Постанова № 77206868, 18.10.2018, Чугуївський міський суд Харківської області

Дата ухвалення
18.10.2018
Номер справи
636/3157/18
Номер документу
77206868
Форма судочинства
Про адмінправопорушення
Державний герб України

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 жовтня 2018 року

Чугуївський міський суд Харківської області у складі:

головуючого – судді Карімова І.В.,

за участю секретаря судового засідання – Селеверстової Л.В.,

прокурора Чугуївської місцевої прокуратури – ОСОБА_1,

особи, яка притягається до адміністративної відповідальності – ОСОБА_2 та його захисника – адвоката ОСОБА_3, розглянувши у відкритому судовому засіданні справу про адміністративне правопорушення щодо притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП ОСОБА_2, який народився 23.07.1957 року в місті Чугуєві Харківської області, громадянина України, за яким закріплений РНОКПП – НОМЕР_1, голови Есхарівської селищної ради Чугуївського району Харківської області, що зареєстрований та фактично проживає в ІНФОРМАЦІЯ_1,-

В С Т А Н О В И В:

31.07.2018 року до суду від т.в.о. заступника начальника Управління захисту економіки в Харківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України надійшли адміністративні протоколи, які складені від 30.07.2018 року за № 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Постановою Чугуївського міського суду Харківської області від 13.09.2018 року справу № 636/3157/18 про адміністративне правопорушення щодо притягнення ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП об’єднано в одне провадження зі справами за №: 636/3195/18, 636/3187/18, 636/3194/18, 636/3167/18, 636/3168/18, 636/3170/18, 636/3160/18, 636/3158/18, 636/3159/18, 636/3166/18, 636/3164/18, 636/3162/18, 636/3199/18, 636/3198/18 636/3193/18, 636/3190/18, 636/3189/18, 636/3183/18, 636/3182/18, 636/3179/18, 636/3176/18, про адміністративне правопорушення щодо притягнення ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, та присвоєно єдиний номер судової справи за № 636/3157/18.

Відповідно до вказаних протоколів, ОСОБА_2 маючи повноваження голови Есхарівської селищної ради Чугуївського району Харківської області є суб’єктом відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією згідно п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції».

07.11.2017 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 41/2017 щодо виконання робіт з реконструкції каналізації насосної станції аеротенків очисних споруд смт. Есхар вартістю 206910,23 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів не пізніше наступного робочого дня, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. /справа № 636/3167/18/.

Крім цього, 07.11.2017 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 41/2017 щодо виконання робіт з реконструкції каналізації насосної станції аеротенків очисних споруд смт. Есхар вартістю 206910,23 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3166/18).

Крім того, 05.12.2017 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 46/2017 щодо виконання робіт з реконструкції первинного відстійнику № 3 очисних споруд смт. Есхар вартістю 155000 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів не пізніше наступного робочого дня, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3164/18).

Крім цього, 05.12.2017 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 46/2017 щодо виконання робіт з реконструкції первинного відстійнику № 3 очисних споруд смт. Есхар вартістю 155000 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3183/18).

Крім того, 12.12.2017 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 47/2017 щодо виконання робіт з реконструкції первинного відстійнику № 4 очисних споруд смт. Есхар вартістю 150000 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів не пізніше наступного робочого дня, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3190/18).

Крім цього, 12.12.2017 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 47/2017 щодо виконання робіт з реконструкції первинного відстійнику № 4 очисних споруд смт. Есхар вартістю 150000 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3182/18).

Крім того, 18.01.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 01/18м щодо виконання робіт по вивозу та утилізації твердих побутових відходів вартістю 3960 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів не пізніше наступного робочого дня, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3193/18).

Крім цього, 18.01.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 01/18м щодо виконання робіт по вивозу та утилізації твердих побутових відходів вартістю 3960 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3195/18).

Крім того, 12.02.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 9-2240/6030с щодо розчищення вулиць в смт. Есхар від снігу вартістю 22998,05 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів не пізніше наступного робочого дня, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3194/18).

Крім цього, 12.02.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 9-2240/6030с щодо розчищення вулиць в смт. Есхар від снігу вартістю 22998,05 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3198/18).

Крім того, 13.02.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 10-2240/6030 щодо ліквідації стихійних звалищ сміття в смт. Есхар вартістю 40998,59 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів не пізніше наступного робочого дня, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3199/18).

Крім цього, 13.02.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 10-2240/6030 щодо ліквідації стихійних звалищ сміття в смт. Есхар вартістю 40998,59 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3179/18).

Крім того, 07.03.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 18-3132/6011 щодо капітального ремонту житлового фонду в смт. Есхар вартістю 14956 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів не пізніше наступного робочого дня, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3168/18).

Крім цього, 07.03.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 17-2240/6030 щодо пісчаної соляної підсипки доріг в смт. Есхар вартістю 12089 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3170/18).

Крім того, 07.03.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 17-2240/6030 щодо пісчаної соляної підсипки доріг в смт. Есхар вартістю 12089 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3170/18).

Крім цього, 07.03.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 18-3132/6011 щодо капітального ремонту житлового фонду в смт. Есхар вартістю 14956 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3189/18).

Крім того, 07.03.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 17-2240/6030 щодо пісчано соляної підсипки доріг в смт. Есхар вартістю 12089 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів не пізніше наступного робочого дня, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3176/18).

Крім цього, 26.03.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 21-2240/6030 щодо вивозу ТПВ в смт. Есхар вартістю 20187 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3160/18).

