
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
_____________
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 квітня 2019 року м.Кропивницький Справа № 340/695/19
Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Пасічник Ю.П., розглянув за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, 84600, рнокпп НОМЕР_1) до ОСОБА_2 районної державної адміністрації Кіровоградської області (вул.Незалежності, 112, смт.Добровеличківка, Добровеличківський район, Кіровоградська область, код ЄДРПОУ 04055038), Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (вул.Соборна, 7А, м.Кропивницький, Кіровоградська область, 25009, код ЄДРПОУ 20632802) про визнання рішення протиправним, про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до Кіровоградського окружного адміністративного суду з позовом і просить:
- визнати протиправним і скасувати протокол засідання районної комісії з вирішення окремих питань з надання населенню району державної соціальної допомоги ОСОБА_2 районної державної адміністрації Кіровоградської області №10 від 19.05.2017 року в частині скасування довідки від 25.11.2014 №3510/000123 виданої ОСОБА_1 про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції;
- визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодо припинення виплати пенсії ОСОБА_1 з травня 2018 року;
- зобов'язати ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області негайно відновити виплату пенсії ОСОБА_1 починаючи з травня 2018 року.
Обґрунтовуючи позовні вимоги, позивач зазначає, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, зареєстрованій в ІНФОРМАЦІЯ_2, яка має статус внутрішньо переміщеної особи з району проведення антитерористичної операції, з 01.06.2017 припинено виплату пенсії за віком, яку вона отримувала через ОСОБА_2 сектор обслуговування громадян ОСОБА_4 об'єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області. Постановою Добровеличківського районного суду Кіровоградської області від 14.09.2017 зобов'язано Новоукраїнське об'єднане управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області в особі ОСОБА_2 сектору обслуговування громадян поновити ОСОБА_5 нарахування та виплату пенсії за віком, починаючи з 01.06.2017. Постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 12.12.2017 постанову суду першої інстанції в зазначеній частині залишено без змін. Станом на 03.04.2018 постанова суду виконана в примусовому порядку. У зв'язку з відновленням пенсійних виплат, 03.04.2018 до державної виконавчої служби подано заяву про закінчення виконавчого провадження у зв'язку з тим, що виплати відновилися. Натомість, відразу після цього, з початку травня 2018 року нарахування та виплата пенсії за віком знову протиправно припинено. В зв'язку з вищезазначеним представник позивача 21.06.2018 звернувся із заявою до відповідача з проханням повідомити про підстави припинення виплат (з наданням підтверджуючих документів) та у добровільному порядку, з метою досудового врегулювання спору, невідкладно поновити виплату пенсії за віком. Натомість відповідач надіслав на адресу позивача лист від 06.07.2018 №666/03-16 в якому зазначено, що виплату пенсії припинено на підставі рішення комісії з вирішення окремих питань по наданню населенню району державних соціальних допомог, субсидії та допомоги внутрішньо переміщеним особам від 19.05.2017, згідно якого скасовано довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи ОСОБА_1 як таку, що не пройшла фізичну ідентифікацію за місцем задекларованого проживання. Включення ОСОБА_1 у відомість на виплату пенсії за травень 2018 року, здійснюватиметься після отримання від органів соціального захисту населення повідомлення про відсутність підстав для скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або рішення комісії про поновлення виплати пенсії - тобто з тих самих підстав з яких спір вирішений судами у справі №387/711/17.
Ухвалою судді від 29.03.2019 року відкрито спрощене позовне провадження у справі за цим позовом, призначено судове засідання для розгляду справи по суті на 18.04.2019 року та встановлено відповідачам строк для подання до суду відзиву на позовну заяву - упродовж 10 днів від дня отримання цієї ухвали.
Відповідачем ОСОБА_2 районною державною адміністрацією Кіровоградської області копію ухвали отримно 02.04.2019 року (а.с.61) відзив на позов, у строки визначні ухвалою про відкриття провадження у справі не надано.
Відповідно до ч. 4 ст. 159 КАС України подання заяв по суті справи є правом учасників справи, а тому вказану бездіяльність відповідача 2 суд кваліфікує як визнання позову.
Відповідач ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області копію ухвали отримно 02.04.2019 року (а.с.58), у відзиві на позов (а.с. 62), поданому до суду 10.04.2019 року позовні вимоги не визнав, з посиланням на норми Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365, зазначив, що вони діяли в межах повноважень та у спосіб, що передбачений законодавством України та правомірно припиняли виплату пенсії після усунення обставин провели нарахування.
