
Справа № 545/140/18
Провадження 6/545/139/18
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22.11.2018 року Полтавський районний суд Полтавської області у складі:
головуючого - судді Потетій А.Г.
при секретарі: Кудря А.Р.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Полтава заяву ОСОБА_1 про заміну сторони у виконавчому листі,-
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою про заміну сторони стягувача у виконавчому провадженні, посилаючись на те, що рішенням Полтавського районного суду Полтавської області від 05 липня 2018 року її позов до ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи, третя особа ОСОБА_3 підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради, про поновлення на посаді лікаря - терапевта обласної медико - соціальної експертної комісії ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи з 20.12.2017 року, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та зобов’язанні видати трудову книжку - задоволено. Визнано незаконним і скасовано Наказ №53 - к від 20.12.2017 ОСОБА_2 обласного центру МСЕ «Про звільнення ОСОБА_1 з посади лікаря терапевта обласної медико - соціальної експертної комісії ОСОБА_2 обласного центру МСЕ за прогул без поважних причин».
Поновлено ОСОБА_1, на посаді лікаря - терапевта обласної медико - соціальної експертної комісії ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи з 20.12.2017 року.
Стягнуто з ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи заробітну плату за час вимушеного прогулу за період з 20.12.2017 року по час розгляду справи в суді з розрахунку середньоденної заробітної плати, що становить 243, 68 грн. за один робочий день, а загалом за 133 робочих днів у загальній сумі 32409, 44 грн.
Зобов’язано ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи надати ОСОБА_1 трудову книжку.
Стягнуто з ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи на користь держави судовий збір у загальній сумі 2189, 20 грн.
Допущено негайне виконання рішення суду в частині стягнення розміру заробітку за 1(один) місяць та в частині поновлення ОСОБА_1 на роботі.
Ухвалою Полтавського апеляційного суду від 29.10.2018 року апеляційна скарга голови ліквідаційної комісії ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи ОСОБА_4 на рішення Полтавського районного суду Полтавської області від 05.07.2018 року вважається неподаною та повернута скаржнику.
Відповідно до ст. 384 ЦПК України постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дня її прийняття.
Нормами частин 1. 2. ст. 442 ЦПК України визначено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником.
ОСОБА_5 про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець.
Так, у відповідності до рішення ОСОБА_2 обласної ради, яке було прийняте на Пленарному засіданні сімнадцятої сесії сьомого скликання 14 липня 2017 року за № 520 «Про створення комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико-соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради», було створено комунальне підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради та призначено виконуючого обов’язки директора Комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради ОСОБА_6
Рішенням ОСОБА_2 обласної ради, яке було прийняте на Пленарному засіданні сімнадцятої сесії сьомого скликання 14 липня 2017 року за № 521 «Про ліквідацію ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи», було вирішено припинити юридичну особу ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи( місце знаходження: вул. Миколи Дмірієва, 7, м. Полтава, Україна, 36011, ІК юридичної особи - 26553989) шляхом його ліквідації та утворити ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи(місце знаходження: вул. Миколи Дмітрієва, 7, м. Полтава, Україна, 36011).
Утворено ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи( місце знаходження: вул. Миколи Дмірієва, 7, м. Полтава, Україна, 36011, ІК юридичної особи - 26553989) у складі: юрисконсульта ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи ОСОБА_4, бухгалтера ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи ОСОБА_7, ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи сестри - господарки ОСОБА_8.
Вважає, що в даному випадку відбулася реорганізація медичного закладу комунальної форми власності: ОСОБА_2 обласного центру медико – соціальної експертизи в ОСОБА_3 підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради.
Так, відповідно до витягу з ЄДРПОУ, ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи є комунальною організацією(установа,заклад), засновником є ОСОБА_2 обласна рада(Код ЄДРПОУ засновника: 22530614); вид діяльності: Код КВЕД 84.12 Регулювання у сферах охорони здоров’я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов’язкового соціального страхування(основний).
Відповідно до витягу з ЄДРПО Комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико-соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради», яке також є комунальним підприємством, засновником є ОСОБА_2 обласна рада(Код ЄДРПОУ засновника: 22530614); вид діяльності: Код КВЕД 84.12 Регулювання у сферах охорони здоров’я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов’язкового соціального страхування.
