
УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
_______________
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,
E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Від "14" травня 2019 р.м. Житомир Справа № 906/542/16
Господарський суд Житомирської області у складі судді Макаревича В.А., за участі секретаря судового засідання Шарана Я.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу №906/542/16
За заявою Українсько-американського спільного підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "КАІС" (м. Харків)
до Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" (с. Йосипівка, Малинський район, Житомирська область)
про банкрутство
інші учасники провадження у справі про банкрутство:
- арбітражний керуючий Черниш О.М. ;
- ТОВ "Фактор Нафтогаз" - 04070, м. Київ, вул. Сагайдачного, 25Б;
- Малинська ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області;
- ТОВ "Агроспецінвест" -02002, м. Київ, вул. М. Раскової, 23, оф. 1109;
- Коростенське об'єднане УПФУ в Житомирській області -11500, м. Коростень, вул. Грушевського, 16/1;
Присутні:
- від кредиторів: Пашинська А.М., дов. №205/01 від 04.01.2019 - представник Коростенського ОУПФУ в Житомирській області;
- від боржника: ОСОБА_7 - дов. №1 від 26.10.2018 - представник Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське";
Черниш О.М. - розпорядник майна;
У провадженні господарського суду Житомирської області перебуває справа про банкрутство Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" (с. Йосипівка, Малинський район, Житомирська область).
Справа розглядається відповідно до вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у редакції, чинній з 19.01.2013 (далі - Закон про банкрутство).
Ухвалою суду від 19.03.2019, зокрема, відкладено до наступного судового засідання розгляд клопотання голови комітету кредиторів боржника ОСОБА_5 про припинення процедури розпорядження майном стосовно Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське", відкриття стосовно Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" процедури ліквідації та призначення ліквідатором Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" арбітражного керуючого Черниша О.М.; відкладено розгляд звіту розпорядника майна про хід виконання процедури розпорядження майном; відкладено до наступного судового засідання розгляд клопотання розпорядника майна Черниша О.М. про припинення процедури розпорядження майном щодо Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" та відкриття стосовно Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" процедури ліквідації; відкладено до наступного судового засідання розгляд заяви арбітражного керуючого Черниша О.М. на участь у справі про банкрутство Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" в якості ліквідатора; призначено підсумкове засідання суду в процедурі розпорядження майном боржника на "14" травня 2019 р.о 11:20 год.
Судом встановлено, що всі учасники провадження у справі повідомлені про дату, час і місце розгляду справи своєчасно та з дотриманням вимог ГПК України.
В судовому засіданні було оголошено зміст документів, які надійшли до господарського суду до початку судового засідання:
- 08.04.2019 від ТОВ "Агроспецінвест" надійшло клопотання №17 від 26.03.2019 про розгляд справи без участі представника ТОВ "Агроспецінвест";
- 08.05.2019 від голови СФГ "Йосипівське" ОСОБА_6 - заява про надання інформації у справі;
- 14.05.2019 від розпорядника майна Черниша О.М. - звіт про проведену роботу у процедурі розпорядження майном №02-04/210 від 11.05.2019, аналіз фінансового стану СФГ "Йосипівське" станом на 11.05.2019 №02-04/209 від 11.05.2019, протокол засідання зборів кредиторів та комітету кредиторів від 11.05.2019 з додатками.
У судовому засіданні розпорядник майна Черниш О.М. підтримав подані до суду розпорядником майна та головою комітету кредиторів боржника ОСОБА_5 клопотання про припинення процедури розпорядження майном стосовно Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське", відкриття стосовно Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" процедури ліквідації, а також заяву про участь у справі про банкрутство Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" в якості ліквідатора. Розпорядник майна повідомив, що ним був проведений аналіз фінансового стану СФГ "Йосипівське" станом на 11.05.2019, згідно якого вартість активів боржника станом на 13.05.2019 орієнтовно складає 750000 грн, а загальний борг боржника згідно реєстру вимог кредиторів станом на 13.05.2019 становить 4 874 582,34 грн.
