Рішення № 81330222, 18.04.2019, Волинський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
18.04.2019
Номер справи
140/350/19
Номер документу
81330222
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ВОЛИНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 квітня 2019 року ЛуцькСправа № 140/350/19

Волинський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Костюкевича С.Ф.,

розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження (у письмовому провадженні) адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Камінь-Каширського об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Волинській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1, позивач) звернувся в суд з позовом до Камінь-Каширського об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Волинській області (далі - Камінь-Каширське ОУПФУ, відповідач) про визнання протиправними дій щодо відмови у проведенні перерахунку та виплати щомісячного довічного грошового утримання з 01 січня 2018 року по 31 липня 2018 року та зобов'язання здійснити перерахунок та виплату щомісячного довічного грошового утримання на підставі довідки Територіального управління ДСА у Волинській області №306 від 01 серпня 2018 року за період з 01 січня 2018 року по 31 липня 2018 року.

Ухвалою судді Волинського окружного адміністративного суду від 18.02.2019 року прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі та відповідно до пункту 2 частини першої, частини другої статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) вирішено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження без повідомленням учасників справи (у письмовому провадженні) у строк не більше тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі.

В обґрунтування позовних вимог позивач вказав, що працював суддею і після виходу у відставку перебуває на обліку у відповідача як суддя у відставці, отримуючи щомісячне довічне грошове утримання судді у відставці. 15 серпня 2018 року позивач звернувся до відповідача із заявою про здійснення перерахунку раніше призначеного щомісячного довічного грошового утримання у зв'язку із зміною складових суддівської винагороди на відповідній посаді судді Любешівського районного суду Волинської області. Проте, відповідач листом від 09.01.2019 року за №199/06.17 повідомив позивача, що провів такий перерахунок, однак не з 01січня 2018 року, а з 01 серпня 2018 року, виходячи з того, що перерахунок щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці на підставі Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» від 15 травня 2018 року №2415-VIII (далі Закон №2415-VIII) проводиться з 01 серпня 2018 року.

Позивач вважає, що йому протиправно відмовлено у здійсненні перерахунку щомісячного довічного грошового утримання за період з 01 січня 2018 року по 31 липня 2018 року, оскільки зміна з 01 січня 2018 року розміру складових суддівської винагороди, виходячи із розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 1 762 грн., є також підставою для проведення перерахунку щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці.

З наведених підстав позивач просив позов задовольнити.

В поданому до суду відзиві на позовну заяву від 04 березня 2019 року №1483/06-16 відповідач позов заперечив, вважає його безпідставним та таким, що не підлягає задоволенню, оскільки ОСОБА_1 об'єднаним управлінням було проведено перерахунок довічного грошового утримання судді у відставці на підставі довідки Територіального управління ДСА у Волинській області від 01.08.2018 року №306, за період з 01.01.2018 року по 31.01.2018 року, що підтверджується копією рішення №907080135686 від 28.02.2019 року. Також в поясненнях від 17.04.2019 року №2614/06-16 відповідачем вказано, що при проведенні перерахунку щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці на підставі довідки ТУ ДСА у Волинській області від 01.08.2018 рок №306, за період з 01.01.2018 року по 31.07.2018 року позивачу Камінь-Каширським ОУПФУ Волинської області відсоток довічного грошового утримання до розрахунку узято 80 відсотків.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає до часткового задоволення з таких мотивів та підстав.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 є суддею у відставці, перебуває на обліку у Камінь-Каширскому ОУПФ та одержує щомісячне довічне грошове утримання судді у відставці відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

06.10.2016 року Камінь-Каширським ОУПФУ позивачу призначено щомісячне довічне грошове утримання судді у відставці відповідно до пункту 25 розділу XII Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» №1402-VIII від 02.06.2016 у розмірі 80 відсотків його суддівської винагороди.

ТУ ДСА у Волинській області 01.08.2018 року видало ОСОБА_1 довідку №306 про суддівську винагороду для обчислення щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці, з якої слідує, що станом на 01 січня 2018 року суддівська винагорода працюючого на відповідній посаді судді, яка враховується при перерахунку щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці складає 26 430 грн., у тому числі: посадовий оклад 17 620 грн., доплата за вислугу років 8 810 грн.

