
Справа № 420/6284/18
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 лютого 2019 року Одеський окружний адміністративний суд в складі:
головуючого судді Левчук О.А.,
за участю секретаря Балабан М.К.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Одесі справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі про визнання неправомірними дій, зобов'язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся з даним позовом до суду та просить визнати неправомірними дії Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі щодо невиплати призначеної за віком пенсії за червень та липень 2018 року ОСОБА_1; зобов'язати Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Одесі виплатити ОСОБА_1 заборгованість по виплаті пенсії за червень, липень, жовтень та листопада 2018 року шляхом перерахування коштів на поточний рахунок, відкритий у ВАТ "Ощадбанк".
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що починаючи з 01.08.2014 року він отримує пенсію в Центральному об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України в м. Одесі як внутрішньо переміщена особа та саме з цього часу і до червня 2018 року відповідач нараховував та перераховував належне йому пенсійне забезпечення. Однак з невідомих причин виплати припинились в червні 2018 року. Після звернення до управління пенсійного фонду виплати пенсії з серпня 2018 року відновились, проте виплати за червень-липень 2018 року ним не отримані, що не заперечується відповідачем. Згодом виплати повторно припинились та відповідач також не заперечує проти того, що має заборгованість по сплаті пенсії за жовтень, листопад 2018 року. При цьому, перелік підстав для припинення виплати пенсії є вичерпним та передбачає можливість припинення виплати пенсії з інших підстав лише у випадках, передбачених законом. Згідно листа Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі виплата пенсії була призупинена на період одержання інформації про скасування довідки та результатів додаткової перевірки. Разом з тим, Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» не передбачено такої підстави припинення або призупинення виплати пенсії, як на період одержання інформації про скасування довідки та результатів додаткової перевірки.
Представником Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі до суду надано відзив на позовну заяву, в якому представник відповідача вказує, що орган, що здійснює соціальні виплати на підставі рішення комісії призначає (відновлює) таку соціальну виплату з місяця, в якому надійшла заява внутрішньо переміщеної особи. Пенсія за грудень 2018 року обліковується в Управлінні та виплачена на умовах окремого порядку, визначеного КМУ. Борг за липень, жовтень, листопад 2018 року буде виплачений при наявності фінансування.
Ухвалою суду від 17 грудня 2018 року відкрито спрощене позовне провадження з викликом сторін та призначено перше судове засідання.
18 січня 2019 року у зв'язку з неявкою учасників справи розгляд справи відкладено на 31.01.2019 року на 12.00 год.
31 січня 2019 року в судовому засіданні залучено до матеріалів справи відзив на позовну заяву та матеріали пенсійної справи та відкладено розгляд справи на 07 лютого 2019 року на 15.30 год., надано час для надання позивачем відповіді на відзив.
07 лютого 2019 року в судовому засіданні позивач та представник позивача позовні вимоги підтримали, просили їх задовольнити в повному обсязі.
Представник відповідача проти задоволення позовних вимог заперечував, просив суд відмовити в їх задоволенні.
Вивчивши матеріали справи, дослідивши та проаналізувавши надані докази, суд встановив наступне.
ОСОБА_1 є пенсіонером, внутрішньо переміщеною особою та отримує пенсію за віком, із зниженням віку на підставі ч. 1 ст. 14 Закону України «Про пенсійне забезпечення».
12 липня 2018 року ОСОБА_1 звернувся до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі із заявою про поновлення виплати пенсії з 01.06.2018 року (а.с. 85).
25 липня 2018 року розпорядженням № 851946 ОСОБА_1 поновлено виплату пенсії з 01.07.2018 року (а.с. 83).
30 липня 2018 року ОСОБА_1 звернувся до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі в порядку звернення та просив повідомити причини припинення виплати пенсії з червня 2018 року.
03 серпня 2018 року Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Одесі листом № 299/Л-01 повідомило ОСОБА_1, що управління соціального захисту населення в Київському районі здійснено контроль за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання та 16.07.2018 року укладено акт матеріально-побутових умов проживання, який надійшов на виконання до управління 24.07.2018 року вхід. № 6328. На серпень 2018 року його пенсійну справу буде відпрацьовано з 01.07.2018 року та нараховано пенсію двома відомостями: 10872,70 грн. - пенсія за серпень 2018 року, яка буде профінансована та буде виплачена згідно графіку виплати пенсії, та борг за липень 2018 року в сумі 10872,70 грн. - поточна доплата, яка буде виплачена при наявності фінансування, пенсія за червень 2018 року облікована в управлінні та буде виплачена при умовах окремого порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України (а.с. 12).
