Рішення № 80629165, 20.03.2019, Окружний адміністративний суд міста Києва

Дата ухвалення
20.03.2019
Номер справи
640/20992/18
Номер документу
80629165
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Київ

20 березня 2019 року № 640/20992/18

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Арсірія Р.О., розглянув за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) адміністративну справу

за позовом ОСОБА_1доГоловного управління Пенсійного фонду України в м. Києвіпро визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити певні дії, Суд прийняв до уваги наступне

ОСОБА_1 (надалі - позивач) звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві (надалі - відповідач), в якому просить суд:

- визнати протиправним рішення Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві про відмову в проведенні перерахунку раніше призначеної ОСОБА_1 пенсії за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», викладене у листі №104350/02;

- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1, з урахуванням сум інших виплат (матеріальної допомоги на оздоровлення, одноразової грошової допомоги при звільненні, разових премій та компенсації за невикористану відпустку), які зазначені в довідці Національної академії внутрішніх справ від 11.12.2017 р. № 958 про доходи і відрахування з 13 жовтня по 31 жовтня 2017 року, в грошовому атестаті Головного управління Національної поліції у місті Києві від 06.02.2018 р. № 17 та довідках Головного управління Національної поліції у місті Києві про доходи та відрахування розрахункових листів за період з 01.01.2016 р. по 12.05.2017 р., з 01.11.2017 р. по 31.12.2017 р. та з 01.01.2018 р. по 31.01.2018 р., на які нараховано страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, починаючи з 01.01.2018 р.

Позивач обґрунтовує свої вимоги тим, що при обчисленні пенсії до грошового забезпечення не ввійшли:

- матеріальна допомога на оздоровлення за 2016 та 2017 роки;

- разові премії за 2017 рік;

- компенсація за невикористану в 2017 році відпустку;

- одноразова грошова допомога при звільненні.

З метою врахуванням названих сум, позивач звернувся до Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві з відповідною заявою, за результатами розгляду якої в проведенні перерахунку пенсії йому відмовлено.

Позивач вважає вказане рішення таким, що не відповідає положенням законів України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» та «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 14.12.2018 відкрито провадження у справі у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні), встановлено відповідачу строк для надання відзиву.

22 січня 2019 року відповідачем подано відзив на позов, в якому Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві заперечувало проти його задоволення. Зазначило, що органи Пенсійного фонду України з 01.01.2007 року виконують функції з призначення і виплати пенсій особам, зазначеним у статті 12 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», тобто функція визначення розміру грошового забезпечення чи окремих його складових для обчислення пенсій виходить за межі їх компетенції.

При встановлені розміру пенсійної виплати особам, які мають право на пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», органи Пенсійного фонду України керуються ч. 3 ст. 43 названого Закону та п. 7 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 р. № 393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейським та членам їхніх сімей». Зазначеними нормами, на переконання відповідача, закріплено, що при обрахуванні пенсії враховуються лише ті додаткові види грошового забезпечення, які носять щомісячний (постійний) характер та ті, які перераховані в названих положеннях закону та постанови.

Також відповідач зауважив, що подана позивачем довідка ГУ НП у м. Києві не відповідає формі та видана не у встановленому законодавством порядку для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб».

Крім того, Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві наголошувало на тому, що строк звернення із заявленими у позові вимогами закінчився, а тому просило суд розглянути питання про залишення позову без розгляду.

29 січня 2019 року позивач подав відповідь на відзив, в якому, з посиланням на положення нормативно-правових актів, наголошував на тому, що матеріальна допомога на оздоровлення, премія, грошова компенсація за невикористані дні відпустки, а також одноразова грошова допомога при звільненні є одноразовими додатковими видами грошового забезпечення, які відносяться до складу грошового забезпечення військовослужбовців та повинні бути враховані при визначенні розміру грошового забезпечення для призначення пенсії.

Виходячи з положень п. 2 ч. 1 ст. 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд дійшов до висновку про можливість розгляду даної адміністративної справи у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) за наявними у ній матеріалами.

Розглянувши подані сторонами документи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов та відзив на нього, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне.

