Рішення № 81977198, 20.05.2019, Львівський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
20.05.2019
Номер справи
1340/5507/18
Номер документу
81977198
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа № 1340/5507/18

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 травня 2019 року зал судових засідань № 11

Львівський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого судді Гулика А.Г.,

за участю:

секретаря судового засідання Тронки О.В.,

представника позивача Савицької І.С.,

представника відповідача Іваницького Я.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Львові в порядку загального позовного провадження справу за позовом Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області до приватного акціонерного товариства "Фірма "Нафтогазбуд" про стягнення заборгованості, -

в с т а н о в и в :

16.11.2018 до Львівського окружного адміністративного суду надійшов позов Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області до приватного акціонерного товариства "Фірма "Нафтогазбуд", в якому згідно з заявою про зменшення позовних вимог просить суд стягнути з відповідача заборгованість у сумі 967814,37 грн.

Ухвалою від 21.11.2018 суддя залишив позовну заяву без руху.

Ухвалою від 18.12.2018 суддя прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив загальне позовне провадження у справі.

Ухвалою від 30.01.2019 суд продовжив строк підготовчого провадження на 30 днів.

Ухвалою від 18.03.2019 суд закрив підготовче провадження у справі та призначив справу до судового розгляду по суті.

Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідно до п.п. . "а", "б"-"з" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" підприємства та організації з коштів, призначених на оплату праці, вносять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до ч. 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування". Проте, всупереч вимогам ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", відповідач за січень-жовтень 2018 року не здійснював компенсацію фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій і заборгував позивачу 967814,37 грн.

Відповідач подав до суду відзив на позовну заяву, в якому просить суд відмовити в задоволенні позову. Відзив обґрунтований тим, що відповідно до Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" та Закону України "Про збір на обов`язкове державне пенсійне страхування" не передбачено право Пенсійного фонду України звертатись до суду з позовом про стягнення витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільговий умовах. Окрім цього, відповідач вважає, що відповідно до пунктів 6.4, 6.5, 6.7, 6.8 Інструкції "Про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України" саме розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій (згідно з формою, визначеною у додатках 6 та 7 Інструкції) є єдиними допустимими доказами на підтвердження сум таких фактичних витрат, і не можуть бути замінені будь-якими іншими документами в якості засобів доказування (довідками, повідомленнями тощо). Зазначає, що підтверджена належними та допустимими доказами сума фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій у спірний період з січня по жовтень 2018 становить 137710,55 грн.

Позивач подав до суду відповідь на відзив, в якому зазначає, що на адресу відповідача направлено розрахунки для відшкодування сум фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до п.п. . "а", "б"-"з" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", які одержані відповідачем та не оскаржені. Звертає увагу на те, що рішеннями Львівського окружного адміністративного суду від 29.01.2018 у справі № 813/4948/17 та від 20.07.2017 у справі № 813/1303/17 вже досліджувались питання щодо отримання працівниками відповідача права на пенсію, призначеної на пільгових умовах за списком № 1 та списком № 2, а відтак обставини є встановленими та доведеними.

Стосовно наступних пенсіонерів: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , то на підтвердження у вказаних осіб пільгового стажу надані копії розпоряджень/протоколів про призначення пільгових пенсій, а також довідки, видані відповідачем по кожному пенсіонеру, які підтверджують наявний трудовий стаж для призначення пенсії на пільгових умовах.

Щодо помилок у розрахунках по ОСОБА_11 та ОСОБА_1 , то Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області надає виправлений розрахунок по СУ-25, оскільки у попередньому розрахунку помилково вказано неправильні паспортні дані, а саме ОСОБА_12 , а не ОСОБА_13 тавиправлений розрахунок фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, що підлягають відшкодуванню по ОСОБА_1 , де частка відшкодування відповідача становить 100 %.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримала. Просила суд позов задовольнити повністю.

Представник відповідача у судовому засіданні проти задоволення позовних вимог заперечив. Просив суд у задоволенні позову відмовити повністю.

Заслухавши пояснення представників сторін, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтуються позовні вимоги та заперечення сторін, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд дійшов висновку, що позов необхідно задовольнити частково, з наступних підстав.

Згідно з п.1 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 № 384/2011 (далі - Положення), Пенсійний фонд України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через віце-прем`єр-міністра - міністра соціальної політики України.

В п. 3 Положення викладено основні завдання Пенсійного фонду України, одним з яких є реалізація державної політики з питань пенсійного забезпечення та збору, ведення обліку надходжень від сплати єдиного внеску; призначення (перерахунок) пенсій, щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці та підготовка документів для їх виплати; забезпечення своєчасного та в повному обсязі фінансування та виплати пенсій, допомоги на поховання, інших виплат, які згідно з законодавством здійснюються за рахунок коштів Пенсійного фонду України та інших джерел, визначених законодавством; ефективне та цільове використання коштів.

