
Справа № 815/2552/18
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 жовтня 2018 року м. Одеса
У залі судових засідань № 25
Одеський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Свиди Л.І.
при секретарі судового засідання - Донець В.Р.
за участю сторін:
представника позивача - Овчаренко Д.В. (по довіреності)
представника відповідачів - Бутрик А.О. (по довіреності)
розглянувши в порядку загального позовного провадження справу за позовною заявою Спільного підприємства у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» до Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області, Державної фіскальної служби України про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
До суду звернулося Спільне підприємство у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» з позовною заявою до Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області, Державної фіскальної служби України про визнання протиправною бездіяльності Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області щодо невнесення заяви СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ за грудень 2015 року, поданої 19.01.2016 року до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість, визнання протиправною бездіяльності Державної фіскальної служби України щодо не здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства Головним управлінням Державної фіскальної служби в Одеській області, що призвело до порушення прав та охоронюваних законом інтересів СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ», зобов'язання Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області внести до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування в порядку, передбаченому п. 200.7 ст. 200 Податкового кодексу України, заяву про повернення СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» суми бюджетного відшкодування та необхідні дані щодо відшкодування СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» з бюджету податку на додану вартість в розмірі 3273712 грн. за декларацією з податку на додану вартість за грудень 2015 року.
За цією позовною заявою відкрито загальне позовне провадження у відповідності до ст. 12 КАС України та наданий відповідачам строк для подання до суду відзиву на цю заяву, а позивачу відповіді на відзиви.
Представник позивача в судове засідання з'явився, позовні вимоги підтримав в повному обсязі. Позов, відповідь на відзив відповідачів (аркуші справи 73-81) обґрунтовані позивачем тим, що Чорноморською ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області 20.01.2016 року отримана податкова декларація з податку на додану вартість з додатками за грудень 2015 року з відображенням суми податку до відшкодування на розрахунковий рахунок позивача, однак перевірка податковим органом за цією декларацією проведена тільки в квітні 2017 року та підтверджена сума до бюджетного відшкодування, яка є узгодженою, проте заява про повернення суми бюджетного відшкодування не була внесена до Реєстру таких заяв, чим ГУ ДФС в Одеській області допущена протиправна бездіяльність. Крім того, враховуючи, що ДФС України здійснює контроль за територіальними органами, порушення ГУ ДФС в Одеській області вимог законодавства, свідчать про відсутність контролю центральним органом та своїми територіальними органами, що є протиправною бездіяльністю. Також, позивач зазначає, що під час протиправної бездіяльності відповідачів відбулися зміни в податковому законодавстві щодо ведення двох реєстрів - Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування та Тимчасового реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, до якого вносяться всі заяви подані до 1 лютого 2016 року, що значно ускладнило отримання узгодженого бюджетного відшкодування позивачем, а тому, враховуючи протиправну бездіяльність податкових органів та з метою ефективного захисту прав позивача, він просить внести заяву від 19.01.2016 року саме до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість, а не до Тимчасового реєстру. Посилання відповідачів на відсутність нормативного врегулювання питання про внесення змін до реєстрів заяв є не обґрунтованими та ці обставини не можу бути обґрунтованою підставою порушення прав позивача.
Представник відповідачів в судове засідання з'явився, з відзиву відповідачів на позовну заяву (аркуші справи 74-75) вбачається, що відповідачі позов не визнають, оскільки порядок відшкодування сум податку на додану вартість за заявами, поданими до 1 лютого 2016 року, сума податку по яким не відшкодована, наразі не врегульований та проект Закону щодо цього питання перебуває на розгляді в Верховній Раді України, а тому відповідачі не допускають порушення вимог законодавства, що є підставою для відмови в задоволенні позову СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ».
Заслухавши пояснення сторін, вивчивши позовну заяву та дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню, виходячи з наступного.
СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» 20 січня 2016 року подано до ДПІ у м. Іллічівську ГУ ДФС в Одеській області податкову декларацію з податку на додану вартість за грудень 2015 року, про що свідчить квитанція №2 ДФС України (аркуші справи 13-21). В додатках до зазначеної декларації, зокрема, Додатку №3 та в Додатку №4 - заяві про повернення суми бюджетного відшкодування, позивачем відображена сума відшкодування податку на додану вартість на розрахунковий рахунок СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» в розмірі 3273712 грн.
ГУ ДФС в Одеській області в період з 27.02.2017 року по 10.04.2017 року проведена документальна виїзна планова перевірка СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.10.2014 року по 31.12.2016 року, за результатами якої складений акт №306/15-32-14-01/24528065 від 18 квітня 2017 року (аркуші справи 22-48), в якому зазначено (п. 3.2.3), що за період з 01.10.2014 року по 31.12.2016 року СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» задекларовано податку на додану вартість, що підлягає бюджетному відшкодуванню на рахунок платника у банку в сумі 3273712 грн., перевіркою повноти нарахування податку на додану вартість за цей період не встановлено його заниження або завищення.
Оскільки податковим органом не встановлено порушень при визначенні позивачем суми податку на додану вартість до бюджетного відшкодування, податкові повідомлення-рішення щодо цієї суми контролюючим органом не складалися, сума бюджетного відшкодування податку на додану вартість в сумі 3273712 грн. є узгодженою та підлягає відображенню в Реєстрі заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість, а також відшкодуванню.
Однак заява позивача про повернення суми бюджетного відшкодування не була відображена контролюючим органом в Реєстрі, а тому позивач звернувся до ГУ ДФС в Одеській області зі скаргою на бездіяльність посадових осіб податкового органу №67/18 від 31 січня 2018 року (аркуші справи 49-51), в якій просив поновити порушене право позивача на отримання бюджетного відшкодування шляхом реєстрації заяви в відповідному Реєстрі.
За результатами розгляду цієї скарги, ГУ ДФС в Одеській області направлено на адресу позивача інформація про неможливість внесення заяви позивача до Реєстру враховуючи відсутність механізму вчинення таких дій та не врегулювання таких дій нормами законодавства (аркуші справи 52-53), а також про направлення до ДФС Україні інформації щодо включення до Тимчасового реєстру заяв податкової декларації з ПДВ за грудень 2015 року СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ».
Позивач звернувся до ДФС Україні із заявою №206/18 від 02.04.2018 року, в якій просив повідомити чи включена до Тимчасового реєстру заява позивача, а у випадку не включення просив надати нормативно обґрунтовану відповідь про причини її не включення до реєстру та порушення прав позивача на отримання бюджетного відшкодування (аркуші справи 54-56).
За результатами розгляду звернення позивача ДФС України надана відповідь №16632/6/99-99-12-03-02-15 від 16.05.2018 року про те, що по СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» сума залишку по податковій декларації з ПДВ за грудень 2015 року підлягає включенню до Тимчасового реєстру (аркуш справи 57).
Враховуючи, що заява позивача про повернення суми бюджетного відшкодування не була відображена контролюючим органом в жодному реєстрі, позивач звернувся до суду з цим позовом для відновлення своїх прав.
Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з положеннями ст. 21 Податкового кодексу України посадові та службові особи контролюючих органів зобов'язані, в тому числі, дотримуватися Конституції України та діяти виключно у відповідності з цим Кодексом та іншими законами України, іншими нормативними актами; не допускати порушень прав та охоронюваних законом інтересів громадян, підприємств, установ, організацій.
Відповідно до положень п. 200.7, 200.10, 200.12 ст. 200 Податкового кодексу України (в редакції на час виникнення спірних правовідносин) платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному контролюючому органу податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації.
Центральний орган виконавчої влади, що реалізує податкову та митну політику, формує та веде: Реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування платникам податку, які відповідають критеріям, визначеним пунктом 200.19 цієї статті; Реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування платникам податку, які не відповідають критеріям, визначеним пунктом 200.19 цієї статті.
Заяви про повернення сум бюджетного відшкодування автоматично вносяться до відповідного Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування протягом операційного дня їх отримання у хронологічному порядку їх надходження.