ОСОБА_1 звернувся до Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві з заявою про перерахунок пенсії у зв'язку із тим, що при нарахуванні його пенсії не було включено: матеріальну допомогу на оздоровлення за 2016 та 2017 роки; разову премію за 2017 рік; компенсацію за невикористану в 2017 році відпустку; одноразову грошову допомогу при звільненні.

Листом №104350/02 Головного управлінням Пенсійного фонду України в місті Києві позивачу було відмовлено у проведенні перерахунку із посиланням на те, що для проведення перерахунку пенсії згідно заяви з урахуванням сум матеріальної допомоги на оздоровлення, грошової компенсації за невикористану відпустку, грошової допомоги при звільнені та індексації немає законних підстав.

29.12.2017 наказом Головного управління Національної поліції у м. Києві №1520 о/с ОСОБА_1 було звільнено зі служби в поліції через хворобу.

Статтею 102 Закону України від 02.07.2015 580-VIII «Про національну поліцію» закріплено, що пенсійне забезпечення поліцейських та виплата одноразової грошової допомоги після звільнення їх зі служби в поліції здійснюються в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Відповідно до положень ч. 3 ст. 43 Закону України від 09.04.1992 №2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі Закон №2262-ХІІ), пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

З довідки від 11.12.2017 №958 Національної академії внутрішніх справ про доходи та відрахування за 2017 рік, довідок Головного управління Національної поліції у місті Києві про доходи та відрахування розрахункових листів за період з 01.01.2016 по 12.05.2017, з 01.11.2017 по 31.12.2017 та з 01.01.2018 по 31.01.2018, грошового атестату Головного управління Національної поліції у м. Києві від 06.02.2018 №17 вбачається, що окрім грошового забезпечення, з якого було призначено пенсію позивачу, до складу грошового забезпечення, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, включаються наступні види доходів: матеріальна допомога на оздоровлення, премія, грошова компенсація за невикористані дні відпустки, одноразова грошова допомога при звільненні.

Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.

Згідно ст.63 Закону №2262-ХІІ перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей у зв'язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.

Згідно з п. 7 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 № 393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейським та членам їхніх сімей» (далі постанова №393) пенсії обчислюються з таких видів грошового забезпечення: відповідних окладів за посадою, військовим (спеціальним) званням (для осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту щомісячної надбавки за спеціальне звання) та відсоткової надбавки за вислугу років у розмірах, установлених за останньою штатною посадою, займаною перед звільненням; щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії. Розмір додаткових видів грошового забезпечення та премії визначається за 24 останні календарні місяці служби підряд перед звільненням.

Основні засади державної політики у сфері соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей визначені Законом України від 20.12.1991 №2011-ХІІ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (далі Закон №2011-ХІІ).

Військовослужбовцям у зв'язку з особливим характером військової служби, яка пов'язана із захистом Вітчизни, надаються визначені законом пільги, гарантії та компенсації.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону №2011-ХІІ, держава гарантує військовослужбовцям достатнє матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам-військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів.

Положеннями ч. 2 вказаної статті визначено, що до складу грошового забезпечення входять: посадовий оклад, оклад - за військовим званням, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки; доплати; винагороди, які мають постійний характер, премія); одноразові додаткові види грошового забезпечення.

Грошове забезпечення визначається залежно від посади, військового звання, тривалості, інтенсивності та умов військової служби, кваліфікації, наукового ступеня і вченого звання військовослужбовця.

З метою сприяння упорядкуванню та впровадженню єдиних норм і стандартів грошового забезпечення, підвищенню стимулюючої ролі посадового окладу в системі грошового забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу, була прийнята постанова Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» №1294 від 07.11.2007 (в подальшому - постанова №1294), якою з 01.01.2008 встановлені нові розміри посадових окладів та надано право керівникам державних органів у межах асигнувань, що виділяються на їх утримання, установлювати доплати, надбавки, премії і визначено, що виплата грошового забезпечення військовослужбовцям, особам рядового в начальницького складу здійснюється в порядку, що затверджується, зокрема Міністерством внутрішніх справ України.

Пунктом 1 вказаної постанови встановлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Так само, пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.2015 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» (далі постанова №988) передбачено, що грошове забезпечення поліцейських складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Підпунктом 3 пункту 4 названої постанови закріплено надавати поліцейським матеріальну допомогу для оздоровлення в розмірі посадового окладу.

