори.

Відповідно до п.16 постанови КМУ від 15.04.2015 р. № 222«Про затвердження Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання» передбачено залучення працівників, які беруть участь на окремих етапах проведення зовнішнього оцінювання (навчання працівників, створення, рецензування та апробація завдань для сертифікаційних робіт тощо), яке передбачає: 1) добір Українським центром або регіональним центром працівників, які мають фах або навички роботи, що дає змогу виконувати певні функції; 2) затвердження керівником Українського центру або регіонального центру списків працівників, які беруть участь на окремих етапах проведення зовнішнього оцінювання.

Відповідно до п.21,22 постанови КМУ від 15.04.2015 р. № 222«Про затвердження Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання» за виконання робіт (надання послуг), передбачених цивільно-правовим договором, після оформлення в установленому порядку акта приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг) працівникам нараховується винагорода відповідно до схеми розрахунку оплати праці (винагороди) педагогічних, науково-педагогічних працівників та професіоналів, фахівців, які залучаються до проведення зовнішнього оцінювання та не перебувають у штаті ОСОБА_3 та регіональних центрів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України. Один примірник акта передається виконавцю, другий зберігається в регіональному центрі, де здійснено оплату згідно із зазначеним актом. Виплата винагороди здійснюється Українським центром або регіональним центром шляхом перерахування коштів через банк на особовий картковий або інший рахунок за заявою працівника.

Відповідно до Постанови КМУ від 18.11.2015 р. № 985 «Про упорядкування умов оплати праці працівників Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти» затверджено схему оплати праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, що залучені до організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання і не перебувають у штаті Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти та дозволено Українському центру оцінювання якості освіти та регіональним центрам оцінювання якості освіти залучати до роботи професіоналів і фахівців шляхом укладення цивільно-правових угод.

Відповідно до п.2,2,5 розділу VІ Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання , затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1277 Український центр може залучати працівників для виконання певних завдань на різних етапах підготовки та проведення пробного ЗНО .Регіональні центри для виконання обов`язків залучають до проведення пробного ЗНО працівників:зокрема, відповідальних осіб за проведення пробного ЗНО в окрузі (одна особа на округ); Регіональні центри можуть залучати працівників для виконання певних завдань на різних етапах підготовки та проведення пробного ЗНО (навчання працівників, створення тестових завдань тощо) шляхом укладення з ними цивільно-правових угод. За виконання робіт (надання послуг), передбачених цивільно-правовими договорами, після оформлення в установленому порядку акта приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг), працівникам нараховується винагорода на умовах та в порядку, передбачених для відповідних категорій педагогічних, науково- педагогічних працівників та професіоналів, фахівців, які залучаються до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, визначених пунктом 21 Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 року № 222. Виплата винагороди здійснюється Українським центром або регіональним центром шляхом перерахування коштів через банк на особовий картковий або інший рахунок за заявою працівника.

Відповідно до рішення Конституційного суду України від 6 жовтня 2010 року

N 21-рп/2010 визначено , що згідно з положеннями статті 1 Закону України "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", статті 45 Закону України "Про освіту", статті 1 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" творча

діяльність людини призводить до створення якісно нових духовних або матеріальних цінностей, яких потребує суспільство. Наукова і викладацька діяльність є видами інтелектуальної і творчої діяльності, що спрямована на одержання, поширення, використання нових знань, фахових навичок, їх практичне застосування.

Наведені положення унеможливлюють визнання законодавцем корупційними діями здійснення суто наукової чи викладацької діяльності, якщо вона є джерелом законного та раціонально обґрунтовуваного за розміром доходу, ніяк не пов`язана з корисливими діями (бездіяльністю) особи при безпосередньому виконанні покладених на неї службових обов`язків.

Відповідно до витягу з постанови Першого заступника Голови Верховного Суду України від 21 березня 2008 року викладацька діяльність це процес надання знань, формування вмінь і навичок з різних напрямів освіти, розвитку інтелектуальних і творчих здібностей, фізичних якостей відповідно до задатків та запитів особи учнів, студентів, стажерів, аспірантів, ад`юнктів, докторантів тощо; підвищення їх виробничої кваліфікації, забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, спеціальної практичної підготовки і перепідготовки. Вона може включати у себе навчально-виховну, наукову, дослідницьку, пошукову, експериментальну роботу з різних проблем науки, техніки, мистецтва.

В судовому засіданні встановлено , що за договорами від 01.04.2017 року № 22001878,від 12.03.2018 року № 22001878 ,від 05.02.2018 року № 22001878 ОСОБА_1 надала послуги особи ,яка здійснює навчання залучених працівників до зовнішнього оцінювання та пробного зовнішнього оцінювання у м. Покровськ Донецької області та провадила навчання працівників Регіонального центру оцінювання якості освіти , що підтверджується журналами обліку навчання , сертифікації ,інструктажу старших інструкторів ,інструкторів ,чергових під час проведення ЗНО за 2017-2018 рр. Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти,актами прийому-передачі виконаних робіт.