Представником позивача подано заяву про розгляд справи за його відсутності (а.с.69).
В судове засідання призначене на 18.04.2019 року сторони не з’явились, що зафіксовано протоколом судового засідання, тому подальший розгляд справи вирішено здійснювати у письмовому провадженні (а.с.70).
Відповідно до ч. 9 ст. 205 КАС України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з'явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
З огляду на вищевикладене, судом розгляд справи здійснено у письмовому провадженні.
Розглянувши подані сторонами документи та матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд приходить до наступних висновків.
Щодо визнання протиправним і скасування протоколу засідання районної комісії з вирішення окремих питань з надання населенню району державної соціальної допомоги ОСОБА_2 районної державної адміністрації Кіровоградської області №10 від 19.05.2017 року в частині скасування довідки від 25.11.2014 №3510/000123 виданої ОСОБА_1 про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, суд зазначає натупне.
Відповідно до ч.4 ст.78 КАС України обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.
Судом встановлено, що постановою Добровеличківського районного суду Кіровоградської від 14.09.2017 року та постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 12.12.2017 року у справі №387/711/17 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_4 об'єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області про визнання протиправними та зобовязання вчинити певні дії вирішувалось питання про правомірність прийняття протоколу засідання районної комісії з вирішення окремих питань з надання населенню району державної соціальної допомоги ОСОБА_2 районної державної адміністрації Кіровоградської області №10 від 19.05.2017 року в частині скасування довідки від 25.11.2014 №3510/000123 виданої ОСОБА_1 про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції та встановлено протиправність протоколу №10 від 19.05.2017 року (а.с.15-16,17-19).
Зважаючи на викладене суд приходить до висновку що позовні вимоги щодо визнання протиправним і скасування протоколу засідання районної комісії з вирішення окремих питань з надання населенню району державної соціальної допомоги ОСОБА_2 районної державної адміністрації Кіровоградської області №10 від 19.05.2017 року в частині скасування довідки від 25.11.2014 №3510/000123 виданої ОСОБА_1 про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції підлягають задоволенню.
З матеріалів справи вбачається, що позивач є пенсіонером за віком, що підтверджується пенсійним посвідченням №1010608550 (а.с.13).
Згідно довідки №3510/000123 від 25.11.2014р. виданої управлінням соціального захисту населення ОСОБА_2 РДА, позивача взято на облік, як особу переміщену з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (а.с.14).
З 01.05.2018р. виплату пенсії позивачеві було припинено, а в подальшому відновлено.
З метою врегулювання питання щодо припинення виплати представник позивача 21.06.2018 рокузвернувся до відповідача з відповідною заявою (а.с.23).
Листом від 06.07.2018 №666/03-16 позивача було поінформовано, що виплату пенсії припинено на підставі рішення комісії з вирішення окремих питань по наданню населенню району державних соціальних допомог, субсидії та допомоги внутрішньо переміщеним особам від 19.05.2017, згідно якого скасовано довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи ОСОБА_1 як таку, що не пройшла фізичну ідентифікацію за місцем задекларованого проживання. Включення ОСОБА_1 у відомість на виплату пенсії за травень 2018 року, здійснюватиметься після отримання від органів соціального захисту населення повідомлення про відсутність підстав для скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або рішення комісії про поновлення виплати пенсії (а.с.24).
Не погоджуючись із зазначеною бездіяльністю суб'єкта владних повноважень, позивач звернувся до суду з даним адміністративним позовом.
Надаючи належну оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.
Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» від 20 жовтня 2014 року № 1706-VII встановлює гарантії дотримання прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб.
Зокрема вказаним Законом передбачено наступне.
Внутрішньо переміщеною особою є громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру (ст. 1).
Факт внутрішнього переміщення підтверджується довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, що діє безстроково, крім випадків, передбачених статтею 12 цього Закону
Для отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи така особа звертається із заявою до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад за місцем проживання у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (ст. 4).
Україна вживає всіх можливих заходів, спрямованих на розв'язання проблем, пов'язаних із соціальним захистом, зокрема відновленням усіх соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (ст. 7).
Згідно ч. 1 ст. 5 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09 липня 2003 року № 1058-IV (далі - Закон № 1058-IV) цей Закон регулює відносини, що виникають між суб'єктами системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування. Дія інших нормативно-правових актів може поширюватися на ці відносини лише у випадках, передбачених цим Законом, або в частині, що не суперечить цьому Закону.
