
Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
Харків
28 листопада 2018 р. № 2040/6261/18
Харківський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Бадюков Ю.В.,
при секретарі судового засідання - Андрущенко С.В.,
за участю представників сторін:
позивача - Літвінової І.С.,
відповідачів - Шевченко А.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Харкові адміністративну справу за позовом
Товариства з обмеженою відповідальністю "Автоцентрзапчастина" (вул. Конєва, б. 4, офіс 406, м. Харків, 61052, код ЄДРПОУ 37576121)
до Державної фіскальної служби України (Львівська площа, буд. 8, м. Київ, 04053, код ЄДРПОУ 39292197),
Головного управління ДФС у Харківській області (вул. Пушкінська, буд. 46, м. Харків, 61057, код за ЄДРПОУ 39599198)
про скасування рішень та зобов'язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В:
До Харківського окружного адміністративного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоцентрзапчастина" (далі по тексту - позивач, ТОВ «Автоцентрзапчастина») з адміністративним позовом до Головного управління ДФС у Харківській області (далі по тексту - відповідач1, ГУ ДФС у Харківській області, Державної фіскальної служби України (далі по тексту - відповідач2, ДФС України), в якому, з урахуванням уточнених позовних вимог, просить суд:
1. Визнати протиправними та скасувати:
- рішення комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкових накладних / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 25.05.2018 № 727278/37576121 було відмовлено у реєстрації податкову накладну № 71 від 21.11.2017 у Єдиному реєстрі податкових накладних;
- рішення комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкових накладних / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 27.04.2018 № 669584/37576121 було відмовлено у реєстрації податкову накладну № 101 від 29.11.2017 у Єдиному реєстрі податкових накладних;
- рішення комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкових накладних / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 25.05.2018 № 727280/37576121 було відмовлено у реєстрації податкову накладну № 102 від 29.11.2017 у Єдиному реєстрі податкових накладних.
2. Зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати у Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну № 71 від 21.11.2017, податкову накладну № 101 від 29.11.2017, податкову накладну № 102 від 29.11.2017, які було подану ТОВ "Автоцентрзапчастина".
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що рішення від 25.05.2018 № 727278/37576121,від 27.04.2018 № 669584/37576121та від 25.05.2018 № 727280/37576121 є протиправними та такими, що підлягають скасуванню, оскільки податкові накладні були складені з дотриманням вимог чинного законодавства та вони підлягають обов'язковій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав та просив суд позов задовольнити.
Представник відповідача1 - ГУ ДФС у Харківській області, надав відзив на адміністративний позов, у якому зазначив, що у реєстрації можуть відмовити, якщо платник ПДВ не надав письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній (розрахунку коригування), реєстрацію якої зупинили та не надав копій документів, необхідних щоб ухвалити рішення про реєстрацію. Зазначає, що позивачем надано пояснення з яких неможливо встановити обсяг та дату господарської операції та яка стосується загальних питань діяльності позивача без деталізування господарської операції. Також позивачем не надано документи щодо зберігання та транспортування ТМЦ.
У судовому засіданні представник відповідача проти позовних вимог Товариства з обмеженою відповідальністю "Автоцентрзапчастина" заперечував та просив суд відмовити в їх задоволенні.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, суд встановив наступні обставини
Судом встановлено, що між ТОВ «Автоцентрзапчастина» та ФОП ОСОБА_3 було укладено договір поставки № б/н від 01.07.2017 року (а.с.35-37). Згідно договору ТОВ «Автоцентрзапчастина» є покупцем, а ФОП ОСОБА_3 постачальником. Предметом договору є товар, кількість та асортимент якого визначається рахунками чи видатковими накладними, які є невід'ємною частиною договору. Загальна вартість договору не обмежується і визначається на підставі фактично поставленого товару. Оплата ціни товару здійснюється на поточний рахунок ФОП ОСОБА_3 після факту надходження товару на склад покупця або за попередньою оплатою.
У ФОП ОСОБА_3, який є платником єдиного податку 2 групи, без реєстрації ПДВ було придбано товар на умовах, описаних в договорі. Про факт здійснення закупівлі свідчать первинні документи, а саме копія видаткової накладної № 613 від 21.11.2017 року (а.с.38).
За умовами договору поставки № б/н від 01.07.2017 оплата здійснюється у безготівковій формі в національній валюті України після факту отримання товару на склад покупця або за попередньою оплатою.
Судом встановлено, що станом на дату подання пояснень ТОВ «Автоцентрзапчастина» сплатило за отриманий товар, відповідно до видаткової накладної № 613 від 21.11.2017 року, про що свідчать копії платіжних доручень № 877 від 19.12.2017 року (а.с.39), № 1133 від 16.02.2018 року (а.с.40).
