Рішення № 79812549, 06.02.2019, Тернопільський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
06.02.2019
Номер справи
1940/1593/18
Номер документу
79812549
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 1940/1593/18

06 лютого 2019 рокум.Тернопіль

Тернопільський окружний адміністративний суд, у складі:

головуючого судді Мандзія О.П.

за участю:

секретаря судового засідання Канюка Н.В.

представника відповідача Стрижак О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "МВ Стеллар" до Державної служби України з безпеки на транспорті в особі Управління Укртрансбезпеки у Тернопільській області про визнання незаконною та скасування постанови, -

ВСТАНОВИВ:

До Тернопільського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява товариства з обмеженою відповідальністю "МВ Стеллар" до Управління Укртрансбезпеки у Тернопільській області, в якій просить визнати незаконною та скасувати постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу №038736 від 07.08.2018 року у розмірі 1700,00 грн.

В обґрунтування позовних вимог зазначено, що Управлінням Укртрансбезпеки у Кіровоградській області під час проведення рейдової перевірки 17.06.2018 року на а/д М-12 "Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знамянка", 716 км+405 м. перевірено транспортний засіб Volvo FH 12/400 - сідловий тягач-Е, з спеціалізованим напівпричепом-цистерною VRV, що належить позивачу. За результатами проведення рейдової перевірки складено Акт проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом №061900 від 17.06.2018 року. На підставі Акту начальником управління Укртрансбезпеки у Тернопільській області за порушення вимог ст.48 Закону України "Про автомобільний транспорт" було винесено Постанову №038736 від 07.08.2018 року про застосування до позивача адміністративно - господарського штрафу у сумі 1700 грн.

Позивач зазначає, що після проведення габаритно-вагового контролю управління повідомило водія, що перевищення вагових параметрів відсутнє і дозволили продовжити рух. Про наявність вказаних порушень товариству стало відомо лише 08.08.2018 р. з листа відповідача, що унеможливило проведення зокрема повторного зважування, проведення документального контролю, чи приведення габаритно-вагових показників автопоїзда в норму. Також позивач зазначає про те, що зважування автопоїзда відбулось із значним порушенням, що призвело до збільшення його ваги.

Окрім того, товариство пояснює, що відповідно до ТТН, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів загальна маса поїзда становить 37620,00 кг., тобто на 1580,00 кг. менше ніж результати габаритно-вагового контролю, що в свою чергу призвело до перевищення навантаження на строєну вісь.

Враховуючи викладене, просить суд позов задовольнити повністю.

Ухвалою судді Тернопільського окружного адміністративного суду від 20.08.2018 р. прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження. Призначено у справі підготовче засідання на 20.09.2018 року.

Ухвалою суду від 20.09.2018 року, постановленою в судовому засіданні без виходу до нарадчої кімнати згідно ч.7, 8 ст.243 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), замінено первісного відповідача Управління Укртрансбезпеки у Тернопільській області належним відповідачем - Державною службою України з безпеки на транспорті та у зв'язку з неприбуттям позивача в судове засідання розгляд справи відкладено на 15.10.2018 року

Судове засідання, призначене на 15.10.2018 р., не відбулося у зв'язку з перебуванням головуючого судді Мандзія О.П. у відпустці. Підготовче засідання призначено на 22.10.2018 року.

Ухвалою суду від 22 жовтня 2018 року провадження в адміністративній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "МВ Стеллар" до Державної служби України з безпеки на транспорті про визнання незаконною та скасування постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу №038736 від 07.08.2018 року у розмірі 1700,00 грн. зупинено до набрання законної сили судовим рішенням у адміністративній справі №1940/1592/18 за позовною заявою товариства з обмеженою відповідальністю "МВ Стеллар" до Державної служби України з безпеки на транспорті про визнання незаконним та скасування розрахунку плати за проїзд №349 від 17.06.2018 року.