Відповідно до ч. 2 ст. 46 Закону № 1058-IV нараховані суми пенсії, не отримані з вини органу, що призначає і виплачує пенсію, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації втрати частини доходів.
Згідно ст. 47 Закону № 1058-IV пенсія виплачується щомісяця, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій, або через установи банків у порядку, передбаченому Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до ст. 49 Закону № 1058-IV виплата пенсії за рішенням територіальних органів Пенсійного фонду або за рішенням суду припиняється:
1) якщо пенсія призначена на підставі документів, що містять недостовірні відомості;
2) на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України;
3) у разі смерті пенсіонера;
4) у разі неотримання призначеної пенсії протягом 6 місяців підряд;
5) в інших випадках, передбачених законом.
Поновлення виплати пенсії здійснюється за рішенням територіального органу Пенсійного фонду протягом 10 днів після з'ясування обставин та наявності умов для відновлення її виплати. Виплата пенсії поновлюється в порядку, передбаченому частиною третьою статті 35 та статтею 46 цього Закону.
Постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» затверджено Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, пунктами 1 та 2 якого передбачено наступне.
Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (далі - довідка) є документом, який підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (п.1).
Для отримання довідки повнолітня або неповнолітня внутрішньо переміщена особа звертається особисто, а малолітня дитина, недієздатна особа або особа, дієздатність якої обмежена, - через законного представника із заявою про взяття на облік, форму якої затверджує Мінсоцполітики, до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад (п.2).
Пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2014 року № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» (у редакції, чинній станом на час виникнення спірних правовідносин) установлено, що призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг, субсидій та пільг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування внутрішньо переміщеним особам здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509.
Припинення або відновлення соціальних виплат проводиться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад або управліннями Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах, об'єднаними управліннями згідно з Порядком здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. N 365 "Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам".
08 червня 2016 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», пунктом 1 (в редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин) якої затверджено Порядок призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та Порядок здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання /перебування.
Пунктом 4 Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам установлено, що Соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам призначаються і виплачуються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад (далі - структурні підрозділи з питань соціального захисту населення), територіальними органами Пенсійного фонду України, робочими органами Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, центрами зайнятості (далі - органи, що здійснюють соціальні виплати) за місцем їх фактичного проживання/перебування, незалежно від факту реєстрації місця проживання/перебування.
Згідно з пунктом 2 Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання /перебування: Контроль за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам здійснюють структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад (далі - структурні підрозділи з питань соціального захисту населення) шляхом відвідування не рідше ніж одного разу на шість місяців фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи, про що складається акт обстеження матеріально-побутових умов сім'ї за формою, встановленою Мінсоцполітики. Якщо в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб є інформація щодо проходження особою фізичної ідентифікації в публічному акціонерному товаристві "Державний ощадний банк України", чергова перевірка у відповідному періоді не проводиться.
Згідно з пунктом 12 Порядку соціальні виплати за рішенням комісій або органів, що здійснюють соціальні виплати, припиняються у разі:
1) наявності підстав, передбачених законодавством щодо умов призначення відповідного виду соціальної виплати;
2) встановлення факту відсутності внутрішньо переміщеної особи за фактичним місцем проживання/перебування згідно з актом обстеження матеріально-побутових умов сім'ї;
3) отримання рекомендацій Мінфіну щодо фактів, виявлених під час здійснення верифікації соціальних виплат;
4) скасування довідки внутрішньо переміщеної особи з підстав, визначених статтею 12 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб";
5) отримання інформації від Держприкордонслужби, МВС, СБУ, Мінфіну, Національної поліції, ДМС, Держфінінспекції, Держаудитслужби та інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
Статтею 8 Закону № 1058-IV передбачено право громадян України на отримання пенсійних виплат та соціальних послуг.
Частиною 3 ст. 4 Закону № 1058-IV визначено складові законодавства про пенсійне забезпечення в Україні, виключно законами про пенсійне забезпечення визначаються, зокрема, умови, норми та порядок пенсійного забезпечення; організація та порядок здійснення управління в системі пенсійного забезпечення.
Ураховуючи те, що відповідно до ч. 3 ст. 4 Закону № 1058-IV умови, норми та порядок пенсійного забезпечення визначаються виключно законами про пенсійне забезпечення, питання щодо припинення пенсійних виплат (які є складовою порядку пенсійного забезпечення) не можуть регулюватися підзаконними актами.
