Ухвала суду № 80638023, 15.03.2019, Краматорський міський суд Донецької області

Дата ухвалення
15.03.2019
Номер справи
234/1744/19
Номер документу
80638023
Форма судочинства
Кримінальне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 234/1744/19

Провадження № 1-кс/234/2087/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про тимчасовий доступ до речей і документів

15 березня 2019 року м. Краматорськ

Слідчий суддя Краматорського міського суду Бакуменко А.В., за участю секретаря судового засідання Кісточки І.В.,слідчого Коваль І.А.,

розглянув клопотання слідчого Другого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань Коваль І.А., яке погоджено з прокурором Гунько О.Б. про тимчасовий доступ до речей і документів, що знаходяться у володінні Державної фіскальної служби України (за адресою: 04053, м. Київ, Львівська площа, 8, тел. 044-247-8155, 044-590-2743)

Клопотання надійшло до суду 13.03.2019року.

Суд перевірив надані матеріали клопотання, включаючи витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження за №62018050000000062 від 28.12.2018, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України , у рамках якого було подано клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши слідчого ,

ВСТАНОВИВ:

Клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні за №62018050000000062 від 28.12.2018, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України відповідає вимогам ст.160 КПК України.

Клопотання обґрунтовано тим, що другим слідчим відділом ТУ ДБР розташованого у місті Краматорську здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №62018050000000062 від 28.12.2018, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, за фактом того, що на території Донецької та Луганської області здійснюють свою протиправну діяльність ряд фіктивних га транзитних підприємств, учасників Міжрегіональної схеми конвертаційного центру, відносно яких посадові та службові особи ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областей не вжили усіх засобів контролю, внаслідок чого державний бюджет не отримав встановлених законодавством податків.

На виконання доручення слідчого оперативними працівниками Головного управління внутрішньої безпеки ДФС України були встановлені підприємства, які можуть бути причетними до здійснення вище вказаної протиправної діяльності, а саме:

-ТОВ «КОМФОРТ-СТРОЙ СЕРВІС»( код юридичної особи 41961181), ТОВ «АГРОТРЕЙД ЮГ» (код юридичної особи 41962726); ТОВ «СТРОНГ СЕРВІС» ( код юридичної особи 42202213); ТОВ «СТАРТ-ПОСТАЧ» (код юридичної особи 42203877); ТОВ «ЗЕРНОЛЕНД ГРУПП» (код юридичної особи 41274643); ТОВ «АГРОСІЛЬГОСП ПРОГРЕС» (код юридичної особи 41274800); ТОВ «СХІД-ТОРГ» (код юридичної особи 41828624); ТОВ «ТРЕЙД СІСТЕМ» (код юридичної особи 41807651); ТОВ «АСКАНА ПЛЮС» (код юридичної особи 41808241); ТОВ «КОМП-ТОРГ» (код юридичної особи 41816907); ТОВ «АРГИАД» (код юридичної особи 41984078); ТОВ «ГРАФИУМ» (код юридичної особи 41970259); ТОВ «Хіт Торг» (код юридичної особи 42215348); ТОВ «ФІНАНС ТРЕЙД 2017» (код юридичної особи 41711006) та інші.

У подальшому, 20.02.2019 на адресу ТУ ДБР, розташованого у місті Краматорську надійшли матеріали перевірки оперативними працівниками Головного управління внутрішньої безпеки ДФС України, щодо можливих порушень вимог діючого законодавства службовими особами ГУ ДФС у Донецькій області при здійсненні контролю та відпрацювання фінансово-господарської діяльності ТОВ «Італтрейд Плюс» (ЄРДПОУ 41667738).

Відповідно до вказаних матеріалів встановлено, що ТОВ «Італтрейд Плюс» (ЄРДПОУ 41667738) з метою отримання та надання послуг з ухилення від оподаткування, мінімізації податкових зобов'язань ПДВ, переведення безготівкових коштів у готівку використовує сумнівний податковий кредит, отриманий «реєстрація податкових накладних) від вище вказаних підприємств, які декларують «пересорт номенклатури товарів» та «транзитні операції», тому вони створені та/або проводять діяльність в рамках одного «конвертаційного центру», який надає послуги підприємствам реального сектора економіки, з мінімізації податкових зобов'язань та переведення безготівкових коштів у готівку, за сприяння службових осіб ГУ ДФС у Донецькій та Луганській області.

