
КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
24 жовтня 2018 року № 810/3280/18
Київський окружний адміністративний суд у складі судді Щавінського В.Р., при секретарі судового засідання Сіренко Ю.П., за участю: представника позивача - Прудиуса А.О., представника відповідача - Шевченка В.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Логістик Інвест Центр" до Вишгородської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області, Державної фіскальної служби України про визнання дій протиправними та забов'язання вчинити певні дії,
встановив:
ТОВ "ЛОГІСТИК ІНВЕСТ ЦЕНТР" звернулось до суду з позовом до Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області , ДФС України та просить суд:
- визнати протиправною бездіяльність Вишгородської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області, Державної фіскальної служби України щодо незабезпечення автоматичного збільшення суми, на яку Товариство з обмеженою відповідальністю "Логістик Інвест Центр" має право реєструвати податкові накладні та/або розрахунки корегування в єдиному реєстрі податкових накладних на величину від'ємного значення за червень 2015 року у розмірі 660000,00 грн., задекларованої згідно уточнюючого розрахунку до податкової декларації з податку на додану вартість за червень 2015 року.
- зобов'язати Вишгородську об'єднану Державну податкову інспекцію Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області, Державну фіскальну службу України відобразити в системі електронного адміністрування податку на додану вартість суму, на яку Товариство з обмеженою відповідальністю "Логістик Інвест Центр" має право реєструвати податкові накладні та/або розрахунки корегування в єдиному реєстрі податкових накладних на величину від'ємного значення за червень 2015 року у розмірі 660000,00 грн., задекларованої згідно уточнюючого розрахунку до податкової декларації з податку на додану вартість за червень 2015 року.
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 02.07.2018 відкрито провадження по справі за правилами спрощеного позовного провадження.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що Вишгородська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області та ДФС України не врахували уточнюючий розрахунок Позивача від 22.09.2015 з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за червень 2015 року, уточнюючий розрахунок податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за лютий 2015 року (вх. №9150724428 від 17.07.2015) та не здійснили коригування від'ємних значень у системі електронного адміністрування податку на додану вартість на суму коштів 660000,00 грн.
Відповідач позов не визнав, подав до суду письмовий відзив в якому просив суд відмовити у задоволенні позову з тих підстав, що для реалізації порядку формування реєстраційної суми, який встановлено підпунктом 4 пункту 34 розділу ХХ ПК України з урахуванням змін, внесених Законом № 643-VIII від 16.07.2015 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість», в частині збільшення розміру суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних на суму від'ємного значення податку, непогашеного станом на 01.07.2015 р. та задекларованих платником у рядках 24 та 31 податкової декларації з ПДВ за червень 2015 року/ІІ квартал 2015 рік, ДФС створено відповідні технічні завдання та розроблено програмне забезпечення, яке автоматично здійснює вказані процедури в автоматичному режимі одноразово в термін до 31 липня 2015 року. Оскільки вищевказаний порядок вбачає збільшення реєстраційної суми виключно із декларацій, за якими здійснюються розрахунки з бюджетом за червень 2015 року, уточнюючі розрахунки не враховувалися при розроблені програмного забезпечення. Таким чином надані уточнюючі розрахунки в умовах функціонування системи електронного адміністрування ПДВ, як і всі інші уточнюючі розрахунки не враховувалися при формуванні реєстраційної суми.
У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав у повному обсязі, надавав додаткові письмові пояснення. Просив суд позов задовольнити.
Представник відповідача у судовому засіданні проти позову заперечив з мотивів, викладених у відзиві. Просив суд відмовити у задоволенні позову в повному обсязі.
Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню виходячи з наступного.
Як вбачається з матеріалів справи, що 17.07.2015 Позивачем до Вишгородської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Київській області подано податкову декларацію з податку на додану вартість за червень 2015 року (вх. № 9152973430 від 20.07.2015), у якій задекларовано суму від'ємного значення, що включається до складу податкового кредиту (п. 24 декларації з ПДВ) в розмірі 6407609грн.
