
Справа № 560/735/19
УХВАЛА
06 травня 2019 рокум. ХмельницькийХмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Козачок І.С. розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Славутського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області про скасування рішення,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Нетішинської ДПІ Славутського управління ГУДФС у Хмельницькій області про скасування рішення № 0035555506 від 21.12.2018.
Ухвалою від 03 квітня 2019 року Хмельницький окружний адміністративний суд відкрив провадження в адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження.
Суд дослідивши позовну заяву та докази, які містяться у матеріалах справи в судовому засіданні, 03 травня 2019 року, виніс на обговорення питання про розгляд справи №560/735/19 за правилами загального позовного провадження.
Позивач та представник відповідача щодо розгляду справи за правилами загального позовного провадження не заперечували.
Статтею 12 КАС України визначено, що адміністративне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).
Відповідно до частини 3 статті 257 КАС України, при вирішенні питання про розгляд справи за правилами спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: значення справи для сторін; обраний позивачем спосіб захисту; категорію та складність справи; обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначати експертизу, викликати свідків тощо; кількість сторін та інших учасників справи; чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.
Згідно з частиною 6 статті 260 Кодексу адміністративного судочинства України якщо суд вирішив розглянути справу в порядку спрощеного позовного провадження, але в подальшому постановив ухвалу про розгляд справи за правилами загального позовного провадження, розгляд справи починається зі стадії відкриття провадження у справі.
Відтак, суд вважає, що для повного, всебічного та об'єктивного розгляду адміністративної справи, для з'ясування обставин, що мають значення для вирішення справи, з метою прийняття законного та обґрунтованого судового рішення, розгляд справи необхідно здійснити за правилами загального позовного провадження.
Одночасно з позовною заявою позивач подав до суду клопотання про витребування письмових доказів у відповідача.
Відповідно до вимог статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. Докази суду надають учасники справи. Суд може пропонувати сторонам надати докази та збирати докази з власної ініціативи.
Частиною 4 статті 9 КАС України передбачено, що суд вживає визначені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи.
Частиною 1 статті 72 КАС України встановлено, що доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Згідно з частинами 6 та 7 статті 80 Кодексу адміністративного судочинства України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.
Суд вважає необхідним витребувати у Головного управління ДФС у Хмельницькій області додаткові докази (інформацію).
Керуючись статтями 248, 256, 260 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Перейти до розгляду адміністративної справи № 560/735/19 за правилами загального позовного провадження.
Призначити підготовче засідання на 30.05.2019 р. о 14:30 год. в приміщенні Хмельницького окружного адміністративного суду за адресою м. Хмельницький, вул. Козацька, 42.
Судовий розгляд відбудеться у приміщенні Хмельницького окружного адміністративного суду за адресою м. Хмельницький, вул. Козацька, 42.
Витребувати у Головного управління ДФС у Хмельницькій області наступні документи: 1) невизначений документ 02.01.2013 і e.v.n TA0000;2) нарахування єдиного внеску 19.10.2016 611094/ev F30401;3) нарахування єдиного внеску 19.10.2015 24133988/ev F30401;4) нарахування єдиного внеску 20.01.2014 751296/ev F30401;5) нарахування єдиного внеску 20.10.2015 676535/ev F30401;6) нарахування єдиного внеску 20.04.2015 1484496/ev F30401;7) нарахування єдиного внеску 20.07.2015 2265987/ev F30401;8) нарахування єдиного внеску 20.10.2014 5106368/ev F30401, 9) невизначений документ 21.01.2013 і e.v.n TA0000;10) нарахування єдиного внеску 21.07.2014 4210520/ev F30401;11) нарахування єдиного внеску 21.10.2013 730713/ev F30401;12) невизначений документ 22.04.2013 і e.v.n TA0000;13) нарахування єдиного внеску 22.04.2014 3447092/ev F30401; 14) невизначений документ 22.07.2013 e.v TA0000, про які зазначається у розрахунку до рішення № 0035555506 від 21.12.2018, прийнятого начальником Славутського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області.
Також до 25 травня 2019 року надати суду повний, чіткий та обґрунтований розрахунок штрафних санкцій і пені, застосовних щодо ФОП ОСОБА_2 згідно з вказаним рішенням.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Головуючий суддя І.С. Козачок