На підставі викладеного суддя вважає, що дії ОСОБА_1 за цивільно –правовими договорами з Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти від 01.04.2017 № 22001878, від 05.02.2018 р. № 22001878, від 12.03.2018 р.№ 22001878 про надання послуг особи ,яка здійснює нвчання залучених працівників до пробного зовнішнього незалежного оцінювання у м.Покровськ Донецької області , є викладацькою діяльністю та є цілком законними та не суперечать вимогам чинного законодавства та в її діях відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-4 ч. 1 КУпАП.

Відповідно до п.10 постанови КМУ від 15.04.2015 р. № 222«Про затвердження Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання» роботу пунктів проведення зовнішнього оцінювання забезпечують, зокрема, відповідальна особа за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі зовнішнього оцінювання (одна особа на кілька пунктів проведення зовнішнього оцінювання, розташованих в одному населеному пункті);

Відповідно до п. 2 Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 8 липня 2015 р. № 533зовнішнє незалежне оцінювання проводиться з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти та/або контролю відповідності результатів навчання, здобутих на певному освітньому рівні, державним вимогам.

Тобто, зовнішнє незалежне оцінювання не є продовженням навчального процессу та його складовою частиною,а стосується забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти та/або контролю відповідності результатів навчання, здобутих на певному освітньому рівні, державним вимогам.

Відносно роботи ,яку ОСОБА_1 виконувала за договорами від 23.05.2017 року № 22001878 та від 22.05.2018 року № 22001878 , згідно яких ОСОБА_1 надала послуги відповідальної особи за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі зовнішнього оцінювання у м. Покровськ Донецької області, суддя зазначає наступне.

Статтею 25 Закону України «Про запобігання корупції» особам, зазначеним у п. 1 ч. 1 ст. 3 цього Закону, забороняється займатися іншою оплачуваною діяльністю (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю, якщо інше не передбачено Конституцією та Законами України.

Згідно з ст. 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Постановою Уряду від 14.06.2000 № 963 затверджено перелік посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, в якому посада відповідальної особи за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі зовнішнього оцінювання не значиться.

Згідно п.2.1.1 та п.2.1.2 вказаних договорів ОСОБА_1 повинна була забезпечити роботу пунктів проведення ЗНО у відповідній адміністративній одиниці та проконтролювати:-підготовленість пунктів до проведення ЗНО;-забезпеченість пунктів педагогічними кадрами, наявність сертифікатів у ВПП ЗНО, ПВПП ЗНО, старших інструкторів, інструкторів , чергових та їх резерву;-проведення зміни режиму роботи навчальних закладів та педагогічних кадрів ,які задіяні під час проведення ЗНО;-організацію завершення роботи пунктів проведення ЗНО.

Тобто, з вказаних договорів слідує, що ОСОБА_1 виконувала саме організаційно-розпорядчі функції по забезпеченню проведення зовнішнього незалежного оцінювання .

На підставі викладеного, оскільки робота ОСОБА_1 пов`язана саме з проведенням зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до Закону України «Про вищу освіту», то на думку суду, ця робота беззаперечно стосується навчального процесу, але не стосується саме викладацької (або педагогічної) діяльності.

Тобто суд вважає, що робота ОСОБА_1 в Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти у якості відповідальної особи за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі зовнішнього оцінювання за цивільно-правовими договорами від 23.05.2017 р. № 22001878 та від 22.05.2018 р. № 22001878 не є викладацькою діяльностю, а тому погоджується щодо порушення останньою вимог Закону України «Про запобігання корупції», а саме п.1 ч.1 ст. 25 про обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.

Отже, в судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_1 відповідно до п.п. «в» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», будучи суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, порушуючи вимоги ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції», будучи ознайомленою з вимогами Законів України «Про запобігання корупції», усвідомлюючи свої дії, з метою отримання додаткового прибутку, займалася іншою оплачуваною діяльністю, тобто надала послуги по проведенню зовнішнього незалежного оцінювання в якості відповідальної особи за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі зовнішнього оцінювання, за які отримала грошові кошти за цивільно-правовими договорами від 23.05.2017 р. № 22001878 та від 22.05.2018 р. № 22001878 в розмірі 3 990,40 грн. та 4508,32 грн.,а всього загальну суму 8498,72 грн. , чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-4 КУпАП .

Відносно доводів ОСОБА_1 та її представника адвоката Острікової Ж.О. про закінчення строків накладення адміністративного стягнення , суддя зазначає наступне.