Товар був привезений на склад ТОВ «Автоцентрзапчастина» ФОП ОСОБА_3 самостійно власним транспортом.
Придбані запчастини у ФОП ОСОБА_3 були реалізовані до ДП «Завод імені В.О. Малишева», згідно договору поставки № 508дп від 05.07.2017 року (а.с.41-44):
ПН № 71 від 21.11.2017 - рахунок на оплату № 859 від 21.11.2017 року (а.с.48), на що складено видаткову накладна № 603 від 21.11.2017 року (а.с.49);
ПН № 101 від 29.11.2017 - рахунок на оплату № 904 від 29.11.2017 року (а.с.50), на що складено видаткову накладна № 635 від 29.11.2017 року (а.с.51);
ПН № 102 від 29.11.2017 - рахунок на оплату № 905 від 29.11.2017 року (а.с.52), на що складено видаткову накладна № 636 від 29.11.2017 року (а.с.53).
До видаткових накладних виписані податкові накладні, які складені на першу подію - відвантаження товару. До видаткових накладних також було складено товарно-транспортні накладні № Р603 від 29.11.2017 року (а.с.57-58), № 635 від 29.11.2017 року (а.с. 59-60), № 636 від 29.11.2017 року (а.с.61-62), які свідчать про факт доставки товару до складу ДП «Завод імені В.О. Малишева». Транспортні послуги було надано ТОВ «Харзбут», що підтверджує копія договору перевезення вантажів № 01/08 від 01.08.2017 року (а.с.63-65) та копія акту надання послуг № 4986 від 23.11.2017 року (а.с.66).
За умовами договору поставки № 508дп від 05.07.2017, оплата здійснюється в національній валюті України шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника, шляхом оплати Покупцем Постачальнику вартість Товару протягом 15 банківських днів з дня приймання Покупцем Товару за асортиментом, комплектністю та якістю, відповідно до п. 4,5 Договору, якщо інші умови та строк оплати на відповідну партію Товару не визначені Сторонами, відповідно до п. 1.2 Договору, але в будь-якому випадку не раніше отримання покупцем оригіналу рахунку на такий Товар.
Станом на дату подання пояснень ДП «Завод імені В.О. Малишева» сплатило ТОВ «Автоцентрзапчастина» за отриманий товар, відповідно до видаткових накладних грошові кошти, про що свідчить платіжні доручення № 9868 від 18.12.2017 року (а.с.54), № 9885 від 18.12.2017 року (а.с.55), № 206 від 12.01.2018 року (а.с.56).
Відповідно до приписів п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України ТОВ «Автоцентрзапчастина» було складено та направлено для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну № 71 від 21.11.2017 року (а.с.12-13).
Згідно отриманої квитанції від 12.12.2017 року № 9264545371, ПН № 71 від 21.11.2017 року прийнято, але реєстрація зупинена (а.с.14).
На виконання пп. 201.16.2 п. 201.16 ст. 201 ПК України ТОВ «Автоцентрзапчастина» було направлено на адресу контролюючого органу пояснення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленій ПН № 71 від 21.11.2017 року, копії договорів та первинні документи, які підтверджують реальність здійснення операцій по вказаній податковій накладній (а.с.15), отримання яких не заперечується відповідачем.
Рішенням комісії ДФС від 25.05.2018 року № 727278/37576121 було відмовлено у реєстрації ПН № 71 від 21.11.2017 року (а.с.16-17).
Відповідно до приписів п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України ТОВ «Автоцентрзапчастина» було складено та направлено для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну № 101 від 29.11.2017 року (а.с.18)
Згідно отриманої квитанції від 12.12.2017 року № 9264731088, ПН № 101 від 29.11.2017 року прийнято, але реєстрацію зупинено (а.с.19).
На виконання пп. 201.16.2 п. 201.16 ст. 201 ПК України ТОВ «Автоцентрзапчастина» було направлено на адресу контролюючого органу пояснення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленій ПН № 101 від 29.11.2017 року, копії договорів та первинні документи, які підтверджують реальність здійснення операцій по вказаній податковій накладній, отримання яких не заперечується відповідачем (а.с.20).
Рішенням комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкових накладних / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 27.04.2018 року № 669584/37576121 було відмовлено у реєстрації ПН № 101 від 29.11.2017 року (а.с.21-22).
Відповідно до приписів п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України ТОВ «Автоцентрзапчастина» було складено та направлено для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну № 102 від 29.11.2017 року (а.с.23-24).
Згідно отриманої квитанції від 12.12.2017 року № 9264716691, ПН № 102 від 29.11.2017 прийнято, але реєстрацію зупинено (а.с.25).
