Рішення № 79837306, 15.02.2019, Одеський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
15.02.2019
Номер справи
420/6731/18
Номер документу
79837306
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 420/6731/18

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 лютого 2019 року Одеський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Радчука А.А.

розглянувши в порядку письмового провадження в приміщенні Одеського окружного адміністративного суду справу за позовом ОСОБА_1 (65058, АДРЕСА_1, РНОКПП НОМЕР_1) до Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі (65121, м. Одеса, вул. Ільфа і Петрова, 4а, код ЄДРПОУ 41248812) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов’язання вчинити дії, -

В С Т А Н О В И В:

До Одеського окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 з позовом до Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі, в якому просив:

визнати протиправним та скасувати рішення Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі №3913 від 03 жовтня 2018 року;

зобов’язати Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м.Одесі призначити ОСОБА_1 пенсію з 01.08.2018 року відповідно до ст.37 Закону України «Про державну службу» №37232 XII від 16.12.1993 року.

В обґрунтування позовних вимог Позивач зазначив, що він звернувся до Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі із заявою, у якій просив призначити йому пенсію державного службовця відповідно до ЗУ «Про державну службу». 03 жовтня 2018 року управлінням було прийнято рішення №3913 про відмову у призначенні пенсії у зв’язку з відсутністю необхідного стажу. Відповідно до змісту оскаржуваного рішення, підставою для відмови ОСОБА_1 у призначенні пенсії стало те. що до стажу державного службовця не зараховано період роботи в Тарутинському районному агропромисловому об'єднанні з 02.01.1986 по 14.08.1991 рр. оскільки відсутнє підтвердження реорганізації об'єднання в районне управління сільського господарства, а займана посада головного агронома по кваліфікаційному рівню не відповідає вимогам посад спеціалістів або керівних працівників. На думку відповідача, стаж державної служби позивача складає - 17 років 8 місяців 14 днів, загальний стаж - 40 років 5 місяців 26 днів.

Позивач зазначає, що до стажу державної служби зараховуються періоди роботи агропромислових об'єднаннях та інших формуваннях, які були реорганізовані в районні управління сільського господарства.

Позивач також зазначає, що з його трудової книжки вбачається, що у період з 02.01.1986 по 14.08.1991 рр. позивач працював на посаді головного агронома у Тарутинському районному агропромисловому об’єднанні. Згідно архівної довідки Тарутинської РДА від 25.05.2018 №01/01-12/860. агропромислове об’єднання - це орган державного управління промисловим комплексом району, який здійснював свою діяльність під керівництвом виконкому районної ради народних депутатів. В 1999 році було утворено Управління агропромислового комплексу, в 2001 році на базі ліквідованого управління агропромислового комплексу райдержадміністрації було утворено Управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрації, в 2005 році на базі ліквідованого управління сільського господарства і продовольства було утворено Управління агропромислового розвитку. Всі вищевказані управління є правонаступниками ліквідованих управлінь та структурними підрозділами райдержадміністрації. Як вбачається із довідки про заробітну плату № К-2693-взп-03 від 19.07.2018р., що була надана Одеською обласною державною адміністрацією, під час роботи в обладміністрації позивачу нараховувалась надбавка за вислугу років - за стаж державної служби 29 років 8 місяців 28 днів.

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області було проведено перевірку достовірності вказаної довідки про заробітну плату, про що складено Акт № 9639 від 07.09.2018 року. Згідно вказаного акту, під час перевірки було встановлено, що дані довідки № К- 2693-взп-03 від 19.07.2018р. відповідають первинним документам. Таким чином, контролюючим органом - Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області, якому підпорядковується відповідач, було підтверджено, що стаж державної служби позивача становить понад 29 років.

За таких обставин позивач вважає, що до стажу державної служби підлягає зарахуванню період роботи позивача на посаді головного агронома Тарутинського районного агропромислового об’єднання з 02.01.1986 по 14.08.1991 року, у зв’язку з чим позивач звернувся до суду з даним позовом.