Відповідно до п. 7 Положення Пенсійний фонд України здійснює свої повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку територіальні органи.

Відповідно до п.1, 2 ст. Закону України "Про збір на обов`язкове державне пенсійне страхування" платниками збору на обов`язкове державне пенсійне страхування є: суб`єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, їх об`єднання, бюджетні, громадські та інші установи та організації, об`єднання громадян та інші юридичні особи, а також фізичні особи - суб`єкти підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників; філії, відділення та інші відокремлені підрозділи платників податку, що не мають статусу юридичної особи, розташовані на території іншої, ніж платник збору, територіальної громади.

Згідно з абз.4 п.1 ст.2 вказаного Закону для платників збору, визначених п. 1 та п.2 ст. 1 вказаного Закону, об`єктом оподаткування є також фактичні витрати на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до пунктів "а", "б"-"з" ст.13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" до досягнення працівниками пенсійного віку, передбаченого ст.26 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування".

Стаття 4 Закону України "Про збір на обов`язкове державне пенсійне страхування" визначає, що розмір збору по фактичних витратах на виплату та доставку пільгових пенсій становить 100% від об`єкта оподаткування.

Відповідно до п.2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах або за вислугу років, які відповідно до законодавства, що діяло раніше, мали право на пенсію на пільгових умовах або за вислугу років, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди. При цьому до запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди зберігається порядок покриття витрат на виплату та доставку цих пенсій, що діяв до набрання чинності цим Законом.

Порядок відшкодування підприємствами витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, встановлено розділом шостим Інструкції "Про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України", затвердженої Постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 № 21-1 (далі - Інструкція).

Відповідно до п. 6.1 Інструкції відшкодуванню підлягають витрати Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до п.2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" для платників, зазначених у п.п. 2.1.1 п. 2.1 вказаної Інструкції, фактичні витрати на виплату і доставку пенсій працівникам, зайнятим повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, крім працівників, що були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України, починаючи з дня набрання чинності вказаним Законом, у розмірі 20 відсотків з наступним збільшенням її щороку на 10 відсотків до 100 - відсоткового розміру відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій до набуття права на пенсію за віком відповідно до вказаного Закону.

Відповідно до п. 6.4 Інструкції розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається відділами надходження доходів органів Пенсійного фонду України щорічно у розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до ч. 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" (згідно з додатками 6 та 7), які надсилаються підприємствам до 20-го січня поточного року та протягом місяця з новопризначених (перерахованих) пенсій.

Розрахунки складаються на підставі відомостей відділів з призначення пенсій органів Пенсійного фонду України, які подаються згідно з додатком 8 та додатком 8а до 1 січня поточного року та протягом місяця з дня прийняття рішення про призначення нової пенсії. (п. 6.5 Інструкції).

Згідно з п. 6.8 Інструкції підприємства щомісяця до 25-го числа вносять до Пенсійного фонду зазначену в розрахунку місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

Суд встановив, що ПАТ "Фірма "Нафтогазбуд" код ЄДРПОУ 01293961, зареєстроване за адресою: м. Львів, вул. Стрийська. 144 та є платником страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування.

Позивач відповідно до п.6.4 Інструкції направив відповідачу розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до ч. 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" в частині пенсій, призначених відповідно до п. "а", "б"-"з" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" січня по жовтень 2018 року.

Суд встановив, що за період роботи право на отримання пільгової пенсії відповідно до пунктів "а", "б"-"з" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" отримали працівники ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_19 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , ОСОБА_23 , ОСОБА_24 , ОСОБА_56, ОСОБА_57, ОСОБА_58, ОСОБА_59(за списком № 1), ОСОБА_26 , ОСОБА_27 , ОСОБА_28 , ОСОБА_29 , ОСОБА_30 , ОСОБА_31 , ОСОБА_32 , ОСОБА_33 , ОСОБА_34 , ОСОБА_35 , ОСОБА_36 , ОСОБА_37 , ОСОБА_38 , ОСОБА_39 , ОСОБА_40 , ОСОБА_41 , ОСОБА_42 , ОСОБА_43 , ОСОБА_30 , ОСОБА_29 , ОСОБА_44 , ОСОБА_45 , ОСОБА_8 , ОСОБА_46 , ОСОБА_1 , ОСОБА_47 , ОСОБА_48 , ОСОБА_2 , ОСОБА_11 , ОСОБА_49 , ОСОБА_50 , ОСОБА_51 , ОСОБА_52 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_60, ОСОБА_61, ОСОБА_6 (за списком №2).