Представник Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" у судовому засіданні не заперечувала проти визнання Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури стосовно боржника. Щодо призначення ліквідатором Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" Черниша О.М. заперечувала з посиланням на неналежне виконання своїх обов'язків розпорядником майна Чернишом О.М.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення розпорядника майна та представника боржника, господарський суд
ВСТАНОВИВ:
Селянське (фермерське) господарство "Йосипівське" зареєстровано як юридичну особу 10.11.2003, ідентифікаційний код 32550245, місцезнаходження: 11620, Житомирська область, Малинський район, с. Йосипівка (а.с. 36-38, т. 1).
Ухвалою суду від 07.07.2016, зокрема, порушено провадження у справі про банкрутство СФГ "Йосипівське" в редакції Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", чинній з 19.01.2013, введено процедуру розпорядження майном; розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Черниша О.М.
Ухвалою суду від 20.10.2016, серед іншого, затверджено реєстр вимог кредиторів Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське", призначено підсумкове засідання суду.
Ухвалою суду від 09.03.2017 (суддя Костриця О.О.), серед іншого, введено процедуру санації Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" строком на шість місяців; керуючим санацією призначено арбітражного керуючого Черниша О. М.
Постановою Рівненського апеляційного господарського суду від 27.04.2017 ухвалу господарського суду Житомирської області від 09.03.2017 залишено без змін.
Постановою Вищого господарського суду України від 30.08.2017 ухвалу господарського суду Житомирської області від 09.03.2017 та постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 27.04.2017 у справі №906/542/16 скасовано; справу №906/542/16 передано на новий розгляд до господарського суду Житомирської області на стадію підготовчого засідання в іншому складі суду.
Відповідно до постанови ВГСУ від 30.08.2017 при новому розгляді місцевому господарському суду необхідно належним чином встановити правовий статус боржника, перевірити наявність правових підстав для порушення справи про банкрутство та розглянути справу згідно з вимогами чинного законодавства.
Згідно ухвали суду від 01.03.2018 судом вирішено розгляд справи про визнання банкрутом Селянського фермерського господарства "Йосипівське" здійснювати у відповідності до положення ст. 93 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Судом встановлено, що станом на день розгляду справи будь-яких звернень про укладення мирової угоди на адресу арбітражного керуючого, комітету кредиторів і господарського суду не надходило.
Згідно з вимогами ч.4 п.6 ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", під час проведення процедур банкрутства інтереси всіх кредиторів представляє комітет кредиторів, утворений відповідно до цього Закону.
Як вбачається з матеріалів справи, 01.11.2016 були проведені збори кредиторів Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське", на яких був обраний комітет кредиторів у складі трьох кредиторів (а.с. 21, т.4).
Відповідно до п. 2 ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" перші збори кредиторів вважаються повноважними, якщо на них присутні кредитори, що мають не менше ніж дві треті голосів.
Відповідно до п. 4 ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", конкурсні кредитори мають на зборах кредиторів кількість голосів, пропорційну сумі вимог кредиторів, включених до реєстру вимог кредиторів, та кратну одній тисячі гривень. Під час визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу не враховуються суми неустойки (штрафу, пені), інші фінансові санкції, моральна шкода, судовий збір у справі про банкрутство, заявлені або сплачені кредиторами в провадженні у справі про банкрутство.
Згідно звіту розпорядника майна про виконану роботу у процедурі розпорядження майном станом на 11.05.2019, розпорядник майна Черниш О.М., зокрема, повідомив про те, що 16.10.2016 була проведена інвентаризація майна боржника та встановлено наявність активів у боржника в кількості 10 одиниць техніки; для виявлення майна та рахунків СФГ "Йосипівське" розпорядником майна були направлені запити до реєструючих органів та отримано відповіді; здійснено аналіз фінансового стану Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське".
Збори комітету кредиторів 11.05.2019 вирішили прийняти рішення про закриття процедури розпорядження майном та відкриття ліквідаційної процедури стосовно СФГ "Йосипівське".
На засіданні комітету кредиторів 11.05.2019 комітетом кредиторів вирішено затвердити звіт розпорядника майна станом на 11.05.2019.