Ухвалою судді від 18.01.2019 року відкрито провадження по справі та призначено справу до розгляду у відповідності до положень ч. 1 ст. 263 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України) за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Відповідно до ч.ч. 2, 3 ст. 263 КАС України, справи, визначені частиною першою цієї статті, суд розглядає у строк не більше тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі. У справах, визначених частиною першою цієї статті, заявами по суті справи є позов та відзив.

04.02.2019 року до суду надійшов відзив, в якому відповідач у задоволенні позову просить відмовити у повному обсязі з тих підстав, що віднесення існуючих посад державних службовців, не перелічених статті 25 Закону України «Про державну службу», а також віднесення до відповідної категорії нових посад державних службовців проводиться Кабінетом Міністрів України за погодженням з відповідним державним органом. До стажу державного службовця Позивача не враховано період роботи у Татуринському районному агропромисловому об'єднанні з 02.01.1986 по 14.08.1991 року оскільки відсутнє підтвердження реорганізації об'єднання в районне управління сільського господарств, а займана посада головного агронома по кваліфікаційному рівню не відповідає вимогам спеціалістів або керівних працівників. З наведених підстав Відповідч вважає свої дії правомірними, а тому просить відмовити у задоволенні позовної заяви.

05.08.2018 року до суду надійшла відповідь на відзив, в якій Позивач додатково зазначив, що агропромислове об'єднання - це орган державного управління промисловим комплексом району, який здійснював свою діяльність під керівництвом виконкому районної ради народних депутатів. В 1999 році було утворено Управління агропромислового комплексу, в 2001 році на базі ліквідованого управління агропромислового комплексу райдсржадміністрації було утворено Управління сільського господарства і продовольства райдсржадміністрації. В 2005 році на базі ліквідованого управління сільського господарства і продовольства було утворено Управління агропромислового розвитку. Всі вищевказані управління є правонаступниками ліквідованих управлінь та структурними підрозділами райдержадміністрації.

Щодо невідповідності посади головного агронома вимогам посад спеціалістів або керівних працівників позивач зазначив, що у період роботи позивача на посаді головного агронома, діяв Загальносоюзний класифікатор професій, посад та тарифних разрядів. затверджений Постановою Державного комітету СРСР по стандартам 27.08.1986 р. № 016. Згідно вказаного класифікатору були встановлені наступні категорії посад: 1- керівники, 2-спеціалісти, 3-інші робітники. При цьому, для посади «головний агроном» встановлено позначку « 1» у графі «код категорії», тобто посада відноситься до категорії керівників.

Відповідно до ч. 4 статті 229 КАС України, у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Враховуючи, що справа розглядається за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу, згідно приписів ч. 4 ст. 229 КАС України, не здійснювалося.

Дослідивши матеріали адміністративної справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується адміністративний позов, судом встановлено наступне.

У період з 02.01.1986 по 14.08.1991 рр. ОСОБА_1 працював на посаді головного агронома у Тарутинському районному агропромисловому об’єднанні.

Згідно архівної довідки Тарутинської РДА від 25.05.2018 №01/01-12/860. агропромислове об’єднання - це орган державного управління промисловим комплексом району, який здійснював свою діяльність під керівництвом виконкому районної ради народних депутатів. В 1999 році було утворено Управління агропромислового комплексу, в 2001 році на базі ліквідованого управління агропромислового комплексу райдержадміністрації було утворено Управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрації, в 2005 році на базі ліквідованого управління сільського господарства і продовольства було утворено Управління агропромислового розвитку. Всі вищевказані управління є правонаступниками ліквідованих управлінь та структурними підрозділами райдержадміністрації.

Відповідно до довідки про заробітну плату № К-2693-взп-03 від 19.07.2018р., що була надана Одеською обласною державною адміністрацією, під час роботи в обладміністрації Позивачу нараховувалась надбавка за вислугу років - за стаж державної служби 29 років 8 місяців 28 днів.

