
243/2677/15-а
провадження №2-а/243/33/2019
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
08 квітня 2019 року Слов’янський міськрайонний суд Донецької області у складі:
Головуючого судді Мірошниченко Л.Є.
За участю
секретаря судового засідання Плаксіної Є.В.
представника відповідача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду № 7 м. Слов’янська Донецької області адміністративну справу
за позовною заявою ОСОБА_2
до ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Донецькій області
треті особи: Державна податкова інспекція у Куйбишевському районі м. Донецька ОСОБА_3 управління Міністерства доходів у Донецькій області, Головне управління ДФС у Донецькій області
вимоги позивача: про визнання дій протиправними, зобов’язання вчинити певні дії
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_4 виклад позиції позивача та заперечень відповідача.
1. До суду звернувся ОСОБА_2 з адміністративним позовом до Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких категорій громадян ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, за участю третіх осіб Державна податкова інспекція у Куйбишевському районі м. Донецька ОСОБА_3 управління Міністерства доходів у Донецькій області, Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції ОСОБА_3 управління міністерства доходів Донецької області про визнання дій протиправними, зобов’язання вчинити певні дії, обґрунтовуючи свої вимоги тим, що він знаходиться на обліку в ОСОБА_3 управлінні Пенсійного фонду України в Донецькій області з 30.09.2014 року, як пенсіонер за вислугою років і йому з 30 вересня 2014 року по 28 лютого 2026 року, згідно з законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» призначено пенсію у розмірі 2694,62грн. 10.01.2015 року позивачем направлено заяву до ГУ ПФУ в Донецькій області про перерахунок його пенсії з урахуванням отриманої матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації, на які нараховувалися страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Листом відповідача від 06.02.2015р. №29-М-01 позивача повідомлено, що його пенсія обчислена відповідно до чинного законодавства. Визначення складових грошового забезпечення для призначення пенсій особам, які мають право на пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», проводиться відповідно до ст.43 цього Закону та п.7 постанови Кабінету міністрів України від 17.07.1992р. №393 (із внесеними змінами). Матеріальна допомога та індексація грошового забезпечення не відноситься до щомісячних (постійних) додаткових видів грошового забезпечення тому немає законних підстав для обчислення пенсії з їх урахуванням. У зв’язку з чим позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність ОСОБА_3 управління пенсійного фонду України в Донецькій області щодо відмови йому 06 лютого 2015 року листом за №29-М-01 у перерахунку пенсії з урахуванням отриманої матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації, на які нараховувалися страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та зобов'язати відповідача перерахувати його пенсію з дати виникнення права на пенсію - з 30 вересня 2014 року з урахуванням отриманої матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації, на які нараховувалися страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
2. У судове засіданні позивач ОСОБА_2 не з’явився, про час, дату та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, про причину неявки суду не повідомив, суд, вважає за можливе розглянути справу за його відсутністю.
3. Представник відповідача ОСОБА_1, що діє на підставі довіреності №16241/07-1 (а.с.63 т.2), в судовому засіданні позовні вимоги не визнала, просила відмовити у їх задоволенні, надала доводи, аналогічні доводам викладеним у запереченні від 26.03.2019 року.
ІІ. Заяви (клопотання) учасників справи.
4. 26.03.2019 року представником відповідача надано заперечення від 26.03.2019 року (а.с.53-54 т.2), з якого вбачається, що постановою Донецького апеляційного адміністративного суду від 25.05.2016 року позовні вимоги ОСОБА_2 до ОСОБА_3 управління ПФУ в Донецькій області задоволено та зобов’язано відповідача врахувати суми матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі 12 652 грн. 73 коп. та суми індексації в розмірі 6898 грн. 97 коп., як невід’ємні складові частини грошового забезпечення позивача, з якого проводиться нарахування позивачу пенсії та здійснити перерахунок пенсії позивачу з дати виникнення права на пенсію, з урахуванням отриманої ним матеріальної допомоги. Враховуючи, що зазначене рішення набуло чинності та виконано, просить суд закрити провадження за справою.
