Рішення № 76540281, 21.08.2018, Запорізький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
21.08.2018
Номер справи
808/747/18
Номер документу
76540281
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

21 серпня 2018 року Справа № 808/747/18 м.ЗапоріжжяЗапорізький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Стрельнікової Н. В.,

за участю секретаря Фесик А

представника позивача: Лісовської О.С.

представника відповідача: Лазарук В.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Запоріжжі адміністративну справу

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Енергохімтех»

до Головного управління ДФС у Запорізькій області

про визнання частково протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,-

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЕНЕРГОХІМТЕХ" (далі - позивач) звернулося до Запорізького окружного адміністративного суду із позовом до Головного управління ДФС у Запорізькій області, в якому позивач просить: визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення: від 17.11.2017 №0123081306 в частині нарахування штрафних санкцій в розмірі 59964 грн. 36 коп., від 17.11.2017 №0123091306 в частині нарахування штрафних санкцій в розмірі 6656 грн. 25 коп.

В обґрунтування позову позивач посилається на те, що відповідачем протиправно прийнято податкові повідомлення-рішення у вказаній частині, оскільки на думку позивача в ході проведеної перевірки, виявлено триваюче правопорушення, а відтак за його вчинення податковий орган мав застосувати до позивача штрафні санкції в розмірі 25% суми податку, що підлягає сплаті до бюджету, а не 50% та 75 % як це фактично зроблено відповідачем.

Відповідач позовні вимоги не визнає з підстав викладених у письмовому відзиві (вх. №10512 від 30.03.2018). Пояснює, що в ході проведеної документальної планової виїзної перевірки ТОВ «ТД «Енергохімтех» було встановлено несвоєчасне перерахування податку на доходи фізичних осіб до бюджету під час виплати заробітної плати та несвоєчасне перерахування військового збору. Зазначає, що механізм справляння податку на доходи фізичних осіб не передбачає визначення та нарахування цього податку в декларації, а при його справлянні обов'язковою умовою є те, що цей податок має бути нарахований, утриманий та сплачений до бюджету до/або під час виплати. В ході перевірки контролюючим органом було виявлено, що платник допустив аналогічні правопорушення на протязі 1095 днів, а тому до нього застосовано збільшені розміри штрафної санкції, як це передбачено ст. 127 Податкового кодексу України.

Ухвалою суду від 06.03.2018 відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження та призначено судове засідання на 02.04.2018, яке було відкладено на 02.05.2018.

02.05.2018 призначено розгляд справи за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання на 22.05.2018.

22.05.2018 закрито підготовче провадження та призначено справу до розгляду по суті на 13.06.2018.

13.06.2018 провадження у справі зупинено за клопотанням сторін для надання часу для примирення до 21.08.2018.

21.08.2018 поновлено провадження у справі.

У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав, просив позов задовольнити.

Представник відповідача проти позову заперечив, просив відмовити у задоволенні позову.

Як свідчать матеріали справи, Товариство з обмеженою відповідальністю "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЕНЕРГОХІМТЕХ" (код 33570697), зареєстроване як юридична особа, перебуває на податковому обліку в Запорізькій ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області.

В період з 29.09.2017 по 20.10.2017 фахівцями ГУ ДФС у Запорізькій області на підставі пп.20.1.4 п. 20.1 ст. 20, п. 77.1, п. 77.4 ст. 77 Податкового кодексу України, відповідно до наказу на проведення планової документальної виїзної перевірки від 19.09.2017 №2487 та направлення виданого ГУ ДФС у Запорізькій області від 29.09.2017 №467, проведено документальну планову виїзну перевірку з питань повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб за період з 01.07.2014 по 30.06.2017, військового збору з 03.08.2014 по 30.06.2017 та єдиного соціального внеску за період з 01.01.2011 по 30.06.2017.