01.08.2018 року ОСОБА_1 звернувся до Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі із заявою, у якій просив призначити йому пенсію державного службовця відповідно до ЗУ «Про державну службу». До заяви було додано: копія паспорту, копія РНОКПП, копія трудової книжки від 06.04.1977 року серія БТ-І № 4905809, копія трудової книжки від 04.11.1985 року серія БТ-І № 4905809, довідка від 25.05.2018 року№ 01/01-12/859 видана Татуринською РДА, довідка від 25.05.2018 року № 01/01-12/860 видана Татуринською РДА, довідка від 19.07.2018 року № К- 2693-взп-03 видана Одеською ОДА.

03.10.2018 року управлінням було прийнято рішення №3913 про відмову у призначенні пенсії у зв’язку з відсутністю необхідного стажу.

Зі змісту зазначеного рішення вбачається, що стаж державної служби Позивача складає - 17 років 8 місяців 14 днів, загальний стаж - 40 років 5 місяців 26 днів. До стажу державного службовця не зараховано період роботи в Тарутинському районному агропромисловому об'єднанні з 02.01.1986 по 14.08.1991 рр. оскільки відсутнє підтвердження реорганізації об'єднання в районне управління сільського господарства, а займана посада головного агронома по кваліфікаційному рівню не відповідає вимогам посад спеціалістів або керівних працівників.

Не погоджуючись з зазначеним рішенням позивач звернувся до суду з даним позовом.

10.12.2015 року було прийнято Закон №889-VIII «Про держану службу», відповідно до пп.1 п. 2 розділу XI Прикінцеві положення якого визнано таким, що втратив чинність Закон України "Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490 із наступними змінами), крім статті 37, що застосовується до осіб, зазначених у пунктах 10 і 12 цього розділу.

Пунктом 12 розділу XI Прикінцеві положення Закону №889-VIII від 10.12.2015 року «Про держану службу» передбачено, що для осіб, які на день набрання чинності цим Законом мають не менш як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, визначених статтею 25 Закону України "Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490 із наступними змінами) та актами Кабінету Міністрів України, зберігається право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону України "Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490 із наступними змінами) у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 року №3723-XII, основними критеріями класифікації посад державних службовців є організаційно-правовий рівень органу, який приймає їх на роботу, обсяг і характер компетенції на конкретній посаді, роль і місце посади в структурі державного органу.

Установлюються такі категорії посад державних службовців:

перша категорія - посади перших заступників міністрів, керівників центральних органів виконавчої влади, які не є членами Уряду України, їх перших заступників, голів та членів державних колегіальних органів, Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим, голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівників Адміністрації Президента України, Апарату Верховної Ради України, заступників керівників Адміністрації Президента України, Апарату Верховної Ради України, інші прирівняні до них посади;

друга категорія - посади керівників секретаріатів комітетів Верховної Ради України, структурних підрозділів Адміністрації Президента України, Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, радників та помічників Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, заступників міністрів, заступників інших керівників центральних органів виконавчої влади, першого заступника Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим, перших заступників голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та інші прирівняні до них посади;

третя категорія - посади заступників керівників структурних підрозділів, завідувачів секторів, головних спеціалістів, експертів, консультантів Адміністрації Президента України, Апарату Верховної Ради України і Секретаріату Кабінету Міністрів України, заступників Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим, заступників голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, а також голів районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, начальників управлінь, самостійних відділів у складі міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, державних колегіальних органів, інші прирівняні до них посади;

четверта категорія - посади спеціалістів Адміністрації Президента України, Апарату Верховної Ради України і Секретаріату Кабінету Міністрів України, заступників начальників управлінь, самостійних відділів (підвідділів) міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, державних колегіальних органів, керівників управлінь, відділів, служб обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, інші прирівняні до них посади;

п'ята категорія - посади спеціалістів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, державних колегіальних органів, заступників голів районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, заступників керівників управлінь, відділів, служб обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, спеціалістів апарату цих адміністрацій, інші прирівняні до них посади;

шоста категорія - посади керівників управлінь, відділів, служб районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, спеціалісти управлінь, відділів, служб обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, інші прирівняні до них посади;

сьома категорія - посади спеціалістів районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, їх управлінь і відділів, інші прирівняні до них посади.