Порядок ведення та форма реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування затверджуються Кабінетом Міністрів України.
Повернення узгоджених сум бюджетного відшкодування здійснюється у хронологічному порядку відповідно до черговості внесення до кожного відповідного Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування.
При цьому, протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном отримання податкової декларації, контролюючий орган проводить камеральну перевірку заявлених у ній даних.
Платники податку, які мають право на бюджетне відшкодування відповідно до цієї статті та подали заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, отримують таке бюджетне відшкодування у разі узгодження контролюючим органом заявленої суми бюджетного відшкодування за результатами камеральної перевірки.
Сума бюджетного відшкодування вважається узгодженою контролюючим органом з дня, наступного за днем закінчення терміну проведення камеральної перевірки, у разі якщо камеральна перевірка проведена не була або за результатами проведення перевірки податкове повідомлення-рішення не було надіслано платнику податку у строк, визначений цим Кодексом.
Контролюючий орган зобов'язаний протягом п'яти робочих днів після закінчення перевірки: або подати органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, висновок із зазначенням суми, що підлягає відшкодуванню з бюджету; або за заявою платника податку до відповідного контролюючого органу зарахувати таку суму в рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу такого платника податку з інших платежів, що сплачуються до Державного бюджету України.
Згідно з п. 2-4 «Порядку ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2016 року №68 (який діяв на час виникнення спірних правовідносин) реєстри формуються ДФС за даними, зокрема, прийнятих територіальними органами ДФС податкових декларацій з податку на додану вартість, датою внесення заяви до реєстрів є дата подання податкової декларації за завітний (податковий) період у разі подання заяви у її складі, реєстр формується у хронологічному порядку за черговістю включення податкових декларацій або уточнюючих розрахунків, у складі яких подано заяви, заяви автоматично включаються до відповідного реєстру протягом операційного дня їх отримання у хронологічному порядку надходження.
Враховуючи те, що позивач 20 січня 2016 року подав до податкового органу податкову декларацію з податку на додану вартість за грудень 2015 року з заявою про повернення суми бюджетного відшкодування на розрахунковий рахунок СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» в розмірі 3273712 грн., така заява мала бути автоматична внесення в той самий день до відповідного Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування та оскільки протягом 30 днів податковим органом не була проведена камеральна перевірка та не винесене податкове повідомлення-рішення щодо цієї суми, вона вважається з того часу узгодженою та мала бути відшкодована позивачу шляхом направлення до органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, висновку із зазначенням суми, що підлягає відшкодуванню з бюджету.
Однак, податковими органами такий дій здійснено не було, заява не була внесена до відповідного реєстру, а сума податку на додану вартість не відшкодована.
Перевірка позивача проведена ГУ ДФС в Одеській області тільки в лютому-квітні 2017 року та підтверджена позивачу сума до бюджетного відшкодування.
При цьому, в березні 2017 року відбулися зміни в податковому законодавстві та суттєво змінений порядок здійснення бюджетного відшкодування, яке відбувається в автоматичному режимі на підставі даних Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування.
Так, відповідно до положень п. 200.7, 200.12 ст. 200 Податкового кодексу України формування Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування здійснюється на підставі баз даних центрального органу виконавчої влади, що реалізує податкову і митну політику, та центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів. Внесення даних до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування посадовими особами відповідних органів здійснюється з дотриманням вимог законів щодо електронного підпису та електронного документообігу.
Порядок ведення та форма Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування затверджуються Кабінетом Міністрів України.
Заяви про повернення сум бюджетного відшкодування автоматично вносяться до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування протягом операційного дня їх отримання у хронологічному порядку їх надходження. Повернення узгоджених сум бюджетного відшкодування здійснюється у хронологічному порядку відповідно до черговості внесення до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування.