На виконання пп. 201.16.2 п. 201.16 ст. 201 ПК України ТОВ «Автоцентрзапчастина» було направлено на адресу контролюючого органу пояснення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленій ПН № 102 від 29.11.2017 року, копії договорів та первинні документи, які підтверджують реальність здійснення операцій по вказаній податковій накладній, отримання яких не заперечується відповідачем (а.с.26).
Рішенням комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкових накладних / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 25.05.2018 року № 727280/37576121 було відмовлено у реєстрації ПН № 102 від 29.11.2017 року (а.с.27-28).
Датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг згідно приписів норми п. 187.1. ст. 187 ПК України вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню; б) дата відвантаження товарів.
База оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (пункт 188.1. ст. 188 ПК України).
Пунктом 201.10. ст. 201 ПК України передбачено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.
Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.
За приписами п. 74.2. ст. 74 ПК України в Єдиному реєстрі податкових накладних забезпечується проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Зібрана податкова інформація та результати її опрацювання використовуються для виконання покладених на контролюючі органи функцій та завдань, а також центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, для формування та реалізації єдиної державної податкової та митної політики (пункт 74.3. статті 74 ПК України).
У відповідності до п. 2 постанови КМУ від 29.12.2010 №1246 "Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних" (далі - Порядок №1246) податкова накладна - це електронний документ, який складається платником податку на додану вартість (далі платник податку) відповідно до вимог ПК України в електронній формі у затвердженому в установленому порядку форматі (стандарті) та надсилається для реєстрації.
Згідно з пунктом 12 Порядку №1246 після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки: відповідності податкової накладної та/або розрахунку коригування затвердженому формату (стандарту); чинності електронного цифрового підпису, порядку його накладення та наявності права підписання посадовою особою платника податку таких податкової накладної та/або розрахунку коригування; реєстрації особи, що надіслала на реєстрацію податкову накладну та/або розрахунок коригування, платником податку на момент складення та реєстрації таких податкової накладної та/або розрахунку коригування; дотримання вимог, установлених пунктом 192.1. статті 192 та пунктом 201.10. статті 201 Кодексу; наявності помилок під час заповнення обов'язкових реквізитів відповідно до пункту 201.1. статті 201 Кодексу; наявності суми податку на додану вартість відповідно до пунктів 200-1.3. і 200-1.9. статті 200-1 Кодексу (для податкових накладних та/або розрахунків коригування, що реєструються після 1 липня 2015 р.); наявності в Реєстрі відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується; факту реєстрації/зупинення реєстрації/відмови в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами; відповідності податкових накладних та/або розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатнім для зупинення їх реєстрації відповідно до пункту 201.16. статті 201 Кодексу; дотримання вимог Законів України "Про електронний цифровий підпис", «Про електронні документи та електронний документообіг» та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку.
За результатами перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку, формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування (пункт 13 Порядку № 1246).
Аналогічні норми містяться і у п.п. 201.16.1. пункту 201.16. ст. 201 ПК України, згідно яких реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у разі відповідності такої податкової накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених відповідно до пункту 74.2. статті 74 цього Кодексу.
Відповідно до підпункту 201.16.1. п. 201.16. ст. 201 ПК України у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних платнику податку протягом операційного дня контролюючий орган в автоматичному режимі надсилає (в електронному вигляді у текстовому форматі) квитанцію про зупинення реєстрації такої податкової накладної/розрахунку коригування.
Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації.
У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: а) порядковий номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування; б) визначення критерію (їв) оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, на підставі яких було здійснено зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування; в) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та/або копії документів (за вичерпним переліком), достатніх для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію такої податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Постановою №190 встановлено, що комісія Державної фіскальної служби (далі - комісія ДФС) приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації на підставі отриманих від платника податку на додану вартість відповідно до підпункту "в" підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) письмових пояснень щодо підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній / розрахунку коригування, та/або копій документів, які платник податку має право подати до органу Державної фіскальної служби протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у податковій накладній / розрахунку коригування.
Підставами для прийняття комісією ДФС рішення про відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування є: ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній / розрахунку коригування, до якої/якого застосована процедура зупинення реєстрації згідно з пунктом 201.16 статті 201 Кодексу; ненадання платником податку копій документів відповідно до підпункту "в" підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Кодексу; надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування.
Організаційні та процедурні засади діяльності комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (далі - комісії контролюючих органів), а також права та обов'язки її членів визначає Порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. № 117.
Відповідно до п. 2, 6 Порядку комісії контролюючих органів складаються з комісій регіонального рівня (головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДФС) та комісії центрального рівня (ДФС).
До складу комісій регіонального рівня включаються посадові особи головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДФС.