Суд зазначає, що згідно з наявним у матеріалах справи розрахунком, для призначення пільгової пенсії ОСОБА_18 необхідний пільговий стаж у 10 років (=120 місяців) і такий, здобуто ОСОБА_18 у повному обсязі (10 років) на СУ-14 ПрАТ «Фірма «Нафтогазбуд», внаслідок чого підприємство має компенсувати 100% витрат на виплату і доставку такої пільгової пенсії у розмірі 2591,97 грн/міс.

Однак, згідно з довідкою від 19.05.2014 пільговий стаж ОСОБА_18 становить лише 7 років 10 місяців 25 днів. Таким чином, СУ-14 ПрАТ «Фірма «Нафтогазбуд» має компенсувати не 100%, 79%, тобто не 2591,97 грн/міс, а 2047,66 грн (2591,97 грн *79%).

Отже, за січень-жовтень 2018 року ПрАТ «Фірма «Нафтогазбуд» повинна компенсувати ОСОБА_18 . 20476,60 грн, а не 25919,70 грн.

Крім того, суд зазначає, що позивач не надав матеріалів щодо гр. ОСОБА_9 , про стаж його роботи на УВТК, що унеможливлює встановлення його терміну роботи, відсотку відшкодування витрат на виплату та доставку йому пільгової пенсії.

Вказане, унеможливлює стягнення із ПрАТ «Фірма «Нафтогазбуд» витрат на виплату і доставку пільгової пенсії ОСОБА_9 за період січня-жовтня 2018 року у розмірі 2756,80 грн.

Щодо посилань відповідача на те, що позивач не надав матеріали по пенсіонерах ОСОБА_54 , ОСОБА_41 , ОСОБА_45 , ОСОБА_49 , ОСОБА_6 , ОСОБА_27 , ОСОБА_33 , то суд звертає увагу, що ГУПФ України у Львівській області надано довідки щодо вказаних пенсіонерів про підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній щодо таких пенсіонерів.

Щодо пенсіонера ОСОБА_51 , суд зазначає, що ГУПФ України у Львівській області для підтвердження пільгового стажу надало копію постанови Гусятинського районного судуТернопільської області від 04.04.2016 та копію ухвали Львівського апеляційного адміністративного суду від 01.06.2016, якими підтверджується право на пільгову пенсію ОСОБА_55 , оскільки довідки про підтвердження пільгового стажу у вказаного пенсіонера у пенсійній справі - відсутні.

Щодо пенсіонера ОСОБА_1 суд зазначає наступне.

Пенсіонеру ОСОБА_1 з 13.12.2017 призначена пенсію за віком при неповному пільговому стажі за списком № 2 (зі зниженням пенсійного віку). Врахований стаж роботи на підприємстві СУ № 14 ПрАТ «Фірма «Нафтогазбуд» для призначення пенсії становить 10 років, 0 місяців.

Оскільки весь необхідний стаж роботи, який дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах за Списком № 2 ОСОБА_1 набув у ПАТ «Фірма «Нафтогазбуд», відповідно до пункту 2 розділу XV «Прикінцеві положення» Закону № 1058, Інструкції № 21-1 ПАТ «Фірма «Нафтогазбуд» повинно відшкодовувати 100% розміру пенсії, що становить 3470,27 грн та правильно відображено у розрахунку фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, що підлягають відшкодуванню.

Також суд встановив, що у зв`язку з оновленням програмного забезпечення у розрахунку фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, що підлягають відшкодуванню, призначених особам, які були зайняті на інших роботах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до пунктів «б»-«з» статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та пунктів 2-8 частини 2 статті 114 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» від 19.04.2018 № 7380/05-83 з квітня 2018 року помилково відображено стаж роботи на СУ-14 ПрАТ «Фірма «Нафтогазбуд» ОСОБА_1 у розмірі 12 років 6 місяців.

Головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області сформовано уточнені розрахунки з 2019 року, з лютого 2019 року, з березня 2019 року та з квітня 2019 року і проведено виправлення стажу роботи на вказаному підприємстві.

Відповідно до ч. 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", до запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди зберігається порядок покриття витрат на виплату і доставку пенсій на пільгових умовах, що діяв до набрання чинності вказаним Законом, тобто порядок встановлений Законом України "Про збір на обов`язкове державне пенсійне страхування". Фактичні витрати на виплату і доставку пенсій на пільгових умовах відшкодовуються в повному обсязі.

Докази вжиття відповідачем заходів погашення заборгованості перед ГУПФ України у Львівській області по відшкодуванню фактичних витрат з виплати та доставки пенсій, призначених відповідно до ч. 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", в частині пенсій призначених відповідно до пунктів "а", "б"-"з" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" в сумі 959614,47 грн за період з січня по жовтень 2018 року в матеріалах справи відсутні.