У своєму аналізі фінансового стану СФГ "Йосипівське" розпорядником майна Чернишом О.М. зазначено про те, що вартість активів боржника станом на 13.05.2019 орієнтовно складає 750000 грн; згідно реєстру вимог кредиторів загальний борг боржника станом на 13.05.2019 складає 4 874 582,34 грн; у боржника відсутнє майно достатнє для погашення у повному обсязі вимог кредиторів, що давало б можливість відновити його платоспроможність.
Господарський суд, при прийнятті постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури досліджує факт неоплатності боржника, як того вимагає ст. 205 ГК України, відповідно до положень п. 4 згідно якої суб'єкт господарювання може бути оголошений банкрутом за рішенням суду, у разі неспроможності суб'єкта господарювання через недостатність його майна задовольнити вимоги кредиторів.
Як свідчать матеріали справи та відповідно до поданого арбітражним керуючим звіту, розпорядником майна вчинялись дії щодо виявлення майнових активів боржника. З відповідей на запити розпорядника майна судом встановлено таке.
Відповідно до довідки Державної інспекції сільського господарства в Житомирській області за боржником зареєстровано 26 одиниць сільськогосподарської техніки (а.с. 175, т.3).
Як убачається із звіту розпорядника майна, за результатами інвентаризації боржника було встановлено фактичну наявність десяти одиниць розукомплектованої техніки.
За наявними даними Територіального сервісного центру Регіонального сервісного центру в Житомирській області, зареєстрованих транспортних засобів за божником не значиться (а.с. 76, т.3).
Згідно довідки Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.09.2016 №09/01/20394, інформація про належні боржнику цінні папери відсутня (а.с.78, т.3).
Відповідно до довідки Державної авіаційної служби України повітряних суден за боржником не зареєстровано (а.с.173, т.3).
За даними Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області, будь-яких дозволів на виконання підготовчих та будівельних робіт боржнику не видавалось (а.с.174, т.3).
Згідно довідки Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), ліцензії на перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу та інше боржнику не видавалось (а.с.178, т.3).
Відповідно до інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єкта за боржником зареєстровано право оренди 4 земельних ділянок (а.с.164-168, т.11).
Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 19.10.2016 № НОМЕР_1 станом на 19.10.2016 у боржника відсутні відокремлені підрозділи (а.с.166-171, т.11).
У статті 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі Закон) надається визначення поняття неплатоспроможності та банкрутства, за змістом яких, при перебуванні суб'єкта підприємницької діяльності у стані "неплатоспроможності", останній може відновити свою платоспроможність шляхом вжиття заходів щодо її відновлення, до яких Закон відносить: санацію, мирову угоду, виконання зобов'язань перед кредиторами власними силами. Тоді як у стані "банкрутства" платоспроможність боржника відновити неможливо та задовольнити визнані судом вимоги кредиторів можливо не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.
Отже, визнаючи боржника банкрутом, суд має встановити його неоплатність, а відтак в обов'язковому порядку повинен з'ясувати як актив, так і пасив боржника.
Судом встановлено пасив боржника за даними реєстру вимог кредиторів, затвердженого ухвалою господарського суду за наслідками розгляду справи у засіданні суду від 20.10.2016, згідно якого конкурсна заборгованість за вимогами до боржника становить суму - 4 874 582,34 грн, а актив згідно поданого розпорядником майна звіту становить 750000 грн. Тобто, активів у боржника значно менше, ніж пасивів.
Згідно протоколу засідання комітету кредиторів №01/2019 від 11.05.2019, присутніми членами комітету кредиторів було, зокрема, вирішено підтримати клопотання про закриття процедури розпорядження майном та про перехід до процедури ліквідації СФГ "Йосипівське"; обрати на посаду ліквідатора СФГ "Йосипівське" арбітражного керуючого Черниша О.М.
З огляду на викладене, суд приходить до висновку про необхідність затвердити звіт розпорядника майна Черниша О.М. про проведену роботу у процедурі розпорядження майном.