5. Представник третьої особи Державної податкової інспекція у Куйбишевському районі м. Донецька ОСОБА_3 управління Міністерства доходів у Донецькій області, до суду не з’явився, про час, дату та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, про причини неявки суду не повідомив. Суд вважає за можливе розглянути справу за його відсутності.
6. Представник третьої особи ОСОБА_3 управління ДФС у Донецькій області, до суду не з’явився, про час, дату та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, надав заяву про розгляд справи за своєї відсутності (а.с.39 т.2)
7. 25.02.2019 року подано клопотання заступника голови комісії з реорганізації Покровської ОДПІ ОСОБА_3 управління ДФС у Донецькій області – ОСОБА_5 про заміну третьої особи у справі - Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції ОСОБА_3 управління Міністерства доходів Донецької області, на її правонаступника – Головне управління ДФС у Донецькій області (а.с.38-39 т.2). Клопотання задоволено.
ІІІ. Процесуальні дії у справі.
8. Ухвалою Слов'янського міськрайонного суду Донецької області замінено неналежного відповідача - Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Донецькій області належним відповідачем - ОСОБА_3 управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області (а.с.56 т.1).
9. Постановою Слов'янського міськрайонного суду Донецької області від 06 травня 2015 року, залишеною без змін ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 09 червня 2015 року, відмовлено у задоволенні даного адміністративного позову.
10. Ухвалою Верховного суду від 14.12.2018 року, касаційну скаргу ОСОБА_2 – задоволено частково, постанову Слов’янського міськрайонного суду Донецької області від 06.05.2019 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 09.06.2015 року – скасовано, справу повернуто на новий розгляд до суду першої інстанції (а.с.217-226 т.1).
11. Ухвалою Слов’янського міськрайонного суду Донецької області від 27.02.2019 року (а.с.43 т.2), клопотання заступника голови комісії з реорганізації Покровської ОДПІ ОСОБА_3 управління ДФС у Донецькій області – ОСОБА_5 про заміну третьої особи у справі - Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції ОСОБА_3 управління Міністерства доходів Донецької області, на її правонаступника – Головне управління ДФС у Донецькій області – задоволено. Замінено у справі третю особу - Красноармійську об’єднану державну податкову інспекцію ОСОБА_3 управління Міністерства доходів Донецької області, на її правонаступника – Головне управління ДФС у Донецькій області.
ІV. Фактичні обставини, встановлені Судом та зміст спірних правовідносин.
12. З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, знаходиться на обліку в ОСОБА_3 управлінні Пенсійного фонду України в Донецькій області, пенсійне посвідчення №2671412656 (а.с.10 т.1), з 30 вересня 2014 року, як пенсіонер за вислугою років; з 30 вересня 2014 року по 28 лютого 2026 року, згідно з Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» призначено пенсію у розмірі 2694,62грн.
13. 10 січня 2015 року позивачем до ГУ ПФУ в Донецькій області направлено заяву про перерахунок його пенсії з урахуванням отриманої матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації, на які нараховувалися страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (а.с.13-15 т.1).
14. Листом від 06 лютого 2015 року № 29-М-01 відповідач повідомив позивача про те, що його пенсія обчислена відповідно до чинного законодавства. Визначення складових грошового забезпечення для призначення пенсій особам, які мають право на пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», проводиться відповідно до ст. 43 цього Закону та п. 7 постанови Кабінету міністрів України від 17 липня 1992 року № 393 (із внесеними змінами). Матеріальна допомога та індексація грошового забезпечення не відноситься до щомісячних (постійних) додаткових видів грошового забезпечення тому немає законних підстав для обчислення пенсії з їх урахуванням (а.с.16-17 т.1).
15. Згідно протоколу за пенсійною справою та розрахунком пенсії умовами призначення ОСОБА_2 ( військове звання майор, посада - заступник начальника відділу організації викриття економічних злочинів ОУ ДПІ у Куйбишевському районі м. Донецька у Донецькій області) є вислуга років -21,9 (календ.21,6), у розмірі 53% грошового забезпечення, датою і причиною звільнення є 29 вересня 2014року ст. 64 б- 2п. запас.