Суть протиправної схеми полягає у формуванні податкового кредиту великих торгово-промислових груп підприємств, які мають власну мережу збуту товарів за готівкові кошти без відображення у податковій звітності. Зазначені підприємства формують податковий кредит транзитним фіктивним підприємствам конвертаційного центру, відображаючи відомості про купівлю товарів/послуг. В подальшому зазначені підприємства підмінюють номенклатуру товарів/послуг формують податковий кредит та транспортують його через декілька підконтрольних транзитних підприємств для клієнтів вигодонабувачів протиправної схеми. При цьому, дані ризикові підприємства мають ознаки фіктивності, зареєстровані за адресами масової реєстрації на яких не знаходяться, керівниками та засновниками є особи, які мешкають в інших регіонах.

Так, про вище вказане свідчить, те що за адресою: Донецька область, місто Маріуполь, бульвар Шевченка, будинок 262-А зареєстровані місця розташування ТОВ «Італтрейд Плюс», ТОВ «ЗЕРНОЛЕНД ГРУПП» та ТОВ «АГРОСІЛЬГОСП ПРОГРЕС»; за адресою: Донецька область, місто Маріуполь, провулок Транспортний, будинок 18 зареєстровані місця розташування ТОВ «КОМФОРТ-СТРОЙ СЕРВІС», ТОВ «АГРОТРЕЙД ЮГ», ТОВ «СТРОНГ СЕРВІС» та ТОВ «СТАРТ-ПОСТАЧ»; за адресою: Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Митрополицька, будинок № 4 зареєстровані місця розташування ТОВ «ГРАФИУМ» та ТОВ «АРГИАД»; за адресою: Донецька область, місто Маріуполь, проспект Миру, будинок 71, кв. 41 зареєстровані місця розташування ТОВ «СХІД-ТОРГ», ТОВ «ТРЕЙД СІСТЕМ», ТОВ «АСКАНА ПЛЮС» та ТОВ «КОМП-ТОРГ». Крім того, ТОВ «АСКАНА ПЛЮС» та ТОВ «КОМП-ТОРГ» зареєстровані однією особою Біленко Денисом Вікторовичем.

Крім того, відповідно до судових рішень, які містяться у відкритому Єдиному реєстру судових рішень встановлено, що слідчими ГСУ Національної поліції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №12017000000001344 від 13.09.2017, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 368 КК України, за фактом господарювання суб'єктами підприємницької діяльності з ознаками фіктивності, серед яких є TOB "ТРЕЙД СІСТЕМ" 41807651, TOB "АСКАНА ПЛЮС" 41808241, TOB "ЗЕРНОЛЕНД ПЛЮС" 41274643, TOB "АГРОСІЛЬГОСП ПРОГРЕС" 41274800, TOB "КОМП-ТОРГ" 41816907, TOB "КОМФОРТ-СТРОЙ СЕРВІС" 41961181, TOB "АГРОТРЕЙД ЮГ" 41962726, TOB "ФІНАНС ТРЕЙД 2017" 41711006. Слідчими СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №32018100000000031 від 03.04.2018, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 205 КК України, за фактом господарювання суб'єктами підприємницької діяльності з ознаками фіктивності, серед яких є TOB "ТРЕЙД СІСТЕМ" 41807651 та ТОВ «СХІД-ТОРГ» 41828624.

Таким чином, на даний час юридично підтверджено факт віднесення вище вказаних суб'єктів підприємницької діяльності до фіктивних підприємств, про що проводяться відповідні досудові розслідування. Протиправна діяльність вище вказаних суб'єктів підприємницької діяльності, які розташовані у м. Маріуполь Донецької області не могла бути здійснена при належному контролю зі сторони службових осіб ГУ ДФС у Донецькій області та/або без їх допомоги.