Крім того, 26.03.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 21-2240/6030 щодо вивозу ТПВ в смт. Есхар вартістю 20187 грн.

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів не пізніше наступного робочого дня, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3187/18).

Крім цього, 02.04.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 20-312/8330-1 щодо реконструкції очисних споруд в селищі Есхар вартістю 20260 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа №636/3157/18).

Крім того, 02.04.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 20-312/8330-1 щодо реконструкції очисних споруд в смт. Есхар вартістю 20260 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів не пізніше наступного робочого дня, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3158/18).

Крім цього, 02.04.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 19-3142/8330-1 щодо реконструкції очисних споруд в смт. Есхар вартістю 40449 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3159/18).

Крім того, 02.04.2018 року між Есхарівською селищною радою Чугуївського району Харківської області в особі голови – ОСОБА_2 та ТОВ «Ава Сервіс 2017» було укладено договір за № 19-3142/8330-1 щодо реконструкції очисних споруд в смт. Есхар вартістю 40449 грн. Цей договір підписано ОСОБА_2 та директором ТОВ «Ава Сервіс 2017» - ОСОБА_4

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, одним із засновників вказаного товариства є ОСОБА_5, який є рідним братом ОСОБА_2

Таким чином, у ОСОБА_2 при укладанні вказаного договору виник реальний конфлікт інтересів, обумовлений родинними зв’язками про який він нікому не повідомив та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги, які передбачені ст. ст. 28 та 35 Закону України «Про запобігання корупції», а саме не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів не пізніше наступного робочого дня, а також будучи уповноваженою особою на виконання функцій місцевого самоврядування, брав участь у прийнятті рішення органом місцевого самоврядування у разі виникнення конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, яке пов’язане з корупцією. (справа № 636/3162/18).

В судовому засіданні прокурор підтримав протокол як обґрунтований та просив визнати ОСОБА_2 у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

ОСОБА_2 та його захисник – адвокат ОСОБА_3 вказували на відсутність в діях ОСОБА_2 складів адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, посилаючись на відсутність допустимих доказів у справах, про що було надано письмові пояснення. Також, ОСОБА_2 посилався на те, що йому не було відомо факт того, що його брат є одним із засновників ТОВ «Ава Сервіс 2017».

Однак, суд критично оцінює вказаний факт, оскільки беручи до уваги ступінь родинного зв’язку між рідними братами, які є близькими родичами, суд вважає, що ОСОБА_2 було відомо про те, що його брат є одним із засновників ТОВ «Ава Сервіс 2017».

Крім того, в протоколах про адміністративні правопорушення, які складені відносно ОСОБА_2, він рукописним текстом вказує на те, що з протоколом згоден.

Разом з тим, відповідно до даних попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби від 05.11.2015 року, ОСОБА_2 був письмово попереджений про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування за проходженням служби, які встановлені Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Законом України «Про запобігання корупції».

Також, факт відсутності в діях ОСОБА_2 складів адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП є недоведеним та не підтверджений доказами.

Таким чином, своїми діями ОСОБА_2 вчинив адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, які пов’язані з корупцією, що підтверджується: протоколами про адміністративне правопорушення від 30.07.2018 року за № 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329; даними договорів, які укладені між Есхарівською селищною радою та ТОВ «Ава Сервіс 2017»; даними рішення Есхарівської селищної ради Чугуївського району Харківської області від 05.11.2015 року; даними попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби від 05.11.2015 року; даними письмової присяги ОСОБА_2 від 17.11.2010 року; даними витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також матеріалами справи.

Враховуючи те, що ОСОБА_2 вчинив декілька подібних (однорідних) адміністративних правопорушень, які передбачені ч 1 ст. 172-7 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, тому на підставі вимог ч. 2 ст. 36 КУпАП стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, тобто за адміністративне правопорушення, яке передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Таким чином, дії ОСОБА_2 слід кваліфікувати за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, як неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а також як вчинення дій (прийняття рішень) в умовах реального конфлікту інтересів.

Обставин, що пом'якшують або обтяжують відповідальність ОСОБА_2 за вчинення адміністративних правопорушень, судом не встановлено.

При накладенні адміністративного стягнення, суд враховує дані щодо особи ОСОБА_2, який раніше не притягувався до адміністративної відповідальності, характер адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, його ставлення до скоєного, а саме не визнання вини.

Згідно ст. 40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється законом.

Відповідно до вимог ч. 5 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», при ухваленні судом постанови про накладення адміністративного стягнення, стягується судовий збір у розмірі 0,2 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Беручи до уваги те, що в діях ОСОБА_2 є ознаки правопорушення, відповідальність за які передбачена ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, керуючись

Таким чином та керуючись ст. ст. 33-37, 40-1, 279, 280, 283, 284 КУпАП, суддя,-

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП і накласти адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави у розмірі 4250 (чотири тисячі двісті п’ятдесят) гривень. (р/р 31113106020460, КБК 21081100, одержувач: Чугуївське УК/м. Чугуїв/КБК, код одержувача 37792204, банк – Казначейство України (ЕАП), МФО 899998).

Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в розмірі 352 (триста п’ятдесят дві) гривні 40 копійок на користь держави. (р/р 31211256026001, код отримувача ЄДРПОУ 37993783, отримувач коштів ГУК у м. Києві/м.Київ/22030106, банк отримувача Казначейство України (ЕАП); код банку отримувача (МФО) 899998, код класифікації бюджету 22030106).

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області через Чугуївський міський суд Харківської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя: