
Борівський районний суд Харківської області
справа: № 614/408/19
провадження: 3/614/90/19
категорія:
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08.05.2019 р. Борівський районний суд Харківської області в складі:
головуючого Гуляєвої Ганни Миколаївни,
за участю секретаря Євтіхієвої С.В.
прокурора Дудника В.В.
розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від УЗЕ в Харківській області ДЗЕ Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Вище Солоне Борівського району Харківської області, зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , який є депутатом Борівської районної ради Харківської області, паспорт серії НОМЕР_1 , РНОКПП НОМЕР_2 ,
за ст.172-6 ч.2, ст.172-6 ч.2, ст.172-6 ч.2, ст.172-6 ч.2, ст.172-6 ч.2, ст.172-6 ч.2, ст.172-6 ч.2, ст.172-6 ч.2, ст.172-6 ч.2, ст.172-6 ч.2, ст.172-6 ч.2, ст.172-6 ч.2, ст.172-6 ч.2 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_2 , будучи депутатом Борівської районної ради Харківської області, який, згідно з п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб?єктом відповідальності за правопорушення пов?язані з корупцією, 20 лютого 2018 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої складає 143 995.00 грн., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 грн.) та в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме: не пізніше 02 березня 2018 року, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_2 , будучи депутатом Борівської районної ради Харківської області, який, згідно з п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб?єктом відповідальності за правопорушення пов?язані з корупцією, 04 травня 2018 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої складає 144 460.00 грн., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 грн.) та в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме: не пізніше 14 травня 2018 року, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
ОСОБА_2 , будучи депутатом Борівської районної ради Харківської області, який, згідно з п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб?єктом відповідальності за правопорушення пов?язані з корупцією, 21 листопада 2018 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої складає 127 100.00 грн., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 грн.) та в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме: не пізніше 01 грудня 2018 року, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
ОСОБА_2 , будучи депутатом Борівської районної ради Харківської області, який, згідно з п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб?єктом відповідальності за правопорушення пов?язані з корупцією, 28 листопада 2018 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої складає 102 360.00 грн., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 грн.) та в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме: не пізніше 08 грудня 2018 року, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
ОСОБА_2 , будучи депутатом Борівської районної ради Харківської області, який, згідно з п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб?єктом відповідальності за правопорушення пов?язані з корупцією, 26 листопада 2018 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої складає 106 017.00 грн., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 грн.) та в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме: не пізніше 06 грудня 2018 року, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
ОСОБА_2 , будучи депутатом Борівської районної ради Харківської області, який, згідно з п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб?єктом відповідальності за правопорушення пов?язані з корупцією, 02 листопада 2018 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої складає 171 430.00 грн., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 грн.) та в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме: не пізніше 12 листопада 2018 року, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
ОСОБА_2 , будучи депутатом Борівської районної ради Харківської області, який, згідно з п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб?єктом відповідальності за правопорушення пов?язані з корупцією, 26 листопада 2018 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої складає 96 381.00 грн., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 грн.) та в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме: не пізніше 06 грудня 2018 року, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
ОСОБА_2 , будучи депутатом Борівської районної ради Харківської області, який, згідно з п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб?єктом відповідальності за правопорушення пов?язані з корупцією, 08 серпня 2018 року несвоєчасно направив повідомлення про суттєві зміни в майновому стані шляхом заповнення відповідної форми на веб-ресурсі https://public.nazk.gov.ua., а саме про придбання майна вартістю 169 375 грн. 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 грн.), чим вчинив адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
ОСОБА_2 , будучи депутатом Борівської районної ради Харківської області, який, згідно з п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб?єктом відповідальності за правопорушення пов?язані з корупцією, 12 квітня 2018 року несвоєчасно направив повідомлення про суттєві зміни в майновому стані шляхом заповнення відповідної форми на веб-ресурсі https://public.nazk.gov.ua., а саме про придбання майна вартістю 169 375 грн. 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 грн.), чим вчинив адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
ОСОБА_2 , будучи депутатом Борівської районної ради Харківської області, який, згідно з п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб?єктом відповідальності за правопорушення пов?язані з корупцією, 12 квітня 2018 року несвоєчасно направив повідомлення про суттєві зміни в майновому стані шляхом заповнення відповідної форми на веб-ресурсі https://public.nazk.gov.ua., а саме про придбання майна вартістю 131 750 грн. 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 грн.), чим вчинив адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
ОСОБА_2 , будучи депутатом Борівської районної ради Харківської області, який, згідно з п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб?єктом відповідальності за правопорушення пов?язані з корупцією, 12 квітня 2018 року несвоєчасно направив повідомлення про суттєві зміни в майновому стані шляхом заповнення відповідної форми на веб-ресурсі https://public.nazk.gov.ua., а саме про придбання майна вартістю 92 225 грн. 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 грн.), чим вчинив адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
ОСОБА_2 , будучи депутатом Борівської районної ради Харківської області, який, згідно з п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб?єктом відповідальності за правопорушення пов?язані з корупцією, 21 лютого 2019 року отримав дохід від продажу транспортного засобу, що складає 149 000.00 грн., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2019 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1921 грн.) та в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме: не пізніше 03 березня 2019 року, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
ОСОБА_2 , будучи депутатом Борівської районної ради Харківської області, який, згідно з п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб?єктом відповідальності за правопорушення пов?язані з корупцією, 16 лютого 2019 року придбав автомобіль, вартість якого складає 3 063 869 грн. 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2019 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1921 грн.) та в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме: не пізніше 26 лютого 2019 року, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
ОСОБА_2 в судове засідання не з?явився, надав заяву про розгляд справи за його відсутності, вину визнає в повному обсязі, в подальшому зобов`язується не порушувати вимоги чинного законодавства.