Відповідно до наказу ДФС України від 28.07.2015 №543 та з метою забезпечення стабільного розвитку економіки, рівних та конкурентних умов ведення бізнесу, унеможливлення фіскального тиску та нівелювання податкових ризиків у діяльності сумлінних платників податків, вжиття профілактичних заходів щодо запобігання вчиненню правопорушень, належної координації роботи органів державної фіскальної служби з упередження необґрунтованого формування податкового кредиту у значних розмірах, керуючись Положенням про ДФС України, затвердженим постановою КМУ від 21 травня 2014 року №236/2014, затверджено порядок взаємодії підрозділів ДФС при комплексному відпрацюванні податкових ризиків з податку на додану вартість.

Згідно зазначеного наказу встановлено персональну відповідальність керівників територіальних органів ДФС, де на обліку перебувають платники ПДВ, які за результатами звітного періоду здійснюють ризикові операції, маніпулюють показниками податкової звітності, різко підвищили економічну активність та задіяні у схемах ухилення від оподаткування, за виявлення вигодоформуючих суб'єктів («податкових ям») та повідомлення про виявлення ймовірної схеми ухилення від оподаткування територіальних органів ДФС, на обліку в яких перебувають вигодотранспортуючі суб'єкти господарювання (транзитери) та вигодонабувачі.

Крім цього для комплексного відпрацювання суб'єктів господарювання з податковими ризиками керівник територіального органу ДФС, на обліку якого перебувають такі суб'єкти, за результатами щоденного моніторингу інформації, отриманої на виконання пп. 2.1.1, визначає осіб, відповідальних за відпрацювання кожного суб'єкта господарювання з податковими ризиками, організовує проведення необхідних заходів у порядку та терміни, визначені відповідними нормативними актами.

Оперативні підрозділи територіальних органів ДФС здійснюють щоденне опрацювання інформації про виявлені податкові ризики та провадять роботу з відпрацювання таких суб'єктів господарювання для встановлення місцезнаходження платників податку, опитування їх засновників та посадових осіб щодо причетності до створення та діяльності суб'єктів господарювання, отримання пояснень або інших підтверджуючих матеріалів у порядку та строки, визначені відповідними нормативними актами. Оперативні підрозділи територіальних органів ДФС здійснюють відпрацювання ризикових суб'єктів господарювання у відповідності до вимог наказу ДПА України від 17.05.2010 № 336.

Керівник територіального органу ДФС у разі встановлення ознак фіктивності, передбачених ст. 55 Господарського кодексу України суб'єкта господарювання на наступний робочий день (від дня встановлення ознак фіктивності) приймає рішення щодо розірвання всіх чинних договорів про визнання електронних документів.

На кожному етапі відпрацювання за наявності підстав в територіальних органах ДФС підрозділами, відповідно до їх функціональних повноважень, вживаються заходи щодо відповідності виконання умов договору про подання звітності в електронному вигляді, наявності повідомлення держреєстратора про відсутність платника за місцезнаходженням, анулювання реєстрації платника ПДВ, передачі інформації до Інформаційно-довідкового департаменту ДФС про фактичну зміну реквізитів його клієнта (платника) зазначених в посиленому сертифікаті відкритого ключа ЕЦП для наступного скасування зазначеного сертифіката відповідно до вимог чинного законодавства та умов договору про надання послуг ЕЦП.

Також згідно порядку взаємодії ДФС України та структурних підрозділів ДФС та головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДФС затвердженого наказом ДФС України від 03.08.2018 № 523 комісією ДФС здійснюється аналіз прийнятих комісіями регіонального рівня рішень про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, рішень щодо врахування або неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість.