22 жовтня 2018 року ОСОБА_1 звернувся до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі із заявою про поновлення виплати пенсії з 01 жовтня 2018 року (а.с. 92).
22 жовтня 2018 року ОСОБА_1 звернувся до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі в порядку звернення та просив повідомити причини невиплати пенсії за червень, липень, жовтень 2018 року.
01 листопада 2018 року Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Одесі листом № 405/Л-01 повідомило ОСОБА_1, що на серпень 2018 року його пенсійну справу відпрацьовано з 01.07.2018 року та нараховано пенсію двома відомостями: 10872,70 грн. - пенсія за серпень 2018 року, яка була виплачена згідно графіку виплати пенсії, та борг за липень 2018 року в сумі 10872,70 грн. - поточна доплата, яка буде виплачена при наявності фінансування. Управління соціального захисту населення в Київському районі згідно Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання затвердженого постановою КМУ від 08.06.2016 року № 365, 23.10.2018 року складено акт матеріально-побутових умов проживання, який надійшов на виконання до управління 01.11.2018 року. Пенсійну справу буде відпрацьовано з 01.10.2018 року на виплатний період грудня 2018 року та нараховано двома відомостями: 10872,70 грн. - пенсія за грудень 2018 року, яка буде профінансована, та борги за липень, жовтень, листопад 2018 року в сумі 32618,10 грн. - поточна доплата, яка буде виплачена при наявності фінансування. Пенсія за червень 2018 року в сумі 10872,70 грн. обліковується в управлінні та буде виплачена при умовах окремого порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України (а.с. 13).
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 46 Конституції України, громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.
Статтею 46 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» визначено, що нараховані суми пенсії, не отримані з вини органу, що призначає і виплачує пенсію, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації втрати частини доходів.
Згідно ч. 1 ст. 1 ст. 47 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій, або через установи банків у порядку, передбаченому Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до ст. 49 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» виплата пенсії за рішенням територіальних органів Пенсійного фонду або за рішенням суду припиняється: 1) якщо пенсія призначена на підставі документів, що містять недостовірні відомості; 2) на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України; 3) у разі смерті пенсіонера; 4) у разі неотримання призначеної пенсії протягом 6 місяців підряд; 5) в інших випадках, передбачених законом. Поновлення виплати пенсії здійснюється за рішенням територіального органу Пенсійного фонду протягом 10 днів після з'ясування обставин та наявності умов для відновлення її виплати. Виплата пенсії поновлюється в порядку, передбаченому частиною третьою статті 35 та статтею 46 цього Закону.
Згідно п. 1, 2 Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509, довідка є документом, який підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Для отримання довідки повнолітня або неповнолітня внутрішньо переміщена особа звертається особисто, а малолітня дитина, недієздатна особа або особа, дієздатність якої обмежена, - через законного представника із заявою про взяття на облік, форму якої затверджує Мінсоцполітики, до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад.
Відповідно до п. 1 постанови Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2014 року № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг, субсидій та пільг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування внутрішньо переміщеним особам здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 81, ст. 2296). Виплата (продовження виплати) пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення (далі - соціальні виплати), що призначені зазначеним особам, проводиться через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" з можливістю отримання готівкових коштів і проведення безготівкових операцій через мережу установ і пристроїв будь-яких банків тільки на території населених пунктів, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі. Соціальні виплати особам з інвалідністю I групи та іншим особам, які, за висновком лікарсько-консультативної комісії, не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, за їх письмовою заявою можуть проводитися публічним акціонерним товариством "Укрпошта" з доставкою за фактичним місцем проживання/перебування таких осіб.
Згідно п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 08 червня 2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам призначаються і виплачуються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад (далі - структурні підрозділи з питань соціального захисту населення), територіальними органами Пенсійного фонду України, робочими органами Фонду соціального страхування, центрами зайнятості (далі - органи, що здійснюють соціальні виплати) за місцем їх фактичного проживання/перебування, незалежно від факту реєстрації місця проживання/перебування.
Відповідно до п. 2 Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 червня 2016 року № 365, контроль за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам здійснюють структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад (далі - структурні підрозділи з питань соціального захисту населення) шляхом відвідування не рідше ніж одного разу на шість місяців фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи, про що складається акт обстеження матеріально-побутових умов сім'ї за формою, встановленою Мінсоцполітики. Якщо в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб є інформація щодо проходження особою фізичної ідентифікації в публічному акціонерному товаристві "Державний ощадний банк України", чергова перевірка у відповідному періоді не проводиться.