Прокурор в судовому засіданні пояснив, що в діях ОСОБА_2 наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-6 КУпАП, тому просить визнати його винуватим у вчиненні даного правопорушення та притягнути до адміністративної відповідальності.
Вина ОСОБА_2 у вчиненні вказаного адміністративного правопорушення також підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією № 307 від 18.04.2019 р. (а.с.5-11); копією договору міни земельних ділянок від 20.02.2018 р. (а.с.12-13); копією Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (а.с.14); роздрукованими відомостями із офіційних сайтів Борівської районної ради Харківської області та сайту НАЗК (а.с.15-16); поясненнями ОСОБА_2 (а.с.17); протоколом про адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією № 308 від 18.04.2019 р. (а.с.23-29); копією договору міни земельних ділянок від 04.05.2018 р. (а.с.30-31); копією Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (а.с.32); роздрукованими відомостями із офіційних сайтів Борівської районної ради Харківської області та сайту НАЗК (а.с.33-34); копією пояснень ОСОБА_2 (а.с.35); протоколом про адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією № 309 від 18.04.2019 р. (а.с.41-47); копією договору міни земельних ділянок від 21.11.2018 р. (а.с.48-49); копією Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (а.с.50); роздрукованими відомостями із офіційних сайтів Борівської районної ради Харківської області та сайту НАЗК (а.с.51-52); копією пояснень ОСОБА_2 (а.с.53); протоколом про адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією № 310 від 18.04.2019 р. (а.с.59-65); копією договору міни земельних ділянок від 28.11.2018 р. (а.с.66-67); копією Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (а.с.68); роздрукованими відомостями із офіційних сайтів Борівської районної ради Харківської області та сайту НАЗК (а.с.69-70); копією пояснень ОСОБА_2 (а.с.71); протоколом про адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією № 311 від 18.04.2019 р. (а.с.77-83); копією договору міни земельних ділянок від 26.11.2018 р. (а.с.84-85); копією Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (а.с.86); роздрукованими відомостями із офіційних сайтів Борівської районної ради Харківської області та сайту НАЗК (а.с.87-88); копією пояснень ОСОБА_2 (а.с.89); протоколом про адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією № 312 від 18.04.2019 р. (а.с.95-101); копією договору міни земельних ділянок від 02.11.2018 р. (а.с.102-103); копією Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (а.с.104); роздрукованими відомостями із офіційних сайтів Борівської районної ради Харківської області та сайту НАЗК (а.с.105-106); копією пояснень ОСОБА_2 (а.с.107); протоколом про адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією № 313 від 18.04.2019 р. (а.с.113-119); копією договору міни земельних ділянок від 26.11.2018 р. (а.с.120-121); копією Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (а.с.122); роздрукованими відомостями із офіційних сайтів Борівської районної ради Харківської області та сайту НАЗК (а.с.123-124); копією пояснень ОСОБА_2 (а.с.125); протоколом про адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією № 314 від 18.04.2019 р. (а.с.131-137); копією договору міни земельних ділянок від 20.07.2018 р. (а.с.138-139); копією Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (а.с.140); роздрукованою е-декларацією ОСОБА_2 та роздрукованими відомостями із офіційних сайтів Борівської районної ради Харківської області та сайту НАЗК (а.с.141-144); копією пояснень ОСОБА_2 (а.с.145); протоколом про адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією № 315 від 18.04.2019 р. (а.с.151-157); копією договору міни земельних ділянок від 22.03.2018 р. (а.с.158-159); копією Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (а.с.160); роздрукованою е-декларацією ОСОБА_2 та роздрукованими відомостями із офіційних сайтів Борівської районної ради Харківської області та сайту НАЗК (а.с.161-164); копією пояснень ОСОБА_2 (а.с.165); протоколом про адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією № 316 від 18.04.2019 р. (а.с.171-177); копією договору міни земельних ділянок від 20.07.2018 р. (а.с.178-179); копією Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (а.с.180); роздрукованою е-декларацією ОСОБА_2 та роздрукованими відомостями із офіційних сайтів Борівської районної ради Харківської області та сайту НАЗК (а.с.181-184); копією пояснень ОСОБА_2 (а.с.185); протоколом про адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією № 317 від 18.04.2019 р. (а.с.191-197); копією договору міни земельних ділянок від 24.03.2018 р. (а.с.198-199); копією Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (а.