Рішенням Тернопільського окружного адміністративного суду від 23 жовтня 2018 року в адміністративній справі №1940/1592/18 в задоволенні позову товариства з обмеженою відповідальністю "МВ Стеллар" до Державної служби України з безпеки на транспорті про визнання незаконним та скасування розрахунку №349 плати за проїзд великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування до акту №0022583 - відмовлено. Зазначене рішення набрало законної сили 29.11.2018 року.

Ухвалою суду від 03.01.2019 року поновлено провадження в адміністративній справі №1940/1593/18 та призначено у справі підготовче засідання на 31.01.2019 року.

Судове засідання, призначене на 31.01.2019 року, не відбулося у зв'язку з перебуванням головуючого судді Мандзія О.П. у відрядженні. Підготовче засідання призначено на 06.02.2019 року.

У судове засідання представник позивача не прибув, 22.10.2018 року направив на адресу суду заяву про розгляд справи без його участі. Позовну заяву підтримує та просить задовольнити (а.с.52).

Представник відповідача у судовому засіданні заперечив проти позову та зазначив, що посадовими особами Управління Укртрансбезпеки у Кіровоградській області під час проведення рейдової перевірки 17.06.2018 року на а/д М-12 "Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знамянка", 716 км+405 м. перевірено транспортний засіб Volvo FH 12/400 - сідловий тягач-Е, з спеціалізованим напівпричепом-цистерною VRV, що належить позивачу. За результатами габаритно-вагового контролю було встановлено порушення нормативних вагових параметрів, а саме на строєну вісь, на підставі чого було складено довідку. Після виявлення невідповідностей складено акт про перевищення нормативно вагових параметрів, на підставі якого було складено розрахунок за проїзд №349. За результатами проведення рейдової перевірки складено Акт проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом №061900 від 17.06.2018 року, на підставі якого начальником управління Укртрансбезпеки у Тернопільській області за порушення вимог ст.48 Закону України "Про автомобільний транспорт" було винесено Постанову №038736 від 07.08.2018 року про застосування до позивача адміністративно - господарського штрафу у сумі 1700грн.

З огляду на викладене, відповідач просить суд у задоволенні позову відмовити повністю. Також представник відповідача подав заяву про перехід до судового розгляду справи невідкладно, яка прийнята судом.

Заслухавши у відкритому судовому засіданні пояснення представника відповідача, дослідивши подані суду письмові докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді у судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, суд вважає, що позов не підлягає до задоволення з наступних підстав та мотивів.

Судом встановлено, що інспекторами Управлінням Укртрансбезпеки у Кіровоградській області в рамках проведення заходів державного контролю відповідно до Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті - Порядку 1567, шляхом проведення рейдової перевірки, 17.06.2018 на а/д М-12 "Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка", 716 км + 405 м перевірено транспортний засіб VOLVO FН 12/400 - сідловий тягач-Е, реєстраційний номер НОМЕР_2, (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу НОМЕР_3), з спеціалізованим напівпричепом-цистерною VRV, реєстраційний номер НОМЕР_1 (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу НОМЕР_4), що належить та використовується в своїй діяльності ТОВ "МВ Стеллар".

Згідно із чеку зважування №15788 від 17.06.2018 навантаження автомобіля позивача становило: навантаження на одиночну вісь - першу - 6.44 т на другу - 8.86 т при нормативно допустимій 11т), навантаження на строєну вісь - 23,9т (при нормативно допустимій 22т. Повна маса транспортного засобу становила 39,2 т. Як видно, було зафіксовано перевищення вищевказаним транспортним засобом нормативних вагових параметрів, а саме на строєну вісь.

За результатами проведення габаритно-вагового контролю-зважування інспекторами Управління Укртрансбезпеки у Кіровоградській області складено Довідку про результати здійснення габаритно-вагового контролю №0005988 від 17.06.2018 (аркуш справи 10) та Акт №0022583 про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів від 17.06.2018 (аркуш справи 9) на підставі яких проведено Розрахунок №349 від 17.06.2018 плати за проїзд великовагових та (або) великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування та нараховано плату за проїзд 424,4 євро.