15 серпня 2018 року позивач звернувся до відповідача із заявою про здійснення перерахунку раніше призначеного щомісячного довічного грошового утримання у зв'язку із зміною складових суддівської винагороди на відповідній посаді судді Любешівського районного суду Волинської області, з врахуванням довідки ТУ ДСА у Волинській області від 01.08.2018 року №306.

Згідно вказаної заяви ОСОБА_1 спеціалістами органу проведено перерахунок довічного грошового утримання судді згідно рішення №907080135686 від 15.08.2018 року.

21.12.2019 року позивач звернувся до відповідача з заявою щодо проведення перерахунку пенсії з 01.01.2018 року.

Листом від 09.01.2019 року за №199/06-17 Камінь-Каширське ОУПФУ повідомило ОСОБА_1, що перерахунок щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці, у зв'язку з набранням чинності Законом№2415-VIII, проведено з 01 серпня 2018 року.

Під час розгляду справи встановлено, що ОСОБА_1 об'єднаним управлінням було проведено перерахунок довічного грошового утримання судді у відставці на підставі довідки Територіального управління ДСА у Волинській області від 01.08.2018 року №306, за період з 01.01.2018 року по 31.01.2018 року, що підтверджується копією рішення №907080135686 від 28.02.2019 року.

Також в поясненнях від 17.04.2019 року №2614/06-16 відповідачем вказано, що при проведенні перерахунку щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці на підставі довідки ТУ ДСА у Волинській області від 01.08.2018 рок №306, за період з 01.01.2018 року по 31.07.2018 року позивачу Камінь-Каширським ОУПФУ Волинської області переглянутий відсоток довічного грошового утримання та до розрахунку узято 80 відсотків.

Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає, що згідно із частиною другою статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до частин першої - третьої статті 138 Закону України від 07 липня 2010 року №2453-VI «Про судоустрій і статус суддів (втратив чинність частково, в його первісній редакції, далі Закон №2453-VI) судді, який вийшов у відставку, при досягненні пенсійного віку виплачується пенсія на умовах, передбачених статтею 37 Закону України «Про державну службу» або, за його вибором, щомісячне довічне грошове утримання. Суддя у відставці, який не досяг пенсійного віку, отримує неоподатковуване щомісячне довічне грошове утримання. При досягненні таким суддею пенсійного віку за ним зберігається право на одержання щомісячного довічного грошового утримання або, за його вибором, призначається пенсія на умовах, передбачених статтею 37 Закону України «Про державну службу». Щомісячне довічне грошове утримання виплачується судді у розмірі 80 відсотків грошового утримання судді, який працює на відповідній посаді. За кожний повний рік роботи на посаді судді понад 20 років розмір щомісячного довічного грошового утримання збільшується на два відсотки заробітку, але не більше ніж 90 відсотків заробітної плати судді, без обмеження граничного розміру щомісячного довічного грошового утримання.

Законом України від 08 липня 2011 року №3668-VІ «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» були внесені зміни до Закону №2453-VІ, відповідно до яких частина третя статті 138 Закону №2453-VІ була викладена у наступній редакції: «Щомісячне довічне грошове утримання виплачується судді у розмірі 80 відсотків грошового утримання судді з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, який працює на відповідній посаді».

Однак рішенням Конституційного Суду України від 03 червня 2013 року №3-рп/2013 у справі №1-2/2013 за конституційним поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень статті 2, абзацу другого пункту 2 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», статті 138 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (справа щодо змін умов виплати пенсій і щомісячного довічного грошового утримання суддів у відставці) визнано такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними), зокрема, частину третю статті 138 Закону №2453-VI (у редакції Закону №3668-VI).

Відповідно до частини четвертої статті 142 чинного Закону України від 02 червня 2016 року №1402-VIII «Про судоустрій і статус суддів» (далі - Закон №1402-VIII) у разі зміни розміру складових суддівської винагороди судді, який працює на відповідній посаді, здійснюється перерахунок раніше призначеного щомісячного довічного грошового утримання.

Частиною третьою статті 133 Закону №2453-VІ (в редакції Закону України від 12лютого 2015 року №192-VІІІ «Про забезпечення права на справедливий суд») передбачено, що посадовий оклад судді місцевого суду встановлюється в розмірі 10 мінімальних заробітних плат.

Пунктом 3 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 06грудня 2016 року №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (набрав чинності з 01 січня 2017 року) установлено, що мінімальна заробітна плата після набрання чинності цим Законом не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів та заробітної плати працівників та інших виплат. До внесення змін до законів України щодо незастосування мінімальної заробітної плати як розрахункової величини вона застосовується у розмірі 1600 гривень.

