
Справа № 203/3737/18
Провадження № 3/0203/2236/2018
ПОСТАНОВА
17 грудня 2018 р. суддя Кіровського районного суду м. Дніпропетровська Підберезний Г.А., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення складені відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП НОМЕР_1, громадянина України, обіймає посаду голови ліквідаційної комісії КЗ «Дніпровський міський центр здоровя», проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, за ч. 1 ст. 163-4 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
24.10.2018 до Кіровського районного суду м. Дніпропетровська від ГУ ДФС у Дніпропетровській області надійшли матеріали справи про адміністративне правопорушення, складені відносно ОСОБА_1 за вчинення дій, відповідальність за які передбачена ч. 1 ст. 163-4 КУпАП.
З протоколу про адміністративне правопорушення №276/13-06 зокрема вбачається, що за результатами документальної позапланової виїзної перевірки КЗ «Дніпровський міський центр здоровя», за період з 01.01.2015 по 14.09.2018, юридична адреса: м. Дніпро, вул. Сергія Подолинського, буд. 31-А, де ОСОБА_1 обіймає посаду голови ліквідаційної комісії, встановлення правопорушення, а саме не відображені доходи отримані приватними підприємцями з ознакою доходу 157 за 1-4 квартали 2015-2016 років, за 1 квартал 2017 року, чим порушено п. п. Б п. 2 ст. 176 ПК України, а також 3 розділ Порядку заповнення податкового розрахунку сум доходу, нарахованого на користь фізичних осіб, і сум утриманих з них податку, відповідальність за що передбачена ч. 1 ст. 163-4 КУпАП.
Крім того, 29.10.2018 до Кіровського районного суду м. Дніпропетровська від ГУ ДФС у Дніпропетровській області надійшли матеріали справи про адміністративне правопорушення, складені відносно ОСОБА_1 за вчинення дій, відповідальність за які передбачена ч. 1 ст. 155-1 КУпАП.
З протоколу про адміністративне правопорушення №704 зокрема вбачається, що за результатами документальної позапланової виїзної перевірки КЗ «Дніпровський міський центр здоровя», юридична адреса: м. Дніпро, вул. Сергія Подолинського, буд. 31-А, де ОСОБА_1 обіймає посаду голови ліквідаційної комісії, встановлення правопорушення, а саме здійснення розрахункових операцій з надання послуг по проведенню лекцій із слухачами по санітарному мінімуму без застосування реєстратора розрахункових операцій, та без видачі розрахункового документа-фіскального касового чека, розрахункові операції проводились з випискою та видачою прибуткових касових ордерів, чим порушено п. 1,2 ст. 3 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», відповідальність за що передбачена ч. 1 ст. 155-1 КУпАП.
Згідно ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої зі більш серйозне правопорушень з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь яке з вчинених правопорушень.
З таких підстав вважаю за необхідне обєднати матеріали відносноОСОБА_1 в одне провадження.
ОСОБА_1 в судове засідання не зявився, про місце та час судового розгляду повідомлений належним чином. Оскільки, особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, будучи належним чином повідомленою про місце та час розгляду справи щодо неї, до суду не з'явилась, приходжу до висновку про можливість розгляду справи без її участі.
Винність ОСОБА_1 підтверджується протоколами про адміністративне правопорушення №276/13-06, №704, витягягами з акту №58110/04-36-14-08/01984777 від 28.09.2018, поясненнями ОСОБА_1, відповідно до яких ОСОБА_1 дійсно скоїв зазначені правопорушення за вищевикладених обставин.
З урахуванням викладеного, враховуючи характер вчинених правопорушень, особи правопорушника, ступінь вини, обставини, що помякшують і обтяжують відповідальність, прихожу до висновку, що в діях ОСОБА_1, є склад адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 163-4, ч. 1 ст. 155-1 КУпАП і вважаю за необхідне застосувати відносно останнього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 85 грн.
Крім того, враховуючи результат розгляду даної справи, а також вимоги закріплені у п. 5 ч .2 ст. 4 закону України «Про судовий збір», суд вважає за необхідне стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 352,40 грн.
На підставі викладеного, керуючись ст. 36, ч. 1 ст. 155-1, ч. 1 ст. 163-4, ст. ст. 280, 283, 284, 285 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Справи №203/3737/18, провадження №3/0203/2236/2018 відносно ОСОБА_1, у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 163-4 КУпАП та №203/3781/18, провадження №3/0203/2247/2018, відносно ОСОБА_1, у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченогоч. 1 ст. 155-1 КУпАП, об'єднати в одне провадження та присвоїти №203/3737/18, провадження №3/0203/2236/2018.
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 163-4, ч. 1 ст. 155-1 КУпАП.
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення, яке передбачено за вчинення адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 155-1 КУпАП, у вигляді штрафу в розмірі 85 грн., також стягнути з останнього на користь держави судовий збір у розмірі 352,40 грн.
Постанова набирає чинності після закінчення строку на її оскарження.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга на постанову подається д о Дніпровського апеляційного суду через Кіровський районний суд м. Дніпропетровська.
Суддя Г.А. Підберезний