Рішення № 79196754, 15.01.2019, Хмельницький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
15.01.2019
Номер справи
560/3704/18
Номер документу
79196754
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Справа № 560/3704/18

РІШЕННЯ

іменем України

15 січня 2019 рокум. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Майстера П.М.

за участю:секретаря судового засідання Нетичай Ю.В. представника позивача: Гащака Б.В., представника відповідача: Дмитрієвої А.Л., розглянувши адміністративну справу за позовом Приватного акціонерного товариства "ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН" до Славутського управління Державної казначейської служби України Хмельницької області , Головного управління ДФС у Хмельницькій області про стягнення пені,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся в суд з позовом до Славутського управління Державної казначейської служби України Хмельницької області, Головного управління ДФС у Хмельницькій області, в якому просить стягнути з Державного бюджету України через Славутське управління Державної казначейської служби України Хмельницької області на користь Приватного акціонерного товариства "ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН" пеню в сумі 402965,13грн, шляхом зарахування на поточний рахунок Приватного акціонерного товариства "ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН" №26001003272600, який відкритий у ПАТ ІНГ БАНК Україна, МФО 300639.

В обґрунтування позовних вимог зазначив, що Приватним акціонерним товариством "ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН" було заявлено бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий розрахунок платника податку у банку в сумі 1831071,00грн, вказане в податковій декларації з ПДВ за березень 2011 року. Проте, Славутською ОДПІ Головного управління ДФС у Хмельницькій області фактично бюджетне відшкодування на поточний рахунок у банку позивачу невчасно перераховано (25.11.2015 року). Тому, згідно вимог п.200.23 ст.200 Податкового кодексу України передбачена відповідальність у вигляді пені в сумі 402965,13 грн.

Ухвалою суду від 14.11.2018 відкрито провадження у цій справі за правилами спрощеного позовного провадження.

Ухвалою суду від 12 грудня 2018 року залучено до участі у цій справі Головне управління ДФС у Хмельницькій області як другого відповідача.

Суд, ухвалами від 15.01.2019 року допустити заміну позивача по справі №560/3704/18 з Публічного акціонерного товариства "Славутський комбінат "Будфарфор" на його правонаступника Приватне акціонерне товариство "ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН", та відмовив у задоволенні клопотання представника Головного управління ДФС у Хмельницькій області про перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження та про заміну неналежного відповідача.

Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав в повному обсязі та просив їх задовольнити з підстав, викладених у позовній заяві.

Представник відповідача - Головного управління ДФС у Хмельницькій області у судовому засіданні позовні вимоги не визнав, надавши суду відзив на позовну заяву, в якому вказав, що Головним управління ДФС у Хмельницькій області не порушено прав, свобод, чи законних інтересів позивача. Просив у задоволенні позову відмовити в повному обсязі.

Представник відповідача - Славутського управління Державної казначейської служби України Хмельницької області в судове засідання повноважного представника не направив, про причини неприбуття не повідомив, відзив на позовну заяву не надіслав. Про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення.

Суд, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши належним чином зібрані докази по справі, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини справи на яких ґрунтуються вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду і вирішення спору по суті, приходить до висновків, що позовні вимоги підлягають до задоволення з наступних підстав.

Встановлено, що за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Приватне акціонерне товариство "ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН" зареєстровано як юридична особа, код ЄДРПОУ 32285199.

Згідно свідоцтва №100339988 серії НБ №332901 від 16.06.2011 року, ПАТ "Славутський комбінат "Будфорфор", правонаступником якого є Приватне акціонерне товариство "ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН", з 20.03.2003 року є платником податку на додану вартість.

Постановою Хмельницького окружного адміністративного суду від 01.02.2012 року по справі №2270/13910/11 в задоволенні позову Публічного акціонерного товариства "Славутський комбінат "Будфарфор" до Славутської об'єднаної державної податкової інспекції в Хмельницькій області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень № 0000112303 та № 0000122303 від 25 червня 2011 року про зменшення суми бюджетного відшкодування з ПДВ в розмірі 1298052,00 грн. відмовлено.