Згідно витягу з ЄДРПО, Комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико-соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради», дата на номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи - у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» були внесені 18.07.2017 за № 1 588 102 0000 016453.
Як вбачається з Пункту 3 Рішення ОСОБА_2 обласної ради, сімнадцятої сесії сьомого скликання 14 липня 2017 року № 520 «Про створення комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико-соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради», вирішено: передати з балансу ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи на баланс комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради та закріпити на праві оперативного управління майно згідно з додатком(на 4-х аркушах).
Додатком до рішення 17 сесії обласної ради сьомого скликання від 14.07.2017 року визначений перелік основних засобів, що передаються в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, який включає матеріальні цінності ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи, що передається на баланс комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико-соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради».
Згідно частини 2. ст. 108 ЦК України у разі перетворення до нової юридичної особи переходять усе майно, усі права та обов'язки попередньої юридичної особи.
Також, постановою ОСОБА_2 окружного адміністративного суду від 02.11.2017 року по справі № 816/1260/17 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 обласної ради, Управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Виконавчого комітету ОСОБА_2 міської ради, треті особи: комунальне підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико-соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради; ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи, департамент охорони здоров’я ОСОБА_2 ОДА про визнання протиправним та скасування рішень: ОСОБА_2 обласної ради, що прийняте на Пленарному засіданні сімнадцятої сесії сьомого скликання 14 липня 2017 року за № 520 «Про створення комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради» та рішення ОСОБА_2 обласної ради, що прийняте на Пленарному засіданні сімнадцятої сесії сьомого скликання 14 липня 2017 року за № 521 «Про ліквідацію ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи», встановлено, що відповідна «владна функція» передана від ліквідаційної юридичної особи до новоствореної у формі комунального підприємства, суд приходить до однозначного висновку про те, що КП «ОСОБА_2 обласний центр МСЕ» ОСОБА_2 обласної ради є правонаступником ОСОБА_2 обласного центру МСЕ.
Постанова ОСОБА_2 окружного адміністративного суду від 02.11.2017 року, постановою Харківського апеляційного адміністративного суду від 26.02.2018 року - залишена в силі. Колегія Харківського апеляційного адміністративного суду в постанові від 26.02.2018 зробила правовий висновок: з викладеного слід зробити висновок про те, що правонаступництво органу(організації, установи), наділеного владними функціями, слідує за переданими самими «Владними функціями». Медико - соціальні комісії у відносинах встановлення юридичних фактів, пов’язаних з інвалідністю, від імені держави наділені владними повноваженнями, приймаючи рішення, що впливає на права свободи, статусу осіб. Відтак, оскільки відповідна «владна функція» передана від ліквідованої юридичної особи до новоствореної у формі комунального підприємства, суд приходить до однозначного висновку про те, що КП «ОСОБА_2 обласний центр МСЕ» є правонаступником ОСОБА_2 обласного центру МСЕ.
Отже, враховуючи вище викладене, фактично відбулася реорганізація медичного закладу шляхом перетворення - ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи в ОСОБА_3 підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради, де комунальне підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради є правонаступником ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи.
У разі правонаступництва (припинення юридичної особи шляхом злиття, приєднання поділу, перетворення або ліквідації, спадкування) на стадії виконання судового рішення відбувається вибуття перетвореної установи.
Відповідно до ч. 4 ст. 36 КЗпП України у разі зміни власника підприємства, а також у разі його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення) дія трудового договору працівника продовжується.
Виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) - сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню(ст. 1 Закону України «Про виконавче провадження»)
У зв'язку із заміною перетвореної установи відбувається вибуття цієї установи з виконавчого провадження, у зв'язку із чим припиняється її статус сторони виконавчого провадження і її заміна належною установою проводиться відповідно до ч. 5 ст. 15 Закону України «Про виконавче провадження», ст. 442ЦПК України.
Відповідно до ст. 15 Закону України «Про виконавче провадження» сторонами виконавчого провадження є стягувач і боржник. Стягувачем є фізична або юридична особа чи держава, на користь чи в інтересах яких видано виконавчий документ. Боржником є визначена виконавчим документом фізична або юридична особа, держава, на яких покладається обов’язок щодо виконання рішення.