16.07.2015 Позивачем до Вишгородської об'єднаної державної податкової інспекції подано уточнюючий розрахунок з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за лютий 2015 року відповідно до якого подано додаток 2 «Розрахунок суми залишку від'ємного значення попередніх податкових періодів до 01 лютого 2015 року» в якому задекларовано суму в розмірі 7660000 грн. на яку платник має право зареєструвати податкові накладні (п. а, п. 33 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України).
22.09.2015 Позивачем до Вишгородської об'єднаної державної податкової інспекції подано уточнюючий розрахунок з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за червень 2015 року, відповідно до якого подано додаток 2 «Розрахунок суми залишку від'ємного значення попередніх податкових періодів до 01 червня 2015 року» в якому задекларовано суму в розмірі 660000 грн. на яку платник має право зареєструвати податкові накладні (п. а, п. 33 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України).
За поданими уточнюючим розрахунком від 17.07.2015 з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за лютий 2015 року (вх. №9150724428 від 17.07.2015) та уточнюючим розрахунком від 22.09.2015 з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за червень 2015 року коригування від'ємних значень у системі електронного адміністрування податку на додану вартість на суму коштів 660 000,00 грн. не відбулось.
Судом встановлено, що позивач звернувся з листом №03-08/15 від 21.08.2015 до контролюючих органів в якому просив вжити заходи, щодо виконання ДФС вимог п.34 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України, та в найкоротші строки збільшити суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні.
Зокрема, у відповідь на вказаний лист Позивача Вишгородська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області своїм листом від 27.08.2015 №5263/10-08-15-01/1832 повідомила, що відповідно до програми «Архів» «Електронної звітності» «Реєстру операцій з ПДВ» станом на 27.08.2015 у ТОВ «Логістик Інвест Центр» (ЄДРПОУ 37256581) сума ліміту становить 6036415,86 грн.
Крім того, Вишгородська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області та ДФС України не врахували уточнюючий розрахунок Позивача від 22.09.2015р. з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за червень 2015 року, уточнюючий розрахунок податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за лютий 2015 року (вх. №9150724428 від 17.07.2015) та не здійснили коригування від'ємних значень у системі електронного адміністрування податку на додану вартість на суму коштів 660000,00 грн.
Не погоджуючись з такою позицією відповідача, позивач звернувся з даним позовом до суду.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам суд виходить з наступного.
Основні принципи функціонування системи електронного адміністрування податку на додану вартість визначено ст.200-1 ПК України.
Так, згідно п.200-1.1, п.200-1.2 ст.200-1 ПК України система електронного адміністрування податку на додану вартість забезпечує автоматичний облік в розрізі платників податку: суми податку, що містяться у виданих та отриманих податкових накладних та розрахунках коригування, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних; суми податку, сплачені платниками при ввезенні товару на митну територію України; суми поповнення та залишку коштів на рахунках в системі електронного адміністрування податку на додану вартість; суми податку, на яку платники мають право зареєструвати податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних; інші показники, які згідно з вимогами пункту 34 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" цього Кодексу враховуються під час обрахунку суми податку, обчисленої за формулою, визначеною пунктом 2001.3 статті 2001 цього Кодексу.
Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Платникам податку автоматично відкриваються рахунки в системі електронного адміністрування податку на додану вартість.
На виконання приписів вказаної норми Податкового кодексу України постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 569 "Деякі питання електронного адміністрування податку на додану вартість" (далі - Порядок № 569) затверджено Порядок електронного адміністрування ПДВ, яким визначено механізм відкриття та закриття рахунків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість (далі - податок), особливості складення податкових накладних та розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкових накладних (далі - розрахунки коригування) у такій системі, а також механізм проведення розрахунків з бюджетом з використанням зазначених рахунків.
Згідно п.1 Порядку № 569 система електронного адміністрування податку запроваджується поетапно: на перехідний період (до 1 липня 2015 р. або іншої дати, визначеної окремим рішенням Верховної Ради України про скорочення такого періоду) - у тестовому режимі; із зазначеної дати - на постійній основі.