За результатами проведення рейдової перевірки складено Акт проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом №061900 від 17.06.2018, в якому вказано, що автомобілем VOLVO FН 12/400- сідловий тягач-Е, реєстраційний номер НОМЕР_2, з спеціалізованим напівпричепом-цистерною VRV, реєстраційний номер НОМЕР_1, надавались послуги з перевезення вантажу без документів, передбачених ст.48 Закону України "Про автомобільний транспорт", а саме без дозволу, який дає право на рух автомобільними дорогами України з перевищенням вагових параметрів, тобто за відсутність у водія дозволу на перевезення великовагового вантажу автомобільними дорогами України загального користування.

За результатами розгляду Акту №061900, начальником управлінням Укртрансбезпеки у Тернопільській області 07.08.2018 р. за порушення вимог ст.48 Закону України "Про автомобільний транспорт" винесено Постанову №038736 від 07.08.2018 р. про застосування адміністративно - господарського штрафу до ТОВ "МВ Стеллар" у сумі 1700,00 грн.

Не погоджуючись із винесеним розрахунком, позивач звернувся до суду за захистом своїх порушених прав та законних інтересів.

Приписами ч.2 ст.2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Перевіряючи юридичну та фактичну обґрунтованість рішення відповідача на відповідність вимогам ч.2 ст.2 КАС України, суд виходить з наступного.

Відповідно до ч. 2 ст. 29 Закону України "Про дорожній рух", з метою збереження автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, допускається в порядку встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту, і за плату, що встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до п. 3, 4 Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1567 від 08.11.2006 р. (далі - Порядок № 1567), державний контроль на автомобільному транспорті здійснюється посадовими особами органу державного контролю шляхом проведення планових, позапланових та рейдових перевірок (перевірок на дорозі).

Пунктом 15 Порядку № 1567 вказано виключний перелік питань, що перевіряється контролюючими особами під час здійснення рейдової перевірки, зокрема, в частині виконання внутрішніх вантажних перевезень перевіряється наявність визначених статтею 48 Закону України "Про автомобільний транспорт" документів, на підставі яких здійснюються перевезення автомобільним транспортом.

Статтею 48 Закону України "Про автомобільний транспорт" передбачено, що автомобільні перевізники, водії повинні мати і пред'являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи на підставі яких виконуються вантажні перевезення.

Процедура здійснення габаритно-вагового контролю регламентується Порядком здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 р. № 879 (далі - Порядок № 879).

Згідно пп.4 п. 2 Порядку здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року № 879 (далі - Порядок здійснення габаритно-вагового контролю) габаритно-ваговий контроль - контроль за проїздом великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, який включає перевірку відповідності габаритно-вагових параметрів таких транспортних засобів установленим законодавством параметрам і нормам, наявності дозволу на рух за визначеними маршрутами, а також дотримання визначених у дозволі умов та режиму руху транспортних засобів.

Відповідно до п.3 Порядку здійснення габаритно-вагового контролю габаритно-ваговий контроль транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування здійснюється Укртрансбезпекою, її територіальними органами та уповноваженими підрозділами Національної поліції.

Пунктом 20 Порядку здійснення габаритно-вагового контролю передбачено, що за результатами габаритно-вагового контролю посадові особи та/або працівники Укртрансбезпеки або її територіальних органів визначають належність транспортного засобу до великовагових та/або великогабаритних.

Підпунктом 3 пункту 2 Порядку здійснення габаритно-вагового контролю встановлено, що великовагові та великогабаритні транспортні засоби - транспортні засоби, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні навантаження на вісь (осі) та загальна маса або габарити яких перевищують один з параметрів, що зазначені у пункті 22.5 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001р. №1306.

Правилами проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2001 р. №30 (далі - Правила №30) передбачено, що транспортний засіб чи автопоїзд з вантажем або без вантажу вважається великоваговим, якщо максимальна маса або осьова маса перевищує хоча б один з параметрів, зазначених у пункті 22.5 Правил дорожнього руху (п.3).