За результатами перевірки складено Акт від 27.10.2017 №420/08-01-13-13/33570697, в якому з урахуванням внесених змін на підставі відповіді ГУ ДФС у запорізькій області від 14.11.2017 на заперечення до акту перевірки, встановлено, серед іншого, наступні порушення, вчинені Товариством з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Енергохімтех»:

-пп.168.1.1, п.168.1, пп.168.1.2 п.168.2 ст.168, п.171.2. ст.171, пп.176.2"а" п.176.2. ст.176 Податкового кодексу України, а саме: несвоєчасне перерахування податку на доходи фізичних осіб до бюджету під час виплати заробітної плати на загальну суму 80597,35 грн., в. ч. по періодах: грудень 2015 - 538,76 грн., січень 2016- 318,49 грн., лютий 2016- 3192,30 грн., березень 2016- 4015,30 грн., квітень 2016- 4645,50 грн., травень 2016 - 4595,75 грн., червень 2016 - 4234,26 грн., липень 2016 - 3985,08 грн., серпень 2016 -4338,59 грн, вересень 2016 - 3586,10 грн., жовтень 2016 - 3663,15 грн., листопад 2016 - 3910,14 грн., грудень 2016 - 4088,07 грн., січень 2016- 11681,10 грн., лютий 2016- 12422,98 грн., березень 2016- 11381,78 грн.;

- п. 16-1 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України, пп. 168.1.1. пп. 168.1.2 п. 168.1 ст.168. п.171.2. ст.171. пп.176.2 '"а" п.176.2. ст.176, а саме несвоєчасне перерахування військового збору на загальну суму 8966,03 грн., у т.ч. грудень 2015- 55,89 грн., січень 2016- 105,42 грн., лютий 2016- 452,05 грн., березень 2016- 489,63 грн., квітень 2016- 742,30 грн., травень 2016 - 575,85 грн., червень 2016 - 559,61 грн., липень 2016 - 487,13 грн., серпень 2016 - 526,93 грн., вересень 2016 - 474,55 грн., жовтень 2016 - 478,51 грн., листопад 2016 - 498,38 грн., грудень 2016 - 526,68 грн., січень 2016- 1021,54 грн., лютий 2016- 1005,17 грн., березень 2016- 965,39 грн.

На підставі Акту перевірки було прийнято податкові повідомлення-рішення:

- від 17.11.2017 №0123081306, яким збільшено суму грошового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб у сумі 68362,05 грн., у т.ч. за штрафними санкціями 60099,05 грн., та пені 8263 грн.;

від 17.11.2017 №0123091306, яким збільшено суму грошового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб, пені у сумі 7675,18 грн., у т.ч. за штрафними санкціями 6670,23 грн., та пені 1004,95 грн.;

За результатом розгляду скарги позивача, рішенням ДФС України від 12.02.2017 №4894-16/99-99-11-02-01-13, податкові повідомлення-рішення залишено без змін, а скаргу без задоволення.

Позивач не погоджуючись із прийнятими податковими повідомленнями-рішеннями від 17.11.2017 №0123081306 в частині нарахування штрафних санкцій в розмірі 59964 грн. 36 коп. та від 17.11.2017 №0123091306 в частині нарахування штрафних санкцій в розмірі 6656 грн. 25 коп., стверджуючи, що відповідачем неправомірно застосовано більший розмір штрафних санкцій (50% та 75%) звернувся до суду із цим позовом.

Надаючи правову оцінку встановленим обставинам справи суд виходить із наступного.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів регулює Податковий кодекс України №2755-VI від 02.12.2010 (надалі - ПК України). Зокрема ПК України визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час адміністрування податків, а також відповідальність за порушення податкового законодавства (абз. 1 п. 1.1 ст. 1 ПК України).

Щодо правомірності застосування податковим органом до підприємства штрафних санкцій спірними рішеннями.

Згідно з пп.164.2.1 п.164.2 ст.164 ПК України до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються: доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту).

Стаття 168 ПК України визначає порядок нарахування, утримання та сплати (перерахування) податку на доходи фізичних осіб до бюджету.

