
Справа № 822/1836/18
РІШЕННЯ
іменем України
07 вересня 2018 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Майстера П.М.
за участю:секретаря судового засідання Нетичай Ю.В. представника відповідача Карповича В.М. розглянувши адміністративну справу за позовом Приватного підприємства "Строй- сервіс-999" до Державної фіскальної служби України про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
Приватне підприємство «Строй-сервіс-999» звернулося до Хмельницького окружного адміністративного суду з позовною заявою до Державної фіскальної служби України, в якій просить суд:
- визнати протиправними дії ДФС України щодо зупинення реєстрації податкових накладних ПП "Строй - сервіс - 999" за період з 01.07.2017 року по 31.12.2017 року відповідно до переліку з ЄРПН;
- зобов'язати ДФС України зареєструвати податкові накладні ПП "Строй - сервіс - 999" зупинені за період з 01.07.2017 року по 31.12.2017 року відповідно до переліку з ЄРПН, датою надходження цих накладних до ДФС України.
В обґрунтування позовних вимог зазначає, що ПП "Строй - сервіс - 999" здійснює господарську діяльність з ремонту та будівництва автомобільних доріг, яка підлягає ліцензуванню, тому має ліцензію на виконання даних робіт, а також є виробником асфальтно-бетонної суміші.
На виконання пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, ПП "Строй - сервіс - 999" складало та направляло на реєстрацію податкові накладні протягом всього періоду дії. Однак, з 01 липня 2017 року і до 18 грудня 2017 року реєстрація 64 податкових накладних була зупинена автоматизованою Системою моніторингу та контролю реєстрації податкових накладних, про що надійшли відповідні квитанції, в яких зазначено: "виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно УКТ ЗЕД: 2714", а також "виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно УКТ ЗЕД: 42.11".
Вказує, що зупинення реєстрації податкових накладних є протиправним, оскільки ПП "Строй - сервіс - 999" є безпосереднім виробником товарів та послуг згідно УКТ ЗЕД 2714 (асфальтно-бетонна суміш) та 42.11 (ремонт автомобільних доріг), тому відсутні і придбання товарів і послуг з такими кодами. Зазначає, що згідно переліку зупинених податкових накладних, отриманих з ЄРПН, майже всі зупинені податкові накладні, окрім двох, обсягом менше 500 тис. гривень. При цьому керівник ПП "Строй - сервіс - 999" ОСОБА_2 займає таку посаду лише в одного платника податків. Що стосується двох зупинених податкових накладних на суму більше ніж 500 тис. гривень: № 3 від 11.09.17р. на суму 629899,63 грн. та № 20 від 25.10.17р. на суму 615497,32 грн., то ці податкові накладні відповідають ознакам підпункту 3 пункту 3 Порядку.
Представник позивача у судове засідання не з'явився, про причини неприбуття не повідомив, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, що підтверджується повідомленнями про вручення поштового відправлення.
Представник відповідача в судовому засіданні та наданому відзиві на позовну заяву просив відмовити в задоволенні позовних вимог. Зазначив, що ДФС України діяла відповідно до вимог Податкового кодексу України та іншим нормативним актам, в межах повноважень та у спосіб, визначені законодавством. Вказав, що окрім податкових накладних позивачем не подано жодних документів, необхідних для прийняття комісією ДФС України рішення про реєстрацію податкових накладних.
Суд, заслухавши пояснення представника відповідача, дослідивши належним чином зібрані докази по справі, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини справи на яких ґрунтуються вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду і вирішення спору по суті, приходить до висновків, що позовні вимоги не підлягають до задоволення з наступних підстав.
Встановлено, що приватне підприємство "Строй-сервіс-999" є платником податку на додану вартість, здійснює господарську діяльність з будівництва об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з середніми та значними наслідками.
Позивачем складені податкові накладні за період з 01.07.2017 року по 31.12.2017 року, які були надіслані відповідачу для реєстрації в Єдиному державному реєстрі податкових накладних.
Однак, відповідачем відповідно до п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, квитанціями зупинена реєстрація податкових накладних за період з 01.07.2017 року по 31.12.2017 рік та зазначено, що «ПН/РК відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків визначених пунктом б Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 № 567. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 42.11. Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН відповідно до пункту «в» пп. 201.16.1 п. 201.16 ст. 201 ПК України, вичерпний перелік яких встановлено наказом МФУ від 13.06.2017 № 567 та/або Таблицю даних платника податків, яка передбачена пунктом 4 цього наказу".