Віднесення існуючих посад державних службовців, не перелічених у цій статті, а також віднесення до відповідної категорії нових посад державних службовців проводиться Кабінетом Міністрів України за погодженням з відповідним державним органом.

Статтею 37 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 року №3723-XII визначено, що на одержання пенсії державних службовців мають право особи, які досягли встановленого законодавством пенсійного віку, за наявності страхового стажу для чоловіків не менше 25 років, для жінок не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби не менше 10 років, та які на час досягнення пенсійного віку працювати на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менше 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, незалежно від місця роботи на час досягнення пенсійного віку.

17 липня 2007 року за №5587/11-07 Головним управлінням державної служби України було видано лист-роз'яснення «Щодо зарахування до стажу державної служби окремих періодів роботи, які дають право на призначення пенсії державного службовця», зі змісту якого вбачається, що згідно із Порядком обчислення стажу державної служби до стажу державної служби зараховується період роботи в районному агропромисловому об'єднанні на посадах керівних працівників і спеціалістів у місцевих органах державного управління міністерств і відомств УРСР та інших республік, а також СРСР.

Як вбачається з трудової книжки Позивача, у період з 02.01.1986 по 14.08.1991 рр. ОСОБА_1 працював на посаді головного агронома у Тарутинському районному агропромисловому об’єднанні.

Згідно архівної довідки Тарутинської РДА від 25.05.2018 №01/01-12/860. агропромислове об’єднання - це орган державного управління промисловим комплексом району, який здійснював свою діяльність під керівництвом виконкому районної ради народних депутатів. В 1999 році було утворено Управління агропромислового комплексу, в 2001 році на базі ліквідованого управління агропромислового комплексу райдержадміністрації було утворено Управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрації, в 2005 році на базі ліквідованого управління сільського господарства і продовольства було утворено Управління агропромислового розвитку. Всі вищевказані управління є правонаступниками ліквідованих управлінь та структурними підрозділами райдержадміністрації.

У період роботи позивача на посаді головного агронома, діяв Загальносоюзний класифікатор професій, посад та тарифних разрядів. затверджений Постановою Державного комітету СРСР по стандартам 27.08.1986 р. № 016. Згідно вказаного класифікатору були встановлені наступні категорії посад: 1- керівники, 2-спеціалісти, 3-інші робітники. При цьому, для посади «головний агроном» встановлено позначку « 1» у графі «код категорії», тобто посада головного агронома відноситься до категорії керівників.

Як встановлено судом відповідно до довідки про заробітну плату № К-2693-взп-03 від 19.07.2018р., що була надана Одеською обласною державною адміністрацією, під час роботи в обладміністрації Позивачу нараховувалась надбавка за вислугу років - за стаж державної служби 29 років 8 місяців 28 днів.

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області було проведено перевірку достовірності вказаної довідки про заробітну плату, про що складено Акт № 9639 від 07.09.2018 року, відповідно до якого було встановлено, що дані довідки № К- 2693-взп-03 від 19.07.2018р. відповідають первинним документам.

З наведених підстав період роботи Позивача в Тарутинському районному агропромисловому об'єднанні з 02.01.1986 по 14.08.1991 рр. підлягає зарахуванню до стажу Державного службовця.

Оскільки позивач на час звернення до відповідача із заявою про призначення пенсії згідно ЗУ «Про державну службу» досяг пенсійного віку, визначеного ст. 37 Закону N 3723-ХІІ і його стаж на посадах, віднесених до посад державної служби, визначених статтею 25 Закону України № 3723-ХІІ становить більше 20 років, він має право на призначення пенсії згідно Закону України «Про державну службу» № 3723- ХІІ у відповідності до пунктів 2, 12 Розділу XI Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 року № 889-УІІІ, а отже відмова відповідача в призначенні пенсії позивачу є неправомірною.

Згідно ст. 90 Закону № 889-VIII пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування».

Згідно з п. 1.8 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою Правління ПФУ від 25.11.2005 року № 22-1, особам, які одержують пенсію, призначену органами Пенсійного фонду за іншими законами, або допомогу, призначену органами соціального захисту населення, пенсія призначається з дати виникнення права на неї з урахуванням пункту 1.7 цього розділу.

Відповідно до п. 1.7 даного Порядку днем звернення за перерахунком пенсії, переведенням з одного виду пенсії на інший, поновленням виплати пенсії, виплатою недоотриманої пенсії у звязку зі смертю вважається день прийняття органом, що призначає пенсію, заяви з усіма необхідними документами.

Враховуючи, що позивач звернувся за пенсією до відповідача 01.08.2018 року, суд дійшов висновку, що пенсію позивачу згідно Закону України «Про державну службу» слід призначити з 01.08.2018 року.

Слід зазначити, що згідно практики Європейського суду з прав людини та зокрема, рішення у справі “Серявін та інші проти України” від 10 лютого 2010 року, заява 4909/04, відповідно до п.58 якого суд повторює, що згідно з його усталеною практикою, яка відображає принцип, пов'язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються. Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов'язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов'язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення (рішення у справі “Руїс Торіха проти Іспанії” від 9 грудня 1994 року, серія A, N 303-A, п.29).

В пункті 42 рішення Європейського суду з прав людини у справі “Бендерський проти України” від 15 листопада 2007 року, заява № 22750/02, зазначено, що відповідно до практики, яка відображає принцип належного здійснення правосуддя, судові рішення мають у достатній мірі висвітлювати мотиви, на яких вони базуються. Межі такого обов’язку можуть різнитися залежно від природи рішення та мають оцінюватися в світлі обставин кожної справи.

Згідно з статтею 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частиною 2 статті 2 КАС України встановлено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Згідно статті 72 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Згідно частини 1 статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Згідно частини 2 статті 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на Відповідача. У таких справах суб’єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.

У процесі розгляду справи не встановлено інших фактичних обставин, що мають суттєве значення для правильного вирішення спору, і доказів на підтвердження цих обставин.

Згідно зі ст. 249 КАС України рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з’ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.

Відповідно до ст.139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб’єктом владних повноважень, всії судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб’єкта владних повноважень, що виступав Відповідачем у справі, або якщо Відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Позивачем, за звернення до суду з даним адміністративним позовом, було сплачено судовий збір у розмірі 1409,60 грн.

У зв’язку з задоволенням даного адміністративного позову суд дійшов висновку про стягнення з Відповідача на користь Позивача судових витрат зі сплати судового збору в розмірі по 1409,60 грн.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 2, 6, 7, 9, 72, 77, 90, 139, 205, 229, 242-246, 255, 293, 295 КАС України, суд –

В И Р І Ш И В:

Адміністративний позов ОСОБА_1 (65058, АДРЕСА_1, РНОКПП НОМЕР_1) до Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі (65121, м. Одеса, вул. Ільфа і Петрова, 4а, код ЄДРПОУ 41248812) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов’язання вчинити дії– задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати рішення Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі №3913 від 03 жовтня 2018 року;

Зобов’язати Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м.Одесі призначити ОСОБА_1 пенсію з 01.08.2018 року відповідно до ст.37 Закону України «Про державну службу» №37232 XII від 16.12.1993 року.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі (65121, м. Одеса, вул. Ільфа і Петрова, 4а, код ЄДРПОУ 41248812) на користь ОСОБА_1 (65058, АДРЕСА_1, РНОКПП НОМЕР_1) судові витрати у розмірі 1409 (тисяча чотириста девять) грн. та 60 коп.

Рішення набирає законної сили в порядку і строки, встановлені ст. 255 КАС України.

Рішення може бути оскаржено в порядку та строки встановлені ст. ст. 293, 295 КАС України.

Суддя А.А. Радчук.

.