Частиною 5 зазначеної статті визначено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавець за заявою сторони, а також заінтересована особа мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, є обов’язковими тією мірою, якою вони були б обов’язковими для сторони, яку правонаступник замінив.
У разі якщо сторона виконавчого провадження змінила найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я чи по батькові (для фізичної особи), виконавець, за наявності підтверджуючих документів, змінює своєю постановою назву сторони виконавчого провадження.
Полтавським районним судом видано виконавчий лист від 06.11.2018 року по справі № 545/140/18, де боржником є ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи, код ЄДРПОУ 26553989, а стягувачем ОСОБА_1 .
Заявниця в судове засідання не з’явилася, надіславши заяву в якій прохала задовольнити заяву про заміну сторони виконавчого провадження.
Зацікавлені особи – ОСОБА_2 обласний центр медико- соціальної експертизи, ОСОБА_3 підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико-соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради в судове засідання не з’явились, повідомлялись належним чином.
Від представника Шевченківського відділу державної виконавчої служби міста Полтава надійшла заява про розгляд справи без їх участі, не заперечили проти задоволення заяву.
Згідно з ч. 3 ст. 442ЦПК України, неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду також від учасників справи не надійшло заяв про відкладення засідання а тому розгляд заяви проведено за їх відсутності на підставі наявних матеріалів.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить висновку щодо необхідності задоволення заяви.
Судом встановлено, що Рішенням Полтавського районного суду Полтавської області від 05 липня 2018 року позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи, третя особа ОСОБА_3 підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради, про поновлення на посаді лікаря - терапевта обласної медико - соціальної експертної комісії ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи з 20.12.2017 року, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та зобов’язанні видати трудову книжку - задоволено. Визнано незаконним і скасовано Наказ № 53 - к від 20.12.2017 ОСОБА_2 обласного центру МСЕ «Про звільнення ОСОБА_1 з посади лікаря терапевта обласної медико - соціальної експертної комісії ОСОБА_2 обласного центру МСЕ за прогул без поважних причин».
Поновлено ОСОБА_1, на посаді лікаря - терапевта обласної медико - соціальної експертної комісії ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи з 20.12.2017 року.
Стягнуто з ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи заробітну плату за час вимушеного прогулу за період з 20.12.2017 року по час розгляду справи в суді з розрахунку середньоденної заробітної плати, що становить 243, 68 грн. за один робочий день, а загалом за 133 робочих днів у загальній сумі 32409, 44 грн.
Зобов’язано ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи надати ОСОБА_1 трудову книжку.
Стягнуто з ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи на користь держави судовий збір у загальній сумі 2189, 20 грн.
Допущено негайне виконання рішення суду в частині стягнення розміру заробітку за 1(один) місяць та в частині поновлення ОСОБА_1 на роботі.
Ухвалою Полтавського апеляційного суду від 29.10.2018 року апеляційна скарга голови ліквідаційної комісії ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи ОСОБА_4 на рішення Полтавського районного суду Полтавської області від 05.07.2018 року вважається неподаною та повернута скаржнику.
Полтавським районним судом видано виконавчий лист від 06.11.2018 року по справі № 545/140/18, де боржником є ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи, код ЄДРПОУ 26553989, а стягувачем ОСОБА_1.
Відповідно до ст. 384 ЦПК України постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дня її прийняття.
Нормами частин 1. 2. ст. 442 ЦПК України визначено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником.
ОСОБА_5 про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець.
Так, у відповідності до рішення ОСОБА_2 обласної ради, яке було прийняте на Пленарному засіданні сімнадцятої сесії сьомого скликання 14 липня 2017 року за № 520 «Про створення комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико-соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради», було створено комунальне підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради та призначено виконуючого обов’язки директора Комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради ОСОБА_6
Рішенням ОСОБА_2 обласної ради, яке було прийняте на Пленарному засіданні сімнадцятої сесії сьомого скликання 14 липня 2017 року за № 521 «Про ліквідацію ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи», було вирішено припинити юридичну особу ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи( місце знаходження: вул. Миколи Дмірієва, 7, м. Полтава, Україна, 36011, ІК юридичної особи - 26553989) шляхом його ліквідації та утворити ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи(місце знаходження: вул. Миколи Дмітрієва, 7, м. Полтава, Україна, 36011).