Відповідно до пп.168.1.1 п.168.1 ст.168 ПК України податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в статті 167 цього Кодексу.

Податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки приймають платіжні документи на виплату доходу лише за умови одночасного подання розрахункового документа на перерахування цього податку до бюджету (п.п.168.1.2 п.168.1 ст.168 ПК України).

Згідно з п.п.168.1.4 п.168.1 ст.168 ПК України якщо оподатковуваний дохід надається у негрошовій формі чи виплачується готівкою з каси податкового агента, податок сплачується (перераховується) до бюджету протягом банківського дня, що настає за днем такого нарахування (виплати, надання).

У пп.168.1.5 п.168.1 ст.168 ПК України якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податку, то податок, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені цим Кодексом для місячного податкового періоду.

Відповідно до абз "а" п.176.2 ст.176 ПК України особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов'язані: своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та сплачувати (перераховувати) до бюджету податок з доходу, що виплачується на користь платника податку та оподатковується до або під час такої виплати за її рахунок.

Таким чином, податковий агент зобов'язаний перераховувати до бюджету утриманий податок під час виплати доходу (п.п.168.1.2 п.168.1 ст.168 ПК України), а у разі якщо оподатковуваний дохід надається у негрошовій формі чи виплачується готівкою з каси податкового агента, податок сплачується (перераховується) до бюджету протягом банківського дня, що настає за днем такого нарахування (виплати, надання) (п.п.168.1.4 п.168.1 ст.168 ПК України).

Відповідно п.171.1. ст.171 Податкового кодексу України особою, відповідальною за нарахування, утримання та сплату (перерахування) до бюджету податку з доходів у вигляді заробітної плати, є роботодавець, який виплачує такі доходи на користь платника податку.

Відповідно до пп. 171.2."а" п. 171.2 статті 171 цього Кодексу особою, відповідальною за нарахування, утримання та сплату (перерахування) до бюджету податку з інших доходів, є податковий агент - для оподатковуваних доходів з джерела їх походження в Україні.

Відповідно до пп.176.2"а" п. 176.2 статті 176 Податкового кодексу України, особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів (п. 15.1 статті 15, п. 18.1 та п. 18.2 статті 18 Кодексу податковий агент - фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), юридичні особи (резиденти нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об'єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об'єктом оподаткування згідно з цим Кодексом або податковими законами, і на яких покладено обов'язок із сплати податків та зборів згідно з цим Кодексом), зобов'язані своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та сплачувати (перераховувати) до бюджету податок з доходу, що виплачується на користь платника податку та оподатковується до або під час такої виплати за її рахунок.

Відповідно до пункту 9.3 статті 9 Податкового Кодексу України, зарахування загальнодержавних податків та зборів до державного і місцевих бюджетів також здійснюється відповідно до Бюджетного кодексу України.

Зарахування місцевих податків та зборів до відповідних місцевих бюджетів також здійснюється відповідно до Бюджетного кодексу (п. 10.5 ст. 10 ПКУ).

Бюджетним кодексом визначаються правові засади функціонування бюджетної системи України, її принципи, основи бюджетного процесу і міжбюджетних відносин та відповідальність за порушення бюджетного законодавства.

Так, частиною четвертою ст. 45 Бюджетного кодексу передбачено, що податки і збори (обов'язкові платежі) та інші доходи державного бюджету зараховуються безпосередньо на єдиний казначейський рахунок і не можуть акумулюватися на рахунках органів, що контролюють справляння надходжень бюджету (за винятком установ України, які фукнціонують за кордоном).

Єдиний казначейський рахунок - це рахунок, відкритий центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів (далі - Казначейство України), у Національному банку України для обліку коштів та здійснення розрахунків у системі електронних платежів Національного банку України, на якому консолідуються кошти державного та місцевих бюджетів, фондів загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування та кошти інших клієнтів, які відповідно до законодавства знаходяться на казначейському обслуговуванні (п. 23 пр.1 ст. 2 Бюджетного кодексу). Ведення єдиного казначейського рахунку здійснюється відповідно до Положення про єдиний казначейський рахунок, затверджений наказом Державного казначейства України від 26.06.2002 № 122 (зареєстровано Міністерством юстиції України 18.07.2002 за № 594/6882).