Таким чином, на підставі наявних у справі доказів, суд дійшов висновку, що позовні вимоги в частині стягнення з відповідача заборгованості за період з січня по жовтень 2018 року підлягають задоволенню частково в сумі 959614,47 грн.

Щодо доводів відповідача про те, що відповідно до Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" та Закону України "Про збір на обов`язкове державне пенсійне страхування" не передбачене право Пенсійного фонду України звертатись до суду з позовом про стягнення витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільговий умовах, суд не погоджується з огляду на наступне.

Відповідно до ч. 4 ст. 5 Кодексу адміністративного судочинства України суб`єкти владних повноважень мають право звернутися до адміністративного суду виключно у випадках, визначених Конституцією та законами України.

Згідно ч. 4 ст. 46 КАС України громадяни України, іноземці чи особи без громадянства, громадські об`єднання, юридичні особи, які не є суб`єктами владних повноважень, можуть бути відповідачами лише за адміністративним позовом суб`єкта владних повноважень:

1) про тимчасову заборону (зупинення) окремих видів або всієї діяльності громадського об`єднання;

2) про примусовий розпуск (ліквідацію) громадського об`єднання;

3) про затримання іноземця або особи без громадянства чи примусове видворення за межі території України;

4) про встановлення обмежень щодо реалізації права на свободу мирних зібрань (збори, мітинги, походи, демонстрації тощо);

5) в інших випадках, коли право звернення до суду надано суб`єкту владних повноважень законом.

Відповідно до Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" страхові внески - кошти відрахувань на соціальне страхування, збір на обов`язкове державне пенсійне страхування та страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, сплачені (які підлягають сплаті) згідно із законодавством, що діяло раніше; надходження від сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, що спрямовуються на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування. Згідно ст. 2 Закону України "Про збір на обов`язкове державне пенсійне страхування" об`єктом оподаткування є також фактичні витрати на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до пунктів "а", "б" -"з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" до досягнення працівниками пенсійного віку передбаченого ст. 26 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування".

Згідно з ч. 1 ст. 64 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" виконавча дирекція Пенсійного фонду та її територіальні органи мають право стягувати з платників страхових внесків несплачені суми страхових внесків суми страхових внесків своєчасно не нараховані та/або не сплачені страхувальниками у строки, визначені Законом, вважаються простроченою заборгованістю зі сплати страхових внесків або недоїмкою. Відповідно до ч. 15 ст. 106 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" строк давності щодо стягнення недоїмки, пені та штрафів не застосовується.

Згідно з пункту 6.8. Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, яка затверджена постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 №21-1 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 16.01.2004 за №64/8663 у разі призначення пенсій на пільгових умовах особам, які мають необхідний стаж роботи не за місцем призначення цієї пенсії, орган Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії надсилає розрахунок згідно з додатками, зазначеними у пункті 6.4 цієї глави для зазначених підприємств, у двох примірниках через орган Пенсійного фонду за місцезнаходженням цього підприємства (крім підприємств, місцезнаходженням яких є вільна економічна зона "Крим"). Відшкодування сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених па пільгових умовах, у таких випадках здійснюється підприємством на рахунки органу Пенсійного фонду за місцезнаходженням підприємства.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України та ч.3 ст.2 КАС України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з вимогами ст.78 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Відповідно до ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.

Виходячи із заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та доказів, зібраних у справі, суд дійшов висновку, що позов необхідно задовольнити частково.

Відповідно до ст.139 КАС України судові витрати стягненню зі сторін не підлягають.

Керуючись ст.ст. 6, 9, 72-73, 242, 244, 245 КАС України, суд, -

в и р і ш и в :

позов задовольнити частково.

Стягнути з приватного акціонерного товариства "Фірма "Нафтогазбуд" код ЄДРПОУ 01293961, місцезнаходження: 79026, м. Львів, вул. Стрийська, 144 на користь Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області код ЄДРПОУ 13814885, місцезнаходження: 79016, м. Львів, Митрополита Андрея, 10, борг в сумі 959614 (дев`ятсот п`ятдесят дев`ять тисяч шістсот чотирнадцять) грн 47 коп.

В задоволені позову про стягнення з приватного акціонерного товариства "Фірма "Нафтогазбуд" на користь Головного управління Пенсійного фонду у Львівській області боргу в сумі 8199,90 грн відмовити.

Судові витрати стягненню зі сторін не підлягають.

Рішення суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку скаргу не було подано.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне рішення суду складене і підписане 27.05.2019.

Суддя А.Г.Гулик