Утворено ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи( місце знаходження: вул. Миколи Дмірієва, 7, м. Полтава, Україна, 36011, ІК юридичної особи - 26553989) у складі: юрисконсульта ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи ОСОБА_4, бухгалтера ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи ОСОБА_7, ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи сестри - господарки ОСОБА_8.
В даному випадку відбулася реорганізація медичного закладу комунальної форми власності: ОСОБА_2 обласного центру медико – соціальної експертизи в ОСОБА_3 підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради.
Так, відповідно до витягу з ЄДРПОУ, ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи є комунальною організацією (установа,заклад), засновником є ОСОБА_2 обласна рада(Код ЄДРПОУ засновника: 22530614); вид діяльності: Код КВЕД 84.12 Регулювання у сферах охорони здоров’я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов’язкового соціального страхування(основний).
Відповідно до витягу з ЄДРПО Комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико-соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради», яке також є комунальним підприємством, засновником є ОСОБА_2 обласна рада(Код ЄДРПОУ засновника: 22530614); вид діяльності: Код КВЕД 84.12 Регулювання у сферах охорони здоров’я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов’язкового соціального страхування.
Згідно витягу з ЄДРПО, Комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико-соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради», дата на номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи - у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» були внесені 18.07.2017 за № 1 588 102 0000 016453.
Згідно Пункту 3 Рішення ОСОБА_2 обласної ради, сімнадцятої сесії сьомого скликання 14 липня 2017 року № 520 «Про створення комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико-соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради», вирішено: передати з балансу ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи на баланс комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради та закріпити на праві оперативного управління майно згідно з додатком(на 4-х аркушах).
Додатком до рішення 17 сесії обласної ради сьомого скликання від 14.07.2017 року визначений перелік основних засобів, що передаються в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, який включає матеріальні цінності ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи, що передається на баланс комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико-соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради».
Згідно частини 2. ст. 108 ЦК України у разі перетворення до нової юридичної особи переходять усе майно, усі права та обов'язки попередньої юридичної особи.
Також, постановою ОСОБА_2 окружного адміністративного суду від 02.11.2017 року по справі № 816/1260/17 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 обласної ради, Управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Виконавчого комітету ОСОБА_2 міської ради, треті особи: комунальне підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико-соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради; ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи, департамент охорони здоров’я ОСОБА_2 ОДА про визнання протиправним та скасування рішень: ОСОБА_2 обласної ради, що прийняте на Пленарному засіданні сімнадцятої сесії сьомого скликання 14 липня 2017 року за № 520 «Про створення комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради» та рішення ОСОБА_2 обласної ради, що прийняте на Пленарному засіданні сімнадцятої сесії сьомого скликання 14 липня 2017 року за № 521 «Про ліквідацію ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи», встановлено, що відповідна «владна функція» передана від ліквідаційної юридичної особи до новоствореної у формі комунального підприємства, суд приходить до однозначного висновку про те, що КП «ОСОБА_2 обласний центр МСЕ» ОСОБА_2 обласної ради є правонаступником ОСОБА_2 обласного центру МСЕ.
Постанова ОСОБА_2 окружного адміністративного суду від 02.11.2017 року, постановою Харківського апеляційного адміністративного суду від 26.02.2018 року - залишена в силі. Колегія Харківського апеляційного адміністративного суду в постанові від 26.02.2018 зробила правовий висновок: з викладеного слід зробити висновок про те, що правонаступництво органу(організації, установи), наділеного владними функціями, слідує за переданими самими «Владними функціями». Медико - соціальні комісії у відносинах встановлення юридичних фактів, пов’язаних з інвалідністю, від імені держави наділені владними повноваженнями, приймаючи рішення, що впливає на права свободи, статусу осіб. Відтак, оскільки відповідна «владна функція» передана від ліквідованої юридичної особи до новоствореної у формі комунального підприємства, суд приходить до однозначного висновку про те, що КП «ОСОБА_2 обласний центр МСЕ» є правонаступником ОСОБА_2 обласного центру МСЕ.
Отже, враховуючи вище викладене, фактично відбулася реорганізація медичного закладу шляхом перетворення - ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи в ОСОБА_3 підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради, де комунальне підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради є правонаступником ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи.