Дослідивши матеріали справи в сукупності та оцінивши їх відповідно до ст. 86 ГПК України на предмет їх відповідності вимогам Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд прийшов до висновку, що майновий та фінансовий стан боржника підтверджує той факт, що останній не може самостійно ліквідувати борг перед своїми кредиторами, а тому погашення заборгованості має відбуватися не інакше, як через процедуру ліквідації відповідно до норм Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
З дня прийняття постанови про визнання фермерського господарства банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, діяльність фермерського господарства припиняється (п.13 ст. 93 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Згідно ч.1 ст.37 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.
Банкрут - боржник, неспроможність якого виконати свої грошові зобов'язання встановлена господарським судом.
Під ліквідацією розуміється припинення суб'єкта підприємницької діяльності, визнаного господарським судом банкрутом, з метою здійснення заходів щодо задоволення в порядку цього Закону вимог кредиторів шляхом продажу його майна.
Згідно ч.1 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Законом, з числа арбітражних керуючих, якщо інше не передбачено цим Законом.
У судовому засіданні арбітражний керуючий Черниш О.М. підтримав подану до суду заяву про участь у справі в якості ліквідатора Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське".
Присутній у судовому засіданні представник боржника заперечувала стосовно кандидатури арбітражного керуючого Черниша О.М. на призначення його ліквідатором у справі з посиланням на неналежне виконання своїх обов'язків розпорядником майна Чернишом О.М..
При цьому, суд вважає за необхідне зазначити наступне.
В силу абз.5 ч.1 п.8 ст.26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого (ліквідатора) належить до компетенції комітету кредиторів.
Відповідно до приписів ст.114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень ліквідатора визначається судом за клопотанням комітету кредиторів.
11.05.2019 на засіданні комітету кредиторів боржника було, зокрема, вирішено обрати на посаду ліквідатора СФГ "Йосипівське" арбітражного керуючого Черниша О.М.
Згідно ч.2 ст.114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором не можуть бути призначені арбітражні керуючі:
1) які є заінтересованими у цій справі;
2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня усунення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років;
3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов'язків, покладених цим Законом.
До призначення арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до жодної категорії вищезазначених осіб.
11.09.2018 до суду від арбітражного керуючого Черниша О.М. надійшла заява про участь у справі про банкрутство Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" в якості ліквідатора, з доданими до неї документами.
Обставин, передбачених пунктами 1-3 ч.2 ст. 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" щодо вищезазначеної кандидатури, в ході судового засідання встановлено не було.
З огляду на викладене, суд відхиляє заперечення представника боржника проти призначення арбітражного керуючого Черниша О.М. ліквідатором у справі, оскільки прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого (ліквідатора) належить до компетенції не боржника, а комітету кредиторів, який запропонував кандидатуру арбітражного керуючого Черниша О.М. ліквідатором у справі.
Заяви інших арбітражних керуючих на призначення ліквідатором у справі до суду не надходили.
З оглядку на вищевикладене, слід припинити процедуру розпорядження майном Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" та припинити повноваження розпорядника майна Черниша О.М., визнати банкрутом Селянське (фермерське) господарство "Йосипівське" та відкрити ліквідаційну процедуру, призначити ліквідатором боржника арбітражного керуючого Черниша О.М.
Керуючись ст.ст. 37 - 41, 93, 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 233, 238, 241 ГПК України, господарський суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Припинити процедуру розпорядження майном Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" (с. Йосипівка, Малинський район, Житомирська область).
2. Припинити повноваження арбітражного керуючого Черниша Олександра Миколайовича, як розпорядника майна Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" (с. Йосипівка, Малинський район, Житомирська область).
3. Задовольнити клопотання голови комітету кредиторів боржника ОСОБА_5 про припинення процедури розпорядження майном стосовно Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське", відкриття стосовно Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" процедури ліквідації та призначення ліквідатором Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" арбітражного керуючого Черниша О.М.
4. Задовольнити клопотання розпорядника майна Черниша О.М. про припинення процедури розпорядження майном щодо Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" та відкриття стосовно Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" процедури ліквідації.
5. Затвердити звіт розпорядника майна Черниша О.М. про проведену роботу у процедурі розпорядження майном.
6. Визнати банкрутом Селянське (фермерське) господарство "Йосипівське" (с.Йосипівка, Малинський район, Житомирська область, ідентифікаційний код 32550245).