При цьому пунктом 35 підрозділу 2 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України встановлено, що період з 1 лютого 2015 року до 1 липня 2015 року є перехідним періодом, протягом якого реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється без обмеження сумою податку, обчисленою за формулою, визначеною пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу.
Відповідно до п.2 Порядку № 569 рахунок у системі електронного адміністрування податку (далі - електронний рахунок) - рахунок, відкритий платнику податку в Казначействі, на який таким платником перераховуються кошти з власного поточного рахунка у сумі, необхідній для досягнення розміру суми, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), а також у сумі, необхідній для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань. Кошти з такого рахунка підлягають перерахуванню до бюджету та/або на спеціальний рахунок.
За змістом приписів п.200-1.3 ст.200-1 ПК України (в редакції до 29.07.2015) платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних на суму податку (SНакл), обчислену за такою формулою: SНакл = SНаклОтр + SМитн + SПопРах - SНаклВид - SВідшкод - SПеревищ, де: SНаклОтр - загальна сума податку за отриманими платником податковими накладними, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних, податковими накладними, складеними платником податку відповідно до пункту 208.2 статті 208 цього Кодексу та зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних, та розрахунками коригування до таких податкових накладних, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних; SМитн - загальна сума податку, сплаченого платником при ввезенні товарів на митну територію України; SПопРах - загальна сума поповнення рахунку в системі електронного адміністрування податку з поточного рахунку платника; SНаклВид - загальна сума податку за виданими платником податковими накладними, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та розрахунками коригування до таких податкових накладних, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних; SВідшкод - загальна сума податку, заявлена платником до бюджетного відшкодування з урахуванням сум коригувань, проведених за результатами перевірок; SПеревищ - загальна сума перевищення податкових зобов'язань, зазначених платником у поданих податкових деклараціях з урахуванням поданих уточнюючих розрахунків до них, над сумою податку, що міститься в складених таким платником податкових накладних та розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Разом з тим, 29.07.2015 р. набрав чинності Закон України від 16.07.2015 р. № 643-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість", відповідно до якого всі складові формули, визначені приписами п.200-1.3 ст.200-1 Податкового кодексу України, на третій робочий день після набрання чинності цим Законом дорівнюють нулю, крім значень її складових НаклОтр, SНаклВид та SМитн, що були сформовані починаючи з 01 липня 2015 року (п.34 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України). Під час обрахунку показників SНаклОтр та SНаклВид також використовуються розрахунки коригування, складені починаючи з 1 липня 2015 року та зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних, до податкових накладних, складених до 1 липня 2015 року, що підлягали наданню покупцям - платникам податку. Для обрахунку показників SНаклОтр, SНаклВид та SМитн використовуються документи (податкові накладні, розрахунки коригування, митні декларації, аркуші коригування та додаткові декларації), складені починаючи з 1 липня 2015 року. Під час обрахунку суми SНакл також використовуються показники, визначені пунктом 34 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" цього Кодексу (абз.9, 10 п.200-1.3 ПК України).
Пунктом 34 підрозділу 2 Розділу ХХ ПК України встановлено, що станом на третій робочий день після дати набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" зареєстрованим платникам податку значення суми податку (позитивне або від'ємне), на яку такий платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначене пунктом 200 1.3 статті 200 1 цього Кодексу, та значення усіх її складових, визначених цим Кодексом, дорівнюють нулю, крім значень її складових SНаклОтр, SНаклВид та SМитн, що були сформовані починаючи з 1 липня 2015 року. Зареєстрованим платникам податку таке значення автоматично збільшується контролюючим органом до 31 липня 2015 року для платників податків, що застосовують звітний (податковий) період місяць, без проведення перевірок, передбачених статтею 200 цього Кодексу, на суму від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду, та суму непогашеного від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів на кінець поточного звітного (податкового) періоду, що зазначено в податковій звітності з податку на додану вартість, у якій відображаються розрахунки з бюджетом та/або відображаються операції, що стосуються спеціального режиму оподаткування відповідно до статті 209 цього Кодексу, за червень 2015 року. На таку суму платником податку збільшується розмір суми податкового кредиту за звітний (податковий) період (липень 2015 року).
Суми такого від'ємного значення можуть бути перевірені контролюючим органом у загальновстановленому порядку.
На виконання вимог Закону України №643-VIII від 16.07.2015 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість» Вишгородська ОДПІ ГУ у Київській області та ДФС України повинні були у строк до 03.08.2015 (включно) автоматично збільшити на суму від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду, та на суму непогашеного від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів, суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні (реєстраційна сума):
- за результатами Декларації з податку на додану вартість за червень 2015 від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду у сумі 6407609,00 грн. (шість мільйонів чотириста сім тисяч шістсот дев'ять гривень 00 коп.);
- за результатами Уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (звітний податковий період липень 2015, звітний податковий період за яким виправляються помилки лютий 2015) непогашене від'ємне значення попередніх звітних (податкових) періодів на кінець поточного звітного (податкового) періоду, в сумі 660000,00 грн. (шістсот шістдесят тисяч гривень 00 коп.).
- за результатами уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (звітний податковий період вересень 2015, звітний податковий період за яким виправляються помилки червень 2015) непогашене від'ємне значення попередніх звітних (податкових) періодів на кінець поточного звітного (податкового) періоду, в сумі 660000,00 грн. (шістсот шістдесят тисяч гривень 00 коп.).
Судом встановлено, що всі вище перелічені податкові декларації та уточнюючі розрахунки надійшли до контролюючого органу, були прийняті та зареєстровані.
Відповідно до п. 6 розд. І Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженного наказом Мінфіну від 28.01.2016 року №21 (далі - Порядок №21) до податкової звітності з податку на додану вартість належать:
- податкова декларація з податку на додану вартість з додатками;
- уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок з додатками.
Таким чином загальна сума від'ємного значення, що повинна автоматично збільшити суму, на яку Позивач має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних становить 7067609,00 грн. (сім мільйонів шістдесят сім тисяч шістсот дев'ять гривень 00 коп.).
Від'ємне значення різниці між сумою податкового зобов'язання та сумою податкового кредиту Позивача сформовано в результаті ведення операцій з господарської діяльності, а саме: комплексу будівельних робіт(будівництво, поліпшення, дооздоблення та благоустрій складських приміщень, модернізації об'єкта: «Складські приміщення за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н., с. Старі Петрівці, вул. Дубрівська, 8-А»).
Достовірність нарахування суми від'ємного залишку податку на додану вартість документально підтверджена актами перевірок: №510/15-1/37256581 від 17.02.2015, №509/15-1/37256581 від 11.02.2015, №513/15-1/37256581 від 16.02.2015, №459/15-2/37256581 від 20.05.2013, №1265/15-2/37256581 від 20.10.2013.
Наявність від'ємного залишку за даними оперативного обліку Вишгородської ОДПІ ГУ у Київській області підтверджується Актом №409-20 від 18.03.2015 звіряння розрахунків з бюджетом з податку на додану вартість за період з 01.01.2015 до 18.03.2015.
Вишгородська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області та ДФС України, в порушення вимог Закону України №643-VIII від 16.07.2015 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість» автоматично не збільшили на суму від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду, та на суму непогашеного від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів, суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні (реєстраційна сума), а саме на суму 7067609,00 грн. (сім мільйонів шістдесят сім тисяч шістсот дев'ять гривень 00 коп.).
Суд погоджується з твердженням позивача, що відображена ним уточнюючим розрахунком від 17.07.2015 (вх. №9150724428) та уточнюючим розрахунком від 22.09.2015р. (уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за червень 2015р.)сума від'ємного значення з ПДВ у розмірі в сумі 660 000,00 грн. (шістсот шістдесят тисяч гривень 00 коп.)складається із від'ємних значень сум ПДВ, що зараховуються до складу податкового кредиту наступних звітних (податкових) періодів, та фактично сплаченого Позивачем ПДВ в результаті ведення операцій з господарської діяльності, а саме: комплексу будівельних робіт(будівництво, поліпшення, дооздоблення та благоустрій складських приміщень, модернізації об'єкта: «Складські приміщення за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н., с. Старі Петрівці, вул. Дубрівська, 8-А»).
