
Справа № 1540/4525/18
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 грудня 2018 року Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Левчук О.А., розглянувши в порядку письмового провадження справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про стягнення заборгованості та компенсації втрати частини доходів, зобов’язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся з даним позовом до суду та просить суд стягнути заборгованість по виплаті пенсії за період 01.01.2016 – 01.01.2018 згідно рішення № 815/1023/18 від 16.05.2018 року Одеського окружного адміністративного суду і компенсацію втрати частини доходів згідно ст. 55 ЗУ № 2262-ХІІ від 09.04.1992 р. “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, і деяких інших осіб” загальною сумою 75100 грн.; зобов’язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області одночасно перерахувати загальною сумою 75100 грн. заборгованість по виплаті пенсії за період з 01.01.2016 року по 01.01.2018 року та компенсацію втрати частини доходів на особистий рахунок ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 (ІПН НОМЕР_1) згідно рішення № 815/1023/18 від 16.05.2018 року Одеського окружного адміністративного суду і ст. 55 ЗУ “ 2262-ХІІ від 09.04.1992 року “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, і деяких інших осіб”.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що підставами позову є ЗУ № 2262-ХІІ від 9.04.1992 року «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби і деяких інших осіб» та рішення Одеського окружного адмінсуду в справі № 815/1023/18 від 16.05.2018 року. Предметом позову є стягнення боргу по виплаті пенсії за рішенням суду і компенсації втрати позивачем частки доходів згідно ст. 55 Закону. Рішенням визнана протиправна бездіяльність відповідача з виплати пенсії, а в ст. 55 Закону передбачено нарахування компенсації втрати частки доходів в разі боргу по виплаті пенсії за минулий час з вини відповідача, який прагне погасити борг керуючись постановою КМУ №103 від 21.02.2018 року, але дія цього підзаконного акту не поширюється на предмет спору, оскільки в резолютивній частині рішення вона не визначена як підстава сплати боргу і суперечить Закону, що згідно ст. 1.1 Закону і ст. 5 ЗУ № 1058-VII робить її нелегітимною щодо спору з виплати боргу по пенсії, який виник з вини відповідача.
Представником відповідача до суду надано відзив на позовну заяву, в якому представник Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області вказує, що 06.08.2018 року набуло чинності рішення Одеського окружного адміністративного суду від 16.05.2018 року по справі № 815/1023/18, яким зобов’язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести ОСОБА_1 перерахунок та виплату пенсії відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей” №900-VІІІ, ст.63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” №2262-ХІІ, Постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015р. №988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”, та довідки про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2016р., виготовленої Ліквідаційною комісією ГУМВС України в Одеській області, починаючи з 01 січня 2016року. Головним управлінням 30.03.2018 року проведено відповідний перерахунок пенсії з 01.01.2016 року, доплату пенсії за період з 01.01.2016 року по 31.12.2017 року розраховано 30.03.2018 року та буде виплачено відповідно до порядку, передбаченого діючим законодавством, а саме постановою Кабінету міністрів України № 103 від 21.02.2018 року. Крім того, кошти які виплачуються пенсіонерам за рахунок зробленого перерахунку, є складовою Державного бюджету, а не бюджету Пенсійного фонду. Здійснення видатків бюджету без бюджетних призначень або їх перевищення всупереч кодексу чи Державного бюджету України є порушенням бюджетного законодавства. Також безпідставними є вимоги про стягнення компенсації втрати частини доходів, з огляду на відсутність умов, передбачених Законом № 2050-ІІІ, а саме доплата пенсії за період з 01.01.2016 по 01.01.2018 має характер разового платежу, станом на час звернення позивача до суду не виплачена, факт невиплати розрахованої доплати обумовлений саме нормативним закріпленням відстрочення, а не виною Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області.
Ухвалою суду від 10 вересня 2018 року відкрито загальне позовне провадження провадження та призначено підготовче засідання.
Ухвалою суду від 08 листопада 2018 року, занесеною до протоколу судового засідання, закрито підготовче провадження.
Ухвалою суду від 08 листопада 2018 року, занесеною до протоколу судового засідання, відповідно до ч. 9 ст. 205 КАС України, продовжено розгляд справи в порядку письмового провадження.
Вивчивши матеріали справи, дослідивши та проаналізувавши надані докази, суд встановив наступне.
ОСОБА_1 є пенсіонером органів внутрішніх справ України, та отримує пенсію, призначену відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”.
29.12.2015 року набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей” №900-VIШ, яким внесено зміни до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” від 9 квітня 1992 року № 2262-XII, а саме: доповнено та змінено статтю 43, якою передбачено, що у разі, якщо на момент призначення або виплати пенсії відбулася зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення та/або були введені для зазначених категорій осіб нові щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії у розмірах, встановлених законодавством, пенсія призначається з урахуванням таких змін та/або нововведень, а призначена пенсія підлягає невідкладному перерахунку.
30 березня 2018 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області здійснено перерахунок пенсії ОСОБА_1, підстава – ПКМУ № 103 від 21.02.2018 року пункт 3, перерахунок з 01.01.2016 року (а.с. 7, 50).
16 травня 2018 року рішенням Одеського окружного адміністративного по справі № 815/1023/18 адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання бездіяльності, зобов’язання вчинити певні дії, задоволено частково. Визнано протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо не проведення з 01.01.2016р. перерахунку пенсії ОСОБА_1 відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей” №900-VІІІ, ст.63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” №2262-ХІІ, Постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015року №988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”, та довідки про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2016р., виготовленої Ліквідаційною комісією ГУМВС України в Одеській області. Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області (65107, м.Одеса, вул.Канатна,83, код ЄДРПОУ 20987385) провести ОСОБА_1 (м.Одеса, вул.Старицького,10, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) перерахунок та виплату пенсії відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей” №900-VІІІ, ст.63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” № 2262-ХІІ, Постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015р. №988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”, та довідки про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2016р., виготовленої Ліквідаційною комісією ГУМВС України в Одеській області, починаючи з 01 січня 2016року.
Рішення Одеського окружного адміністративного від 16 травня 2018 року по справі № 815/1023/18 набрало законної сили 06.08.2018 року.
Згідно ч. 4 ст. 78 КАС України обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.
Так, рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 16 травня 2018 року по справі № 815/1023/18 встановлено, що Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову від 21.02.2018 р. №103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб”, якою врегульовано питання виплати перерахованих пенсій, та визначено порядок перерахунку і виплати пенсій, що призначені згідно із Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.
Так, п. 3 вказаної постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 р. № 103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб”, зобов'язано перерахувати з 01.01.2016 р. пенсії, призначені згідно із Законом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) за прирівняною посадою з розміру грошового забезпечення поліцейського, враховуючи відповідні оклади за посадою, спеціальним званням, відсоткову надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, за січень 2016р. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015р. №988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”. Розмір премії визначається у середніх розмірах, що фактично виплачені за відповідною посадою (посадами) поліцейського за січень 2016року.
Виплату перерахованих відповідно до абзацу першого цього пункту пенсій (з урахуванням доплат до попереднього розміру пенсій, підвищень, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством (крім підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, що визначені законом) особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) проводити з 1 січня 2018року. Сума перерахованих пенсій для виплати за період з 1 січня 2016р. по 31 грудня 2017 р. обчислюється органами Пенсійного фонду України станом на 1 січня 2018 р. та виплачується після виділення коштів на їх фінансування з державного бюджету в такому порядку: з 1 січня 2019 р. по 31 грудня 2019 р. - щомісяця окремою сумою у розмірі 50 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної пенсії, розрахованої відповідно до абзацу першого цього пункту, та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 1 січня 2016 р. по 31 грудня 2017 р.; з 1 січня 2020 р. - щомісяця окремою сумою у розмірі 100 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної пенсії, розрахованої відповідно до абзацу першого цього пункту, та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 1 січня 2016р. по 31 грудня 2017 р. та до забезпечення повної виплати розрахованої суми.
Згідно з п.5 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018р. №103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб”, перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) відповідно до пункту 3 цієї постанови проводиться на підставі довідок про розміри грошового забезпечення, поданих Міністерством внутрішніх справ органам Пенсійного фонду України до набрання чинності цією постановою, або довідок, додатково оформлених та поданих відповідно до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р. № 45.
Так, рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 16 травня 2018 року по справі № 815/1023/18 встановлено, що Кабінетом Міністрів України встановлено обов'язок органам Пенсійного фонду України здійснювати виплатити перерахованої пенсії за період з 01.01.2016 р. по 31.12.2017 р. лише з 01.01.2019 р. Водночас, постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2018р. № 103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб”, не заперечує наявності у відповідача обов'язку здійснити перерахунок та виплату позивачу пенсії у межах спірних правовідносин. При цьому, суд зазначає, що право на перерахунок пенсії у позивача – ОСОБА_1 виникло на підставі Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей”, та в жодному разі не на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 р. № 103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб”, а відтак право на перерахунок пенсії з 01.01.2016 р. є абсолютним, та не може відстрочуватися в часі. Таким чином, з урахуванням наведеного, суд дійшов висновку, що у розумінні вказаних вимог позивач - ОСОБА_1, як колишній працівник міліції та пенсіонер органів внутрішніх справ, має право на здійснення перерахунку розміру пенсії на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 р. № 988.
Отже обставини, встановлені Одеським окружним адміністративним судом у рішенні від 16 травня 2018 року по справі № 815/1023/18, відповідно до ч. 4 ст. 78 КАС України, не доказуються при розгляді даної справи.
Судом встановлено, що 30 березня 2018 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області здійснено перерахунок пенсії ОСОБА_1, підстава – ПКМУ № 103 від 21.02.2018 року пункт 3, перерахунок з 01.01.2016 року (а.с. 7, 50).
Разом з тим, рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 16 травня 2018 року по справі № 815/1023/18 зобов’язано Головне управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області провести ОСОБА_1 перерахунок та виплату пенсії відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей” № 900-VІІІ, ст.63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” № 2262-ХІІ, Постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015р. № 988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”, та довідки про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2016 р., виготовленої Ліквідаційною комісією ГУМВС України в Одеській області, починаючи з 01 січня 2016року.
При цьому, в рішенні Одеського окружного адміністративного суду від 16 травня 2018 року по справі № 815/1023/18 суд вказав, що право на перерахунок пенсії у позивача – ОСОБА_1 виникло на підставі Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей”, та в жодному разі не на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 р. № 103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб”, а відтак право на перерахунок пенсії з 01.01.2016 р. є абсолютним, та не може відстрочуватися в часі.
Так, рішення Одеського окружного адміністративного суду від 16 травня 2018 року по справі № 815/1023/18 набрало законної сили 06.08.2018 року, разом з тим, доказів на підтвердження здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1 на виконання рішення суду матеріали справи не містять.
Разом з тим, суд не приймає до уваги наданий розрахунок пенсії ОСОБА_1 від 30.03.2018 року, оскільки вказаний розрахунок здійснено Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області на підставі п. 3 постанови КМУ № 103 від 21.02.2018 року та до набрання законної сили рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 16 травня 2018 року по справі № 815/1023/18.
Відповідно до ч. 2 ст. 9 КАС України суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, в межах позовних вимог. Суд може вийти за межі позовних вимог, якщо це необхідно для ефективного захисту прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб’єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб’єктів владних повноважень.
Згідно ч. 1 ст. 12 Закону України «Про виконавче провадження» виконавчі документи можуть бути пред’явлені до примусового виконання протягом трьох років, крім посвідчень комісій по трудових спорах та виконавчих документів, за якими стягувачем є держава або державний орган, які можуть бути пред’явлені до примусового виконання протягом трьох місяців.
Відповідно до ч. 1 ст. 26 Закону України «Про виконавче провадження» виконавець розпочинає примусове виконання рішення на підставі виконавчого документа, зазначеного у статті 3 цього Закону, зокрема, за заявою стягувача про примусове виконання рішення.
Разом з тим, станом на дату розгляду справи, відповідачем, Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області не здійснено перерахунок пенсії ОСОБА_1 на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 16 травня 2018 року по справі № 815/1023/18. При цьому, строк для звернення щодо примусового виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 16 травня 2018 року по справі № 815/1023/18, яке набрало законної сили ще не сплинув.
З урахуванням вищевикладеного, позовні вимоги про стягнення заборгованості по виплаті пенсії за період 01.01.2016 – 01.01.2018 згідно рішення № 815/1023/18 від 16.05.2018 року Одеського окружного адміністративного суду є передчасними та задоволенню не підлягають.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати» підприємства, установи і організації всіх форм власності та господарювання здійснюють компенсацію громадянам втрати частини доходів у випадку порушення встановлених строків їх виплати, у тому числі з вини власника або уповноваженого ним органу (особи).
Згідно ст. 2 ЗУ «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати» компенсація громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати (далі - компенсація) провадиться у разі затримки на один і більше календарних місяців виплати доходів, нарахованих громадянам за період починаючи з дня набрання чинності цим Законом. Під доходами у цьому Законі слід розуміти грошові доходи громадян, які вони одержують на території України і які не мають разового характеру: пенсії; соціальні виплати; стипендії; заробітна плата (грошове забезпечення) та інші.
Відповдіно до ст. 3 ЗУ «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати» сума компенсації обчислюється шляхом множення суми нарахованого, але не виплаченого громадянину доходу за відповідний місяць (після утримання податків і обов'язкових платежів) на індекс інфляції в період невиплати доходу (інфляція місяця, за який виплачується доход, до уваги не береться).
З аналізу приписів ЗУ «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати» вбачається, що у випадку порушення встановлених строків виплати частини доходів громадянам виплачується компенсація, при цьому компенсація обчислюється як добуток «нарахованого, але не виплаченого грошового доходу» за відповідний місяць, означає, що має існувати обов'язкова складова обчислення компенсації - невиплачений грошовий дохід, який може бути або нарахований, або який можна нарахувати, зокрема, і на підставі судового рішення.
Відповідно до ст. 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» нараховані суми пенсії, на виплату яких пенсіонер мав право, але своєчасно не отримав з власної вини, виплачуються за минулий час, але не більш як за три роки до дня звернення за отриманням пенсії. У цьому разі частина суми недоотриманої пенсії, але не більш як за 12 місяців, виплачується одночасно, а решта суми виплачується щомісяця рівними частинами, що не перевищують місячного розміру пенсії. Нараховані суми пенсії, не отримані пенсіонером з вини органу Пенсійного фонду України, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації втрати частини доходів.
Разом з тим, позивачем до суду не надано доказів здійснення перерахунку, нарахування та не виплати сум пенсії ОСОБА_1 на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 16 травня 2018 року по справі № 815/1023/18.
Таким чином, з огляду на те, що позовні вимоги щодо стягнення заборгованості по виплаті пенсії за період 01.01.2016 – 01.01.2018 згідно рішення № 815/1023/18 від 16.05.2018 року Одеського окружного адміністративного суду є необґрунтованими та задоволенню не підлягають, тому, відповідно, підстав для задоволення позовних вимог про стягнення компенсації втрати частини доходів згідно ст. 55 ЗУ № 2262-ХІІ від 09.04.1992 р. “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, і деяких інших осіб” загальною сумою 75100 грн. та зобов’язання Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області одночасно перерахувати загальною сумою 75100 грн. заборгованість по виплаті пенсії за період з 01.01.2016 року по 01.01.2018 року та компенсацію втрати частини доходів на особистий рахунок ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 (ІПН НОМЕР_1) згідно рішення № 815/1023/18 від 16.05.2018 року Одеського окружного адміністративного суду і ст. 55 ЗУ “ 2262-ХІІ від 09.04.1992 року “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, і деяких інших осіб”, відсутні.
Згідно ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); добросовісно; розсудливо.
Відповідно до ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. Суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, в межах позовних вимог.
Згідно ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об’єктивному дослідженні.
За таких обставин, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог, на підставі наданих сторонами доказів, суд вважає, що адміністративний позов є необґрунтованим та задоволенню не підлягає.
Керуючись ст.ст. 2, 6, 8, 9, 12, 77, 90, 139, ч. 9 ст. 205, 242-246, 250, 255 КАС України, суд, -
ВИРІШИВ:
Відмовити в задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 (ІПН НОМЕР_1, адреса місця реєстрації: 65063, м. Одеса, вул. Старицького, 10) до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (код ЄДРПОУ 20987385, адреса місцезнаходження: вул. Канатна, 83, м. Одеса, 65107) про стягнення заборгованості по виплаті пенсії за період 01.01.2016 – 01.01.2018 згідно рішення № 815/1023/18 від 16.05.2018 року Одеського окружного адміністративного суду і компенсацію втрати частини доходів згідно ст. 55 ЗУ № 2262-ХІІ від 09.04.1992 р. “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, і деяких інших осіб” загальною сумою 75100 грн.; зобов’язання Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області одночасно перерахувати загальною сумою 75100 грн. заборгованість по виплаті пенсії за період з 01.01.2016 року по 01.01.2018 року та компенсацію втрати частини доходів на особистий рахунок ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 (ІПН НОМЕР_1) згідно рішення № 815/1023/18 від 16.05.2018 року Одеського окружного адміністративного суду і ст. 55 ЗУ “ 2262-ХІІ від 09.04.1992 року “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, і деяких інших осіб”, в повному обсязі.
Рішення може бути оскаржено в порядку та в строки встановлені ст. 295, 297 КАС України, з урахуванням особливостей, встановлених п. 15.5 Розділу VII Перехідних Положень КАС України.
Рішення набирає законної сили в порядку передбаченому статтею 255 КАС України.
Суддя О.А. Левчук
.