При призначенні пенсії ОСОБА_2 було застосовано наступне грошове забезпечення для обчислення пенсії: посадовий оклад -1489 грн., оклад за військове звання - 125 грн., надбавка за вислугу років-564,90 грн., середньомісячна сума додаткових видів грошового забезпечення за 24 календарні місяці,з урахуванням надбавки за роботу із секретними документами, надбавки за високі досягнення або виконання особливо важкої роботи та премії - 2010 грн., на загальну суму 4188,90 грн., тому було нараховано основний розмір пенсії: 53% грошового забезпечення (вислуга років 21) у розмір 2220,12 грн., а з урахуванням виду підвищення або надбавки до пенсії - непрацездатна дитина віком до 18 років ст. 16п»а» син ОСОБА_6, 22.02.2008р.н., усього призначено пенсію у розмірі 2694,62 грн. ( а.с.88, 89).
Використані при призначенні пенсії відомості щодо складових обчислення грошового забезпечення не суперечать даним грошового атестату від 14 жовтня 2014 року та довідок № 137 від 22 жовтня 2014 року (видана Красноармійською об'єднаною ДПІ ОСОБА_3 управління Міндоходів Донецької області) та № 278/10/05-66-05-012 від 14 жовтня 2014 року (видана ДПІ у Куйбишевському районі м. Донецька ГУ Міндоходів Донецької області) ( а.с.18-19, 20,21).
V. Оцінка Суду.
16. Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції Україні, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
17. Принципи, засади і механізми функціонування системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, призначення, перерахунку і виплати пенсій, надання соціальних послуг визначає Закон України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09 липня 2003 року № 1058-IV (далі - Закон № 1058).
18. Відповідно до ч. 1 ст. 44 Закону № 1058, заява про призначення (перерахунок) пенсії та необхідні документи подаються до територіального органу Пенсійного фонду або до уповноваженого ним органу чи уповноваженій особі в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення, особисто або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально.
19. Згідно ч. 5 ст. 45 Закону № 1058 документи про призначення (перерахунок) пенсії розглядає територіальний орган Пенсійного фонду та не пізніше 10 днів з дня їх надходження приймає рішення про призначення (перерахунок) або про відмову в призначенні (перерахунку) пенсії.
20. Відповідно до п. 3 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», затвердженого Постановою правління Пенсійного фонду України 25 листопада 2005 року № 22-1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2005 року за № 1566/11846 (далі - Порядок № 22-1), заява про переведення з одного виду пенсії на інший, про перерахунок пенсії подається до органу, що призначає пенсію, заявником за місцем проживання (реєстрації), а при необхідності - його законним представником (батьки або опікун (піклувальник) за місцем проживання (реєстрації) представника.
21. Згідно п. 4.1 Порядку № 22-1 орган, що призначає пенсію, розглядає питання про призначення пенсії, перерахунок та поновлення виплати раніше призначеної пенсії, а також про переведення з одного виду пенсії на інший при зверненні особи з відповідною заявою (додаток 2). Заяви про переведення з одного виду пенсії на інший, про перерахунок пенсії й поновлення виплати раніше призначеної пенсії приймаються органом, що призначає пенсію, за наявності в особи всіх необхідних документів. Заяви осіб про призначення, перерахунок, поновлення, переведення з одного виду пенсії на інший реєструються в журналі реєстрації рішень органу, що призначає пенсію. Особі або посадовій особі органом, що призначає пенсію, видається розписка із зазначенням дати прийняття заяви, а також переліку одержаних і відсутніх документів, які необхідно подати у тримісячний строк з дня прийняття заяви. Копія розписки зберігається в пенсійній справі.
22. У відповідність до п. 3.3 Порядку № 22-1 орган, що призначає пенсію, надає: роз'яснення підприємствам, установам, організаціям та особам з питань призначення та виплати пенсій; у разі необхідності - бланки документів; допомогу особам, зазначеним у пунктах 1.1 і 1.2 розділу I цього Порядку, щодо одержання відсутніх документів для призначення пенсії; у разі необхідності - допомогу щодо визначення права на пенсію до звільнення особи з посади, яка дає право на її призначення.
