
Справа № 369/6183/18
Провадження №2-а/369/195/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04.12.2018 м. Київ
Києво-Святошинський районний суд Київської області в складі:
головуючої судді Дубас Т.В.,
при секретарі Раситюк М.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом КП «Благоустрій» Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області до Головного Управління ДФС у Київській області про скасування податкового повідомлення-рішення від 13.10.2017 № НОМЕР_1, -
В С Т А Н О В И В:
01.11.2018 року в провадження судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Дубас Т.В., згідно протоколу автоматизованого розподілу від 01.11.2018 року, здійсненого на підставі розпорядження № 665 від 01.11.2018 року, надійшла адміністративна справа за позовом КП «Благоустрій» Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області до Головного Управління ДФС у Київській області про скасування податкового повідомлення-рішення від 13.10.2017 № НОМЕР_1.
Ухвалою судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Дубас Т.В. від 06.11.2018 року справу прийнято до свого провадження.
Суд, повно та всебічно дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що справу за адміністративним позовом КП «Благоустрій» Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області до Головного Управління ДФС у Київській області про скасування податкового повідомлення-рішення від 13.10.2017 № НОМЕР_1, слід передати на розгляд до Київського окружного адміністративного суду.
З адміністративного позову вбачається, що КП «Благоустрій» Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області просить суд скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Київській області від 13.10.2017 року №0037881406.
Відповідно до ст. 20 КАС України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні: 1) адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності; 2) адміністративні справи, пов’язані з виборчим процесом чи процесом референдуму, щодо: оскарження рішень, дій чи бездіяльності дільничних виборчих комісій, дільничних комісій з референдуму, членів цих комісій; уточнення списку виборців; оскарження дій чи бездіяльності засобів масової інформації, інформаційних агентств, підприємств, установ, організацій, їх посадових та службових осіб, творчих працівників засобів масової інформації та інформаційних агентств, що порушують законодавство про вибори та референдум; оскарження дій чи бездіяльності кандидата у депутати сільської, селищної ради, кандидатів на посаду сільського, селищного голови, їх довірених осіб; 3) адміністративні справи, пов’язані з перебуванням іноземців та осіб без громадянства на території України, щодо: примусового повернення в країну походження або третю країну іноземців та осіб без громадянства; примусового видворення іноземців та осіб без громадянства за межі України; затримання іноземців або осіб без громадянства з метою їх ідентифікації та (або) забезпечення примусового видворення за межі території України; продовження строку затримання іноземців або осіб без громадянства з метою їх ідентифікації та (або) забезпечення примусового видворення за межі території України; затримання іноземців або осіб без громадянства до вирішення питання про визнання їх біженцями або особами, які потребують додаткового захисту в Україні; затримання іноземців або осіб без громадянства з метою забезпечення їх передачі відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію; 4) адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби щодо виконання ними рішень судів у справах, визначених пунктами 1-3 частини першої цієї статті.
Відповідно до ч.2 ст. 20 КАС України окружним адміністративним судам підсудні всі адміністративні справи, крім визначених частиною першою цієї статті.
Отже, даний адміністративний позов підсудний окружному адміністративному суду.
Чатсиною 1 ст. 318 КАС України рішення суду підлягає скасуванню з направленням справи на розгляд за встановленою законом підсудністю, якщо рішення прийнято судом з порушенням правил юрисдикції (підсудності), визначених статтями 20, 22, 25-28 цього Кодексу.
З огляду на вищевикладені обставини суд вважає за необхідне дану адміністративну справу направити за підсудністю до Київського окружного адміністративного суду.
На підставі викладеного, керуючись ст. 20, 29, 171 КАС України, суд, -
П О С Т А Н О В И В :
Адміністративну справу за адміністративним позовом КП «Благоустрій» Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області до Головного Управління ДФС у Київській області про скасування податкового повідомлення-рішення від 13.10.2017 № НОМЕР_1- надіслати за підсудністю до Київського окружного адміністративного суду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п’ятнадцяти днів з дня його проголошення, до Шостого апеляційного адміністративного суду або через Києво-Святошинський районний суд Київської області.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя: Дубас Т.В.