Так само, підпунктом 2 пункту 4 постанови № 988 передбачено здійснення преміювання поліцейських відповідно до їх особистого внеску в загальний результат служби.

Законом України від 23.12.2015 №900-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» статтю 63 Закону №2262-ХІІ доповнено частиною 3, якою закріплено, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

Частиною 1 статті 101 Закону №2011-ХІІ також гарантовано право військовослужбовців, крім військовослужбовців строкової служби, на щорічну основну відпустку із збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

Умови, розмір та порядок виплати військовослужбовцям допомоги визначені постановами №1294, №988 та Порядком та умовами виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та курсантам вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання, затвердженим наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06.04.2016 №260, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29.04.2016 за №669/2879 (далі Порядок). Так, розмір матеріальної допомоги для оздоровлення визначається виходячи з посадового окладу (підпунктом 3 пункт 5 постанови №1294, пункт 13 розділу ІІ Порядку).

Абзацем 3 частини 14 статті 101 Закону №2011-ХІІ закріплено, що у рік звільнення зазначених в абзацах першому та другому цього пункту військовослужбовців зі служби у разі невикористання ними щорічної основної або додаткової відпустки їм виплачується грошова компенсація за всі невикористані дні щорічної основної відпустки, а також дні додаткової відпустки, у тому числі військовослужбовцям-жінкам, які мають дітей.

Одноразова грошова допомога при звільненні передбачена статтею 15 Закону України №2011-ХІІ.

Стаття 41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» визначає загальний принцип щодо грошових доходів застрахованої особи, які враховується в заробітну плату (дохід) для обчислення пенсії.

Зокрема, до такого доходу (заробітної плати ) враховуються: суми виплат, отриманих застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим Законом були фактично нараховані (обчислені) та виплачені страхові внески; суми виплат, отриманих застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

При цьому законодавець не розмежовує грошовий дохід на види (заробітна плата, основне грошове забезпечення чи додаткове, щомісячне або одноразове) та не виокремлює застрахованих осіб на категорії (військовослужбовців чи державних службовців та інших).

Отже, матеріальна допомога на оздоровлення, премія, грошова компенсація за невикористані дні відпустки, а також одноразова грошова допомога при звільненні, з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, відносяться до складу грошового забезпечення військовослужбовців, з розміру якого обчислюється пенсія.

Таким чином, матеріальна допомога на оздоровлення, премія, грошова компенсація за невикористані дні відпустки, а також одноразова грошова допомога при звільненні є одноразовими додатковими видами грошового забезпечення, які відповідно до довідок про доходи і відрахування ОСОБА_1 та з яких було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, належать до складу грошового забезпечення військовослужбовців.

Такий висновок узгоджується з судовою практикою судів апеляційної інстанції, зокрема, Київського апеляційного адміністративного суду - ухвала від 27.07.2017 по справі №761/33597/16, постанова від 28.03.2017 по справі №760/21331/16-а, ухвала від 21.09.2016 по справі №761/17187/16-а.

Аналогічна правова позиція викладена в постановах Верховного Суду України від 10.03.2015 (справа №21-70а15) та від 20.10.2015 (справа №21-2942а15), у постановах Верховного Суду від 20.02.2018 (справа №335/2071/15-а та справа №346/2949/17), від 22.03.2018 (справа №604/319/17).

В силу п. 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45, перерахунок раніше призначених згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсій проводиться в разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премій у розмірах, установлених законодавством.

Подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» врегульовані положеннями відповідного Порядку, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30.01.2007 №3-1, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 15.02.2007 за №135/13402.

Пунктом 23 названого Порядку закріплено, що перерахунок раніше призначених пенсій проводиться органами, що призначають пенсії, в порядку, установленому статтею 63 Закону. Пенсіонери подають органам, що призначають пенсії, додаткові документи, які дають право на підвищення пенсії.

З огляду на викладене, суд не приймає до уваги посилання відповідача на пункти 1 та 12 названого Порядку, оскільки предметом оскарження до суду виступає рішення відповідача про відмову в проведенні перерахунку раніше призначеної пенсії, який, згідно з наведеним пунктом 23 Порядку, проводиться на підставі поданих пенсіонером документів.

Так само безпідставним є посилання відповідача на пропуск позивачем строку звернення до суду з відповідним позовом.

