
Справа № 500/2239/19 Провадження № 3/500/656/19
У К Р А Ї Н А
П О С Т А Н О В А
про направлення протоколу для належного оформлення
17 квітня 2019 року м. Ізмаїл
Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області у складі судді Волкова Ю.Р., розглянувши справу про адміністративне правопорушення у відношенні
ОСОБА_1 , що народився ІНФОРМАЦІЯ_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), уродженця с. Ларжанка Ізмаїльського району, Одеської області, громадянина України, безробітного, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ст. 183-1Кодексу України про адміністративні правопорушення,
встановив:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 41 від 25 березня 2019 року, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, тобто не сплачує аліменти на утримання дитини ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який зобов`язаний сплачувати відповідно до рішення Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 07.10.2014 року по справі № 500/5274/14-ц, що призвело до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців з дня пред`явлення виконавчого документа до примусового виконання, а саме до заборгованості у 42 місяців, що еквівалентно сумі заборгованості у розмірі 37 227, 84 грн., що підтверджується розрахунком заборгованості по аліментам, який складено державним виконавцем 01.03.2019 року. За що передбачено адміністративну відповідальність статтею 183-1 Кодексу України Про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 у судове засідання не з`явився, клопотання про відкладення розгляду справи не подавав, у зв`язку з чим суд у відповідності до ч. 1 ст. 268 КУпАП вважає за можливе розглянути справу у його відсутності.
Дослідивши протокол про адміністративне правопорушення, матеріали справи, суд дійшов висновку, що протокол про адміністративне правопорушення складаний із порушенням вимог ст. 256 КУпАП, у зв`язку з чим у суду немає можливостей розглянути справу по суті.
Так, КУпАП чітко визначає форму і основні елементи змісту протоколу про адміністративне правопорушення. Зокрема, згідно ч. 1 ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначається, в тому числі, суть адміністративного правопорушення та нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення.
Однак, всупереч наведених вимог ст. 256 КУпАП, не вказана частина ст. 183-1 КУпАП.
За наявності зазначених порушень вимог чинного законодавства судом не може бути вирішено питання про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, а тому протокол про адміністративне правопорушення відносно нього слід повернути для належного оформлення.
Таким чином, виходячи з вище зазначеного,
керуючись вимогами п. 2 ч. 1 ст. 278 КУпАП, суд -
постановив:
Матеріали справи про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за ст. 183 1 КУпАП - направити до Ізмаїльського міськрайонного відділу виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області для належного оформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
СУДДЯ
Ізмаїльського міськрайонного суду Ю.Р. Волков