23. Відповідно до п. 4.3 Порядку № 22-1 не пізніше 10 днів після надходження заяви та за наявності документів, необхідних для призначення, перерахунку, переведення з одного виду пенсії на інший та поновлення виплати пенсії (у тому числі документів, одержаних відповідно до абзацу другого підпункту 3 пункту 4.2 цього розділу), орган, що призначає пенсію, розглядає подані документи та приймає рішення щодо призначення, перерахунку, переведення з одного виду пенсії на інший, поновлення раніше призначеної пенсії без урахування періоду, за який відсутня інформація про сплату страхових внесків до Пенсійного фонду України.
24. Отже, підставою для вчинення дій, спрямованих на призначення (перерахунок) пенсії, є відповідна заява особи та додані до неї необхідні документи, подані до уповноваженого органу ПФУ в установленому порядку.
25. Позивач ОСОБА_2 при зверненні до Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Донецькій області із заявою у лютому 2015 року, просив здійснити перерахунок пенсії з урахуванням отриманої матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації, на які нараховувались страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, ним додані довідки від 22 жовтня 2014 року № 137 та від 14 жовтня 2014 року № 278/10/05-66-05-012 (а.с.20-21 т.1).
Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Донецькій області у листі від 06 лютого 2015 року № 29-М-01 зазначило про відсутність законних підстав для обчислення пенсії згідно Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» виходячи з грошового забезпечення з урахуванням матеріальної допомоги та індексації, тобто відмовило у задоволенні заяви позивача.
26. Відповідно до пунктів 1, 2 статті 9 Закону України від 20 грудня 1991 року № 2011-ХІІ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (далі - Закон № 2011-ХІІ), держава гарантує військовослужбовцям достатнє матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів.
27. До складу грошового забезпечення входять: посадовий оклад, оклад за військовим званням, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премія); одноразові додаткові види грошового забезпечення.
28. Відповідно до частини першої статті 43 Закону № 2262-ХІІ пенсії, які призначаються відповідно до цього Закону особам із числа військовослужбовців строкової служби та членам їх сімей, обчислюються за встановленими нормами у процентах до середньомісячного заробітку, який одержували військовослужбовці до призову на строкову військову службу чи після звільнення з військової служби до звернення за пенсією, або до середньомісячного грошового забезпечення, одержуваного військовослужбовцями в період проходження військової служби за контрактом. При цьому середньомісячний заробіток (грошове забезпечення) для обчислення їм пенсій визначається в порядку, встановленому Законом України від 9 липня 2003 року № 1058- ІV «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
29. Пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (частина друга статті 43 Закону № 2262-ХІІ).
30. Згідно зі статтею 41 Закону № 1058-IV до виплат (доходів), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, належать, зокрема: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.
31. Отже, матеріальна допомога військовослужбовця, яку позивач отримував під час проходження служби, з якої нараховані і сплачені страхові внески, має бути включена до складу грошового забезпечення, з якого здійснюється обчислення пенсії.
32. Вирішуючи питання щодо закриття провадження по справі відповідно до наданих заперечень представника відповідача, оскільки постановою Донецького апеляційного адміністративного суду від 25.05.2016 року позовні вимоги ОСОБА_2 до ОСОБА_3 управління ПФУ в Донецькій області задоволено та зобов’язано відповідача врахувати суми матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі 12 652 грн. 73 коп. та суми індексації в розмірі 6898 грн. 97 коп., як невід’ємні складові частини грошового забезпечення позивача, з якого проводиться нарахування позивачу пенсії та здійснити перерахунок пенсії позивачу з дати виникнення права на пенсію, з урахуванням отриманої ним матеріальної допомоги, яке набуло законної чинності та виконано, суд виходить з наступного.
Так, відповідно до вимог ст. 238 КАС України, суд закриває провадження у справі, зокрема, якщо є такі, що набрали законної сили, постанова чи ухвала суду про закриття провадження у справі між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.