Ч. 2 ст. 122 Кодексу адміністративного судочинства України закріплено, що для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

Як вбачається зі змісту позовної заяви підставою для звернення до суду з позовом стало отримання позивачем рішення Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві про відмову в проведенні перерахунку раніше призначеної ОСОБА_1 пенсії за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», викладене у листі №104350/02.

Отже, підставою для звернення до суду з позовом було саме отримання названого рішення про відмову в проведенні перерахунку пенсії, а не нарахування пенсії, як зазначає відповідач.

Таким чином, підстави для залишення позову без розгляду, зокрема, передбачені ч. 4 ст. 123 Кодексу адміністративного судочинства України, відсутні.

Відповідно до ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Суд при вирішенні справи керується принципами верховенства права, законності, рівності усіх учасників адміністративного процесу перед законом і судом, змагальності сторін, диспозитивності та офіційного з'ясування всіх обставин, гласності і відкритості адміністративного процесу.

З урахуванням вказаного, суд приходить до висновку, що позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають задоволенню, так як обґрунтовані та доведені.

В пункті 42 рішення «Бендерський проти України» від 15.11.2007 Європейський суд з прав людини зазначив, що відповідно до практики, яка відображає принцип належного здійснення правосуддя, судові рішення мають в достатній мірі висвітлювати мотиви, на яких вони базуються.

Відповідно до прецедентного права Суду, рішення судів і трибуналів повинні бути належним чином мотивовані. Ступінь цього обов'язку може варіюватися залежно від характеру рішення, що повинно бути визначено у світлі конкретних обставин справи (справа «Гарсія Руїз проти Іспанії» § 26).

Конвенція не гарантує захист теоретичних та ілюзорних прав, гарантує захист прав конкретних та ефективних (рішення «Артіко проти Італії» від 13.05.1980 р.).

Згідно зі ст. 242 Кодексу адміністративного судочинства України, рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами. Судове рішення має відповідати завданню адміністративного судочинства, визначеному цим Кодексом.

Частиною 1, 7 ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа. Розмір витрат, які сторона сплатила або має сплатити у зв'язку з розглядом справи, встановлюється судом на підставі поданих сторонами доказів (договорів, рахунків тощо).

Оскільки даний позов сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, підлягає задоволенню повністю, а згідно наявної у матеріалах справи квитанції №23 від 11.12.2018, позивачем за його подання сплачено судовий збір у розмірі 704,80 грн, то вказана сума підлягає поверненню позивачу за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень.

Керуючись статтями 2, 77, 159, 243-245, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити.

Визнати протиправною відмову Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві у проведенні перерахунку раніше призначеної ОСОБА_1 пенсії за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», з урахуванням всіх видів грошового забезпечення, з яких було сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а саме: матеріальної допомоги на оздоровлення, одноразової грошової допомоги при звільненні, разових премій та компенсації за невикористану відпустку.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві здійснити перерахунок та виплату раніше призначеної пенсії за вислугу років ОСОБА_1, РНОКПП НОМЕР_1, з урахуванням всіх видів грошового забезпечення, з яких було сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а саме: матеріальної допомоги на оздоровлення, одноразової грошової допомоги при звільненні, разової премію та компенсації за невикористану відпустку, які зазначені в довідці Національної академії внутрішніх справ від 11.12.2017 № 958 про доходи і відрахування з 13 жовтня по 31 жовтня 2017 року, в грошовому атестаті Головного управління Національної поліції у м. Києві від 06.02.2018 № 17 та довідках Головного управління Національної поліції у місті Києві про доходи та відрахування розрахункових листів за період з 01.01.2016 по 12.05.2017, з 01.11.2017 по 31.12.2017 та з 01.01.2018 по 31.01.2018, починаючи з 01 січня 2018 року.

Стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві (адреса: 04053, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16; код ЄДРПОУ: 42098368) за рахунок бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1; РНОКПП: НОМЕР_1) судові витрати зі сплати судового збору у розмірі 704,80 грн. (сімсот чотири гривні вісімдесят копійок).

Рішення набирає законної сили відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 293, 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 розділу VII «Перехідні положення» Кодексу адміністративного судочинства України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Суддя Р.О. Арсірій