Рух великовагових та великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами здійснюється на підставі дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні (далі - дозвіл), виданим перевізникові уповноваженим підрозділом Національної поліції, або документа про внесення плати за проїзд таких транспортних засобів. Допускається перевищення вагових параметрів порівняно з визначеними у пункті 22.5 Правил дорожнього руху на 2 відсотки (величина похибки) без оформлення відповідного дозволу та внесення плати за проїзд (п.4 Правил №30).

Згідно пп.22.5 Правил дорожнього руху, за спеціальними правилами здійснюється дорожнє перевезення небезпечних вантажів, рух транспортних засобів та їх составів у разі, коли хоч один з їх габаритів перевищує за шириною 2,6 м, за висотою від поверхні дороги - 4 м (для контейнеровозів на встановлених Укравтодором і Національною поліцією маршрутах - 4,35 м), за довжиною - 22 м (для маршрутних транспортних засобів - 25 м), фактичну масу понад 40 т (для контейнеровозів - понад 44 т, на встановлених Укравтодором і Національною поліцією для них маршрутах - до 46 т), навантаження на одиночну вісь - 11 т (для автобусів, тролейбусів - 11,5 т), здвоєні осі - 16 т, строєні - 22 т (для контейнеровозів навантаження на одиночну вісь - 11 т, здвоєні осі - 18 т, строєні - 24 т) або якщо вантаж виступає за задній габарит транспортного засобу більш як на 2 м.

Пунктом 21 Порядку здійснення габаритно-вагового контролю встановлено, що у разі виявлення факту перевищення хоча б одного вагового та/або габаритного нормативного параметра більш як на 2 відсотки подальший рух транспортного засобу забороняється до внесення плати за його проїзд автомобільними дорогами загального користування.

Пунктом 2 Ставок плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 №879, встановлено наступні ставки плати за проїзд для великовагових транспортних засобів з перевищенням допустимих осьових навантажень: до 5 відсотків включно - 0,05 євро, від 5 до 10 відсотків включно - 0,1 євро, від 10 до 20 відсотків включно 0,27 євро, понад 20 відсотків за кожні наступні 5 відсотків - 0,15 євро.

Виходячи зі змісту положень пункту 311 Порядку здійснення габаритно-вагового контролю, якщо рух здійснюється без відповідного дозволу або внесення плати за проїзд великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу, така плата визначається за пройдену частину маршруту по території України або за частину, яку перевізник має намір проїхати, у разі перевищення нормативу хоча б одного вагового або габаритного параметру: до 10 відсотків - у подвійному розмірі; на 10-40 відсотків - у потрійному розмірі; більше як на 40 відсотків - у п'ятикратному розмірі.

У разі перевищення кількох нормативів вагових або габаритних параметрів плата за проїзд визначається виходячи з параметру з найбільшим перевищенням.

Перевізник зобов'язаний протягом 30 календарних днів з моменту визначення плати внести її та повідомити про це відповідний територіальний орган Укртрансбезпеки.

Судовим розглядом встановлено, що на підставі Довідки про результати здійснення габаритно-вагового контролю №0005988 від 17.06.2018 року та Акту №0022583 про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів від 17.06.2018 року, працівниками Укртрансбезпеки було складено Розрахунок №349 від 17.06.2018 року плати за проїзд великовагових та (або) великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, яким ТОВ "МВ Стеллар" нараховано плату за проїзд в розмірі 424,4 євро.

Судом встановлено, що ТОВ "МВ Стеллар" звернулось до суду з позов до Державної служби України з безпеки на транспорті про визнання протиправним та скасування розрахунку №349 плати за проїзд великовагових та (або) великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування до акту №0022583. Рішенням Тернопільського окружного адміністративного суду від 23.10.2018 року по справі №1940/1592/18, в задоволенні адміністративного позову відмовлено. Рішення набрало законної сили 29.11.2018 року.

Відповідно до Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2006 р. № 1567, виявлені під час перевірки порушення вимог законодавства та норм і стандартів щодо організації перевезень автомобільним транспортом зазначаються в акті з посиланням на порушену норму (п.20).