22 липня 2018 року набрав чинності Закон України від 15 травня 2018 року №2415-VIII «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав». Пунктом 6 розділу VІ «Прикінцеві та перехідні положення» вказаного Закону в абзаці другому пункту 3 розділу II «;Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (Відомості Верховної Камінь-Каширського України, 2017 р., №2, ст. 25) слово та цифри « 1600 гривень» замінено словами та цифрами «прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року, починаючи з 1 січня 2017 року».

Статтею 7 Закону України від 07 грудня 2017 року №2246-VIII «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з 01 січня 2018 року встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1762 грн. 00 коп.

З огляду на зазначене, з 01 січня 2018 року посадовий оклад суддів збільшився та встановлюється, виходячи із розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб 1762 грн. 00 коп.

Таким чином, оскільки посадовий оклад судді місцевого суду з 01 січня 2018 року змінився у зв'язку із прийняттям Закону №2415-VIII (до 31 грудня 2017 року становив 16000 грн. 00 коп., а з 01 січня 2018 року 17 620 грн. 00 коп.), відтак вказане є підставою для проведення перерахунку раніше призначеного щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці, в тому числі і позивачу.

Суд вважає за необхідне зазначити, що відповідач не заперечує право позивача на перерахунок раніше призначеного щомісячного довічного грошового утримання у зв'язку із прийняттям вказаного Закону, а спір між сторонами виник лише щодо дати, з якої такий перерахунок повинен бути здійснений.

Водночас, суд не бере до уваги доводи відповідача про те, що перерахунок щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці, в тому числі і позивачу має проводитися з 01 серпня 2018 року, оскільки частиною четвертою статті 142 чинного Закону № 1402-VIII перерахунок раніше призначеного щомісячного довічного грошового утримання ставиться у залежність від зміни розміру складових суддівської винагороди судді, який працює на відповідній посаді, а відтак, оскільки зміна посадового окладу як складової суддівської винагороди відбулася з 01 січня 2018 року, тому саме з цієї дати позивачу повинен бути здійснений перерахунок раніше призначеного щомісячного довічного грошового утримання. Суд також враховує, що Закон № 2415-VІІІ, який набрав чинності 22липня 2018 року, викладено у такій редакції, яка дозволяє застосовувати як розрахункову величину мінімальної заробітної плати прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений на 1 січня календарного року, починаючи з 01 січня 2017 року. При цьому суд зазначає, що листом Міністерство соціальної політики України №2230/1/2-19/54 від 04.02.2019 року до Пенсійного Фонду України зазначено про необхідність перерахування щомісячного довічного грошового утримання суддів з 01.01.2018 року виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Враховуючи вищевикладені зміни в законодавстві, листом Державної судової адміністрації України від 24.07.2018 року №11-13636/18 головам апеляційних, апеляційних спеціалізованих, місцевих спеціалізованих суддів та начальникам територіальних управлінь Державних судової адміністрації України дано доручення, внести зміни до штатних розписів установ та перерахунку суддівської винагороди з 01 січня 2018 року, а також підготовити довідки про суддівську винагороду з 01 січня 2018 року для обчислення щомісячного довічного утримання суддям у відставці.

Крім того, при вирішенні справи суд враховує правову позицію, викладену у рішеннях Конституційного Суду України від 20 березня 2002 року №5-рп/2002 у справі щодо пільг, компенсацій і гарантій, від 01 грудня 2004 року №19-рп/2004 у справі про незалежність суддів як складову їхнього статусу, від 11 жовтня 2005 року №8-рп/2005 у справі про рівень пенсії і щомісячного довічного грошового утримання, від 22 травня 2008 року №10-рп/2008 у справі щодо предмета та змісту закону про Державний бюджет України, від 03 червня 2013 року №3-рп/2013 у справі щодо змін умов виплати пенсій і щомісячного довічного грошового утримання суддів у відставці та від 08 червня 2016 року №4-рп/2016 у справі про щомісячне довічне грошове утримання суддів у відставці, у яких Конституційний Суд України зазначив, що конституційний принцип незалежності суддів забезпечує важливу роль судової влади в механізмі захисту прав і свобод людини і громадянина та є запорукою реалізації права на судовий захист, передбаченого частиною першою статті 55 Основного Закону України; положення Конституції України стосовно незалежності суддів, яка є невід'ємним елементом статусу суддів та їх професійної діяльності, пов'язані з принципом поділу державної влади та обумовлені необхідністю забезпечувати основи конституційного ладу й права людини, гарантувати самостійність і незалежність судової влади; гарантії незалежності суддів як необхідні умови здійснення правосуддя неупередженим, безстороннім і справедливим судом встановлені у базових законах з питань судоустрою, судочинства, статусу суддів, мають конституційний зміст і разом з визначеними Основним Законом України складають єдину систему гарантій незалежності суддів та повинні бути реально забезпечені; конституційний статус судді дає підстави ставити до судді високі вимоги і зберігати довіру до його компетентності та неупередженості, передбачає надання йому в майбутньому статусу судді у відставці, що також є гарантією належного здійснення правосуддя; однією з гарантій незалежності суддів є їх належне матеріальне та соціальне забезпечення, зокрема надання суддям за рахунок держави суддівської винагороди, а суддям у відставці - щомісячного довічного грошового утримання або пенсії за вибором.

Також Конституційний Суд України у своїх рішеннях покликається на норми Європейської хартії про закон «Про статус суддів» від 10 липня 1998 року, відповідно до яких рівень винагороди суддям за виконання ними своїх професійних обов'язків має бути таким, щоб захистити їх від тиску, що може спричинити вплив на їхні рішення або взагалі поведінку суддів і таким чином вплинути на їхню незалежність та неупередженість (пункт 6.1), статус забезпечує судді, який досяг передбаченого законом віку для виходу у відставку із посади судді і який здійснював повноваження судді протягом певного строку, право на отримання виплат, рівень яких має бути якомога ближчим до рівня його останньої заробітної плати на посаді судді (пункт 6.4), а також на рекомендації Комітету ОСОБА_2 Європи від 13 жовтня 1994 року №(94)12, від 17 листопада 2010 року №(2010)12, згідно з якими кожна держава має забезпечити відповідність статусу і винагороди суддів гідності їхньої професії та відповідальності, яку вони беруть на себе; суддівська винагорода має бути достатньою, щоб захистити суддів від дії стимулів, через які можна впливати на судові рішення; мають існувати гарантії виплат у зв'язку з відставкою суддів, які мають відповідати попередньому рівню оплати праці суддів.

Верховний Суд України в постанові від 24.03.2015р. ( у справі №21-584а 14) висловив правову позицію про те, що оскільки розмір щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці законодавством визначено у відсотковому відношенні до грошового утримання судді, який працює на відповідній посаді, то в разі зміни (у напрямі збільшення) вказаної винагороди, у судді, який вийшов у відставку з'являється право на перерахунок щомісячного довічного грошового утримання, в той час, як пенсійного органу - обов'язок здійснити відповідний перерахунок.

Крім цього, у рішенні Верховного Суду від 12 липня 2018 року (у справі №9901/602/18) зазначено, що згідно з абзацом 4 пунктом 34 розділу XII «Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02.06.2016р. №1402 -VIII за суддями призначеними чи обраними на посаду до набрання чинності цим законом, зберігається визначення стажу роботи на посаді судді відповідно до законодавства, що діяло на день їх призначення (обрання).

Постановою Ратнівського районного суду Волинської області від 25.04.2017 року по справі №162/70/17, яка набрала законної сили, визнано протиправними дії ОСОБА_2 ОУПФУ щодо відмови у зміні відсотка розрахунку довічного грошового утримання від заробітку з 80% на 90%, зобов'язано Камінь - Каширське ОУПФУ зарахувати ОСОБА_1 до стажу роботи, що дає право на призначення довічного грошового утримання судді у відставці 2 роки 19 днів - проходження строкової військової служби в лавах Армії, половина строку навчання за денною формою у вищому юридичному навчальному закладі - Харківському юридичному інституті - 2 роки 5 місяців, стаж роботи на посаді слідчого-стажиста у прокуратурі Любешівського району - 11 місяців 8 днів, стаж роботи слідчого прокуратури Любешівського району -6 років 4 місяці 17 днів, здійснивши перерахунок та виплату щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці в розмірі 90% грошового утримання працюючого судді на відповідній посаді без обмеження граничного розміру даного утримання починаючи з 13.10.2016 року з врахуванням фактично виплачених сум.

Відповідно до ч. 4 ст. 78 КАС України обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи.

Таким чином, судовим рішенням, яке набрало законної сили, встановлено право ОСОБА_1 на отримання щомісячного довічного грошового утримання в розмірі 90% від суддівської винагороди та визнано протиправними дії пенсійного органу при проведенні розрахунку щомісячного довічного грошового утримання в розмірі 80% від суддівської винагороди судді, який працює на відповідній посаді.

Як зазначено в поясненні Камінь-Каширського ОУПФУ від 17.04.2019 року на виконання постанови Ратнівського районного суду Волинської області від 25.04.2017 року по справі №162/70/17, яка набрала законної сили, ОСОБА_1 Камінь-Каширським УПФ щомісячне довічне грошове утримання судді у відставці виплачувалось з розрахунку 90% його суддівської винагороди, що вбачається з протоколу ОУПФУ від 22.08.2019 року, копія якого подана позивачем до своїх пояснень від 04.04.2019 року.

Однак, у відповідності до вищевказаних норм закону, відповідачем не було проведено позивачу перерахунку щомісячного довічного грошового утримання як судді у відставці з 01.01.2018 року в розмірі 90 відсотків грошового утримання судді, який працює на відповідній посаді, натомість провели перерахунок в розмірі 80 відсотків.

Посилання представника відповідача в письмових поясненнях від 17.04.2019 року, що для задоволення позову судом по проведенню перерахунку грошового забезпечення виходячи з 90% його розміру за поданою довідкою, позивачу необхідно подати заяву про зміну предмета позову не є підставним, оскільки позивачу до проведення спірного перерахунку - 28.02.2019 року проводилось нарахування та виплата грошового забезпечення виходячи з 90% його заробітку, що вбачається з дослідженого судом розпорядження ОУПФУ про проведення перерахунку від 01.08.2018 року, копія якого додана до письмових пояснень позивача від 04.02.2019 року.

Частиною другою статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Таким чином, усі рішення та дії суб'єкта владних повноважень мають підзаконний характер, тобто повинні бути прийняті (вчинені) на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що визначені законом.

Частиною першою, другою статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

В даному випадку відповідач діяв не на підставі та не у спосіб, що передбачені Земельним кодексом України, без дотримання вимог частини другої статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, що свідчить про допущення відповідачем як суб'єктом владних повноважень протиправних дій.

Внаслідок нездійснення перерахунку довічного грошового утримання в розмірі 90 відсотків з 01.01.2018 року право позивача на отримання щомісячного довічного грошового утримання як судді у відставці, при зміні розміру заробітної плати працюючого судді, порушено відповідачем, а тому підлягає захисту шляхом визнання протиправними дії в частині відмови у здійсненні перерахунку розміру щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці за період з 01 січня 2018 року по 31 липня 2018 року виходячи з 90% розміру грошового утримання та зобов`язання здійснити перерахунок та виплату щомісячного довічного грошового утримання ОСОБА_1 на підставі довідки ТУ ДСА у Волинській області від 01.08.2018 року №306 за період з 01 січня 2018 року по 31 липня 2018 року в розмірі 90% грошового утримання працюючого судді на відповідній посаді з врахуванням виплачених сум за розпорядженням від 28.02.2019 року №907080135686, а тому виходячи із наданих частиною другою статті 245 Кодексу адміністративного судочинства України повноважень, позовні вимоги необхідно задовольнити частково.

Керуючись статтями 139, 243-246, 250, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Визнати протиправними дії Камінь-Каширського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області в частині відмови у здійсненні Трушу Валерію Олексійовичу перерахунку розміру щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці за період з 01 січня 2018 року по 31 липня 2018 року на підставі довідки Територіального управління ДСА у Волинській області від 01.08.2018 року №306 виходячи з 90% розміру грошового утримання.

Зобов'язати Камінь-Каширське об'єднане управління Пенсійного фонду України Волинської області здійснити перерахунок та виплату щомісячного довічного грошового утримання Трушу Валерію Олексійовичу на підставі довідки Територіального управління ДСА у Волинській області від 01.08.2018 року №306 за період з 01 січня 2018 року по 31 липня 2018 року в розмірі 90% грошового утримання працюючого судді на відповідній посаді з врахуванням виплачених сум за розпорядженням Камінь-Каширського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області від 28.02.2019 року №907080135686.

В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Позивач ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1).

Відповідач Камінь-Каширського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області (44500, Волинська область, місто Камінь-Каширськ, вулиця 1-го Травня, 1а, ідентифікаційний код юридичної особи 41248058).

Головуючий-суддя С.Ф. Костюкевич