У ч. 1 ст. 49 Закону № 1058-IV визначено перелік підстав припинення виплати пенсії за рішенням територіальних органів Пенсійного фонду або за рішенням суду.
Перелік підстав припинення виплати пенсії, визначений ч. 1 ст. 49 Закону № 1058-IV, є вичерпним та передбачає можливість припинення виплати пенсії з інших підстав лише у випадках, передбачених законом.
Конституційний Суд України у рішенні від 07 жовтня 2009 року № 25-рп/2009 зауважив, що виходячи із правової, соціальної природи пенсій право громадянина на одержання призначеної йому пенсії не може пов'язуватися з такою умовою, як постійне проживання в Україні; держава відповідно до конституційних принципів зобов'язана гарантувати це право незалежно від того, де проживає особа, якій призначена пенсія, в Україні чи за її межами.
У рішенні у справі «Пічкур проти України», яке набрало статусу остаточного 07 лютого 2014 року, Європейський суд з прав людини вказав, що право на отримання пенсії, яке стало залежним від місця проживання заявника, свідчить про різницю у поводженні, яка порушувала ст. 14 Конвенції у поєднанні зі ст. 1 Першого протоколу.
У цих рішеннях Конституційного Суду України та Європейського суду з прав людини застосовано підхід, згідно з яким право на пенсію та її одержання не може бути пов'язане з місцем проживання людини. Такий підхід можна поширити не тільки на громадян, що виїхали на постійне місце проживання до інших держав, а й на внутрішньо переміщених осіб, які мають постійне місце проживання на непідконтрольній Уряду України території. У контексті справи, що розглядається, правовий зв'язок між державою і людиною, який передбачає взаємні права та обов'язки, підтверджується фактом набуття громадянства. Свобода пересування та вільний вибір місця проживання гарантується ст. 33 Конституції України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України.
У відзиві на адміністративний позов відповідач як на підставу для зупинення виплати пенсії позивачу посилається на рішення районної комісії з вирішення окремих питань з надання населенню району державної соціальної допомоги ОСОБА_2 районної державної адміністрації Кіровоградської області оформлене протоколом №10 від 19.05.2017 року.
Разом з тим, протиправність вище вказаного протоколу встановлено судовими рішеннями у справі №387/711/17 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_4 об'єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області про визнання протиправними та зобовязання вчинити певні дії.
Отже припинення виплати позивачеві пенсії з підстав наявності протоколу №10 від 19.05.2017 року є протиправним та не підлягає застосуванню.
Враховуючи вищевикладене суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню.
Відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Позивачем понесено витрати зі сплати судового збору в розмірі 1536,80 грн., які підлягають стягненню з відповідачів (а.с.2).
Керуючись ст.ст. 2, 90, 139-143, 242-246, 250, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
В И Р І Ш И В :
Адміністративний позов ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, 84600, рнокпп НОМЕР_1) до ОСОБА_2 районної державної адміністрації Кіровоградської області (вул.Незалежності, 112, смт.Добровеличківка, Добровеличківський район, Кіровоградська область, код ЄДРПОУ 04055038), Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (вул.Соборна, 7А, м.Кропивницький, Кіровоградська область, 25009, код ЄДРПОУ 20632802) про визнання рішення протиправним, про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії - задовольнити.
Визнати протиправним і скасувати протокол засідання районної комісії з вирішення окремих питань з надання населенню району державної соціальної допомоги ОСОБА_2 районної державної адміністрації Кіровоградської області №10 від 19.05.2017 року в частині скасування довідки від 25.11.2014 №3510/000123 виданої ОСОБА_1 про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.
Визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодо припинення виплати пенсії ОСОБА_1 з травня 2018 року.
- зобов'язати ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області негайно відновити виплату пенсії ОСОБА_1 починаючи з травня 2018 року.
Присудити на користь ОСОБА_1 (рнокпп НОМЕР_1) понесені витрати по сплаті судового збору за рахунок бюджетних асигнувань ОСОБА_2 районної державної адміністрації Кіровоградської області (код ЄДРПОУ 04055038) в сумі 768,40 грн., та за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (код ЄДРПОУ 20632802) в сумі 768,40 грн..
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Третього апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.
Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Кіровоградський окружний адміністративний суд.
Суддя Кіровоградського окружного
адміністративного суду ОСОБА_6