7. Відкрити ліквідаційну процедуру Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" (с. Йосипівка, Малинський район, Житомирська область, ідентифікаційний код 32550245) строком на 12 місяців до 14 травня 2020 року включно.
8. Задовольнити заяву арбітражного керуючого Черниша О.М. на участь у справі про банкрутство Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" в якості ліквідатора.
9. Призначити ліквідатором Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" (с. Йосипівка, Малинський район, Житомирська область, ідентифікаційний код 32550245) арбітражного керуючого Черниша Олександра Миколайовича (Свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) від 09.08.2013 № 1514; ідентифікаційний номер НОМЕР_2, адреса: 10008, м. Житомир, Новий Бульвар, 7, оф. 1.39).
10. Зобов'язати ліквідатора Черниша О.М. повідомити про своє призначення державний орган з питань банкрутства в десятиденний строк з дня прийняття судом постанови та надати державному органу з питань банкрутства відповідну інформацію для ведення Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство.
11. Строк виконання всіх грошових зобов'язань банкрута та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) вважається таким, що настав (14.05.2019).
12. Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій по всіх видах заборгованості.
13. Зняти всі обмеження по конфіденційності та комерційній таємниці з відомостей про фінансовий стан банкрута.
14. Скасувати арешти, накладені на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
15. Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном з 14.05.2019.
16. Оприлюднити на офіційному веб-сайті Касаційного господарського суду оголошення про визнання банкрутом Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" (с. Йосипівка, Малинський район, Житомирська область, ідентифікаційний код 32550245).
17. Зобовязати голову Селянського (фермерського) господарства "Йосипівське" у пятнадцятиденний строк передати ліквідатору боржника Чернишу О.М. бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, а також інші матеріальні цінності.
18. Зобов'язати ліквідатора боржника Черниша О.М.:
- забезпечити виконання повноважень ліквідатора банкрута в порядку, визначеному ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та належне виконання заходів, передбачених ст.ст. 42-45 вказаного Закону, спрямованих на задоволення вимог кредиторів;
- виявити документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов'язковому зберіганню, зокрема, згідно переліку видів документів, пов'язаних із забезпеченням соціального захисту громадян, що мають надходити до архівних установ у разі ліквідації підприємств, установ, організацій, які не належать до джерел формування Національного архівного фонду, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 14.03.2013р. №430/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.03.2013р. за №428/22960;
- здійснити інвентаризацію майнових активів та заборгованості банкрута, в тому числі, перед найманими працівниками; оцінку майна боржника; результати проведеної інвентаризації та оцінки надати суду;
- виявити додаткові докази про наявність/відсутність у банкрута майна на праві власності/користування, підтверджуючі документи подати суду;
- надати докази звернення з відповідною заявою до реєстраційної служби для внесення до ЄДР юридичних, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань запису про ліквідатора банкрута Черниша О.М., як керівника юридичної особи; особу, уповноважену представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами; особу, яка має право вчиняти від імені юридичної особи дії без довіреності, у тому числі підписувати договори;
- надати витяг з ЄДР юридичних, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з внесеними до нього відомостями щодо ліквідатора банкрута Черниша О.М., як керівника юридичної особи; особу, уповноважену представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами та особу, яка має право вчиняти від імені юридичної особи дії без довіреності, у тому числі підписувати договори;
- закрити рахунки банкрута у банківських установах, виявлені при проведенні ліквідаційної процедури за винятком основного рахунку боржника;
- надати відомості з державного реєстру підприємств, установ та організацій про участь боржника, як засновника (учасника) у статутних фондах інших господарюючих суб'єктів;
- надати господарському суду проміжний звіт з підтверджуючими документами про хід ліквідаційної процедури банкрута та інші матеріали, що свідчать про виконання ліквідатором покладених на нього обов'язків;
- надати довідку з відділу земельних ресурсів про наявні (відсутні) у боржника на праві власності та на праві постійного користування земельні ділянки (станом на день розгляду справи);