Згідно п. 12 Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування соціальні виплати за рішенням комісій або органів, що здійснюють соціальні виплати, припиняються у разі: 1) наявності підстав, передбачених законодавством щодо умов призначення відповідного виду соціальної виплати; 2) встановлення факту відсутності внутрішньо переміщеної особи за фактичним місцем проживання/перебування згідно з актом обстеження матеріально-побутових умов сім'ї; 3) отримання рекомендацій Мінфіну щодо фактів, виявлених під час здійснення верифікації соціальних виплат; 4) скасування довідки внутрішньо переміщеної особи з підстав, визначених статтею 12 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб"; 5) отримання інформації від Держприкордонслужби, МВС, СБУ, Мінфіну, Національної поліції, ДМС, Держфінінспекції, Держаудитслужби та інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
Так, п. 1 Постанови № 637 встановлено, що призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання) за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування внутрішньо переміщеним особам здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим Постановою КМУ № 509. Виплата (продовження виплати) пенсій, що призначені зазначеним особам, здійснюється виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».
Таким чином, умовами призначення та продовження виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам є: знаходження внутрішньо переміщених осіб на обліку місця перебування, що підтверджується довідкою; наявність рахунку в установі ПАТ «Державний ощадний банк».
При цьому, статтею 49 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» визначений перелік підстав припинення виплати пенсії, який є вичерпним та передбачає можливість припинення виплати пенсії з інших підстав лише у випадках, передбачених законом.
Як вбачається з матеріалів справи, Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Одесі листом від 03.08.2018 року № 299/Л-01 повідомило ОСОБА_1, що на виконання листа ПФУ від 11.05.2018 року № 16452/02-22 щодо проведення контрольних заходів відносно наявності підстав для виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам та відповідно до підпункту 5 пункту 12 Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат зазначеним особам за місцем їх фактичного проживання, затвердженого постановою КМУ від 08.06.2016 року № 365, соціальні виплати припиняються у разі отримання інформації від Держприкордонслужби, МВС, СБУ та інших органів виконавчої влади та на підставі отриманих списків внутрішньо переміщених осіб, на період одержання інформації про скасування довідки та результатів додаткової перевірки виплату пенсії було зупинено з 01.06.2018 року (а.с. 12).
Разом з тим, Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» не передбачено такої підстави припинення або призупинення виплати пенсії, як отримання інформації від Держприкордонслужби, МВС, СБУ та інших органів виконавчої влади.
Як вбачається з матеріалів справи та пояснень представника відповідача в судовому засіданні, будь-якого рішення про припинення або призупинення виплати пенсії ОСОБА_1, Центральним об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в м. Одесі не приймалось.
При цьому, суд не приймає до уваги посилання відповідача як на підставу для призупинення виплати та невиплати пенсії позивачу на постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509, від 05 листопада 2014 року № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» та від 08 червня 2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», оскільки з аналізу приписів ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» вбачається, що припинення виплати пенсії можливе лише за умови прийняття пенсійним органом відповідного рішення з підстав, визначених ст. 49 вказаного Закону.
Конституційний Суд України у рішенні від 07 жовтня 2009 року № 25-рп/2009 зауважив, що виходячи із правової, соціальної природи пенсій право громадянина на одержання призначеної йому пенсії не може пов'язуватися з такою умовою, як постійне проживання в Україні; держава відповідно до конституційних принципів зобов'язана гарантувати це право незалежно від того, де проживає особа, якій призначена пенсія, в Україні чи за її межами.
У рішенні у справі «Пічкур проти України», яке набрало статусу остаточного 07 лютого 2014 року, Європейський суд з прав людини вказав, що право на отримання пенсії, яке стало залежним від місця проживання заявника, свідчить про різницю у поводженні, яка порушувала ст. 14 Конвенції у поєднанні зі ст. 1 Першого протоколу (п. 25 цього рішення).
У цих рішеннях Конституційного Суду України та Європейського суду з прав людини застосовано підхід, згідно з яким право на пенсію та її одержання не може бути пов'язане з місцем проживання людини. Такий підхід можна поширити не тільки на громадян, що виїхали на постійне місце проживання до інших держав, а й на внутрішньо переміщених осіб, які мають постійне місце проживання на непідконтрольній Уряду України території. У контексті справи, що розглядається, правовий зв'язок між державою і людиною, який передбачає взаємні права та обов'язки, підтверджується фактом набуття громадянства. Свобода пересування та вільний вибір місця проживання гарантується ст. 33 Конституції України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України.
Аналогічна правова позиція висловлена Великою Палатою Верховного Суду в постанові від 04 вересня 2018 року по зразковій справі № 805/402/18.
Відповідно до ч. 5 ст. 242 КАС України при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду.
Згідно ч. 5, 6 ст. 13 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, є обов'язковими для всіх суб'єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права. Висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, враховуються іншими судами при застосуванні таких норм права.
За таких підстав, враховуючи позицію Верховного Суду, суд дійшов до висновку, що Центральним об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в м. Одесі протиправно призупинено виплату пенсії з 01.06.2018 року та з 01.10.2018 року без прийняття відповідного рішення та за відсутності законодавчо встановлених на те підстав.
При цьому, згідно довідки Центрального об'єднаного управлінням Пенсійного фонду України в м. Одесі № 0729757192917715 від 30.11.2018 року ОСОБА_1 нараховано, проте не виплачено пенсію за червень, липень, жовтень, листопад 2018 року (а.с. 17).
Таким чином, у Центрального об'єднаного управлінням Пенсійного фонду України в м. Одесі перед ОСОБА_1 утворилась заборгованість по виплаті пенсії за червень, липень, жовтень, листопад 2018 року.
Доказів щодо виплати позивачу зазначеної заборгованості відповідачем суду не надано.
Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); добросовісно; розсудливо.
Відповідно до ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. Суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, в межах позовних вимог.
Згідно ч. 2 ст. 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Відповідно до ч. 1 ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
За таких обставин, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог, на підставі наданих сторонами доказів, з урахуванням встановлених у судовому засіданні фактів, суд вважає, що адміністративний позов ОСОБА_1 до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі про визнання неправомірними дій, зобов'язання вчинити певні дії, є обґрунтованим та підлягає задоволенню в повному обсязі.
Відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
При розподілі судових витрат суд враховує, що позивачем сплачено судовий збір у розмірі 704,80 грн., відповідно до оригіналу квитанції № 11 від 06.12.2018 року (а.с. 3).
Таким чином, відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України, з Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі (код ЄДРПОУ 41248812, адреса місцезнаходження: 65121, м. Одеса, вул. Ільфа і Петрова, 4 а) за рахунок його бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 (ІПН НОМЕР_1) слід стягнути судовий збір у розмірі 704,80 грн. (сімсот чотири гривні 80 копійок).
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 371 КАС України негайно виконуються рішення суду про присудження виплати пенсій, інших періодичних платежів з Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів - у межах суми стягнення за один місяць.
Таким чином, рішення суду в частині зобов'язання Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі виплатити ОСОБА_1 пенсію у межах суми стягнення за один місяць підлягає негайному виконанню.
Керуючись ст.ст. 2, 6, 8, 9, 12, 77, 90, 132, 139, 242-246, 250, 255, 371 КАС України, суд, -
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 (ІПН НОМЕР_1, адреса місця проживання: АДРЕСА_1) до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі (код ЄДРПОУ 41248812, адреса місцезнаходження: 65121, м. Одеса, вул. Ільфа і Петрова, 4 а) про визнання неправомірними дій, зобов'язання вчинити певні дії, - задовольнити.
Визнати протиправними дії Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі щодо невиплати ОСОБА_1 призначеної за віком пенсії за червень, липень, жовтень, листопад 2018 року.
Зобов'язати Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Одесі виплатити ОСОБА_1 заборгованість по виплаті пенсії за червень, липень, жовтень, листопад 2018 року шляхом перерахування коштів на поточний рахунок, відкритий у ВАТ "Ощадбанк".
Допустити негайне виконання рішення суду в частині зобов'язання Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі виплатити ОСОБА_1 пенсію у межах суми стягнення за один місяць.
Стягнути з Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі (код ЄДРПОУ 41248812, адреса місцезнаходження: 65121, м. Одеса, вул. Ільфа і Петрова, 4 а) за рахунок його бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 (ІПН НОМЕР_1) судовий збір у розмірі 704,80 грн. (сімсот чотири гривні 80 копійок).
Рішення може бути оскаржено в порядку та в строки встановлені ст. 295, 297 КАС України, з урахуванням особливостей, встановлених п. 15.5 Розділу VII Перехідних Положень КАС України.
Рішення набирає законної сили в порядку передбаченому статтею 255 КАС України.
Повний текст рішення складено та підписано 12 лютого 2019 року.
Суддя О.А. Левчук
.