с.200); роздрукованою е-декларацією ОСОБА_3 С.О ОСОБА_4 та роздрукованими відомостями із офіційних сайтів Борівської районної ради Харківської області та сайту НАЗК (а.с.201-204); копією пояснень ОСОБА_2 (а.с.205); протоколом про адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією № 318 від 18.04.2019 р. (а.с.211-217); копією реєстраційної картки ТЗ (а.с.218); копією Акту-огляду реалізованого транспортного засобу (а.с.219); роздрукованими відомостями із офіційних сайтів Борівської районної ради Харківської області та сайту НАЗК (а.с.220-221); копією пояснень ОСОБА_2 (а.с.222); протоколом про адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією № 319 від 18.04.2019 р. (а.с.228-234); копією реєстраційної картки ТЗ (а.с.235); копією договору купівлі-продажу № 197/12/18 (а.с.236-239); роздрукованими відомостями із офіційних сайтів Борівської районної ради Харківської області та сайту НАЗК (а.с.240-241); копією пояснень ОСОБА_2 (а.с.242).
Відповідно до ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі суттєвої зміни у майновому стані суб`єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб`єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов`язаний письмово повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.
Ст. 1 вказаного Закону передбачено, що суб`єктами декларування є особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2, пунктах 4 і 5 частини першої статті 3 цього Закону, інші особи, які зобов`язані подавати декларацію відповідно до цього Закону.
ОСОБА_2 є депутатом Борівської районної ради Борівського району Харківської області, тому в силу п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб`єктом декларування.
Згідно ч. 2 ст. 7 КУпАП провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
Згідно ст. 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Відповідно до ч. 1 ст. 251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
Відповідно до ст. 252 КУпАП, орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що в матеріалах адміністративної справи наявні належні та допустимі докази, які підтверджують факт вчинення ОСОБА_2 вказаного адміністративного правопорушення, а тому кваліфікує його дії за ст.172-6 ч.2 КУпАП, як неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.
Враховуючи викладене вище, особу правопорушника, який має постійне місце проживання, є депутатом, характер скоєного правопорушення, обставини, що пом`якшують відповідальність правопорушника: визнання вини, щире каяття, відсутність обставин, які обтяжують відповідальність правопорушника, вважаю за необхідне застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в межах санкції ст.172-6 ч. 2 КУпАП.
З цих підстав його слід притягнути до адміністративної відповідальності, наклавши на нього адміністративне стягнення у відповідності до ст.36 КУпАП в межах санкції статті, за більш серйозне правопорушення.
Відповідно до ст.40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється законом. Відповідно до п.5 ч.2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується судовий збір - 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 384,20 грн.
З урахуванням викладеного, керуючись ст.ст.7,40-1,221,241,251,252,283-285 КУпАП, на підставі ст.172-6 ч.2 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 172-6 ч. 2 КУпАП і призначити їй адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі двухсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн. на користь держави (Рахунок отримувача: 31417542020106; Отримувач коштів: УДКСУ у Борівському районі Харківської області (УК Борівському рн/сщ Борова); Код отримувача: 37880458; Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП); Код банку отримувача (МФО): 899998; Призначення платежу: Штраф за рішенням суду, справа № 614/408/19 відносно ОСОБА_2 ).
На підставі частини другої статті 308 КУпАП у разі несплати гр. ОСОБА_2 штрафу протягом 15 днів з метою примусового виконання цієї постанови, органами державної виконавчої служби стягнути з правопорушника подвійний розмір штрафу в сумі 6800 грн.
Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в сумі 384 грн. 20 коп. на користь держави (отримувач: ГУК у м. Києві/ м. Київ/22030106, код отримувача (код за ЄДРПОУ):37993783, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), код банку отримувача: 899998, рахунок отримувача: 31211256026001, код класифікації доходів бюджету: 22030106, призначення платежу:*;106; НОМЕР_2 ; судовий збір, за накладення адмін. стягнення на ОСОБА_2 , Борівський районний суд Харківської області, код ЄДРПОУ 02893806).
Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного суду через Борівський районний суд Харківської області протягом 10 днів з дня її винесення.
Головуючий Гуляєва Г. М.