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає та враховує наступне.
Механізм внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до неї, до Єдиного реєстру податкових накладних визначається Порядком ведення Єдиного реєстру податкових накладних затвердженого Постановою КМУ від 29 грудня 2010 р. N 1246(далі - Порядок).
Згідно п. 12. Порядку після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки:
відповідності податкової накладної та/або розрахунку коригування затвердженому формату (стандарту);
чинності електронного цифрового підпису, порядку його накладення та наявності права підписання посадовою особою платника податку таких податкової накладної та/або розрахунку коригування;
реєстрації особи, що надіслала на реєстрацію податкову накладну та/або розрахунок коригування, платником податку на момент складення та реєстрації таких податкової накладної та/або розрахунку коригування;
дотримання вимог, установлених пунктом 192.1 статті 192 та пунктом 201.10 статті 201 Кодексу;
наявності помилок під час заповнення обов'язкових реквізитів відповідно до пункту 201.1 статті 201 Кодексу;
наявності суми податку на додану вартість відповідно до пунктів 200 1.3 і 200 1.9 статті 200 1 Кодексу (для податкових накладних та/або розрахунків коригування, що реєструються після 1 липня 2015 р.);
наявності в Реєстрі відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується;
факту реєстрації / зупинення реєстрації / відмови в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами;
відповідності податкових накладних та/або розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатнім для зупинення їх реєстрації відповідно до пункту 201.16 статті 201 Кодексу;
дотримання вимог Законів України "Про електронний цифровий підпис", "Про електронні документи та електронний документообіг" та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку.
За результатами перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку, формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування (далі - квитанція)(п.13 Порядку).
У разі відповідності податкових накладних та/або розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатнім для зупинення реєстрації таких податкових накладних та/або розрахунків коригування відповідно до пункту 201.16 статті 201 Кодексу, формується квитанція про зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування, в якій зазначаються відомості та перелік документів, визначених підпунктом 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Кодексу. Така квитанція одночасно надсилається постачальнику (продавцю) та отримувачу (покупцю) - платнику податку (п. 17 Порядку).
Згідно п. 18 Порядку на момент прийняття, відповідно до підпункту 201.16.3 пункту 201.16 статті 201 Кодексу, комісією рішення про реєстрацію або відмову у реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування щодо таких податкової накладної та або розрахунку коригування проводяться перевірки, визначені пунктом 12 цього Порядку (крім абзацу десятого).
За результатами таких перевірок формується квитанція про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування, яка надсилається платнику податку разом з відповідним рішенням комісії.
Підпунктом 201.16.1 п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України визначено, що у разі зупинення реєстрації податкової накладної розрахунку коригування в ЄРПН. платнику податку протягом операційного дня контролюючий орган в автоматичному режимі надсилає (в електронному вигляді у текстовому форматі) квитанцію про зупинення реєстрації такої податкової накладної розрахунку коригування. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації.
У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної розрахунку коригування зазначаються:
а) порядковий номер та дата складення податкової накладної розрахунку коригування;
б) визначення критерію(їв) оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН, на підставі яких було здійснено зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування;
в) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та/або копії документів (за вичерпним переліком), достатніх для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію такої податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН.
Згідно п. 1 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 № 567, оцінка ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр) здійснюється ДФС шляхом проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування цим Критеріям (далі - Моніторинг).
Відповідно до пп.1 п. 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної /розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджених Наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 N 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 червня 2017 р. за N 753/30621, моніторинг податкової накладної / розрахунку коригування здійснюється ДФС за такими критеріями:
- обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній / розрахунку коригування, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 разу більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу придбання на митній території України такого товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або звезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 01 січня 2017 року з отриманих податкових накладних розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, і митних деклараціях та обсягу постачання відповідного товару/послуги, зазначеного у податкових накладних розрахунках коригування, зареєстрованих з 01 січня 2017 року з Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 75 % загального такого залишку) товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, та відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платником податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється).
Таким чином, в квитанціях чітко визначено критерії, що передбачені п. 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН за період з 01.07.2017 року по 31.12.2017 року та зупинено реєстрацію.