Предметом позовних вимог, з якими ОСОБА_2 звернувся до суду, та відповідно до яких було винесено рішення від 25.05.2016 року, є визнання протиправним та скасування рішення відмову йому у включенні в розрахунок пенсії матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації; зобов'язання відповідача з 30 вересня 2014 року врахувати суми матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі 12652 грн. 73 коп. та суми індексації в розмірі 6898 грн. 97 коп. як невід'ємну частину складового грошового забезпечення позивача, з якої проводиться нарахування йому пенсії та при виникненні права на черговий перерахунок пенсії, включити ці суми в розрахунок його пенсії, здійснити перерахунок його пенсії з дати виникнення права на пенсію з урахуванням отриманої матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі 12652 грн. 73 коп. та суми індексації в розмірі 6898 грн. 97 коп. на які нараховувалися страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
В той же час за дійсним позовом, ОСОБА_2 просить суд визнати протиправною бездіяльність ОСОБА_3 управління пенсійного фонду України в Донецькій області щодо відмови йому 06 лютого 2015 року листом за №29-М-01 у перерахунку пенсії з урахуванням отриманої матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації, на які нараховувалися страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та зобов'язати відповідача перерахувати його пенсію з дати виникнення права на пенсію - з 30 вересня 2014 року з урахуванням отриманої матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації, на які нараховувалися страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
Крім того, у зазначених справах різний склад учасників.
33. Таким чином, враховуючи, що оскільки предмет розгляду у зазначених справах різний так само, як і різний склад учасників, тому суд приходить висновку про те, що клопотання представника відповідача про закриття провадження по справі безпідставне та не підлягає задоволенню.
34. У зв’язку з вищевикладеним, суд вважає, що вимоги ОСОБА_2 до ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити певні дії обґрунтовані та підлягають задоволенню.
35. Крім того, розглядаючи дану справу, суд звертає увагу, що спосіб відновлення порушеного права має бути ефективним та таким, який виключає подальші протиправні рішення, дії чи бездіяльність суб'єкта владних повноважень, а у випадку невиконання, або неналежного виконання рішення не виникала б необхідність повторного звернення до суду, а здійснювалося примусове виконання рішення (Постанова Верховного Суду України від 16 вересня 2015 року у справі 826/4418/14).
VІ. Розподіл судових витрат між сторонами.
36. Відповідно до ч.1 ст.94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі.
Враховуючи, що суд задовольняє позовні вимог, суд вважає, що з відповідача на користь позивача підлягають стягненню витрати з сплати судового збору здійсненні позивачем під час розгляду справи, а саме у розмірі 73 грн. 08 коп. (а.с.1 т.1), 36 грн. 54 коп. (а.с.109 т.1) та 60 грн. 90 коп. (а.с.168 т.1).
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 2-15, 19-21, 72-79, 90, 94, 132, 159-161, 164, 192-194, 224-228, 241-247, 255, 293-295 КАС України, -
В И Р І Ш И В:
Позовні вимоги ОСОБА_2 до ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, за участю третіх осіб: Державної податкової інспекції у Куйбишевському районі м. Донецька ОСОБА_3 управління Міністерства доходів у Донецькій області, ОСОБА_3 управління ДФС у Донецькій області про визнання дій протиправними, зобов’язання вчинити певні дії – задовольнити.
Визнати бездіяльність ОСОБА_3 управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, щодо відмови ОСОБА_2, відповідно до листа №029-М-01 від 06.02.2015 року, у перерахунку пенсії з урахуванням отриманої матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації, на які нараховувалися страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування – протиправною.
Зобов’язати Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області перерахувати пенсію ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер: НОМЕР_1, з дати виникнення права на пенсію, а саме з 30.09.2014 року, з урахуванням отриманої матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації, на які нараховувалися страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань ОСОБА_3 Управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (код ЄДРПОУ 13486010, Донецька обл’асть, м. Слов’янськ, пл. Соборна, 3) на користь ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер: НОМЕР_1, мешкає за адресою: АДРЕСА_1 понесені ним судові витрати, а саме судовий збір у розмірі 73 грн. 08 коп., 36 грн. 54 коп. та 60 грн. 90 коп.
Рішення набуває законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, яка подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Першого апеляційного адміністративного суду. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення, відповідно до п.15.5 Перехідних положень КАС України.
Повний текст рішення складений 11.04.2019 року.
Суддя Слов’янського
міськрайонного суду ОСОБА_7