
Справа № 420/5978/18
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 квітня 2019 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд під головуванням судді Андрухіва В.В., розглянувши за правилами загального позовного провадження у порядку письмового провадження справу за адміністративним позовом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" про стягнення штрафу, -
ВСТАНОВИВ:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг звернулася до Одеського окружного адміністративного суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" про стягнення штрафу у розмірі 8500 грн.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що в межах своїх повноважень Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, складено акт про правопорушення ТОВ "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" законодавства про фінансові послуги від 11.06.2018 року №625/16-2/13. 11.06.2018 року Нацкомфінпослуг рекомендованим листом направлено Товариству копію Акта та повідомлено про розгляд справи, що відбудеться 04.07.2018 року.
Позивач вказав, що відповідно до постанови про накладання штрафу за правопорушення, вчинених на ринках фінансових послуг від 04.07.2018 року №426/625/16-2/13-П, провадження у якій розпочато Актом про правопорушення, вчинені Товариством на ринку фінансових послуг, встановлено, що відповідачем не надано звітні дані за І квартал 2018 року з урахуванням пунктів 1 та 2 розділу V Порядку надання звітності фінансовими компаніями, фінансовими установами - юридичними особами публічного права, довірчими товариствами, а також юридичними особами - суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу, затвердженого розпорядженням Нацкомфінпослуг від 26.09.2017 року №3840, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24.10.2017 року за №1294/31162, що свідчить про порушення відповідачем вимог чинного законодавства у сфері надання фінансових послуг, а саме: підпункту 1 пункту 2, підпункту 2 пункту 4 розділу II, підпункту 3 пункту 9 та пункту 10 розділу III Порядку, в частині неподання звітних даних за І квартал 2018 року до Нацкомфінпослуг.
На підставі статті 39, пункту 3 частини першої статті 40, пункту 2 частини першої статті 41, частини першої статті 42 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», абзацу першого пункту 1.5 розділу І, підпункту 3 пункту 2.1, пункту 2.4 розділу II, пункту 3.2 розділу III, абзацу другого пункту 4.21 розділу IV Положення про застосування Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, заходів впливу за порушення законодавства про фінансові послуги, затвердженого розпорядженням Нацкомфінпослуг від 20.11.2012 року №2319, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.12.2012 року за №2112/22424, Нацкомфінпослуг постановила застосувати до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" штрафну санкцію у розмірі 8500 грн. Листом від 05.07.2018 року Нацкомфінпослуг направила відповідачу копію постанови про накладення штрафу.
Позивач зазначив, що на момент пред'явлення позову до суду, документів, які б підтверджували виконання відповідачем зазначеної постанови, до Нацкомфінпослуг не надходило, отже, сума штрафу у розмірі 8500 грн. не була перерахована до Державного бюджету України.
Ухвалою від 17.12.2018 року прийнято до розгляду вказану позовну заяву та відкрито провадження у справі. Судом ухвалено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін та призначено перше судове засідання для розгляду справи по суті на 16 січня 2019 року о 12:00 год.
Судове засідання, призначене на 16 січня 2019 року о 12:00 год., відкладено на 12.02.2019 року на 11:00 год. у зв'язку з неявкою сторін та відсутністю відомостей про належне повідомлення відповідача.
У судовому засіданні, призначеному на 12 лютого 2019 року об 11:00 год., оголошено перерву до 15.02.2019 року до 11:00 год. з метою дотримання процесуальних прав відповідача на ознайомлення з матеріалами справи, враховуючи, що кореспонденція, яка направлялась на адресу відповідача, повернулася до суду без вручення за закінченням терміну зберігання.
Ухвалою від 15.02.2019 року задоволено заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" про розгляд справи за правилами загального позовного провадження. Судом ухвалено розглядати справу №420/5978/18 за правилами загального позовного провадження зі стадії відкриття провадження у справі та призначено підготовче засідання на 11 березня 2019 року об 11:30 год. Встановлено відповідачу строк для подання відзиву на позовну заяву протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання даної ухвали.