Постановою Вінницького апеляційного адміністративного суду від 31.05.2012 року по справі №2270/13910/11, залишеною без змін ухвалою Вищого адміністративного суду України від 11.02.2015 року, апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Славутський комбінат "Будфарфор" задоволено. Постанову Хмельницького окружного адміністративного суду від 01 лютого 2012 року у справі за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства "Славутський комбінат "Будфарфор" до Славутської об'єднаної державної податкової інспекції Хмельницької області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень скасовано. Прийнято нову постанову, якою позов задоволено. Постановлено визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення Славутської об'єднаної державної податкової інспекції Хмельницької області №0000112303 та №0000122303 від 25 червня 2011 року.

Вказана постанова набрала законної сили 31.05.2012 року.

Згідно ч.4 ст.78 КАС України, обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.

Відтак, сума бюджетного відшкодування з податку на додану вартість у розмірі 1298052,00 грн. за березень 2011 року є узгодженою з 31.05.2012 року.

В подальшому, Приватним акціонерним товариством "ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН" було заявлено бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий розрахунок платника податку у банку в сумі 1831071,00грн, вказане в податковій декларації з ПДВ за березень 2011 року.

Проте, Славутською ОДПІ Головного управління ДФС у Хмельницькій області фактично бюджетне відшкодування на рахунок банку позивачу перераховано невчасно, а саме за березень 2011 року несвоєчасно повернуто кошти в сумі 1298052,00 грн. із затримкою 1259 днів.

Позивачем проведено розрахунок суми пені, яка підлягає стягненню з Державного бюджету України, в якому зазначено, що з часу набрання рішенням апеляційної інстанції законної сили до 25.11.2015 року (часу проведеного відшкодування ПДВ), відшкодуванню підлягає сума пені в розмірі 402965,13 грн.

Вказаний вище розрахунок підтверджений копією податкової декларації з податку на додану вартість з додатками за березень 2011 року, копією банківської виписки про повернення сум бюджетного відшкодування.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд враховує наведене нижче.

Згідно п.200.1 ст.200 Податкового кодексу України (в редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин), сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.

Відповідно до п.200.4 ст.200 Податкового кодексу України, при від'ємному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума:

а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу) в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200 1.3 статті 200 1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, а в разі відсутності податкового боргу -

б) або підлягає бюджетному відшкодуванню за заявою платника у сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200 1.3 статті 200 1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації на поточний рахунок платника податку та/або у рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу такого платника податку з інших платежів, що сплачуються до державного бюджету,

в) та/або зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.

Платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному контролюючому органу податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації (п.200.7 ст.200 Податкового кодексу України).

В силу п.200.10, п.200.11 ст.200 Податкового кодексу України, протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном отримання податкової декларації, контролюючий орган проводить камеральну перевірку заявлених у ній даних. За наявності достатніх підстав, які свідчать, що розрахунок суми бюджетного відшкодування було зроблено з порушенням норм податкового законодавства, контролюючий орган має право провести документальну позапланову виїзну перевірку платника для визначення достовірності нарахування такого бюджетного відшкодування протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном проведення камеральної перевірки.

П.200.12, п.200.13 ст.200 Податкового кодексу України встановлено, що контролюючий орган зобов'язаний у п'ятиденний строк після закінчення перевірки подати органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, висновок із зазначенням суми, що підлягає відшкодуванню з бюджету. На підставі отриманого висновку відповідного контролюючого органу орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, видає платнику податку зазначену в ньому суму бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів з бюджетного рахунка на поточний банківський рахунок платника податку в обслуговуючому банку протягом п'яти операційних днів після отримання висновку контролюючого органу.

Після закінчення процедури адміністративного або судового оскарження орган державної податкової служби протягом п'яти робочих днів, що настали за днем отримання відповідного рішення, зобов'язаний подати органу Державного казначейства України висновок із зазначенням суми податку, що підлягає відшкодуванню з бюджету (п.200.15 ст.200 Податкового кодексу України).

Суми податку, не відшкодовані платникам протягом визначеного цією статтею строку, вважаються заборгованістю бюджету з відшкодування податку на додану вартість. На суму такої заборгованості нараховується пеня на рівні 120 відсотків облікової ставки Національного банку України, встановленої на момент виникнення пені, протягом строку її дії, включаючи день погашення (п.200.23 ст.200 Податкового кодексу України).

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.01.2017 року № 26 "Про затвердження Порядку ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість" вказано, що цей Порядок визначає механізм ведення Мінфіном інформаційного ресурсу Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість (далі - Реєстр) за формою згідно з додатком. Мінфін адмініструє Реєстр як окремий інформаційний ресурс та забезпечує захист інформації відповідно до законодавства у сфері захисту державних інформаційних ресурсів.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 25.01.2017 року № 26 "Про затвердження Порядку ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість", формування Реєстру здійснюється автоматично на підставі баз даних ДФС та Казначейства.

Орган ДФС вносить до Реєстру такі дані: найменування платника податку на додану вартість (далі - платник податку) та його індивідуальний податковий номер; дату подання заяви про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість (далі - заява) на рахунок платника податку у банку, поданої у складі податкової декларації з податку на додану вартість (далі - податкова декларація) або уточнюючого розрахунку з податку на додану вартість (далі - уточнюючий розрахунок) (в разі їх подання); дату надсилання платнику податку органом ДФС повідомлення про відмову у прийнятті податкової декларації або уточнюючого розрахунку (в разі їх подання); суму податку, заявленого до бюджетного відшкодування, зазначену в кожній заяві, поданій у складі податкової декларації або уточнюючого розрахунку (в разі їх подання), у тому числі окремо, яка підлягає перерахуванню на рахунок платника податку у банку та/або в рахунок сплати грошових зобов'язань, та/або погашення податкового боргу такого платника податку з інших платежів, що сплачуються до державного бюджету; суму податку, заявленого до бюджетного відшкодування, зменшену на суму податкового боргу; реквізити поточного рахунка платника податку для перерахування бюджетного відшкодування; реквізити бюджетних рахунків для перерахування бюджетного відшкодування у рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу такого платника податку з інших платежів, що сплачуються до державного бюджету; реквізити бюджетного рахунка, з якого здійснюється бюджетне відшкодування; дату початку та закінчення проведення перевірки даних податкової декларації або уточнюючого розрахунку (в разі їх подання), в складі яких подана заява, з обов'язковою відміткою щодо виду перевірки (камеральна, документальна); суму податку, заявленого до бюджетного відшкодування, та дату поданої до органу ДФС заяви у разі виникнення у платника податку необхідності змінити напрям узгодженого бюджетного відшкодування; дату складення та вручення платнику податку акта перевірки; дату та номер податкового повідомлення-рішення та суму бюджетного відшкодування за кожною заявою з урахуванням уточнюючого розрахунку (у разі їх подання), не узгоджену органом ДФС; дату початку оскарження податкового повідомлення-рішення та суму бюджетного відшкодування, що оскаржується; дату закінчення оскарження податкового повідомлення-рішення та суму бюджетного відшкодування, узгоджену за результатами оскарження; суму узгодженого органом ДФС бюджетного відшкодування за кожною заявою та дату її узгодження.

Заяви виключаються з Реєстру згідно з пунктом 48.7 статті 48, пунктом 49.11 статті 49 і пунктом 50.1 статті 50 Податкового кодексу України.

Заяви автоматично вносяться до Реєстру протягом операційного дня їх отримання у хронологічному порядку їх надходження.

Повернення узгоджених сум бюджетного відшкодування здійснюється у хронологічному порядку відповідно до черговості внесення заяв до Реєстру.

Інформація про узгодженість бюджетного відшкодування та його суму відображається в Реєстрі органом ДФС на наступний робочий день після виникнення такого випадку.

Казначейство вносить до Реєстру такі дані: дату та суму повернення бюджетного відшкодування на рахунок платника податку у банку; дату та суму зарахування (перерахування) в рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу такого платника податку з інших платежів, що сплачуються до державного бюджету.

Дані щодо бюджетного відшкодування органами Казначейства у порядку безспірного списання податку на додану вартість за судовими рішеннями надаються Казначейством для формування Реєстру окремо на наступний робочий день після здійснення такого відшкодування.

ДФС відображає зазначену інформацію у Реєстрі.

Внесення даних до Реєстру посадовими особами (уповноваженою особою) ДФС та Казначейства здійснюється з дотриманням вимог законів щодо електронного підпису та електронного документообігу.

Інформація про узгодженість бюджетного відшкодування та його суму відображається в Реєстрі в автоматичному режимі на наступний робочий день після виникнення випадку, коли органом ДФС не внесені до Реєстру відомості про: дату початку та закінчення проведення перевірки даних податкової декларації або уточнюючого розрахунку (в разі їх подання) з обов'язковою відміткою щодо виду перевірки (камеральна, документальна); дату складення акта перевірки.

Узгоджена сума бюджетного відшкодування стає доступною органу Казначейства для виконання на наступний операційний день за днем її відображення в Реєстрі та перераховується органом Казначейства у строки, передбачені пунктом 200.13 статті 200 Податкового кодексу України, на поточний банківський рахунок платника податку в обслуговуючому банку та/або на бюджетні рахунки для перерахування у рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу такого платника податку з інших платежів, що сплачуються до державного бюджету.

При цьому органу Казначейства стають доступними для виконання узгоджені суми бюджетного відшкодування, зазначені в Реєстрі, які підлягають поверненню.

В ході розгляду справи судом встановлено, що відповідно до ст.200 Податкового кодексу України Приватним акціонерним товариством "ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН" було заявлено бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий розрахунок платника податку у банку в сумі 1831071,00грн, вказане в податковій декларації з ПДВ за березень 2011 року.

Однак, Славутською ОДПІ Головного управління ДФС у Хмельницькій області фактично бюджетне відшкодування на рахунок банку позивачу перераховано невчасно, а саме за березень 2011 року несвоєчасно повернуто кошти в сумі 1298052,00 грн. із затримкою 1259 днів.

Суми податку, не відшкодовані платникам протягом визначеного ст.200 Податкового кодексу України строку, вважаються заборгованістю бюджету з відшкодування податку на додану вартість. На суму такої заборгованості нараховується пеня на рівні 120 відсотків облікової ставки Національного банку України, встановленої на момент виникнення пені, протягом строку її дії, включаючи день погашення

Позивачем проведено розрахунок суми пені, яка підлягає стягненню з Державного бюджету України, в якому зазначено, що з часу набрання рішенням апеляційної інстанції законної сили до 25.11.2015 року (часу проведеного відшкодування ПДВ), відшкодуванню підлягає сума пені в розмірі 402965,13 грн.

Згідно Постанови КМ України, від 25.01.2017, № 26 "Про затвердження Порядку ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість", узгоджена сума бюджетного відшкодування стає доступною органу Казначейства для виконання на наступний операційний день за днем її відображення в Реєстрі та перераховується органом Казначейства у строки, передбачені пунктом 200.13 статті 200 Податкового кодексу України, на поточний банківський рахунок платника податку в обслуговуючому банку та/або на бюджетні рахунки для перерахування у рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу такого платника податку з інших платежів, що сплачуються до державного бюджету.

При цьому органу Казначейства стають доступними для виконання узгоджені суми бюджетного відшкодування, зазначені в Реєстрі, які підлягають поверненню.

Враховуючи вище викладене, суд погоджується з позивачем, що в порушення вимог податкового законодавства, а також Постанови Кабінету Міністрів України від 25.01.2017 року № 26 "Про затвердження Порядку ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість" відповідачами не було вчасно перераховано на поточний банківський рахунок Приватного акціонерного товариства "ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН" узгодженої заявленої суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

Така ж сама правова позиція викладена в постанові Верховного Суду від 18.05.2018 року у справі №816/1194/17 (№К/9901/28570/18).

Також, судом взято до уваги рішення Європейського суду з прав людини у справі "Інтерсплав" проти України в якому зазначено, що за таких обставин Суд вважає, що втручання у право власності заявника було непропорційним. Фактично постійні затримки відшкодування і компенсації у поєднанні із відсутністю ефективних засобів запобігання або припинення такої адміністративної практики, так само як і стан невизначеності щодо часу повернення коштів заявника, порушує "справедливий баланс" між вимогами публічного інтересу та захистом права на мирне володіння майном. На думку Суду, заявник перебував і продовжує перебувати під надмірним для нього тягарем (див. рішення у справі "Buffalo S. r. L. en liquidation v. Italy", зазначене вище, п. 38). Відповідно у справі було і продовжується порушення статті 1 Першого протоколу.

Суд, також критично ставиться до посилання відповідача, що позивачем пропущений строк звернення до адміністративного суду з цим позовом, оскільки системний аналіз положень статті 43 разом та пункту 200.23 статті 200 Податкового кодексу України, призводить до висновку про те, що пеня нараховується на суму бюджетної заборгованості в силу Закону та не залежить від волевиявлення платника податку. Умови, порядок та строки відшкодування пені також встановлені Законом, зокрема повернення коштів шляхом перерахування на поточний рахунок платника податків в установі банку встановлене пунктом 43.4 статті 43 цього Кодексу.

Аналогічний правовий підхід викладено в постанові Верховного Суду від 27 березня 2018 року у справі №812/457/16 (№К/9901/4066/17).

Тому суд не вбачає підстав для залишення позову без розгляду.

У відповідності зі статтею 124 Конституції України, юрисдикція судів поширюється на будь-який юридичний спір, водночас частиною 2 статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Згідно ч.1 ст.77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Частиною 2 ст.77 КАС України визначено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні (ч.1 ст.90 КАС України).

Враховуючи, що обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними конкретними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування, суд приходить до висновку, що в позовній заяві наведені обставини, які підтверджуються достатніми доказами, що свідчить про обґрунтованість позовних вимог, а отже, позовні вимоги підлягають задоволенню.

Частиною 1 ст.139 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

При поданні позовної заяви позивач сплатив судовий збір в розмірі 6044,47 грн. Відтак, у відповідності до вимог ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України на користь Приватного акціонерного товариства "ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН" необхідно присудити 6044,47 грн. судового збору.

Керуючись статтями 241-246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ВИРІШИВ:

адміністративний позов задовольнити.

Стягнути з Державного бюджету України на користь Приватного акціонерного товариства "ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН" код 32285199 пеню в сумі 402965,13грн (чотириста дві тисячі дев'ятсот шістдесят п'ять грн 13 коп.) шляхом зарахування на поточний рахунок відкритий у ПАТ ІНГ Банк Україна.

Стягнути на користь Приватного акціонерного товариства "ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН" код 32285199 судовий збір за рахунок бюджетних асигнувань Славутського управління Державної казначейської служби України Хмельницької області в сумі 3022,23грн (три тисячі двадцять дві грн 23 коп.) та Головного управління ДФС у Хмельницькій області в сумі 3022,23грн (три тисячі двадцять дві грн 23 коп.).

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне рішення складене 16 січня 2019 року

Позивач:Приватне акціонерне товариство "ГЕБЕРІТ КЕРАМІК ПРОДАКШН" (вул. Козацька, буд. 136, м. Славута, Славутський район, Хмельницька область, 30002 , код ЄДРПОУ - 32285199) Відповідачі:Славутське управління Державної казначейської служби України Хмельницької області (вул. Ярослава Мудрого, 48 А, м. Славута, Славутський район, Хмельницька область, 30000 , код ЄДРПОУ - 38009078) Головне управління ДФС у Хмельницькій області (вул. Пилипчука, 17, м. Хмельницький, Хмельницька область, 29000 , код ЄДРПОУ - 39492190) Головуючий суддя П.М. Майстер