У разі правонаступництва (припинення юридичної особи шляхом злиття, приєднання поділу, перетворення або ліквідації, спадкування) на стадії виконання судового рішення відбувається вибуття перетвореної установи.
Відповідно до ч. 4 ст. 36 КЗпП України у разі зміни власника підприємства, а також у разі його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення) дія трудового договору працівника продовжується.
Виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) - сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню(ст. 1 Закону України «Про виконавче провадження»)
У зв'язку із заміною перетвореної установи відбувається вибуття цієї установи з виконавчого провадження, у зв'язку із чим припиняється її статус сторони виконавчого провадження і її заміна належною установою проводиться відповідно до ч. 5 ст. 15 Закону України «Про виконавче провадження», ст. 442ЦПК України.
Відповідно до ст. 15 Закону України «Про виконавче провадження» сторонами виконавчого провадження є стягувач і боржник. Стягувачем є фізична або юридична особа чи держава, на користь чи в інтересах яких видано виконавчий документ. Боржником є визначена виконавчим документом фізична або юридична особа, держава, на яких покладається обов’язок щодо виконання рішення.
Частиною 5 зазначеної статті визначено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавець за заявою сторони, а також заінтересована особа мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, є обов’язковими тією мірою, якою вони були б обов’язковими для сторони, яку правонаступник замінив.
У разі якщо сторона виконавчого провадження змінила найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я чи по батькові (для фізичної особи), виконавець, за наявності підтверджуючих документів, змінює своєю постановою назву сторони виконавчого провадження.
Відповідно до ч.5 ст.442 ЦПК України визначено, що положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.
Виходячи з вище викладеного суд вважає заяву про заміну сторони у виконавчому листі, що підлягає до задоволення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.258,260,442 ЦПК України, суд, –
У Х В А Л И В :
ОСОБА_5 ОСОБА_9 заміну сторони у виконавчому листі– задовільнити.
Замінити боржника ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи на боржника ОСОБА_3 підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради у виконавчому листі виданого Полтавським районним судом Полтавської області від 09.07.2018 року по справі № 545/140/18 про поновлення ОСОБА_1, на посаді лікаря - терапевта обласної медико - соціальної експертної комісії ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи з 20.12.2017 року.
Видати виконавчий лист про поновлення ОСОБА_1 на посаді лікаря - терапевта обласної медико - соціальної експертної комісії Комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради, Код ЄДРПОУ: 41467163, вул. Миколи Дмитрієва, 7, місто Полтава, 36011, де боржником є ОСОБА_3 підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради Код ЄДРПОУ: 41467163, вул. Миколи Дмитрієва, 7, місто Полтава, 36011.
Замінити боржника ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи на боржника ОСОБА_3 підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради Код ЄДРПОУ: 41467163 у виконавчому листі виданого Полтавським районним суду Полтавської області від 06.11.2018 року по справі № 545/140/18 про стягнення з ОСОБА_2 обласного центру медико - соціальної експертизи заробітної плати за час вимушеного прогулу за період з 20.12.2017 року по час розгляду справи в суді з розрахунку середньоденної заробітної плати, що становить 243, 68 грн. за один робочий день, а загалом за 133 робочих днів у загальній сумі 32409грн. 44коп.
Видати виконавчий лист про стягнення з Комунального підприємства «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради, Код ЄДРПОУ: 41467163, вул. Миколи Дмитрієва, 7, місто Полтава, 36011, заробітної плати за час вимушеного прогулу за період з 20.12.2017 року по час розгляду справи в суді з розрахунку середньоденної заробітної плати, що становить 243, 68 грн. за один робочий день, а загалом за 133 робочих днів у загальній сумі 32409грн. 44коп., де боржником є ОСОБА_3 підприємство «ОСОБА_2 обласний центр медико - соціальної експертизи» ОСОБА_2 обласної ради Код ЄДРПОУ: 41467163, вул. Миколи Дмитрієва, 7, місто Полтава, 36011
Ухвала може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду через Полтавський районний суд на протязі 15 днів з моменту проголошення, а сторонами, що не були присутні в судовому засіданні у той же строк з моменту отримання копії.
Суддя : А.Г. Потетій