Ухвалою від 11.03.2019 року відмовлено у задоволенні клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" про витребування доказів. Ухвалою відмовлено у задоволенні клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" про надання додаткового строку на подання відзиву на позов. Встановлено позивачу строк для подання відповіді на відзив - протягом п'яти днів з дня отримання відзиву відповідача. Встановлено відповідачу строк на подання заперечень - протягом п'яти днів з дня отримання відповіді на відзив. Оголошено перерву у підготовчому засіданні до 25 березня 2019 року до 15:30 год.
У підготовче засідання, призначене на 25.03.2019 року на 15:30 год., сторони не з'явилися, про дату, час та місце проведення підготовчого засідання повідомлені у встановленому законом порядку. Позивач просив розглядати справу за його відсутності, відповідач про причини неявки суд не повідомив. Тому суд ухвалив про проведення підготовчого засідання 25.03.2019 року за відсутності учасників справи.
Ухвалою від 25.03.2019 року закрито підготовче провадження і призначено справу до судового розгляду по суті на 15 квітня 2019 року о 15 год. 30 хв.
У судове засідання, призначене на 15 квітня 2019 року на 15:30 год., сторони не з'явилися.
08.04.2019 року через канцелярію суду від позивача надійшло клопотання про розгляд справи за відсутності представника Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.
Відповідач у судове засідання повторно не з'явився, про дату, час і місце судового розгляду справи повідомлявся у встановленому законом порядку, судові повістки повернуті до суду з незалежних від суду причин.
Також секретарем судового засідання 12.04.2019 року складено довідку про неможливість здійснення виклику у період з 25.03.2019 року по 12.04.2019 року за номером телефону (050-390-12-82), вказаним представником відповідача за довіреністю Гайдеєм М.А. у заяві про розгляд справи за правилами загального позовного провадження (а.с. 78) та в клопотанні про витребування доказів (а.с. 96).
Частиною 9 статті 205 КАС України передбачено, що, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з'явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
З урахуванням вищенаведеного, суд дійшов до висновку про можливість розгляду справи за відсутності осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, у порядку письмового провадження без фіксування судового засідання технічними засобами, що передбачено ч.4 ст.229 КАС України.
Дослідивши в письмовому провадженні наявні в матеріалах справи докази, суд встановив наступні обставини.
Судом встановлено, що 11.06.2018 року фахівцями Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг відповідно до пунктів 1.11, 4.2 Положення про застосування Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, заходів впливу за порушення законодавства про фінансові послуги, затвердженого Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 20.11.2012 року №2319, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.12.2012 року за №2112/22424, складено Акт про правопорушення, вчинені Товариством з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" на ринку фінансових послуг №625/16-2/13, у якому встановлено ненадання Товариством з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" звітних даних за І квартал 2018 року з урахуванням пунктів 1 та 2 розділу V Порядку надання звітності фінансовими компаніями, фінансовими установами - юридичними особами публічного права, довірчими товариствами, а також юридичними особами - суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу, затвердженого Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 26.09.2017 року №3840, що свідчить про порушення Товариством вимог чинного законодавства у сфері надання фінансових послуг, а саме: підпункту 1 пункту 2, підпункту 2 пункту 4 розділу ІІ, підпункту 3 пункту 9, пункту 10 розділу ІІІ Порядку надання звітності фінансовими компаніями, фінансовими установами - юридичними особами публічного права, довірчими товариствами, а також юридичними особами - суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу, затвердженого Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 26.09.2017 року №3840, в частині неподання до Нацкомфінпослуг звітних даних за І квартал 2018 року (а.с. 13-14).
Листом від 11.06.2018 року №3627/16-8 «Щодо направлення акта про правопорушення та повідомлення про розгляд справи» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг направила на адресу ТОВ "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" Акт про правопорушення, вчинені ТОВ "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" на ринку фінансових послуг №625/16-2/13, складений та результатами аналізу наданих звітних даних, та запросила керівника ТОВ "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" з'явитися 04.07.2018 року о 15:20 год. до приміщення Нацкомфінпослуг за адресою: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3, конференц зал (1 поверх) для надання пояснень стосовно невиконання вимог законодавства (а.с. 15).