При отриманні квитанцій про зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунку коригування в ЄРПН платник податку має право подати на розгляд комісії ДФС України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову з такій реєстрації письмові пояснення та/або копії документів, зазначені у пп. «в» пп. 201.16.1 п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України.
Наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567 затверджено вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Згідно п. 4. Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування з Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджених Наказом Міністерства фінансів України 13 червня 2017 року N 567, та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 16 червня 2017 р. за N 753/30621, інформація за встановленою формою подається платником податку в електронному вигляді засобами електронного зв'язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів України "Про електронний цифровий підпис", "Про електронні документи та електронний документообіг" та нормативно-правового акта щодо порядку обміну електронними документами з контролюючими органами.
Як зазначалося вище, відповідач квитанціями зупинив реєстрацію податкових накладних за період з 01.07.2017 року по 31.12.2017 рік на підставі п.6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних та запропоновано надати пояснення та документи на виконання вимог пп. «в» п.201.16.1 ПК України.
Оскільки, на день подання адміністративного позову, по більшій кількості поданих ПП "Строй - сервіс - 999" на реєстрацію податкових накладних, не пройшов строк 365 днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній, позивач має право подати письмові пояснення та/або копії документів, зазначені у п.14 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018року №117 (надалі Порядок 117).
Як зазначено в п.15 Порядку 117, письмові пояснення та копії документів, зазначених у пункті 14 цього Порядку, платник податку має право подати до контролюючого органу протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у податковій накладній розрахунку коригування.
Платник податку має право подати письмові пояснення та копії документів до декількох податкових накладних / розрахунків коригування, якщо такі податкові накладні / розрахунки коригування складені на одного отримувача - платника податку за одним і тим самим договором або якщо в таких податкових накладних / розрахунках коригування відображені однотипні операції (з однаковими кодами товарів згідно з УКТЗЕД або кодами послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг).
Пункт 14 Порядку 117 вказує на перелік документів, необхідних для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, який включає в себе:
договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них;
договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції;
первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання- передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні;
розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків;
документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.
Як передбачено п.16 Порядку 117, письмові пояснення та копії документів, зазначених у пункті 14 цього Порядку, платник податку подає до ДФС в електронній формі засобами електронного зв'язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів України "Про електронний цифровий підпис", "Про електронні документи та електронний документообіг" та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого з установленому порядку.
У п.18-п.21 Порядку 117 передбачено: "18. Письмові пояснення та копії документів, подані платником податку до контролюючого органу відповідно до пункту 15 цього Порядку, розглядаються комісіями контролюючих органів. 19. Комісії контролюючих органів складаються з комісій регіонального рівня (комісії головних управлінь ДФС в областях, м.Києві та Офісу великих платників ДФС) та комісії центрального рівня (ДФС). 20. Зазначені комісії приймають рішення про: реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі; відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі.
Суд враховує те, що ПП «Строй-сервіс-999», крім податкових накладних не подано жодних документів, необхідних для прийняття рішення про реєстрацію податкових накладних.
Позивачем на підтвердження реальності здійснення господарських операцій до ДФС України, крім податкових накладних не було надано жодних документів, необхідних для прийняття рішення про реєстрацію податкових накладних приватного підприємства "Строй- сервіс-999" за період з 01.07.2017 року по 31.12.2017 року.
Також, позивачем суду не надано документів щодо здійсненої господарських операцій, на підставі яких було складено податкові накладні за період з 01.07.2017 року по 31.12.2017 року.
Враховуючи викладене, суд вважає, що ДФС України дійшла правомірного висновку щодо зупинення реєстрації податкових накладних приватного підприємства "Строй- сервіс-999" за період з 01.07.2017 року по 31.12.2017 року відповідно до переліку з ЄРПН.
Що стосується вимоги позивача про зобов'язання ДФС України зареєструвати податкові накладні ПП "Строй - сервіс - 999" зупинені за період з 01.07.2017 року по 31.12.2017 року відповідно до переліку з ЄРПН, датою надходження цих накладних до ДФС України, суд зазначає наступне.
Вказана позовна вимога не підлягає задоволенню, так як є передчасною, оскільки щодо реєстрації вказаних податкових накладних Комісією ДФС України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, відповідне рішення не приймалось.
Відповідно до положень п. 201.16 ст. 201 ПК України письмові пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті "в" підпункту 201.16.1 цього пункту, платник податку має право подати до контролюючого органу за основним місцем обліку такого платника податку протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування.