Частиною п'ятою статті 45 Бюджетного кодексу встановлено, що податки і збори (обов'язкові платежі) та інші доходи державного бюджету визнаються зарахованими до державного бюджету з дня зарахування коштів на єдиний казначейський рахунок державного бюджету України.

Аналогічно частиною п'ятою статті 78 Бюджетного кодексу встановлено, що податки і збори (обов'язкові платежі) та інші доходи місцевого бюджету визнаються зарахованими до місцевого бюджету з дня зарахування відповідно на єдиний казначейський рахунок та рахунки, відкриті в установах банків державного сектору згідно з частиною другою цієї статті.

Відповідно до статті 112 Бюджетного кодексу центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів здійснює, зокрема, контроль за бюджетними повноваженнями при зарахуванні надходжень бюджету.

З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 року № 106 «Деякі питання ведення обліку податків і зборів (обов'язкових платежів) та інших доходів бюджету» та наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 «Про бюджетну класифікацію та її запровадження» в органах Державної казначейської служби України відкриті рахунки в розрізі адміністративно-територіальних одиниць та кодів класифікації доходів бюджету, на які платники податків повинні перераховувати відповідні кошти.

Відповідно до ст. 110 ПКУ платники податків, податкові агенти та/або їх посадові особи несуть відповідальність у разі вчинення порушень, визначених законами з питань оподаткування та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Якщо платник податків неправильно заповнив реквізити платіжних документів або спрямував кошти на неправильний код бюджетної класифікації (тобто не на код, за яким повинні бути погашені податкові зобов'язання), то кошти не надійдуть до відповідного рахунку відповідного району, а отже не погаситься сума податкового зобов'язання платника податків.

Крім того, відповідно до п. 2.3 глави 2 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21.01.2004 за №22 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29.03.2004 за №377/8976 (далі - Інструкція), відповідальність за правильність заповнення реквізитів розрахункового документа несе особа, яка оформила цей документ і подала до обслуговуючого банку.

Згідно з абзацом другим рядка 15 додатка 8 «Указівки щодо заповнення реквізитів розрахункових документів на паперових носіях, їх реєстрів і заяви про відкриття акредитива» до Інструкції визначено що, під час сплати платежів до бюджету зазначаються найменування (повне або скорочене) відповідної установи, на ім'я якої відкрито рахунки для зарахування надходжень до державного та/або місцевих бюджетів, найменування території та код бюджетної класифікації.

Відповідно до пп. 1.1 п. 16-1 підрозділу 10 розділу XX Податкового платниками збору є особи визначені п. 162.1 ст. 162 ПК. Згідно з п. 162.1 ПК платниками є: фізична особа - резидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні; фізична особа - нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні; податковий агент.

Відповідно до п.п. 1.2 п. 16-1 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу об'єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

Відповідно до пп. 1.3 п. 16-1 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу ставка військового збору становить 1,5 відсотка від об'єкта оподаткування.

Відповідно до пп. 1.5 п. 16-1 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу відповідальними за утримання (нарахування) та сплату (перерахування) військового збору до бюджету є особи, визначені у ст. 171 ПК.

Як свідчать матеріали справи, у перевіряємому періоді, згідно наданих до перевірки відомостей з нарахування заробітної плати, банківських виписок, підприємством нараховувалась заробітна плата, податок з доходів фізичних осіб утримувався, але до бюджету податок з доходів фізичних осіб не перераховувався, що є порушення пп. 168.1.2 п.168.1 ст.168 Податкового кодексу України.