За наслідками розгляду справи про порушення законів та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність з надання фінансових послуг, провадження у якій розпочато Актом про правопорушення, вчинені Товариством з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" на ринку фінансових послуг від 11.06.2018 року №625/16-2/13, на підставі статті 39, пункту 3 частини першої статті 40, пункту 2 частини першої статті 41, частини першої статті 42 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», абзацу першого пункту 1.5 розділу І, підпункту 3 пункту 2.1, пункту 2.4 розділу II, пункту 3.2 розділу III, абзацу другого пункту 4.21 розділу IV Положення про застосування Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, заходів впливу за порушення законодавства про фінансові послуги, затвердженого розпорядженням Нацкомфінпослуг від 20.11.2012 року №2319, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.12.2012 року за №2112/22424, директором Департаменту регулювання та нагляду за фінансовими компаніями Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг Павленко Галиною Флоріанівною прийнято Постанову про застосування штрафної санкції за правопорушення, вчинені на ринку фінансових послуг №426/625/16-2/13-П від 04.07.2018 року, якою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" застосовано штрафну санкцію у розмірі 8500 грн. (а.с. 17-18).
В постанові зазначено, що про виконання або про відмову від добровільного виконання постанови письмово повідомити Нацкомфінпослуг у термін до 06.08.2018 року з одночасним наданням у разі сплати штрафу документів, що підтверджують його сплату.
Листом від 05.07.2018 року №4466/16-8 «Щодо заходу впливу» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, направила на адресу ТОВ "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" Постанову про застосування штрафної санкції за правопорушення, вчинені на ринку фінансових послуг №426/625/16-2/13-П від 04.07.2018 року (а.с. 19).
Зазначена заборгованість у загальному розмірі 8500 грн. у законодавчо визначеному порядку та строки самостійно ТОВ "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" сплачена не була, у зв'язку з чим Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг звернулась до Одеського окружного адміністративного суду з даною позовною заявою.
Відповідно до п.п.1 п.2 розділу ІІ Порядку надання звітності фінансовими компаніями, фінансовими установами - юридичними особами публічного права, довірчими товариствами, а також юридичними особами - суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу, затвердженого Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 26.09.2017 року №3840 (далі - Порядок №3840), фінансові компанії (крім фінансових компаній - управителів та фінансових компаній - адміністраторів), фінансові установи - юридичні особи публічного права та довірчі товариства подають до Нацкомфінпослуг, зокрема, квартальну звітність.
Згідно п.п.2 п.4 розділу ІІ Порядку №3840, звітність, що складається відповідно до цього Порядку (крім звітності лізингодавців), подається до Нацкомфінпослуг у такі терміни: квартальну та річну - у терміни, визначені пунктом 5 Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419.
Відповідно до п.п.3 п.9 розділу ІІІ Порядку №3840, звітність за квартал складається на останній день звітного кварталу та містить: для фінансових компаній (крім фінансових компаній - управителів та фінансових компаній - адміністраторів) та фінансової установи - юридичної особи публічного права: титульний аркуш (додаток 6); довідку про обсяг та кількість укладених і виконаних договорів з надання фінансових послуг (додаток 7); довідку про обсяг та кількість наданих фінансових послуг за певними видами (додатки 8-12); проміжну фінансову звітність відповідно до вимог Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".
Згідно п.10 розділу ІІІ Порядку №3840, крім визначеного підпунктом 3 пункту 9 цього розділу, звітність за квартал фінансової компанії (фінансових компаній групи А та групи Б) включає також інформацію щодо виконання показників і вимог, що обмежують ризики за операціями з фінансовими активами під час надання фінансових послуг фінансовими компаніями, а саме: 1) для фінансових компаній групи А: інформацію щодо структури основного капіталу фінансової установи (додаток 14); 2) для фінансових компаній групи Б: інформацію щодо структури основного капіталу фінансової установи (додаток 14); інформацію щодо активів фінансової установи (додаток 15); інформацію про великі ризики фінансової установи (додаток 16).