Узгоджена сума бюджетного відшкодування стає доступною органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, для виконання на наступний операційний день за днем її відображення в Реєстрі заяв про повернення суми бюджетного відшкодування та перераховується органом, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, у строки, передбачені пунктом 200.13 цієї статті, на поточний банківський рахунок платника податку в обслуговуючому банку та/або на бюджетні рахунки для перерахування у рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу такого платника податку з інших платежів, що сплачуються до Державного бюджету України.
Згідно з п. 52, 56 розділу ХХ Податкового кодексу України до 10 січня 2017 року центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, зобов'язаний на підставі реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування платникам податку, які відповідають та які не відповідають критеріям, визначеним пунктом 200.19 статті 200 цього Кодексу, в редакції, що діяла до 1 січня 2017 року, сформувати єдиний Реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування у хронологічному порядку їх надходження.
До 1 лютого 2017 року центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, формує у хронологічному порядку надходження заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість Тимчасовий реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, поданих до 1 лютого 2016 року, за якими станом на 1 січня 2017 року суми податку на додану вартість не відшкодовані з бюджету.
Відповідно до п. 4 «Порядку ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2017 року №26, орган ДФС вносить до Реєстру такі дані, зокрема, дату подання заяви про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість; суму податку, заявленого до бюджетного відшкодування; дату початку та закінчення проведення перевірки даних податкової декларації або уточнюючого розрахунку (в разі їх подання), в складі яких подана заява, з обов'язковою відміткою щодо виду перевірки (камеральна, документальна); дату складення та вручення платнику податку акта перевірки; суму узгодженого органом ДФС бюджетного відшкодування за кожною заявою та дату її узгодження, тощо.
При цьому, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання бюджетного відшкодування податку на додану вартість» від 29 березня 2017 року №189 відшкодування узгоджених сум податку на додану вартість, зазначених у Тимчасовому реєстрі заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість, поданих до 1 лютого 2016 р., за якими станом на 1 січня 2017 р. суми податку на додану вартість не відшкодовані з бюджету, здійснюється в хронологічному порядку відповідно до черговості надходження заяв про повернення таких сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість в межах сум, визначених законом про Державний бюджет України на відповідний рік. Внесення даних та ведення Тимчасового реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість здійснюється у порядку, визначеному статтею 200 Податкового кодексу України та постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2017 р. № 26 «Про затвердження Порядку ведення реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість».
Суд звертає увагу, що ГУ ДФС в Одеській області після проведення перевірки позивача не внесло дані ні до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, ні до Тимчасового реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування. Крім того, такі дані не внесені податковим органом ще з дати подання заяви про бюджетне відшкодування 20 січня 2016 року, а тому суд приходить до висновку про протиправну бездіяльність ГУ ДФС в Одеській області, яка спричинила порушення право позивача, оскільки належне та вчасне внесення заяви до реєстру було б підставою для отримання позивачем узгодженого бюджетного відшкодування ще до змін Податкового законодавства України.
Відповідно до «Положення про Державну фіскальну службу України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року №236 ДФС України здійснює контроль за правомірністю бюджетного відшкодування податку на додану вартість; здійснює розгляд звернень громадян та юридичних осіб з питань, пов'язаних з діяльністю ДФС; здійснює внутрішній аудит та контроль за дотриманням вимог законодавства і виконанням службових, посадових обов'язків у ДФС, її територіальних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери її управління; координує та контролює діяльність своїх територіальних органів та організовує їх взаємодію з державними органами та органами місцевого самоврядування; тощо.
Враховуючи встановлену судом протиправну бездіяльність територіального органу ДФС України, що призвело до порушення прав позивача та з врахуванням завдань ДФС України, зазначених в «Положенні про Державну фіскальну службу України», враховуючи звернення позивача як до ГУ ДФС в Одеській області так і до ДФС України з зверненнями щодо усунення порушень законодавства та не відновлення прав позивача, що стало підставою для звернення позивача до суду, суд вважає, що в діях ДФС Україні наявна протиправна бездіяльність, яка призвела до порушень прав позивача.