- надати довідку про наявність/відсутність державної реєстрації за боржником права власності на сільськогосподарську техніку (станом на день розгляду справи);
- надати докази обсягу активів, які належать банкруту на праві власності чи повного господарського відання, зокрема, відповідні офіційні документи Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Державної служби інтелектуальної власності України, Регіонального сервісного центру МВС у Житомирській області, Державної інспекції України з безпеки транспорті, Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті (Укрморрічінспекція), Державної авіаційної служби України або їх територіальних представництв; територіального органу Державної служби праці України у Житомирській області (щодо наявності/відсутності підіймальних споруд та котлів, об'єктів підвищеної небезпеки, великотонажних автомобілів, технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації у вулично-дорожній мережі, трубопроводів, об'єктів нафтогазового комплексу, ділянок надр, наданих для експлуатації та будівництва підземних споруд), Житомирської митниці Державної фіскальної служби України, інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю (щодо наявності/відсутності дозволу на виконання будівельних робіт та переліку замовника будівництва), територіального органу Держгеокадастру у Житомирській області, Державного космічного агентства України, Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області, Публічного акціонерного товариства "Укрзалізниця" (щодо зареєстрованих вантажних вагонів);
- надати письмову інформацію з документальним підтвердженням про наявність/відсутність за боржником авторських прав;
- надати письмову інформацію з документальним підтвердженням щодо дебіторської заборгованості боржника.
19. Зобов'язати Малинський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та Відділ примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області надіслати на адресу суду не пізніше дати наступного судового засідання постанови про закінчення виконавчих проваджень відносно боржника.
20. Призначити судове засідання для з'ясування стану здійснення ліквідаційної процедури банкрута на "16" липня 2019 р. о 10:00 год. в приміщенні Господарського суду Житомирської області, зал судових засідань. №409.
21. Копії постанови надіслати на адреси: заявника, боржника, державного реєстратора Малинської районної державної адміністрації, Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Малинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Головного управлінню статистики у Житомирській області, Відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у Житомирській області, арбітражного керуючого-ліквідатора Черниша О.М.
Повідомити про наступне судове засідання ліквідатора Черниша О.М. та уповноважених представників кредиторів.
Постанова господарського суду набирає законної сили в установленому чинним законодавством порядку та підлягає оскарженню.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію у справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/sud5007/.
Дата підписання постанови 16.05.2019
Суддя Макаревич В.А.
Відомість розсилки:
1 - в справу
2 - Українсько-американське СП у формі ТОВ "КАІС" (61058, м. Харків, вул. Іванівська, 1, каб. 501) -реком. з пов. та на електронну адресу: 20023279@mail.gov.ua.
3 - С(Ф)Г "Йосипівське" (11620, Житомирська област, Малинський район, с. Йосиівка) (рек. з пов.)
4 - арбітражному керуючому Чернишу О.М. (рек. з пов. ) та на електронну адресу
5 - ОСОБА_6 (АДРЕСА_1) (рек. з пов.)
6 - ТОВ "Фактор Нафтогаз" (04070, м. Київ, вул. Сагайдачного, 25Б) - реком. з пов.
7 - Малинській ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області - реком.. з повідом.
8 - ТОВ "Агроспецінвест" (02002, м. Київ, вул. М. Раскової, 23, оф. 1109) - реком. з пов.
9 - Коростенське об'єднане УПФУ в Житомирській області (11500, м. Коростень, вул. Грушевського, 16/1) (рек. з повідом.)
10- Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Житомирській області (Майдан Корольова, 2, м. Житомир, 10014) (рек. з повід.)
11- ОСОБА_7 - АДРЕСА_2 (рек. з пов.)
12- державному реєстратору Малинської районної державної адміністрації (площа Соборна, 6 А, Малин, Житомирська область, 11601) ( рек. повід.)
13 - Малинському районному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області (11600, Житомирська область, місто Малин, вулиця Огієнка, будинок 65) (реком. з повід.)
14 - Головному управлінню статистики у Житомирській області (реком. з повід.)
15 - Відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у Житомирській області (реком. з пов.)
16 - Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області ( майдан Соборний, 1, м. Житомир, 10014) (реком. з повід.)