Відповідно до п.1 розділу V Порядку №3840, фінансові компанії (у тому числі фінансові компанії - управителі, фінансові компанії - адміністратори, фінансові компанії групи А і групи Б), фінансові установи - юридичні особи публічного права, довірчі товариства та лізингодавці подають звітність, передбачену цим Порядком, в електронній формі з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги».
Обов'язковим реквізитом звітності, яка надається до Нацкомфінпослуг, є кваліфікований електронний підпис відповідно до законодавства у сфері електронних довірчих послуг:
для фінансових компаній (у тому числі фінансових компаній - управителів, фінансових компаній - адміністраторів, фінансових компаній групи А і групи Б), фінансових установ - юридичних осіб публічного права, довірчих товариств - підписи керівника та головного бухгалтера фінансової установи;
для лізингодавців - підписи керівника та головного бухгалтера юридичної особи, у разі відсутності у штаті підприємства головного бухгалтера - два підписи керівника юридичної особи.
Звітність може бути подано у формі документа на папері лише на підставі окремого рішення Нацкомфінпослуг щодо окремої фінансової установи.
Згідно п.2 розділу V Порядку №3840, датою подання звітності є остання дата накладення кваліфікованої електронної позначки часу доданої до останнього кваліфікованого електронного підпису на пакет звітності керівником / головним бухгалтером засобами веб-інтерфейсу на веб-сайті Нацкомфінпослуг.
Факт подання звітності підтверджується відправленням пакету звітності із наявними кваліфікованими електронними підписами керівника та головного бухгалтера з додаванням кваліфікованої електронної позначки часу в автоматичному режимі програмно-технічними засобами веб-інтерфейсу на веб-сайті Нацкомфінпослуг.
У разі подання звітності з порушенням строків, визначених пунктами 4, 5 розділу II цього Порядку, така звітність вважається поданою несвоєчасно.
У разі виникнення технічної проблеми, пов'язаної з функціонуванням інформаційно-телекомунікаційної системи, засобами якої формується та подається звітність піднаглядними установами, що унеможливлювала подання звітності та тривала понад одну добу, Нацкомфінпослуг на сайті оприлюднює повідомлення про наявність такої проблеми. Після усунення технічних проблем Нацкомфінпослуг публікує на сайті повідомлення про нормальне функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи, засобами якої формується та подається звітність піднаглядними установами, та можливість подання звітності. У такому разі строк подання звітності подовжується на строк тривалості усунення технічної проблеми. Подана відповідно до подовжених строків звітність вважається такою, що відповідає строкам, визначеним пунктами 4, 5 розділу II цього Порядку.
Загальні правові засади у сфері надання фінансових послуг, здійснення регулятивних та наглядових функцій за діяльністю з надання фінансових послуг встановлює Закон України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».
Фінансова установа зобов'язана вести облік своїх операцій та надавати звітність відповідно до вимог законів та нормативно-правових актів державних органів з питань регулювання діяльності фінансових установ та ринків фінансових послуг (ст.14 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»).
Відповідно до п.10 ч.1 ст.28 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, у межах своєї компетенції у разі порушення законодавства про фінансові послуги, нормативно-правових актів національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, застосовує заходи впливу та накладає адміністративні стягнення.
Згідно ст.39 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» у разі порушення законів та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність з надання фінансових послуг, національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, застосовує заходи впливу відповідно до закону. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, обирає та застосовує заходи впливу на основі аналізу даних та інформації стосовно порушення, враховуючи наслідки порушення та наслідки застосування таких заходів.
Частиною 1 статті 40 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» передбачено, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, може застосовувати такі заходи впливу, зокрема, накладати штрафи в розмірах, передбачених статтями 41 і 43 цього Закону.