Відповідно до ч. 2 ст. 5 КАС України захист порушених прав, свобод чи інтересів особи, яка звернулася до суду, може здійснюватися судом також в інший спосіб, який не суперечить закону і забезпечує ефективний захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб'єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.
Оскільки, відповідачі в цій справі посилається на не урегульованість питань щодо внесення даних до Тимчасового реєстру заяв про повернення сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість та не можливість з цих підстав відновити права позивача, щодо яких відповідачі підтверджують їх порушення та наявність у позивача права на бюджетне відшкодування за заявою, поданою 19 січня 2016 року, враховуючи висновки суду про протиправну бездіяльність податкових органів, що призвело до порушення прав позивача, належним та ефективним способом захисту порушених прав позивача буде внесення до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування в порядку, передбаченому п. 200.7 ст. 200 Податкового кодексу України, заяви про повернення СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» суми бюджетного відшкодування та необхідних даних щодо відшкодування СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» з бюджету податку на додану вартість в розмірі 3273712 грн. за декларацією з податку на додану вартість за грудень 2015 року, а не до Тимчасового реєстру.
Відповідно до ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Згідно з ч. 1 ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Враховуючи вищезазначене та оцінюючи надані докази в сукупності, суд вважає, що позовні вимоги СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» обґрунтовані, відповідають вимогам законодавства та підлягають задоволенню повністю.
Керуючись ст. ст. 6, 14, 90, 139, 243-246, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
В И Р І Ш И В:
Позовну заяву Спільного підприємства у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» (вул. Сухолиманська, 58, м. Чорноморськ, Одеська область, 68000) до Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області (65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5), Державної фіскальної служби України (вул. Львівська площа, 8, м. Київ, 04053) про визнання протиправної бездіяльності Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області щодо невнесення заяви СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ за грудень 2015 року, поданої 19.01.2016 року до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість, визнання протиправною бездіяльності Державної фіскальної служби України щодо не здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства Головним управлінням Державної фіскальної служби в Одеській області, що призвело до порушення прав та охоронюваних законом інтересів СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ», зобов'язання Головного управлінням Державної фіскальної служби в Одеській області внести до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування в порядку, передбаченому п. 200.7 ст. 200 Податкового кодексу України, заяву про повернення СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» суми бюджетного відшкодування та необхідні дані щодо відшкодування СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» з бюджету податку на додану вартість в розмірі 3273712 грн. за декларацією з податку на додану вартість за грудень 2015 року - задовольнити.
Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області щодо невнесення заяви СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ за грудень 2015 року, поданої 19.01.2016 року до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість.
Визнати протиправною бездіяльність Державної фіскальної служби України щодо не здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства Головним управлінням Державної фіскальної служби в Одеській області, що призвело до порушення прав та охоронюваних законом інтересів СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ».
Зобов'язати Головне управління Державної фіскальної служби в Одеській області внести до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування в порядку, передбаченому п. 200.7 ст. 200 Податкового кодексу України, заяву про повернення СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» суми бюджетного відшкодування та необхідні дані щодо відшкодування СП ТОВ «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» з бюджету податку на додану вартість в розмірі 3273712 грн. за декларацією з податку на додану вартість за грудень 2015 року.
Стягнути з Головного управління ДФС в Одеській області (65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5, код ЄДРПОУ 39398646) за рахунок його бюджетних асигнувань на користь Спільного підприємства у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» (код ЄДРПОУ 24528065) сплачений судовий збір у розмірі 50867,68 грн.
Стягнути з Державної фіскальної служби України (вул. Львівська площа, 8, м. Київ, 04053, код ЄДРПОУ 39292197) за рахунок її бюджетних асигнувань на користь Спільного підприємства у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ» (код ЄДРПОУ 24528065) сплачений судовий збір у розмірі 1762 грн.
Рішення суду набирає законної сили в порядку та строки, встановлені ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України.
Рішення суду може бути оскаржено в порядку та строки, встановлені ст. 295 Кодексу адміністративного судочинства України.
Повний текст рішення виготовлений та підписаний 29.10.2018 року.
Суддя Л.І. Свида
.