Голова комісії регіонального рівня забезпечує надання комісії ДФС письмових пояснень та матеріалів засідання такої комісії (подані платником податку копії документів; інформація про платників податку, наявна в ДФС; дані, які містяться в базах даних ДФС), що стали підставою для прийняття комісією регіонального рівня рішень. Письмові пояснення надаються окремо головою комісії, заступником голови комісії, секретарем комісії та членами комісії. Згідно п.2.3.9 у разі встановлення за результатами відпрацювання ознак кримінального правопорушення, передача матеріалів до слідчих підрозділів здійснюється із дотриманням вимог КПК України та пп. 2.5.1 п. 2.5 Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів ДФС при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків, затверджених наказом ДФС від 31.07.2014 № 22.

Таким чином, службові особи ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях не виконали покладені на них посадові обов'язки у повному обсязі, внаслідок чого дані суб'єкти підприємницької діяльності занизили свої податкові зобов'язання з податку на додану вартість, що призвело до фактичного не надходження до бюджету України коштів в особливо великих розмірах.

Під час проведення тимчасових доступів до документів, які зберігаються у володінні ГУ ДФС у Луганській та Донецькій областей, вилучено документи у яких містяться відомості про здійснення підприємницької діяльності вище вказаними суб'єктами господарювання та здійснення відносно них адміністрування службовими особами ГУ ДФС у Луганській та Донецькій областей, як самостійно так і на виконання рішень ДФС України.

Відповідно до вимог ст. ст. 2, 38, 91 КПК України на орган досудового розслідування покладається вжиття заходів щодо швидкого, всебічного, повного та неупередженого дослідження обставин кримінального провадження, виявлення події кримінального правопорушення, осіб, які його вчинили, інших обставин, що підлягають доказуванню, і тим самим забезпечення ефективного досудового розслідування.

Під час досудового розслідування виникла необхідність у встановлені відомостей у яких відображено обставини здійснення службовими особами ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях адміністрування за дотриманням податкового законодавства під час здійснення підприємницької діяльності даними суб'єктами господарювання, відомостей про проведені та здійснені перевірки вказаних підприємств, відомостей про посадових осіб, які закріплені для здійснення нагляду за даними підприємствами, відомостей про посадових осіб, які зобов'язані здійснювати вказаний нагляд та відомостей про службові доручення та вказівки про перевірку й відпрацювання даних суб'єктів господарювання наданих вище стоячим органом, в тому числі з ДФС України та іншими територіальними органами ДФС України. Крім того, виникла необхідність у встановлені конкретних службових осіб ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях, які вносили відомості про вище вказаних суб'єктів підприємницької діяльності до підсистем ІТС «Податковий блок» та встановлення службових осіб, які здійснювали в даній підсистемі перегляд та коригування інформації відносно вказаних суб'єктів підприємницької діяльності із зазначенням часу такої операції

Так, як в інший спосіб отримати вказані відомості не можливо, виникла необхідність у проведені тимчасового доступу до документів у електронному вигляді, які зберігаються у підсистемах АІС «Податковий блок», володільцем яких є ДФС України, в яких міститься інформація відносно ТОВ «КОМФОРТ-СТРОЙ СЕРВІС» (код юридичної особи 41961181), ТОВ «АГРОТРЕЙД ЮГ» (код юридичної особи 41962726); ТОВ «СТРОНГ СЕРВІС» (код юридичної особи 42202213); ТОВ «СТАРТ-ПОСТАЧ» (код юридичної особи 42203877); ТОВ «ЗЕРНОЛЕНД ГРУПП» (код юридичної особи 41274643); ТОВ «АГРОСІЛЬГОСП ПРОГРЕС» (код юридичної особи 41274800); ТОВ «СХІД-ТОРГ» (код юридичної особи 41828624); ТОВ «ТРЕЙД СІСТЕМ» (код юридичної особи 41807651); ТОВ «АСКАНА ПЛЮС» (код юридичної особи 41808241); ТОВ «КОМП-ТОРГ» (код юридичної особи 41816907); ТОВ «АРГИАД» (код юридичної особи 41984078); ТОВ «ГРАФИУМ» (код юридичної особи 41970259); ТОВ «Хіт Торг» (код юридичної особи 42215348); ТОВ «ФІНАНС ТРЕЙД 2017» (код юридичної особи 41711006), ТОВ «Італтрейд Плюс» (ЄРДПОУ 41667738), з метою встановлення журналу перегляду користувачами ДФС України інформації з 01.01.2017 по теперішній час; журналу перегляду користувачами ДФС України результатів автоматичного співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів, з 01.01.2017 по теперішній час; усіх документів, які зберігаються в підсистемах АІС «Управління документами» в яких відображено обставини доведення до відпрацювання вказаних підприємств, матеріалів проведеного відпрацювання, листів та інших документів відносно вказаних підприємств; журналів внесення документів користувачами до підсистем володільцем, яких є ДФС України, відносно вказаних підприємств, із зазначенням логіну користувача (з розшифруванням повних анкетних даних службових осіб), дати та часу внесення документів та або інформації, ІР-адресів із яких вносилися дані відомості.