Відповідно до п.2 ч.1 ст.41 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, застосовує до учасників ринків фінансових послуг (крім споживачів фінансових послуг) штрафні санкції за неподання, несвоєчасне подання або подання завідомо недостовірної інформації - у розмірі від 100 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
Згідно ч.1 ст.42 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» штрафи, передбачені статтею 41 цього Закону, накладаються Головою, іншими членами національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, а також уповноваженими комісією посадовими особами після розгляду матеріалів, що засвідчують факт правопорушення.
Відповідно до абз.1 п.1.5 розділу І Положення про застосування Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, заходів впливу за порушення законодавства про фінансові послуги, затвердженого Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 20.11.2012 року №2319 (далі - Положення №2319), Нацкомфінпослуг як колегіальний орган або уповноважені особи Нацкомфінпослуг обирають і застосовують заходи впливу на основі аналізу даних та інформації стосовно порушення законодавства про фінансові послуги, враховуючи наслідки порушення та застосування таких заходів.
Згідно п.п.3 п.2.1 розділу ІІ Положення №2319, Нацкомфінпослуг може застосовувати такі заходи впливу: накладати штрафи в розмірах, передбачених статтею 41 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».
Відповідно до п.2.4 розділу ІІ Положення №2319, рішення про накладення штрафної санкції (штрафу) на особу за правопорушення, вчинені на ринку фінансових послуг, приймається у вигляді постанови уповноваженої особи Нацкомфінпослуг.
Штрафні санкції (штрафи) накладаються Головою Нацкомфінпослуг та керівниками самостійних структурних підрозділів або особами, які їх заміщують, за напрямами здійснення нагляду за окремими ринками фінансових послуг.
У разі несплати штрафу особою в добровільному порядку у строк, передбачений постановою, він стягується Нацкомфінпослуг у судовому порядку.
Доказів оскарження постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг чи сплати відповідачем штрафу, встановленого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг №426/625/16-2/13-П від 04.07.2018 року у сумі 8500 грн. відповідачем не надано.
Несплата відповідачем застосованих відповідно до закону фінансових санкцій до Державного бюджету України є порушенням економічних інтересів держави.
З огляду на викладене, враховуючи відсутність доказів сплати відповідачем у добровільному порядку суми вищезазначеного штрафу у розмірі 8500 грн., суд дійшов висновку, що адміністративний позов Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг до ТОВ "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" щодо стягнення штрафу за правопорушення, вчинені відповідачем на ринках фінансових послуг у розмірі 8500 грн. - є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
Згідно з ч. 1 ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Відповідно до ч.1 ст.90 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
За таких обставин, суд дійшов висновку, що позовні вимоги Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг підлягають повному задоволенню.
Керуючись ст.ст. 2, 5-6, 9, 72, 77, 90, ч.2 ст.139, ч.9 ст.205, ч.4 ст.229, ст.ст. 241-246, п.15.5 ч.1 розділу VII КАС України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позовну заяву Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (адреса: вул. Б. Грінченка, 3, м. Київ, 01001, код ЄДРПОУ 38062828) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" (адреса: вул. Віце-Адмірала Азарова, 13, офіс, 3, м. Одеса, 65012, код ЄДРПОУ 32428312) - задовольнити повністю.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Бредекс фінанс" (адреса: вул. Віце-Адмірала Азарова, 13, офіс, 3, м. Одеса, 65012, код ЄДРПОУ 32428312) до Державного бюджету України на рахунок територіального управління Державної казначейської служби України за місцем знаходження платника на балансовий рахунок 3111 «Надходження до загального фонду державного бюджету», код бюджетної класифікації за доходами 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції», символ звітності 106, штраф у сумі 8500 грн. (вісім тисяч п'ятсот гривень).
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення до П'ятого апеляційного адміністративного суду через Одеський окружний адміністративний суд з одночасною подачею копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення не було вручено в день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду
Суддя В.В. Андрухів
.