Також, в ході розгляду справи з'ясовано, що позивачем у перевіряємому періоді, згідно наданих до перевірки відомостей з нарахування заробітної плати, банківських виписок, підприємством нараховувалась заробітна плата, військовий збір утримувався, але до бюджету не перераховувався.

Так, в ході перевірки було встановлено, згідно листів ТОВ «ТД «ЕНЕРГОХІМТЕХ» до Запорізької ОДПІ ГУ ДФС області від 31.10.2017 №31/10-1 та 31/10-2 щодо перерахування коштів в сплату на рахунок саме ТОВ «ТД «ЕНЕРГОХІМТЕХ» 01.11.2017 року здійснено зарахування до особової картки платника податку на доходи фізичних осіб у розмірі 80154,32 грн. та військового збору у розмірі 8918,12 грн. на підставі висновків №28055/10 від 01.11.2017 та №25086/10 від 01.11.2017.

Крім того, ТОВ «ТД «ЕНЕРГОХІМТЕХ» до Запорізької ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області направлені листи від 02.11.2017 №02/11-1 щодо зарахування коштів з податку на доходи фізичних осіб за грудень 2015 року у сумі 538,76 грн., що помилково сплачені (невірно вказано реквізити отримувача) та від 02.11.2017 №02/11-2 щодо зарахування коштів з військового збору за грудень 2015 року у сумі 55,90 грн., що помилково сплачені (невірно вказано реквізити отримувача).

Відповідно до ст.127 Податкового кодексу України ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 25 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом 1095 днів. - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 50 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.

Дії, передбачені абзацом першим цього пункту, вчинені протягом 1095 днів втретє та більше, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 75 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.

Механізм справляння податку на доходи фізичних осіб не передбачає визначення та нарахування цього податку в декларації, а при його справлянні обов'язковою умовою є те. що цей податок має бути нарахований, утриманий та сплачений до бюджету до/або під час виплати.

Якщо контролюючий орган під час однієї перевірки виявляє, що платник допустив аналогічні правопорушення на протязі 1095 днів, то застосування збільшені розміри штрафної санкції на підставі ст. 127 Податкового кодексу України.

Аналогічної думки дотримується Верховний суд України у своїй постанові від 10.11.2015 №21-2919а15, зазначаючи зокрема, що положення статті 127 Податкового кодексу України встановлюється як міра відповідальності, яка покладається на платника податків, в тому числі і податкового агента саме за несплату (неперерахування) податків, до або під час виплати доходу користь іншого платника податків, при чому відповідність розміру штрафних санкцій за вчинення такого порушення визначається з кількості разів допущених таких порушень протягом певного періоду часу.

Викладене свідчить, що висновки фахівців ГУ ДФС у Запорізькій області є обгрунтованими.

Відповідно до частини другої статті 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Під час розгляду справи судом встановлено, що при прийнятті спірних податкових повідомлень-рішень відповідач діяв обґрунтовано.

Згідно з частинами першою та другою статті 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. Суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, в межах позовних вимог.

Відповідно до частин першої, другої статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Відповідачем як суб'єктом владних повноважень доведено правомірність своїх рішень у спірній частині.

Суд, відповідно до статті 90 КАС України, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.

Враховуючи наведене, суд вважає, що позовні вимоги не підлягають задоволенню.

Відповідно до ч.1 ст.139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Враховуючи вищезазначене та керуючись ст.ст. 2, 9, 77, 78, 90, 139, 243 - 246 КАС України, суд, -

ВИРІШИВ:

У задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Енергохімтех» (місцезнаходження: 69089, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Адмірала Лазарева, б. 27, код ЄДРПОУ 33570697) до Головного управління ДФС у Запорізькій області (місцезнаходження: 69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, б. 166, код ЄДРПОУ 39396146) відмовити повністю.

Рішення суду набирає законної сили у порядку та строки, передбачені ст. 255 КАС України та може бути оскаржене у порядку та строки, передбачені ст.ст. 293, 295, 296 та 297 КАС України.

Повний текст рішення складено 31.08.2018.

Суддя Н.В. Стрельнікова