
Справа № 629/807/19
Номер провадження 3/629/178/19
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13.03.2019 року м. Лозова
Лозівський міськрайонний суд Харківської області у складі: головуючого судді -Мицик С.А., при секретарі судового засідання - Заводяній О.Ю., за участю прокурора - Гребенюка В.Є., особи яка притягається до адміністративної відповідальності- Шульги В.К., захисника- Здєльника С.І., розглянувши матеріали адміністративних справ, які надійшли з Департаменту захисту економіки Управління захисту економіки в Харківській області Національної поліції України відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Лозова Харківської області, громадянки України, зареєстрованої та мешкаючої за адресою: АДРЕСА_1 депутата Лозівської районної ради Харківської області, у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1, будучи депутатом Лозівської районної ради Харківської області, яка, згідно з підпунктом «б» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією:
1)05 липня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 720 гривень 66 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 15.07.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 97 від 09.02.2019 року;
2)05 липня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 717 гривень 55 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 15.07.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 98 від 09.02.2019 року;
3)23 червня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 716 гривень 50 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 03.07.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 99 від 09.02.2019 року;
4)18 квітня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 149 571 гривень 16 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 28.04.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 100 від 09.02.2019 року;
5)18 квітня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 109 143 гривень 52 копійки, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 28.04.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 101 від 09.02.2019 року;
6)14 квітня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 718 гривень 16 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 24.04.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 102 від 09.02.2019 року;
7)14 квітня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 718 гривень 90 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 24.04.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 103 від 09.02.2019 року;
8)04 квітня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 718 гривень 31 копійка, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 14.04.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 104 від 09.02.2019 року;
9)04 квітня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 719 гривень 91 копійка, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 14.04.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 105 від 09.02.2019 року;
10)28 березня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 718 гривень 05 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 07.04.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 106 від 09.02.2019 року;
11)24 березня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 718 гривень 05 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 03.04.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 107 від 09.02.2019 року;
12)24 березня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 720 гривень 37 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 03.04.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 108 від 09.02.2019 року;
13)24 березня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 717 гривень 46 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 03.04.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 109 від 09.02.2019 року;
14)14 березня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 718 гривень 90 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 24.03.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 110 від 09.02.2019 року;
15)10 березня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 721 гривень 34 копійки, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 20.03.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 111 від 09.02.2019 року;
16)10 березня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 719 гривень 65 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 20.03.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 112 від 09.02.2019 року;
17)09 березня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 718 гривень 05 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 19.03.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 113 від 09.02.2019 року;
18)09 березня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 720 гривень 24 копійки, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 19.03.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 114 від 09.02.2019 року;
19)28 лютого 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 718 гривень 90 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 10.03.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 115 від 09.02.2019 року;
20)28 лютого 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 708 гривень 12 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 10.03.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 116 від 09.02.2019 року;
21)28 лютого 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 721 гривень 34 копійки, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 10.03.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 117 від 09.02.2019 року;
22)24 березня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 719 гривень 65 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 03.04.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 118 від 09.02.2019 року;
23)24 березня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 719 гривень 48 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 03.04.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 119 від 09.02.2019 року;
24)07 липня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 719 гривень 06 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 17.07.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 120 від 09.02.2019 року;
25)07 липня 2017 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 258 719 гривень 06 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 17.07.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 121 від 09.02.2019 року;
26)12 жовтня 2018 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 119 291 гривень 00 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2018р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 22.10.2018 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 122 від 09.02.2019 року;
27)06 лютого 2018 року набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 124 700 гривень 00 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2018р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 16.02.2018 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 123 від 09.02.2019 року;
28)01 червня 2017 року за спадковим договором набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 92 836 гривень 50 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 11.06.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 124 від 09.02.2019 року;
29)14 листопада 2017 року за спадковим договором набула право власності на земельну ділянку, вартість якої складає 172 632 гривні 00 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2017р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1600 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 24.11.2017 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 125 від 09.02.2019 року;
30)22 червня 2018 року набула право власності(підстава-свідоцтво про право на спадщину) на земельну ділянку, вартість якої складає 122 012 гривні 00 копійок, що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року(станом на 01.01.2018р. прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 1762 гривень), та в порушення вимог ч.2 ст.52 ЗУ «Про запобігання корупції», не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 02.07.2018 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 КУпАП, що зафіксовано в протоколі про адміністративне правопорушення № 126 від 09.02.2019 року.
В судовому засіданні особа, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 та її захисник заявили клопотання про об'єднання в одне провадження справ про адміністративні правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч.2 ст. 172-6 КУпАП згідно ст. 36 КУпАП та прийняти за результатом їх розгляду одне рішення в межах санкції ч.2 ст. 172-6 КУпАП.
Відповідно до ст. 36 ч.2 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.
Згідно змісту наведеної норми та з урахуванням думки учасників судового провадження, суд вважає за необхідне розглянути в одному провадженні справи про адміністративні правопорушення за протоколами про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією № 97 від 09.02.2019р. №98 від 09.02.2019 року, № 99 від 09.02.2019 року, №100 від 09.02.219 року, №101 від 09.02.2019 року, №102 від 09.02.2019 року, №103 від 09.02.2019 року, №104 від 09.02.2019 року, № 105 від 09.02.2019 року, № 106 від 09.02.2019 року, №107 від 09.02.2019 року, № 108 від 09.02.2019 року, № 109 від 09.02.2019 року, №110 від 09.02.2019 року, № 111 від 09.02.2019 року, № 112 від 09.02.2019 року, №113 від 09.02.2019 року, № 114 від 09.02.2019 року, №115 від 09.02.2019 року, № 116 від 09.02.2019 року, №117 від 09.02.2019 року, №118 від 09.02.2019 року, №119 від 09.02.2019 року, № 120 від 09.02.2019 року, №121 від 09.02.2019 року, №122 від 09.02.2019 року, №123 від 09.02.2019 року, №124 від 09.02.2019 року, № 125 від 09.02.2019 року, № 126 від 09.02.2019 року відносно ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненні інкримінованих їй адміністративних правопорушеннях визнала, щиро розкаялась, пояснила, що повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк не подала не навмисно, а у зв'язку зі складнощами під час оформлення повідомлення на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, збоями у роботі інтернет зв'язку та її відволіканням на проведення посівних робіт та робіт зі збирання врожаю у сезоні 2017-2018 рр.
Прокурор у судовому засіданні зазначив, що протоколи складені з дотриманням вимог КУпАП, важав доведеним скоєння ОСОБА_1 адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, посилаючись на обставини викладені в протоколах про адміністративні правопорушення,у зв`язку з чим остання підлягає притягненню до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, пов`язаних з корупцією у виді штрафу в межах санкції, передбаченої ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Частиною 2 ст. 172-6 КУпАП передбачена відповідальність за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про про суттєві зміни у майновому стані.
Вислухавши пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності та її захисника, думку прокурора, дослідивши матеріали адміністративних справ, суд дійшов висновку про повну доведеність вини ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 172-6 КУпАП, яка підтверджується даними: протоколів про адміністративне правопорушення №97 від 09.02.2019 року, №98 від 09.02.2019 року, № 99 від 09.02.2019 року, №100 від 09.02.219 року, №101 від 09.02.2019 року, №102 від 09.02.2019 року, №103 від 09.02.2019 року, №104 від 09.02.2019 року, № 105 від 09.02.2019 року, № 106 від 09.02.2019 року, №107 від 09.02.2019 року, № 108 від 09.02.2019 року, № 109 від 09.02.2019 року, №110 від 09.02.2019 року, № 111 від 09.02.2019 року, № 112 від 09.02.2019 року, №113 від 09.02.2019 року, № 114 від 09.02.2019 року, №115 від 09.02.2019 року, № 116 від 09.02.2019 року, №117 від 09.02.2019 року, №118 від 09.02.2019 року, №119 від 09.02.2019 року, № 120 від 09.02.2019 року, №121 від 09.02.2019 року, №122 від 09.02.2019 року, №123 від 09.02.2019 року, №124 від 09.02.2019 року, № 125 від 09.02.2019 року, № 126 від 09.02.2019 року; копій:
-витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
-витягу з Єдиного державного реєстру декларацій;
-списку депутатів Лозівської районної ради Харківської області;
-запиту про надання відомостей;
-інформації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.
Завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і обєктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності, що відповідає приписам ст. 245 КУпАП.
Адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самою особою, що притягується до адміністративної відповідальності, так і іншими особами (ст. 23 КУпАП).
З урахуванням обставин вчинення адміністративних правопорушень, особи правопорушника, її відношення до скоєного, яке полягає у визнанні вини та щиросердному розкаянні,відсутність відомостей, про те, що вона раніше притягувалась до адміністративної відповідальності,суд вважає за необхідне притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.176-2 КУпАП і на підставі ч. 2 ст. 36 КУпАП, визначити остаточне адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400,00 (три тисячі чотириста) гривень.
Окрім цього, з ОСОБА_1 на користь держави, відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» підлягає стягненню судовий збір у розмірі 384,20 грн.
Керуючись ст. ст. 23, 33, 36, 172-6, 251, 283-284 КУпАП, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Об'єднати справи про адміністративні правопорушення № 629/807/19; № 629/808/19; № 629/809/19; № 629/810/19; № 629/811/19; № 629/812/19; № 629/813/19; № 629/814/19; № 629/815/19; № 629/816/19; № 629/817/19; № 629/818/19; № 629/819/19; № 629/820/19; № 629/821/19; № 629/822/19; № 629/823/19; № 629/824/19; № 629/825/19; № 629/826/19; № 629/827/19; № 629/828/19; № 629/829/19; № 629/831/19; № 629/832/19; № 629/833/19; № 629/834/19; № 629/835/19; № 629/836/19; № 629/837/19-в одне провадження, якому присвоїти єдиний номер 629/807/19.
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, і.п.н. НОМЕР_1, визнати винною у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 172-6 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 3400,00 (три тисячі чотириста) гривень. Отримувач коштів: ЛозівськеУК/мЛозова/21081100, р/р 31115106020015, код ЄДРПОУ 38053090, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), МФО 899998, код класифікації доходів бюджету: 21081100.
Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, і.п.н. НОМЕР_1, судовий збір на користь держави у розмірі 384 (триста вісімдесят чотири) грн. 20 коп. (отримувач ГУК у м. Києві/м. Київ/22030106, код отримувача (ЄДРПОУ) 37993783, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код банку (МФО) 899998, рахунок № 31211256026001, код класифікації доходів бюджету22030106).
Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного суду протягом 10 (десяти) днів з дня її винесення через Лозівський міськрайонний суд Харківської області.
Суддя С.А. Мицик