У разі виявлення в ході перевірки транспортного засобу порушення законодавства про автомобільний транспорт посадовими особами, що провели перевірку, складається акт (п.21 Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті).

За результатами рейдової перевірки посадовими особами Управління Укртрансбезпеки в Одеській області було складено акт №0157358 від 14.09.2017 про проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, яким зафіксовано порушення вимог Закону України "Про автомобільний транспорт", а саме: надання послуг з перевезення вантажів з перевищенням вагових обмежень без оформлення дозволу який дає право на рух автомобільними дорогами України або документ про внесення плати за проїзд великовагових транспортних засобів чим порушено вимоги ст.48 Закону України "Про автомобільний транспорт".

Відповідно до п.25 Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, справа про порушення розглядається в органі державного контролю за місцезнаходженням суб'єкта господарювання або за місцем виявлення порушення (за письмовою заявою уповноваженої особи суб'єкта господарювання) не пізніше ніж протягом двох місяців з дня його виявлення.

Згідно з п.26 Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті справа про порушення розглядається у присутності уповноваженої особи суб'єкта господарювання. Про час і місце розгляду справи про порушення уповноважена особа суб'єкта господарювання повідомляється під розписку чи рекомендованим листом із повідомленням.

У разі неявки уповноваженої особи суб'єкта господарювання справа про порушення розглядається без її участі (п.27 Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті).

Справа про порушення законодавства про автомобільний транспорт в частині здійснення перевезення вантажу з перевищенням вагових обмежень була направлена до Управлінню Укртрансбезпеки у Тернопільській області.

Листом від 16.07.2018 року №35/625-18 Управління Укртрансбезпеки у Тернопільській області повідомило позивача про те, що справа про порушення законодавства про автомобільний транспорт буде розглянута 07.08.2018 о 11 год.00 хв.

07 серпня 2018 року начальником управлінням Укртрансбезпеки у Тернопільській області, в присутності уповноваженої особи ТОВ "МВ Стеллар", за порушення вимог ст.48 Закону України "Про автомобільний транспорт" винесено Постанову №038736 від 07.08.2018 р. про застосування адміністративно - господарського штрафу до ТОВ "МВ Стеллар" у сумі 1700,00 грн.

З огляду на викладене, суд не знайшов доказів порушення норм діючого законодавства при прийняття Постанови від 07.08.2018 року №038736 та вважає, що ТОВ "МВ Стеллар" було правомірно застосовано адміністративно-господарський штраф у розмірі 1700 грн, а оскаржене рішення відповідає вимогам ч 2. ст. 2 КАС України.

Щодо посилань позивача про те, що зважування автопоїзда відбулось із значними порушеннями, суд зазначає, що дані обставини були спростовані в судовому рішенні Тернопільського окружного адміністративного суду від 23.10.2018 року у справі №1940/1592/18, яке набрало законної сили 29.11.2018 року.

Відповідно до ч.4 ст. 78 КАС України обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.

За наведених обставин підстави для визнання протиправною та скасування Постанови №038736 від 07.08.2018 року, прийнятої начальником Управління Укртрансбезпеки у Тернопільській області про застосування адміністративно-господарського штрафу в розмірі 1700 гривень, за порушення позивачем ст. 48 Закону України "Про автомобільний транспорт" - відсутні.

Згідно з ч.1 ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Враховуючи наведене, відповідачем під час розгляду даної адміністративної справи на підставі належних та допустимих доказів доведено правомірність своїх дій, тому у задоволенні адміністративного позову суд відмовляє повністю.

Керуючись статтями 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

Відмовити у задоволенні позову товариства з обмеженою відповідальністю "МВ Стеллар" до Державної служби України з безпеки на транспорті про визнання незаконною та скасування постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу №038736 від 07.08.2018 року у розмірі 1700,00 грн.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне судове рішення складено 14 лютого 2019 року.

Головуючий суддя Мандзій О.П.

копія вірна

Суддя Мандзій О.П.