Письмові пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті "в" підпункту 201.16.1 цього пункту, платник податку має право подати до контролюючого органу за основним місцем обліку такого платника податку протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування. Такі документи передаються контролюючим органом за основним місцем обліку платника податку не пізніше наступного робочого дня з дня їх отримання до комісії центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику. (п. 201.16.2. ст. 201 ПК України)
Письмові пояснення та/або копії документів, подані платником податків до контролюючого органу відповідно до підпункту 201.16.2 цього пункту, розглядаються комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику. (п. 201.16.3. ст. 201 ПК України)
Зазначена комісія приймає рішення про:
реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;
відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Підстави для прийняття комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації встановлюються Кабінетом Міністрів України.
Порядок роботи комісії визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних приймається та надсилається платнику податку протягом п'яти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та документів, поданих відповідно до підпункту 201.16.2 цього пункту.
Форма таких рішень встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути оскаржено в адміністративному або судовому порядку.
Отже, податковим законодавством покладено на Комісію обов'язок щодо прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Тобто, контролюючому (фіскальному) органу надано права вільно обирати одне з двох рішень, яке на його думку є законодавчо обґрунтованим та правильним. А отже, «свобода розсуду» контролюючого (фіскального органу) виражається у прийнятті рішення, а не згода з таким може бути підставою для його оскарження.
Суд звертає увагу на те, що у даному випадку позовна вимога про зобов'язання відповідача зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних подану податкову накладну є передчасною, оскільки Державною фіскальною службою України не приймалось рішення про відмову у їх реєстрації, а лише зупинено реєстрацію та запропоновано надати додаткові документи, що передбачено положеннями ПК України.
Таким чином, суд зазначає, що позивач обрав неналежний спосіб захисту своїх прав, оскільки звернувся до суду без наявності прийнятого відповідачем рішення, яке у свою чергу в подальшому підлягає оскарженню, а отже позивач звернувся на проміжному етапі без наявності відмови відповідача здійснити реєстрацію податкових накладних та не надавши докази того, що відповідачу надавались документи, що необхідні для прийняття остаточного рішення.
За таких обставин, суд прийшов до висновку про відсутність підстав зобов'язувати ДФС реєструвати податкові накладні, оскільки для прийняття відповідного рішення необхідно дослідити документи, які підтверджують господарські операції на підставі яких були складені податкові накладні.
Отже, вимога про зобов'язання відповідача зареєструвати податкові накладні, задоволенню не підлягає.
У відповідності зі статтею 124 Конституції України, юрисдикція судів поширюється на будь-який юридичний спір, водночас частиною 2 статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Згідно ч.1 ст.77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні (ч.1 ст.90 КАС України).
Перевіривши юридичну та фактичну обґрунтованість доводів позивача, оцінивши досліджені під час судового розгляду справи докази в їх сукупності, суд приходить до висновку, що адміністративний позов не підлягає до задоволення.
Таким чином, суд приходить до висновку, що на час розгляду справи право позивача на реєстрацію накладних відповідачем не порушено, оскільки відповідачем рішення про відмову в реєстрації спірної податкової накладної ще не приймалось, отже вимоги позивача в цій частині є передчасними, з урахуванням того, що позивачем не виконано вимоги до п. 201.16. ст. 201.16.2 ПК України щодо надання письмових пояснень контролюючому органу за наслідками розгляду яких останнім буде прийнято відповідне рішення.
На підставі ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України, у зв'язку з відмовою в задоволенні адміністративного позову в повному обсязі, судові витрати не стягуються.
Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
ВИРІШИВ:
в адміністративному позові Приватного підприємства "Строй- сервіс-999" до Державної фіскальної служби України про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Вінницького апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення, а у випадку, якщо в судовому засіданні були проголошені вступна та резолютивна частини рішення суду, - з дня складення повного судового рішення.
Повне рішення складене 17 вересня 2018 року
Позивач:Приватне підприємство "Строй- сервіс-999" (с.Сахнівці, Старокостянтинівський район, Хмельницька область, 31134 , код ЄДРПОУ - 36397204) Відповідач:Державна фіскальна служба України (Львівська площа, 8, м.Київ 53, 04053 , код ЄДРПОУ - 39292197)
Головуючий суддя П.М. Майстер