Пунктом 23 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних від 21.02.2018, № 117 встановлено, що Комісією регіонального рівня протягом п'яти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та копій документів, поданих відповідно до пункту 15 цього Порядку:
щодо платників податку, у яких обсяг постачання, зазначений в податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих в поточному місяці у Реєстрі, з урахуванням поданої податкової накладної / розрахунку коригування на реєстрацію в Реєстрі, менше 30 млн. гривень, приймається рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування, яке реєструється в окремому Реєстрі податкових накладних / розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена, та надсилається платнику податку у порядку, встановленому статтею 42 Кодексу;
щодо платників податку, у яких обсяг постачання, зазначений в податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих в поточному місяці у Реєстрі, з урахуванням поданої податкової накладної / розрахунку коригування на реєстрацію в Реєстрі, більше 30 млн. гривень включно, приймається рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування, яке попередньо реєструється в окремому Реєстрі податкових накладних / розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена, та надсилається до комісії центрального рівня.
Судом під час розгляду справи встановлено, що оскаржувані у даній справі рішення були прийняті саме комісією регіонального рівня, а тому стосовно частини позовних вимог про зобов'язання ДФС України здійснити реєстрацію у Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну №71 від 21.11.2017, податкову накладну №101 від 29.11.2017 та податкову накладну №102 від 29.11.2017, які було подано ТОВ "Автоцентрзапчастина", суд дійшов висновку про відмову у її задоволенні, позаяк вказані податкові накладні ГУ ДФС у Харківській області не зареєстровано безпідставно, рішення про відмову в їх реєстрації приймалось контролюючим органом регіонального рівня, який є окремою юридичною особою.
Водночас, з метою повного захисту прав позивача, керуючись ч. 2 ст. 9 КАС України суд вважає за необхідне вийти за межі позовних вимог в частині зобов'язання контролюючого органу регіонального рівня відновити порушене відповідачем право позивача на реєстрацію податкових накладних шляхом зобов'язання Головного управління ДФС у Харківській області (вул. Пушкінська, 46, м. Харків, 61057, код ЄДРПОУ 39599198) здійснити реєстрацію у Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну № 71 від 21.11.2017 р., податкову накладну № 101 від 29.11.2017 р., податкову накладну № 102 від 29.11.2017 р., які було подану ТОВ "Автоцентрзапчастина".
Відповідно до ч. 1 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України, завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.
Приписами ч. 1 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Згідно з ч. 1 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Розглянувши подані сторонами документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд приходить до висновку що позовні вимоги підлягають задоволенню.
Розподіл судових витрат здійснити в порядку ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України.
Керуючись ст. ст. 14, 22, 194, 243, 246, 249, 250, 255, 295 КАС України, суд, -
В И Р І Ш И В:
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Автоцентрзапчастина" (вул. Конєва, б. 4, офіс 406, м. Харків, 61052, код ЄДРПОУ 37576121) до Державної фіскальної служби України (Львівська площа, буд. 8, м. Київ, 04053, код ЄДРПОУ 39292197), Головного управління ДФС у Харківській області(вул. Пушкінська, 46, м. Харків, 61057, код ЄДРПОУ 39599198) про скасування рішень та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити частково.
Скасувати рішення комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкових накладних / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 25.05.2018 № 727278/37576121, яким було відмовлено у реєстрації податкової накладної № 71 від 21.11.2017 р. у Єдиному реєстрі податкових накладних.
Скасувати рішення комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкових накладних / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 27.04.2018 № 669584/37576121 яким було відмовлено у реєстрації податкової накладної № 101 від 29.11.2017 у Єдиному реєстрі податкових накладних.
Скасувати рішення комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкових накладних / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 25.05.2018 р. № 727280/37576121, яким було відмовлено у реєстрації податкової накладної № 102 від 29.11.2017 у Єдиному реєстрі податкових накладних.
Зобов'язати Головне управління ДФС у Харківській області(вул. Пушкінська, 46, м. Харків, 61057, код ЄДРПОУ 39599198) здійснити реєстрацію у Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну № 71 від 21.11.2017 р., податкову накладну № 101 від 29.11.2017 р., податкову накладну № 102 від 29.11.2017 р., які було подану ТОВ "Автоцентрзапчастина".
В задоволенні іншої частини позовних вимог - відмовити.
Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Автоцентрзапчастина" (вул. Конєва, б. 4, офіс 406, м. Харків, 61052, код ЄДРПОУ 37576121) суму сплаченого судового збору у розмірі 2643, 00 грн. (дві тисячі шістсот сорок три гривні) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДФС у Харківській області(вул. Пушкінська, 46, м. Харків, 61057, код ЄДРПОУ 39599198).
Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку, передбаченому п.п. 15.5. п. 15 ч. 1 Розділу VII Перехідних положень КАС України до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів, з дня його проголошення .
В разі, якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не були вручені у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Повне рішення складено 03 грудня 2018 року.
Суддя Бадюков Ю.В.