Підставами вважати, що вище вказані документи у електронному вигляді перебувають у володінні ДФС України, є копії вилучених документів з ГУ ДФС у Луганській та Донецькій областях, з даних підсистем, під час проведення тимчасових доступів, відносно вище вказаних підприємств.

Відомості, які містяться у документах, в тому числі електронних, самі по собі та в сукупності з іншими речами і документами за своїм змістом можуть бути використані, як докази події кримінального правопорушення, та інших обставин, що підлягають доказуванню під час досудового розслідування.

З урахуванням викладеного, а також того, що у ході досудового розслідування кримінального правопорушення іншим способом отримати необхідні відомості не виявляється можливим, потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права та інтереси володільця документів, за якого їх зміст буде розкритий стороні обвинувачення з метою використання в доказуванні.

Відповідно до ч. 1 ст. 159 КК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 162 КПК України, конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю, відноситься до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах. Слідчий, за погодженням з прокурором, має право звернутися до слідчого судді з клопотанням про тимчасовий доступ до вищевказаних речей і документів, та у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, вилучити їх (провести їх виїмку).

Відповідно до п.5 ч.1 ст.162 КПК України, інформація, зазначена в клопотанні, відноситься до відомостей, що становить банківську таємницю, тобто до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю.

Згідно зі ст. 60 Закону України Про банки та банківську діяльність, інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відомою банку у процесі обслуговування клієнта та взаємовідносин з ним чи третім особам при наданні послуг банку, є банківською таємницею, та може бути розкрита на підставі судового рішення.

Враховуючи, що в матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вищевказані речі та документи містять відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, підлягають аналізу і дослідженню та мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та їх неможливо отримати іншим шляхом, крім вилучення у Державної фіскальної служби України, у розпорядженні яких знаходяться вказані відомості та документи, вислухавши пояснення слідчого, перевіривши матеріали кримінального провадження, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню.

З огляду на наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення інформації, розглянути це клопотання слід без виклику представників ДФС України у володінні яких знаходиться інформація.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст.159-166 КПК України,

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого Другого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань Коваль І.А., яке погоджено з прокурором Гунько О.Б. про тимчасовий доступ до документів - задовольнити.

Зобов'язати службових осіб Державної фіскальної служби України (за адресою: 04053, м. Київ, Львівська площа, 8, тел. 044-247-8155, 044-590-2743) надати слідчим Другого слідчого відділу ТУ ДБР, розташованого у місті Краматорську Петровій Юлії Володимирівні, Ковалю Ігорю Анатолійовичу, Симоненко Альоні Юріївні, іншим слідчим за постановою про проведення слідчих дій на іншій території, чи співробітникам оперативних підрозділів за дорученням слідчого тимчасовий доступ до документів у електронному вигляді, які знаходяться у відповідних інформаційних системах, та містять інформацію відносно ТОВ «КОМФОРТ-СТРОЙ СЕРВІС» (код юридичної особи 41961181), ТОВ «АГРОТРЕЙД ЮГ» (код юридичної особи 41962726); ТОВ «СТРОНГ СЕРВІС» (код юридичної особи 42202213); ТОВ «СТАРТ-ПОСТАЧ» (код юридичної особи 42203877); ТОВ «ЗЕРНОЛЕНД ГРУПП» (код юридичної особи 41274643); ТОВ «АГРОСІЛЬГОСП ПРОГРЕС» (код юридичної особи 41274800); ТОВ «СХІД-ТОРГ» (код юридичної особи 41828624); ТОВ «ТРЕЙД СІСТЕМ» (код юридичної особи 41807651); ТОВ «АСКАНА ПЛЮС» (код юридичної особи 41808241); ТОВ «КОМП-ТОРГ» (код юридичної особи 41816907); ТОВ «АРГИАД» (код юридичної особи 41984078); ТОВ «ГРАФИУМ» (код юридичної особи 41970259); ТОВ «Хіт Торг» (код юридичної особи 42215348); ТОВ «ФІНАНС ТРЕЙД 2017» (код юридичної особи 41711006), ТОВ «Італтрейд Плюс» (ЄРДПОУ 41667738), з 01.01.2017 по дату винесення ухвали, з можливістю вилучення копій документів, у тому числі в електронному вигляді, а саме:

-усіх документів у електронному вигляді, які зберігаються в підсистемах АІС «Управління документами» чи інших підсистемах (у тому числі листів, службових записок, висновків, рапортів та інших документів листування між структурними підрозділами ДФС України, інші зібрані матеріали та результати відповідних відпрацювань; актів, довідок, аналітичних досліджень чи інших матеріалів та податкової інформації щодо проведення відносно даних підприємств камеральних, документальних, фактичних перевірок, зустрічних звірок, аналітичних досліджень, висновків щодо встановлених порушень, донарахованих та сплачених сум, результати їх оскарження, інформацію про передачу їх до правоохоронних органів; листів, якими направлялись до центрального або територіальних органів ДФС України акти, довідки, податкову інформацію стосовно зазначених платників податків; документів зібраних під час проведення відпрацювання даних підприємств, у тому числі запити на підприємства та їх відповіді (у разі наявності документів фінансово-господарської діяльності платника), матеріали зібрані оперативним управлінням (щодо встановлення місцезнаходження підприємства, опитування посадових осіб та засновників, тощо), складені податкові інформації, листи направлення податкових інформацій до інших ГУ ДФС; наказів, розпоряджень, протоколів нарад, листів та інших документів органів ДФС України вищого рівня, якими доводились до відпрацювання дані підприємства; листів (запитів), які направлялись на адресу даних підприємств та відповідей на них, податкові повідомлення-рішення, податкові вимоги, сплата донарахованих податкових (грошових) зобов'язань чи їх оскарження та поштові повідомлення про вручення або не вручення їх; інших);

-журналів та/або реєстру про внесення користувачами ДФС України документів та/або інформації, чи її коригування, видалення, заміна до інформаційних підсистем АІС «Управління документами» чи інших підсистем, належних ДФС України, з 01.01.2017 по дату винесення ухвали, відносно вказаних підприємств, із зазначенням логіну користувача (з розшифруванням повних анкетних даних службових осіб), дати та часу внесення документів та/або інформації, ІР-адресів із яких вносилися дані відомості;

-журналів та/або реєстру про перегляд користувачами ДФС України інформації в АІС «Податковий блок» чи інших підсистем, з 01.01.2017 по дату винесення ухвали, належних ДФС України, відносно вказаних підприємств, із зазначенням логіну користувача (з розшифруванням повних анкетних даних службових осіб), дати та часу внесення документів та/або інформації, ІР-адресів із яких вносилися дані відомості;

журналів та/або реєстру про перегляд користувачами ДФС України інформації в АІС «Податковий блок» чи інших підсистем, з 01.01.2017 по дату винесення ухвали, належних ДФС України, щодо результатів автоматичного співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів, відносно вказаних підприємств, із зазначенням логіну користувача (з розшифруванням повних анкетних даних службових осіб), дати та часу внесення документів та/або інформації, ІР-адресів із яких вносилися дані відомості

Строк дії ухвали встановити до 14.04.2019 року.

Роз'яснити, що згідно ст. 166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя А. В. Бакуменко