Згідно з вимогами частини третьої статті 38 КУпАП: "Адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов`язаного з корупцією, може бути накладено протягом трьох місяців з дня його виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення".

Для визначення початку перебігу строку давності притягнення особи до адміністративної відповідальності за адміністративні правопорушення, пов`язане з корупцією, важливу роль відіграють як день вчинення, так і день виявлення правопорушення.

Вказівка законодавця у п. 7 ст. 247 КУпАП «на момент розгляду справи» означає, що провадження у справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю, якщо на початок розгляду справи закінчилися строки, встановлені ст. 38 КУпАП.

Разом з тим сам розгляд справи про адміністративне правопорушення та його закінчення не обтяжений строками, визначеними ст. 38 КУпАП, а передбачений ст. 277 КУпАП, тобто справи про адміністративні корупційні правопорушення розглядаються судом у загальному порядку у п`ятнадцяти денний строк із дня одержання протоколу та інших матеріалів справи.

Законодавець пов`язує початок обчислення строку з моментом, коли встановлено, що у діях особи є склад правопорушення (встановлено правопорушення). Процесуально цей висновок оформлюється у вигляді протоколу. Статею 254 КУпАП визначено, що про вчинення адміністративного правопорушення складається протокол.

Дії особи, що має право скласти протокол, до моменту складання протоколу можуть свідчити, що виявлені окремі ознаки правопорушення, але факт, що виявлене діяння містить склад адміністративного правопорушення( встановлено об`єкт, об`єктивну сторону, суб`єкт, суб`єктивну сторону), зазначається тільки при складанні протоколу і саме з дати його складання починає текти строк накладання стягнення.

На підставі викладеного ,суддя приходить до висновку , що строки накладення адміністративного стягнення ні з моменту вчинення адміністративних правопорушень, ні з моменту складання адміністративного протоколу , не закінчилися .

Згідно ст.33 КУпАП стягнення за адміністративне правопорушення накладається у межах, установлених цим Кодексом та іншими законами України. При накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність, крім випадків накладення стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксованому в автоматичному режимі.

При вирішенні питання про призначення ОСОБА_1 покарання, суд приймає до уваги обставини справи, особу правопорушника, відсутність обставин, що обтяжують або пом`якшують покарання, та вважає за необхідне накласти на ОСОБА_1 стягнення на рівні мінімальної межі санкції ч. 1 ст. 172-4 КУпАП.

Відповідно до ст.40 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.

Керуючись п.п. «в» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції»,ст.ст.172-4 ч. 1, 283-284 КУпАП, суддя –

ПОСТАНОВИВ:

Об`єднати в одне провадження справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст.. 172-4 ч. 1 КУпАП за номером провадження 3/235/1100/19, справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст.172-4 ч. 1 КУпАП за номером провадження 3/235/1101/19, справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст.. 172-4 ч. 1 КУпАП за номером провадження 3/235/1102/19, справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст.. 172-4 ч. 1 КУпАП за номером провадження 3/235/1103/19, справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст.. 172-4 ч. 1 КУпАП за номером провадження 3/235/1104/19, присвоїти номер провадження 3/235/1100/19.

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженку м. Красноармійська, Донецької області, ІНН НОМЕР_1 , визнати винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-4 ч. 1 КУпАП та призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу в прибуток держави у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5100 (п`ять тисяч сто) грн. 00 коп. (розрахунковий рахунок: м. Покровськ – 31110106700060, Покровський район – 31114106700259, отримувач коштів: Покровське УК/м. Покровськ/21081100, Покровське УК/ Покровський район/21081100, код отримувача ЄДРПОУ – 37803022, банк отримувача - ГУДКСУ у Донецькій області, код банку отримувача (МФО) - 834016, код класифікації доходів бюджету - 21081100), з конфіскацією отриманого доходу від роботи за сумісництвом в розмірі 8 498 грн. 72 коп. (вісім тисяч чотириста девяносто вісім грн. 72 коп.).

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Красноармійська, Донецької області, ІНН НОМЕР_1 , судовий збір в сумі 384,20 грн, який перерахувати на р/р 31215256700001, отримувач коштів ГУК у м.Києві/м.Київ/ 22030106, код за ЄДРПОУ Головне управління Державної казначейської служби України у м.Києві,код банку отримувача 820019, код класифікації доходів бюджету 22030106 судовий збір (Державна судова адміністрація України).

Строк пред`явлення постанови до виконання - три місяці.

Постанова може бути оскаржена до Донецького апеляційного суду через Красноармійський міськрайонний суд Донецької області протягом десяти днів з дня її винесення.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку оскарження цієї постанови.

Суддя: