
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
04 грудня 2018 року м. Київ № 826/4107/18
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Качура І.А., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Державної фіскальної служби України про визнання протиправними дій, визнання протиправним та скасування наказу, -
В С Т А Н О В И В:
До Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся ОСОБА_1 (далі також - ОСОБА_1, позивач) з адміністративним позовом до Державної фіскальної служби України (далі також - ДФС України, відповідач), в якому позивач просив:
1) визнати протиправним та скасувати наказ відповідача від 18 січня 2018 року № 23 «Про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки платника податків фізичної особи - ОСОБА_1.»;
2) визнати дії відповідача щодо проведення документальної позапланової невиїзної перевірки позивача протиправними, результати якої оформлені актом від 08 лютого 2018 року № 1/99-99-13-04-01/НОМЕР_1 «Про результати документальної позапланової невиїзної перевірки з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства, ОСОБА_1, реєстраційний номер облікової картки платника податку НОМЕР_1 за період з 01 січня 1998 року по 31 грудня 2016 року».
Ухвалою суду від 21.03.2017 р. відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.
Розглянувши матеріали справи, судом встановлено, що позивачем 06.06.2018р. було подано клопотання про об'єднання адміністративних справ №826/4107/18 та справи №826/7084/18 за позовом ОСОБА_1 до Державної фіскальної служби України про визнання протиправними дій, визнання протиправним та скасування наказу.
Розглянувши матеріали справи, клопотання про об'єднання в одне провадження адміністративних справ, суд зазначає наступне.
Відповідно до ч.ч. 1-5 статті 172 Кодексу адміністративного судочинства України в одній позовній заяві може бути об'єднано декілька вимог, пов'язаних між собою підставою виникнення або поданими доказами, основні та похідні позовні вимоги.
Суд з урахуванням положень частини першої цієї статті може за клопотанням учасника справи або з власної ініціативи об'єднати в одне провадження декілька справ за позовами: 1) одного й того самого позивача до одного й того самого відповідача; 2) одного й того самого позивача до різних відповідачів; 3) різних позивачів до одного й того самого відповідача.
Об'єднання справ в одне провадження допускається до початку підготовчого засідання, а у спрощеному позовному провадженні - до початку розгляду справи по суті у кожній із справ.
Не допускається об'єднання в одне провадження кількох вимог, які належить розглядати в порядку різного судочинства, якщо інше не встановлено законом.
Не допускається об'єднання в одне провадження кількох вимог, щодо яких законом визначена виключна підсудність різним судам.
Частиною сьомою статті 172 Кодексу адміністративного судочинства України, передбачено, що про об'єднання справ в одне провадження або роз'єднання позовних вимог, про відмову в об'єднанні справ в одне провадження, роз'єднанні позовних вимог суд постановляє ухвалу.
Розглянувши клопотання про об'єднання адміністративних справ, суд відмовляє в його задоволенні, оскільки об'єднання справ №826/4107/18 та №826/7084/18 сповільнить розгляд адміністративної справи №826/4107/17.
Керуючись статтями 172, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Відмовити в задоволенні клопотання про об'єднання адміністративної справи №826/4107/18 зі справою №826/7084/18.
Ухвала згідно зі статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
Суддя І.А. Качур