Ця сума надмірно сплаченого Позивачем ПДВ підтверджена контролюючим органом. Внесені Позивачем зміни у податковий облік за лютий 2015 шляхом подання уточнюючого розрахунку для виправлення самостійно виявленої помилки відповідає нормам ст. 50 ПКУ, а не включення цієї суми від'ємного значення до складу суми, на яку Позивач має право реєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, що одночасно означає не відображення цієї суми в картці інтегрованого рахунку Позивача в системі електронного адміністрування ПДВ, є порушення майнових прав Позивача, оскільки ця сума фактично є сумою надмірно сплаченого ним податку.
Суд зазначає, що оскільки уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з ПДВ у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за червень 2015 року зараховують до однієї з форм податкової звітності з ПДВ, сформовані в ньому показники повинні бути враховані ДФС під час автоматичного збільшення суми.
Враховуючи вищевикладене в сукупності, суд дійшов до висновку про наявність бездіяльності Вишгородської об'єднаної Державної податкової інспекціїї Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області та Державної фіскальної служби України по незабезпеченню автоматичного збільшення суми, на яку позивач має право реєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних на величину від'ємного значення за червень 2015 у розмірі 660000,00 грн. у системі електронного адміністрування податку на додану вартість у визначений законом термін, і, як наслідок, судом вбачається наявність підстав для зобов'язання відповідача вчинити певні дії.
Згідно з вимогами ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст. 78 цього Кодексу, що і було зроблено позивачем.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, чого останнім зроблено не було.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
При зверненні до суду позивачем сплачено судовий збір у сумі 5286 грн. 00 коп.
Отже, понесені позивачем судові витрати у вигляді сплаченого судового збору підлягають присудженню на його користь за рахунок бюджетних асигнувань Вишгородської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області та Державної фіскальної служби України.
Керуючись статтями 9, 14, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 90, 143, 242- 246, 250, 255 КАС України, суд
в и р і ш и в:
1. Адміністративний позов задовольнити.
2. Визнати протиправною бездіяльність Вишгородської об'єднаної Державної податкової інспекціїї Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області, Державної фіскальної служби України щодо незабезпечення автоматичного збільшення суми, на яку Товариство з обмеженою відповідальністю "Логістик Інвест Центр" має право реєструвати податкові накладні та/або розрахунки корегування в єдиному реєстрі податкових накладних на величину від'ємного значення за червень 2015 року у розмірі 660000,00 грн., задекларованої згідно уточнюючого розрахунку до податкової декларації з податку на додану вартість за червень 2015 року.
3. Зобов'язати Вишгородську об'єднану Державну податкову інспекцію Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області, Державну фіскальну службу України відобразити в системі електронного адміністрування податку на додану вартість суму, на яку Товариство з обмеженою відповідальністю "Логістик Інвест Центр" має право реєструвати податкові накладні та/або розрахунки корегування в єдиному реєстрі податкових накладних на величину від'ємного значення за червень 2015 року у розмірі 660000,00 грн., задекларованої згідно уточнюючого розрахунку до податкової декларації з податку на додану вартість за червень 2015 року.
4. Стягнути слачений судовий збір у розмірі 5286 (п'ять тисяч двісті вісімдесят шість) грн. 00 коп. на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Логістик Інвест Центр" за рахунок бюджетних асигнувань суб'єктів владних повноважень Вишгородської об'єднаної Державної податкової інспекціїї Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області та Державної фіскальної служби України солідарно.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення .
У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.
Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Київський окружний адміністративний суд.
Суддя Щавінський В.Р.
Дата виготовлення і підписання повного тексту рішення - 29 жовтня 2018 р.